Будь ви громадянин України, експат або просто подорожуєте країною, вам обов'язково знадобиться якісний VPN сервіс в Україні. Щоб спростити ваше завдання у пошуку послуги VPN, ми склали для вас список 5 найкращих VPN сервісів, підключившись до якого, ви зможете подвійно насолодитися цією гарною країною.

Послуга VPN-провайдерів у списку допоможе вам підвищити вашу конфіденційність онлайн, переглядати по інтернету вільно і транслювати весь недоступний контент з України. Крім того, ми також постаралися створити список, що вам не доведеться витратити велику суму, щоб насолодитися VPN з'єднанням.

Найкращі VPN

Без подальших церемоній, давайте швидко пройдемося по нашому відібраному списку 5 найкращих VPN для України.

 1. SurfShark: Заснований у Британсько-Віргінських островах; без логова політика; 3200 серверів у 65 країнах; найкраще співвідношення якості до ціни; необмежене одночасне підключення, стартова ціна від 2.49 $ / місяць.
 2. CyberGhost: Заснований у Румунії; політика з відсутністю логів дій; 7400 серверів у 90 країнах; забезпечить найкращу трансляцію українських каналів; 7 одночасних з'єднань, стартова ціна від 2.25 $ / місяць.
 3. VyprVPN: Заснований у Швейцарії; доведена безлогова політика; 700 серверів у 40 країнах; найдоступніша послуга у списку; 30 одночасних з'єднань, стартова ціна від 1.81$/місяць.
 4. NordVPN: Заснований у Панамі; надійна безлогова політика; 5134 серверів у 60 країнах; орієнтований на конфіденційність, але дорогий сервіс; 6 одночасних з'єднань, стартова ціна від 3.4$/місяць.
 5. Hide.me: Заснований у Малайзії; надійна безлогова політика; 2000 серверів у 46 країнах; гарний варіант для дій із гарною швидкістю та захистом трафіку; стартова ціна від 4 $ / місяць.

Критерії при оцінці найкращих VPN для України?

Ввівши в пошукову систему ви можете знайти сотні недоречних результатів із назвою «кращі VPN сервіси для України». Більшість пропонованих VPN сервісів афілійовані з автором та фокусовані лише на тому, щоб люди купували саме ці VPN провайдери, тим самим автори можуть заробити величезні гроші.

Наше тестування включало наступні критерії:

 • Політика конфіденційності

Онлайн конфіденційність має бути вашою головною турботою під час відвідин України. Наприклад, ми помітили, що багато безкоштовних хот-споти мають не захищене (HTTP) з'єднання, підключившись до яких, ваші особисті дані можуть бути розкриті до третіх осіб моментально. Саме тому, ми рекомендуємо VPN сервіс з безлігової політикою та підвищеною функцією захисту.

 • Сервери для трансляції

Якщо ви подорожуєте Україною, але все ж волієте дивитися американський каталог Netflix або BBC iPlayer, який недоступний поза зоною Великобританії, то крім політики конфіденційності, необхідно також дізнатися чи має VPN провайдер сервер в США для трансляції прямих ефірів.

 • Показник швидкості

Безперечно ніхто не любить повільний інтернет з'єднання. Задля уникнення низькошвидкісних послуг, ми запустили 3 різних тестувань на швидкість з VPN сервісами, щоб отримати загальну точку зору пропонованої швидкості. Так, ви не зіткнетеся з будь-якою проблемою при перегортанні або при трансляції контентів.

 • Сумісність та вартість

Незалежно від вашого пристрою, ви не повинні стикатися з проблемою сумісності. Тільки так, ви зможете повністю насолодитися з'єднанням VPN на будь-якому пристрої.

Нарешті, ми дізнаємося кількість пристроїв, які ми можемо підключити одночасно з єдиним обліковим записом, і скільки потрібно витратити на гідну послугу VPN.

Читайте також - Фішинг: що це таке і як від нього захиститися.

5 Найкращих VPN сервісів в Україні

Наш підбір топ 5 VPN провайдерів для України. Список включає кращі з кращих, і підключившись до одного з них, ви, неодмінно, задовольните всі свої онлайн потреби, перебуваючи в Україні. Однак, не забудьте, що кожен VPN сервіс має різну політику конфіденційності, послугу транслювання та показники швидкостей.

Переконайтеся, що ви уважно прочитали кожну особливість, і зробите вибір на користь сервісу VPN, яка відповідає вашим вимогам.

SurfShark

Функції SurfShark
Головний офіс Б. Віргінські острови
Політика логів Перевірена без логова політика
Покриття серверів 65 країн
Швидкість 52.51 Мбіт/с
Вартість 2.49$/місяць
Сайт www.surfshark.com

SurfShark — VPN провайдер з розташуванням в Британських Віргінських островах, і великий прихильник конфіденційності онлайн. Завдяки офшорному законодавству, Surfshark не зобов'язаний вести журнал онлайн дій своїх користувачів. Крім цього, компанія також пройшла аудитування сервісів з боку незалежної компанії з кібербезпеки, щоб довести свою безлогову політику VPN послуг.

Коротко, ваші дії в мережі, підключившись до VPN, залишаються між вами та вашим пристроєм. Так, ні український уряд чи зломщики не зможуть проникнути у ваші особисті справи онлайн.

SurfShark також популярний через можливість розблокування контентів з інших країн. Наприклад, ви зможете отримати доступ і розблокувати стрим платформи Amediataka.ru, дивитися футбол на Матч ТБ. Більше того, ви зможете отримати доступ до американського каталогу Netflix, розблокувати BBC iPlayer, Hulu, DAZN, Amazon Prime та багато інших закордонних контентів з України.

Якщо ви українець і хочете також дивитися місцевий контент анонімно із зашифрованим трафіком, Surfshark допоможе отримати доступ до локальних сайтів для ставок, такі як: Parimatch, Favbet; або транслювання таких сайтів як OLL TV, Football 1, 2, 3 і т.п.

Щоб скористатися з усіма цими функціями, нам потрібний якісний сервер, який забезпечить хорошу швидкість завантаження для кожного користувача. Для цього ми провели тестування в одному з українських кафе, підключившись до Wi-Fi з'єднання. І ось що ми отримали:

 • США: 50.79 скачування, 26.86 завантаження
 • Німеччина: 53.44 скачування, 49.23 завантаження
 • Австрія: 53.31 скачування, 41.05 завантаження

З даними показниками серверів, ви зможете перегортати по інтернету або ж дивитися відео в 4k, начебто ви і не підключилися до VPN з'єднання. Але, на яких пристроях ви можете підключитися до Surfshark?

SurfShark має кілька додатків сумісне з популярними пристроями:

 • ПК: Linux, Windows, MacOS
 • Мобільні пристрої: iOS, Android
 • Браузери: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge
 • TV: FireTV, Apple TV, Android TV,
 • Ігрові консолі: Playstation, Xbox
 • Інші: Флешроутери…

З єдиним обліковим записом ви зможете підключитися до всіх вищезгаданих платформ. Що ще цікавіше, то це можливість необмеженого одночасного підключення. Стартова ціна такої дивовижної послуги починається від 2.49 $/міс.

Плюси:

 • Перевірений захист
 • Величезне покриття серверів
 • Швидкість завантаження: 50+ Мбіт/с
 • Найкращий вибір для розблокування/трансляції контентів
 • Найкраще співвідношення ціни та якості

Мінуси:

 • Не рекомендується для місцевих стрим сервісів, як Megogo
 • Вартість збільшується після двох років використання

NordVPN

Функції NordVPN
Головний офіс Панама
Політика логів Перевірено без логів
Покриття серверів 60 країн
Швидкість 55.87 Мбіт/с
Вартість 3.71$/місяць
Сайт www.nordvpn.com

NordVPN - VPN провайдер, з розташуванням в Панамі, орієнтується на онлайн конфіденційності користувачів та компаній. Як і багато VPN-провайдерів, NordVPN провів своє аудитування сервісу з боку технологічної компанії з кібербезпеки, і отримав схвалення як VPN-провайдер з дійсною без лігової політикою на ринку.

Крім того, NordVPN також веде свою інфраструктуру на серверах RAMdisk, тим самим забезпечивши неможливість відстеження через сервери.

На відміну від Surfshark, головне завдання NordVPN є конфіденційність, і отже, користувачам не варто ставити великі очікування з NordVPN для розблокування або транслювання відео матеріалів. На даний момент компанія має понад 5000+ серверів у 60 країнах світу, включаючи Україну.

Хоча ми не рекомендуємо NordVPN для експатів, які хочуть розблокувати контенти за кордоном України, NordVPN може бути чудовим вибором для місцевих, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до MeGoGo, OLL TV або інших українських каналів. Більше того, ви просто полюбите швидкість у всіх серверах NordVPN.

Відповідно до тестування на серверах NordVPN, ми отримали такі результати:

 • США: 56.36 скачування, 29.77 завантаження
 • Німеччина: 51.55 скачування, 54.85 завантаження
 • Австралія: 59.70 скачування 15.20 завантаження

Як тільки ви прийдете до висновку, що NordVPN — це ваш VPN сервіс, то ви отримуєте одночасно 6 з'єднань на наступних пристроях:

 • ПК: Linux, Windows, MacOS
 • Мобільні пристрої: iOS, Android
 • Браузери: Google Chrome, Firefox
 • ТБ: Android TV
 • Консолі: Playstation, Xbox, Nintendo Switch
 • Інші: Флешроутери, FireStick, Chrome cast

На відміну від недорогих компаній на ринку, NordVPN вважає за краще тримати цінову політику дорожче. Компанія пропонує щедрі знижки при виборі тарифу на дворічний план, який коштує $3,71/місяць.

Плюси:

 • Без логовий VPN-провайдера
 • Відмінна швидкість 55 мбіт/с
 • Відмінний варіант для прихильників конфіденційності

Мінуси:

 • Не рекомендується для трансляції
 • Обмежене одночасне з'єднання
 • Дорогі тарифні плани

VyprVPN

Функції VyprVPN
Головний офіс Швейцарія
Політика логів Перевірено без логів
Покриття серверів 63 країни
Швидкість 35.83+мбіт/с
Вартість 1.81$/міс
Сайт www.vyprvpn.com

Швейцарський VPN провайдер VyprVPN виділяється як перший VPN сервіс, який пройшов аудит та довів відсутність ведення логів користувачів на ринку. VyprVPN відрізняється від інших VPN сервісів тим, що компанія особисто розгортає та використовує свої сервери у всіх датах центрах. Це дає компанії повний контроль над особистими даними користувачів та онлайн трафіком у разі порушення чи витоку.

Коротко всі ваші дані в безпеці з VyprVPN.

На відміну від інших VPN сервісів, VyprVPN воліє мати менше серверів. На даний момент у компанії налічується близько 700 серверів у 63 країнах світу. Покриття здається хорошим, проте кількість серверів може здатися недостатньою.

Така мала кількість серверів може ввести в оману, що при трансляції або розблокуванні серверів може виникнути проблеми. Проте, VyprVPN приділяє особливу увагу як глобальним контентам, так і місцевим, українським. Але все ж таки, у нас виникли деякі проблеми при тестуванні VyprVPN серверів на швидкість.

 • США: 16.32 скачування, 13.37 завантаження
 • Німеччина: 55.34 скачування, 44.98 завантаження
 • Австралія: Невдало

Як ви помітили за результатами, VyprVPN не зміг забезпечити нам пристойними результатами як у випадку з попередніми VPN провайдерами. Нам також не вдалося підключитись до сервера в Австралії.

Якщо ви замислюєтеся придбати VyprVPN, список пристроїв, де ви можете встановити VyprVPN додаток:

 • ПК: Windows, MacOS
 • Мобільні пристрої: iOS, Android, Blackphone
 • Браузери: ні
 • ТБ: Android ТБ
 • Консолі: ні
 • Інші: Флешроутери, Anonabox

На жаль, VyprVPN ще не розробив програм для всіх смарт пристроїв на ринку. Однак, компанія може похвалитися конкурентною вартістю. Єдиний обліковий запис забезпечить 30 одночасних з'єднань зі стартовою ціною від 1,81 $ / міс.

Плюси:

 • Перший VPN провайдер із підтвердженою без лігової політикою
 • Щедре одночасне з'єднання до 30 пристроїв
 • Працює з глобальними та місцевими потоковими сервісами

Мінуси:

 • Середня швидкість
 • Недостатня кількість сумісних програм
 • Не працює з MeGoGo

CyberGhost

Функції CyberGhost
Головний офіс Румунія
Політика логів Відсутнє ведення логів
Покриття серверів 93 країни
Швидкість 23.81+ Мбіт/с
Вартість 2.25$/місяць
Сайт www.cyberghost.com

Cyberghost – румунський VPN провайдер, керується під Kape technologies. Компанія запевняє, що не веде логи на своєму сайті. Однак, ми не рекомендуємо підключення до Cyberghost, якщо ви віддаєте перевагу анонімності ваших дій у мережі.

З іншого боку: Cyberghost може послужити вам як найкращий VPN сервіс для трансляції прямих ефірів. З доступом до глобальних потокових платформ, а також до українських сервісів ви зможете об'єднати весь світ на єдиному пристрої.

На даний момент, Cyberghost налічує близько 7400 серверів у 93 країнах. Це робить компанію один із найпоширеніших сервісів на ринку. Але наскільки швидкісні?

Отже, з результатів можна дійти невтішного висновку, що швидкість середня:

 • США: 3.81 скачування, 16.26 завантаження
 • Німеччина: 53.77 скачування, 50.88 завантаження
 • Австралія: 13.85 скачування, 10.25 завантаження

Перебуваючи в Україні, ви отримаєте добрі показники у європейських серверах. Однак, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до американських або австралійських потокових платформ, то швидше ви можете очікувати деякі буферизації під час завантаження відео.

Крім доступної цінової політикою, Cyberghost може похвалитися сумісністю з багатьма платформами на ринку.

 • ПК: Windows, MacOS
 • Мобільні пристрої: iOS, Android, Blackphone
 • Браузери: Google Chrome, Firefox
 • ТБ: Android TV, Amazon Fire, Apple TV.
 • Консолі: Playstation 3/4, Xbox One x Xbox 360
 • Інші: маршрутизатори

При покупці сервісу від Cyberghost у вас з'явиться можливість підключення до 7 перерахованих вище пристроїв одночасно. З конкурентною ціновою політикою, придбання тарифних планів від Cyberghost починається з 2,25 $ / міс.

Плюси:

 • Найкращий варіант для місцевих та європейських потокових сервісів
 • Щедра вартість з 7 одночасним підключенням
 • Величезне покриття країн та серверів

Мінуси:

 • Низька швидкість на серверах США/Австралії
 • Ненадійна політика конфіденційності компанії

Hide.me

Функції Hide.me
Головний офіс Малайзія
Політика логів перевірено без логів
Покриття серверів 46 країн
Швидкість 50.3+мбіт/с
Вартість 3.41$/міс
Сайт www.hide.me

Hide.me — VPN-провайдер, що базується в Малайзії, спеціалізується на наданні конфіденційності в мережі шляхом надійної без лігової політики. Незважаючи на закон зберігання даних у Малайзії, Hide.me може надати сервіс із мінімальним зберіганням даних користувачів. Як тільки ви підключитесь до Hide.me VPN, всі ваші дії в мережі залишаться між вами та вашим пристроєм. Жодних третіх осіб!

На даний момент Hide.me надає близько 2000 серверів у 47 країнах. Для трансляції прямих ефірів покриття може видатися недостатнім. Але, ми підключилися до hide.me і переконалися, що отримання доступу до каталогів Netflix, BBC Iplayer, Amazon Prime і навіть локальні платформи як OLL TV, Sweet TV, Megogo та інші не складе труднощів.

Якщо покриття серверів hide.me зможе задовольнити ваші вимоги, то hide.me, безумовно, може бути вам надійним другом для надання конфіденційності та трансляції прямих ефірів. Більше того, ви просто полюбите швидкість. Згідно з тестуванням у місцевості, ми отримали наступні результати в даних серверах:

 • США: 44.62 скачування, 24.04 завантаження
 • Німеччина: 54.23 скачування, 55.99 завантаження
 • Австралія: 52.1 скачування, 21.9

Hide.me має приголомшливу швидкість як при завантаженні, так і при завантаженні контентів. Якщо ви часто завантажуєте або завантажуєте великі файли, або хочете дивитися відео файли з найкращою якістю, то hide.me напевно зможе надати його вам. Але, на яких платформах ви можете використати послугу VPN hide.me?

 • ПК: Windows, MacOS, Linux
 • мобільні пристрої: iOS, Android
 • Браузери: Google Chrome, Firefox, Edge
 • ТБ: ні
 • Консолі: ні
 • інші: маршрутизатори

Крім обмеженої сумісності пристроїв, hide.me має й інші мінуси. Послуга hide.me найдорожча на нашому списку VPN сервісів для України. Найдоступніша ціна починається від 4,99 $/міс і надає лише 10 одночасних підключень за обліковий запис.

Плюси:

 • Доброзичливий для трансляції та конфіденційності дій у мережі
 • Легкий для використання додаток
 • Стабільна швидкість

Мінуси:

 • Незадовільне покриття серверів
 • Дорога послуга
 • Обмежена сумісність пристроїв

Підбиваючи підсумок найкращих VPN для України

Навіть якщо ви в Україні недовго чи надовго, вам все одно знадобиться VPN сервіс. Спираючись на цю необхідність, ми вирішили навести Україну, власне протестували місцеві та мобільні інтернет-провайдери з VPN з'єднанням.

Базуючись на критерії конфіденційності, транслювання, показників швидкості та обходу цензури, VPN провайдери SurfShark, NordVPN, CyberGhost, VyprVPN та Hide.me виділилися як найкращі рішення VPN для України.

Все ж таки, не забудьте, що кожен VPN має свою відмінну функцію, яка виділяється один від одного. Зробіть остаточне рішення, виходячи з ваших особистих потреб та мети використання.

Відео

Це цікаво - Фрілансер: це хто і чим займається.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити