Зміст[Сховати]

Здрастуйте, шановні читачі "BiznesCat.com"! У цій статті поговоримо про заробіток в інтернеті, а саме, як заробити в інтернеті гроші, можна заробляти онлайн без вкладень (запрошень) і які сайти для заробітку в інтернеті з виведенням грошей існують.

Для такого виду заробітку, вам навіть не потрібно чогось вміти, досвід прийде з процесом, потрібно лише бажання і трохи часу (2-3 години в день).

Хочете знати, як можна заробити в інтернеті без вкладень прямо зараз? Тоді швидше приступайте до читання статті!

Заробіток в інтернеті

Особливості заробітку в мережі інтернету ?

Сьогодні все більше людей шукають способи заробітку в інтернеті. Можливості цього варіанту практично безмежні.

Робота через інтернет дозволяє отримувати грошові кошти, не виходячи з дому. У цьому випадку замість офісу використовується власне житло. Для організації робочого місця досить придбати хороший комп'ютер, а також забезпечити якісний доступ в інтернет.

Навіть тим, хто ще не дуже добре освоївся в мережі, не слід хвилюватися. Заробіток в інтернеті досить різноманітний, тут знайдуться варіанти для всіх. Як мінімум, 120-200 грн в день зможе заробити звичайний студент або навіть школяр, приділяючи продуктивної праці близько 3 годин.

Радимо також прочитати статтю - Як заробити гроші - 46 способів.

Хоч і ця сума не здається особливо великий, але новачкові головне – розібратися в цій сфері, вивчити всі можливі засоби заробітку і потім сміливо вибирати спеціалізацію, в якій він буде набирати знання.

Переваги подібного заробітку:

 • Можливість гнучкого графіка роботи. Вам не потрібно прокидатися рано вранці, щоб не запізнитися на роботу;
 • Ви сам собі начальник. Коли приступити до завдання, коли взяти перерву або вихідні, де можна попрацювати понаднормово, щоб отримати додатковий заробіток – всі ці питання ви вирішуєте самостійно. По суті, це ваш маленький бізнес, де ви працюєте тільки на себе, і ніхто не має влади над вами.
 • Ви не прив'язані до робочого місця. Працювати можна вдома, в офісі, в кафе, на вулиці, навіть на курорті, що зараз користується особливою популярністю – люди переїжджають в теплі країни, селяться там і працюють через інтернет;
 • Змінити сферу діяльності в разі чого дуже просто. Працюючи фрілансером, можна хоч кожен день пробувати щось нове, поки не знайдете те, що вам по душі;
 • Дохід безмежний. Це чиста правда, він залежить лише від вашої старанності і працьовитості. Не менш важливі Ваші знання і навички. Щоб отримувати більше↑, вам повинно бути не лінь займатися самоосвітою;
 • Величезна кількість робочих місць. Ви завжди зможете бути зайнятим, адже в інтернеті дуже багато сфер діяльності.

Щоб стати фрілансером, потрібно бути дисциплінованою людиною, тому що головне правило для новачків характеризується фразою "Як працював, так і заробив". Іншими словами, заробіток прямо пропорційний витраченому часу.

Заробивши початковий капітал, більшість фрілансерів починають замислюватися про пасивний дохід - спосіб вкластися в проект і заробляти на ньому гроші без активної участі.

Якщо ви творча особистість, вам є що сказати, і при цьому сказане буде цікавим – ви можете зробити свій сайт і заробляти на рекламі.

Однак у такого способу заробітку є і серйозний недолік – за ці плюси (+) ви платите тим, що ризикуєте. Фрілансер, як і будь-який інший підприємець, може розраховувати тільки на себе і повинен бути максимально відповідальним. Може вийти так, що у вас не буде клієнтів, або ви разленитесь і не будете працювати.

Лінь – головний ворог фрілансера. Багато новачків просто не можуть змусити себе регулярно працювати, не маючи начальства. Тут ніхто не буде вас переслідувати палицею, тому, якщо інших доходів у вас немає, потрібно пам'ятати: якщо ви будете лінуватися, то вам просто-напросто не на що буде жити.

Перший час у вас буде витрачено лише на придбання всіх навичок, які необхідні, і заробіток може бути невеликий. Однак весь цей досвід в майбутньому стане підвищує↑ коефіцієнтом вашої продуктивності, а, отже, і оплати.

Новачок повинен завжди пам'ятати, що тільки шахраї зажадають від вас вкладень. Винятком є великі біржі фрілансу, на яких є платна підписка.

Якщо вам пропонують оплатити майстер клас "Як стати фрілансером", "300 мільйонів $ в наносекунду", то можете бути впевненим - це шахраї.

Фахівці радять новачкам не братися за великі проекти, що вимагають вкладень, занадто високий ризик прогоріти.

Як заробляти в інтернеті гроші і що для цього потрібно?

Варто бути готовим до того, що вам буде важко заробляти гроші в перший час. Однак поступово ви будете рости як фахівець, розвиватися, знаходити зв'язки і замовників, які можуть погодитися з вами на постійну співпрацю.

Важливо в першу чергу поставити собі мету і не сподіватися, що, не докладаючи ніяких зусиль, вдасться розбагатіти. Щоб заробити дійсно хороші гроші, доведеться потрудитися.

Важливо розуміти, що швидко розбагатіти без всяких зусиль обіцяють тільки шахраї. Їх інтерес полягає не в тому, щоб допомогти користувачеві заробити, а в тому, щоб обманним шляхом забрати всі його кошти.

Рівень доходу може залежати від сфери, яку ви виберете:

 • Якщо ви хочете заробляти на відкритті посилань, лайків та інше подібне, то у вас буде зовсім невеликий прибуток.
 • Якщо ви станете веб-дизайнером або розробником сайтів, картина буде зовсім інша.

Але головним фактором, що визначає ваш дохід, є час, витрачений на роботу. Щоб отримувати дохід в інтернеті, не вкладаючи гроші, доведеться на роботу в мережі витрачати певну кількість часу.Заробіток в інтернеті

Фахівці стверджують, що при щоденній роботі не менше 4-х годин на день, можна домогтися доходу, рівного середній заробітній платі на традиційних робочих місцях.

Слід пам'ятати, що домогтися успіху вдасться тільки тим, у кого бажання поєднується з завзятістю і прагненням.

Не має величезного значення, що вміє людина, і які навички у нього є. Зацікавленість і цілеспрямованість здатні привести до матеріальної забезпеченості.

Для роботи в режимі онлайн обов'язково будуть потрібні:

 1. Електронна пошта. Щоб зареєструватися на сервісах, через які здійснюється Витяг доходу, знадобиться адреса електронної пошти. Якщо такого ще немає, варто заздалегідь потурбуватися про створення електронної скриньки. Для цього можна використовувати безкоштовні поштові сервіси;
 2. Електронний гаманець. Для отримання заробітної плати в Інтернеті потрібно гроші куди-небудь виводити. Дуже зручно, коли сервіс дозволяє знімати кошти безпосередньо на банківську карту. Це допомагає забезпечити зручність виплати заробітної плати, а також скорочення↓ комісій. Однак далеко не всі сервіси дозволяють виводити кошти безпосередньо на банківську карту. У такій ситуації будуть потрібні електронні гаманці. Найчастіше використовуються Perfect Money і PAYEER. Щоб не витрачати на це часу згодом, краще відразу завести обидва. Це дуже швидко і абсолютно безкоштовно.

Скільки можна заробити грошей в Інтернеті ?

Це перше питання, яке виникає при пошуку заробітку в інтернеті. Однак однозначної відповіді на нього не існує. Дохідність багато в чому залежить від способу одержання прибутку, а також кількості часу, який буде щодня витрачатися на роботу.

Фахівці застерігають тих, хто шукає способи заробітку в інтернеті: не варто довіряти заявам про те, що можна швидко розбагатіти.

Найкраще почати з малого і поступово розвиватися, прагнучи збільшувати суму доходу. При цьому вибирати слід таку сферу діяльності, яка цікава користувачеві, розвиватися і отримувати нові знання.

Величезне значення також має рівень знань, необхідних для виконання конкретного завдання:

 • виконання некваліфікованих завдань (перехід на сайти, перегляд відео та реклами), як правило, приносить не більш 20-120 грн в день;
 • більш кваліфікована діяльність, наприклад копірайтинг, трейдинг, створення і просування сайтів здатні принести близько 7 000-40 000 грн на місяць.

Звичайно, у всіх виходить по-різному: хтось при виконанні некваліфікованих завдань примудряється досягти доходу в межах 400 грн в день, а комусь навіть при наявності кваліфікації не вдається отримувати більше 100 грн.

Найголовніше – ніколи не зупинятися на досягнутому і проявляти завзятість. Фахівці наводять чимало прикладів, коли на перших порах виходило заробляти через інтернет дуже мало. Однак доклавши зусиль, люди протягом декількох місяців збільшували дохід у десятки разів.

Професіонали радять не прагнути відразу отримати величезний дохід. Важливо методично і поступово просуватися від малого до більшого.

В першу чергу необхідно вибрати область, в якій є хоча б мінімальні знання. Після цього потрібно розвиватися і навчатися, намагатися вивчити максимум інформації, яка допоможе підвищити↑ рівень доходу.

Ті, хто прагне розбагатіти в короткі терміни, зазвичай зазнають невдачі. У підсумку настає розчарування і відсутність віри в те, що отримувати нормальні гроші, працюючи в Інтернеті, реально. Кожна помилка дозволяє придбати цінний досвід, який в майбутньому обов'язково призведе до зростання доходу.

Важливо набратися терпіння і зрозуміти, що заробити в інтернеті пристойні гроші можна. Однак для цього потрібен особливий підхід: здобувати необхідні знання і вміння, а також мати бажання і бути максимально наполегливим.

Як заробити гроші в Інтернеті - 10 перевірених видів заробітку без вкладень з виведенням грошей ?

Найочікуваніша читачем і корисна частина статті, в який ми розповімо реальні способи заробітку в інтернеті без вкладень. Вони вже перевірені сотнями людей, так що немає сумнівів в тому, що вони дійсно чесні і дієві.

1) OLX

Цей майданчик безкоштовних оголошень, що розташовується за адресою www.olx.ua, є найпопулярнішою в країні.

Щодня кількість відвідувань сайту перевищує мільйон, так як дуже багато людей шукають, що можна купити більш вигідно з рук, або навпаки, хочуть щось продати. На даному сайті продаються речі як абсолютно нові, так і вже використані.

Щоб почати заробляти на OLX, потрібно пройти реєстрацію. Робиться це дуже просто і займає лише пару хвилин. Вам потрібно лише мати вільний номер телефону та адресу електронної пошти, а також обзавестися карткою банку.

Продаж ваших речей – найефективніший і швидкий спосіб заробітку. Погодьтеся, швидше за все у вас вдома є непотрібні речі, які вам просто лінь викинути, ну або просто шкода. Набагато краще буде їх продати, адже ймовірно вони знадобляться комусь.

Щоб швидше продати товар на OLX, дотримуйтесь простих правил:

 1. Покажіть свій товар з кращого боку. Потрібні якісні фотографії речі у всіх деталях, інакше навряд чи хтось купить її. Люди в першу чергу дивляться на фотографії;
 2. Важливо написати хороший продаючий текст, який буде буквально закликати купити ваш товар;
 3. Поставити адекватну ціну. Тут важливо продати не дуже дешево, але при цьому ціна повинна не кусатися і бути доступною для інших людей.

Ви можете продавати на OLX не тільки свої, але і чужі речі:

 • виконуючи роль посередника;
 • займаючись перепродажем товарів з Китаю.

В останньому випадку вам потрібно купувати товари за низькими цінами, наприклад, на Аліекпресс, і продавати їх за більш високою ціною. Даний спосіб при грамотному підході до вибору товарів стане хорошою можливістю отримувати непогані гроші.

2) Створення сайтів на замовлення

Для роботи в даній сфері потрібно вже мати досвід створення сайтів і непогане портфоліо. Якщо ви новачок і шукаєте, де заробити в інтернеті без вкладень прямо зараз, можливо, такий вид діяльності вам не підійде.

Щоб стати розробником сайтів, для початку потрібно вивчити:

 • що таке HTML верстка, вед дизайн, CSS, JavaScript;
 • як викласти сайт на хостинг;
 • способи знайти відповідний домен.

Даний заробіток є дуже прибутковим, і в місяць можна заробляти по 40 000 грн.

3) Заробіток в інтернеті на кліках

Даний спосіб є найпростішим і не вимагає нічого, крім комп'ютера і вільного часу. В інтернеті ви знайдете багато сервісів, які займаються просуванням.

Тут вам не доведеться особливо напружуватися, вам просто потрібно кликати на банери або оголошення, а також іншу рекламу. Сюди також відносяться завдання по проходженню платних опитувань і читання листів.

Заробити особливо багато не вийде, але зате це ще один з найпростіших і швидких способів старту. Кращими сервісами для заробітку на кліках є: seosprint.net і clickworker.com.

4) Продаж своїх послуг

Ви можете продавати свої вміння. Наприклад, писати статті, виконувати переклади, складати музику, займатися дизайном та ілюструванням. Ці послуги затребувані зараз, так як багато сайтів шукають унікальний контент для себе.

Щоб успішно продавати свої навички, треба ставити не сильно високі ціни, просувати себе і виконувати роботи, які за якістю перевершують всі інші.

5) Торгівля в інтернеті

Ви можете продавати через всесвітню мережу все, що захочете. При цьому у вас не буде зайвих витрат на приміщення, персонал, інтер'єр, вітрини. Ті, хто вже давно взявся за це, мають непоганий стабільний заробіток.

6) Інфобізнес

Продуктами інфобізнесу є:

 • інтелектуальна власність (книги, курси, статті),
 • фотографії;
 • комп'ютерний софт;
 • сайти;
 • хостинги.

Робота в цій сфері приносить непоганий дохід, оскільки інтелектуальні послуги завжди затребувані. Ви зможете заробляти більше 100 000 доларів при якісному продукті і старанній роботі.

7) Пасивний дохід з веб-ресурсу

Щоб заробити на своєму сайті, для початку його потрібно створити. Необхідно визначити тему і цільову аудиторію, на яку він буде розрахований.

В ідеалі сайт повинен містити ту тематику, в якій ви реально розбираєтеся, щоб було простіше наповнювати його унікальним контентом, але при цьому сайт повинен бути популярний серед користувачів мережі інтернет.

Ви зможете заробляти на сайті за допомогою:

 • розміщення банерів і реклами;
 • продажу своїх послуг;
 • розміщення статей за певну плату;
 • організації реклами через розсилку.

8) Віддалена робота та Фріланс

До віддаленої роботи можна віднести такі спеціальності, як менеджер з продажу, програміст, оператор колл-центру. Тобто це робота, яку ви робите з дому, але при цьому у вас є начальство.

Фріланс - це виконання невеликих завдань, які виставляють замовники на біржі або співпраця безпосередньо. Якщо приділяти цьому достатню кількість часу, то можна непогано заробляти.

9) Продаж на одностраничниках

Для цього бізнесу ви створюєте односторінковий Landing Page з функціоналом здійснення замовлення і перегляду всього списку товарів.

Варто враховувати! Щоб не витратити гроші даремно, краще замовляти товар тільки після надходження заявки на нього і в ідеалі по передоплаті.

Цей спосіб приносить досить непоганий прибуток, якщо ваш магазин розкрутиться.

10) Заробіток в інтернеті на опитуваннях

Найпростіший спосіб, який може приносити вам гроші. Потрібно знайти сервіси, де проводиться платне анкетування і просто відповідати на питання. Це елементарно і дає хороший старт.

Заробіток в Інтернеті без вкладень і запрошень - 9 варіантів заробити в Інтернеті без вкладень і обману від 200 грн в день прямо зараз ?

Існує чимало варіантів, які дозволяють новачку заробляти в інтернеті без обману і вкладень грошей. Нижче представлені способи, які підходять навіть початківцям користувачам. Вони в першу чергу покликані підтвердити реальність отримання коштів.Заробіток в інтернеті

Варіант 1. Заробіток на лайках

Щоб збільшити↑ кількість переглядів сайту і рекламних пропозицій, компанії нерідко користуються активністю в соціальних мережах. Саме на проставленні лайків певним записам і заробляють користувачі.

Щоб почати отримувати гроші, доведеться в першу чергу обзавестися акаунтами в соціальних мережах. Деякі сервіси вимагають, щоб сторінка користувача була реальною і розвиненою.

Після реєстрації в соціальних мережах можна відвідати спеціалізовані сайти для заробітку:

 • seosprint.net;
 • vprka.com;
 • socialtools.io.

 Існують 2 основних критерії вибору сервісу:

 1. вартість завдання;
 2. мінімальна сума і термін виведення коштів.

У більшості випадків лайки і класи приносять невеликий прибуток. Максимальний дохід можна отримати, вступаючи в групи і спільноти в соціальних мережах, а також підписуючись на канали в YouTube.

Заробляти описаним способом великі суми навряд чи вдасться. Однак саме на лайках і класах більшість отримують перший дохід в Інтернеті.

Варіант 2. Seosprint.net — реальний заробіток на виконанні простих завдань

Seosprint пропонує сервіс заробітку на виконанні нескладних завдань.

Найчастіше користувачам платять за наступні дії:

 • кліки та серфінг сайтів;
 • написання відгуків;
 • виконання простих дій в соц мережах;
 • перегляди відео та реклами;
 • реєстрації.

Для початку заробітку доведеться зареєструватися на Seosprint.net. До речі, ряд завдань можна виконувати тільки з мобільних пристроїв. Вибравши їх, можна поєднати нудну довгу поїздку з отриманням доходу.

За кожне завдання користувач отримує від 0,01 до 1 долара. Звичайно, величезного прибутку домогтися тут навряд чи вдасться. Однак, щоб переконатися в реальності заробітку в інтернеті, цей варіант цілком прийнятний.

Варіант 3. Заробіток на написанні відгуків та коментарів

Величезній кількості ресурсів потрібні відгуки та коментарі. На їх написанні можна заробити.

Для цього можна використовувати 2 варіанти:

 1. Співпраця безпосередньо з замовником. Подібних завдань досить багато на ресурсах freelance.ua, seoware.ua. Тут ті, кому потрібні відгуки, шукають виконавців;
 2. Через біржі коментарів. На подібних ресурсах немає необхідності шукати замовника. Тут представлені безпосередньо завдання для написання коментарів. Найпопулярнішими біржами є Kabanchik.ua і uatxt.com.

Варіант 4. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами та відеороликів

В інтернеті можна заробити на простих переглядах реклами і відео. Одним із сервісів, що дозволяють отримувати такий дохід, є scoin.click.

Тут пропонується оплата вище, ніж у багатьох інших сервісах. За простий перегляд реклами можна отримати 2 грн. Якщо додатково зробити репост, оплата підвищиться до 3,5 грн. Сервіс англомовний.

Щоб збільшити дохід, для перегляду реклами і відео варто використовувати акаунти в соціальних мережах. Важливо стежити, щоб вони не були фейковими.

Варіант 5. Заробіток на іграх

Багато хто грає в онлайн-ігри. Але не всі знають, що на цьому реально заробити.

Щоб отримувати дохід, можна скористатися наступними способами:

 1. Гра на гроші. У цьому випадку, заплативши вступний внесок, можна взяти участь в будь-якому турнірі. Після його закінчення банк видається гравцеві або команді, що переміг.
 2. Продаж артефактів, рівнів, а також розвинених героїв за гроші. Далеко не всім гравцям вдається знайти різні примочки в іграх, досягти певного рівня. Такі користувачі часто готові придбати їх за реальні гроші.
 3. Інвестиційні ігри. Щоб отримати прибуток таким способом, спочатку потрібно вкласти гроші в свій аккаунт. Після цього гравці купують різні ресурси, з яких виробляють певні товари. Згодом вони продаються за вищою ціною.
 4. Створення відеооглядів, а також описів проходження різних ігор. Створюючи коментарі і знімаючи відео про ігри, можна отримувати гроші від зацікавлених користувачів. Для цього достатньо створити Youtube канал, який регулярно поповнюється новими відео. Після належної розкрутки можна розраховувати на непоганий дохід з реклами.
 5. Тестування ігор. Щоб заробляти таким способом, доведеться грати для виявлення різних проблем в програмі. Саме за це розробники готові платити гроші.
 6. Наставництво. Нерідко зустрічаються користувачі, які хочуть навчитися професійно грати в певну гру, але не знають з чого почати. Вони готові платити гроші за послуги досвідченого тренера.

Варіант 6. Заробіток на фотостоках і фотобанках

Творці контенту регулярно потребують унікальних фотографій. Будь-який бажаючий може заробляти на цьому. Для продажу можна скористатися фотостоками або фотобанками.

Фотосток (фотобанк) – це ресурс, на якому містяться різні фото і картинки. Тут можна підібрати і завантажити зображення з різних тематик. По суті, фотостік є посередником між творцем фото і його покупцями.

Використовуючи фотостоки і фотобанки, дизайнери і фотографи можуть отримувати додатковий пасивний дохід. Фотографії, малюнки, іконки можна продавати онлайн необмежену кількість разів.

Досить одного разу створити якісне зображення, щоб постійно отримувати з нього невеликий дохід. Щоб прибуток був більш серйозною, слід регулярно додавати фотографії та малюнки на свій аккаунт.

Найпопулярнішими і надійними фотостоками визнані наступні:

 • shutterstock.com;
 • fotolia.com;
 • istockphoto.com;
 • dreamstime.com.

Варіант 7. Заробіток на файлообмінниках

Власники файлів, здатних зацікавити інших людей, можуть для заробітку онлайн використовувати файлообмінники.

Тут продають: популярні електронні книги, музичні та відео файли, реферати і курсові роботи, а також інші корисні файли.

Щоб почати отримувати дохід, слід пройти реєстрацію на файлообміннику і залити туди свій файл. Звісно, для зростання доходів США слід розміщувати якомога більше файлів.

За кожну 1 000 завантажень сервіси платять від 5 до 15 доларів. По суті, це небагато. Однак при проведенні активної реклами в соціальних мережах, а також на форумах можна досягти декількох тисяч завантажень в місяць.

Фахівці радять звернути увагу на наступні файлообмінники:

 • Depositfiles.com;
 • DataFile.com;
 • Turbobit.net.

Варіант 8. Заробіток в Інтернеті без вкладень за допомогою телефону

Заробляти, практично нічого не роблячи, можуть власники мобільних телефонів. Для цього доведеться встановити спеціальний додаток.

Сьогодні створюється величезна кількість різних програм для смартфонів. Кожна програма вимагає якісного просування. Саме тому розробники згодні платити за установку їх програми на смартфон.

Немає необхідності залишати викачане додаток на телефоні і продовжувати користуватися ним. Відразу після отримання оплати можна сміливо видаляти програму, яка вас не зацікавила.

Кошти надходять в аккаунт практично моментально. Вивести їх можна на номер мобільного телефону, а також на найпопулярніші інтернет-гаманці.

В середньому за кожне завантажене додаток платять близько 3 грн. Деякі розробники пропонують до 15 грн за скачування. Важливо користуватися надійними сервісами, щоб уникнути зараження гаджета вірусом.

Варіант 9. Заробіток на мобільних додатках Android і iOS

Багато хто вважає цей спосіб отримання доходу одним з найпростіших і доступних. Скористатися таким варіантом можуть абсолютно всі, у кого є мобільний пристрій.

Кількість додатків з оплачуваними завданнями постійно зростає. Щоб заробляти на них, не доведеться витрачати багато часу і вкладати гроші. Досить забезпечити на мобільному пристрої якісне інтернет-з'єднання.

Найчастіше оплачують установку різних додатків. Однак є також Завдання, які припускають перегляд реклами, написання відгуків, виставлення оцінок різним програмам. Іноді оплачують і інші дії користувачів.

Метою розробників додатків є розкрутка їх популярності. Тому вони готові платити гроші всім, хто допомагає збільшити ряд користувачів софта.

Розмір винагороди залежить від складності завдання. В більшості завдань можна отримати від 1 до 40 грн. Однак і це не межа.

Розмір доходу можна збільшити⇑, беручи участь в реферального програми. Досить залучити користувачів, які зареєструються за реферальним посиланням і почнуть працювати, щоб отримувати додаткову винагороду.

Як заробити в Інтернеті новачкові швидко з нуля - 21 спосіб заробітку грошей без вкладень і обману з виведенням грошей ?

Представлений вище перелік дохідних занять не є вичерпним. Нижче розглянуто ще 21 спосіб швидкого онлайн-заробітку з виведенням грошей. Виводити гроші можна на карту (Ощадбанку та інших відомих банків), електронний гаманець і так далі. Способи виведення залежать від сервісу (сайту), де йде процес заробітку.

Спосіб 1. Торгівля на фондовій біржі, ринку бінарних опціонів, Forex

Цей спосіб заробітку є одним з найскладніших. Новачкові, перш ніж отримати серйозний дохід, доведеться придбати певний багаж знань. Більше інформації про заробіток на біржі в нашій спеціальній публікації.

Нерідко початківці трейдери не надають належного значення аналізу. Вони розраховують в першу чергу на удачу. Звісно, таке ставлення веде до значного збільшення↑ ризиків.

Професіонали стверджують, що для досягнення серйозного прибутку в трейдингу потрібно витратити кілька років. Але воно того варте, адже величина заробітку на Форексі і фондовій біржі може досягати 100% на рік. А в разі бінарних опціонів і того більше.

При цьому можна використовувати кілька способів отримання прибутку:

 • традиційний ручний трейдинг;
 • автоматичний трейдинг;
 • бінарні опціони;
 • копіювання угод професіоналів;
 • вкладення в ПАММ-рахунки;
 • реферальні програми брокерів.

Розмір доходу визначається не тільки рівнем професіоналізму трейдера, але і величиною вкладень. Важливо уважно ставитися до ризику торгівлі. Для кожної угоди ризик не повинен перевищувати 1-5% балансу депозиту.

Спосіб 2. Ставки на спорт

Цей вид заробітку практично нереально зробити повноцінним доходом. Проте, деякі везунчики отримують таким способом непогані додаткові гроші.

Багато хто порівнює ставки на спорт з азартними іграми. Такий підхід невірний, адже тут не можна покладатися виключно на удачу. Доведеться проводити ретельний аналіз, оцінювати ймовірність кожного результату і тільки після цього робити ставку.

На сьогоднішній день в Україні розглянутий вид заробітку не досяг піку популярності. Однак попит на такий варіант безперервно зростає. Щорічний оборот букмекерських контор в Україні наблизився до 1 мільярда доларів. Водночас у деяких європейських країнах він перевищив 13 мільярдів.

Щоб почати заробляти на ставках на спорт, від вас буде потрібно:

 • вибрати улюблений вид спорту;
 • мінімальні знання в сфері аналізу, статистики та теорії ймовірності.

Почати заробляти можна зі ставок від 5 грн. Однак деякі компанії дозволяють почати і зовсім без грошей. Якщо навчитися робити правильний аналіз, дохід може стати цілком істотним. Але не варто забувати про наявність ризиків. Якщо немає знань, можна покластися на думку професіоналів. Але їм доведеться платити певну комісію.

Радимо також прочитати статтю - "Куди можна вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід".

Спосіб 3. Заробіток на написанні текстів

Цей варіант отримання доходу відомий багатьом, спробувати зайнятися копірайтингом може кожен. Однак важливо пам'ятати, що це повноцінна робота.

Щоб отримувати хороший дохід на написанні статей, потрібні:

 • знання в певній галузі;
 • високий рівень грамотності;
 • навички роботи з комп'ютером;
 • тимчасові витрати;
 • посидючість і сумлінність.

Щоб почати займатися копірайтингом, найкраще зареєструватися на біржі. Такий ресурс зводить воєдино замовника і виконавця, а також страхує обидві сторони угоди від недобросовісних контрагентів.

Біржі зазвичай діляться на 2 категорії:

 1. для початківців копірайтерів, тут приступити до роботи можна відразу;
 2. для досвідчених копірайтерів, де спочатку доведеться скласти іспит на знання правил української мови, а також вміння викладати свої думки.

Після проходження підготовчого етапу залишиться знайти відповідне замовлення. Перш ніж подати заявку, слід уважно вивчити умови. Якщо які-небудь з пунктів не будуть виконані, замовник може відмовитися від прийняття замовлення. В результаті час буде витрачено даремно.

Коли робота буде закінчена, необхідно відправити її замовнику. Після перевірки та прийняття залишиться вивести гроші.

Як правило, виведення грошей здійснюється:

 • на банківську карту;
 • на електронний гаманець.

Вартість роботи вимірюється в гривнях за 1 000 символів. Новачкам зазвичай недоступні дорогі замовлення. Однак намагатися подавати на них заявки все ж варто. Багато заробити, виконуючи роботи за мінімальними цінами, навряд чи вдасться.

Фахівці попереджають, що при самостійному пошуку замовника в інтернеті і роботі з ним безпосередньо в обхід бірж у багато разів збільшується⇑ ризик зіткнутися з шахраями. Відправивши готову роботу замовнику, оплату за неї ви можете так і не отримати.

Для того, щоб отримувати непоганий дохід на біржі, необхідно:

 • напрацювати рейтинг;
 • отримати максимальну кількість позитивних відгуків;
 • заповнити портфоліо якісними статтями.

Спосіб 4. Заробіток на соцмережах

Така робота прекрасно підходить тим, хто зареєстрований і регулярно відвідує різні соціальні мережі. Вам не доведеться витрачати багато часу. При цьому складнощів з отриманням доходу в соціальних мережах виникнути не повинно, з подібною роботою без праці впорається кожен.

Для отримання доходу в соціальних мережах розроблені спеціальні ресурси. Вони дозволяють отримувати винагороди за наступні дії:

 • лайки;
 • репости;
 • участь у голосуваннях;
 • вступ до спільноти.

Слід розуміти, що серйозних грошових сум таким способом заробити не вийде. Однак на оплату мобільного, інтернету та інші дрібні витрати цілком вистачить.

Спосіб 5. Заробіток на групі (спільноті) в соцмережах

Соціальні мережі сьогодні користуються величезною популярністю. Це призвело до того, що пасивний заробіток в них придбав небувалі масштаби. Основним напрямком отримання доходу є створення груп і спільнот.

Щоб почати заробляти, необхідно в першу чергу створити будь-яку тематичну групу і наповніть її контентом.

Існує кілька правил створення успішної групи в соцмережах:

 1. Розміщується інформація не повинна суперечити правилам соціальної мережі;
 2. Необхідно приділяти величезну увагу вибору публікуються статей. Якщо спільнота виявиться нудним, отримати дохід від нього навряд чи вдасться;
 3. Вибираючи тематику, слід орієнтуватися на власні інтереси. В цьому випадку вдасться домогтися найкращої якості контенту.

Коли співтовариство буде створено і наповнене інформацією, слід зайнятися його розкруткою. Для цього можна найняти модератора, який дає гарантію якісного просування. Існують спеціалізовані сервіси, які дозволяють розкручувати групу як платно, так і безкоштовно.

Коли спільнота стане популярною, а кількість передплатників значно збільшиться, їм зацікавляться рекламодавці. У цей момент створена група і почне приносити дохід.

Підвищити↑ прибуток можна, скориставшись сервісами з нативною рекламою. Вони надають відео з винагородою за перегляди, а також партнерські програми. При цьому дохід буде залежати від кількості переходів за конкретним посиланням.

Приймаючи рішення заробляти на спільнотах в соціальних мережах, слід враховувати, що на розмір доходу в першу чергу впливають кількість передплатників, тема групи, А також активність. Щоб отримати максимальний прибуток, важливо створити дійсно цікаве співтовариство.

Спосіб 6. Заробіток на YouTube і своєму відео

Цей варіант підійде тим, хто займається відеозйомкою. YouTube дозволяє отримати хороший дохід кожному користувачеві. Розміщений на даному сайті відеоролик здатний приносити дохід. Однак не варто думати, що знімаючи будь-яке відео, можна заробити величезні гроші.

Щоб канал на YouTube приносив вам хороший дохід, необхідно робити наступне:

 • знімати цікаве відео і заливати його на сайт. Ролики повинні бути затребувані в аудиторії;
 • проводити грамотну розкрутку каналу. Якщо цього не зробити, навіть дуже якісні ролики можуть залишитися непоміченими;
 • регулярно завантажувати відео на канал. Тільки підтримуючи постійний інтерес до каналу, можна забезпечити стабільний прибуток.

Для отримання доходу на YouTube важливо домогтися великої кількості переглядів відеороликів. За кожну 1 000 переглядів можна отримувати близько 1-2 доларів.

Крім того, в розкручені ролики додається реклама. Вона дозволяє значно підвищити рівень одержуваного доходу.

Читайте: Як заробляти гроші на Youtube (ютубі) – поради початківцям видеоблогерам

Спосіб 7. Заробіток на капчі

Для отримання прибутку від введення капчі не буде потрібно ніяких спеціальних навичок і досвіду. Використовувати цей варіант може будь-хто, навіть дитина. Однак такий заробіток багато хто називає самим нудним, а також низькооплачуваним. У день таким способом вдасться отримати в середньому не більше 40 грн.

Щоб отримувати винагороду, необхідно зареєструватися на спеціалізованих сайтах. Користувачеві надходить зображення, яке необхідно розшифрувати і ввести комбінацію букв і цифр, представлених на ньому.

За кожну капчу нараховується близько 3-х копійок. На зарубіжних ресурсах винагорода в кілька разів вище ↑.

Спосіб 8. Купівля та продаж доменів

Заробіток на купівлі та продажу доменів по-іншому називають кіберсквотинг. Якщо грамотно підійти до цього процесу, можна забезпечити собі непоганий дохід.

Принцип роботи тут досить простий і нічим не відрізняється від традиційної торгівлі. Купуючи ім'я домену, згодом необхідно знайти покупця,який купить його по більш високій вартості. Найбільш дорогими виявляються якісні осмислені імена.

Варто враховувати! Найчастіше користувачі заробляють на тому, що купують домени, які попередні власники не оплатили вчасно. Нерідко вони перепродують їх початковим власникам.

Спосіб 9. Заробіток на створенні сайтів

Навчитися створенню сайтів може практично хто завгодно. Досить витратити кілька днів, щоб ви змогли робити найпростіші проекти.

Можна скористатися одним з популярних движків. Однак для їх якісного освоєння доведеться витратити близько місяця. Набагато простішим варіантом для створення сайту є безкоштовні конструктори одностранічніков. Тут не буде потрібно ніяких особливих навичок.

За перші ресурси навряд чи користувачеві вдасться отримати серйозний дохід. Однак поступово при завзятості і старанні можна істотно збільшити↑ вартість створюваних проектів. Доведеться не тільки навчатися, але і грамотно просувати свої послуги. Важливо навчитися шукати і залучати клієнтів, створювати портфоліо.

В середньому на початковому етапі, створюючи сайти, можна заробити близько 8 000-12 000 грн. З часом дохід цілком реально збільшити. З цією метою можна навіть відкрити власну компанію з розробки сайтів і найняти досвідчених співробітників.

Спосіб 10. Заробіток на власному сайті

Власники популярних сайтів отримують серйозний прибуток. Такий спосіб заробітку не тільки не вимагає будь-яких вкладень, але і здатний стати основним джерелом доходу.

В першу чергу доведеться створити якісний проект. Для цього не обов'язково володіти серйозними знаннями в області виготовлення сайтів. В принципі, можна використовувати і спеціалізовані платформи, які дозволяють створити прийнятний проект на готових шаблонах.

Наступним важливим кроком є розкрутка ресурсу. Саме від неї залежить, яке місце у видачі пошукових систем буде займати сайт.

Чим вище сайт знаходиться у видачі, тим більше осіб буде відвідувачів і, як наслідок, тим вище буде рівень доходу.

Щоб оптимізувати ресурс, доведеться створити грамотне семантичне ядро, на основі якого буде розроблятися контент. Якщо не хочете займатися створенням і розкруткою сайту, то веб-проект можна купити на спеціалізованих біржах. Для цього знадобляться невеликі вкладення.

При високому рівні відвідуваності можна домогтися серйозного доходу від контекстної і банерної реклами.

Існує кілька способів монетизувати власний сайт:

 1. Публікація статей рекламного характеру. В цьому випадку самостійно писати і купувати контент немає необхідності. Досить розмістити на своєму ресурсі готові тексти.
 2. Продаж посилань. На своєму сайті в цьому випадку необхідно помістити спеціальне посилання. Купівля та продаж здійснюються через спеціалізовані біржі.
 3. Контекстна реклама. Цей варіант є найпопулярнішим, його можуть використовувати навіть ресурси, які мають низький рівень відвідуваності. Досить вставити рекламний код на сторінку сайту, щоб отримати стабільний дохід.
 4. Партнерські програми. Цей варіант заробітку високоприбутковий і простий. За розміщення реклами на сайті партнер перераховує його власнику винагороду. Також, якщо передбачено, виплачується відсоток від продажів за допомогою переходу за посиланням з сайту.

Спосіб 11. Заробіток на продажу посилань

Власники сайтів можуть отримувати дохід, продаючи посилання на спеціальних майданчиках. Адміністратори таких бірж самостійно шукають покупців і займаються розміщенням, що істотно знижує ваші трудовитрати. Оплата послуг ресурсу по реалізації посилань може проводитися автоматично або вручну.

На розмір одержуваного таким способом доходу впливають такі фактори:

 • тематика сайту;
 • положення у видачі пошукових ресурсів;
 • кількість сторінок сайту;
 • розмір показників ІКС і PR.

Якщо дотримуються всі зазначені вище вимоги, можна розраховувати на досить високий дохід.

Так, на першому етапі сайт може приносити всього 200 грн, після невеликої розкрутки – 2 000 грн, а при переході його в статус трастового (користується довірою пошукових систем) і зовсім до 40 000 грн на місяць.

Спосіб 12. Заробіток на веденні блогу

Сьогодні створити власний блог під силу кожному. Тематику можна вибрати практично будь-яку. Але фахівці рекомендують віддати перевагу сфері, яка найбільш зрозуміла і близька творцеві.

На розмір доходу істотний вплив надає кількість унікальних відвідувачів блогу. Саме цей показник визначає величину виплат від реклами.

Можна виділити кілька груп доходу на блозі:

 • Дохід від реклами. У блогах найчастіше використовуються кілька її видів: контекстна, тизерна, а також посилання від прямих рекламодавців у вигляді банерів.
 • Продаж посилань. Цей варіант найкраще підходить для досить розкручених ресурсів.
 • Партнерки. У блозі можна розміщувати посилання на різні проекти, інтернет-магазини, інші сервіси. Нерідко партнерські посилання приносять більший дохід, ніж інші види реклами.

Щоб домогтися від блогу серйозного доходу, важливо зробити ресурс максимально цікавим і корисним для цільової аудиторії. Подібні сайти відвідують з метою вилучення нової інформації, тому контент повинен бути змістовним і насиченим.

Спосіб 13. Заробіток на партнерських програмах (рефералах)

Партнерські програми являють собою особливий інструмент отримання доходу в інтернеті, що передбачає продажу. Щоб заробити, доведеться зацікавити потенційних клієнтів і переконати їх перейти по посиланню партнера.

Крім переходу потрібно, щоб користувач здійснив певні дії. Це може бути покупка, реєстрація, скачування та інші. За кожну вчинену дію буде проведена оплата у вигляді відсотка або фіксованої суми.

Для розміщення посилання можна використовувати:

 • власний сайт, групу в соціальній мережі;
 • придбання контекстної реклами в пошукових системах;
 • поширення партнерської посилання безкоштовно на різних сайтах і форумах.

Перш ніж зареєструватися в партнерській програмі, слід уважно вивчити умови і правила. У деяких випадках власники посилання забороняють згадувати назву товару і бренду. Крім того, поважаючі себе компанії не дозволяють використовувати для поширення посилання-спам.

Популярним способом вилучення додаткового доходу виступає також залучення рефералів. Тимчасові, а також витрати праці при цьому мінімальні. Можливість залучати рефералів сьогодні є на багатьох інтернет-сайтах. Це можуть бути ігри, ресурси онлайн-заробітку, навіть брокери Форекс.

Широке поширення реферальних програм робить цей вид отримання доходу практично безмежним. Підходить такий варіант для найбільш товариських людей. Вони можуть залучати рефералів в соціальних мережах, на форумах, в чатах і на інших ресурсах.

Важливо, щоб реєстрацію користувачі проходили за індивідуальним реферальним посиланням. Її можна отримати в особистому кабінеті на сайті, який обраний для отримання доходу.

Активний реферал здійснює в системі різні дії, за які він отримує винагороду. При цьому залучив його на сайт користувачеві перераховується відсоток від заробітку такого реферала. Дохід власника посилання є повністю пасивним. Обмежень за кількістю залучених користувачів, а значить, за розміром потенційного прибутку немає.

Спосіб 14. Торгівля товарами з Китаю

Останнім часом діяльність з продажу товарів з Китаю набула величезної популярності. Схема при цьому традиційна-важливо купити що-небудь дешевше, а продати дорожче. При правильному підході до організації діяльності, а також контролю за нею можна розраховувати на непоганий прибуток.

Для придбання товарів з Китаю можна використовувати популярні майданчики, наприклад Аліекспресс, Джум, Таобао та інші.

Етапи створення такого бізнесу виглядають наступним чином:

 • Визначитися з тим, що буде продаватися - це необхідно зробити в першу чергу;
 • Вибрати майданчики для торгівлі. Це можуть бути інтернет-аукціони. Але на перших порах цілком підійдуть і соціальні мережі. Виходить, що створювати власний сайт зовсім не обов'язково.
 • Вибрати постачальника. Багато хто приймає рішення замовляти китайські товари в Україні. Доставка в цьому випадку швидше і комфортніше. Але не варто гнатися в такій ситуації за мінімальною ціною. Важливо звертати увагу на репутацію продавця. Серед постачальників зустрічаються шахраї. Прийнявши передоплату, вони зникають. Важливо заздалегідь уважно вивчити способи замовлення, оплати, доставки та інші нюанси співпраці.

На етапі становлення бізнесу не варто робити занадто високу націнку. Низькі ціни допомагають досить швидко сформувати клієнтську базу. Досвідчені бізнесмени стверджують, що націнка при високому попиті може досягати 200-500%.

Спосіб 15. Заробіток на майданчиках безкоштовних оголошень

Одним з найбільших сайтів безкоштовних оголошень в Україні є OLX.

Тут можна заробляти 2-ма способами:

 • продавати власні непотрібні речі;
 • перепродувати чужі речі і надавати посередницькі послуги.

Перший варіант підходить, щоб приступити до заробітку відразу. Якщо ж є бажання отримувати регулярний дохід, доведеться віддати перевагу другий спосіб.

На сайтах безкоштовних оголошень сьогодні можна продавати практично все. Однак отримати досить високий прибуток можна тільки в тому випадку, якщо вибирати товари з максимальним попитом.

Визначити затребуваність товару можна декількома способами:

 1. оцінкою попиту за допомогою подачі безкоштовного оголошення;
 2. використовуючи сервіс статистики ahrefs.com;
 3. проаналізувавши кількість переглядів оголошень, поданих конкурентами по аналогічним товарам.

Для занять посередництвом не обов'язково мати певний товар або самому робити послугу. Досить знайти продавця і домовитися з ним, що за кожного знайденого покупця він буде платити комісію. Її розмір зазвичай становить 10-30% вартості товару або послуги.

Спосіб 16. Продаж інфопродуктів

Інформаційні продукти останнім часом набули високої популярності. Вони засновані на успішному досвіді творця і дозволяють придбати певні знання.

Найчастіше купують і продають такі типи інфопродуктів:

 • вебінари;
 • електронні книги;
 • курси;
 • тренінги;
 • корисні інформаційні розсилки.

Щоб отримати прибуток, можна як продавати власні інформаційні продукти, так і перепродувати за вищою ціною придбані чужі. При цьому професіоналам вдається заробляти від декількох сотень тисяч до мільйонів грн.

Величина доходу залежить від кількості продаваних інформаційних продуктів, а також частоти їх реалізації.

Варто враховувати! Щоб попит був стабільно високий⇑, пропоновані курси повинні бути якісно зроблені, мати гарне оформлення. Це дозволяє домогтися їх затребуваності.

Основною перевагою такого способу є те, що автор інформаційних продуктів залишається повністю незалежним. Гонорар за свій продукт він отримує в повному розмірі.

Якщо здійснюється перепродаж, величезних вкладень не потрібно. Інформаційні продукти в залежності від виду коштують від декількох сот грн до десятків тисяч.

Величина доходу залежить від кількості підписаних на інформаційний продукт, а також від його інтересу і затребуваності.

Спосіб 17. Заробіток на написанні курсових

Написання курсових - робота, яка схожа на копірайтинг. Шукати замовлення також можна на спеціалізованих біржах. Фахівці радять розміщувати оголошення про свої послуги на різних онлайн-ресурсах.

Приймаючи рішення заробляти на курсових роботах, слід взяти до уваги наступні факти:

 1. Попит найчастіше сезонний, так як замовниками в більшості випадків виступають студенти. Курсові, реферати, контрольні, дипломні роботи замовляють в максимальних кількостях під час сесії.
 2. Для роботи буде потрібно високий рівень грамотності. Крім того, необхідні певні знання, а також особливе мислення.
 3. Вартість роботи залежить від складності. За виконання одного замовлення можна отримати від 120 грн до 8 000 грн.
 4. Найдорожче цінуються роботи, що містять практичну частину (лабораторні дослідження, збір статистичних даних, різні розрахунки).

Коли напрацьована велика клієнтська база, багато хто створює власну команду для виконання замовлень.

Спосіб 18. Робота дизайнером

Дизайнери затребувані в усьому світі. Тим, у кого вже є подібний досвід, варто спробувати продавати свої послуги віддалено. Це допоможе отримувати непоганий дохід, працюючи в зручний час.

Щоб отримувати дохід, будуть потрібні:

 • творчі здібності;
 • комп'ютер або ноутбук з доступом в інтернет;
 • навик пошуку клієнтів онлайн;
 • спеціалізовані програми для створення проектів (сьогодні їх можна скачати безкоштовно).

Дизайнерські послуги потрібні в багатьох галузях, наприклад при створенні сайтів, візиток, аксесуарів. Дохід багато в чому визначається кваліфікацією і в середньому становить близько 1 000 доларів.

Спосіб 19. Торгівля через інтернет-магазин або односторінкові

Щоб отримувати прибуток таким способом, в першу чергу доведеться створити власний сайт.

 • Якщо є досвід, елементарний сайт для продажів можна зробити самостійно буквально за півгодини, використовуючи конструктор.
 • Проте новачкам часто набагато зручніше і швидше зробити це за допомогою професіоналів. Зрозуміло, за подібні послуги доведеться платити.

Коли інтернет-магазин буде готовий, його доведеться наповнити товарами. Для пошуку клієнтів доведеться використовувати рекламу. При цьому виникають додаткові витрати. Дохід в першу чергу залежить від умінь Продавця, а також його підходу до справи.

Спосіб 20. Розробка мобільних додатків

Тим, у кого є навички розробника, такий варіант допоможе непогано заробляти. Однак слід налаштуватися на те, що до моменту отримання першого прибутку доведеться витратити чимало часу і сил.

Коли додаток буде готово, його можна монетизувати. Це дозволить домогтися постійного доходу. Однак в першу чергу необхідно подбати про якісне просування. Якщо немає бажання або можливості зробити це самостійно, можна скористатися послугами спеціалізованих сайтів.

Спосіб 21. Ігри з виведенням грошей

Цей варіант є простим, не вимагає великих тимчасових витрат, а також особливих знань і умінь. Більш того, це досить цікаво і захоплююче.Сьогодні в інтернеті можна знайти чимало майданчиків з іграми, що дозволяють заробити. Більш детально про заробіток на іграх написано в одній з наших публікації, де розглянуті популярні ігри з виведенням грошей.

Суть заробітку зазвичай зводиться до придбання товару, який згодом буде приносити прибуток.

Вирощуючи або виробляючи що-небудь, можна реалізувати вироблене за внутрішньоігрові гроші. Коли буде досягнута мінімальна сума, встановлена правилами, можна створити заявку на виводом.

Деякі ігри вимагають вкладення реальних грошей. Однак це не завжди є обов'язковим. Отримати додатковий дохід дозволяє залучення рефералів. У цьому випадку частина доходу активних користувачів, буде перераховуватися тому, за чиїм посиланням він зареєструвався.

Важливо мати на увазі, що більшість ігор живуть до тих пір, поки в них вступають нові користувачі. Тому навіть за умови можливості непоганого заробітку слід брати до уваги і наявність серйозних ризиків. Хоча існують проекти, які успішно існують протягом багатьох років.


Варіантів отримання доходу в інтернеті без вкладень і обману чимало. Щоб добре заробляти, слід правильно підібрати варіант, який підходить саме вам.

Перевірені сайти для заробітку в інтернеті з виведенням грошей - 7 основних сервісів (веб-проектів) ?

Сьогодні в інтернеті створено величезну кількість ресурсів, за допомогою яких можна заробляти гроші. Вибрати надійний і перевірений сайт для заробітку грошей самостійно буває непросто.

Справитися із завданням допомагають рейтинги, складені професіоналами. Нижче представлений список сайтів для заробітку в інтернеті.

Сайт 1. seoware.ua

Щоб отримувати дохід, тут доведеться писати унікальні відгуки та огляди високої якості.

Найбільшою популярністю користуються ті з них, які доповнені великою кількістю фотографій, зроблених безпосередньо автором.

Дохід безпосередньо пов'язаний з вибором тематики огляду і відкликання:

 • серед жінок найбільшою популярністю користується матеріал про красу, здоров'я, схуднення.
 • серед чоловіків - про автомобілі і техніку.

Сайт 2. vlasnadumka.ua

Розглянутий інтернет-сайт відрізняється високим рівнем популярності і надійності. Тут платять всім, хто проходить опитування.

Одне опитування приблизно 60 грн.

Сайт 3. Weblancer.net

Ресурс являє собою спеціальний сайт для фрілансерів. Тут можна вибрати з великої кількості видів послуг.

Новачкам навіть при відсутності досвіду пропонується чимало завдань:

 • транскрибація (Переклад аудіо файлів в текстові);
 • робота зі списком товарів в інтернет-магазині;
 • дзвінки в різні компанії;
 • написання невеликих текстів.

Слід мати на увазі, що на сайті пред'являються досить високі вимоги до виконавців.

Сервіс дозволяє непогано заробляти, виконуючи завдання вартістю від декількох сотень до декількох тисяч гривень. Сайт можна використовувати як джерело підробітку, так і для отримання основного доходу. Рівень прибутку в середньому становить 4 000-16 000 грн.

Сайт 4. freelancehunt.com/ua

Багато хто вважає цей ресурс кращим для фрілансерів. Тут існує величезна кількість напрямків, за якими можна надавати послуги.

Для отримання дорогого замовлення доведеться напрацювати певний рейтинг. Багато замовників в пошуках виконавця на тривалий і дорогий проект звертають увагу на цей показник. Також величезне значення має наявність портфоліо з прикладами робіт.

Сайт 5. text.lviv.ua

text.lviv.ua являє собою майданчик для роботи копірайтерів. Щоб почати працювати тут, доведеться пройти тести на перевірку грамотності та знання основ оптимізації текстів.

Дохід автора залежить від його досвіду і складності виконуваної роботи. В середньому за рерайтинг платять близько 12 грн, за Копірайтинг – 20 грн за тисячу символів.

Сайт 6. uatxt.com

uatxt.com сьогодні є одним з найпопулярніших ресурсів рунета для копірайтерів. Тут з легкістю знайдуть відповідні замовлення як досвідчені автори, так і новачки.

Реєстрація здійснюється безкоштовно. Тест та іспити здавати не обов'язково.

Однак проходження кваліфікаційних завдань, а також наповнення портфоліо дозволяють претендувати на більш дорогі замовлення.

Вартість робіт змінюється в широкому діапазоні – від 20 до 40 грн за тисячу символів. Зустрічаються замовлення і з більш високою оплатою.

Сайт 7. 2polyglot.com/ua

Ще одним з популярних майданчиків контенту є 2polyglot.com/ua. Основними типами роботи тут є копірайтинг та рерайтинг. Замовники пропонують як поодинокі, так і постійні завдання.

Якщо отримати завдання не вдається, можна писати тексти на популярні тематики і виставляти їх на продаж. Після придбання їх іншим користувачем на баланс продавця буде зарахована певна сума.

Вартість залежить від складності роботи і рівня виконавця. За рерайтинг платять від 8 грн, за копірайтинг і переклади – від 12 грн за тисячу символів.


Для наочного порівняння розглянутих ресурсів їх основні особливості представлені в таблиці нижче.

Таблиця "ТОП-7 кращих сайтів для заробітку в інтернеті, необхідна робота і рівень оплати":

Найменування сайту Суть роботи Рівень оплати
seoware.ua Написання авторських оглядів та відгуків Ціни індивідуальні
vlasnadumka.ua Проходження опитувань До 60 грн за кожен тест
Weblancer.net Виконання різноманітних завдань в різних областях В середньому 4 000-16 000 в місяць
freelancehunt.com/ua Велика кількість напрямків для роботи фрілансером За домовленістю між замовником і виконавцем
text.lviv.ua Копірайтинг, рерайтинг Залежить від досвіду автора і складності виконаного замовлення, в середньому за рерайтинг близько 12 грн, за Копірайтинг-20 грн за тисячу символів
uatxt.com Копірайтинг, рерайтинг, сео Залежить від рівня професіоналізму, може перевищувати 40 грн за тисячу символів
2polyglot.com/ua Рерайтинг, копірайтинг та переклад За рерайтинг платять від 8 грн, за копірайтинг і переклади - від 12 грн за тисячу символів

Зарубіжні сайти для заробітку в інтернет: ТОП-20 сайтів

Робота на зарубіжні сайти може виявитися вигідною з точки зору співвідношення сил і витраченого часу. Така зайнятість вимагає посидючості, високого рівня самодисципліни і найчастіше – бездоганне знання англійської мови. До того ж, слід підготуватися до великої конкуренції, проте натомість можна отримати можливість заробити кишенькові гроші або навіть домогтися солідного доходу.

 1. YouTube - дозволяє заробляти на будь-яких відео, розміщених на персональному каналі. Характер відео-будь-який. Можна викладати свою роботу, дозвілля або хобі. При включеній рекламі на відео сайт платить одного до трьох доларів за 1000 переглядів. Існують спеціальні відео уроки, як краще і більше заробити на YouTube.
 2. Amazon Mechanical Turk - сайт творців Amazon. Для заробітку пропонується виконати різні нескладні завдання. Якщо спочатку оплата здасться низькою, з часом можна призвичаїтися і заробляти кишенькові гроші, не докладаючи особливих зусиль.
 3. Elance - біржа фрілансерів. Люди знаходять на сайті як джерело додаткового, так і основного доходу. Робота на сайті підвищує професійний рівень. Оптимально для тих, хто знає англійську на високому рівні.
 4. Upwork - популярна і перевірена біржа для фрілансерів. Відрізняється різноманітністю цікавих замовлень, в порівнянні з іншими платформами ціни на роботу тут вище. Комп'ютерний дизайн, верстка сайтів, копірайтинг і багато іншого. Для знаючих Англійську на високому рівні.
 5. Dribbble - сайт для творчих особистостей: цифрових художників, гейм-дизайнерів, розробників інтерфейсів. Є можливість вибору як віддаленої роботи, так і з прив'язкою до місця.
 6. Zirtual - для пошуків повної зайнятості. Зареєструвався на сайті стає віддаленим помічником для зайнятих людей. Нескладні завдання за непогані гроші. Підійде для організованих, сумлінних працівників, які знають англійську на високому рівні.
 7. Skillshare - онлайн-школа. Володіючи особливими навичками, можна зібрати свій клас з учнями, які готові платити за одержувані знання. Чим краще вчитель і його рейтинг, тим вище дохід.
 8. Twickerz - допомагає заробляти гроші шляхом перегляду реклами, відео, платних реєстрацій та ігор. Також можна взяти в оренду рефералів і отримати від цього більший дохід. Вивести гроші можна на PayPal, PayZa, PerfectMoney, EgoPay, SolidTrustPay. Перед тим, як приступати до роботи, прочитайте правила і умови проекту, щоб не потрапити в бан.
 9. Swagbucks - популярний сайт онлайн-опитувань. Платить невелику суму за участь у споживчому опитуванні, дані яких компанії згодом використовують для виявлення популярних видів різної продукції та інтенсивності попиту на неї.
 10. GPTPlanet - заробіток на рекламі, на орендованих і прямих рефералах, платних реєстраціях. Можливий 100-відсотковий дохід від заробітку рефералів. Виплати надходять на Payeer, Payza, PayPal. Ресурс англомовний, можна працювати з перекладачем.
 11. Ysense (ClixSense) - веб-сервіс з великою різноманітністю завдань. Перегляд сайтів, гра на гроші, платні реєстрації та інше. Заробіток нараховується на гаманці в системах Paypal і Payza.
 12. Scarlet-clicks - пропонує великий вибір завдань. Можна платно переглядати сайти, реєструватися на сайтах і багато іншого. Гроші можна вивести на Payza і PayPal.
 13. Neobux - також пропонує для виконання Різні оплачувані завдання. Кошти можна вивести на електронні гаманці на кшталт Payza, PayPal та інші.
 14. Shortest - сайт з зрозумілим інтерфейсом. Заробіток на скороченні посилань. Оплата-два долари за 1000 переходів. Виведення грошей на Webmoney. Партнерська програма.
 15. Ouo - скорочуємо посилання і отримуємо гроші. Платить 20% від заробітку орендованих рефералів. Мінімальна сума виводу - 10 доларів. Є партнерська програма. Гроші виплачуються на Paypal і Payza.
 16. Megatypers - заробіток на капчі. Не вимагає особливих навичок, в обов'язки входить розшифровка цифр і букв в зображенні. Оплата нараховується на електронні гаманці.
 17. Getsatoshi, GeveMeCoin, GetYourBitco - сайти однієї спрямованості, на яких можна заробити безкоштовні біткоіни. Для участі потрібно завести біткоіни-гаманець. Реєструйте його, заходьте на сайти і заробляйте сатоши.
 18. Fiverr - сайт для фрілансерів. Якщо Відвідувач володіє якимись спеціальними навичками, він може спробувати заробити саме на тому, що вже вміє.
 19. Ebesucher - німецький рекламний проект, який допомагає заробляти за допомогою серфінгу в інтернеті: перегляд реклами і читання листів. Оплата - в lose-кредитах, які можна обміняти на Webmoney.
 20. AngelList - пропонує учасникам трудової біржі стати частиною стартапу. На сайті є більше тисячі стартапів, яким потрібні спритні співробітники.

Перевірені відгуки реальних людей про роботу й заробіток онлайн ?

Мало хто сьогодні вірять на слово розповідям про отримання доходу. Новачків цікавлять реальні відгуки користувачів про способи заробітку без вкладень і без обману. У мережі чимало відгуків, частина з них захоплені, інші стверджують, що заробити онлайн неможливо.

Насправді доходу домогтися можна, але доведеться ретельно вибрати напрямок діяльності і докласти чималих зусиль. Нижче представлені відгуки реальних людей, які вже почали заробляти в інтернеті.


Відгук 1. Тимощенко Наталія, копірайтер

Бажання працювати вдома прийшло, коли підріс дитина. Я в розлученні, батьки живуть далеко. Сина забирати з дитячого садка, водити на різні гуртки нікому. Матеріальної підтримки з боку теж ніякої. Довелося шукати роботу з вільним графіком.

Спочатку було страшно. Тому, зареєструвавшись на біржі копірайтингу, основну роботу не кинула. На перших порах було важко. Замовлення майже не давали, вартість була низькою. Але кидати справу я не стала і помітила, що з кожним позитивним відгуком і додатковою статтею в портфоліо зростає і вартість пропонованої мені роботи.

Через 3 місяці я зрозуміла, що копірайтингом можу заробляти більше↑, ніж в офісі. Я сміливо пішла з роботи і не шкодую. Сьогодні є час на дитину, домашні справи і красу. Саме завдяки віддаленій роботі я знайшла нового чоловіка і планую завести другу дитину.


Відгук 2. Микола Булатов, дизайнер

Коли я закінчував університет, задумався, куди піти працювати. Сидіти від дзвінка до дзвінка в задушливому офісі з начальством за спиною бажання не було. Я ризикнув, став працювати фрілансером і не прогадав. Графік вибираю сам, ні від кого не залежу.

Сьогодні займаюся улюбленою справою – втілюю в життя креативні проекти. Я створюю лендінги, конструюю сайти, розробляю рекламні макети. Саме різноманітність справ не дозволяє занудьгувати.

Правда, сьогодні я хочу вийти з інтернету в реальність. Але працювати буду тільки на себе – планую створити власну дизайнерську студію.


Відгук 3. Гайдук Валентин, бізнесмен

Близько 5 років тому я відкрив невеликий магазинчик госптоварів. Часу на нього йшло багато, на себе зовсім не залишалося. Коли підняли вартість оренди, прийшла в голову думка перемістити діяльність в інтернет.

У гаражі облаштував склад, створив сайт і почав напрацьовувати клієнтів. Найцікавіше, що оборот досить швидко перевищив той, який був в магазині. Сьогодні моїми клієнтами стали багато жителів нашого невеликого міста. А адже раніше покупці були тільки з найближчих будинків.


Відгук 4. Олег Шепарев, власник сайту

У пошуках додаткового доходу вирішив зайнятися розкруткою власного сайту. Спочатку створив невеликий ресурс, який поступово став власним бізнесом.

Сьогодні бачу, що ця справа стала приносити більший дохід, ніж зарплата в офлайні. Вирішив повністю відмовитися від традиційного заробітку. Буду витрачати всі сили і час на розкрутку сайту.


Відгук 5. Користіна Олена, верстальник

Я довго сумнівалася, чи варто навчатися дизайнерській справі. У підсумку анітрохи не пошкодувала, що прийняла таке рішення.

Сьогодні переваги заробітку в інтернеті переважили. Я вирішила створити власний сайт, а також навчальний курс. Буду розширювати власний бізнес замість роботи на інших.


Відгук 6. Решетнікова Тетяна, бізнесмен у сфері інформаційних сайтів

Мені вдалося подолати весь шлях розвитку від простого виконавця до власника бізнесу. Протягом декількох років я виконувала замовлення з копірайтингу, веб-дизайну, створення сайтів. Коли з'явилися не тільки разові, але і постійні замовники, повністю перейшла на роботу в інтернет.

Вільний час присвячувала створенню власного бізнесу. Через 2 роки я вже сама стала замовником. Допомагає у створенні інформаційних сайтів багатий власний досвід фрілансу.

Переконана, що заробити в інтернеті може кожен. Головне, щоб було бажання і прагнення. І ніколи не варто зупинятися на досягнутому.


Відгук 7. Ільїн Михайло, власник ряду популярних сайтів

Я вирішив для себе, що заробіток в Інтернеті не перетвориться на основну роботу. Він буде виключно захопленням, яке здатне приносити дохід.

Кілька років тому мою увагу привернули інформаційні технології. Я створив свій перший сайт кулінарної спрямованості.

Сьогодні я зрозумів, що в інтернеті існує величезна↑ кількість можливостей для отримання грошей. Основним напрямком діяльності став розвиток інформаційних сайтів різної тематики.

Часті питання (FAQ) про онлайн заробіток

В процесі пошуку способу для отримання доходу в інтернеті може виникнути величезна кількість питань. Щоб заощадити Ваш час на пошуку відповідей на них, ми відповідаємо на найпопулярніші.

Питання 1. Які способи заробітку в інтернеті з вкладеннями існують?

В інтернеті існують способи отримання доходу не лише без вкладень, але і з необхідністю на початковому етапі внести певну суму.

Нижче наведені 10 найбільш популярних і дієвих методів заробітку в інтернеті з вкладеннями.

Спосіб 1. Бінарні опціони

Бінарні опціони являють собою подібну Форексу технологію заробітку. Однак торгують тут не валютою, а контрактами. Така робота набагато простіше, серйозного навчання не потрібно, але мати базові уявлення про основи аналізу все-таки доведеться.

За умовами бінарних опціонів користувач робить ставку, намагаючись передбачити, в який бік зміниться вартість базового активу:

 • якщо прогноз виявиться невірним, трейдер втратить гроші;
 • якщо ж вдасться передбачити рух вартості, буде отримано дохід.

Для початку роботи доведеться відкрити рахунок у брокера. На нього необхідно внести гроші (в більшості випадків мінімум 10 доларів). Важливо враховувати, що розмір одержуваного доходу визначається в тому числі вкладеною сумою.

Спосіб 2. Форекс

Тим, хто шукає серйозний дохід в інтернеті з вкладеннями, слід звернути увагу на можливості, надані Форекс (Forex). Прибуток тут утворюється в результаті торгівлі валютою (трейдингу).

Щоб така діяльність була успішною, доведеться набути певні навички в області аналітики і прогнозу руху курсів. Також необхідно вибрати надійного брокера з бездоганною репутацією.

Досягти успіху можна тільки за умови наявності у трейдера терпіння, холодного тверезого розуму, аналітичного мислення. Величезне значення також має правильний вибір торгової стратегії.

При цьому слід враховувати співвідношення ризику і прибутковості. Не варто забувати, що чим більшою буде прибуток, тим більша ймовірність втрати вкладених коштів.

Деякі брокери дозволяють почати заробляти, маючи всього кілька доларів. Проте оптимальним розміром депозиту фахівці вважають суму не менше 100 доларів.

Спосіб 3. Бізнес на відео через YouTube

Багато хто вважає цей варіант не тільки одним з найбільш прибуткових, але і цікавих. Найголовніше – вибирати такий контент, який приверне увагу користувачів. Найбільшою популярністю користуються приколи, різні огляди, навчальні ролики.

При цьому не обов'язково знімати їх самостійно. Можна використовувати чужий матеріал. Однак його доведеться попередньо змінити (кадрувати, нарізати, переозвучити). Якщо не зробити цього, вас можуть забанити.

Звичайно, великих вкладень для створення власного каналу не потрібно. Однак реальний дохід він почне приносити тільки тоді, коли кількість переглядів і передплатників досягне декількох тисяч. Тому на початковому етапі варто вкласти кошти в послуги розкрутки.

Якщо відвідуваність каналу буде низькою, заробляти краще починати з вбудованої реклами через спеціалізовані ресурси. Коли вдасться розкрутитися, можна отримувати прибуток безпосередньо від роботодавців. Додатково за певну плату можна знімати огляди для виробників.

Спосіб 4. Заробіток в соціальних мережах

У соціальних мережах є можливість отримувати прибуток, розвиваючи власну групу або спільноту. Для цього в першу чергу доведеться створити їх і наповнити привабливим контентом.

Найбільшою популярністю користуються спільноти наступних тематик: цитати, гумор, фітнес, кулінарія, анонімні історії користувачів, музика, факти зі сфери науки. Ще один хороший варіант – прив'язати тему спільноти до місця проживання. Можна створити групу, що стосується афіші, оголошень, розіграшів, обміну, новин, інформації про компанії.

Створення спільноти дозволяє почати заробляти онлайн навіть новачкам. Однак, щоб прибуток був істотний, доведеться активно розвивати його.

Зверніть увагу! При відкритті групи в мережі ВКонтакте фахівці рекомендують починати з виду, який дозволяє запрошувати користувачів. Згодом можна перевести групу в статус пабліка.

Відразу отримувати істотний дохід в соціальній мережі не вийде. Перш ніж вдасться привернути увагу рекламодавців, потрібно розвинути групу і додати в неї достатня кількість користувачів.

 • для міських спільнот досить 5-10 тисяч, в цьому випадку буде потрібно менше часу і грошей для розвитку групи;
 • для традиційних – 20-30 тисяч підписників, на відміну від перших тут набагато ширше коло потенційних рекламодавців.

Щоб спільнота швидше стало прибутковим, фахівці рекомендують купити готове з певною кількістю передплатників і розвивати його. Ще один варіант – витратити гроші на розкрутку і просування.

Спосіб 5. Інтернет-магазин товарів з Китаю

Щоб організувати інтернет-магазин по продажу товарів з Китаю доведеться вкласти гроші в створення сайту, його просування. Також буде потрібно створити певний запас товарів, за якими передбачається найбільший попит.

За умови націнки в розмірі 100-400% вкладення окупаються приблизно за 6 місяців. Найбільш вигідними виявляються продажі одягу, гаджетів, сувенірної продукції, прикрас.

Спосіб 6. Власний сайт

Створення власного популярного сайту, на якому рекламодавці розміщують свої оголошення, – прекрасний варіант для отримання доходу в інтернеті. Більш того, є можливість постійно збільшувати розмір прибутку.

Існує 2 основних способи почати заробляти гроші на сайті:

 1. Створити ресурс з нуля. Доведеться вкласти гроші в домен, хостинг, наповнення сайту контентом, створення дизайну. Дохід почне надходити приблизно через 6 місяців;
 2. Купити готовий сайт і зайнятися подальшим його розвитком і просуванням (купити і продати сайт можна через біржу Telderi). У цьому випадку ресурс вже буде приносити прибуток. Вартість придбаного сайту залежить від його популярності, рівня прибутковості, позиції у видачі пошуковиків.

Чим популярніша тематика ресурсу, тим більше часу доведеться витратити на подальшу розкрутку. В середньому куплений сайт приносить близько 10% на місяць від витрачених на нього коштів. Покупки варто робити тільки на перевірених біржах. Це допоможе не зіткнутися з шахраями.

Фахівці дають ще одну пораду-постійно слід працювати над сео оптимізацією свого сайту. Це допоможе швидше окупити вкладені кошти і почати заробляти.

Спосіб 7. Обмін електронних валют

Щоб заробляти на обміні електронних валют, можна використовувати такі способи:

 • відкриття власного пункту обміну дозволяє отримувати комісію за кожну проведену операцію;
 • участь у партнерських програмах діючих офіційних обмінників дозволяє отримувати практично пасивний дохід;
 • переведення в готівку, а також перепродаж валют.

Для першого варіанту будуть потрібні серйозні вкладення, а також тимчасові витрати. Інші способи значно простіше і дешевше.

Щоб максимізувати прибуток від партнерок, варто співпрацювати з декількома обмінниками. Можна створити спеціалізований сервіс, який дозволяє клієнтам вибирати найбільш вигідний курс. Кожен раз, коли за реферальним посиланням буде здійснюватися обмін валют, власник сервісу буде отримувати відсоток від суми угоди.

Спосіб 8. Веб-дизайн

Можна непогано заробляти на створенні дизайну інтернет-сайтів. Однак щоб отримувати дохід, доведеться спочатку придбати необхідні знання. Буде потрібно вивчити мови програмування. Саме на це і підуть основні вкладення. Також кошти знадобляться для підвищення кваліфікації та реклами.

Спосіб 9. Інтернет-аукціон

Існує кілька варіантів, які дозволяють заробити з вкладеннями гроші на аукціонах:

 1. Відкриття власного аукціону не тільки найприбутковіший, але і самий витратний спосіб. В першу чергу буде потрібно аукціонний движок, а також договори з платіжними системами. Щоб доставляти покупки, можна укласти угоду з кур'єрською службою.
 2. Перепродаж куплених речей. Найбільший прибуток можна отримати, якщо купувати товари на зарубіжних аукціонах, а потім продавати на вітчизняних з націнкою. У будь-якому випадку слід приділяти увагу власному рейтингу. Він росте, коли користувач виконує свої зобов'язання покупця і виступає чесним продавцем. Більш високий показник дозволяє заслужити довіру з боку контрагентів і отримувати більше замовлень.

Спосіб 10. Онлайн-гра

Навіть завзяті геймери можуть непогано заробляти, зробивши невеликі вкладення. Існує кілька перевірених способів отримати прибуток, з якими без праці впорається навіть новачок.

Основними варіантами отримання прибутку є:

 1. Розвиток і згодом продаж персонажів і акаунтів. Найпростіше робити це, використовуючи спеціалізовані майданчики для ігрової торгівлі. Також на них можна реалізовувати ігрову валюту.
 2. Онлайн-ігри з виведенням грошей. Тут для максимальної швидкості прокачування потрібно спочатку поповнити баланс реальними грошима. Деякі сервіси нараховують бонуси за запрошення в гру друзів.

Питання 2. Скільки можна заробити в інтернеті з телефону і в чому переваги заробітку через телефон?

Існує величезна кількість способів, які дозволяють отримувати дохід в інтернеті за допомогою мобільного телефону. Розмір заробітку визначається в першу чергу видом завдань, а також сервісом, де користувач реєструється:

 • працюючи на кліках, можна отримувати приблизно 4-8 грн в в день;
 • введення капчі дозволяє заробляти від 6 грн на годину;
 • за лайки і репости в соцмережах платять приблизно 40-80 грн на день;
 • найбільший дохід новачкам принесе написання відгуків і коментарів - за них можна отримувати до 200 грн щодня;
 • постинг дозволяє заробляти ще більше – за кожен пост платять близько 40 грн.

Таким чином, заробіток на смартфоні може стати прекрасним видом додаткового доходу, або допоможе отримувати кишенькові гроші школярам і студентам.

Серед переваг роботи на мобільному можна виділити наступні:

 • можливість отримувати дохід в будь-якому місці в зручний час;
 • мінімум зусиль;
 • стабільність доходу;
 • можливість отримувати прибуток незалежно від віку і соціального статусу;
 • можливість використовувати різні новинки практично безкоштовно.

Питання 3. Чи може додатковий заробіток в Інтернеті замінити основний?

Багато на початковому етапі використовують заробіток Інтернеті в якості додаткового джерела коштів. На перших порах отримати істотний прибуток зазвичай не вдається нікому. Важливо вибирати таку справу, яка виявиться до душі. Тоді захоплення може поступово перерости в реальне джерело доходу.

При належному старанні і вивченні максимальної кількості інформації прибуток поступово буде зростати до них.

Відгуки в інтернеті підтверджують: ті, хто почав працювати в інтернеті для отримання додаткових коштів часто усвідомлюють, що таке джерело доходу може перевищити основну заробітну плату.

Досить часто після невеликої кількості часу користувачі відмовляються від роботи в офлайні на користь інтернет заробітків. Однак домогтися такого результату можна, тільки доклавши величезну кількість зусиль.

Висновок + відео

Якщо ви хочете почати заробляти в інтернеті, то насамперед вам потрібно буде вчитися самодисципліни і відповідальності. Саме ці якості визначатимуть ваш рівень доходу.

Ми сподіваємося, що журнал "BiznesCat.com" повністю розкрив питання "як заробляти в інтернеті, чи реально заробити в інтернеті і які відгуки люди залишають про заробіток в мережі".

До нових зустрічей на сайті!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+5 # Єгор 08.02.2020, 11:23
Щоб розібратися в інтернет-науці, навіть найпростішій, необхідний час. Не кожен готовий витратити пару місяців, щоб освоїти ази роботи в мережі. Більшість обивателів хочуть заробляти 100 доларів в день, не читаючи при цьому навіть правила реєстрації. Тому самодисципліна і відповідальність повинні базуватися на прагненні заробити. Як би райдужно не була представлена перспектива заробітку в Інтернеті, людина яка не прагне до успіху не буде всім цим займатися. Дорогу подужає той, хто йде.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Сергій Косенков 08.02.2020, 11:25
Здрастуйте, Єгор. Так, дійсно, багато хто хоче заробляти "тут і зараз". Але заробляти в Інтернеті не так легко як здається - це така ж робота як в офлайн. Конкуренція в сферах заробітку стрімко зростає.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-2 # Яна 03.07.2020, 12:35
Просто чудова стаття! Багато нового дізналась для себе.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-4 # Zlatoslavka 26.02.2023, 16:21
Чудова стаття!! Дуже багато нового дізналась для себе)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата