Зміст[Сховати]

Вітаємо читачів "BiznesCat.com"! У цій статті розглянемо питання - як заробити мільйон (1000000).

Заробляти великі гроші легко, якщо у вас окупний бізнес, багато активів, пасивний дохід, нерухомість або хороші зв'язки. А як заробити 1000000 доларів або гривень, якщо ви не бізнесмен, співак, актор або спортсмен.

У цьому випадку на заробіток свого першого мільйона без вкладень з нуля буде потрібно величезна кількість часу і зусиль, але повірте вони окупляться багаторазово. Якщо труднощі вас не лякають, то читайте статтю до кінця і повний вперед!

Як заробити 1000000

Введення ?

Щоб заробити мільйон в Україні, потрібно працювати на високооплачуваній посаді і при цьому отримувати близько 200 000 грн на місяць. Тоді на отримання заповітної суми у вас піде всього 5 місяців. Але не всім щастить з хорошою зарплатою або хорошим роботодавцем.

Можна швидко розбагатіти, пограбувавши банк або зробивши ще яке або протизаконну дію, але це не призведе ні до чого хорошого. Тому в статті будуть наведені приклади заробітку на легальних і надійних умовах, які розкажуть вам, як заробити мільйон без вкладень або з мінімальними фінансовими витратами, нехай і не за один місяць.

Як заробити мільйон - ТОП-12 перевірених способів заробити 1000000 з нуля ?

Варіанти, представлені нижче, використовуються провідними інвесторами, бізнесменами, а також зарубіжними і українськими експертами з управління фінансами. Крім того, в огляді способів будуть використовуватися методики успішних підприємців з українського інтернету.

Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею - "Як заробити гроші".

Спосіб 1. Робота з високим рівнем оплати

Новачки, які тільки починають міркувати про те, щоб швидко заробити мільйон, зазвичай в останню чергу замислюються про роботу за наймом як джерело доходу.

Насправді в деяких великих українських компаніях заробітна плата досвідчених фахівців встановлюється на рівні, який дозволяє накопичити необхідну суму менше, ніж за рік.

Цей варіант досягнення фінансового благополуччя з одного боку є самим елементарним і очевидним. З іншого боку – він самий трудомісткий і тривалий за часом.

Такий спосіб включає кілька етапів:

 1. вибір найбільш перспективною і затребуваною на ринку професії;
 2. навчання у вузі;
 3. набуття певного досвіду.

Найчастіше роботодавці вимагають від претендентів на високооплачувану посаду досвіду роботи протягом 5 років.

Тільки після проходження всіх трьох етапів можна починати шукати посаду з високим рівнем оплати. При цьому слід віддавати перевагу організаціям, що знаходяться у великих містах, населення яких перевищує мільйон чоловік.

Важливо розуміти: будівництво кар'єри буде досить тривалим і складним. Щоб домогтися високооплачуваного місця, необхідно придбати значний досвід.


Щоб полегшити вибір роботи з максимальним рівнем заробітної плати, наводимо таблицю, що відображає рівень доходу різних фахівців в Києві.

Таблиця: "Середні рівні заробітної плати в залежності від займаної посади"

Займана посада Рівень оплати праці
Директор мережі роздрібної торгівлі 200 тисяч грн
Керівник напрямку в організації сфери IT-технологій 190 тисяч грн
Технічний керуючий 140 тисяч грн
Менеджер з продажу 28-220 тисяч грн
Стоматолог 60-120 тисяч грн
Головний бухгалтер 40-120 тисяч грн
Спеціаліст в сфері IT 32-100 тисяч грн
Юрист 28-88 тисяч грн
Фахівець в сфері маркетингу 48-80 тисяч грн
Менеджер з постачання 28-56 тисяч грн

Спосіб 2. Власний бізнес

У пошуках способу заробити мільйон багато хто розуміє, що одним з найбільш реальних варіантів є створення власного бізнесу.

За умови успішності навіть невелика справа може приносити майже третину мільйона грн щомісяця. При цьому верхня межа визначається виключно активами бізнесмена.

Однак це зовсім не означає, що бажаючі розбагатіти повинні звільнятися з роботи і починати розвиток бізнесу.

Однак насправді все не так просто, і причин цьому кілька:

 1. Необхідно володіти певними здібностями, щоб стати бізнесменом. А вони є далеко не у всіх.
 2. Потрібні певні інвестиції для більшості видів підприємницької діяльності.
 3. Бізнесменові потрібна якісна ідея. При наявності оригінальної і незаяложеної концепції заробити мільйон набагато простіше;
 4. Ведення власного бізнесу завжди супроводжується певним ризиком. Навіть при наявності чудової концепції і капіталу ніхто не гарантує, що справа буде успішною.

Однак навіть наявність певних труднощів і ризиків не зупиняє тих, хто твердо має намір створити власну справу. При цьому важливо розуміти, який рівень початкових вкладень і середня прибутковість. Нижче представлена таблиця, що відображає ці параметри для декількох видів бізнесу.

Таблиця: "Різні види бізнесу, необхідні рівні початкових вкладень і очікуваний прибуток"

Вид бізнесу Початкові вкладення Щомісячний дохід
Пункт видачі інтернет-замовлень 100 тисяч грн 75 тисяч грн
Переробка волоських горіхів 80 тисяч грн 60 тисяч грн
Реалізація кави 120 тисяч грн 32 тисяч грн
Реалізація морозива 20 тисяч грн 32 тисяч грн
Послуги у сфері бухгалтерії 20 тисяч грн 28 тисяч грн
Готель для тварин 100 тисяч грн 50 тисяч грн
Проведення квестів 120 тисяч грн 60 тисяч грн
Друк на кружках, футболках та інше 60 тисяч грн 30 тисяч грн
Реалізація молока на розлив 80 тисяч грн 48 тисяч грн
Аутсорсинг 120 тисяч грн 60 тисяч грн

Спосіб 3. Онлайн робота

На сьогоднішній день у всесвітній павутині заробити свій перший мільйон цілком реально, і для цього є багато способів і інструментів.

Найпопулярніші варіанти заробітку в мережі:

 • Соціальні мережі (Вконтакте, twitter, Instagram, Одноклассники, Facebook);
 • Монетизація інформації та своїх знань;
 • Заробіток на онлайн-іграх;
 • Створення бізнесу в інтернеті;
 • Відсоток з просування партнерських програм;
 • Заробіток на своєму власному сайті.

Детальніше про ці способи читайте тут: Робота в інтернеті без вкладень.

Спосіб 4. Онлайн-трейдинг

Інтернет-трейдинг передбачає отримання доходу від зміни вартості фінансових інструментів в режимі онлайн. Іншими словами, він являє собою торгівлю, основний принцип якої: купити дешевше, щоб потім продати дорожче.

Прибуток трейдера утворюється за рахунок курсової різниці, тобто різниці між цінами покупки і продажу. Трейдинг можна використовувати на фондовій, валютній, а також на біржі товару і сировини.

Найбільш популярними інструментами для трейдингу є:

 • валютні пари (торгівля на ринку Форекс);
 • цінні папери – акції та облігації;
 • похідні цінні папери – ф'ючерси та опціони.

Трейдинг дозволяє досить швидко досягти успіху і стати мільйонером. Однак, як і будь-яка інша діяльність, торгівля на біржі має ряд підводних каменів.

В першу чергу слід розуміти, що обіцянка швидкого збагачення не має нічого спільного з реальністю. Це не означає, що трейдинг є лохотроном. Просто заробляти таким способом не так просто, як здається спочатку.

Основна складність полягає в необхідності правильно передбачити подальший рух курсу. Для цього можна використовувати різні типи аналізу – фундаментальний і технічний.

Однак важливо мати на увазі, що жоден з видів аналізу не може дати стовідсоткової гарантії успіху. Завжди існує ймовірність, що курс піде не в тому напрямі. У підсумку на рахунку трейдера утворюється збиток.

Щоб стати успішним трейдером, необхідно повністю пройти наступні кроки:

 1. Отримання знань про основи функціонування бірж, а також про принципи укладання угод.
 2. Вибір типу біржі для роботи, а також торгового інструменту.
 3. Фізичні особи не можуть торгувати на біржі безпосередньо. Трейдинг можна вести, тільки скориставшись допомогою посередників, в якості яких виступають брокери. Тому принципове значення має їх вибір.
 4. Завантаження та встановлення програмного забезпечення, наданого брокером. Якщо це ринок Форекс, то ПЗ надає Форекс-брокер. До речі, краще вибирати відомих і надійних брокерів, наприклад, Forex Club.
 5. Тренування на демо-рахунку з використанням віртуальних коштів або на реальному рахунку невеликими сумами.
 6. Реальна торгівля більшим капіталом з метою отримання доходу.

Існує ряд правил, які допомагають домогтися успіху в трейдингу:

 • займатися безперервним навчанням і вдосконаленням знань;
 • виключити з торгівлі емоційну складову, вести трейдинг з холодною головою;
 • в обов'язковому порядку користуватися аналітикою, в тому числі представленої на популярних сайтах;
 • після отримання достатніх знань приступити до розробки власного торгового плану.

Спосіб 5. Створити пасивний дохід

Кожен, хто вивчає і цікавиться темою фінансів і грошей, знає таке поняття як пасивний дохід, але не всі знають, як заробити мільйон за рік за допомогою цього способу.

Отримувати непоганий прибуток можна шляхом створення інтелектуальної власності. Цей варіант дозволяє отримувати пасивний дохід. Іншими словами, одного разу витративши час і зусилля, можна забезпечити собі фінансові надходження на тривалий термін.

Фіз.особа або індивідуальний підприємець може взяти кредит під невеликий пасивний дохід (в районі 8-12 тисяч грн). Під нього якраз і дадуть 1 000 000 грн з розстрочкою на кілька років.

Існує досить велика кількість джерел пасивного доходу як в реальній сфері, так і у віртуальній (в інтернеті).

Розглянемо 5 реальних способу створення пасивного доходу в інтернеті:

1) Продаж авторських фотографій

Отримувати пасивний дохід таким способом можуть любителі фотографування, а також ті, хто вміє редагувати зображення, а також створювати картинки в фотошопі. Для цього необхідно продати створені матеріали.

Для продажу можна скористатися спеціалізованими інтернет-сервісами, які називаються мікростоки.

Суть реалізації на них наступна: покупець набуває не саме зображення, а право завантажити його. Виходить, що одна картинка може бути продана необмежену кількість разів.

Історії відомі випадки, коли досвідчений дизайнер протягом декількох місяців створював зображення. Після цього він виклав їх на продаж. Досить швидко потрапивши в топ сайту, він почав заробляти до тисячі доларів щомісяця. Поступово його дохід падав. Але протягом 6 років йому вдавалося залишатися на плаву, не додаючи зображень. При цьому дохід залишався на рівні 100 доларів на місяць.

2) Заробіток на відеороликах

Створення відео дозволяє отримувати непоганий пасивний дохід. Деякі з тих, хто знімав ролики, ставши популярними, заробляють на них по кілька тисяч доларів щодня.

Щоб домогтися від відео стабільного пасивного доходу, доведеться спочатку зняти кілька корисних роликів, які в майбутньому не втратять свою актуальність.

Щоб забезпечити собі прибуток в довгостроковій перспективі, необхідно домогтися максимального значення кількості переглядів. За кожен з них YouTube буде платити (якщо розмістити відео на цьому сайті). Крім того, дохід від роликів можна отримувати, підключивши до них контекстну рекламу.

3) Онлайн-курси та майстер-класи

Якщо ви маєте знання, які можуть бути корисні багатьом, на цьому можна заробляти. Для цього слід створити навчальні курси або майстер-класи у форматі відеороликів, аудіокниг, інструкцій. Також навчання можна проводити в режимі оффлайн.

Популярні відеоуроки приносять своїм творцям до 50 доларів кожен день. Вузькоспеціалізовані навчальні програми можна продавати набагато дорожче. Продаж деяких з них приносить до 500 доларів за одну продаж.

4) Книги та текстові матеріали

Достатньо один раз створити книгу або текстовий матеріал, щоб тривалий час отримувати дохід від них. При цьому не обов'язково писати художню літературу, навчальні видання теж користуються великим попитом.

Сьогодні є можливість для написання користуватися різними інтернет-сервісами. Вони дозволяють практично моментально отримати відгуки читачів. Якщо ідея виявиться успішною, видання відразу захочуть укласти договір з автором.

В середньому електронні видання можуть приносити близько 100 доларів щомісяця. Проте дохід може бути набагато вище, якщо вдасться залучити інтерес великої кількості читачів.

5) Музика

Величезна кількість інтернет-користувачів, наприклад творці презентацій і відеороликів, потребують фонової музики. Щоб створювати треки, досить освоїти роботу спеціальних програм. Реалізація може здійснюватися за допомогою аудиостоков.

Спосіб 6. Створити сайт в інтернеті

Сьогодні всі поважаючі себе бізнесмени повинні мати власний сайт. Саме тому створення інтернет-ресурсів здатне приносити непоганий дохід. Однак зробити грамотний сайт під силу не кожному.

Якщо ви добре володієте комп'ютером і хочете розвиватися в IT сфері або у вас є тема, в якій ви сильні і готові надати іншим людям таку інформацію – тоді це саме для вас.

Створивши сайт, і вивівши його на хорошу відвідуваність, можна розмістити на ньому рекламу, яка буде приносити непоганий пасивний дохід. Існує маса способів, щоб вийти на популярний рівень, але запам'ятайте, що найнадійніший – це якісний контент.

Багато хто задається питанням, чи можна на сайті заробити мільйон. Щоб знайти відповідь на нього, слід враховувати кілька обставин:

 1. далеко не всі сайти здатні принести такий прибуток;
 2. витрати на утримання таких ресурсів досить високі, так як їх працездатність забезпечується цілою командою професіоналів;
 3. сайт, який забезпечує дохід близько 40 000 грн на місяць, можна продати за кілька мільйонів. Однак продати ресурс так дорого можна тільки в разі його існування і успішного розвитку протягом декількох десятків років.

Спосіб 7. Створення додатків для мобільних телефонів

У сучасному світі ідеї для заробітку мільйона можна знайти повсюдно. Один з вдалих варіантів - розробка додатків для мобільних телефонів.

Додатками сьогодні користуються практично всі. Тому на якісні програми для мобільників попит незмінно високий↑.

При наявності ідеї зовсім не обов'язково мати знання в сфері розробки. Якщо досвід в цій сфері відсутній, можна скористатися послугами фрілансерів. Саме вони виконають технічні роботи за певну плату.

Існує 2 способи заробляти за допомогою такої ідеї:

 1. Додаток може бути платним. За кожне скачування в цьому випадку власник отримує гроші. Однак дійсно багато можна заробити тільки в тому випадку, якщо додаток стане популярним.
 2. Розміщення реклами в додатку. В цьому випадку скачування може бути абсолютно безкоштовним. Головне, щоб додатком активно користувалися якомога більшу кількість людей.

Представлені ідеї заробітку на мобільних додатках дозволяють непогано заробити. Як мінімум вони допоможуть сформувати капітал для подальших інвестицій.

Спосіб 8. Мережевий маркетинг

Якщо ви енергійний і комунікабельний, то цей спосіб для вас. Хоча багато хто недооцінює розмір доходів, який тут можна отримувати. Вийти на пасивний дохід в районі 1 000 доларів у місяць, володіючи завзятістю, можна приблизно за рік.

Мережевий маркетинг не можна назвати чистим пасивним доходом, так як вам все одно доведеться працювати в команді, і часу це буде займати чимало.

Спосіб 5. Інфобізнес

Кожен з нас вміє робити щось добре, чому б на цьому не заробити? Навички і знання - це ж цінний ресурс, який можна передати зацікавленим людям. Суть даного методу заробітку є продаж своїх знань тим, хто в них потребує і хоче навчитися робити те, що вмієте ви.

На ціну впливатиме область ваших знань, а також їх цінність. Наприклад, якщо взяти книгу «Як виростити помідори вдома» і відеокурс «як заробити 500 грн в день» популярністю буде користуватися друга.

Ви можете створити власний навчальний курс, викладати по скайпу або навіть проводити живі тренінги з якої-небудь теми, продаючи досвід тим, хто в цьому зацікавлений.

Спосіб 9. Консалтинг

Головне завдання консалтингу - надання допомоги в досягненні будь-якої мети, або вирішення якихось завдань звернувшихся клієнтів.

Найбільшим↑ попитом користуються консультації та поради в сфері фінансів, і все тому, що немає таких людей, які не мріяли б про фінансове благополуччя.

Список тим, за якими можна вести фінансові консультації досить величезний. Станьте експертом у світі фінансів і можете сміливо продавати свої послуги тим, хто хоче вирватися з пут, які перегороджують шлях до фінансової свободи.

Для створення такої власної справи не потрібно вкладень капіталу. Досить мати певний досвід і знання. Саме тому такий великий інтерес до такого виду бізнесу з боку тих, хто хоче заробити мільйон.

Консультації можна пропонувати практично в будь-якій сфері життя, найбільш популярними при цьому є наступні:

 • бухгалтерія;
 • консультації з питань розвитку та розширення бізнесу;
 • допомога в організації та оптимізації податкового обліку;
 • консультації у сфері законодавства та права;
 • коучинг і розвиток кар'єри;
 • IT-технології, а також захист інформації;
 • кадровий облік;
 • послуги у сфері маркетингу та реклами;
 • зв'язки з громадськістю;
 • дизайн інтер'єру та ландшафту;
 • фітнес, дієта, зниження ваги;
 • створення власного стилю.

Чим більше у вас буде знань і досвіду в сфері консалтингу, тим дорожче за особу будуть оплачуватися ваші особисті консультації. Але якщо говорити про середні суми, то 1 заняття у фінансового радника обходиться від 1 000 до 12 000 грн.

Розмір винагород за найбільш популярні консалтингові послуги:

 • фінансові радники отримують від 4 до 12 тисяч грн з клієнта;
 • послуги антикризового менеджера обходяться в кілька мільйонів грн;
 • організація захисту комерційної інформації в середньому коштує 120 тисяч грн;
 • консультації в сфері юриспруденції та оподаткування можуть приносити близько 2 тисяч грн щодня.

Всі консультації можна проводити різними способами, починаючи від особистої зустрічі і закінчуючи Скайпом і соціальними мережами.

Даний спосіб заробітку вимагає не тільки серйозності, але і якісного підходу до себе хоча б з тієї причини, що справжній консультант просто зобов'язаний бути успішним у кожній з областей, за яким він буде давати поради. Інакше як він буде вчити чогось, якщо сам цього ще не домігся.

Загалом тема консалтингу насправді дуже цікава і прибуткова, а також досить нова в нашій країні. І якщо влаштувати своє особисте життя хоча б без боргів і кредитів, то на цьому можна непогано заробити, продаючи свою допомогу тим, хто її потребує. Це допоможе вам досягти своєї заповітної мети в заробітку 1 мільйона.

Спосіб 10. Створити і продати актив

Актив, якщо говорити спрощено, це будь-яке майно або право на нього, яке здатне генерувати гроші. Активом може виступати, наприклад, аккаунт в мережевому маркетингу (компанія привласнює вам при реєстрації ваш особистий номер) або власний сайт, що приносить дохід, який можна продати як Готовий бізнес.

Вартість продажу такого активу розраховується за формулою: Пасивний дохід за місяць * Термін окупності (зазвичай 2 роки)

Якщо ви отримуєте зі свого бізнесу або сайту пасивний дохід у розмірі 40 000 тисяч грн, то помноживши його на 24 місяці, отримаємо 960 000 грн. Продавши такий актив, ви вирішите питання, де взяти мільйон грн.

Спосіб 11. Різні типи інвестицій

Багато власників капіталу замислюються про те, як змусити його працювати. У більшості випадків вони вирішують просто вкласти кошти на банківський вклад. Такий варіант пов'язаний з мінімальним ризиком. Однак прибутковість депозитів є занадто низькою↓. Рекомендуємо прочитати статтю - "Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід"

Важливо пам'ятати: чим вище об'єднана доходність, тим більше високий рівень ризику. Іншими словами, чим більше вдається заробити, тим вище ймовірність втрати вкладених коштів.

Існує величезна кількість способів інвестування. Щоб вибрати найбільш підходящий інструмент інвестування, важливо порівняти прибутковість і рівень ризику для всіх доступних варіантів. У таблиці нижче представлені найбільш популярні варіанти вкладень в порядку зростання величини названих параметрів.

Таблиця: "Різні варіанти інвестування в залежності від прибутковості і рівня ризику"

Інструмент інвестування Рівень прибутковості Величина ризику
Вклад у банк Мінімальна Мінімальна
Дорогоцінні метали Низький Відносно невисока
Облігація Середній Відносно невисока
Акція Може бути досить високим Знаходиться на середньому рівні
Валюта Високий Досить висока
Видача приватних позик Максимальний Дуже високий

При виборі інвестицій в якості джерела отримання доходу важливо спиратися на наявні знання. Отримати максимальний прибуток можна лише в тому випадку, якщо інвестор добре розбирається в обраних інструментах. Читайте також публікацію - "Куди вкласти гроші, щоб заробити"

Новачки, у яких відсутні знання і досвід у сфері інвестування, ризикують повністю або частково втратити вкладених коштів. Проте, навіть на початковому етапі можна істотно скоротити↓ ризики. Для цього достатньо передати капітал в довірче управління досвідченим інвесторам. В цьому випадку все, що необхідно зробити, зводиться до правильного вибору керуючого.

Спосіб 12. Стати посередником у великій угоді

Цей спосіб дозволить вам заробити велику суму декількома частинами або одноразово. Підійде людям, які розуміють, як працює бізнес, і вміють вести переговори.

Щоб отримати свій мільйон потрібно здійснити посередницьку угоду, де ваша заповітна сума буде відсотком за виконану роботу, тобто угода повинна бути досить великою (на кілька мільйонів).

Для цього доведеться працювати в 2-х напрямках:

 1. Знайти великого інвестора для проекту який тільки почав розвиватися;
 2. Знайти покупця на велику нерухомість або дорогий бізнес.

У першому випадку ви шукаєте проект, якому потрібні величезні інвестиції. Вам потрібно буде домовитися з його керівником про те, що він дасть вам відсоток від суми залучених інвестицій. Наприклад, ви залучаєте 10 мільйонів, за що отримуєте 10%, тобто ваш заповітний мільйон.

У іншому випадку вам потрібно буде знайти господаря досить великого бізнесу або нерухомості і точно так само домовитися про відсоток з успішно проведеної операції.


Ідеї, про які ми написали вище, мають всі шанси стати непоганою базою для примноження власних заробітків і заощаджень. Але все ж людський фактор тут теж дуже важливий.

Практично кожна людина заробляє за життя кілька мільйонів гривень, а деякі навіть кілька мільйонів доларів, але як не дивно, велика частина людей завжди потребує в грошах і нерідко сидить в кредитах більшу частину свого життя.

Всі методи, описані в статті, для когось можуть здатися дуже важкими. Однак якщо подивитися на людей навколо – адже більшість з них все життя працює за їжу, і виходячи на пенсію, у них немає заощаджень навіть на свої похорони.

І все ж вирішувати вам, вкласти рік-два свого часу, щоб вийти з сірого життя обивателя і стати успішною людиною чи ні.

Читайте також: Як заробити на квартиру за рік.

Як заробити 1000000 (доларів або гривень) за місяць/рік - 7 цінних порад від фінансових експертів ?

Щоб зрозуміти, як заробити мільйон з нуля, потрібно не тільки прикладати зусилля, але і прислухатися до рекомендацій мільйонерів і фінансових експертів. І запам'ятайте, що навіть при правильних і системних діях на цю мету піде не один рік.

Порада 1. Сформуйте подушку безпеки

Вам потрібно виробити звичку відкладати частину грошей при будь-якому надходить до вас доході. Ви повинні відкладати мінімум 10% і поступово збільшувати↑ цю суму.

Це робиться для того, щоб у вас були гроші на непередбачений випадок, при якому ви змогли б жити, не працюючи 6 місяців і більше.

Порада 2. Не купуйте непотрібні речі

Озирніться навколо себе, скільки речей ви придбали за останній рік? Якщо частина з них стали не потрібні, то можна точно бути впевненим, що вони зробили вас біднішими.

Порада 3. Отримуйте фінансову освіту

Багато з нас мають середню або вищу освіту, але на жаль, фінансову грамотність майже ні в якому навчальному закладі не викладають.

Для того щоб зрозуміти, як же все-таки функціонують гроші, рекомендується прочитати спеціалізовану літературу, наприклад, цикл автора Роберта Кійосакі «Багатий Тато, Бідний Тато» або книги за авторством Бодо Шефер «Шлях до фінансової свободи».

Порада 4. Збільште кількість джерел доходу

Середньостатистична людина працює на одній роботі, але що він буде робити, якщо його звільнять, а у нього немає фінансової подушки?

Тому ви повинні кожен день думати над тим, як можна отримати дохід з різних джерел, бажано не менше вашого доходу на звичайній роботі.

Порада 5. Створіть пасивний дохід

Працюючи для того, щоб прогодувати себе, витрачаючи на це більшість часу, ви все одно повинні намагатися по можливості запустити невелику систему, яка буде приносити вам пасивний дохід. Мільйонером відразу ж це вас не зробить, але ви станете на крок вас ближче до фінансової незалежності.

Порада 6. Зберіть однодумців

Робота в команді набагато спрощує шлях до досягнення мети, адже в групі завжди легше домогтися успіху. Цілеспрямованість вашої команди може стати для вас центром і опорою, яка не тільки допоможе в створенні ідей для заробітку, але і не дасть вам згорнути зі шляху.

І головне, не спілкуйтеся з людьми, які не вірять у ваші сили і заявляють, що всі ваші прагнення – дурниця.

Порада 7. Економте час

У нашому житті немає нічого ціннішого часу, і якщо їм правильно розпоряджатися, то мільйон доларів можна буде заробити набагато раніше, ніж ви думаєте. Навіть якщо кількість грошей у вас мізерна, намагайтеся здійснювати дії, які допоможуть стати вам заможніше. І звичайно ж, працюйте над собою, своїми знаннями, а не розважайтеся і тринькайте гроші.

Приклади людей, яким вдалося заробити свій перший мільйон з нуля ?

Міркувати про те, як швидше стати мільйонером, можна досить довго. Проте стаття була б неповною без опису історій найвідоміших багатіїв.

1. У сфері торгівлі

Багато хто вважає, що сьогодні розбагатіти на використанні торгівлі неможливо. Тим не менш, є ряд історій успіху саме в цій сфері.

1) Ольга Назарова

В якості товару для торгівлі Ольга вибрала навігатори. Однак вона ввела нову систему продажів.

З кожною покупкою клієнт крім товару набуває комплект послуг. До його складу входить різноманітне програмне забезпечення, яке допомагає контролювати переміщення.

Представлена ідея зацікавила керівництво експедиторських компаній. У підсумку Ольга змогла заробити далеко не один мільйон.

2) Джеймі Уеллс

Джеймі Уеллс заробив мільйони на самих звичайних окулярах. Ідея виявилася простою і геніальною. Джеймі створив інтернет-магазин.

Клієнтам достатньо було відправити виписаний їм рецепт поштою, заповнити нескладну форму і дочекатися доставки. Дешева і проста ідея виявилася відмінним рецептом збагачення.

3) Раймонд Лі

Раймонд Лі зумів заробити свої мільйони способом, в який мало хто вірить. Він купував футболки в Китаї, після чого продавав їх у себе в Америці, використовуючи свій сайт. В кінцевому підсумку молода людина прийняла рішення кинути навчання, щоб заробляти мільйони в 20 років.

4) Кемерон Джонсон

Кемерон Джонсон почав заробляти свій капітал ще в дитинстві, коли йому було всього 9 років. Маленький хлопчик отримував дохід, розробляючи запрошення листівки і продаючи їх. Наступним кроком стала торгівля плюшевими іграшками – ведмедями і різноманітними монстрами, які в цей час користувалися успіхом.

Після реалізації декількох проектів Кемерон став мільйонером вже в 19 років. Однак сам він каже, що перший свій мільйон заробив у віці 15 років.

2. У сфері виробництва

Щоб заробляти мільйони в сфері виробництва, потрібна якісна ідея. Нижче представлені приклади саме такого успіху.

1) Дмитро Юрченко

Приклад Дмитра унікальний, так як він зумів розбагатіти на реалізації соціального проекту. Юрченко розробив так звану кнопку життя, яка допомагає літнім людям подати тривожний сигнал. Після його вступу до колл-центру до пенсіонера направляють лікарів.

2) Джейсон Уолл

Історія Джейсона Уолла теж є досить незвичайною. Він зумів розбагатіти на створенні елементарного предмета-ковпачка на автомобільну антену. В результаті всього за 2 роки дохід компанії, що займається їх продажем, перевищив мільйон доларів.

3) Нік Бейс

Нік Бейс примудрився сколотити стан на кришках для стаканчиків. Він винайшов атрибут, який змінював свій колір відповідно до температури міститься в склянці рідини. Після цього для підвищення доходу Нік прийняв рішення продавати місце на кришечках під розміщення реклами.

3. В інтернет сфері

З розвитком Інтернету істотно зросли можливості в сфері заробітку. Заповзятливі особистості придумують все більше способів, що дозволяють заробити в мережі.

1) Керік Кук

Керік, коли їй було всього 15, спільно з братом запустила соціальну мережу, що об'єднала однокласників. У 2005 році ситуація викликала фурор. У підсумку творці отримали за цю ідею по кілька мільйонів доларів.

Особливістю ситуації є те, що підлітки створили тільки ідею. Велика частина вкладених в її розвиток коштів належала стороннім інвесторам. Вони зуміли швидко зрозуміти перспективність її розвитку.

2) Майкл Фурдик

Майкл Фурдик зумів домогтися успіху за допомогою створення в далекому 1996 році сайту, який був присвячений комп'ютерам. Інформація для ресурсу збиралася по крупицях з усіх куточків інтернету. Створенням контенту на відміну від сучасних сайтів займалися самі його творці.

Всього через 4 роки ресурс був проданий за великі гроші. Його творці отримали по кілька мільйонів доларів кожен.

3) Адам Гілберт

Адам Гілберт почав розвиватися зі створення соцмережі для підлітків. З одного боку, нічого особливого в цій ідеї не було.

Однак Адам вибрав унікальну модель монетизації: він запропонував рекламодавцям використовувати користувачів мережі, як фокус-групи в рамках проведених ними досліджень. Це дозволило йому заробити більше 4 мільйонів доларів, коли він ще не досяг 20 років.

4) Джейсон Брайан

Джейсон зумів заробити капітал в інтернеті, нічого не створюючи. Він просто продавав наявну у нього інформацію. Підприємець розробив сайт, який допомагав його відвідувачам з вибором автомобіля.

Зібрані відомості він надавав найбільшим дилерам. Вони оцінили ідею і інвестували в неї чверть мільйона доларів. У підсумку всього через 2 роки виручка підприємства досягла 6 мільйонів доларів.


Представлені приклади лише допомагають зрозуміти, що все реально. В Україні чимало тих, хто зумів заробити мільйони. Головне, вірити в успіх, прагнути і не здаватися під впливом труднощів.

Висновок + відео

Сподіваємося, що всі поради з даної статті допоможуть вам на шляху до поставленої мети – заробітку першого мільйона. Використовуючи методи, описані вище, ви безсумнівно станете мільйонером набагато швидше, ніж якби ви досягали мети методом проб і помилок.

На даний момент в мережі можна знайти безліч інструкцій і курсів про те, як заробити свій перший мільйон.

Більшість вважають, що головне в цій справі – ідея, але це абсолютно не так. Адже ідеї виникають у багатьох кожен день, але коли необхідно втілити їх у багатьох знайдуться тисячі відмовок. Як говориться, найскладніше заробити свій перший мільйон, а далі все піде по накатаній.

І пам'ятайте, що ваше життя залежить тільки від вас самих. Ви не повинні звинувачувати в своїх невдачах і труднощах інших, адже ви самі відповідальні за досягнення успіху у своєму житті.

Команда сайту "BiznesCat.com" бажаємо вам успіхів у починанні заробити свій мільйон (гривень, а краще доларів)! Навчіться вірити в себе, і ви не помітите, як у вас все обов'язково вийде!

Діліться статтею в соцмережах, а також своїми думками або зауваженнями по темі публікації в коментарях нижче.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити