Зміст[Сховати]

Здрастуйте, шановні читачі BiznesCat.com! Сьогодні ми розповімо, чим зайнятися, щоб заробити грошей і на чому можна заробляти з нуля.

 У цій статті ви також знайдете перевірені ідеї, де можна заробляти гроші, займаючись улюбленою справою. Вони вже не раз використовувалися на практиці і є досить прибутковими, незважаючи на свою простоту і доступність. Практично всі з них дозволять вам заробити гроші вдома своїми руками.

Чим зайнятися, щоб заробити грошей

Що потрібно, щоб заробляти гроші?

Щоб отримувати високий дохід, потрібно старанно працювати! Не варто чекати легких грошей, їх просто немає.

Якщо ви натрапили на роботодавця, який обіцяє вам золоті гори за мінімум зусиль і часу, біжіть від нього подалі, він вам явно щось не договорює!

Ніякого секрету заробітку грошей немає. Тільки наполеглива праця, копіткість і старанність дозволять вам поліпшити свій фінансовий статус.

У цій статті не розглядатимуться варіанти роботи, де потрібно вкладати свої кошти, а також не буде обіцянок про захмарні прибутки. Обійдемося без великих вкладень і, відповідно, без ризиків їх втратити.

Принципи успішного заробітку

Для того щоб багато заробляти, необхідне дотримання кількох умов: робота повинна вам подобатися і приносити реальний прибуток, ви повинні бути справжнім професіоналом і мати великий досвід у цій справі.

Тепер давайте докладніше розглянемо кожен з принципів успішного заробітку.

Принцип 1. Ви отримуєте задоволення від роботи

Звісно, що в улюбленій справі ви досягнете успіху набагато більше, ніж у ненависній роботі, і ваш кар'єрний ріст не змусить себе довго чекати.

Принцип 2. Бізнес приносить реальний прибуток

Чому розглядається можливість отримання реального прибутку? Вся справа в тому, що вироблений товар або надані послуги повинні бути затребувані і мати попит у покупця. Якщо цього немає, то і дохід ви навряд чи отримаєте.

Припустимо, що ви любите гризти насіння і в'язати банні віники – цим вам подобається займатися найбільше.

І чи багато ви зможете заробити на цьому? Якщо за віники вам хоч скільки-то вдасться виручити, то оплачуваних фахівців з гризіння насіння не існує.

Принцип 3. Ви професіонал своєї справи

Подумайте зараз, чи багато ви знаєте людей, які люблять свою роботу і роблять її професійно? Швидше за все, небагато.

Наприклад, багато хто любить танцювати, але їх рівень не викликає у вас бажання платити за це. У кожній сфері є свої аси, і вони, як правило, заробляють гідно.

Принцип 4. Ви маєте тривалий досвід роботи

Дуже важливо, яку кількість часу ви займаєтеся своєю роботою.

Припустимо, ви блискуче робите натяжні стелі. Це прибутковий навик, і ваша робота приносить вам непоганий дохід. Але ви почали цим займатися 3 місяці тому і в середньому приділяєте своїй роботі 3-4 години в день. Професіоналом вас, звичайно, називати ще зарано.

У вас є колега, не особливо обдарований, любитель випити. Натягуванням стель він займається 10 років. І за цей термін у нього вже налагоджені відмінні зв'язки в цій сфері, клієнти знають і довіряють йому. Незважаючи на вашу ідеальність, ви, швидше за все, не зможете обігнати його по доходу і стабільності замовлень, принаймні перший час.

Рекомендуємо також прочитати нашу статтю про те, як заробити гроші.

Чим зайнятися, щоб заробити грошей - 25 кращих ідей на чому можна заробити гроші в 2023 році

Якщо ви задаєтеся питанням, де заробити, то ймовірно гроші потрібні вам якомога швидше. Щоб допомогти з вирішенням цього питання, розглянемо нижче кращі ідеї чим можна зайнятися, щоб заробити гроші, які навіть не вимагають вкладень і дають швидкий результат.

Ідея 1. Фріланс в інтернеті

В даний час люди різних спеціальностей підробляють в Інтернеті, а багато хто вибирає таку роботу в якості основної. І це легко пояснити – тут ви не маєте ні просторових, ні часових обмежень в роботі.

Найпростіше почати заробляти, якщо ви вже володієте певним набором навичок, знайомі з комп'ютером і розбираєтеся в різних програмах.

Можливі ідеї для заробітку в інтернеті:

 • писати оригінальні статті на задані теми;
 • займатися моделюванням і дизайном;
 • обробляти відео-файли;
 • програмувати;
 • верстати інтернет-сайти.

Навіть якщо ви не володієте вищепереліченими навичками, це не страшно. Всього за пару місяців ви можете освоїти їх за допомогою безкоштовних відеороликів на Youtube або статей.

Ретельно вивчивши обраний напрям діяльності, можна спробувати себе на популярних біржах фріланса seoware.ua (для початківців) та freelancehunt.com (для фрілансерів зі стажем).

Фахівці радять починати з недорогих, невеликих завдань, це допоможе накопичити пристойний досвід і заробити репутацію. Коли створите якісне портфоліо і зарекомендуєте себе як професіонал, з'явиться можливість братися за більш дорогі замовлення.

Докладніше про те, як заробити в інтернеті гроші, читайте в статті за посиланням.

Ідея 2. Торгівля на бінарних опціонах

Останнім часом широку популярність здобули бінарні опціони. Вони являють собою короткочасні контракти на володіння певним активом.

Щоб заробляти на бінарних опціонах, слід навчитися робити точні прогнози напрямку руху вартості активу через певний проміжок часу.

 • Якщо прогноз виявиться вірним, трейдер отримає прибуток у розмірі від 50 до 90% поставленої суми.
 • Водночас при невдалому прогнозі баланс рахунку зменшиться на суму ставки.

Щоб залишатися в плюсі, необхідно, щоб 7 з 10 прогнозів виявилися вірними. Досягти таких результатів можна, якщо розробити і застосовувати хорошу стратегію. Досвідченим трейдерам вдається за місяць збільшити депозит в десятки разів.

Ідея 3. Продаж непотрібних речей

Без всяких сумнівів, у кожної людини вдома лежить деяка кількість речей, які начебто і не потрібні, але і викинути шкода.

Проведіть будинки, в гаражі, в підвалі генеральне прибирання і зберіть такі речі. Це можуть бути старі, але робочі стільникові телефони, запчастини від побутової техніки, предмети старовини та інше.

Потім зберіться з такими ж намірами до родичів. Більшість з них будуть тільки раді, що ви заберете у них весь непотрібний мотлох. А ви, в свою чергу, на цьому хламі зробіть гроші.

Далі потрібно подати оголошення на безкоштовних сайтах, дошках оголошень, наприклад на OLX.

Детальніше про те, як заробити на OLX, ми писали в минулій публікації.

Після того, як покупець буде знайдений, необхідно обговорити способи оплати та умови доставки товару.

 • Якщо ви живете з покупцем в одному місті, то можете віддати товар за готівку при особистій зустрічі;
 • Якщо ж в різних-вам допоможе Нова Пошта або кур'єрська служба. В цьому випадку буде зручно використовувати в якості оплати банківську карту або електронний гаманець.

Ідея 4. Жіночий бізнес

У поняття "жіночий бізнес" входять різні способи заробітку, які відмінно підходять молодим дівчатам, мамам в декреті і жінкам. Нижче спробуємо докладніше розповісти вам про основні способи такого заробітку.

1) Приватна няня або домробітниця

Кожна жінка з досвідом материнства може спробувати себе в якості платної няні. Зверніться до своїх знайомих з дітьми, розмістіть резюме на безкоштовних сайтах і дошках оголошень.

Зараз життя стрімке, і не у всіх виходить сидіти з дитиною до 3-х років в декретній відпустці. Тому ваші послуги можуть бути дуже затребувані.

Крім того, в деяких заможних сім'ях готові платити непогані гроші за нескладну допомогу в домашніх справах і прибирання.

2) Майстер манікюру, візажист

Якщо ви вмієте робити красивими не тільки себе, але і інших – цей варіант для вас.

Для пошуку клієнтів можна використовувати різні варіанти:

 • створити спільноту в соціальних мережах і просувати його;
 • запропонувати свої послуги друзям і знайомим, а вони, в свою чергу, зможуть радити вас іншим;
 • розмістити безкоштовні оголошення в газетах та інтернет-порталах.

3) Інші варіанти

Все залежить від того, що ви вмієте робити і наскільки добре у вас це виходить.

Наприклад: Якщо ви добре володієте іноземними мовами, то у вас є можливість заробити на приватних уроках.

Або у вас "золоті руки" і ви майструєте щось в стилі «Handemade», тоді продавайте свої роботи або навчіть цьому інших.

Загалом, варіантів море-потрібно тільки добре подумати, як можна отримати вигоду з вашого таланту!

Ідея 5. Прямі продажі

У наш час в кожному навіть зовсім маленькому містечку дуже багато різних комерційних підприємств, які будуть раді збільшити відсоток продажів.

Запропонуйте свої послуги директору такої компанії. Крім того, важливо заздалегідь обговорити всі умови співпраці. Якщо правильно себе піднести, то від додаткового менеджера з продажу навряд чи хто відмовиться.

Ваша робота буде полягати в знаходженні покупців тих чи інших товарів і послуг. Якщо ви вмієте добре говорити, вигідно надавати інформацію – це ваш спосіб заробітку. З кожного продажу ви будете отримувати свій відсоток.

Ідея 6. Інфобізнес

Швидше за все, є справа з якою ви справляєтеся особливо добре. Наприклад, ви прекрасно шиєте або готуєте кулінарні шедеври, а може, ви добре знаєте англійську?

Повірте, є багато людей, які хотіли б все це робити так само добре, як і ви, і вони готові вчитися. А найважливіше – вони готові вкладати кошти в своє навчання.

Продаж власних знань дуже поширений вид заробітку і люди отримують непоганий дохід, просто ділячись своїм досвідом. Подібний вид заробітку називається інфобізнес.

Головне, все правильно організувати, і вже через кілька місяців ви зможете отримувати прибуток вище↑ середньомісячного доходу у вашому регіоні проживання.

Ідея 7. Допомога бізнесменові

Якщо ви володієте гарними організаторськими здібностями і легко навчаються, то можете сміливо пробувати себе в ролі помічника підприємця.

Як правило, у бізнесменів багато↑ цілей і завдань і дуже мало↓ часу на те, щоб все встигнути. Більшість з них самі стурбовані пошуками таких своєрідних партнерів по бізнесу.

Відкрийте сайт з вакансіями, ви знайдете там безліч таких оголошень «Шукаю особистого помічника» або «Шукаю партнера для бізнесу». Можете пошукати на популярних сайтах, таких як Work.ua або rabota.ua, наприклад в розділі "вакансії".

А можете самі скласти резюме, вказавши там всі свої унікальні організаторські здібності, зручний для вас графік роботи і бажаний рівень доходу.

Ідея 8. Оренда майна

Для початку розберемося, що таке пасивний дохід.

Пасивний дохід - це такий вид заробітку, при якому ви стабільно отримуєте гроші, не докладаючи до цього зусиль. Тобто дохід ви будете отримувати незалежно від того, працювали ви чи ні.

Напевно у вас або у ваших близьких є яке-небудь майно, яким не користуються в даний момент. Наприклад, гараж, квартира або машина. Здаючи їх в оренду, ви будете отримувати пасивний дохід, не відриваючись від своєї основної роботи.

До речі, можна мислити не так глобально і здати в оренду велосипед, ноутбук або фотоапарат. При наявності попиту на них можна теж непогано заробити.

Ідея 9. Відкриття бізнесу (наприклад, агентство мікропозик)

Якщо людині терміново потрібні гроші, і він упевнений, що зможе їх незабаром повернути, то цей варіант запозичення грошей йому відмінно підходить.

В якості застави підійде будь-яке ліквідне майно:

 • житло;
 • автомобіль;
 • коштовність.

Відкривши своє агентство мікропозик можна добре заробити, так як відсотки там стягуються за кожну добу.

Ідея 10. Знайти роботу

А може, і зовсім не варто винаходити велосипед і просто влаштуватися на роботу?

Краще шукати роботу в тій сфері, де ви вже маєте хоч якийсь досвід. Відкрийте місцеві газети, подивіться на інтернет-сайтах існуючі вакансії.

Необхідно скласти резюме, вказавши там попередній досвід і представивши себе в найбільш вигідному світлі. Не зайвими будуть також рекомендації з попередніх місць роботи.

Варто враховувати! Резюме треба складати грамотно – це ваше обличчя для роботодавця до моменту співбесіди.

Навіть якщо ви студент - шукайте ідеї для швидкого літнього заробітку в сезонному бізнесі.

Ідея 11. Додатковий дохід

Для того, щоб збільшити рівень свого доходу, зовсім не обов'язково кардинально міняти роботу. Потрібно просто знайти підробіток.

 • Для жінок це може бути допомога по господарству тим, хто сам не в силах з усім впоратися або репетиторство з дітьми.
 • Для чоловіків - нічні зміни охоронцем, барменом або офіціантом.

Ідея 12. Перепродаж товарів з Китаю

Багато хто чув розповіді про те, як хтось розбагатів, продаючи товари з Китаю.

Однак слід мати на увазі, що в нашій країні фізичні особи не мають права легально здійснювати торговельну діяльність. Для цього доведеться зареєструвати бізнес у вигляді ФОП або ТОВ.

Проте, існує кілька способів, які дозволяють працювати з китайськими товарами, не проходячи державну реєстрацію:

 1. Приватні особи мають право займатися реалізацією належних їм товарів з використанням аукціонів, сайтів безкоштовних оголошень акаунтів соціальних мереж;
 2. Партнерські програми дозволяють фізичним особам укласти угоду з китайськими компаніями. В результаті людина стає представником організації, яка продає будь-який товар. За цю фізичну особу отримує комісійну винагороду;
 3. Створення односторінкового ресурсу, на якому продаються вживані товари. Фізичні особи мають право займатися реалізацією таких товарів, якщо клієнти не проти їх купувати. При цьому речі можна позиціонувати як придбані, але не підійшли за розміром і іншим характеристикам.

Сьогодні в інтернеті діють чимало інтернет-магазинів, відкритих незареєстрованими бізнесменами. Однак не варто забувати, що подібна діяльність нелегальна.

Інтерес до перепродажу товарів з Китаю пов'язаний з досить високим↑ рівнем потенційного доходу. Якщо приділити велику кількість уваги такої діяльності, а також провести якісну розкрутку, бізнесменам вдається досягати прибутку близько 40 000 грн на місяць. Більш докладно про бізнес з Китаєм читайте в спеціальній статті.

Ідея 13. Створення авторських виробів

Щоб власна Справа приносила не тільки гроші, але і задоволення, варто в його основу покласти улюблене заняття. З цієї точки зору створення авторських виробів – ідеальний варіант.

Однак для отримання прибутку важливо розуміти, виготовлення чого саме здатне приносити максимальний прибуток.

Нижче представлені найбільш популярні вироби і приблизний рівень прибутку, який вони можуть приносити щомісяця:

 • іграшки для дітей – від 6 000 до 100 000 грн;
 • біжутерія – 6 000-85 000 грн;
 • вази та інші елементи декору – від 4 000 до 60 000 грн;
 • картини – близько 1 000-50 000 грн;
 • вишивка – від 500 до 35 000 грн.

Для пошуку і залучення клієнтів при створенні авторських виробів найчастіше використовують соціальні мережі, форуми, сайти безкоштовних оголошень.

Продаж через інтернет дозволяє заощадити величезну кількість коштів на рекламу. Однак доведеться докласти величезну кількість зусиль, щоб розкрутити свої вироби.

Ідея 14. Організація автомобільних перевезень

Щоб отримувати дохід від автомобільних перевезень, звісно, потрібен вантажний автомобіль. При цьому неважливо чи буде він належати бізнесменові на праві власності або взято в оренду, обтяжена заставою, куплений за власні гроші, в кредит або лізинг.

Попит на послуги з перевезення великогабаритних речей є цілий рік. Найлегше знайти клієнтів у великих містах. Тут регулярно переїжджають, набувають великогабаритні речі. Крім того, деякі організації для перевезення товарів користуються послугами найманих водіїв.

Якщо підприємець приймає рішення займатися квартирними або офісними переїздами, йому може знадобитися допомога. Найкраще знайти вантажників з досвідом, які розбираються, як правильно упакувати речі і підняти їх (або спустити) в багатоповерховому будинку.

Ідея 15. Надання автопослуг в гаражі

Власники великих гаражів можуть організувати в них НАДАННЯ РІЗНИХ ПОСЛУГ автолюбителям. Найбільш затребувані автомийки, шиномонтаж, автосервіс.

Максимального попиту вдасться досягти, якщо гараж розташований недалеко від жвавих автодоріг. Важливо мати на увазі, що для організації бізнесу доведеться вкласти кошти в підготовку приміщення та придбання обладнання.

Ідея 16. Агент з нерухомості

Ріелтори виступають посередниками між власником нерухомості і покупцем або орендарем. Агенти за кожну проведену угоду отримують комісійні.

Розмір комісії в першу чергу залежить від виду договору:

 • при оформленні оренди зазвичай вдається отримати близько 1-ого місячного платежу;
 • продаж квартири дозволяє заробити 12-40 000 грн.

При цьому приватні ріелтори не зобов'язані відраховувати частину одержуваних коштів агентству нерухомості.

Однак для отримання максимального доходу будуть потрібні:

 • знання психології;
 • розуміння принципів продажів;
 • навички спілкування;
 • юридична грамотність.

Ідея 17. Репетиторство

Будь-які знання та вміння можна використовувати як капітал. Заробити на них цілком реально, навчаючи інших. Для цього варто зайнятися репетиторством.

Найбільшою популярністю користуються такі види навчання:

 • допомога з шкільних предметів;
 • підготовка до ЗНО;
 • гра на інструментах;
 • уроки логопеда.

По суті, заробити можна на будь-якому вмінні. Але на перших порах буде непросто знайти клієнтів.

Однак якщо вже перші учні залишаться задоволені, вони будуть розповідати друзям і знайомим про ваші послуги, клієнтів шукати стане набагато простіше. В середньому репетитори заробляють близько 200 грн на годину.

Ідея 18. Ремонт одягу та взуття

Ремонт дорогих одягу та взуття обходиться дешевше, ніж придбання нових. Попит на подібні послуги істотно зростає в кризові часи, подібні сьогоднішнім.

Вкладення для подібного бізнесу будуть потрібні мінімальні. Необхідно придбати професійні інструменти, якісні матеріали. Також незайвим буде і різне корисне обладнання.

Ідея 19. Вирощування овочів і фруктів

Овочі та фрукти найкраще вирощувати в теплиці. При правильному підході до справи можна отримувати кілька врожаїв на рік. Свіжі овочі і фрукти можна доповнити замороженими, переробленими і консервованими.

Також високим попитом користується різноманітна зелень. Щоб мати стабільний дохід, важливо налагодити постійні канали збуту.

Ідея 20. Фотограф або відеооператор

Щоб заробляти як фотограф або відеооператор, будуть потрібні відповідні вміння. Такі люди незамінні на будь-якому святі – від випускного в дитячому саду до весілля або корпоратив.

Сьогодні, щоб стати фотографом або оператором, не обов'язково вкладати величезні суми в придбання обладнання. Його без особливих зусиль можна орендувати. Також доведеться пройти курси правильної зйомки і монтажу.

Ідея 21. Фотограф-журналіст

Різним виданням (в тому числі і в мережі інтернет), необхідні працівники, які виконують функції фотографа-журналіста. Суть заробітку зводиться до проведення зйомки різних відомих людей, а також подій і місць.

Найбільшого доходу вдасться досягти, якщо робити цікаві і незвичайні фотографії. По-справжньому великий дохід приносять знімки-сенсації. Всього одна фотографія може принести її автору багатство і популярність.

Щоб знайти роботу, доведеться звернутися в різні видавництва і продемонструвати приклади своїх робіт.

Ідея 22. Спеціаліст з написання резюме на замовлення

Сьогодні величезна кількість людей шукають роботу. Однак далеко не всі вміють грамотно складати резюме, яке допоможе роботодавцю показати майбутнього співробітника з кращого боку. Багатьох саме тому навіть не запрошують на співбесіду.

Допомога в написанні резюме надається в такій ситуації актуальною. Важливо скласти таке резюме, яке приверне увагу працедавця. Додатково можна надавати приватні послуги з пошуку роботи.

Ідея 23. Проведення ремонту в квартирі і лагодження нескладних побутових приладів

Тим, хто добре робить що-небудь своїми руками, можна зайнятися ремонтом. Добре платять за лагодження побутової техніки, поклейку шпалер і кладку плитки.

Щоб заробляти цим способом, не доведеться проходити навчання. Досить вміти робити невеликий ремонт, бути відповідальним. Найскладніше знайти перших клієнтів. Після декількох якісних ремонтів нові проекти будуть самі знаходити вас.

Ідея 24. Спеціаліст з організації весіль та урочистостей

Далеко не у всіх є час організовувати власне весілля. Ще менше молодят уявляють, що і як краще робити. У такій ситуації багато хто із задоволенням залучають до організації досвідчених помічників.

Такий варіант для заробітку досить цікавий і високо оплачується. Однак в першу чергу доведеться ретельно вивчити, які елементи входять до складу кращих весіль.

Також доведеться заздалегідь познайомитися з фотографами, ведучими, вивчити пропозиції кафе і ресторанів.

Ідея 25. Заробіток на своєму сайті

Власний сайт може стати джерелом практично необмеженого доходу.

Напрямків отримання прибутку кілька:

 • всі види реклами;
 • участь у партнерських програмах;
 • продаж готового ресурсу.

Розмір одержуваного доходу в першу чергу залежить від популярності сайту в мережі. Вона досягається шляхом проведення процедур розкрутки.

Якщо немає досвіду в оптимізації і просуванні, фахівці рекомендують звертатися за такими послугами до професіоналів.


Шукайте ідеї додаткового заробітку і ви обов'язково їх знайдете.

Чим зайнятися в декреті, щоб заробити грошей - ТОП-5 варіантів на чому можна заробити гроші

Жінки в декреті часто стикаються з нестачею грошових коштів. Вони починають шукати підробіток, яка буде приносити прибуток, але не вимагає величезної кількості часу, щоб мати можливість займатися дитиною.

Нижче представлені найпопулярніші варіанти на чому можна заробити гроші жінкам, що знаходяться в декреті.

Варіант 1. Послуги на дому

Такий варіант підходить жінкам, які мають професію в сфері послуг. Найчастіше попитом користуються перукарі, косметологи, майстри манікюру і педикюру, масажисти, швачки. Якщо немає власних інструментів і витратних матеріалів, будуть потрібні вкладення.

Розмір доходу залежить від якості виконуваних робіт і використовуваних матеріалів, а також наявності великої клієнтської бази.

Прибуток істотно зростає↑ напередодні свят. У цей період збільшується попит на зачіски, макіяж, карнавальні костюми та вечірні сукні.

Варіант 2. Робота в інтернеті

З розвитком інтернет-технологій популярність онлайн-заробітку істотно зросла. Незалежно від виду виконуваних робіт великих вкладень не буде потрібно. Досить мати комп'ютер зі стабільним підключенням до мережі.

Серед видів робіт можна виділити наступні:

 • перегляд реклами, кліки, участь в опитуваннях, написання відгуків. Вони не вимагають особливих знань і умінь, але таким чином багато не заробити;
 • біржі фріланса приносять більший дохід, тут можна виконувати завдання з копірайтингу, програмування, дизайну, корекції тесктов (все що пов'язане з роботою над текстами освоїти під силу кожному, для іншої роботи знадобляться спеціальні знання);
 • оператори колл-центрів, менеджери інтернет-магазинів;
 • послуги адвоката, бухгалтера, юриста;
 • створення відеокурсів і відеоблогів;
 • розповсюджувачі косметики сьогодні також можуть працювати практично повністю в інтернеті.

Більш докладно про роботу в Інтернеті без вкладень і обману ми писали в окремій статті, де також привели сайти, де оплата відбувається щодня.

Варіант 3. Хобі

Умелицам вдається зробити улюблену справу джерелом доходу. Унікальні речі сьогодні особливо популярні.

Найбільшим попитом користуються такі види діяльності:

 • вишивка (хрестом, гладдю, стрічками, бісером);
 • вязание (в том числе по индивидуальному заказу);
 • бісероплетіння;
 • миловаріння;
 • виготовлення свічок, біжутерії, сувенірів;
 • торти на замовлення.

Варіант 4. Вирощування рослин або розведення тварин

Цей варіант дозволяє заробити грошей з нуля в маленькому місті, особливо для жителів села, сільської місцевості та власників приватних будинків. На прикладі Продавати можна розсаду, овочі, квіти. Також популярністю користуються молочна і м'ясна продукція, яйця.

Але варто мати на увазі, що такий заробіток сезонний. Його розмір і регулярність визначаються особливостями клімату.

Винятком є розведення квітів, цим можна займатися цілий рік.

Непоганий дохід можна отримати від потомства собак, кішок, птахів, рибок і тхорів. Однак тут знадобляться початкові вкладення і певні знання.

Варіант 5. Виїзд на неповний робочий день або до клієнта

Маючи хоча б по кілька годин вільного часу в день, можна отримувати дохід.

До основних способів подібного заробітку відносяться:

 • курси йоги та фітнесу, при наявності відповідного спортивного досвіду;
 • підготовка вагітних до пологів і грудного вигодовування (якщо є медична освіта);
 • робота репетитором (можна викладати онлайн);
 • догляд за дітьми після дитячого садка і школи;

Крім того, без вкладень і досвіду можна вигулювати собак, розклеювати оголошення, роздавати листівки.


Жінка в декреті сьогодні може без зусиль знайти роботу. Важливо при цьому орієнтуватися на наявні досвід і знання.

Слід пам'ятати, що жодна Легальна робота не вимагає вкладень (за винятком інвестицій).

Якщо роботодавець просить оплатити матеріали, навчальні курси і перерахувати кошти з іншою метою, швидше за все він шахрай.

Поширені помилки новачків

На основі досвіду багатьох людей, можна виділити кілька найбільш частих помилок, які допускають новачки при спробі заробити великі гроші. Нижче розберемо кожну з них докладніше.

Помилка 1. Бажання швидко розбагатіти

Це найчастіша з усіх помилок. Вам напевно не раз надходили пропозиції взяти участь в супер-прибуткових проектах.

Суть таких «лохотронів» полягає в тому, що вас спочатку просять вкласти свої гроші, інвестувати їх під великі відсотки, а потім шукайте вітру в полі! І, до речі кажучи, багато людей трапляються на такі хитрощі. Мабуть, людині дуже хочеться вірити в чудеса!

Якщо бажаєте знати, куди вкласти гроші, щоб заробити і при цьому не потрапити в руки шахраям, рекомендуємо прочитати статтю за посиланням.

Якщо ви думаєте, що можна в мить стати мільйонером, то ви дуже помиляєтеся. Пам'ятайте, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці, і будьте пильні.

Помилка 2. Неперспективна робота

Ще одна помилка – це намагатися багато заробити там, де це зробити не вийде ніяк.

Наприклад, сидіти цілодобово на кліках або вводити капчу, отримуючи при цьому 300 в місяць.

Або вдаритися в роздрібну торгівлю різною дрібницею - продавати в переході іграшки, диски, квіточки.

Максимум, що ви отримаєте – це 2 000-3 000 грн на місяць і масу угробленного часу.

Ні, не те щоб там зовсім нічого не вдасться виручити. Справа в тому, що за цей час в прибутковій галузі вам вдалося б заробити набагато більше.

Помилка 3. Протиправні методи

У цю категорію входять всі незаконні види заробітку, в тому числі азартні ігри. Зрештою ви повернетеся до того, з чого починали, а може ще й в мінус підете.

Помилка 4. Йти складним шляхом

Не потрібно шукати щось нове і незвичайне. Скористайтеся ідеями і досвідом тих, у кого вже вийшло на цьому заробити.

Так ви і свій час заощадите, і ймовірність отримати прибуток зросте провідними в кілька разів.

Помилка 5. Бажання легких грошей

Це мрія ледарів, але так не буває. Гроші просто так не звалюються і не потрібно шукати чарівного місця, де їх мішками роздають, його просто не існує.

Помилка 6. Прислухатися до порад песимістів

Немає нічого гіршого, ніж зустріти такого ось горе-порадника на початку свого шляху до заробітку грошей.

Ніколи не прислухайтеся до таких людей. Вони гублять всі свої починання і вбивають ідеї оточуючих. Поспівчувайте їм, і сміливо йдіть далі до своєї мети!

Помилка 7. Встигнути все і відразу

Пам'ятаєте приказку «За двома зайцями поженешся – жодного не зловиш»? Так от це якраз про таких поспішайок.

Не потрібно поспішати і намагатися заробити в декількох сферах. Зосередьтеся на важливому і повільно, але вірно досягайте проміжних цілей, так ви швидше дійдете до кінцевої.

Поради по збільшенню доходу

Щоб уникнути помилок і отримувати пристойний дохід, фахівці рекомендують новачкам слідувати наведеним нижче порад.

Порада 1. Зосередьтеся на чомусь одному

Ви набагато швидше прийдете до своєї мети, якщо будете сконцентровані і зібрані.

Не расточайтесь даремно, це допоможе вам швидше досягти фінансового благополуччя.

Порада 2. Вибирайте затребувану сферу

Вибирайте популярні і актуальні в даний час вакансії. Досягайте досконалості в своїх навичках, і бажаючих до вас звернутися буде більш ніж достатньо.

Розвивайтеся і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Так чинять всі успішні люди.

Порада 3. Займайтеся улюбленою справою

Якщо вам подобається те, чим ви займаєтеся, ваш розвиток буде набагато стрімкіше і яскравіше.

Звичайно, більшість людей лише мріють про те, щоб заробляти на улюбленій справі. Але вам не потрібно мріяти – прагніть, йдіть до цього, і успіх не змусить себе довго чекати!

Порада 4. Будьте ощадливі та інвестуйте

Кожна багата людина вміє рахувати свої гроші. Не витрачайтеся по дрібницях, знайте грошам рахунок. Робіть накопичення і вигідні інвестиції.

Порада 5. Будьте активні і винахідливі

Якщо ви завжди будете в русі, займаючись саморозвитком і не стоячи на місці, то ваші гроші самі вас знайдуть.

Важливо пам'ятати, що удача завжди посміхається сміливим і заповзятливим. Проявляйте ініціативу і вам підкоряться найвищі вершини!

Часті запитання - FAQ

Питання 1. Чи є універсальна формула заробітку мільйона з нуля?

Універсальної формули немає. Бізнес, який приніс одній людині мільйони, прогорить в іншого, і навпаки. Але є перевірені способи досягнення успіху, про які можна дізнатися з нашої статті.

Питання 2. Чи можна заробити дуже великі гроші без вкладень?

Без вкладень (грошей, праці, знань, часу) неможливо створити жоден бізнес. Тільки вклавши в нього щось можна отримувати дохід.

Питання 3. Як заробити молодим мамам в декретній відпустці

Ідеальний вихід для мам в декреті - дистанційна робота. Знайти її можна на біржах фрілансу, в соцмережах, на тематичних форумах. Мами можуть брати участь в обговореннях, коментувати статті, залишати відгуки про товари і послуги.

Питання 4. Як можна заробити гроші, якщо ти школяр?

Для школярів способів підробітку є безліч, починаючи з лайків, коментарів, підписок, серфінгу по інтернет-сайтам. Більш детально в цій статті - biznescat.com.

Питання 5. Які Ідеї для заробітку школярам і студентам

Найголовніше - вміти правильно розподіляти свій час, щоб спроби заробити не заважали навчанню. Студенти можуть знайти сотні способів заробити, починаючи з розклеювання оголошень, закінчуючи написанням курсових робіт. Читайте: Робота для студентів в Інтернеті на дому.

Висновок + відео

Бажаємо читачам журналу "BiznesCat.com" удачі у виборі способу заробітку грошей! Діліться посиланням на статтю! До зустрічі!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-1 # Марина 05.03.2020, 12:23
Якщо поглянути з точки зору реального світу, то стаття дуже навіть корисна і з багатьма хорошими порадами. Більше половини порад, ідей, знадобляться кожному, навіть якщо ті не хочуть відкривати бізнес. В іншому, якщо людина хоче розбагатіти, заробити хорошу суму грошей, я все ж думаю що велика частина статті буде йому корисна. Ні на одному ресурсі не знаходив таку деталізовану статтю на цю тему, здебільшого писали поверхнево і все. Тут же є і приватні помилки і ідеї та поради. Велике спасибі за статтю, в майбутньому буду звертатися до неї, за мотивацією і за ідеєю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Єгор 15.05.2020, 07:24
З власного досвіду можу сказати, що фрілансер дійсно здатний непогано заробляти в тому випадку, якщо є майстром своєї справи. Щомісяця сума доходу може становити від 4000 до 10000 грн при тому, що людина готова постійно вдосконалювати свої знання, проявляти кмітливість і завзятість.

Потім, поступово, (мову я веду про створення свого проекту в інтернеті) можна перейти до розкрутки власного інтернет-ресурсу. Але для того, щоб Ваше дітище в майбутньому стало приносити хороший прибуток, необхідно бути готовим до реальних вкладень. Тоді мета виправдає засоби.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата