Ділова інформація

У рубриці «Ділова інформація» будуть публікуватися статті, які не підійшли до інших рубрик.


 

Понад 12 млрд доларів в еквіваленті щорічно перераховується в Україну з інших країн, і більша частина цієї суми йде з Європи. Це лише офіційні дані. Багато хто все ще відправляє гроші неформальними каналами, через знайомих і посередників. У цій статті ми розглянемо всі способи відправки грошей з Європи в Україну, порівняємо їх відмінності та намагатимемося вибрати найкращий варіант.

Будь ви громадянин України, експат або просто подорожуєте країною, вам обов'язково знадобиться якісний VPN сервіс в Україні. Щоб спростити ваше завдання у пошуку послуги VPN, ми склали для вас список 5 найкращих VPN сервісів, підключившись до якого, ви зможете подвійно насолодитися цією гарною країною.

Ця стаття для тих, хто хоче створити сайт безкоштовно, але не володіє при цьому технічними знаннями. Я розповім, які бувають сайти, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий. Покажу, які є варіанти розробки веб-сайтів, а також плюси і мінуси кожного. Наведу конкретний практичний приклад написання однієї сторінки для сайту.

Інтернет-маркетолог - це фахівець, що займається просуванням бізнесу в Інтернеті. На перший погляд, все зрозуміло, але почавши вникати в суть, з'являється багато питань – що саме входить в обов'язки, які навички і знання потрібні, де вчитися і де шукати роботу... Детальні відповіді на всі питання ви знайдете в цій статті.