Віддалений заробіток підійде і офісному співробітнику, і мамі в декреті, і студенту, і пенсіонеру. Тут досвід і стаж роботи не завжди стоять на першому місці. Потрібно тільки знайти цікаве заняття. Іноді вам навіть не знадобиться комп'ютер, достатньо буде взяти в руки телефон і почати. Сьогодні обговоримо, ким працювати онлайн без досвіду і де шукати вакансії та завдання для віддалених працівників.

4 прості способи заробити в інтернеті без досвіду

Існує багато варіантів онлайн-заробітку. Редакція сайту BiznesСat.com зробила добірку, спираючись на можливість працювати початківцю без досвіду і резюме, навіть з телефону, проєктну зайнятість або виконання окремих разових завдань для підробітку. У тексті наведено середній заробіток фахівців-початківців, але оплата може бути набагато більшою або меншою залежно від безлічі обставин.

4 прості способи заробити в інтернеті без досвіду

1. Переклади

Щоб стати перекладачем і працювати онлайн, досвід роботи не обов'язковий. Достатньо довести знання іноземної мови. Для цього підійде сертифікат, що підтверджує рівень, диплом або просто виконане тестове завдання. Роботодавець може додатково запропонувати поспілкуватися іноземною на співбесіді.

Незважаючи на існування сервісів для перекладів, техніка все ще не може повною мірою замінити людину. Тому ви можете запропонувати свої знання для складання грамотних перекладів і спілкування з іноземцями.

Читайте також, як заробити гроші.

Перекладач-початківець може, в середньому, заробляти близько 40 гривень за 1000 знаків тексту.

2. Копірайтинг

У цій сфері кількість варіантів заробити збільшується, тому що тексти потрібні скрізь. Написання постів для соціальних мереж, статей, текстів для сайтів, буклетів, сценаріїв для відео. Вибір залежить від ваших інтересів.

Лайфхак для пошуку роботи без досвіду: щоб створити портфоліо, придумайте самі собі завдання або виконайте вже наявні тестові завдання чи замовлення. Роботодавцю потрібен не досвід роботи, а приклади текстів, щоб розуміти, на що ви здатні.

У середньому, зовсім новачки отримують близько 25-30 гривень за 1000 написаних знаків (з пробілами). Але зазвичай такий низький дохід обумовлений роботою на біржах. Насправді можна заробляти набагато більше, якщо ви пишете грамотні тексти і вмієте продавати свої послуги.

3. Робота з маркетплейсами

Актуальна сфера для того, щоб почати заробляти в інтернеті. Підприємцям часто потрібна допомога менеджерів маркетплейсів у виконанні рутинних завдань: обробити відгуки, створити дизайн для картки товару, відстежити якісь процеси. Деякі з них готові на початковому етапі навчати співробітників, тому що в цій сфері зараз брак кадрів.

Насправді в роботу менеджера маркетплейсів входить багато завдань, серед яких не тільки оформлення карток товарів, а й робота з аналітикою, складання фінансових звітів і навіть іноді контроль відвантаження товарів на склад.

Але новачки можуть виконувати окремі завдання на фрілансі: відповідати на відгуки, обробляти зауваження покупців, оформляти фотографії з товарами і створювати інфографіку. Щоб швидше знайти роботу, можна створити дизайн для пари-трійки будь-яких товарів і показати приклади потенційним роботодавцям.

Менеджери-початківці маркетплейсів можуть розраховувати, в середньому, на 5 000 гривень на місяць. Оплата дуже сильно залежить від кількості завдань і часу роботи. Наприклад, при скромному завантаженні роботодавці зазвичай платять не більше 2500 гривень.

4. Зерокодінг

Зерокодинг - програмування без коду, можливість потрапити в IT-сферу з нуля і стати затребуваним фахівцем. У 2024 році ця сфера особливо актуальна. Для вас зерокодинг стане легшою можливістю добре заробити на фрілансі, а для роботодавців - це швидший спосіб почати отримувати прибуток.

Зерокодери створюють сайти, чат-боти, додатки, програми та онлайн-магазини без використання коду. Для цього вони працюють з no-code конструкторами.

Чули про платформу Tilda? Це один із таких інструментів. Ви використовуєте готові блоки і шаблони, а Тільда перетворює їх на код, який за необхідності можна буде завантажити. У результаті нескладної роботи можна створити сайт, посадкову сторінку або інший веб-ресурс.

Якщо хочете працювати в IT без знання програмування, можете почати зі створення сайтів. У середньому, вартість ноу-код розробки сайту починається від 5 - 7 тис. грн.

Професіонали заробляють на зерокодингу і 50 000 грн. на місяць, і 150 000 грн. Щоб швидше досягти високого рівня, потрібні унікальні знання.

Як почати працювати онлайн

Перейти на роботу з дому не так складно, як може здатися на перший погляд:

  • Виберіть заняття, яке буде приносити вам задоволення і гроші. Не бійтеся пробувати різні варіанти, це нормально - шукати себе.
  • Складіть резюме, релевантне обраній галузі.
  • Сформуйте портфоліо, щоб показувати приклади робіт. Для цього можна виконати кілька тестових завдань або самостійно придумати собі завдання.
  • Відгукуйтеся на вакансії, поки вам не запропонують роботу. Можете взяти за правило робити мінімум 10 відгуків на день.Як почати працювати онлайн

Де шукати клієнтів на фрілансі

Фрілансеру-початківцю часто буває важко знайти віддалену роботу. Заважають синдром самозванця, боязнь нового і страх отримати відмову. Коли немає досвіду, може здаватися, що потрібно хапатися за першу-ліпшу роботу. У такому разі збільшується ризик нарватися на шахраїв або просто на недобросовісних роботодавців. І ті й інші назавжди відіб'ють бажання працювати на фрілансі.

Детальніше про те, як заробляти гроші на Ютубі, читайте тут.

Ще є біржі фрілансу, але вони підходять не всім. Часто люди стають заручниками системи, працюючи по 25 гривень на годину. Ми рекомендуємо шукати роботу на агрегаторах вакансій, у групах і чатах у соціальних мережах.

Щоб не потрапити до шахраїв, не переказуйте нікому гроші і не вносьте "заставу" як гарантію того, що ви виконаєте роботу. Одразу після того, як від вас отримають гроші, "роботодавець" зникне.

Відео

Сподіваємося, ви знайдете заняття до душі і швидко досягнете своїх цілей завдяки роботі через інтернет. Наприклад, побудуєте зручний графік роботи і будете більше часу проводити з сім'єю. Бажаємо удачі!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити