Зміст[Сховати]

Здрастуйте, шановні читачі "BiznesCat.com"! Сьогодні поговоримо про те, як можна розбагатіти з нуля, а саме, як стати успішним і багатим звичайній людині. Ця тема хвилює кожного, тому сьогоднішня публікація присвячена саме їй.

З цієї статті ви також дізнаєтеся:

 • які закони багатства;
 • чи можна стати багатим за 1 день;
 • як стати багатим з нуля в Україні;
 • як стати успішною і багатою жінкою;
 • які способи дозволять вам розбагатіти швидко і домогтися успіху в житті.

Також в статті ви знайдете реальні історії фінансового успіху і відповіді на Популярні питання.

Отже, почнемо!

Як стати успішним

Що значить бути багатим?

Перш ніж усвідомити, як розбагатіти і досягти успіху, необхідно розібратися з поняттям "багатство". Але слід пам'ятати: у кожного існує своя думка з цього приводу. Одні вважають багатством наявність власної житлоплощі, автомобіля і дачі, а також можливість відпочивати там, де хочеться. Інші вимірюють багатство мільйонами доларів.

На наш погляд найбільш повними є визначення мільйонера і письменника з США Роберта Кійосакі. Ось як він бачить багатство і багатих людей:

Багатство являє собою період часу, протягом якого людина може не працювати, не змінюючи при цьому комфортного рівня життя.

Багатими є ті люди, які можуть відмовитися від роботи. У них є активи, які приносять пасивний дохід, достатній для забезпечення гідного рівня життя. Іншими словами, багаті люди мають такі джерела заробітку, які ніяк не залежать від прикладених трудових зусиль. Нерідко щодо таких людей можна почути визначення рантьє. Тобто це люди, які живуть на відсотки з належного їм капіталу.

Таким чином, багатство вимірюється зовсім не в грошах, як думають багато. Одиниця виміру його – це час. Не варто забувати, що кількість грошей всім необхідно різне. При цьому життєвий шлях обмежений для всіх, немає сенсу витрачати свій час на заняття, які не приносять задоволення.

Більшість сучасних людей витрачають весь свій час на роботу, яку вони ненавидять. Тому важливо займатися дійсно улюбленою справою. Тільки такий підхід допоможе зрозуміти, як стати багатим, успішним і звільнитися від зовнішніх обставин.

Перш ніж наблизитися до багатства і успішності, необхідно задуматися над низкою питань:

 1. Чому одним вдається отримувати гідний дохід, а іншим ні?
 2. Чому одні працюють практично без вихідних, отримуючи при цьому копійки, а інші встигають не тільки працювати, але і активно відпочивати, займатися спортом?
 3. Чому в одних виходить досягти фінансового благополуччя, а інші живуть від зарплати до зарплати і постійно влазять у борги?

Ці питання цікавлять практично кожного. Проте більшість людей вважають, що відповіді на них не існує. Тим не менш, психологи впевнені, що ці питання не риторичні. Вони мають чітку і виразну відповідь.

Справа в тому, що багатство визначається не стільки удачею, скільки певним підходом до власного життя, а також чином думок. Не варто думати, що стати мільйонером вдасться відразу після зміни мислення. Але рішення почати мислити по-новому є вірним і допоможе почати рух в потрібному напрямку.

Звичайно, одного бажання розбагатіти недостатньо. Домогтися фінансового благополуччя хочуть абсолютно всі. Ледачі люди при цьому не є винятком. Щоб стати багатим, важливо не тільки хотіти, але й докладати максимум зусиль для втілення свого бажання в життя.

Можна помітити, що абсолютно всі посібники і фахівці зі збагачення наполягають на зміні образу думок. Необхідно думати, як багата людина. Без цього досягти мети не вийде. На практиці це означає, що доведеться не тільки змінити образ думок, але і кардинально перебудувати власну поведінку.

Існує величезна різниця між мислення багатих і бідних людей. Важливо чітко розуміти ці відмінності.

13 головних відмінностей між багатою і бідною людиною

Можна виділити цілий ряд відмінностей заможних і бідних людей:

 1. Багаті люди повністю впевнені, що вони самі творять свою долю. На противагу цьому бідняки думають, що їм судилося назавжди залишитися за межею бідності. Вони не перестають плисти за течією, не пробують що-небудь змінити. Тому перш ніж стати багатим, слід припинити пасивну поведінку, підпорядкування обставинам.
 2. Багаті трудяться, щоб зробити дохід більше, а бідні – щоб вижити.
 3. Заможні люди менше часу присвячують мріям, ніж справам. Але не варто думати, що вони при цьому не ставлять цілей. Просто вони чітко сформульовані і завжди позитивні.
 4. Заможні особистості завжди готові сприймати нові можливості та ідеї. На противагу цьому бідні люди зациклюються на власних проблемах, а також навколишніх обставин. Тут можна дати універсальну пораду: якщо людину не влаштовують її життєві обставини, вона повинна докласти максимум зусиль, щоб змінити їх.
 5. Заможні люди намагаються вчитися у успішних людей. У процесі спілкування вони переймають правильну модель поведінки. Бідні люди зазвичай прагнуть до спілкування з ще біднішими невдахами. Таким чином вони підвищують свою самооцінку.
 6. Багаті люди ніколи не заздрять чужим успіхам. Вони намагаються отримати з них який-небудь корисний для себе досвід. Бідних ж засмучують успіхи інших людей.
 7. Заможну людини відрізняє впевненість у собі, він відкрито заявляє про власні досягнення й успіхи.
 8. Успішні люди не панікують в складних ситуаціях. При виникненні тимчасових труднощів вони докладають зусиль, щоб максимально швидко і ефективно подолати ситуацію, що склалася.
 9. Заможні люди дивляться на власний дохід, як на результат праці. Бідні ж сприймають заробітну плату з точки зору часу, витраченого на її отримання.
 10. Заможні люди здатні стрімко змінити тактику і стратегію власного життя. Крім того, вони не бояться різко змінювати напрямок діяльності. Бідна ж людина скаржиться на обставини, що склалися, але продовжує рухатися в тому ж напрямку. При цьому часто свій шлях вони вибирають не самі, а відповідно до життєвої ситуації.
 11. Заможні люди не перестають вчитися протягом усього життя. Вони не припиняють розвиватися і вдосконалюватися. Бідні ж впевнені: вони навчилися всьому, що їм необхідно, просто зіткнулися з невдачею.
 12. Заможні люди не зупиняються, коли досягли певного рівня у своєму розвитку. Вони продовжують вдосконалюватися і розвиватися. Це дозволяє людині домогтися самих зухвалих цілей.
 13. Думаючи про гроші, заможні люди поводяться логічно і прагматично. Вони не піддаються емоціям. При цьому звичайна людина, продовжуючи мати низький дохід, думає занадто емоційно. Для бізнесмена ж гроші є інструментом досягнення певних цілей.

Найважливішим є те, що заможні люди завжди працюють на себе. Навіть якщо вони не є власниками бізнесу, прагнуть зайняти посаду, яка дозволить їм приймати самостійні рішення, вони не займаються втіленням у життя чужих думок.

Насправді важливо не те, в якій ситуації людина знаходиться, а те, до чого він прагне. Величезною помилкою, яка заважає на шляху до успіху, є робота на когось.

Важливо бути максимально самостійним у всіх питаннях, особливо у фінансових. Не можна допускати, щоб хто-небудь розпоряджався вашим особистим часом і грошима.

Як стати багатою і успішною людиною - 10 законів багатства

Існує ряд законів, які демонструють позицію самих заможних людей, починаючи з часів Рокфеллера і Ротшильда, закінчуючи сьогоднішнім днем. Абрамович, Гейтс та інші багаті люди в своїх працях та інтерв'ю періодично згадують про ці принципи. Тому слідуючи їм, є всі шанси збільшити власний добробут.

[1] Закон підсвідомої впевненості

Якщо ви впевнені, що розбагатієте, станете власником успішного бізнесу або директором серйозної компанії, шанс на досягнення успіху істотно збільшується↑. Підсвідомість людини здатне на багато що.

Відомі приклади успішних блогерів, які були впевнені, що рано чи пізно розбагатіють. Через кілька років це сталося. Однак вони не виграли в лотерею або в казино, а досягли успіху шляхом ретельної планомірної роботи.

Найчастіше люди просто марять будь-якою ідеєю. При цьому деякі думають, що вони є божевільними. Однак таке судження часто виявляється невірним.

Ідеї творців успішних проектів, наприклад, Google, Facebook або Microsoft часто народжувалися в простих гаражах або квартирах. При цьому близькі та друзі творців подібних проектів просто насміхалися над успішними сьогодні людьми. Буквально через кілька десятиліть подібні проекти перетворилися в компанії, які приносять мільярди доларів щорічно.

Приклади успіху найбагатших людей ще раз доводять, що немає нічого неможливого. Впевненість людини у власному успіху допомагає подолати всі перешкоди на своєму шляху.

Але слід мати на увазі: домогтися спроможності можна не тільки за допомогою створення власного бізнесу. Існує величезна кількість способів досягти успіху – це і спорт, і мистецтво, і шоу-бізнес. Підсвідома впевненість допомагає прийти до успіху абсолютно у всіх сферах.

[2] Закон чесності

Світ багатства категорично негативно налаштований до обману і брехні. Навіть якщо вийде, обдуривши кого-небудь, розбагатіти, в найближчому майбутньому такої людини очікує або втрата награбованого, або відповідальність за законом.

Набуття багатства за допомогою шахрайства або на горі інших людей - те ж саме, що будівництво будівлі без фундаменту. Процес цей набагато швидший, але і не має під собою основи. Зрештою гучний провал є логічною долею кожного афериста.

Тим, хто хоче в довгостроковій перспективі не втратити отриманого багатства, можна порадити чесно вести справи. Більш того, такий підхід допоможе зберегти нерви.

[3] Закон величезного бажання

Багато неправильно висловлюють свої бажання. При цьому вони використовують умовний спосіб б. В кінцевому підсумку це проявляється на рівні їх дій.

Мріючи за принципом «непогано було б», досягти поставлених цілей навряд чи вдасться. Такі люди заявляють, що у них просто не виходить заробляти більше.

Мріяти потрібно за принципом «зроблю все, щоб досягти мети». Важливо горіти своїми бажаннями зсередини, навчитися заражати власним ентузіазмом всіх, хто є поруч.

Щоб оцінити силу дії розглянутого закону, досить згадати успішних людей, знаменитих у всьому світі. Вони настільки сильно бажали досягти своїх цілей, що не боялися померти за свій проект.

[4] Закон точності намірів

На шляху до спроможності важливо розуміти, навіщо людина хоче розбагатіти. Отримання грошей тільки заради грошей є невірним підходом. Всі заможні люди впевнені, що основна мета повинна відповідати життєвій місії.

При цьому важливо пам'ятати: якісна місія пов'язана з віддачею, а не з отриманням чого-небудь. Якщо людина візуалізує будь-який матеріальний об'єкт, це є метою, а не місією.

Наприклад, місія Стіва Джобса полягала в тому, щоб кожна людина користувався якісними і комфортними електронними пристроями.

Точність намірів полягає також в конкретизації при формулюванні власних бажань. Іншими словами, просто бажати певної грошової суми недостатньо. Важливо конкретизувати власні потреби. Це допоможе підсвідомості в набагато більш короткі терміни знайти спосіб досягти бажаного.

[5] Закон напористості

Можна знайти величезну кількість прикладів, коли люди з напористістю йшли до своєї мети. У підсумку досягти бажаного їм вдавалося в набагато коротші терміни, ніж це робили ті, хто впертістю не відрізняється.

Досягти поставленої мети самостійно під силу кожному. При цьому можуть зустрічатися злети і падіння. Однак напористість є важливою рисою для будь-яких життєвих досягнень.

Перш ніж приступити до реалізації цілей, слід запитати себе, наскільки ви настирливий. Якщо з завзятістю проблем немає, шанси досягти бажаного істотно збільшуються.

[6] Закон впевненості

Впевненість і віра у власні сили є серйозною силою, яка здатна допомогти людині навіть в найскладніших ситуаціях. Мова тут йде про віру в себе і у власну справу.

Якщо людина цілком впевнений в успіху власного проекту, дійсність неминуче допомагає йому. Обставини складаються необхідним чином, він зустрічає людей, потрібних для реалізації власних цілей. Всі заможні люди були впевнені, що в будь-який момент їх проект обов'язково стане успішним.

Наприклад, сім'я Уолта Діснея була бідною і багатодітною. Хлопчикові грошей не вистачало навіть на олівці. Однак він постійно вірив, що коли-небудь його творчість знайде визнання. Впевненість у власних силах допомогла поступово добитися того, що бренд Дісней зайняв 13-е місце серед найвпливовіших у світі.

[7] Закон чітко оформленого плану

Деяким людям для досягнення багатства і фінансової забезпеченості не вистачає тільки чітко оформленого плану. Найбагатші люди в світі постійно діяли за планом. Саме це допомогло стати тими, ким вони зараз є.

Фахівці стверджують: якщо у людини немає конкретного плану, як досягти успіху, значить у нього є план поразки. Орієнтуючись на кінцеву мету, слід скласти алгоритм, що включає кроки, які допоможуть досягти її.

[8] Закон професійних знань

Немає сенсу намагатися досягти спроможності, здійснюючи традиційні дії. Щоб розбагатіти, необхідні професійні знання в якій-небудь зі сфер.

Найчастіше новачки, відкриваючи власний бізнес, вибирають шлях найменшого опору. Однак саме тут можна зіткнутися з величезною кількістю конкурентів.

Фахівці рекомендують відмовитися від думки досягти спроможності за допомогою проекту, який принесе швидкий прибуток. Рухатися до успіху слід поступово і комплексно.

Важливо розуміти, що будь-яка людина являє собою певну цінність. Вона полягає в переліку особистих знань, які необхідні ринку. Доведеться стати на порядок краще за інших в певному напрямку. Саме на цю сферу діяльності слід робити ставки в довгостроковій перспективі.

[9] Закон управління витратами

Важливим умінням усіх сучасних людей є управління власним бюджетом. Особливо важливе значення такий навик має для тих, хто бажає розбагатіти.

Не має значення, яку суму становить дохід людини. Набагато важливіше, скільки він витрачає. Якщо витрати більше доходів, неминуче потрапляння в боргову яму.

Існує кілька правил, які допоможуть уникнути грошових проблем:

 • слід створювати резерв, відкладаючи з кожної отриманої суми мінімум 10%;
 • важливо складати список покупок, перш ніж піти в магазин, щоб не допускати імпульсивних витрат;
 • великі покупки слід відкладати на певний термін, щоб ще раз задуматися про них і прийняти зважене рішення;
 • за продуктами варто ходити на ситий шлунок, інакше є ризик накупити багато зайвого і шкідливого.

Фахівці рекомендують з метою обліку особистих фінансів, а також планування доходів і витрат користуватися спеціальними програмами. Сьогодні в інтернеті можна знайти величезну кількість безкоштовних додатків, призначених для комп'ютерів і смартфонів. Вони істотно спрощують процес.

[10] Закон про благодійність

Успішні люди рекомендують тим, хто прагне до багатства, зайнятися благодійністю, не відкладаючи. При цьому важливо, щоб допомога була цільовою. Не варто давати гроші жебраком на вулиці. Набагато кращим варіантом є покупка дитині з дитячого будинку іграшки, про яку він давно мріє. Також можна віддавати одяг та інші особисті речі тим, кому це необхідно.

Фахівці попереджають: немає сенсу віддавати бідним гроші. Справа в тому, що вони не здатні правильно розпоряджатися фінансами. Тому найкраще надавати допомогу в натуральному вигляді. Нужденним можна допомагати товарами, продуктами, а також безкоштовними послугами.

Один з найбагатших людей в історії Джон Рокфеллер старший почав займатися благодійністю з молодості. Він роздавав нужденним 10% одержуваних доходів. Такої звички він дотримувався протягом багатьох років. В кінцевому підсумку сума пожертвування склала десятки мільйонів доларів.

Успішні люди давно помітили, що існує закон благодійності. Він говорить: все, що було щиро, віддано, повернеться багаторазово.


Якщо уважно вивчити представлені вище закони, можна підвищити ймовірність досягнення спроможності. Але важливо не просто запам'ятати такі принципи, але і дотримуватися їх.

Як розбагатіти з нуля в Україні звичайній людині - 7 основних етапів ?

Вивчивши основні нюанси, можна переходити безпосередньо до практики і почати досягати фінансового благополуччя. Для цього слід вивчити поетапний алгоритм. Він допоможе істотно наблизитися до багатства.

Але слід розуміти: щоб забезпечити фінансове благополуччя, доведеться витратити роки.

Етап 1. Прийняття рішення про досягнення фінансового благополуччя і постановка цілей

Вирішивши розбагатіти, людина вибирає для себе зміну способу життя, а також мислення. З цього моменту доведеться відмовитися від порожнього проведення часу. Кожен крок необхідно здійснювати з конкретною метою.

Не варто боятися, що життя буде схоже на каторгу. Навпаки, вона наповниться творчістю, а також новою лінією поведінки.

Приймаючи рішення досягти багатства, людина змушена стати професіоналом в декількох життєвих сферах: фінанси, реклама, а також взаємодія з іншими людьми.

Рішення домогтися спроможності і Успіху визначає вибір подальшого життєвого шляху. З цього моменту людина не має права скаржитися на долю, а також виправдовувати власні невдачі оточуючими обставинами. Тепер він повинен розраховувати тільки на себе і витягувати досвід з власних помилок.

Однак є в цій ситуації і перевага: рівень доходу людини тепер буде визначатися не бажанням начальника, а власними знаннями і вміннями.

Успішна людина завжди багато думає про поставлені їм цілі. Це дозволяє йому безперервно рухатися до їх досягнення. Більш того, самі цілі починають повільно, але вірно наближатися до людини. Візуалізація власних бажань, а також регулярна розмова про них, суттєво збільшують імовірність досягнення таких мрій.

Досвідчений коуч у сфері бізнесу, а також особистої ефективності, є досить багатою людиною, Брайан Трейсі вирішив з'ясувати, про що думають заможні люди.

В результаті дослідження стало ясно, що багату людину постійно займають 2 думки:

 1. Чого він бажає - тобто, він думає про власні цілі.
 2. Як досягти бажаного - тобто, що доведеться зробити, щоб домогтися цих цілей.

Якщо людина мріє розбагатіти, йому слід якомога частіше задавати собі 2 наведених вище питання. Це не тільки допоможе наблизитися до своєї мети. Подібні думки набагато приємніше, ніж скарги на низькі доходи і великі борги.

Етап 2. Вибір наставника

Звичайно, можна спробувати досягти багатства самостійно. Однак такий підхід є виснажливим і занадто тривалим. Оптимальним рішенням в цій ситуації може стати пошук наставника.

Досвідчена людина допомагає новачкові уникнути серйозних помилок, а також суттєво скоротити⇓ їх кількість. З одного боку, помилки приносять певну користь, адже дозволяють отримати деякий досвід. Однак найкраще допускати їх на початковому етапі збагачення. В цей час вони не настільки руйнівні, якими можуть стати надалі.

Етап 3. Придбання звичок заможної людини

Досягти багатства неможливо, якщо не знайти звички і поведінку заможної людини. Важливо слідувати їм буквально. Фахівці рекомендують виписати поради професіоналів і користуватися ними при будь-якому зручному випадку.

Прикладами корисних звичок, наприклад, є наступні:

 • відмова від перегляду розважальних передач, а також комп'ютерних ігор і бездумного відвідування соціальних мереж;
 • інвестування часу у власну освіту (не шкільне чи вузівське, яке веде лише до роботи за наймом), є сенс зайнятися самоосвітою;
 • читання корисної літератури, а також перегляд відео з інтерв'ю багатих людей і історіями успіху.

Для наближення до багатства вік людини принципового значення не має. Сьогодні досягти спроможності може кожен. При цьому необов'язково виходити з дому, можна працювати через інтернет. Головне, знайти знання і зуміти розвинути професійні навички, які необхідні ринку.

Етап 4. Зміна оточення, а також способу життя

Створюючи власне оточення, людина створює самого себе. Необхідно почати спілкування з людьми, які зуміли домогтися успіху і фінансової незалежності.

Важливо пам'ятати, що людина перетворюється на того, з ким вона спілкується. Тому є сенс змінити коло спілкування. Варто пам'ятати, що народна мудрість говорить: скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти.

На шляху до успіху в першу чергу слід припинити скарги на життя і борги, а також розмови з оточуючими про невезіння і кризах віку. Необхідно більше спілкуватися, не забуваючи, що чим ширше коло знайомих, тим вище є ймовірність досягнення успіхів у сфері фінансів та особистого життя.

Однак слід також пам'ятати: у будь-якої багатого людини величезну кількість друзів і родичів, які хочуть отримати фінансову допомогу. Необхідно вміти відмовляти таким людям, інакше вони можуть витягнути з людини чималу суму грошей.

Етап 5. Підвищення рівня фінансової грамотності

Слід підвищувати рівень фінансової грамотності, вивчаючи літературу, що стосується цієї сфери. Крім того, принципове значення має складання особистого фінансового плану. Він являє собою фінансову стратегію життя людини, визначає його фінансові цілі.

Важлива частина фінансового плану відводиться оцінці поточного матеріального становища:

 • розмір заробітної плати;
 • наявні активи та пасиви;
 • платежі по кредитах та інші боргові зобов'язання.

Для грамотного оформлення фінансового плану є сенс звернутися до особистого консультанта в сфері фінансів. Ці люди вже зуміли домогтися власних фінансових цілей за допомогою грамотного планування, а також систематичного руху в їх напрямку.

Важливо звернути пильну увагу на співвідношення доходів і витрат. Якщо людина витрачає більше, ніж отримує, він наближається до банкрутства.

Починаючи шлях до багатства, слід мобілізувати всі сили, щоб позбутися від боргів. Особливо це стосується позик, отриманих під високі відсотки. Оформляти кредити навіть під найуспішніші проекти слід з максимальною уважністю. Чимало новачків стали банкрутами через зайву тягу до позик.

Будь-яка успішна людина повинна мати власний детальний бюджет. Однак для його складання буде потрібно певний рівень фінансової грамотності. Реальний бюджет можна скласти, тільки грунтуючись на статистичних даних за досить тривалий часовий проміжок.

Етап 6. Інвестування

Якщо на початковому етапі у людини немає грошей, відмінним інструментом, який дозволить приступити до інвестування, може стати час. Його необхідно вкладати в придбання знань, які допоможуть усвідомити, як досягти фінансового благополуччя. В кінцевому підсумку через певний час з нуля людина зможе поступово рухатися до фінансового благополуччя.

Коли вийде заробити початковий капітал, важливо грамотно розпорядитися ним. Гроші можна почати вкладати в успішні стартапи. При цьому найкраще використовувати власні проекти.

Інвестуючи в майбутнє, важливо пам'ятати про сьогодення. Не можна допускати скупості, жадібності, а також економити на власному здоров'ї.

Етап 7. Розвиток терплячості

Не варто розраховувати, що вдасться отримати все і відразу в короткі терміни. Доведеться навчитися контролювати витрати, порівнюючи їх з поточним доходом. При цьому не слід забувати про постановку більш перспективних фінансових цілей.


Представлений вище алгоритм допоможе наблизитися до фінансового благополуччя. Але не варто забувати, що дорога ця дуже складна. Розбагатіти виходить тільки у 3% людей.

На чому можна розбагатіти – ТОП-5 робочих способів

Існує величезна кількість інструментів, які допомагають досягти спроможності. Нижче представлені найпопулярніші способи розбагатіти.

Спосіб 1. Нерухомість

Нерухомість є класичним інвестиційним інструментом, яким користуються заможні люди. Велика частина багатих вкладає чималі суми саме в нерухомість. 

Але щоб заробляти таким способом, не обов'язково мати великі грошові суми. Можна зайнятися інвестуванням через пайові інвестиційні фонди нерухомості. Вклавши всього кілька тисяч грн в ПІФ, інвестор стає співвласником житла або комерційної нерухомості. Це допоможе отримувати дохід, який відповідає вкладеним коштам. При цьому пайовик може в будь-який час продати свою частку в Піфі і отримати гроші назад.

Інвестор повинен пам'ятати, що вкладення завжди пов'язані з ризиком. Пайові інвестиційні фонди не є винятком. Вартість паю може істотно знижуватися↓. Вона залежить від вартості нерухомих об'єктів, в які ПІФ вкладає кошти.

Спосіб 2. Бізнес

Більшості багатих людей вдалося домогтися спроможності за рахунок відкриття свого бізнесу. Однак це зовсім не означає, що будь-хто, хто хоче стати багатим, повинен відразу вкладати величезні кошти, знімаючи приміщення, наймаючи працівників і роблячи інші кроки на шляху до власної справи.

Існує чимало способів почати свій бізнес, не маючи великого капіталу для вкладень. Коли вийде збільшити прибуток, можна думати і про розширення.

Сьогодні для створення власної справи навіть не обов'язково виходити з дому. Сучасний бізнес можна створити на базі свого сайту каналу на YouTube і навіть облікового запису в соціальній мережі. Подібні онлайн інструменти допомагають зайнятися продажем різних товарів і послуг, а також отримувати дохід від реклами, якщо вийде добитися високої відвідуваності сайту.

Спосіб 3. Фондова біржа

Величезну популярність мають фільми про те, як головному герою вдалося розбагатіти за допомогою фондової біржі, наприклад, «Вовк з Уолл-Стріт». Але таке кіно носить скоріше розважальний характер і має мало спільного з реальністю. Тим більше, доля героїв фільму ніяк не схожа на життя фінансових геніїв, наприклад, Джорджа Сороса і Уоррена Баффета.

Щоб розбагатіти за допомогою фондового ринку, доведеться багато вчитися. Але і звичайна людина може використовувати такий ринок для інвестування.

Наприклад, є сенс періодично купувати цінні папери різних надійних компаній. Це допоможе поступово набути певного досвіду вкладень в акції та облігації. Після вивчення нюансів можна задуматися про те, щоб зайнятися торгівлею на фондовій біржі професійно.

Спосіб 4. МЛМ

МЛМ або багаторівневим маркетингом називають тип бізнесу, який передбачає пошук клієнтів, а також створення товарообігу власної групи і отримання відсотків з нього. Як і будь-який інший вид бізнесу, МЛМ допомагає у створенні залишкового доходу. Іншими словами, існує можливість одержання прибутку протягом певного періоду часу після разового виконання роботи.

У народі представлений спосіб отримання доходу називають мережевим маркетингом. Щоб домогтися успіху в цій сфері, слід уважно вивчити всі особливості такої діяльності.

Спосіб 5. Особисті таланти та вміння

Багато людей впевнені, що розбагатіти можна тільки шляхом створення власного бізнесу. Однак існують і інші напрямки діяльності, які дозволяють домогтися спроможності. Багато успішних спортсменів, акторів та співаків заробляють мільйони доларів на рік.

У деяких людей немає бажання пов'язувати своє життя з фінансовою сферою. Вони нічого не розуміють в інвестиціях, комерції і створенні бізнесу.

Однак при наявності будь-якого таланту, наприклад, у творчості, мистецтві і навіть бойових видах спорту, є шанс заробити велику кількість грошей. Для цього необхідно розвиватися в обраному напрямку.


Представлений перелік способів розбагатіти не є вичерпним. Однак він дозволяє зрозуміти, в якому напрямку можна рухатися. Досить вибрати найбільш підходящий для себе варіант і розвиватися в цій сфері.

Як стати багатим - 5 правил від американського підприємця

Чарльз Піттс, засновник компанії Transact (маркетплейс з продажу страховок) і підприємець на пенсії, перерахував 5 правил, які допоможуть вам розбагатіти.

"Ще ніхто не розбагатів, просто заробляючи собі на життя", - частенько повторював мій батько. Як же так? Виходить, робота не допоможе нам розбагатіти? Ні, я не сперечаюся: щоб розбагатіти, справді потрібно багато працювати. І чим старанніше і раціональніше ваша праця, тим вище ваші шанси.

Мій батько сказав би так: "працювати вісім годин на день на когось іншого - це нормально. Але не забувай працювати вісім годин на день і на себе теж. І дванадцять годин на день на вихідних". Саме цим він і займався все своє життя.

Так що ж потрібно знати, щоб стати фінансово забезпеченим?

Перше і найважливіше: потрібно домагатися не фінансової спроможності, а заможності в цілому. "Фінансовий" в даному випадку стосується грошей, але ви повинні зрозуміти, що гроші – всього лише "парковка" для вже створеної продукції. В основі спроможності лежать земля, виробництво, володіння і тим, і іншим. Гроші - лише зручний спосіб здійснювати операції.

Тому, якщо ви не хочете пропустити поворот на вулицю, по якій їздять вантажівки з пряниками, потрібно усвідомити наступне.

Правило 1. Знати, чого ви хочете

Якщо у вас великий операційний бюджет - це ще не багатство. Може, у вашої компанії і є оборот в мільйони доларів на рік, але ваше багатство – це тільки той прибуток, який він вам принесе. Великий картковий будиночок падає так само швидко, як і маленький.

Правило 2. Фінансовий важіль (або "чужі гроші")

Наприклад, бізнесменові потрібно 200 конденсаторів (або чого-небудь подібного), щоб підтримувати роботу конвеєра. Він у відчаї і готовий платити по $2 за кожен. У вас є $100. І ви знаєте, де дістати такі конденсатори по долару. Ого, так ви можете отримати подвійний прибуток! А якщо позичите у кого-небудь цю сотню і повернете $110, то сума прибутку майже потроїться.

Але найкращий варіант - умовити знайомого заплатити наперед. Так ви отримаєте ще більше прибутку, не ризикуючи власними грошима.

Правило 3. Робоча сила

Колись давно, коли я ще займався роздрібною торгівлею, я найняв нового мийника вікон. Наступного разу він заявився на роботу в костюмі, взяв $20 з каси і залишив замість себе працівника, щоб той помив вікна.

Незабаром я побачив як мінімум трьох різних працівників цієї людини в різних частинах міста. Я почав рахувати, скільки він може заробити з трьома мийниками, які на нього працюють (при цьому сам він займався тільки продажами і координуванням). І зрозумів, що хлопець може запросто заробляти $120 на годину при витратах від сили $21 на годину (це було 35 років тому) і додатковій надбавці не більше $2 на годину.

Я був шокований. Він отримував чистими в чотири рази більше, ніж я, партнер процвітаючого бізнесу. А головного болю (і робочих) у нього при цьому було куди менше!

Правило 4. Пошук можливостей

Що таке економіка, за великим рахунком? Це виробничий цикл, в якому створюються всі товари. Він починається з моменту, коли підприємець заглядає в майбутнє і бачить можливість заробити. Ах, як легко було б заснувати компанію з миття вікон! Чому ж 99 % всіх мийників вікон йдуть по невірному шляху і самі роблять всю роботу?

Щоб розпізнавати потенційно прибуткові варіанти, потрібно прокачувати кмітливість. Більшість людей неправильно розуміють, що означає відкрити свій бізнес. Вони створюють собі роботу, крім якої їм доводиться виконувати функції начальника, секретаря і менеджера з маркетингу. Чотири в одному. Це вірний шлях до вигорання, а не до прибутку.

Правило 5. Вкласти гроші, щоб заробити гроші

Як Марк Цукерберг заробив $ 4 млрд за один день? Як Джефф Безос підняв $ 6 млрд за 20 хвилин? Вони що, підвищили собі погодинний тариф? Ні. Їх секрет-вкладення в акціонерний капітал.

Ми недовговічні і тендітні. За все життя ми можемо відпрацювати від 100 тис. до 150 тис. годин (помножте цей час на чистий заробіток на годину – ось вам і сума Вашого потенційного багатства).

На відміну від нас, гроші і вкладення працюють цілодобово, 365 днів на рік, і для цього взагалі не потрібно напружуватися. Головне - з юності жити якомога економніше, відкидати все, без чого можна прожити, і відкладати кожну копійку.

Коли ви змусите ці гроші працювати на вас, вони почнуть приносити вам прибуток, навіть поки ви спите. Ви зможете обідати в хорошому ресторані і одночасно заробляти достатньо, щоб оплатити рахунок за цей обід. (А ще краще-умовити того, з ким ви обідаєте і хто хоче перекупити ваш бізнес, заплатити за рахунком замість вас).

Як стати успішною людиною в житті і досягти багатства – 5 практичних порад ✍

Досягти спроможності і розбагатіти мріє кожен. При цьому виникає величезна кількість нюансів, які вкрай індивідуальні. Але можна виділити цілий ряд порад, які знадобляться кожному на шляху до фінансового благополуччя.

Порада №1. Нарощуйте рівень фінансової грамотності

Існує величезна кількість способів підвищити рівень власної фінансової грамотності. Для цього можна вивчати спеціалізовану літературу, дивитися відео, грати бізнес-ігри, на зразок «Грошового потоку» від Роберта Кіосакі.

Найкориснішими виявляються знання, які придбані на практиці. В основу може бути покладено грамотне складання щомісячного сімейного бюджету.

Правильне управління власними фінансовими коштами передбачає раціональний розподіл отриманих доходів між витратами. З цією метою можна користуватися цілою низкою порад:

 1. намагайтеся уникати непотрібних витрат;
 2. виробляйте прагматичне ставлення до фінансів, використовуючи для цього логічність і здоровий глузд, а також інформацію зі спеціалізованої літератури;
 3. важливо створити накопичення, регулярно відкладаючи певну частину одержуваних коштів;
 4. величезне значення має також створення інвестиційних резервів, які в майбутньому будуть використовуватися для вкладень з метою отримання прибутку.

Порада №2. Вивчіть і застосовуйте на практиці правила тайм-менеджменту

Всі багаті люди складають детальний план дій на день, тиждень, місяць і навіть рік. При цьому вони докладають максимум зусиль, щоб точно слідувати йому.

Тайм-менеджмент в перекладі з англійської означає грамотний розподіл часу. Він являє собою навик, без якого неможливо обійтися заможній людині.

Багато хто боїться, що застосування тайм-менеджменту перетворить людину в якусь подобу робота і позбавить його волі. Однак все з точністю навпаки. Грамотний розподіл часу допоможе позбутися поспіху і безглуздої суєти, а також неефективної діяльності.

Порада №3. Вкладайте у власну освіту

Вкладення у власну освіту являють собою діяльність на перспективу. Історія доводить, що розвиваються людиною навички в більшості випадків виявляються затребуваними.

Багато хто намагається зрозуміти, як почати отримувати дохід від власних знань. Однак це вже друге питання. В першу чергу є сенс створити пропозицію. Вже після цього з'явиться попит на нього.

Сьогодні саморозвиток стало набагато простіше, ніж раніше. Тепер для отримання нових навичок і знань не потрібно навіть виходити з дому. Освіту можна отримати в режимі онлайн. Щодня в інтернеті проводять величезну кількість вебінарів, а також навчальних програм і курсів. У мережі можна знайти безкоштовні матеріали майже будь-якої тематики.

Порада №4. Вдосконалюйте свої навички і таланти

Люди витрачають величезну кількість часу на справи, що не приносять їм задоволення і не приносять доходу. Марне відвідування соціальних мереж, комп'ютерні ігри та інші нікчемні заняття можна замінити справами, які будуть приносити користь і працювати на перспективу.

Наприклад, багато з тих, хто пробував себе в сфері літератури, соромляться такого захоплення. Тим часом, можна докладати зусиль для розвитку таких навичок. Можна писати історії, казки та розповіді, тобто у вільний час робити те, що приносить задоволення. Людина сама не помітить, як втягнеться в творчість і розвине необхідні навички. Зрештою, якщо самому автору подобається те, що він робить, цілком ймовірно, що воно припаде до смаку іншим.

В цілому абсолютно будь-які навички і сильні якості можна розвинути. Для цього доведеться відвідувати спеціальні заняття та семінари. Однак ніколи не можна сказати заздалегідь, які саме здібності знадобляться в майбутньому і допоможуть домогтися фінансового благополуччя.

Порада №5. Розвивайте в собі звички заможних людей

Фахівці рекомендують регулярно спілкуватися з багатими знайомими, переймаючи їх звички. В першу чергу вчитися у таких людей необхідно навичкам управління власними ресурсами.

Заможні люди зазвичай з максимальною ефективністю розпоряджаються своїм часом, фінансами, а також навичками. Найчастіше такі люди працюють нітрохи не більше, ніж середньостатистична людина. Однак їм вдається отримувати від власної праці набагато більшу віддачу.

Фахівці рекомендують тим, у кого в оточенні немає багатих людей, вивчати автобіографії заможних особистостей, дивитися фільми про них. Величезну користь приносить вироблення у себе корисних звичок, а також регулярний вихід за межі зони комфорту.

Не варто в процесі управління фінансами довірятися емоціям. Важливо здійснювати будь-які дії і приймати рішення на основі логіки і розуму.

Звичайні люди мріють в першу чергу про кар'єрне зростання. На противагу їм багата людина зосереджується на розвитку бізнесу, а також створенні джерел пасивного доходу. Ті, хто зумів досягти фінансового благополуччя, впевнені, що лише пасивний дохід здатний допомогти людині розбагатіти.

Прагнучи розвинути в собі звички заможних людей, важливо позбутися марнотратства. Більша частина багатих громадян відноситься до своїх фінансів стримано і витрачає гроші максимально розумно.


Важливо уважно вивчити представлені вище поради і намагатися слідувати їм. Щоб запам'ятати рекомендації було легше, основні їх особливості представлені в таблиці нижче.

Таблиця: "Поради професіоналів для тих, хто прагне до фінансової свободи"

Рада Що слід робити Яким буде результат
Нарощуйте рівень фінансової грамотності Вчіться ефективно розподіляти фінанси Дозволить навчитися економити гроші, нарощувати капітал для інвестування
Вивчіть і застосовуйте на практиці правила тайм-менеджменту Освойте навички грамотного розподілу власного часу Нарощування власної ефективності
Вкладайте у власну освіту Необхідно постійно вдосконалювати нові навички та вміння Навчання допоможе відкрити нові перспективи
Вдосконалюйте свої навички і таланти Слід удосконалювати власні сильні риси Допоможе досягти високого рівня професіоналізму у власній справі
Розвивайте в собі звички заможних людей Вивчайте досвід заможних людей, спілкуючись з ними особисто або аналізуючи біографії Зміниться мислення, а також погляд на світ і власне життя, ставлення до фінансів

Як стати багатим з нуля і бути успішним - 3 реальні історії успіху

Раніше ми вже говорили, що досягти фінансового благополуччя можуть ті, хто вивчає історії успіху заможних людей. Нижче представлені одні з найцікавіших.

 Історія успіху Павла Дурова

Павло Дуров заснував популярну соціальну мережу ВКонтакте, а також месенджер Telegram. Народився він в сім'ї інтелігентів. Початкову школу Павло пройшов у Турині, де на той момент працював його батько. Згодом родина повернулася на батьківщину.

На момент вступу до Пітерського ВНЗ Дуров вільно володів 4-ма іноземними мовами. Крім того, він кілька років захоплювався програмуванням. Важливу роль у цьому захопленні зіграв брат Павла.

Коли Дуров дізнався про активне просування на заході соціальної мережі Facebook, він прийняв рішення створити подібний проект.

Спочатку був розроблений ресурс студент.ру. Ця соціальна мережа є ресурсом, схожим на Фейсбук. На початковому етапі Павло бажав об'єднати студентів, а також випускників вузів для зручного спілкування та обміну фото. Згодом цей проект був перетворений в популярну донині соціальну мережу ВКонтакте.

У 2006 році почалося створення соціальної мережі, а вже в 2007 році ВКонтакте став визнаний самим швидкозростаючим ресурсом. З цього моменту Дурову стали надходити пропозиції про продаж сайту. Однак він не поспішав розлучатися зі своїм дітищем. Вже через кілька років Павло став одним з найбагатших людей. Тільки тоді він покинув пост гендиректора ВКонтакте.

Після 2011 року Павло Дуров прийняв рішення скласти конкуренцію знаменитому месенджеру WhatsApp. У підсумку був створений Telegram. Причина полягає у високому рівні захищеності інформації. У підсумку не тільки зловмисники, а й державні органи не можуть отримати доступ до інформації та листування користувачів.

Нещодавно Павло Дуров став доларовим мільярдером. При цьому близько 2-х мільярдів було зароблено за допомогою емісії кріптовалюти проекту Telegram.

Досить давно слава про геніальних програмістів і хакерів поширилася по всьому світу. Яскравим прикладом можливості розбагатіти таким способом є Павло Дуров.

Історія успіху Яна Кума

Ян Кум є творцем знаменитого месенджера WhatsApp. Він народився в Україні в бідній родині будівельника і домогосподарки. Сім'я Яна насилу зводила кінці з кінцями. Коли йому було 16 років, Кум разом з матір'ю емігрував в США. При цьому батько його залишився в Україні.

На умовах соціальної підтримки сім'я отримала квартиру і почала активно працювати. Ян підмітав у магазині, а його мати сиділа з чужими дітьми. Однак грошей катастрофічно не вистачало. Незабаром мати Кума важко захворіла. У неї діагностували рак. Сім'я почала жити на допомогу по інвалідності.

Поступово життя Яна стала змінюватися. Він став студентом університету в штаті Сан-Хосе. У цей же час Кум познайомився з Брайаном Ектоном, який був менеджером Yahoo. Хлопці подружилися і стали разом працювати в компанії. При цьому як багато майбутніх мільйонерів, які впевнені у власних силах, Кум кинув навчання.

У 1997 році у Яна помер батько, а в 2000 – мати. У підсумку Кум залишився в цьому світі зовсім один. Працюючи в успішній IT-компанії, Ян набрався досвіду. При цьому він розумів, що зупинятися на досягнутому не можна. У 2009 році Кум придбав свій перший IPhone. Тоді він зрозумів, що Apple надає прекрасні можливості для розвитку грамотних людей. Саме в цей момент зародилася ідея розробити власний додаток, яке дозволить людям спілкуватися і обмінюватися статусами.

Ян Кум знайшов однодумців і почав активно працювати над власним додатком. В кінцевому підсумку він створив сервіс під назвою WhatsApp. Згодом додаток почав бити рекорди популярності. Сервіс був безкоштовним, потім його зробили платним, потім знову безкоштовним. Додатку вдалося привернути увагу власників капіталу різного рівня.

Кількість користувачів WhatsApp стало швидко збільшуватися, в результаті Facebook запропонував Киму викупити додаток. Покупцеві і продавцеві вдалося домовитися про угоду. Вартість додатка склала рекордні 19 мільярдів доларів. Це дозволило йому моментально стати мультимільярдером.

Історія Кіма доводить, що навіть вихідці з бідної сім'ї можуть розбагатіти. Однак будуть потрібні неймовірна сила духу і завзятість.

Історія успіху Джеффа Безоса

Джефф Безос заснував компанію Amazon. Сьогодні його статки перевищує 80 мільярдів доларів. При цьому прогнози з приводу компанії найбільш сприятливі. Аналітики впевнені, що в найближчому майбутньому Amazon обійде таких лідерів ринку, як Google і Apple.

З дитинства Джефф Безос відрізнявся винахідливістю. Він постійно лякав своїх батьків незвичайними виробами. Мрією хлопчика було стати винахідником, як Томас Едісон. Мати підтримувала захоплення Джеффа. Вона регулярно купувала йому деталі для складання роботів. Пізніше хлопчиком були винайдені й інші речі.

Як багато сучасних багатих людей, Джефф Безос почав в гаражі. Там він встановив кілька комп'ютерів і приступив до написання коду для інтернет-ресурсу з продажу книг. Вибір на користь цього товару був зроблений, так як він не підлягає псуванню. Більш того, книги не повертають, як товар, що не підійшов покупцеві. Безос вперше впровадив на своєму інтернет-ресурсі написання відгуків про книги.

До речі, назва своєї компанії Джефф вибрав не випадково. Це був геніальний маркетинговий план. Слово Amazon починається на першу букву алфавіту, тому компанія займала верхні рядки в різноманітних покажчиках.

Поступово зі зростанням популярності ресурсу і виходом його акцій на ринок розширювався асортимент Amazon. Сьогодні сайт продає абсолютно все, починаючи від сувенірів і закінчуючи військовою одягом.

Однак навіть досягнувши такого успіху, Джефф Безос не зупинився. Він відкрив компанію Blue Origin. Метою її створення була організація комерційних космічних польотів, а також подорожей на Місяць.

Приклад Безоса демонструє, як людина, одержима власною ідеєю, може розвиватися там, де звичайним людям не під силу. Сьогодні цей талановитий бізнесмен, який зумів розгледіти величезні можливості в простих речах, входить в рейтинг найбагатших людей у світі.


Таким чином, щоб розбагатіти, не обов'язково мати забезпечених батьків. Головне – створити грамотну ідею, хворіти нею і докласти максимум зусиль для її реалізації.

Книги та відео, які допоможуть стати успішніше і багатше

Прийнявши рішення рухатися до фінансового добробуту, доведеться освоювати величезну кількість інформації. Джерелами корисних відомостей можуть стати книги і відео, які сьогодні без праці можна знайти в Інтернеті.

Однак немає сенсу без розбору вивчати всю інформацію поспіль. Це зажадає величезної кількості часу, але навряд чи виявиться ефективним.

Тому нижче представлені таблиці з корисними джерелами інформації, зібраними з урахуванням рейтингів і відгуків професіоналів .

Таблиця: "ТОП-3 важливих для прочитання книг, їх автори і основний зміст"

Автор Назва книги Основний зміст
Роберт Кійосакі Багатий тато, бідний тато Роберт Кійосакі – багатий геній. У своїй книзі він розповідає, як батько його товариша, який є бізнесменом, навчав хлопчика основам фінансової грамотності, а також поводження з грошима.
До речі, є сенс у майбутньому прочитати й інші книги цього автора
Наполеон Хілл Думай і багатій Ця книга допоможе почати зміну способу думок, навчитися думати, як заможні люди. Автор, досліджуючи принципи багатства, спілкувався з впливовими і багатими людьми сучасності. У підсумку він виявив загальні принципи збагачення і описав їх у своїй книзі.
Джордж Самюель Клейсон Найбагатша людина в Вавилоні У творі представлена історія великого правителя. Він прийняв рішення домогтися для свого народу багатства і успіху. З цією метою він вклав величезну кількість коштів у будівництво міста, надавши його жителям роботу. Однак після закінчення будівництва правитель побачив, що добробут його народу не виріс. Розбагатіти вдалося тільки одній людині. Саме його секрет належить розкрити правителю.

Користь книг незаперечна. Однак не менш ефективними на шляху до фінансового благополуччя можуть виявитися і відео. Кращі з них описані в таблиці нижче.

Таблиця: "ТОП-3 обов'язкових до перегляду відео та їх короткий зміст"

Назва відео Короткий зміст
Секрет Гучний фільм про силу людського мислення. Автори, а також герої фільму впевнені, що початок всього-думки в нашій голові. Величезне значення також має грамотна візуалізація бажань.
Що потрібно для успіху в житті Це документальний фільм. Тут мільйонери, які змогли самостійно досягти успіху, розповідають, як вони зробили це і дають поради початківцям.
Стати багатим за 60 хвилин Так називається відеотренінг Роберта Кійосакі. Геній у сфері фінансів всього за годину розповідає, як ідеї людини можуть привести його до заможності або злиднях.

FAQ - часті питання ?

Стати багатим мріє кожен. При цьому досягти фінансового благополуччя вдається не всім. Тема успішності хвилює велику кількість людей, тому в процесі її вивчення виникає величезна кількість питань. Щоб заощадити Ваш час, ми відповідаємо на найпопулярніші з них.

Питання 1. Як стати успішною і багатою жінкою з нуля?

Сьогодні досягти успіху і стати фінансово заможними мріють не тільки чоловіки, а й жінки. Тим більше, що сучасне суспільство пропагує рівноправність статей. Жінки досягають успіху в сфері бізнесу, політики, шоу-бізнесу.

Прикладів успішних жінок чимало. Для когось ідеалом для наслідування є Ольга Поляко́ва, для когось - Опра Вінфрі, для інших – Настя Каменських.

У будь-якому випадку фахівці дають універсальну пораду: на шляху до успіху жінка повинна залишатися собою і зберігати власну унікальність. Абсолютно всі заможні люди роблять упор на свою харизму. Вони ніколи нікого не копіюють.

Можна виділити кілька правил, яких дотримується більшість багатих жінок на шляху до успіху:

Порада 1. Вчіться у чоловіків

Чоловіки завжди давали напрямок розвитку бізнесу і політики. Жінкам не варто зневажливо ставитися до представників сильної статі. У них теж є чому повчитися. Жінка на шляху до успіху повинна навчитися думати настільки ж раціонально і виважено, як чоловік.

Порада 2. Завжди залишайтеся жіночною

Незважаючи на наведене вище правило жінка в будь-якому випадку повинна залишатися жінкою. Ніхто не любить представниць слабкої статі, схожих на чоловіків, що відрізняються грубістю і невихованістю. Дівчині необхідно розвивати в собі жіночність.

Порада 3. Любіть себе, життя і оточуючих

Жінці не варто забувати про своє призначення – стати матір'ю. Але дати оточуючим, і тим більше дітям, нічого не вдасться, якщо не любити себе і життя. Тому жінці необхідно працювати над собою, розвиватися не тільки в професійному плані, а й духовно.

Порада 4. Не нехтуйте жіночими хитрощами

В колі чоловіків не варто нехтувати кокетством та іншими жіночими хитрощами. Щоб розташувати до себе чоловіків, не варто соромитися питати їх порад і допомоги.

Порада 5. Знайдіть надійного партнера

Існує відомий вислів, який говорить: за будь-яким успішним чоловіком стоїть мудра жінка. Насправді нерідко це виявляється правдою. Жінці набагато легше домогтися успіху, об'єднавшись з чоловіком. Ефект від взаємодії з сильною статтю може приносити взаємну користь.

Питання 2. Як можна швидко розбагатіти?

Багато хто хоче розбагатіти швидко. При цьому питання саме в тому, щоб домогтися фінансової спроможності, а не в отриманні доходу на забезпечення поточних витрат.

Але не варто думати, що розбагатіти вдасться в короткі терміни. У деяких на цей процес йдуть місяці і роки. Більш того, деяким і зовсім не вдається досягти успіху. Однак мрія про багатство змушує шукати нові способи його досягнення.

Нижче описані способи розбагатіти, засновані на прикладах з життя людей, яким вдалося домогтися спроможності. Іншими словами, такі варіанти доступні практично кожному, але далеко не кожен готовий ризикувати і слідувати цим способам.

Варіант 1. Бізнес

Багато хто вважає, що бізнес є найбільш вдячним способом збагачення. Однак далеко не всі фахівці згодні з такою заявою. Все тому, що бізнес вимагає величезних трудовитрат. Підприємцю доводиться постійно навчатися, розвиватися, бути сильним і розумним.

Існує поширена думка, що ведення бізнесу сковує людину по руках і ногах – в чомусь це так. Власнику власної справи доводиться відмовитися від незалежності на користь бізнесу.

Варіант 2. Інвестиції

Більшість фахівців вважає, що інвестування є найефективнішим способом розбагатіти. Причини цьому наступні:

 1. створюється пасивний дохід, гроші безперервно працюють на свого власника;
 2. щоб шукати нові інвестиційні інструменти, доводиться безперервно розвиватися;
 3. при грамотному формуванні портфеля не доводиться працювати безперервно, можна перервати діяльність на кілька днів і навіть тижнів без шкоди розміром доходу.

Варіант 3. Знання, талант та інші подібні якості людини

Саме унікальні якості здатні допомогти розбагатіти. Талант і знання можуть приносити серйозний дохід. Проблема лише в тому, що згідно з дослідженнями лише 10% успіху визначають здібності людини, решта 90% – наполеглива праця протягом тривалого періоду часу. При цьому дуже багато хто хоче розбагатіти, але при цьому відрізняються патологічною лінню.

Варіант 4. Спадок

З одного боку, розбагатіти, отримавши спадщину, може кожен незалежно від таланту і знань. З іншого боку, далеко не у кожного є заможні родичі, які ще й впишуть його в свій заповіт. Якщо все-таки є бажання спробувати щастя таким способом, доведеться уважно вивчити власне генеалогічне древо.

Варіант 5. Доля

До деяких доля повертається обличчям. У підсумку вони отримують великий виграш в лотерею.

Важливо розуміти: для отримання багатства таким способом існують певні проблеми. Перша полягає в низькій↓ ймовірності виграшу. Друга проблема полягає в тому, що виграв людині рідко вдається впоратися з різким збагаченням.

У підсумку такий капітал не приносить задоволення і не покращує якість життя. Причина в тому, що людина отримала гроші, а психологія залишається як у бідного.

Питання 3. Чи можна стати успішним і багатим, не маючи нічого?

Фінансове благополуччя в першу чергу є результатом наполегливої роботи. Дуже рідко причиною збагачення виступає везіння.

Звичайно, існує ймовірність отримання великого виграшу в лотерею. Проте це не є гарантією, що людина зможе зберегти і примножити отриманий капітал.

Згідно зі статистичними даними, тільки 5% бідних людей, які несподівано розбагатіли, зберігають фінансове благополуччя. Велика частина людей все життя залишаються на тому рівні добробуту, на якому була сім'я, яка виховала їх.

При цьому справа зовсім не в тому, що у людини недостатньо знань або умінь, щоб стати багатим. Проблема в особливому мисленні і підсвідомості. Навіть багато людей, у яких є незаперечні перспективи для досягнення фінансового благополуччя, думають, як безгрошові. Вони продовжують працювати в поті чола, щоб забезпечити собі необхідний фінансовий мінімум.

Щоб розбагатіти, нічого не маючи, в першу чергу доведеться змінити своє ставлення до фінансів. Іншими словами, необхідно думати, як багата людина.

Для цього спочатку слід навчитися повної відповідальності за своє життя. Здавалося б, все просто. Однак далеко не кожна людина здатна відповідати за свої дії. Справа в тому, що звинувачувати у власних невдачах доведеться себе, а не оточуючих людей або обставини.

Важливо зрозуміти: гроші самі по собі не повинні бути метою. Вони виступають лише інструментом для отримання певних матеріальних благ.

Можна виділити ряд якостей, без яких підвищити фінансовий добробут практично неможливо:

 1. уміння формулювати чіткі, зрозумілі і стійкі цілі;
 2. наполегливість в процесі досягнення поставлених завдань;
 3. сприйняття невдач як досвіду;
 4. грамотна розстановка пріоритетів;
 5. здатність раціонально використовувати свої знання, навички і таланти;
 6. вміння грамотно планувати і розподіляти ресурси (як фінансові, так і тимчасові);
 7. здатність зберігати спокій в будь-якій ситуації;
 8. справжнє прагнення до самовдосконалення, а також пізнання себе і навколишнього світу.

Також варто зрозуміти, що досягти фінансової незалежності складно, коли людина працює за наймом. Щоб стати багатим, необхідно працювати на себе, а краще створити джерела пасивного доходу.

Питання 4. Чи реально розбагатіти швидко за допомогою молитви або магії?

Будь-яка розумна людина скаже, що вдаватися до магії, щоб розбагатіти – не найкраще рішення. Варто пам'ятати, що за всім цим стоять шахраї. Тому не варто вдаватися до магії на шляху до заможності – ви або витратите час даремно, або подібні спроби принесуть вам додаткові проблеми.

Насправді ніяке чари не допоможе, якщо людина внутрішньо не готова до того, щоб стати фінансово незалежною.

Фахівці впевнені: справжня магія полягає в роботі над собою, зміні власних думок. Тільки це по-справжньому працює. До того ж такі способи є абсолютно безкоштовними.

Висновок + відео

Стати багатим і домогтися успіху мріє кожен. При цьому багато хто впевнений: фінансова незалежність доступна не всім. Насправді при правильному підході досягти добробуту під силу кожному. Але доведеться багато працювати і докласти чималих зусиль. В першу чергу потрібно змінити образ думок і ставлення до життя.

Ми бажаємо нашим читачам фінансового благополуччя! Нехай шлях до багатства буде цікавим і успішним!

Якщо вам сподобалася стаття - не забудьте поділитися нею в соц мережах зі своїми друзями.

До нових зустрічей на сторінках онлайн-журналу "BiznesCat.com"!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити