Зміст[Сховати]

Здрастуйте, шановні читачі онлайн-журналу "BiznesCat.com"! У цій статті мова піде про роботу в інтернеті на дому без вкладень і обману, які вакансії віддаленої роботи з щоденною оплатою існують і де можна знайти роботу онлайн для жінок і чоловіків віддалено (через Інтернет).

Останнім часом зростає популярність роботи (підробітку) в Інтернеті на дому. Багато хто мріє не залежати від начальства і міського транспорту. Однак не всі наважуються працювати онлайн (через Інтернет), так як вважають, що для цього потрібні великі вкладення і необхідні знання.

Вивчивши представлену публікацію, ви дізнаєтеся:

 • що таке віддалена робота, чим вона відрізняється від звичайної;
 • де знайти роботу на дому віддалено і з чого почати;
 • на яких сайтах краще почати працювати в інтернеті;
 • які плюси і мінуси інтернет роботи.

Також в статті ви знайдете: опис 48 кращих сайтів для пошуку віддаленої роботи; рекомендації новачкам, як не попастися на вудку шахраїв; реальні і перевірені відгуки про роботу в Інтернеті, а також відповіді на часті питання.

Представлену публікацію корисно вивчити всім, хто бажає почати працювати віддалено в інтернеті.

Робота в інтернеті

Що таке віддалена робота і чим вона відрізняється від традиційної в офісі (порівняльна таблиця)?

Сьогодні віддалена робота стає все більш популярною. Не тільки дрібні наймачі, але і великі компанії пропонують вакансії, які дозволяють працювати з дому.

Віддалена робота – це певний спосіб взаємодії працівника і роботодавця, при якому вся діяльність здійснюється онлайн. Співробітник в цьому випадку не прив'язаний до конкретного робочого місця, він може працювати де завгодно. Головне, щоб був доступ до всесвітньої мережі.

При цьому територіально роботодавець і співробітник можуть перебувати на значній відстані один від одного. А всі необхідні відомості та звіти передаються через Інтернет.

Найчастіше віддалено працюють програмісти, маркетологи і фахівці з реклами в інтернеті, дизайнери, перекладачі, представники творчих професій.

Найбільш затребуваними для роботи віддалено є:

 • фахівці в сфері IT;
 • оператори call-центрів, онлайн-чатів;
 • професіонали в сфері SMM;
 • копірайтери та журналісти;
 • дизайнери і верстальники;
 • тестувальники програмного забезпечення.

Однак, якщо немає певного досвіду у вищеназваних сферах, віддалену роботу теж можна знайти. У цьому випадку або доведеться придбати певні навички і знання, або шукати вакансії, що не вимагають серйозної підготовки (модератор, транскрибатор та інші).

Багато хто боїться працювати віддалено, пояснюючи свій страх відсутністю офіційного працевлаштування. Насправді працювати вдома можуть не тільки фрілансери, а й штатні співробітники організацій.

Щоб працівник офіційно міг працювати віддалено, з ним укладається угода про дистанційну роботу.

Особливостями віддаленої роботи за умови укладення договору є:

 • працівник являє собою штатного співробітника компанії, який виконує свої службові обов'язки віддалено від місцезнаходження роботодавця;
 • на віддаленого працівника поширюються норми трудового законодавства – всі виплати і права відповідають традиційному працевлаштування.

Фахівці зробили прогноз, згідно з яким вже через 2 роки приблизно 20% громадян України будуть переведені на віддалену роботу. Вже сьогодні цілий ряд великих компаній, усвідомивши переваги такого найму співробітників, докладають зусиль до пошуку працівників, готових працювати з дому.

 ✔ Відмінності віддаленої роботи від традиційної в офісі

Щоб визначитися, яка робота краще підходить саме вам, важливо розуміти, чим відрізняється віддалений варіант працевлаштування від традиційного. Щоб порівняти їх було зручніше, основні відмінні характеристики ми представили в таблиці нижче.

Таблиця: "Відмінні риси віддаленої роботи від традиційного працевлаштування"

Характеристика Традиційне працевлаштування Дистанційна робота
Режим роботи У більшості випадків жорстко регламентований Гнучкий графік, який можна підлаштувати під свої потреби
Розмір заробітної плати Найчастіше точно встановлений Нічим не обмежений
Підвищення рівня оплати Низька ймовірність При успішній роботі ймовірність підвищити дохід знаходиться на високому рівні
Офіційне працевлаштування Здебільшого Можливо при працевлаштуванні в штат або при самостійному офіційному оформленні бізнесу у формі ІП або ТОВ
Залежність від керівництва Максимальна Мінімальна
Тип заробітної плати У більшості випадків стабільний дохід (як мінімум може піддаватися прогнозування) Плаваючий дохід (на перших порах може бути дуже нестабільний)
Ступінь відповідальності Середня, так як працівник може перекласти частину відповідальності на іншого співробітника або проконсультуватися у нього Висока (крім як на себе в більшості випадків розраховувати більше не на кого)
Форма оплати Найчастіше у вигляді окладу, тобто за сам процес роботи Виключно за результат праці, тобто відрядна оплата
Трудовитрати до отримання першого доходу Великі Великі
Фізична прихильність до місця роботу Є Немає (працювати можна скрізь, де є інтернет)

Перш ніж звільнятися і переводити свою працю з офісу додому, важливо уважно вивчити всі особливості такої роботи. Це допоможе зрозуміти, наскільки такий варіант заробітку прийнятний саме для вас.

Скільки можна заробити, працюючи в інтернеті на дому? ?

Не варто вірити тим, хто стверджує, що в інтернеті можна отримувати величезний дохід легко і просто. Саме такі хитрощі зазвичай використовують шахраї, які намагаються забрати останні гроші у наївних користувачів.

Наприклад, це може бути реклама курсу, який, за їх обіцянкам, дозволить вам отримувати прибуток в десятки тисяч гривен щодня, не докладаючи до цього жодних зусиль.

Саме з причини поширення відгуків про шахрайство останнім часом все більше людей вважають, що отримувати в інтернеті гідний дохід неможливо. Насправді це цілком реально. Проте розмір заробітної плати залежить від великої кількості факторів, в першу чергу від типу виконуваних робіт.

Умовно роботу в інтернеті на дому можна розділити на 3 основні групи:

 1. проста робота не передбачає наявності особливих умінь;
 2. робота через біржу вимагає хоча б мінімальних навичок, основним обов'язкам можна навчитися безпосередньо в процесі роботи;
 3. віддалене офіційне працевлаштування в більшості випадків вимагає від працівника конкретних навичок.

Нижче всі представлені варіанти роботи розглянуті більш докладно.

1. Проста робота в інтернеті

Такий варіант отримання доходу в інтернеті прекрасно підходить для початківців користувачів, у яких ще недостатньо досвіду для більш серйозної роботи.

В середньому елементарні способи заробітку приносять не більше 120 грн в день. Однак користувачам, які придбали деякий досвід і трудяться досить активно, вдається підвищити дохід і до 400 грн.

2. Робота на дому через біржі

Щоб працювати на біржі, в першу чергу необхідні хоча б мінімальні навички використання інтернету, а також персонального комп'ютера. Найчастіше спеціальних умінь не потрібно, так як навчитися всьому необхідному можна і в процесі.

Працюючи на біржі, користувачі зазвичай отримують більш серйозний дохід. У більшості випадків він становить не менше 200 грн. Однак можна заробляти і по кілька тисяч в день. Все залежить виключно від того, скільки часу працювати і, як якісно виконувати поставлені завдання.

3. Віддалене працевлаштування

За своєю суттю, офіційне віддалене працевлаштування мало чим відрізняється від традиційної роботи. Тут потрібно працювати в середньому не менше 4-ох годин щодня.

Важливо розуміти: в більшості випадків для подібної роботи потрібні спеціальні навички та вміння. Однак деякі роботодавці пропонують новим співробітникам безкоштовне навчання.

Розмір доходу визначається рівнем досвіду, видом роботи, а також кількістю витрачаючого часу. В середньому рівень заробітної плати починається від 200 грн і досягає 1 200 грн на день.


Таким чином, заробляти, не виходячи з дому, цілком реально. При цьому далеко не завжди обов'язково мати будь-які спеціальні навички. Необхідні вміння з'являться поступово з досвідом, а також прийде повне розуміння процесу роботи. Однак щоб досягти успіху, доведеться докласти певних зусиль. Рекомендуємо також прочитати докладну статтю - "Як заробити грошей", де детально розповідається про заробіток без вкладень.

Що потрібно для роботи в інтернеті - 2 обов'язкові умови

Не всі знають, але для роботи онлайн необхідна попередня підготовка. В першу чергу слід зареєструвати електронну пошту, якщо її ще немає. Простіше і швидше за все зробити це на одному з безкоштовних ресурсів, наприклад gmail.com.

Адреса електронної пошти знадобиться для реєстрації на різних сайтах. При цьому вводити вигадану електронку немає сенсу, так як на неї має прийти лист для підтвердження реєстрації. Більше того, згодом саме на цю пошту будуть надходити різні повідомлення про роботу.

Другим етапом є реєстрація в платіжній системі. Це необхідно для отримання оплати за виконану роботу. Найчастіше платежі проводять через PayPal, PAYEER, PerfectMoney. Перш ніж прийняти рішення, який саме гаманець заводити, можна ознайомитися з умовами виведення коштів на обраному для роботи ресурсі. Однак реєстрація в названих платіжних системах безкоштовна, тому можна відкрити відразу кілька гаманців.

Крім того, незайвим буде також ознайомитися з умовами платіжних систем.

 • Без будь-яких проблем можна витрачати кошти з гаманця для внесення різних платежів онлайн (як правило, без стягнення комісії).
 • Якщо ж є бажання отримувати за свою роботу готівку, доведеться додатково оформити банківську карту. При цьому слід враховувати, що в більшості випадків за виведення коштів на неї доведеться заплатити.

Коли попередня підготовка буде пройдена, можна приступати безпосередньо до вибору типу роботи і пошуку відповідних вакансій.

Віддалена робота на дому - ТОП-14 вакансій для роботи віддалено (для жінок і чоловіків) ?

Віддалена робота на дому

Тим, хто зацікавився можливістю працювати через інтернет, корисно знати, які вакансії для віддаленої роботи найбільш затребувані.

Однак не варто забувати, що праця в режимі онлайн – це перш за все робота. Вона в обов'язковому порядку вимагає дотримання дисципліни, відповідальності і певних тимчасових витрат. Ледачі і необов'язкові люди навряд чи зможуть отримувати серйозний дохід, працюючи в інтернеті.

 Нижче докладно описані найпопулярніші вакансії віддаленої роботи. Саме на них рекомендуємо звернути увагу в першу чергу.

Звертаємо також вашу увагу на те, що перераховані вакансії підходять як для жінок, так і для чоловіків.

Вакансія №1. Копірайтер

Основним завданням копірайтерів є написання унікальних текстів для наповнення різних інтернет-сайтів. Фахівці вважають саме таку роботу класикою віддаленої праці, так як практично ніколи замовники і виконавці не спілкуються за допомогою особистих зустрічей.

Існує кілька різновидів копірайтингу: рерайтинг, безпосередньо копірайтинг і SEO. Вони мають цілий ряд відмінностей, вимагають від працівника різного рівня знань, відповідно і оплата за працю абсолютно різна.

Найважливішими якостями, необхідними копірайтеру, є:

 • високий↑ рівень грамотності;
 • вміння якісно викладати свої думки;
 • терплячість і посидючість.

При цьому далеко не завжди високооплачуваними копірайтерами стають філологи. Справа в тому, що статті повинні бути не тільки грамотними з точки зору орфографії та граматики, але і відповідати темі. Великим попитом користуються тексти на тему фінансів, а також медицини, домашнього господарства.

Для гарного копірайтера заробітна плата в розмірі 12 000 грн на місяць цілком досяжна. Якщо ж у вас справжній талант написання текстів, максимальної суми доходу практично не існує. Власники сайтів, які усвідомлюють, що саме якісний контент в першу чергу визначає розмір одержуваного прибутку, готові платити за нього ту ціну, яку призначить копірайтер.

Вакансія №2. Помічник підприємця

Сьогодні помічником підприємця можна працювати в тому числі віддалено. При цьому функції співробітника, по суті, нічим не відрізняються від тих, які необхідно виконувати при роботі в офісі.

В обов'язки помічника зазвичай входить:

 • робота з документообігом;
 • формування графіка підприємця і відстеження його дотримання;
 • допомога в систематизації поточних завдань.

Єдина відмінність від традиційного працевлаштування полягає в тому, що вся робота ведеться через інтернет. Розглянута вакансія підходить уважним людям, які відрізняються гнучкістю розуму, вміння швидко вирішувати нестандартні завдання. Величезне значення також має схильність до творчого підходу в роботі.

Також на цій посаді доведеться постійно спілкуватися з клієнтами та контрагентами підприємця. Тому вкрай важливо бути комунікабельною людиною.

Таким чином, щоб стати успішним помічникам бізнесмена, необхідні такі навички:

 • гнучке мислення і високий рівень комунікабельності;
 • володіння комп'ютером на рівні досвідченого користувача;
 • уміння вести документацію і складати звітність;
 • знання основ планування;
 • взаємодія з фрілансерами, вміння скласти для них грамотне технічне завдання.

Дохід помічника підприємця не обмежений ніякими рамками. Тут все залежить виключно від щедрості керівництва і здібностей працівника.

Вакансія №3. Програміст

Основним завданням програміста є розробка і створення нових комп'ютерних програм. Для грамотного фахівця в цій сфері зазвичай не складає труднощів знайти собі роботу в інтернеті. При високому рівні знання англійської мови можна розраховувати на більш високу оплату. Для цього доведеться шукати зарубіжних замовників.

Щоб стати талановитим програмістом, що працює онлайн, необхідно отримати вищу освіту за відповідною спеціальністю. Однак часом зустрічаються і успішні самоучки. Але в цьому випадку будуть потрібні незвичайні здібності і певний талант.

У сучасному світі особливою популярністю серед програмістів користуються роботи по створенню мобільних додатків. Грамотним фахівцям у цій сфері вдається заробляти кілька тисяч доларів щомісяця.

Вакансія №4. Репетитор іноземних мов

У сучасному світі вивчити іноземні мови мріє величезна кількість людей. Такі знання потрібні школярам, студентам, мандрівникам, а також тим, хто регулярно взаємодіє з іноземними партнерами.

Сьогодні для викладання мов більше немає необхідності знімати приміщення. Уроки можна проводити за допомогою Скайпу та інших відео та аудіо засобів. При цьому істотно розширюється↑ клієнтська база, адже необхідність пошуку учнів в безпосередній близькості від місця викладання відпадає.

Вакансія №5. Менеджер сайту

В основні завдання менеджера інтернет-сайту входить створення концепції проекту, розробка його стратегії і структури. При цьому потрібно проводити маркетингові дослідження, планувати технічні завдання, організовувати розкрутку, оптимізацію і просування проекту в пошукових системах.

Незважаючи на те, що ні в одному вищому навчальному закладі спеціальність інтернет-менеджера не існує, така професія досить затребувана в сучасному світі. Власники інтернет-магазинів, а також різних комерційних сайтів готові платити за грамотний менеджмент близько 12 000 грн щомісяця.

Вакансія №6. Адміністратор інтернет-сайту або спільноти в соціальній мережі

Робота адміністратора за своїм функціоналом схожа на роботу контент-менеджера.

Завданнями такого співробітника є:

 • написання постів і створення контенту з метою реклами;
 • організація та проведення різних конкурсів та акцій;
 • інші організаційні функції;
 • модерація коментарів користувачів;
 • підтримка функціонування проекту на належному рівні.

Іншими словами, адміністратор повинен працювати з відвідувачами сайту або підписниками спільнот в соцмережах, тобто з цільовою аудиторією.

Вакансія №7. Дизайнер

Фахівці в сфері дизайну сьогодні дуже затребувані в інтернеті. Однак слід розуміти: конкуренція в цій області знаходиться на вельми високому рівні. Щоб почати успішно працювати і отримувати непоганий дохід, доведеться докласти максимум часу і зусиль. При цьому найчастіше в перший час доводиться працювати за невелику плату. Однак поступово рівень доходу зростає.

Велике значення для досягнення успіху в сфері дизайну має наявність якісного портфоліо. Якщо в ньому містяться власні розробки високої якості, вони неминуче привернуть увагу замовників. У підсумку ймовірність того, що роботи буде багато, істотно виросте. Природно, це призведе і до підвищення↑ рівня доходу.

Слід пам'ятати, що професія дизайнера має велику кількість різних напрямків. Всі вони залучають своїх власних замовників. Найбільшою популярністю в цій області користуються фахівці веб-дизайну. Саме вони допомагають зробити інтернет-ресурс впізнаваним, зовні привабливим, а також максимально функціональним.

Однак важливо розуміти, веб-дизайнер повинен мати знання з різних галузей. Величезним плюсом такої роботи є гідна оплата. Досвідчені майстри за один проект можуть отримати від 100 до 3 000 доларів США.

Серед інших напрямків, які популярні в сфері дизайну, можна виділити наступні:

 • 3D-дизайн;
 • Flash-графіка;
 • технічний;
 • поліграфічний дизайн;
 • створення інтер'єру відеоігор;
 • ілюстрування;
 • графічний дизайн.

Насправді розглянутий напрямок є досить великим. Цілеспрямовані люди з серйозним творчим потенціалом можуть вибрати велику кількість варіантів для розвитку і отримання доходу.

Вакансія №8. Оператор call-центру

Фахівець, який працює в колл-центрі, надає клієнтам послуги з інформування про продукцію фірми, консультує їх з виникаючих питань в режимі онлайн.

Можна виділити 2 основних напрямки роботи операторів:

 • прийом і обробка вхідних дзвінків і повідомлень;
 • вихідні виклики та повідомлення з метою продажу товарів і послуг, а також інформування клієнтів.

Оператори колл-центру спілкуються з покупцями за допомогою аудіовикликів, текстових повідомлень в онлайн чаті, в деяких випадках можуть також використовуватися відеодзвінки.

Щоб домогтися успіху в розглянутій сфері, необхідні глибокі пізнання специфіки галузі, а також продукції і послуг роботодавця. Величезне значення також має і високий↑ рівень комунікабельності.

Вакансія №9. Приватний консультант

Якщо у вас є знання в будь-якій області, можна заробляти на консультуванні інших людей. При цьому необов'язково орендувати спеціалізоване приміщення, дотримуватися жорсткий графік роботи та інші особливості традиційних консультацій.

У режимі онлайн можна давати заняття за допомогою скайпу, соціальних мереж, електронної пошти та інших онлайн-комунікацій.

Існує величезна кількість областей життя, в яких можна здійснювати консультування клієнтів. Важливою умовою для такої роботи є наявність актуальних знань, вміння безперервно вдосконалюватися, а також навички комунікації.

Вакансія №10. Онлайн маркетолог

Основним завданням будь-якого маркетолога є збільшення↑ обсягів продажів організації. Якщо такий фахівець працює онлайн, він займається просуванням товарів і послуг за допомогою різних засобів мережі інтернет. При цьому основною перевагою є відсутність прив'язки до місця розташування компанії роботодавця.

Згідно статистичному аналізу великих сайтів, що пропонують різні вакансії, заробітна плата інтернет-маркетолога може перебувати в діапазоні від 20 000 до 60 000 грн. Але слід мати на увазі, що це оплата штатних співробітників.

Однак можна працювати не тільки на конкретну організацію. Існує також можливість надавати в режимі онлайн маркетингові послуги різним компаніям і приватним особам.

Дохід буде залежати від обсягу продажів, якого вдасться досягти шляхом проведення маркетингових заходів. Найчастіше фахівцеві оплачується будь-який відсоток від цієї суми.

Щоб стати успішним маркетологом, доведеться перш за все пройти серйозне навчання. Не важливо, чи будуть це платні або безкоштовні курси, головне, щоб вони були досить інформативні, а отримані знання застосовні на практиці.

Вакансія №11. Дропшиппінг

Чи знаєте ви, що можна займатися продажем товарів, не турбуючись про їх облік, інвентаризацію або виконання замовлень?

Все, що для цього необхідно — це відкрити дропшиппінг-магазин.

Як працює дропшиппінг?

 1. Ви рекламуєте товар від Постачальника у вашому дропшиппінг-магазині
 2. Отримуєте замовлення на свій сайт
 3. Надсилаєте запити постачальнику для отримання замовлення

Однак, є одна заковика. Перспектива відкриття дропшиппінг-магазину не така проста, як здається.

Як ви думаєте, наскільки важко це може бути?

На перший погляд, потрібно лише прийняти замовлення, упевнитися, що продукт доставлений і отримати прибуток.

Звучить досить просто.

Проте, всупереч поширеній думці, дропшиппінг не є способом швидкого заробітку.

Ось кілька його недоліків:

 • Нижчий прибуток у порівнянні з продажем власних продуктів. Коли мова йде про дропшиппінг-накладні витрати досить низькі, але і прибуток невеликий. Велика частина того, що ви заробите, буде забиратися постачальником.
 • Висока конкуренція. Якщо ви продаєте чужий товар, ймовірно, багато інших будуть робити те ж саме.

Ось, що говорить статистика:

За даними E-DSS.org, близько 27% інтернет-магазинів перейшли на дропшиппінг в якості основного методу виконання замовлення.

Тому конкуренція досить висока. Однак, якщо ви підете по шляху дропшиппинга правильно, у цього бізнесу і виду онлайн роботи може бути дуже великий потенціал.

Коротка інструкція для початку роботи з дропшиппінгом:

 • Виберіть нішу та з'ясуйте, які продукти найкраще підходять для вашого ринку та аудиторії
 • Дізнайтеся, як Ваші конкуренти продають продукт - їх маркетингові стратегії та ціни
 • Знайдіть хорошого постачальника
 • Завершіть процес виконання замовлення, який узгоджується з вами і вашим постачальником
 • Розмістіть продукти на вашому дропшиппінг-магазині і просувайте їх на різних платформах
 • Бонус: після того як замовлення будуть надходити на регулярній основі, найміть віртуального помічника, який буде допомагати керувати роботою з вашим постачальником

Зрештою, щоб досягти успіху в віддаленій роботі в якості дропшиппера, вам слід створити реальний бренд на основі своїх продуктів. Зробити це складніше, коли ви продаєте товари інших оптовиків. Однак, продаючи всього лише 5-10 унікальних продуктів, у вас набагато більше шансів на справжній успіх в даній сфері онлайн роботи в Інтернеті.

Вакансія №12. Професійний редактор відео та аудіо

Якщо ви добре розбираєтеся в монтажі відео, у вас також є можливість заробляти гроші не виходячи з дому.

Велика перевага, яку мають редактори відео та аудіо — це тенденція до віддаленої роботи. На відміну від режисера, редактор може працювати і заробляти звідусіль.

Велика перевага даного виду віддаленої роботи полягає в тому, що клієнти завжди в пошуку хороших фахівців з відео або аудіо монтажу.

У наш час навіть новачок може знімати відео, проте професійна обробка вимагає відповідних знань, те ж саме стосується обробки аудіо контенту.

З ростом відео маркетингу, попит на фахівців високого рівня буде тільки рости.

Подивимося на статистику oberlo.com:

Дослідження показують, що 54% споживачів хочуть бачити більше відеоконтенту від бренду або бізнесу, який вони підтримують.

Здається, що нині всі знімають відео. І це добре для вас, якщо ви серйозно ставитеся до кар'єри в області редагування відео або аудіо контенту.

Ви можете зайнятися прибутковою віддаленою роботою на дому для бізнесу і брендів, які шукають фахівця з відео контенту.

Ось варіанти отримання віддаленого заробітку в якості відео / аудіо редактора:

Продаж стокових фото і відео

Якщо ви хочете отримувати пасивний дохід, продовжуючи виконувати свою звичайну роботу, то продаж фото і відео на стоках — відмінна ідея. В інтернеті безліч стоків, кожен з яких має свої власні ліцензії і норми використання.

Популярні стоки:

 • Deposit
 • Shutterstock
 • Fotolia
 • Getty Images
 • Istock

Заробіток на відео

Щоб заробляти гроші за допомогою відео, вам необхідно інвестувати в якісне обладнання, будь то камера на 360 градусів, технологія віртуальної реальності або дрон. На щастя, вартість техніки швидко знижується, що робить її більш доступною.

Вакансія №13. Віртуальний турагент

Стати турагентом - це ще одна робота, яку можна виконувати виключно в Інтернеті, не виходячи з дому. Хоча на перший погляд здається, що суть зводиться до особистого спілкування з клієнтами.

Проте, консультації не обов'язково повинні бути особисті. Вони також можуть бути організовані через відео дзвінки або чати.

Єдиний нюанс в цьому варіанті віддаленої роботи-необхідно знати англійську мову.

Компанії, які регулярно шукають нових агентів:

 • Travel Planners International
 • Avoya

У довгостроковій перспективі ви можете навіть створити власне Туристичне агентство, яке значно збільшить ваші доходи.

Вакансія №14. Транскрайбером / Транскрипціоністом

Транскрайбер - онлайн робота, яка полягає в прослуховуванні аудіофайлів (наприклад, лекцій) і подальшому введенні тексту, який ви чуєте, дотримуючись конкретних рекомендацій. Даний варіант онлайн роботи вимагає хорошого слуху, терпіння, грамотності і високої швидкості друку.

Послуги з перекладу, в тому числі і аудіофайлів в текст, особливо широко поширені серед пропозицій віддаленої роботи. Враховуючи зростання світових ринків, на даний момент існує явна потреба в охопленні і взаємодії з клієнтами на десятках мов.

У Lionbridge, наприклад, працюють понад 100 000 мовних експертів в 15 галузях. В цілому ж, в Lionbridge трудяться понад півмільйона людей в 26 країнах, більшість з яких працюють віддалено.

Також зверніть увагу на схожий сервіс Appen.

Для деяких цей варіант може стати найбільш підходящою роботою з дому.


Таким чином, існує чимало вакансій, які дозволяють працювати через інтернет. Вони відрізняються обсягом необхідних знань і рівнем доходу. Однак є і загальна риса: щоб працювати віддалено, буде потрібно висока ступінь самоорганізації та дисциплінованості.

Віддалена робота в Інтернеті на дому без вкладень і обману - 48 кращих сайтів з оплатою кожен день ?

Користувачам в мережі пропонують величезну кількість ресурсів з роботою в Інтернеті без вкладень і обману, де оплата кожен день. Зорієнтуватися серед них буває непросто. Новачкам і зовсім буває складно зрозуміти, як визначити-який сайт гідний їх уваги. Саме тому нижче ми розповідаємо про кращі інтернет-ресурси для заробітку.

1. Робота в інтернеті вдома з щоденною оплатою на виконанні легких завдань

Щоб почати працювати віддалено в інтернеті, не обов'язково мати серйозні знання і досвід. Існують види робіт в інтернеті вдома з щоденною оплатою. Наприклад, виконання простих завдань, з якими під силу впоратися кожному. Нижче описані найбільш популярні способи для такої роботи.

Спосіб 1. Дохід від введення капчі

В інтернеті діє чимало ресурсів, які платять користувачам за введення капчі. Вона використовується на багатьох сайтах для відмінності людей від різних пристроїв.

Капча - це спеціальне поле, в яке необхідно ввести певний набір символів, що складається з букв і цифр. В деяких випадках потрібно вибрати картинки з конкретними зображеннями.

Введення капчі є елементарним заняттям, для якого не потрібно серйозних знань. Але і великої оплати від такого заробітку очікувати не варто.

Нижче представлені 2 популярних сервісу, які пропонують отримувати дохід цим способом:

 • 2captcha.com - англомовний ресурс для заробітку на введенні капчі. Оплата тут здійснюється в доларах. Важливо врахувати, що вводити доведеться виключно англійські символи. Вивід здійснюється на гаманці досить популярною в Україні платіжної системи PerfectMoney.
 • kolotibablo.com – ресурс, який успішно діє з 2012 року. Тут пропонуються завдання не тільки по введенню капчі. Також на сайті пропонують робити лайки, репости, переглядати сайти, підписуватися на спільноти в соціальних мережах. Це відмінний ресурс, який охоплює велику кількість різноманітних елементарних завдань.

Заробіток на капчі є одним з найпростіших в інтернеті. Якщо прикладати достатні старання, вдасться щодня отримувати близько 80 грн. Якщо працювати на зарубіжних сайтах, можна істотно збільшити↑ рівень доходу.

Спосіб 2. Заробіток на мобільному телефоні

Сьогодні смартфон є практично у кожного. Однак далеко не всі знають, що на ньому можна заробити. При цьому неважливо, на якій платформі буде мобільник – Android або iOs.

Важливо розуміти: багато заробити таким способом точно не вдасться. В середньому дохід не перевищує 120-400 грн за місяць.

Однак при цьому перевагою є те, що робити практично нічого не треба. Тимчасові витрати становлять не більше 10 хвилин в день. Виходить, що робота на мобільному – непоганий спосіб отримати додаткові кошти і підходить абсолютно всім.

Щоб отримати дохід, досить завантажити і встановити певний додаток. Якщо воно вам не потрібно, згодом його можна без проблем видалити.

Найпопулярнішими сервісами для заробітку на мобільному є наступні:

 • AppCent – сервіс, який нараховує за кожне встановлене додаток від 1 до 10 грн. В першу чергу слід завантажити програму самого сервісу. Після цього серед доступних завдань залишається вибрати відповідне, встановити необхідний додаток і зайти в нього. Після цього буде нараховано винагороду.
 • AdvertApp – сервіс для заробітку на мобільних телефонах. Тут також періодично з'являються досить хороші завдання з пристойною оплатою.

Таким чином, заробити на телефоні дуже просто. Однак отримати великий дохід не вдасться. Швидше за все, заробітку вистачить тільки на оплату зв'язку або інтернету.

Фахівці рекомендують використовувати саме названі додатки. Вони абсолютно безпечні для мобільного телефону і перевірені величезною кількістю користувачів.

Спосіб 3. Дохід від опитувань

Опитування – елементарний спосіб, який дозволяє заробляти онлайн. Однак такий варіант більше підходить, як додаткове джерело отримання доходу.

Опитування традиційно проводять великі організації для вивчення думки потенційних клієнтів і цільової аудиторії. Для цього в більшості випадків використовуються спеціалізовані сайти. Витративши на відповіді близько 10 хвилин, можна отримати близько 60 грн.

Для максимального підвищення⇑ вартості доходу можна:

 • зареєструватися відразу на декількох сайтах;
 • завести на одному сайті кілька акаунтів.

Однак щоб уникнути блокування, варто бути гранично уважним – вказувати для профілів різні дані, виводити гроші різними варіантами, в ідеалі працювати з різних ip-адрес.

Серед найбільш популярних проектів для заробітку на інтернет-опитуваннях можна виділити наступні:

 1. vlasnadumka.ua – сайт, який відрізняється надійністю і стабільністю. Він без перебоїв працює з 2007 року. Тут за проходження одного опитування можна отримати приблизно 60 грн. Щоб приступити до роботи, досить пройти нескладну реєстрацію. По її закінченні на електронну пошту користувача приходять листи, які містять посилання на анкету для заповнення. Заробленими грошима можна поповнити баланс мобільного телефону або вивести їх на електронний гаманець.
 2. surveyharbor.com/uk - сайт, який дозволяє заробляти не тільки на проходженні опитувань. Вже за заповнення профілю можна отримати перший дохід. При проходженні одного опитування виплачується винагорода в розмірі близько 20 грн. Також тут надається можливість отримання доходу на питаннях / відповідях і партнерській програмі.
 3. new.opinion.com.ua – один з кращих українських опитувальників. Його перевагою є можливість заповнювати анкети з високою оплатою. Тут за проходження кожного опитування платять від 60 грн. Якщо встановити спеціальне розширення для інтернет-браузера, можна трохи збільшити дохід.
 4. survimo.com/ua/ – опитувальник, який популярний не тільки в Україні. Анкети на пошту приходять досить часто. На заповнення кожного з них потрібно витратити не більше 15 хвилин. Гроші можна без проблем вивести на більшість популярних електронних гаманців.

Приймаючи рішення працювати, використовуючи опитування, користувач повинен запам'ятати важливе правило: заповнювати анкету слід відразу після отримання посилання на неї. Це пов'язано з тим, що кількість необхідних відповідей користувачів зазвичай обмежена. Коли воно набрано, опитування стає недоступним.

Спосіб 4. Дохід від простих дій

Ще одним варіантом для заробітку, який підходить практично всім, є виконання різних нескладних завдань.

Найчастіше оплачують наступні дії:

 • реєстрація на будь-якому інтернет-ресурсі;
 • написання відгуку або коментаря;
 • перехід на сайт;
 • завантаження та встановлення Програми.

Подібні дії зазвичай не представляють особливої складності. Однак рівень доходу може істотно відрізнятися. Тут все визначається типом обираних завдань, а також кількості часу, що витрачається на роботу.

Фахівці рекомендують для отримання доходу від виконання простих дій наступні ресурси:

 1. socialtools.io – сайт, успішно і стабільно діючий з 2014 року. Тут щодня пропонують для виконання понад 30 тисяч завдань. Щоб приступити до роботи, досить завантажити і встановити спеціальну програму, а також пройти реєстрацію. Саме вона пропонує завдання для виконання. Також робота може здійснюватися безпосередньо через сайт.
 2. seosprint.net – ресурс, на якому сьогодні працює вже більше півмільйона людей. Завдання пропонуються дуже різні і підійдуть абсолютно всім. Тут можна отримувати дохід, переглядаючи відео, виставляючи лайки, підписуючись на різні спільноти. Щоб почати працювати, слід зареєструватися і прив'язати до облікового запису сторінку з соціальних мереж. Оплата у доларах

У середньому, працюючи на розглянутих сервісах, можна отримувати від 400 до 1000 грн щомісяця.

Спосіб 5. Заробіток на розміщенні відгуків та коментарів

Сьогодні в інтернеті діє чимало інтернет-ресурсів, що дозволяють отримувати дохід від написання відгуків та коментарів без будь-яких вкладень і обману. Щоб працювати таким способом, доведеться залишати грамотні і осмислені рецензії про всілякі товари, послуги, компаніях.

Серед ресурсів для отримання доходу від коментарів і відгуків можна виділити наступні:

 1. Free-lance.ua – біржа фрілансу, на якій трапляються завдання з виконання написання відгутів.
 2. https://hotline.ua/ua/loyalty/ – ресурс, на якому розміщені відгуки майже про все. Тут можна не тільки вивчати інформацію про майбутні придбання, але і отримувати непоганий дохід.

Працюючи на описаних вище сайтах, цілком реально отримувати до 100 грн щодня.

Спосіб 6. Отримання доходу від пабліків і сайтів

В мережі також існує спосіб, який дозволяє заробити на сайтах, а також групах в соціальних мережах. Незважаючи на певну складність, він користується популярністю.

Такий спосіб отримання доходу включає 2 основних варіанти:

 1. Робота контент-менеджером (тобто адміністратором сайту або спільноти в соцмережі. Цей спосіб досить простий, він передбачає працевлаштування і виконання певних обов'язків. За адміністрування одного ресурсу або спільноти щомісяця можна отримувати від 1 200 до 4 000 грн. Якщо вести відразу кілька пабліків, можна отримувати непогану зарплату.
 2. Створення і подальше просування власної групи або сайту, які приносять дохід від рекламодавців. Даний варіант підходить тим, хто мріє працювати виключно на себе і ні від кого не залежати. Звичайно, для створення спільноти або сайту потрібен час і певні зусилля. Першу прибуток зазвичай вдається отримати не раніше, ніж через 4-6 місяців. Зате і вкладень тут ніяких не потрібно. Коли ресурс буде серйозно розкручений, на ньому вдасться заробляти десятки (а часом і сотні) тисяч гривень щомісяця.

Радимо також прочитати публікацію - "Як заробити гроші в інтернеті", де наведено понад 50 ідей заробітку.

Спосіб 7. Заробіток на різних діях в соціальних мережах

Існує величезна кількість способів отримувати дохід в соцмережах. Фахівці рекомендують створювати з цією метою окремі акаунти, так як в профілі буде величезна кількість реклами. Навряд чи це сподобається вашим друзям. Більш того, аккаунт можуть заблокувати за поширення спаму.

Однак, створюючи новий профіль, важливо стежити за його заповненням, так як багато сервісів для роботи вимагають, щоб він був активним.

Серед ресурсів, що дозволяють отримувати дохід в соцмережах, можна виділити наступні:

 1. socialtools.io є одним з найбільш популярних ресурсів, який дозволяє заробляти на профілях в більшості популярних соцмереж. Представлені тут завдання розрізняються за рівнями складності. Тут може знадобитися поставити лайк, вступити в співтовариство, поділитися постом. Перевагами сайту є: швидка перевірка виконуваних завдань, висока швидкість зарахування коштів.
 2. clickworker.com пропонує для виконання користувачам приблизно такі ж завдання, як на попередньому ресурсі. Їх вартість відрізняється в залежності від їх складності.

Заробити на соцмережах вдається небагато. В середньому в день можна отримувати не більше 80 грн.

Спосіб 8. Дохід на перегляді відео

В інтернеті сьогодні діють ресурси, які дозволяють отримати дохід від перегляду відеороликів.

Можна виділити 2 види такого заробітку:

 1. користувач дивиться ролик і отримує за це оплату;
 2. для заробітку слід публікувати ролики в мережі, гроші виплачуються за їх перегляд іншими людьми.

Другий варіант складніше, але і заробити він дозволяє набагато більше. Найбільш популярними сервісами, які дозволяють заробити на переглядах, є наступні:

 1. moevideo.club - відеохостинг, що користується високою популярністю у користувачів Інтернету. Його відмітною особливістю є можливість публікувати чужі відео, заробляючи на їх перегляді.
 2. surfe.be - цікавий закордонний ресурс, який платить за перегляд відеороликів. Його основними плюсами є досить великий дохід в доларах, швидке виведення коштів, велика кількість доступних роликів. Важливо врахувати, що на цьому сайті тривалість відео становить близько 5 хвилин (зате платять за них набагато більше).
 3. scoin.click – хороший ресурс, англомовний який дозволяє заробити, переглядаючи відеоролики. Щоб отримувати дохід, досить вибрати цікаве для себе відео і переглянути його. Величина оплати при цьому залежить від тривалості ролика. Найчастіше вона не перевищує півхвилини. Гроші надходять на баланс відразу після перегляду. Мінімальна сума виведення на цьому сайті відсутня.

Переглядаючи відео, можна за день заробляти близько 80 грн. Якщо ж створити канал на YouTube і викладати на ньому відео, після вдалої розкрутки дохід може не обмежуватися навіть кількома тисячами в день.

Спосіб 9. Заробіток на перегляді сайтів і кліках в інтернеті

Одним з елементарних способів отримання доходу є серфінг, під яким розуміють перегляд інтернет ресурсів, читання листів, вивчення реклами, а також кліки.

Серед сайтів, які пропонують такий варіант роботи, найбільш успішними є наступні:

 1. Seosprint.net – один з найпопулярніших ресурсів, який пропонує заробити на серфінгу і кліки. Він успішно працює вже більше 10-ох років. За цей час зареєстровані тут користувачі заробили більше 15 мільйонів грн. Крім серфінгу і кліків тут пропонують отримати дохід, переглядаючи банери, заповнюючи тести, виконуючи різні завдання. Крім того, заробити більше можна, розвиваючи реферальну мережу. Серед плюсів (+) ресурсу виділяють автоматичні виплати, які здійснюються дуже швидко на більшість популярних електронних гаманців. Оплата нараховується в доларах
 2. Socialtools.io – один з найстаріших сайтів, допомагають власникам ресурсів просувати їх, а користувачам – отримувати дохід.
 3. Socpublic.com дозволяє заробити здебільшого на перегляді реклами і різних сайтів. Проте можна також отримувати дохід шляхом написання коментарів і відгуків, реєстрації, а також проставлення лайків. Крім великої кількості різних завдань існує також можливість заробити на реферальной програмі. Ще однією перевагою ресурсу є мінімальна сума виведення, яка становить всього 1 копійку.
 4. Profitcentr.com працює з 2009 року. З моменту створення тут зареєструвалося більше мільйона користувачів, які заробили понад 10 мільйонів грн. Тут можна отримувати стабільний дохід, створюючи топіки на форумах, читаючи певні листи, завантажуючи різні файли, а також виконуючи інші елементарні завдання. Зароблені кошти виводяться з балансу моментально. При цьому мінімальна сума для виведення не передбачена. Ще одним плюсом ( + ) проекту є наявність дворівневої реферальної системи.

Важливо розуміти: заробити, переглядаючи сайти і клікаючи, вдасться тільки невелику суму. Навіть при досить активному графіку отримати можна не більше 80 грн в день. Але саме цей варіант фахівці рекомендують новачкам, які хочуть переконатися в реальності інтернет-заробітків.

Спосіб 10. Дохід від перегляду рекламних банерів

Щоб отримувати дохід таким способом, досить переглядати рекламні банери в інтернет-браузері.

Для цього достатньо пройти реєстрацію в проекті і встановити спеціальне розширення. Після цього під час використання Інтернету в браузер будуть довантажуватися банери. Саме за їх покази нараховується оплата.

Розмір доходу визначається кількістю переглядів. Тому чим частіше користуватися браузером, тим більше↑ вдасться заробити. В середньому за кожну 1 000 переглядів нараховується близько 20 грн.

Найпопулярніші ресурси, що дозволяють заробити таким способом:

 1. SurfEarner.com - найпопулярніший проект в інтернеті по перегляду реклами. Гроші на рахунок зараховуються відразу за перегляд кожного банера. З моменту запуску ресурсу вже виплачено більше 2 мільйонів грн. Банер проекту практично не заважає користувачам при роботі з інтернетом, так як компактно розташовується у верхній частині сторінки. Розмір доходу залежить від рейтингу користувача. Підвищити його можна, збільшуючи кількість часу користування браузером. Виведення зароблених коштів здійснюється на найпопулярніші електронні гаманці.
 2. Р2Р - пірінгова тизерна мережа, яка платить гроші за перегляд рекламних банерів. Мінімальна сума для виведення становить всього 12 грн. Отримати зароблені кошти можна не тільки на електронний гаманець, але і відразу на банківську карту.

Розмір щомісячного доходу на розглянутих сервісах може становити від декількох сотень до декількох тисяч гривен.

2. Робота в інтернеті без вкладень на біржах - 4 види

Елементарні способи заробітку під силу кожному, але вони приносять занадто маленький дохід. Щоб підвищити↑ рівень оплати, фахівці радять реєструватися на спеціальних біржах. Нижче розглянуті найпопулярніші їх види.

Вид 1. Загальні біржі віддаленої роботи для різних фахівців (фрілансерів)

На таких інтернет-біржах пропонується робота для різних фахівців: програмістів, рерайтерів, маркетологів, дизайнерів, розробників додатків. Крім того, тут можна знайти легкі завдання, які під силу виконати практично кожному.

Найпопулярнішими загальними біржами віддаленої роботи є:

 1. freelancehunt.com – один з найпопулярніших сайтів в Україні, який допомагає знайти роботу фрілансерів. Проект пропонує користувачам кілька тарифів на вибір. Базовий надається безкоштовно, але має цілий ряд обмежень. Вартість платних тарифів починається від 170 грн. Крім того, тут періодично проводять всілякі конкурси. Користувачі проекту заробляють від 12 до 60 тисяч грн щомісяця.
 2. Weblancer.net – популярний серед фрілансерів проект, який успішно діє з 2003 року. Щоб отримати можливість працювати над замовленнями, доведеться купити тариф. Сума, яку необхідно заплатити, визначається відповідно до обраних сфер діяльності. Деякі з них абсолютно безкоштовні. Заробити в проекті вдається від 12 тисяч грн.
 3. seoware.ua – проект для пошуку роботи фрілансерами. Він прекрасно підходить як новачкам, так і досвідченим користувачам. Одним з найсерйозніших плюсів ресурсу є безкоштовний функціонал. Середній щомісячний дохід користувачів становить 12-50 тисяч грн.
 4. upwork.com - унікальна біржа, на якій у фрілансера є можливість продати свої послуги за тверду вартість, рівну 5$. Проект за своєю суттю є магазином послуг фахівців в різноманітних сферах, в тому числі дизайну, програмування, бізнесу, написання текстів та інших. Щоб приступити до роботи, досить пройти процедуру реєстрації, заповнити інформацію в акаунті і розмістити пропозицію про виконувані послуги.

Фріланс може приносити пристойні суми доходу, не вимагаючи при цьому будь-яких вкладень. Однак від користувача будуть потрібні певні знання в будь-яких сферах.

Вид 2. Біржі копірайтингу та рерайтингу

Власники інтернет-ресурсів завжди прагнуть наповнити свій сайт максимально корисним і унікальним контентом. Однак далеко не всі вміють писати цікаві грамотні тексти.

Тому власники сайтів створюють замовлення на певні теми, зареєструвавшись на спеціалізованих біржах. Саме тут ті, хто вміє створювати якісний контент, можуть заробляти написанням статей під замовлення або продажем вже готових текстів.

При цьому біржі являють собою посередника, який діє в інтересах як замовників, так і виконавців. Першим вони гарантують оплату виконаних робіт, другим – висока якість придбаного контенту.

Одним з найважливіших параметрів тексту для сайту виступає його унікальність. Іншими словами, продаваний контент повинен мати мінімальну схожість з вже розміщеною в Інтернеті інформацією. Для перевірки унікальності використовуються спеціальні сервіси.

Робота з написання текстів є одним з найпопулярніших способів отримувати дохід. Сьогодні в цій ніші зайнято величезну кількість інтернет-користувачів.

Щоб працювати таким способом, будуть потрібні наступні якості:

 • посидючість;
 • уміння красиво викладати свої думки;
 • високий рівень грамотності.

Більш того, будуть потрібні серйозні знання в якій-небудь області. Якщо писати про те, чого не знаєш, досягти успіху навряд чи вдасться.

Виділяють кілька способів заробити таким способом:

 • рерайтинг – виклад своїми словами думок з наявного тексту;
 • копірайтинг – повністю самостійне написання статті;
 • seo-копірайтинг – створення тексту, який містить певні ключові слова.

Фахівці рекомендують починати з рерайтингу, так як він зазвичай істотно легше. Навіть при відсутності навичок можна писати тексти таким способом. Інші варіанти можна освоювати безпосередньо в процесі роботи.

Нижче представлені 3 найпопулярніші біржі контенту:

 1. uatxt.com - один з найбільших проектів зі створення текстів в українському інтернеті. Біржа з успіхом існує більше 3 років. Тут одночасно розміщено величезну кількість замовлень. Навіть початківець творець контенту без особливих зусиль зможе знайти тут роботу. Більш того, діє магазин, в якому можна розміщувати для продажу готові статті і унікальні фотографії. Фахівці впевнені, що саме uatxt пропонує кращі умови для виконавців і замовників. Середня оплата тут становить 8-15 грн за одну тисячу символів.
 2. text.lviv.ua – одна з найостанніших українських бірж контенту. За більшістю параметрів проект схожий на попередній. Тут є різні сервіси перевірки текстів – на унікальність, грамотність, а також сео параметри.
 3. 2polyglot.com/ua – на цій біржі можна заробити істотно більше повноважень, ніж в інших проектах. Оплата за тисячу символів тут становить 15-60 грн. Середня ціна, яку пропонує більшість замовників, дорівнює 20 грн. Максимальну оплату отримують ті, хто пише продаючі тексти.

Успішним рерайтерам вдається заробляти до 16-20 тисяч щомісяця. Звичайно, такий дохід досягається тільки за умови повної зайнятості. Вивести кошти в більшості випадків можна на електронні гаманці. Але деякі з названих сервісів дозволяють відразу отримувати зароблені кошти на банківську карту.

Написання контенту є цілком реальним способом заробити онлайн, не вкладаючи коштів. Це прекрасний варіант для тих, хто вміє грамотно викладати свої думки.

Вид 3. Студентські проекти

В інтернеті діють проекти, які пропонують студентам заробити на виконанні дипломних, курсових, контрольних та інших робіт для учнів.

Найбільш популярними серед них є наступні біржі віддаленої роботи:

 1. vbaze.com.ua/ua – один з найпопулярніших проектів для учнів вузів. Тут можна як замовити виконання завдання, так і заробити самому. Наприклад, зробивши контрольну роботу, можна заробити від 120 грн, за курсову платять від 400 грн.
 2. studenthelp.com.ua/uk/author - біржа, яка успішно працює з 2012 року. На сьогоднішній день тут зареєстровано вже майже 100 тисяч учасників. Тут можна не тільки виконувати різні роботи, а й заробляти репетиторством.

Розмір доходу залежить від кількості часу, що витрачається на роботу. Студенти, присвячують свій вільний час проекту, цілком можуть отримати від 2 до 8 тисяч грн на місяць.

Вид 4. Біржа для юристів і адвокатів

Ті, у кого є юридична освіта, теж можуть заробляти віддалено.

Для цього фахівці рекомендують використовувати один з 2-х проектів:

 1. yurhub.com;
 2. freelancehunt.com/ua/freelancers/autsorsing-ta-konsalting/yuridichni-poslugi;
 3. dealok.com.ua/for-performer.

Тут для отримання доходу достатньо давати клієнтам консультації з різних питань. Досвідчені учасники проектів стверджують, що досить працювати по 2-3 години на день, щоб отримувати до 8 тисяч грн на місяць.


3. Робота на дому без вкладень від партнерок

Ще один спосіб заробити онлайн є використання партнерських програм. Багато продаються через Інтернет товари та послуги мають власні проекти, які дозволяють отримувати дохід. Для цього необхідно, щоб користувачі робили покупки, грунтуючись на ваших рекомендаціях.

Відразу велика кількість партнерських програм розміщені на наступних сайтах:

 • salesdoubler.pro;
 • mylead.global/uk;
 • drop1.top.

Після реєстрації користувачеві стає доступний перелік різноманітних товарів, за якими можливі партнерські відрахування. На кожен з них учаснику проекту надається спеціальне посилання. Якщо користувач інтернету придбає товар після переходу по ній, учасник отримає частину виручки.

Важливо максимально поширювати посилання через інтернет. Отримані гроші можна вивести на популярні електронні гаманці або банківські картки.

Для заробітку на партнерських програмах не обов'язково використовувати спеціалізовані сайти. Можна знайти популярні товари і запропонувати їх продавцеві Рекламні послуги. Розміщуючи оголошення, залишається шукати покупців і передавати їх контакти продавця. З кожного продажу вдасться отримати комісійні.


Таким чином, існує досить багато способів працювати в інтернеті. Величезна кількість проектів пропонують отримати дохід своїм учасникам. Користувачеві залишається вибрати відповідний ресурс.

Де знайти роботу на дому без вкладень і обману - 3 варіанти пошуку вакансії віддаленої роботи через інтернет ?

Важливо не тільки вибрати напрямок для віддаленого заробітку. Також користувач повинен знати, де шукати роботу. У мережі діє чимало сайтів, які допомагають знайти роботу на дому.

Всі їх можна розділити на 3 основні групи:

 • сайти оголошень;
 • ресурси для пошуку роботи;
 • біржі фрілансу.

Нижче розберемо докладніше особливості кожної з них.

Варіант 1. Сайти оголошень для пошуку роботи поряд з будинком

На ресурсах безкоштовних оголошень можна не тільки купувати і продавати, але і шукати роботу (поруч з будинком або поблизу). Досить увійти у відповідний розділ і в якості одного з параметрів вказати, що праця планується віддалений. Залишається вивчити вакансії і вибрати відповідну.

На сайтах оголошень можна також створювати власне резюме. У цьому випадку роботодавець сам шукає виконавців на свої завдання. Більш докладно як скласти резюме для влаштування на роботу ми писали в окремій статті, де також наведено зразки і шаблони резюме під кожну професію.

Не варто забувати: при пошуку роботи на сайтах оголошень велика ймовірність зіткнутися з шахраями. Однак, якщо ретельно вивчати вакансії, можна знайти дійсно гідну роботу.

Варіант 2. Ресурси для пошуку роботи віддалено

Сьогодні в інтернеті діє величезна кількість сайтів, де роботодавці розміщують вакансії, а здобувачі – резюме.

Найбільш популярними серед них є:

 • rabota.ua;
 • jobs.ua;
 • www.work.ua;
 • ua.jooble.org;
 • novarobota.ua.

Тут можна знайти вакансії не тільки для традиційного працевлаштування, але і для віддаленого. При цьому в більшості випадків тут шукають штатних (нехай навіть і віддалених працівників). Варто пам'ятати, що в даному випадку необов'язково шукати робота поруч з будинком, так як там будуть вказані вакансії віддаленої роботи незалежні від місця проживання.

Перевагою таких сайтів виступає те, що тут розміщують вакансії прямі роботодавці. Здобувачі відразу бачать, від якої компанії те чи інше оголошення. Однак і тут можуть зустрічатися шахраї. Ресурси для пошуку роботи не дають ніяких гарантій надійності роботодавця.

Варіант 3. Біржа віддаленої роботи (фріланс)

Щоб знайти віддалену роботу в якості фрілансера, рекомендують використовувати спеціалізовані ресурси. На них також періодично з'являються вакансії компаній, яким необхідні штатні віддалені співробітники.

Найбільш популярними проектами для фрілансерів є freelance.ua і Kabanchik.ua. Звичайно, це далеко не вичерпний список. В інтернеті діє величезна кількість бірж віддаленої роботи. Деякі з них спеціалізуються на конкретних сферах діяльності, інші є універсальними.

Для початку роботи досить пройти реєстрацію, вибрати завдання і подати на нього заявку. При цьому більшість бірж для фрілансу передбачають роботу на принципах безпечної угоди. Саме гарантії як для замовника, так і для виконавця роблять подібні ресурси максимально популярними.


Таким чином, існує велика кількість варіантів для пошуку віддаленої роботи. Важливо підібрати той, який підходить саме вам.

Переваги та недоліки роботи онлайн (порівняльна таблиця) ?

Щоб розуміти, наскільки вам підходить віддалена робота через інтернет, важливо уважно вивчити всі її переваги і недоліки. Щоб полегшити вам це завдання, ми звели їх в таблицю нижче.

Таблиця: "Плюси і мінуси віддаленої роботи в інтернеті"

Перевага Недостатки
Необмежений дохід Немає стабільної оплати, вона визначається кількістю виконаної роботи в інтернеті
Вільний графік роботи Висока ступінь відповідальності, немає можливості перекласти відповідальність на колег
Відсутній географічна прив'язка до місця знаходження роботодавця, працювати можна з будь-якої точки світу Існує ризик потрапити в руки шахраїв
Відсутні тимчасові та фінансові витрати на поїздку до місця роботи  
Немає начальників, замість них – замовники  
Низький рівень залежності від роботодавця  

Таким чином, для багатьох віддалена робота має більше переваг, ніж недоліків. Але слід мати на увазі, що досягти успіху вдається тільки максимально відповідальним, які вміють правильно організувати робочий процес людям.

Підробіток в інтернеті вдома з щоденною виплатою - Обережно, шахраї! ?

Багато хто боїться працювати через Інтернет, тому що велика небезпека зіткнутися з шахраями. Саме тому далі ми розглянемо важливу тему: як убезпечити себе від недобросовісних роботодавців.

Фахівці не рекомендують вірити оголошенням, що обіцяють великий заробіток без зусиль. Кожен знає вираз: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Перш ніж погодитися на будь-яку роботу, важливо ретельно вивчити її умови і прочитати всі відгуки в інтернеті.

Якщо вакансію підробіток в інтернеті на дому розмістили шахраї, швидше за все про них буде чимало рецензій ошуканих шукачів. Нижче представлені кілька схем, які найчастіше використовують для обману користувачів.

Схема 1. Вакансія копірайтера (набір тексту)

В інтернеті поширені пропозиції роботи віддалено на дому в наборі тексту. Величезна кількість шахраїв, називаючи себе видавництвами, створюють сайти таких компаній, заманюючи наївних шукачів.

Спільними рисами подібних оголошень є:

 1. Робота полягає в наборі будь-якого тексту. Як правило, роботодавець надсилає фотографію книги або іншого друкованого видання. Працівник ж повинен її передрукувати в текстовий файл.
 2. Відсутність будь-яких вимог до працівників. Шахраї запевняють, що така праця підійде абсолютно всім, незалежно від віку та освіти.
 3. Обіцянка високої заробітної плати. У вакансії зазначено, що за елементарні дії здобувач буде отримувати в місяць не менше 8 000 (а часом і більше 40 000) грн. Така віддалена робота на дому з щоденною оплатою приваблює безліч новачків.

Основне завдання шахраїв полягає в спробі виманити гроші у довірливих людей. З цією метою вони вимагають внести так звану заставу, щоб отримати доступ до завдань.

Розпізнати такі шахрайські схеми нескладно:

 • По-перше, не варто забувати, що сьогодні навряд чи потрібні складачі у великих кількостях. Вже давно розроблені комп'ютерні програми, які з легкістю розпізнають як друкований, так і рукописний текст.
 • По-друге, ніхто не платить таку велику заробітну плату за такі прості дії.
 • По-третє, працівникам платять за будь-які дії, а не беруть з них плату за працевлаштування. Тому, якщо від вас вимагають гроші, варто насторожитися.

Реальна робота по набору текстів зустрічається досить рідко. Найчастіше вона передбачає розшифровку відеороликів і аудіозаписів. Передруковувати текст з фотографії пропонують набагато рідше. Таку роботу зазвичай можна знайти на біржах для фрілансерів.

Схема 2. Робота на дому - складальник кулькових ручок та інше виготовлення недорогих предметів

Виготовлення різних предметів – кулькових ручок, магнітів, упаковка насіння, збірка біжутерії є ще одним популярним способом шахрайства. За такі елементарні дії обіцяють величезну оплату.

Щоб переконати шукачів у серйозності своїх намірів, роботодавець просить надати резюме. Потім протягом певного проміжку часу він розглядає його. І, нарешті, здобувачеві пропонують укласти трудовий договір.

І тільки на останньому етапі, приспавши пильність «майбутнього працівника» (збирача кулькових ручок і так далі) роботодавець відкриває йому умови вакансії:

 1. За складові частини виготовляється вироби доведеться внести заставу. Його повернуть, коли будуть здані перші вироби. Звісно, що після отримання грошей такий роботодавець зникає.
 2. Комплектуючі будуть доставлені кур'єром або поштою. При їх отриманні доведеться оплатити пересилання. Кошти також пообіцяють повернути, чого, звичайно, не відбудеться.
 3. Набагато рідше «роботодавець» відкриває офіс своєї компанії, де за плату видають складові частини виробів. Коли предмети готові, їх необхідно повернути в місце отримання комплектуючих. У процесі здачі виробів приймальники їх все бракують, кажучи, що наступного разу все обов'язково вийде.

Щоб не попастися на подібний прийом, важливо розуміти такі прості істини:

 • збірка подібних виробів здійснюється безпосередньо на їх виробництві. У більшості випадків такі дії здійснює конвеєр.
 • вартість такого процесу копійчана. Звісно ніхто крім шахраїв не стане пропонувати робити збірку будинку, тим більше за досить велику оплату.

Схема 3. Різні лохотрони

Описуючи шахрайські схеми в інтернеті, неможливо ігнорувати так звані лохотрони. Вони бувають найрізноманітнішими, кількість видів при цьому безперервно зростає.

Найбільш популярні схеми наступні:

 1. Ресурси-шахраї. Такі сайти маскуються під робочі проекти. Після реєстрації тут пропонується приступити до виконання певних дій, за які на баланс користувача нараховується оплата. При спробі вивести зароблені кошти учаснику проекту запропонують внести комісію за які-небудь дії – переказ коштів, оформлення договору і т. д. Звісно, після внесення оплати ніякої заробітної плати користувачеві не переведуть.
 2. Чарівний гаманець. Ця схема працює в інтернеті величезна кількість часу. Однак вона досі залишається дуже популярною. Суть полягає в тому, що необхідно відправити якусь суму на електронний гаманець і отримати назад в кілька разів більше грошей.
 3. Навчальні курси. В інтернеті велика кількість пропозицій купити схему, яка допоможе заробляти величезні суми щодня. Витративши гроші, користувачі купують пустушку. У кращому випадку навчальний курс викладає загальновідомі принципи заробітку. У гіршому – неперевірену схему, яка навряд чи допоможе заробити хоча б невеликі гроші.
 4. Фіктивна благодійність. Певна група осіб створює проект збору коштів для допомоги нужденним. З цією метою нерідко копіюються реальні сторінки хворих дітей, благодійних фондів, змінюються тільки реквізити для перерахування коштів.

Щоб не попастися на вудку шахраїв, важливо уважно вивчити відгуки про ресурси в інтернеті, а також пам'ятати, що щоденну виплату просто так ніхто не робить. Щоб добре заробляти, потрібно багато працювати.


Наостанок нагадаємо: за працю платять працівникові, жоден реальний роботодавець не зажадає внести гроші для працевлаштування. Якщо у вас є сумніви щодо правдивості роботодавця, не варто погоджуватися на участь у проекті.

Обман в роботі через інтернет – 5 порад, як убезпечити себе ?

В інтернеті з шахраями можна зіткнутися набагато частіше, ніж в реальному житті. Це пояснюється можливістю привернути увагу великої кількості користувачів. Більше того, існує величезна кількість інструментів, які нескладно реалізувати в інтернеті.

Новачкам особливо важко розібратися, де реальні можливості для отримання доходу, а де – шахрайство.

Полегшити завдання допоможуть поради, представлені нижче:

 1. Якщо роботодавець вимагає внести гроші, щоб приступити до трудових обов'язків, майже гарантовано вас намагаються обдурити.
 2. Якщо вдалося знайти замовників, з якими робота здійснюється безпосередньо, не варто соромитися просити передоплату в розмірі близько 30%. Особливо це стосується роботи фрілансером з новим роботодавцем.
 3. Не варто вірити пропозиціям заробити величезні гроші швидко і без будь-яких зусиль. Такі обіцянки робляться виключно в розрахунку на довірливих і недосвідчених людей.
 4. При виборі способу заробітку в інтернеті важливо вибирати тільки надійні варіанти. Ми рекомендуємо орієнтуватися на способи, описані в даній публікації.
 5. Важливо уважно вивчити максимальну кількість шахрайських схем і намагатися уникати їх.

Всі представлені вище поради розроблені на основі досвіду великої кількості працюючих віддалено користувачів. Якщо дотримуватися їх, можна уникнути великої кількості неприємних моментів.

Перевірені відгуки про роботу в Інтернеті на дому ?

Приймаючи рішення працювати віддалено, слід вивчити максимум корисної інформації про цю тему. Фахівці також радять ознайомитися з відгуками тих, хто вже трудився онлайн. Щоб заощадити ваш час, тут наведено кілька реальних рецензій про віддалену роботу.

1) Шипарев Єгор

Вже кілька років розвиваю бізнес в інтернеті в якості додаткової роботи. Дохід онлайн вже перевищив мою заробітну плату. Зараз планую звільнитися з основної роботи і повністю присвятити себе розвитку проекту. Робота в інтернеті допомогла змінити моє життя, зробивши мене більш вільним.

2) Сафьянова Катерина

Працювати в Інтернеті почала з рерайтингу через біржу. Розцінки спочатку були дуже низькі↓. Але поступово набиралася досвіду, прислухаючись до порад досвідчених замовників.

Спочатку освоїла Копірайт і сео, потім знайшла прямих замовників, які платять набагато більше. Домогтися успіху онлайн може кожен. Головне, докласти максимум зусиль і не зупинятися на досягнутому. Тоді у вас обов'язково все вийде.

3) Булатов Геннадій

Створювати сайти я почав виключно для інтересу. Це стало незвичайним хобі. Коли зробив кілька ресурсів для друзів і знайомих, зрозумів, що виходить непогано.

Доклавши зусиль і навчившись користуватися партнерськими програмами, став отримувати непоганий дохід від простого захоплення. Тепер розумію, що якщо почати працювати в інтернеті з ретельністю, можна навіть просте хобі перетворити в прибуткову справу.

Міфи, які викликають страх і невпевненість

Швидше за все, міфи про віддалену роботу придумали ті, хто і поняття не має, що таке робота поза офісом. Насправді все зовсім не страшно і всі існуючі міфи можна легко спростувати.

Міф про те, що віддалену роботу знайти нелегко

Реальність - віддалену роботу можна знайти точно так же, як і звичайну роботу. Як на традиційній, так і на віддаленій роботі цінуються Ваші знання, досвід, особисті якості, цілі і т.п. Щоб отримати віддалений графік роботи, може знадобитися також проходити співбесіди і показувати портфоліо.

Дистанційна діяльність не може підійти всім бажаючим

Реальність - ринок віддаленої праці розвивається і розширюється щодня.

На сьогоднішній день затребувані професії, пов'язані з комп'ютерними технологіями, програмуванням, менеджментом, веб-дизайном і мобільними додатками.

Але — дуже навіть ймовірно, що найближчим часом типові прикладні професії, типу вчителів, лікарів і навіть продавців знайдуть свою нішу в "шафі" віддаленої сфери. Спектр віддалених вакансій модернізується і стає доступнішим для багатьох.

Міф про те, що віддалені співробітники заробляють менше, ніж офісні

Реальність - коли віддалена робота тільки з'явилася, то така дискримінація була присутня. На сьогоднішній день все зовсім по-іншому. На віддалених вакансіях працівники отримують не менше, ніж ті, хто працює за офісним графіком.

Міф про те, що на віддаленці неможливий кар'єрний ріст

Реальність - зрозумівши головну тезу цієї статті, можна чітко заявити, що цей міф абсолютно неактуальний. Віддалений співробітник абсолютно також, як і звичайний, може розраховувати на підвищення на посаді. Якщо він цього гідний, то його безумовно підвищать.

Відповіді на часті питання (FAQ)

У новачків, які тільки приступають до роботи через інтернет, часто виникає величезна кількість питань. Пошуки відповідей на них вимагають чималої кількості часу. Щоб заощадити його, ми наводимо в статті відповіді на найпопулярніші питання.

Питання 1. Шукаю роботу на дому без інтернету. Які способи мені підійдуть?

Незважаючи на те, що сьогодні Інтернет є практично у всіх, до сих пір багато хто не намагається знайти роботу онлайн.

Небажання працювати онлайн може пояснюватися багатьма причинами:

 • одним така праця просто не подобається;
 • інші бояться, що їм не вдасться у всьому розібратися;
 • треті не можуть проводити час за комп'ютером за станом здоров'я.

У таких ситуаціях є сенс пошукати віддалені вакансії, які не потребують Інтернету. Нижче представлені найбільш популярні варіанти для роботи вдома без використання комп'ютера.

Варіант 1. Фасування

Таку роботу найчастіше пропонують у великих містах, і виконати її під силу кожному. Головна умова-необхідні посидючість і уважність.

Щоб почати заробляти, доведеться зробити цілу послідовність дій:

 1. знайти підходящу вакансію фасувальника;
 2. зв'язатися з роботодавцем;
 3. обговорити основні умови, в тому числі рівень заробітної плати;
 4. дочекатися посилки з товаром, що вимагає фасування;
 5. виконати роботу і передати її результат роботодавцю;
 6. отримати оплату.

Багато хто вважає такий варіант нереальним. Однак дрібним виробництвам часто потрібно здійснювати процедуру фасування. При цьому знімати спеціальне приміщення і брати в штат співробітників їм не вигідно. Саме тому такі функції передаються найманим робітникам.

Величезним плюсом (+) є те, що працювати можна прямо вдома. Тому така робота може стати вдалим джерелом додаткового доходу.

Розмір доходу при цьому залежить виключно від часу, що витрачається. Однак, щоб не витратити його даремно, - важливо вжити всіх заходів, щоб уникнути зустрічі з шахраями.

Варіант 2. Швальня

Навіть незважаючи на величезну кількість ательє, попит на таку роботу є завжди. Надавати швейні послуги можна і вдома, однак буде потрібно певний талант, а також якісне обладнання для його реалізації.

Якщо, крім базових, є також вміння створювати ексклюзивні речі, вдасться без праці побороти конкурентів.

Щоб знайти перших клієнтів, доведеться публікувати оголошення в великій кількості. Згодом за умови якісного виконання замовлень замовники будуть поширювати інформацію про майстра. Це дозволить істотно збільшити дохід, головне-терпіння.

Варіант 3. Робота на телефоні

Одним з популярних видів віддаленої роботи без інтернету є праця на телефоні. Для цього будуть потрібні: грамотна мова, комунікабельність, вміння спілкуватися з клієнтами, приємний тембр голосу.

Щоб почати заробляти, необхідно мати тільки:

 1. телефон;
 2. дозвілля.

Найчастіше на телефоні будинку працюють оператори, секретарі, диспетчери. Подібна праця добре оплачується, особливо, якщо зарплата залежить від обсягу продажів. Однак в цьому випадку доведеться докласти титанічних зусиль і працювати на результат.

Варіант 4. Чоловіча робота

Предмети меблів в більшості випадків доставляються в розібраному вигляді. Далеко не всім під силу розібратися і з'єднати комплект дощечок і болтиків воєдино. Саме тому подібні послуги користуються великим попитом.

Різноманітність виконуваних робіт істотно збільшується рядом для тих, хто живе в приватному будинку і при наявності гаража. В окремих приміщеннях можна без праці організувати виготовлення ключів, будівельних матеріалів, дерев'яних і металевих предметів.

Варіант 5. Продаж власних знань

Істотно полегшується процес пошуку віддаленої роботи без інтернету при наявності спеціалізованих умінь чи певної освіти. Однак для пошуку клієнтів доведеться подавати оголошення.

При цьому найбільш затребуваними виявляються:

 • бухгалтери;
 • юристи;
 • перукарі;
 • майстри манікюру і педикюру.

Крім названих вище професій, актуальними залишаються педагоги. Вони можуть надавати на дому репетиторські послуги. Найчастіше потрібна допомога з предметів шкільної, а також вузівської програми, іноземних мов, навчання музиці. Також затребувана підготовка до іспитів, в тому числі ЗНО.

При наявності медичної освіти можна знайти роботу доглядальницею, а маючи педагогічний стаж і досвід взаємодії з дошкільнятами, стати нянею.


Наостанок відзначимо ще кілька важливих обставин:

 • при відсутності керівників величезне значення мають відповідальність, дисципліна і самоорганізація;
 • при належному старанні дохід приносити може навіть хобі;
 • важливо при виборі способу заробітку враховувати не тільки власні вміння і знання, але і попит в регіоні проживання.

Питання 2. Чи можна багато заробити, працюючи онлайн на дому в інтернеті?

Багато хто чув про існування бірж, на яких можна заробити великі гроші. Допомогти в цьому можуть, в тому числі Форекс і бінарні опціони.

Бінарні опціони – це контракти, які можна використовувати для отримання доходу від зміни вартості активів. В якості основного інструменту при цьому можуть виступати валюти, сировина, цінні папери, дорогоцінні метали та інше.

Незважаючи на досить складну термінологію, заробити на бінарних опціонах під силу багатьом. Досить навчитися робити вірні прогнози подальшої зміни курсу основного активу. Якщо робити це правильно, можна отримати прибуток у розмірі до 90% від величини ставки.

Величезне значення при роботі з бінарними опціонами має правильний вибір брокера. При цьому недостатньо, щоб він пообіцяв вигідні умови обслуговування. Також важливі надійність і репутація. Для новачків потрібно якісне навчання, яке в ідеалі має бути абсолютно безкоштовним.

Показником стабільності і високої якості діяльності є той факт, що щомісяця учасники проекту знімають з балансу своїх рахунків у загальній сумі 6 мільйонів доларів.

Участь у проекті доступна кожному, так як мінімальний розмір депозиту становить всього 10 доларів. Величина ставки починається від 1 долара.

Така робота на дому через інтернет вимагає певних знань. Але цьому можна швидко навчитися завдяки відеокурсам в Інтернеті і урокам самих брокерів.

Питання 3. Яку професію освоювати, щоб платили більше?

Один з найбільш поширених мені питань, в якому криється найбільший підступ.

Ніколи не освоюйте професію, виходячи з її гіпотетичної монетизації. Вами повинні керувати любов і інтерес. Бо тільки так ви зможете стати професіоналом екстра-класу і самостійно задавати умови, на яких ви будете працювати. Посередності скрізь заробляють посередньо. Не професія сама по собі є грошовою, а людина робить її такою.

У фрілансі трапляються періоди вимушеного простою, коли замовлення не надходять. У таких випадках саме любов до справи рухає Вас до саморозвитку і поглиблення в деталі.

Не будьте, як 80% фрілансерів, які бовтаються як дещо подекуди і ніколи не стають Профі.

(А все тому що людині, позбавленій абстрактного мислення і схильності до аналізу раптом хтось сказав, що більше всіх отримують програмісти).

Питання 4. Яка найкраща робота на дому?

Під час роботи, ми продаємо наш час за гроші. Відповідно, найкраща робота на дому-це та робота, яка допоможе вам заробити більше грошей за короткий термін.

Питання 5. Чи можна заробити в онлайн?

Так, багато видів онлайн роботи дійсно добре оплачуються. Наприклад, на початковому рівні ви можете стати копірайтером і заробляти $5 на годину. Ви також можете навчитися правильно вести блог і заробляти гроші за допомогою партнерського маркетингу. 

Питання 6. Яка найпростіша онлайн робота на дому?

Якщо ви шукаєте просту роботу в Інтернеті без стресу, ось кілька хороших варіантів:

 1. Копірайтер / Редактор
 2. Технічне Введення даних
 3. YouTuber
 4. Графічний дизайнер
 5. Розробник нішевого сайту
 6. Видавець електронної книги на Amazon
 7. Репетитор
 8. Представник відділу обслуговування клієнтів
 9. Участь в опитуваннях

Питання 7. Як я можу працювати на компанію Google з дому?

Google є однією з найкращих компаній для роботи, і іноді вони наймають нових співробітників для віддаленої роботи. Для пошуку вакансій, перейдіть на сайт Google Career і натисніть посилання "Jobs". Ви можете шукати роботу за ключовими словами та місцем розташування. Подавайте заявку тільки через Google.

Питання 8. Як вибрати кращу роботу з дому?

Ваш ідеальний вибір залежить від ваших цілей: скільки грошей ви сподіваєтеся заробити і чи шукаєте ви кар'єру на повний робочий день або підробіток.

Ви можете побудувати онлайн кар'єру, якщо володієте спеціальними навичками, наприклад, в сфері маркетингу в соціальних мережах, або перетворити успішний блог в бізнес. Однак, досягнення успіху часто займає багато місяців або навіть років.

Якщо ж ви розглядаєте роботу на дому як тимчасовий варіант або підробіток, зверніть увагу на роботу з меншими експлуатаційними витратами, наприклад, на введення даних або тестування.

Питання 9. Яка віддалена робота найвигідніша?

Як правило, найбільш високооплачувана робота - це робота, що вимагає вузького спеціалізованого набору навичок. Лікар вузької спеціалізації заробляє набагато більше, ніж клінер, тому що йому довелося пройти роки навчання, щоб зайняти свою посаду - той же принцип застосовується і в Інтернеті.

Робота по введенню даних набагато менш вигідна, ніж Графічний дизайн. Однак, ви можете отримати високу зарплату практично на будь-якому онлайн робочому місці в Інтернеті, якщо ви готові витратити час на отримання нових навичок і розвиток власного бізнесу.

Питання 10. Яку роботу я можу виконувати з дому?

Якщо у вас є комп'ютер і підключення до інтернету, у вас дійсно багато можливостей для віддаленої роботи в Інтернеті. Ось деякі з варіантів:

 1. Робота Інтернет-маркетологом. Багато технологічних компаній і агентства дозволяють своїм співробітникам працювати з дому.
 2. Ведення блогу і заробіток грошей від декількох джерел доходу: реклами, курсів, продажу цифрових продуктів та ін.
 3. Завдання по введенню даних також затребувані і прості у виконанні.
 4. Якщо ви говорите на декількох мовах, ви можете бути перекладачем веб-статей, книг, документів та ін.
 5. Якщо ви володієте знаннями в області написання коду, ви можете працювати з дому як розробник веб-додатків або мобільних додатків.
 6. Підпишіться на сайти Upwork або Fiverr, щоб продавати свої цифрові послуги. Це може бути що завгодно - від копірайтингу та графічного дизайну до роботи віртуальним помічником і озвучення.
 7. Робота в колл-центрі. Багатьом підприємствам потрібні співробітники, щоб відповідати на телефонні дзвінки, допомагати клієнтам і здійснювати продажі.

Висновок + відео

Популярність віддаленої роботи безперервно зростає. У найближчому майбутньому для багатьох таке працевлаштування може стати прекрасною альтернативою традиційному отриманню доходу.

Існує величезна кількість варіантів, які дозволяють заробляти, не відвідуючи офіс. Частина з них передбачає використання інтернету.

Незалежно від того, який спосіб буде обраний, від вас буде потрібно не тільки бажання – для успіху у віддаленій роботі величезне значення має рівень відповідальності і самоорганізованість.

Бажаємо читачам журналу "BiznesCat.com" успіхів! Нехай обрана робота через інтернет приносить гідний дохід! Діліться статтею в соцмережах, а також своїми думками або зауваженнями по темі публікації.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 # Інна 10.05.2020, 08:49
Дуже хороша і докладна стаття. Навіть губишся у виборі порад. Але рекомендації дійсно хороші. Тут важливо одне - що б ти не вибрав треба РО-БИ-ТИ. Піднімати п'яту точку і щось робити. Можливостей дійсно багато, про що Сергій Косенков, автор статті підтверджує. Проблема, з якою зіткнулася я і мої друзі, - самодисципліна. Люди швидко загоряються, починають працювати, а потім кидають. Відразу ніхто багато не заплатить, тому треба працювати, пробувати, міняти, ставати професіоналом (можна навіть клікати по сайтах і посиланнях професійно), кайфувати від того, що робиш, і гроші прийдуть. я багато разів починала і брасала роботу копірайтера. Я дійсно непогано це роблю. Якщо працювати 6-8 годин можна заробити 150-300 дол. на місяць легко. Але лінь часто долає.... Моя порада тим, хто працює віддалено: шукайте мотивацію всередині себе, концентруйтеся на тому, що робите. Докласти трохи більше зусиль. Головне почати. Спробуйте обдурити свій мозок, який чинить опір, і скажіть йому сказати собі: "я сяду і попрацюю 10 хвилин. Всього 10 хвилин, а потім буду робити, що хочу". Таким чином ви приспите свого внутрішнього монстра. Ви почнете працювати, і є шанс, що включаться внутрішні резерви, і ви почнете ефективно працювати. Запуститься процес, і внутрішній механізм. Успіхів усім.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій Косенков 10.05.2020, 08:55
Дякуємо за відгук і цікавий прийом підвищення ефективності в роботі!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата