Ділова інформація

У рубриці «Ділова інформація» будуть публікуватися статті, які не підійшли до інших рубрик.


 

Що зробити, щоб побороти лінощі і почати працювати, коли немає сил чи бажання, особливо після свят та вихідних. Готові способи змусити себе працювати.

Сторісмейкер – спеціаліст, який займається підготовкою та публікацією тематичного контенту в соціальній мережі Instagram в розділі Stories. Короткі 15-секундні ролики вже давно в тренді – приваблюють нову аудиторію, переказують важливі події та «продають» товари та послуги.

Понад 12 млрд доларів в еквіваленті щорічно перераховується в Україну з інших країн, і більша частина цієї суми йде з Європи. Це лише офіційні дані. Багато хто все ще відправляє гроші неформальними каналами, через знайомих і посередників. У цій статті ми розглянемо всі способи відправки грошей з Європи в Україну, порівняємо їх відмінності та намагатимемося вибрати найкращий варіант.

Будь ви громадянин України, експат або просто подорожуєте країною, вам обов'язково знадобиться якісний VPN сервіс в Україні. Щоб спростити ваше завдання у пошуку послуги VPN, ми склали для вас список 5 найкращих VPN сервісів, підключившись до якого, ви зможете подвійно насолодитися цією гарною країною.