Ця стаття для тих, хто хоче створити сайт безкоштовно, але не володіє при цьому технічними знаннями. Я розповім, які бувають сайти, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий. Покажу, які є варіанти розробки веб-сайтів, а також плюси і мінуси кожного. Наведу конкретний практичний приклад написання однієї сторінки для сайту.

Як створити сайт фото

З чого потрібно починати роботу над створенням сайтів

Безумовно, створення свого першого сайту це дуже важливий процес, але з іншого боку – це тільки один з етапів на шляху до заробітку. Щоб потім не зіткнутися з розчаруванням, то перш, ніж перейти безпосередньо до розробки веб-ресурсу, важливо зрозуміти, навіщо вам сайт взагалі.

Ось вам 3 конкретні кроки, обов'язкових до виконання ще до початку створення сайту.

Крок 1. Продумати ідею

Не важливо, якої спрямованості буде сайт, хоч це новинний сервіс або лендінг, якщо ідея виявиться провальною, то і сайт буде таким же. Будь-який бізнес починається з постановки ідеї, Якщо вона цікава вам і користувачам, а також є корисною, то успіх гарантований. Інакше ви просто дуже швидко втратите інтерес, мотивацію і грошові кошти.

Вам потрібно наступне.

 1. Грамотне позиціонуватися. Продумайте хто ви (як себе уявити), що ви хочете донести (тематика, цінність) і КОМУ (визначити свою цільову аудиторію).
 2. Відбудуватися від конкурентів. Проаналізуйте своїх конкурентів і подумайте, як зробити краще.

Визначте нішу вашого сайту, іншими словами виберіть тему, під яку і буде заточений весь сайт, як і візуально, так і в плані контенту. Так само варто подумати і над бюджетом, скільки ви готові витратити на старт, подальшу підтримку і просування проекту. Але про це ми в подробицях поговоримо нижче.

Якщо бізнес вже існує, а сайт створюється як доповнення до нього – то загальна ідея у вас вже є, потрібно тільки правильно донести її через сайт користувачам.

Це цікаво: Скільки заробляє програміст.

Крок 2. Прописати цілі

Будь-який сайт потрібен для чогось. Ваш сайт, навіть ще в стані проектування, не є винятком. Існує загальний концепт:

 • знайти і утримати потенційну аудиторію (для експертних, інформаційних сайтів);
 • сформувати позитивне враження, отже, підвищити планку довіри (підійде для сайтів експертів, ІП, компаній, що надають послуги);
 • продавати товари і обробляти заявки (для інтернет-магазинів);
 • тільки обробляти заявки (для осіб, які продають товари, наприклад, в Instagram, а через сайт приймають тільки замовлення і оплати);
 • ознайомити потенційного клієнта з вашою компанією та послугами (підійде для сайту-візитки);
 • автоматизувати якісь конкретні процеси і т. д.

Ну і найважливіше, це подумати над цим список і доповнити його, спираючись на вашу первісну задумку, щоб скласти основоположний план для створення ваших перших сторінок.

Крок 3. Вибрати правильну назву сайту

Коли ідея продумана уздовж і поперек, то настає не менш важливий крок-придумати назву. Бажано щоб його було легко запам'ятати, і воно було унікальним. Нагадаю, що тематика сайту повинна бути близькою, а ще краще, якщо ви в ній як риба у воді, і готові ще довгий час працювати в цьому напрямку.

Хорошим тоном вважається використання одного і того слова або словосполучення в домені і назві сайту. І якщо назва сайту при бажанні змінити простіше, то з доменом не так просто. Обміркуйте на перспективу, якщо раптом захочете розширити нішу, чи буде ваш домен доречним.

7 обов'язкових етапів створення будь-якого web-сайту

Пропоную вашій увазі покрокову інструкцію, виконавши рекомендації якої, у вас з'явиться свій перший робочий сайт, який стане одним їх джерел отримання прибутку.

Вибрати і оплатити хостинг

Якщо вести в пошуковий рядок браузера "хостинг для сайту", то можна зіткнутися з величезним списком пропозицій. Варто вивчити кілька представників топа, подивитися розцінки і вибрати підходящий варіант. А вже після на цьому сайті зареєструвати домен.

Купівля хостингу на цілий рік виходить дешевше, ніж продовжувати його кожен місяць (так майже ніхто хто робить). Якщо ви все-таки вирішили продовжувати його щомісяця, то будьте уважні і робіть це вчасно, інакше ви позбудетеся місця на сервері компанії, а значить і всі ваші файли кануть в лету. Сам домен від цього не постраждає.

При виборі хостингу зверніть увагу на:

 • наявність українськомовної техпідтримки (самі хостинги часто бувають зарубіжними);
 • роботу техпідтримки 24/7;
 • вартість пакетів послуг;
 • простоту і зрозумілість інтерфейсу.

Зареєструвати домен

Думаю, що таке домен пояснювати докладно не треба. Домен цього сайту biznescat.com (де назва сайту biznescat, і доменна зона - .com), що переводитися, як "Бізнес Кіт", що повністю відображає тематику і цілі сайту.

Для того щоб зареєструвати доменне ім'я, потрібно перейти на будь-який сайт, де надається хостинг послуги, зайти в інструмент «перевірити домен» і проявити креативність. Круто, якщо з першого погляду буде зрозуміло, що це за адреса в плані теми і контенту.

З дня покупки у вас є рік на користування доменом, якщо ви не продовжите його заздалегідь, то він віддалиться і його доведеться заново реєструвати. Але ви втратите дуже багато. По суті, весь "авторитет" вашого сайту в Інтернеті приклеєний до його домену.

Доменні зони можуть бути різними, в залежності від країни і виду сайту. Найбільш поширені:

 • .ua;
 • .biz;
 • .com;
 • .info;
 • .net.

Визначитися з видом сайту

Це один з головних етапів, спираючись на завдання, яке повинен виконувати Особистий сайт, Ви повинні вибрати відповідний йому вид:

 1. Блог - це місце, де ви ділитеся своїм життєвим досвідом, одкровеннями, розповідаєте щось, радите. Робите те, що вважаєте за потрібне. Наприклад, ви любите фотографувати, так чому б не писати про це? Фотографії в тандемі з передачею настрою через текст будуть мотивувати і надихати користувачів, що можна використовувати в своїх цілях.
 2. Лендінг - зазвичай це односторінковий сайт, на якому детально описана послуга, або товар. Що, де, коли, навіщо, скільки? В його обов'язки входить відповісти на вище поставлені питання і продати вам товар або послугу.
 3. Корпоративний сайт або візитка – у будь-якої фірми є свої візитки-паперові картки. Це приблизно те ж саме, тільки з більш глибокими поясненнями. Найчастіше це малосторінковий сайт, де є Опис компанії, відгуки клієнтів, ціни на послуги, контакти.
 4. Інтернет-магазин – майданчик, де виставляється і продається товар. Бути посередником або торгувати унікальними товарами – вирішувати вам.
 5. Новинний портал - свіжі світові новини, нове зі світу ігрової індустрії та ін.
 6. Інформаційний сайт - ресурс в конкретній темі, яка розкривається у всіх ракурсах, дає повні відповіді на питання користувачів і об'єднує людей за інтересами.
 7. Форум - сайт, присвячений певній тематиці, потрібен для того, щоб люди висловили свою позицію з обговорюваної теми і знаходили однодумців.
 8. Сервіс - сайт з різними програмами, через які ви можете добути потрібну інформацію. Наприклад, в тематиці створення і розкрутки сайтів це сервіси, через які відслідковуються позиції сайтів в пошукових системах (як своїх, так і конкурентів), збираються семантичні ядра, формується ТЗ і т. д.

Є багато видів стандартних веб-сайтів, які створюються легко і просто і мають величезний функціонал. Так що все зваживши, можна вибрати правильний, що задовольняє всі потреби варіант і з невеликими витратами грошей і часу.

Розробити сайт

Існує кілька способів розробки сайту. Дуже часто хостинг пропонує свою допомогу в створенні сайту, за допомогою інтеграції движка. Наприклад, дуже популярний варіант - WordPress. Ця CMS з величезною кількістю шаблонів і доповнень, більшість яких поширюються безкоштовно. Це дуже схоже на картину, яку ви малюєте шматок за шматком, отримуючи шедевр.

А також конструктори сайтів, які дуже спрощують роботу з сайтом. Детальніше ми їх розглянемо нижче. Скажу тільки, що з з допомогу. ви самі легко зможете створити сайт.

Ну і як же обійти стороною спосіб з ручним написанням коду. Існує два види розробки: фронтенд і бекенд.

Чим займаються фронтенд і бекенд розробники?

Спочатку ми пишемо скелет сайту на HTML, потім додаємо зовнішній вигляд, використовуючи стилі CSS, після розбавляємо JavaScript і ось сайт володіє випадаючим меню і плавною анімацією. Цим і займається фронтенд-розробник, він працює з клієнтською стороною користувальницького інтерфейсу, іншими словами він продумує всі зручності для кінцевого користувача.

А тепер уявіть, що нам потрібна реєстрація на сайті. Це означає, що нам потрібно якось запам'ятовувати дані у вигляді паролів, логінів, пошт і звіряти їх, коли Користувач захоче зайти на наш сайт і виводити відповідну інформацію. Це тільки мала частина обов'язків бекенд-розробника. Зазвичай він повинен володіти якою-небудь мовою програмування з цього списку: php, java, python, javascript(node.js) та ін.

Дуже часто, люди навчається спочатку чомусь одному, а вже після зачіпають іншу сторону розробки і стають фулстек-розробником.

Вибрати тему і розробити дизайн

Якщо ви використовуєте конструктор сайтів, то знайти стандартний дизайн під певний вид сайту буде досить просто. Існує величезні бібліотеки дизайнів, як безкоштовних, так і платних.

Якщо вам хочеться унікальності не тільки в текстах, але і дизайні, то можна спробувати розробити його самостійно, використовуючи Figma, Canva, Photoshop, Illustrator і схожі програми. Або ж зайти на будь-яку популярну Фріланс біржу, створити замовлення і вибрати виконавця.

Але створення візуального макета це тільки половина, потім його потрібно розмістити на сайті, додавши розмітку і таблицю стилів. Знову ж таки, в конструктора міняти теми просто і швидко.

Наповнити контентом

Якщо ви хочете створити сайт якісний і на перспективу, то він повинен містити в собі тільки унікальні статті, прив'язані до однієї тематики. Це необхідно для того, щоб пошуковий робот зміг проіндексувати ваші сторінки і поставити їх на видачу в запитах за ключовими словами. Так і створюється семантичне ядро. Але це матеріал для окремої статті.

Так само зазначу, що останні роки прості інформаційники, де є тільки статті незрозуміло ким написані, терплять крах. Користувачеві потрібна додаткова цінність-експертні статті, дослідження, порівняльні таблиці, калькулятори, тести і т.д. Тут слід думати над кожним сайтом окремо.

Запустити сайт в Інтернеті

Пройшовши перераховані вище етапи, залишається тільки вивантажити сайт на хостинг, якщо він зроблений на CMS або руками, або ж запустити його ще швидше через сайт конструктор. Після доведеться почекати, процес індексації пошуковим роботом довгий, особливо для нових доменів.

Останнім часом існує думка, що для швидкого розвитку краще купити вже готовий відстояний сайт, і наповнювати його, так як нові часто дуже довго розгойдуються і повільно потрапляють в пошук.

Як можна створювати сайти - огляд 3 варіантів

Тут хочу озвучити чисто свою думку. Але я сайтами займаюся давно, вважаю себе в цій темі експертом-тому раджу прислухатися ? .

На конструкторах варто створювати сайти-візитки, сайти для обробки замовлень і т.д. Тобто ресурси, які вам не потрібно просувати в пошукових системах. Введіть в пошуку будь-який запит, наприклад, як заробляти гроші на своєму сайті, і подивіться, чи є там сайти, створені на конструкторах. Їх немає, принаймні на перших позиціях.

Ручне написання коду - це заняття довге, грошово-витратне і в принципі непотрібне. Вам доведеться прописувати все-дизайн, кожну кнопочку і додаткову деталь. Я вважаю, в цьому немає необхідності зараз, коли повноцінні, що відповідають необхідним вимогам і побажанням сайти можна створювати на різних движках.

Але ми зараз розглянемо, звісно, всі варіанти.

Створити сайт безкоштовно самому на конструкторі

Існують повноцінні конструктори сайтів, які дуже сильно спрощують роботу. Справа в тому, що вони дозволяють створити проект прямо на їх сервісі, використовуючи особливий конструктор. Найкращими на сьогоднішній день є:

 1. Wix.com -  більше 500 професійних шаблонів, понад 100 інтегрованих додатків в wix market, простий редактор за допомогою «схопив і поклав», підключення свого домену.
 2. Site123 - вбудовані SEO-інструменти, що допоможуть підняти сайт в Google, велика колекція безкоштовних зображень, доступна кожному бажаючому.
 3. Squarespace - потужні інструменти для електронної торгівлі, для малого бізнесу, вбудовані маркетингові інструменти.

Ці три представники, оцінки яких варіюються від 4.5 до 4.9 за 5 бальною шкалою за відгуками користувачів. Так що якщо плануєте запустити Персональний сайт і дуже швидко, то ці сервіси допоможуть в цьому.

А також, ви можливо чули про UKit, Nethouse, UMI, Tilda – це теж все конструктори сайтів.

CMS-системи для розробки сайтів - огляд платних і безкоштовних движків

Вище ми трохи зачіпали тему движків, а зараз прийшов час розібратися детальніше в їх призначенні. Дуже часто CMS також називають "движком" сайту. Він необхідний для кращого досвіду взаємодії з сайтом, дозволяє дуже просто управляти всіма процесами, аж до зручного управління контентом.

Найпопулярніші безкоштовні CMS-системи ? .

❶. WordPress

Це дуже популярний і дуже сильно полюбився веб-майстрами движок-WordPress. 

✔ Ось найвидатніші його переваги.

 1. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і безкоштовність роблять його справжнім самородком. Движок має відкритий вихідний код, якщо ви розбираєтеся в PHP, то з легкістю зможете залізти «під капот» і зробити так, як потрібно для проекту.
 2. Величезна кількість плагінів і шаблонів, деякі платні, але переважна більшість безкоштовних.
 3. Дуже зручна панель адміністрування - це місце, де ви зможете як управляти контентом, так і створювати нові сторінки.
 4. Величезна спільнота користувачів, ви не першовідкривач і якщо з'явилося питання, то знайдеться така людина, яка вже задав його.

Мінуси, як на мене, тут незначні:

 • чув, що сайти на подібній системі за статистикою частіше зламують, але у мене жодного разу такого ще не було.
 • плагінів багато, але деякі зустрічаються неякісними, що несприятливо позначається на безпеці сайту.

Переважна більшість всіх сайтів в Інтернеті - це інформаційники, і створюються вони саме на WordPress.

❷. Drupal - наступна CMS-система. Саме на ній створюють багато як простих, так і об'ємних сайтів – візитки, сайти портфоліо, корпоративні ресурси, соціальні мережі та магазини.

❸. Joomla - йде на третьому місці за популярністю. Не поганий движок, дуже лояльний до нових користувачів і розробників. Велика бібліотека плагінів і шаблонів. Відкритий вихідний код, основні мови-php і javascript. Також величезна спільнота користувачів.

Взагалі не поганим рішенням буде вибрати один з цих 3 движків. Вони дуже добре справляються з поставленими завданнями.

А ось Трійка найбільш часто використовуваних платних CMS-систем ? .

 1. «1С-Бітрікс» – величезна перевага разом движка, чому люди готові за нього платити-це його інтеграція з 1С, що дуже важливо для великих інтернет-магазинів і компаній.
 2. UMI.CMS - також платна CMS-система. Її легко адаптувати саме під ваші вимоги. Вона адаптивна, має понад 500 унікальних шаблонів, які можна допрацьовувати, враховуючи потреби кожного ресурсу.
 3. osCommerce - система орієнтована саме на сучасні, зручні для користувача Інтернет-магазини, володіє крутим і багатим функціоналом, що робить її на голову вище серед конкурентів.

Самостійно створити свій веб сайт з нуля - покрокова інструкція для чайників

Зараз ми по пунктах розберемо, що потрібно для своєї першої сторінки. Скажу відразу, ми не будемо робити мега наворочений сайт, а зробимо тільки одну сторінку, щоб вловити, відчути всю суть створення через шлях коду.

Створюємо HTML-сторінку сайту

Писати свій код можна прямо в блокноті, але краще використовувати готовий редактор коду, який знає і підсвічує синтаксис мови, так щоб не було величезного одноколірної простирадла. Можна використовувати безкоштовну програму - Sublime Text. На робочому столі або там де зручно створюємо папку і називаємо її www, потім в ній створюємо файл index.html (це потрібно зробити так: створити текстовий документ, і поміняти розширення с .txt на .html) і відкриваємо його через новомодний блокнот.

Зверніть увагу. Якщо зайти на будь-який сайт і подивитися исходник коду, то будь-яка така сторінка має назву index.розширення. Це вважається правильним, а ще й хорошим тоном серед розробників.

Що взагалі таке HTML? Це мова розмітки гіпертекстів (посилань), є універсальним і необхідний для опису веб-сторінок. Його основне завдання в вказівці браузеру, де і який елемент повинен знаходитися на сторінці.

Ось приблизний код для вашої першій сторінці, скопіюйте його і вставте в index.html.

 <!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251" />
<title>СадГород</title>
<meta name="description" content="Опис сторінки" />
<meta name="keywords" content="Ключові слова" />
</head>
<body><style>
* {margin:0;padding:0;}
body {background-color:e4f4df;font-family:'Arial';
#page {width:940px;margin:0 auto;}
header {height:615px;}
header .logo {float:left;}
header .logo img {margin:23px 0px 15px 0px;}
header .phone {float:right;margin-top:30px;font-size:30px;font-family:'Arial';color:#525252;}
nav {clear:both;height:60px;background-color:#85c572;border-radius:8px 8px 0px 0px;}
nav ul {list-style:none;}
nav ul li {float:left;margin:17px 20px;font-size:20px;font-family:'Georgia';font-style:italic;}
nav ul li a {color:#f7f6c5;text-decoration:none;}
nav ul li a:hover {text-decoration:underline;}
.header_img {height:435px;background-color:#85c572;border-radius:0px 0px 8px 8px;margin-bottom:15px;}
#content {clear:both;}
#content h1 {font-size:28px;font-family:'Georgia';font-style:italic;font-weight:normal;margin-bottom:20px;}
#content img.float-right {float:right;margin:0px 0px 15px 15px;}
#content p {margin-bottom:15px;}
footer {clear:both;border-top:4px #027fd5 solid;margin-top:30px;padding:15px 0px;font-size:12px;}
footer a {color:#000;text-decoration:underline;}
footer a:hover {text-decoration:none;}
</style>
<div id="page">
<header>
<a href="#" title="" class="logo"><img src="https://biznescat.com/templates/it_headlines/images/logo.png" alt="СадГород" /></a>
<div class="phone">+3 (123) 45-67-89</div>
<nav>
<ul id="top_menu">
<li><a href="#">Про компанію</a></li>
<li><a href="#">Наші послуги</a></li>
<li><a href="#">Контакти</a></li>
</ul>
</nav>
<div class="header_img">
<img src="https://biznescat.com/images/2020/061120-01.jpg" alt="Заробіток на дому" />
</div>
</header>
<section id="content">
<h1>Вітаємо вас на сайті СадГород!</h1>
<img src="https://biznescat.com/images/2019/281219-07.jpg" alt="Картинка" class="float-right" />
<p>Драстуйте! Ми раді вітати вас на сайті тагромагазину «СадГород»! Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найякісніше Насіння, саджанці та препарати для їх удобрення і зростання!</p>
<p>Тільки у нас ви зможете купити ексклюзивні сорти від троянд до помідорів. Ми запропонуємо Вам навіть саджанці хурми і ківі, пристосовані до наших кліматичних умов. Саджанець і препарат у нас сертифікований і продається з гарантією.</p>
<p>Запрошуємо вас в наш магазин за адресою м. Київ, вул. Зелена, 34. А також все, що цікавить вас Ви можете купити онлайн, доставка у нас по всій Україні.</p>
</section>
<footer>
<a href="https://biznescat.com/" title="Сайтобудування від А до Я">Все про заробіток в Інтернеті</a><br />Всі права захищені
</footer>
</div>
</body>
</html>

Вітаю, ви зробили свою першу сторінку, правда, поки не самостійно, але це попереду. Якщо відкрити файл, то результат не змусить себе довго чекати.

Розробляємо макет сайту

Створення макета одна з важливих частин при створенні сайту з нуля, адже ви складаєте не тільки візуальний образ, але і створюєте графічний план. Вибираєте, де і який елемент повинен бути, який колір, розмір, шрифт – це і є макет.

Його можна зробити в багатьох програмах, але ми будемо користуватися Photoshop.

Відкриваємо програму і створюємо новий документ і називаємо його як завгодно, наприклад, так – MyFirstSite. Виставляємо розмір нашого полотна на 1200 на 1200. Колірну модель і дозвіл пікселі / дюйм залишаємо за замовчуванням. Після чого можна сміливо приступати до проектування.

Вибираємо інструмент "Заливка" і вибираємо або пишемо колір e4f4df і натискаємо на наш полотно і він перефарбувався в потрібний нам колір.

Перейшовши у вкладку "Перегляд", натискаємо на "напрямні", тим самим у нас з'явиться Автоматичний помічник, який буде прикріплювати одні об'єкти ДО ІНШИХ без накладення один на одного.

Наприклад, за допомогою інструменту "Текст", можна написати назву і логотип нашого сайту і помістити його в лівий верхній кут, а номер мобільного телефону в правий верхній кут. Будь-які написи робимо саме цим інструментом.

І останнє-зберігаємо окремо готове зображення і проект Photoshop.

Вітаю, тепер ви відчули на собі просте створення макета для Сайту з нуля. Сподіваюся, всі зрозуміли, що це нескладно.

Верстаємо сайт

В html всі рядки називаються тегами, вони бувають відкриваються і закриваються. А також можуть містити в собі атрибути, які роблять тіні більш цікавими і навороченими. Наприклад, так: < тег1 атрибут = "параметр" > < / тег1>

Щоб не було помилок, потрібно стежити за тим, коли відкривається тег і де він повинен закінчуватися, тобто не повинно бути такого: <тег1><тег2>< / тег1>< / тег2>

Має бути так: <тег1><тег2>< / тег2>< / тег1>

За відчуттями, ніби контейнер в контейнері.

Будь-яка сторінка починається:

 • Тег. Це рядок говорить браузеру про те, яка версія HTML буде використовуватися. Раніше вона представляла велику мороку, адже необхідно було запам'ятати багато символів.
 • Тег потрібен, щоб сказати браузеру, що тут буде розмітка і що тут будуть Набори цих самих тегів.
 • Тег потрібен, щоб призначити метадані сторінці, наприклад, коли ми в пошуку шукаємо інформацію, то бачимо мікро описи і заголовки, вони якраз призначаються тут, так само як і ключові слова для пошукового робота. Так само тут підключаються зовнішні файли у вигляді таблиць стилів або скриптів.
 • Тег Ви ж хочете, щоб ваш сайт був не просто білим порожнім прямокутником, тоді наповнюйте його тут.
 • Тег потрібен, щоб правильно організувати вміст сторінки, поміщає в себе якісь об'єкти, поміщаючи їх в коробку, блок.

Для більш детального вивчення розмітки є спеціальний сайт htmlbook.ru/html на якому, можна знайти всю інформацію про теги, атрибути і багато чого іншого.

Створюємо сайт за допомогою PHP

Взагалі всі сайти можна поділити на дві категорії:

 1. Статичні, це якраз те, що у нас вийшло вище.
 2. Динамічні, це те, що вийде в кінці.

До перших відносять сторінки, які ніяк не змінюються. У них заздалегідь заготовлена інформація і вона постійна. А ось до других відносять сайти, які вміють якось реагувати, взаємодіяти з користувачем. Щоб налаштувати взаємодію, потрібно звернутися до серверної мови програмування - PHP.

Тепер наш головний файл має розширення .php.

В рамках цієї статті ми поверхнево проходимося по всіх етапах, так як це вступний в курс справи матеріал. Так що не потрібно лякатися, якщо чогось не розумієте. Згодом ви розберетеся в кожному етапі.

Кожна сторінка має: шапку і підвал. Дивні назви, але якщо їх винести в окремі файли в папку з проектом, як footer.php і header.php. Те, використовуючи дуже простий код можна на будь-яку сторінку додати підвал і шапку в один рядок. І не доведеться для кожної нової сторінки заново писати весь код для цих двох структур.

Для того щоб протестувати код веб мови нам потрібен сервер, для цього необхідно поставити локальний сервер, щоб не встановлювати програми окремо, один хороша людина підготував безкоштовний пакет з усім потрібним – Denwer. Скачайте його з офіційного сайту і встановіть.

Розміщуємо готовий сайт на сервері

Запустіть сервер, натиснувши на Start Denwer. Після старту веб-сервера закидаємо наш проект на локальний сервер, його сховище з'явилося у віртуальному локальному диску Z. і запускаємо браузер і переходимо за адресою test1.ua. Здається, нічого не змінилося, але тепер всі посилання працюють, можна побігати по меню і все супер! Ось і з'явилася наша Динаміка.

Як навчитися робити сайти швидко своїми руками - огляд популярних онлайн навчань і програм

Ви можете абсолютно безкоштовно почати вивчати сайтобудування, але на це буде потрібно куди більше часу. Якщо ви не ворог свого часу, то рекомендую подивитися в бік повноцінних курсів, де вся інформація укомплектована і структурована. Наприклад, ресурс iklife.ru пропонує дуже цікавий курс "Як створити свій сайт" і гарантує, що після проходження ви зможете заробляти від 20 000 в місяць, при цьому сидячи вдома. На особистому досвіді можу підтвердити, що це реально, причому для новачка. Я конкретно на цьому сайті заробляю значно більше.

Якщо не хочеться платити, то рекомендую відвідати безкоштовний тренінг онлайн "Сайт за 5 днів" ? , він підійде абсолютно всім, навіть якщо ви взагалі не знайомі зі створенням сайтів. На цьому тренінгу розкажуть про те, як своїми руками зробити сайт з нуля, створити постійне джерело доходу, освоїти нову актуальну онлайн професію. До кінця 5-го дня у вас буде свій проект в Інтернеті.

А ось і ще один ✅ безкоштовний онлайн-тренінг "Швидкий старт у створенні сайтів", який йде 4 дні.

Зробити власний сайт з нуля або на конструкторі: що вибрати

Свою думку на рахунок варіантів створення веб-ресурсів я вже виклав вище. Тут хочу підсумувати і пропоную вам подивитися порівняльну таблицю, щоб ви остаточно могли вибрати для себе те, що найбільш підійде під ваші потреби і плани!

Характеристики для порівняння Конструктор Повноцінний движок Код написаний вручну
Процес створення Легко Легко Складно
Швидкість реалізації За вечір можна зробити За 2-3 вечора можна зробити повністю Довго
Настройка вихідного коду  не має  Деякі движки надають таку можливість  Звичайно, ви ж творець
 Автоматичне просування в пошуковику  Деякі самі пропонують це за певну копійку  Як вам буде зручно, так і робіть  Повна свобода
 Дизайн і функціонал  Не можна редагувати заготовлені шаблони  Можна змінювати багато в залежності від движка  Можна робити, що завгодно
 Перехід на інший хостинг  Не можна  Можна  Можна

Процес створення сайту дуже захоплюючий і багатогранний. Можливо, створивши один веб-ресурс ви навіть захочете цим займатися постійно. Або зачепитеся за щось одне-написання коду або створення дизайну і будете розвиватися в цьому напрямку. У будь-якому випадку ці знання допоможуть заробити гроші, не виходячи з дому. А свій проект, якщо підходити з душею і ентузіазмом, не тільки принесе прибуток, але і додасть організованості у ваше життя.

ДО РЕЧІ, програмування-вельми прибуткове заняття. Я по роботі зараз шукаю програміста, який розбирається в Magento, це CMS для інтернет-магазинів, розроблена на PHP. Так ось, ці фахівці беруть від 20 до 40 доларів за годину роботи. А програмісти, що працюють на Європу, заробляють від 100$/год. Так що саме час подумати, хочете ви навчитися займатися розробкою і створювати сайти чи ні.

Відео: Як створити сайт безкоштовно, покрокова інструкція

Читайте також: Спеціаліст з реклами - що входить в обов'язки, скільки заробляє.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити