Якщо ви горите бажанням почати заробляти, не виходячи з дому, то ця стаття допоможе вам здійснити свою мрію. На сьогоднішній день існує багато способів, як заробити в інтернеті новачкові без вкладень, тому кожен може вибрати те, що йому по душі.

Це може бути фріланс, ігри, реклама в соцмережах, партнерські програми та інше. Отримувати дохід в інтернеті може кожен, від школяра до пенсіонера. Перший час ви, можливо, будете заробляти кілька тисяч, а отримавши достатній досвід, ви можете досягнути доходу більш ніж 40 000 грн.

Як заробити в Інтернеті новачкові

З чого почати і де заробити новачкові?

Щоб почати роботу у всесвітній мережі потрібно підготуватися, виконавши кілька простих кроків:

 • Якщо у вас немає поштової скриньки, обов'язково створіть його. Зареєструвати пошту дуже просто з таким завданням впорається будь-який новачок. На Вашу електронну пошту будуть надсилати опитування для заповнення, тому без неї не обійтися. Також поштову скриньку потрібен для реєстрації в різних сервісах для заробітку без Пошти ви не зможете зареєструватися і стати повноцінним працівником.
 • Створіть рахунок в системах електронних грошей. Для початку можна створити гаманці в Webmoney і PayPal. А взагалі краще створити онлайн рахунки у всіх популярних системах електронних грошей. Якщо у вас виникають проблеми зі створенням рахунку, ви можете прочитати спеціальну статтю на нашому сайті про те, як створити електронний гаманець. Електронні гаманці потрібні для отримання оплати за вашу роботу. Адже, як правило, багато сайтів-опитувальники переводять гроші на рахунок вашого віртуального гаманця.
 • Щоб почати заробляти гроші без вкладень новачкові потрібно зареєструватися в одному з проектів.

В принципі це все що вам буде потрібно для початку. Звичайно, одним з найважливіших критеріїв можна вважати бажання заробити гроші без нього не обійтися.

Онлайн ігри

За статистикою більшість користувачів Інтернету грають в різноманітні онлайн-ігри. Зараз дуже популярні браузерні ігри в соціальних мережах, наприклад, Тюряга, Аватария, різні ферми та інші.

Не поступаються за популярністю і онлайн-ігри з окремим клієнтом, наприклад, Dota, World of Warcraft, League of Legends, Counter Strike GO, Pokémon Go і багато інших.

Вони користуються популярністю завдяки їх унікальній ідеї, динамічності, цікавості і красі. А серед усього розмаїття кожен може вибрати для себе те, що йому подобається. Ігри мають безліч жанрів.

Розробники ігор заробляють дуже багато, наприклад гра WoW (World of Warcraft) налічує більше 10 мільйонів гравців.

Кожному з гравців потрібно оплачувати підписку, вартість якої приблизно дорівнює 400 грн на місяць. Неважко порахувати який прибуток у компанії.

Існує 2 найбільш популярних способу заробітку для користувачів:

 1. Залучення гравців в онлайн-ігри з платною підпискою. Придумавши, як масово залучати платоспроможних людей в ігри, ви зможете більше не турбуватися про те, що для заробітку вам необхідно буде працювати, так як з кожною щомісячною оплатою запрошеного вами гравця ви будете отримувати пасивний дохід. Такий заробіток може приносити більше 80 000 грн на місяць;
 2. Самостійна участь в онлайн-грі. Ви можете отримувати гроші за прокачування персонажів, поєднуючи приємне з корисним, або можете продавати рідкісні предмети, які вам вдалося "вибити з мобів", що актуально для MMORPG. Для заробітку на іграх існує величезна кількість бірж, рекомендуємо вам спочатку вивчити їх, і на основі цієї інформації обирати гру, на якій ви будете заробляти.

Інстаграм

Instagram є однією з найпопулярніших фотомереж в світі. Число користувачів перевищує 500 мільйонів, з них щодня в цю соціальну мережу заходять 300 мільйонів чоловік. Більшість людей в инстаграме просто діляться своїми фотографіями, проте є і ті, хто заробляють тут гроші.

Читайте також, як заробити гроші.

Власники популярних акаунтів можуть робити ненав'язливу рекламу, лише злегка згадуючи назву бренду в своїх фотозвітах, або рекламувати товари або послуги відкрито. За це їм платять дуже хороші гроші.

Щоб реклама приносила прибуток, потрібно поширювати її серед платоспроможної цільової аудиторії.

Додаток Instagram дозволяє заробити наступним чином:

 1. Прибуток за рахунок великої кількості людей, підписаних на вас. Гроші цим способом Ви отримуєте за рахунок реклами у вашому профілі;
 2. Заробіток на своїх фото і відео. Якщо комусь сподобаються ваші роботи, то він може захотіти придбати їх;
 3. Просування своїх послуг і товарів;
 4. Піар на своєму профілі інших користувачів, допомога з просуванням;
 5. Друк фото з instagram;
 6. Використання різних сервісів для заробітку в Інстаграме.

У день можна заробляти по кілька тисяч грн, все залежить від того способу, який ви виберете.

Твіттер

Твіттер є однією з найпопулярніших соцмереж, аудиторія якої зростає з кожним днем все швидше і швидше. Більшість людей заходять в твіттер, щоб просто розважитися, але насправді при правильному підході можна добре заробляти.

Багато знаменитостей люблять використовувати в своїх твітах приховану рекламу.

Наприклад, який-небудь відомий актор або музикант "випадково" згадує бренд / товар / компанію в своєму твіті і отримує за це дуже і дуже хороші гроші.

Щоб почати заробляти на твіттері, вам потрібно обзавестися непоганий аудиторією, а далі кілька нехитрих дій зможуть приносити вам десятки або сотні тисяч грн на місяць.

Facebook

Це дуже популярна соціальна мережа серед аудиторії середньої та старшої вікових груп.

Тут можна робити дуже непогані гроші, новачки заробляють по 12 000 грн, а досвідчені перевищують 40 000 грн на місяць.

Як заробити в інтернеті починаючому на сайті Facebook:

 • Голосування в опитуваннях;
 • Вступ в різні спільноти;
 • Партнерки;
 • Заробіток на своїй групі;
 • Зробити групу інтернет-магазин;
 • Заробляти на додатках;
 • Реклама;
 • Просувати свої товари та послуги;
 • Файлообмінники.

Тік Ток + відео

Тік Ток є найпопулярнішою соціальною мережею, особливо серед молоді. Цікавим фактом є те, що ТТ за час свого існування добре збільшив свою платоспроможну аудиторію. Адже раніше тут було дуже багато студентів і школярів, які зараз виросли і стали заробляти свої гроші.

Заробіток на даній соцмережі є одним з найпростіших і ефективних в наші дні. Багато людей перетворили ТТ в відмінний спосіб доходу, і вони можуть заробляти більше 12 000 грн на місяць.

Як заробити в інтернеті новачкові на сайті ТікТок:

 • Арбітраж трафіку;
 • Продаж своїх товарів;
 • Просування власних послуг;
 • Послуги дизайну, просування, адміністрування;
 • Виготовлення хенд-мейд товарів на замовлення;
 • Заробіток на рекламі;
 • Організація користувацької активності.

Ютуб + відео

Зараз Ютуб дуже популярний і навіть початківці блогери мають можливість зібрати аудиторію в 100 000 користувачів. Ви теж можете стати автором свого каналу, головне-або робити унікальний контент, або зловити хвилю трендів.

Ви можете отримувати монетизацію з каналу наступним чином:

 • давати рекламу інших каналів;
 • використовувати партнерські програми;
 • підключити пасивну рекламу від сервісу YouTube.

Детальніше про те, як заробляти гроші на Ютубі, читайте тут.

Партнерські програми + відео

Суть заробітку на партнерських програмах полягає в тому, що ви за допомогою спеціального сервісу шукайте ці програми, отримуєте особисте посилання на товар або послугу, яку ви будете рекламувати.

Якщо клієнт перейде по вашому посиланню і здійснить покупку або необхідну дію (це відноситься до CPA партнеркам, за яким платять за виконані дії), то ви отримаєте певну суму грошей.

Партнерські програми є дуже хорошим способом, як почати заробляти в інтернеті. Ви можете брати багато програм і просувати їх. Чим більше ви візьмете, тим більше ви заробите.

Важливо! Більшість сервісів дозволяє відстежувати статистику, отже, ви будете знати, за якою партнерці Ви отримуєте більше грошей і розвивати саме цей напрямок.

Якщо ви хочете заробляти ще більше, то вам потрібно буде вкластися в контекстну рекламу, це збільшить↑ ваші доходи в рази. Звичайно, є ймовірність, що ви можете піти в мінус, тому витрачайте гроші на рекламу тільки перевірених партнерок.

Інфобізнес

Хороший спосіб для заробітку новачкові. Сюди входить створення різних інфопродуктів: написання унікальних статей, комп'ютерного софта, книг, музики, різних курсів та іншої інтелектуальної власності.

Головною перевагою роботи в інфобізнес є те, що товар вам необхідно створити лише один раз, а продавати ви його зможете нескінченно, поки його будуть купувати.

Досвідчені люди в даній сфері вже зробили мільйони, при бажанні ви теж зможете досягти таких же успіхів. Звичайно, великого прибутку можна очікувати лише після отримання досвіду і визнання. Однак навіть без цього отримувати дохід в 8 000-12 000 грн на місяць не буде великою проблемою.

Щоб заробити якомога більше грошей, потрібно створити свій інфопродукт, причому він повинен бути дуже якісний, і почати просувати його серед цільової аудиторії за допомогою контекстної реклами.

Фріланс і віддалена робота

Зараз дуже багато людей вибирають замість звичайної роботи віддалену, так як вона має цілий ряд переваг.

До плюсів (+) фрілансу відносяться:

 1. Вільний графік. Ви підлаштовуєте розклад під себе. Працюєте, коли зручно вам, берете відпустку, вихідний, не потрібно ні в кого відпрошуватися;
 2. Дохід помітно вище. Це досягається за рахунок того, що замовник не витрачає гроші на створення офісу і може їх направляти на оплату роботи співробітників;
 3. Можна працювати абсолютно скрізь, ви не прив'язані до якогось певного місця. Можна подорожувати і при цьому не брати відпустку, адже працювати віддалено можна в будь-якій точці світу, де є інтернет;
 4. Економія часу і грошей. Вам не треба буде витрачати гроші на проїзд або на одяг, на відміну від певного дресскода в офісі. Причому час ви теж заощадите значно.

Дистанційна робота в інтернеті на дому може приносити вам великі гроші, тут головне – змушувати себе працювати і приділяти цьому достатньо часу.

Бізнес в інтернеті

Інтернет-бізнес набагато простіше з організації та управління, ніж звичайний.

Крім того, такий бізнес вимагатиме менше витрат:

 • не потрібно буде орендувати приміщення;
 • відсутня необхідність оплачувати роботу персоналу на регулярній основі.

Для інтернет-бізнесу потрібно створити в першу чергу свій сайт, організувати хорошу маркетингову і рекламну кампанію, щоб сайт розкрутився. Після цього ви зможете отримувати гроші за рахунок продажу ваших товарів і послуг.

Сайт або блог

Заробіток на своєму сайті дуже вигідна тема, яка до того ж має швидкий старт. Новачок може отримувати 4 000-8 000 грн, працюючи при цьому над своїм сайтом по 3-4 години в день.

Шлях до успіху в створенні сайту або особистого блогу:

 1. Вибір теми;
 2. Реєстрація домену;
 3. Створення сайту;
 4. Написання статей;
 5. Публікація;
 6. Просування;
 7. Монетизація;
 8. Аналіз.

Заробляти Ви зможете: на контекстній рекламі, банерній, тизерній, на партнерках і публікації статей за плату.

Скільки може заробляти грошей новачок в Інтернеті?

Це питання цікавить всіх новачків без винятку, які хочуть працювати в глобальній мережі. Кількість зароблених грошових коштів залежить повністю від самого працівника. Чим більше він буде приділяти часу роботі, тим вище стане його дохід.

Багатьох користувачі Всесвітньої Павутини, що використовують для заробітку платні опитування, примудряються заробляти десятки тисяч грн на місяць. Розмір зароблених грошових коштів залежить від профілю учасника і кількості, опитувальників в яких, він бере участь. Тому для збільшення свого прибутку краще використовувати всі реально платять сайти інтернет опитувань.

Поради для новачків

 • Починаючи роботу в Інтернеті, не варто намагатися відразу заробити багато грошей. Всіх грошей все одно не заробити, тому краще починати свою трудову діяльність без поспіху;
 • Прочитайте нашу статтю, яка розповість вам, як збільшити число надісланих опитувань для заробітку.

Висновок + відео

Як ви бачите, існує величезна кількість способів створити заробіток в інтернеті з нуля, це не надто складно і зазвичай з цим можуть впоратися навіть школярі. Вам не потрібно мати спеціальних навичок, всьому Ви зможете навчитися в процесі роботи.

Заробіток в інтернеті надає вам можливість отримувати необмежені доходи, потрібно лише вміти думати правильно і намагатися робити якомога більше.

Ви могли прочитати в статті про достатню кількість прикладів того, скільки люди заробляють в інтернеті. Погодьтеся, 4-8 тисяч грн на місяць для новачка це непогано, а з доходом в 20 тисяч грн ви будете мати зарплату в 2 рази вище середньої по Україні. Докладаючи максимум зусиль і заробляючи при цьому понад 40 тисяч грн, ви будете мати дуже великий дохід, який забезпечить вам хороше життя.

Почніть заробляти в інтернеті якомога раніше, тоді ви зможете швидше отримувати великі гроші. Якщо ви боїтеся, що не впораєтеся або не знайдете роботу для себе, то не варто про це думати, тому що робота в інтернеті дуже різноманітна і дозволяє почати ставати багатшими абсолютно всім.

Дякую за увагу, удачі вам!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити