Зміст[Сховати]

Вітаємо читачів онлайн-журналу "BiznesCat.com"! У цій статті я розповім, як стати мільйонером з нуля, так як сам пройшов цей шлях і є гривневим мільйонером, стати мільярдером - моя наступна мета. Чи вийде це зробити - покаже час.

Вивчивши цю публікацію від початку і до кінця, ви також дізнаєтеся:

 • з чого почати, якщо немає початкового капіталу;
 • які стратегії і перспективні напрямки допоможуть швидше стати мільйонером;
 • які звички реальних мільйонерів і мільярдерів;
 • на кого молодим мільйонерам варто рівнятися.

Також в статті ви знайдете поради тих, хто вже домігся успіху, і опис найпоширеніших помилок.

Як стати мільйонером

Настрій на досягнення мети ?

Перш ніж почати заробляти перший мільйон, слід приступити до зміни психології і настрою. Важливо намагатися змінювати свій світогляд, щоб всі дії і думки були як у багатої людини. Про те, як стати багатою і успішною людиною, читайте нашу статтю.

На шляху до зміни власного світогляду можна дотримуватися низки порад:

 1. Щодня здійснюйте дії, які наблизять вас хоча б на один крок до успішності і фінансового благополуччя.
 2. До роботи слід ставитися як до способу збільшити розмір доходу, не варто розцінювати її як процес, який допоможе дотягнути до кінця місяця.
 3. Не варто зациклюватися на проблемах як власних, так і чужих. Для багатої людини головним є досягнення цілей і успіху.
 4. Постановка мети завжди заснована на будь-якій мрії. Важливо дочекатися моменту, коли вона стане планом до дії. У цей момент можна приступати до активної роботи.
 5. Необхідно спілкуватися з тими, хто зумів досягти успіху. Немає сенсу оточувати себе невдахами тільки для того, щоб виглядати на їх фоні краще. Тільки в процесі спілкування з сильними людьми вдається зарядитися позитивними емоціями і енергією. Не варто забувати: гроші притягують гроші.
 6. Важливо бути готовим до тимчасових труднощів. Вони бувають у всіх і боятися їх не варто ні в якому разі. Слід пам'ятати: всі труднощі допомагають накопичити досвід.
 7. Не варто довго стукати в закриті двері. Якщо не вдається досягти успіху в одному напрямку, можливо, варто змінити підхід.
 8. Успішні люди навчаються протягом усього життя. Тому важливо безперервно отримувати новий досвід і знання.
 9. Багаті люди відрізняються позитивним мисленням. Важливо вірити у власні сили і гнати подалі негативні емоції.

І остання рекомендація: не лінуйтеся працювати, сподівайтеся тільки на себе. Чужі плани ніколи не дозволяють домогтися успіху.

Як стати мільйонером, якщо немає початкового капіталу - покрокова інструкція ?

Більшість людей стверджують, що не можуть досягти фінансового благополуччя через відсутність початкового капіталу. Однак не слід здаватися, навіть якщо грошей насилу вистачає, щоб дожити до наступної зарплати.

Доведеться переглянути свої витрати і протягом певного проміжку часу посилено працювати на наявному місці. Або доведеться знайти підробіток. Саме накопичені на цьому етапі грошові кошти стануть фундаментом для заробітку капіталу.

Крок 1. Заробити перші гроші

Початковий капітал майбутньому мільйонеру фахівці рекомендують заробити самостійно. Не варто використовувати в якості нього кошти, отримані в борг або в кредит. Такий підхід може призвести до досить важкого фінансового становища.

Щоб заробити початковий капітал, слід дотримуватися кількох нескладних правил:

 • важливо навчитися вести суворий облік доходів і витрат;
 • проаналізувавши статті витрат, необхідно відмовитися від тих з них, без яких цілком можна прожити;
 • не рекомендується піддаватися обіцянкам, що надаються в рекламі;
 • ні в якому разі не можна витрачати більше, ніж вдається заробити;
 • обов'язково знайдіть варіант для підробітку (це можуть бути фріланс, репетиторство, допомога по господарству);
 • в обов'язковому порядку залишайте час для відпочинку, грамотно розподіливши його з робочим часом;
 • наведіть прибирання і проаналізуйте всі наявні у вас речі, зайві продайте;
 • введіть штраф для себе за будь-яку витрачену даремно суму.

Важливо розуміти, що досягти глобальної мети вдасться тільки в тому випадку, якщо піти на певні жертви. Дотримуючись представлених вище порад, можна навчитися плануванню сімейного бюджету. Це в обов'язковому порядку повинен вміти кожен бізнесмен.

Крок 2. Навчитися правильно розпоряджатися грошима

Величезне значення для регулювання доходів має правильний розподіл статей балансу, які являють собою сукупність напрямків витрачання коштів.

Основними статтями витрат середньостатистичного громадянина є наступні:

 • постійні витрати – продукти харчування, послуги ЖКГ, проїзд, ліки та інше;
 • періодичні витрати – платежі в бюджет, предмети одягу, засоби гігієни, побутова хімія тощо;
 • дозвілля – наприклад, походи в кіно, кафе, плата за інтернет і телебачення;
 • накопичення – створення фінансового запасу на чорний день і для дорогих покупок;
 • інвестиції - фінансові вкладення в бізнес, освіту, різні фінансові інструменти;
 • благодійність – допомога тим, кому вона необхідна.

Щоб зрозуміти, як варто змінити пропорції свого балансу, варто проаналізувати наведену нижче таблицю. Вона містить пропорції балансу людей, які живуть одним днем, і тих, чиї шанси розбагатіти максимальні.

Таблиця: "Різниця в пропорції статей балансу у людей з максимальними і мінімальними шансами розбагатіти"

Пропорції балансу Люди, які живуть одним днем Люди, чиї шанси розбагатіти максимальні
Постійні витрати 45 25
Періодичні витрати 20 25
Дозвілля 35 10
Накопичення 0 15
Інвестиції 0 15
Благодійність 0 10

Таким чином, шанс розбагатіти набагато вище у тих, кому грошей не просто вистачає на всі необхідні витрати, але і частина коштів залишається. Вони інвестують капітал для забезпечення власного фінансового благополуччя.

Крок 3. Почати економити гроші

Щоб зрозуміти, як економити кошти, доведеться повністю проаналізувати власні витрати.

Для цього слід дотримуватися певного алгоритму:

 1. Для обліку витрат необхідно побудувати таблицю в спеціальному зошиті або в Excel.
 2. Щодня фіксувати всі свої витрати. При цьому слід відображати дату, на що витрачено і яка сума.
 3. За кожною статтею витрат необхідно вказувати власну думку про кожну витрату.
 4. Коли записи ведуться протягом місяця, необхідно проаналізувати їх.

Для аналізу в першу чергу необхідно уважно вивчити, які товари першої необхідності були придбані. Після цього слід подумати, яким чином заощадити на них. Цілком можливо, доведеться підшукати магазин або ринок, де їх можна купити дешевше або купувати відразу в запас при наявності акцій.

Решта витрати доведеться вивчити більш докладно. Для кожного пункту важливо шукати джерела економії. Даремні витрати необхідно повністю виключити. Особливо це стосується покупок, які були зроблені під впливом швидкоплинних бажань.

Якщо дотримуватися представленої схеми, можна цілком накопичити початковий капітал. Важливо пам'ятати: без нього розбагатіти навряд чи вийде.

Крок 4. Навчитися збирати гроші

Важливо не тільки грамотно розподіляти доходи і витрати, а й навчитися створювати накопичення.

Для цього необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій:

 1. Розрахуйте, скільки зможете накопичити протягом року. Після цього візуалізуйте мету і докладайте всіх зусиль на шляху до неї. Якщо чітко уявляти, чого вдасться досягти в кінці, можна надихнутися і зарядитися ентузіазмом.
 2. Зберігати накопичення слід в надійному місці, де вдасться їх уберегти від спокуси витратити. Фахівці рекомендують для цього відкрити банківський вклад на рік з можливістю поповнення.
 3. Як тільки отримано будь-який дохід, необхідно відкласти на накопичення 10% цієї суми. Для цього найкраще використовувати автоматичний переклад на вклад.
 4. Обов'язково плануйте власний бюджет.
 5. Шукайте джерела пасивного доходу. Для цього слід проаналізувати ринок і вибрати оптимальний напрямок.
 6. Приступіть до накопичення прямо зараз. Завжди знайдеться величезна кількість відмовок. Але не варто піддаватися їм. Фахівці радять уже сьогодні порахувати всі наявні гроші і відкласти десяту їх частину.

Наведені вище способи досить прості. Вони дозволяють накопичити початковий капітал, який допоможе досягти фінансового благополуччя в майбутньому.

Крок 5. Збільшити розмір доходу

Як навчитися отримувати більше, розповімо з використанням прикладів.

Припустимо, що ваша заробітна плата становить 30 000 грн на місяць. Відповідно до представленими вище порадами відкладати необхідно по 3 000 грн щомісяця. В кінцевому підсумку за рік вдасться накопичити 36 000 грн.

Якщо використовувати для накопичення банківський депозит з можливістю поповнення при ставці 10%, вдасться отримати ще близько 2 000 грн.

Якщо вийде знайти додаткову роботу з доходом всього 2 000 грн на місяць, це дозволить отримати ще 24 000 грн.

Якщо відкладати їх повністю, до кінця року вдасться зібрати суму близько 63 000 грн. Суму можна ще більше збільшити, якщо вдасться інвестувати в більш прибуткові, ніж банківський вклад, інструменти.

Але не варто зупинятися на досягнутому. Саме так, поступово накопичуючи і вкладаючи кошти в дохідні способи, можна досягти основної мети – накопичити перший мільйон.

Коли з'явиться достатній капітал, який може бути навіть менше одного мільйона, можна відкрити власний бізнес. В кінцевому підсумку вдасться домогтися фінансового благополуччя.

Читайте також: Як заробити 1000000 (мільйон) гривень.

Важливо розуміти: чим більше об'єднаним буде дохід, тим швидше вдасться накопичити досить велику суму. Але найголовніше при цьому – почати.

Крок 6. Інвестувати гроші

Коли буде зароблено і накопичений початковий капітал, головне не витратити його на покупку різних дорогих дрібничок. Найкраще інвестувати кошти.

Ряд правил, які допоможуть не втрачати грошові кошти:

 1. Дохід, одержуваний в ході інвестування, не варто витрачати. Набагато краще інвестувати його в нові фінансові інструменти. Чим більша сума буде вкладена, тим більше буде майбутня прибуток.
 2. Важливо стежити, щоб доходи були більше витрат.
 3. Інвестувати можна тільки ту кількість грошових коштів, яку не страшно втратити, якщо вкладення виявиться невдалим.
 4. Не можна приймати поспішних рішень, якщо ви хочете домогтися успіху в інвестуванні.
 5. Не піддавайтеся азарту, не приймайте участь в сумнівних схемах для швидкого одержання доходу.
 6. Вкладення завжди пов'язані з ризиком, до цього слід бути готовим.

Інвестування можна починати з абсолютно будь-якої суми. Все визначається способом, який буде обраний для вкладень. Для банківських вкладів в більшості випадків досить вкласти одну тисячу гривень. Поступово зі зростанням доходів буде збільшуватися і сума накопичень.

Наостанок ще одна важлива порада: не варто вкладати серйозні грошові суми у фінансові інструменти, про які у вас недостатньо знань. Тільки наростивши досвід, можна збільшувати і суму інвестицій в обрану сферу.


Виходить, що навіть при відсутності капіталу можна домогтися фінансового благополуччя. Просто на це піде трохи більше часу.

Який напрямок обрати, щоб стати мільйонером - ТОП-5 перспективних сфер ?

Існує величезна кількість способів заробити мільйон. Необхідно вибрати один або кілька з них і докласти максимум зусиль, щоб вони виявилися ефективними.

Найпоширенішими способами є наступні:

 1. Відкриття власної справи. В основу бізнесу можуть бути покладені виробництво або продаж товарів, надання послуг. Заняття власною справою дозволяє не тільки досягти фінансового благополуччя, але і розвинути найважливіші особисті якості. Але слід розуміти: бізнес завжди вимагає постійної участі і контролю. Саме від того, як буде проявлений характер майбутнього бізнесмена, багато в чому залежить, наскільки успішним буде розпочату справу.
 2. Мережевий маркетинг. Щоб розбагатіти за допомогою мережевого маркетингу, в першу чергу необхідно вступити в діючу структуру. Після цього доведеться проводити рекламу і залучати клієнтів, щоб вони стали членами маркетингової системи. При належному рівні наполегливості і регулярній роботі в кінці кінців вдасться домогтися високого рівня пасивного доходу.
 3. Інформаційний бізнес. Цей спосіб підходить для тих, у кого немає початкового капіталу. Сенс такого заробітку полягає у продажу інформації. В цьому випадку необхідно визначитися, в якій області є достатні знання. Після цього необхідно приступити до навчання інших людей. Для цього можна використовувати власний сайт, проводити різні заняття, приватні консультації, записувати навчальні відео з метою їх продажу.
 4. Торгівля на фінансових ринках. Щоб заробляти в цій області, в першу чергу доведеться ретельно вивчити всі нюанси заробітку таким способом. Величезне значення має також правильний вибір сегмента ринку. Важливо розбиратися в тому, які фактори впливають на зміну курсу фінансових інструментів на ньому і навчитися прогнозувати подальший рух ціни.
 5. Отримання доходу через інтернет. Тут існують 3 основних напрямки заробітку – реклама, надання послуг і торгівля. Щоб отримувати дохід від реклами, доведеться створити цікаву для користувачів майданчик. Це може бути власний сайт або спільнота в соцмережі. Існує чимала кількість послуг, які можуть бути надані через інтернет. До них належать: виконання різних завдань в якості фрілансера, надання консультацій з різного роду питань, ведення бухгалтерії та інше. Для торгівлі через інтернет можна користуватися сайтами безкоштовних оголошень, спільнотами в соціальній мережі. Також можна відкрити власний інтернет-магазин. Цей варіант більш прибутковий, але і більш складний.

Представлений вище перелік способів заробітку далеко не вичерпний. Більш того, не обов'язково використовувати вже існуючі варіанти. Якщо є достатньо знань, можна і придумати що-небудь своє. Історії відомо чимало випадків, коли, здавалося б, маячна ідея допомогла простій людині розбагатіти.


Як діяти далі?

За умови наявності певних навичок можна вибрати будь-який з представлених варіантів, які дозволять заробити перший мільйон.

Важливо! Щоб гроші продовжували приносити дохід, слід грамотно інвестувати їх. Практично кожному доступні створення власної справи і вкладення в інструменти фінансового ринку.

Серед переваг власного бізнесу можна виділити наступні:

 • абсолютний контроль над тим, що відбувається;
 • бізнесмен вільний у своїх діях;
 • на початковому етапі можна обмежитися власними силами.

Перевагами інвестування у фінансові інструменти є:

 • можливість отримання пасивного доходу (прибуток формується без участі власника коштів);
 • великий вибір інструментів для вкладень;
 • на дохід впливає менша кількість факторів, ніж при створенні своєї справи, тому рівень ризику нижче↓.

Якщо вдасться навчитися грамотно інвестувати кошти у який-небудь фінансовий інструмент, можна домогтися середньої річної прибутковості в діапазоні від 10% до 20%.

Якщо розглядати дохід від створення власної справи, тут все визначається великою кількістю факторів:

 • масштаб бізнесу;
 • розмір населеного пункту, в якому він знаходиться;
 • популярність обраного напрямку і багато інших чинників.

В середньому українські компанії демонструють такі розміри річного прибутку:

 • великі організації – близько 3 800 000 доларів;
 • компанії середнього розміру – близько 700 000 доларів;
 • невеликі компанії – близько 37 500 доларів.

Важливо враховувати: при створенні власного бізнесу дохід вдасться отримати не відразу. Спочатку бізнес повинен окупити вкладені в нього кошти. Тільки після закінчення цього часу підприємець починає отримувати чистий прибуток.

Як стати мільйонером (мільярдером) - 7 способів вкладення грошей, щоб стати ще багатшими ?

Про те, що гроші повинні робити гроші, ми вже говорили. Однак, щоб цей процес був максимально ефективним, важливо правильно вибрати спосіб для вкладень. Нижче представлені ті з них, які користуються найбільшою популярністю.

Спосіб 1. Форекс і ПАММ-рахунки

Самостійна торгівля на Форекс вимагає певних теоретичних знань і практичних навичок. Більш докладно про те, як заробити на біржі ми писали в минулій статті, де описали всі нюанси і особливості такого заробітку.

Однак навіть у разі відсутності знань і є можливість заробляти в цій сфері.

Для цього достатньо передати кошти в довірче управління за допомогою сервісу ПАММ-рахунків. При цьому частина прибутку отримує трейдер в якості комісії за управління грошовими коштами, а сума, що залишилася грошей йде їх власнику.

За умови середнього рівня ризику на Форекс можна заробляти від 20% до 30% в рік. Якщо при цьому трейдинг здійснюється не самостійно, а за допомогою керуючого, близько 40% доведеться віддати в якості комісійних. У підсумку інвестору залишиться від 12 до 18%.

Якщо інвестор навчиться правильно передбачати рухи ринку і вибирати ПАММ-рахунок, можна непогано заробляти.

Спосіб 2. Акція

Вкладаючи капітал в акції, можна отримувати 2 типи доходу:

 1. дивіденди – частина прибутку, що розподіляється по закінченні року між власниками акцій;
 2. спекулятивний прибуток утворюється при перепродажі куплених цінних паперів за вищою ціною.

Щоб отримувати дивіденди, необхідно купувати привілейовані акції. Щоб отримувати спекулятивний прибуток, варто купувати прості акції. 

Розмір доходу визначається як типом придбаних цінних паперів, так і величиною вкладень. В середньому за рік вдається заробити 10%. Однак на ринку бувають періоди серйозних падінь⇓, коли вартість цінних паперів знижується, так і різкі злети⇑.

Слід пам'ятати важливе для вкладень в акції правило: не варто покладатися на везіння і інтуїцію. Важливо проводити ретельний аналіз ринку. Крім того, доведеться стежити за фінансовими звітами і новинами в сфері економіки.

Швидко збагатитися за допомогою придбання акцій точно не вдасться. Однак цей варіант можна використовувати в якості ефективного способу довгострокових інвестицій.

Спосіб 3. ПІФи

Піфи є відмінним способом інвестування для приватних інвесторів. Вони ідеально підходять для новачків, так як в цьому випадку капіталом керують професіонали. Навчитися такому способу вкладень неважко. 

 • Використовуючи відкриті Піфи лідируючих організацій, можна отримати дохід в середньому близько 40% річних.
 • Інтервальні ПІФи в сфері покупки дорогоцінних металів здатні приносити досить високий дохід.
 • Закриті можуть показувати прибутковість в середньому близько 50% річних.

Якщо ситуація складеться сприятливо, прибутковість буде поступово зростати↑. Мільйонером при інвестиціях в пайові інвестиційні фонди можна стати через досить тривалий термін, що включає роки плідних вкладень.

Спосіб 4. Знеособлені металеві рахунки

Знеособлені металеві рахунки за своєю суттю нагадують традиційні депозити з важливою відмінністю: кошти тут враховуються в еквіваленті обраному дорогоцінного металу. Найчастіше використовуються золото (Au), срібло (Ag), платина (Pt).

Середній рівень прибутковості при використанні такого варіанту інвестування становить близько 25% у рік. Найкраще ЗМР підходять для вкладень на тривалий термін, так як дорогоцінні метали в довгостроковій перспективі стабільно ростуть у вартості.

Спосіб 5. Нерухомість

Інвестиції в нерухоме майно є одним з найбільш затребуваних варіантів вкладення грошових коштів.

Існує величезна кількість способів інвестування, наприклад придбання:

 • готової житлової або комерційної нерухомості;
 • об'єктів на стадії будівництва;
 • земельних ділянок;
 • апартаментів за кордоном та іншого.

Важливо розуміти: швидко розбагатіти, інвестуючи в нерухомість, навряд чи вийде. При цьому найдоступнішим варіантом є покупка земельних ділянок. Однак максимальну прибутковість забезпечує покупка квартир на етапі будівництва. Цей варіант дозволяє збільшити↑ капітал в 2 рази за 3 роки.

Про те, як швидко продати квартиру за вигідною ціною, на сайті є докладна стаття.

Якщо придбати квартиру і здати її в оренду, рівень доходу складе близько 10-15% річних. Це з урахуванням не тільки орендної плати, але і зростання вартості.

Більш докладно про інвестування в нерухомість читайте в цій статті.

Спосіб 6. Банківський вклад

Банківський депозит є найбільш простим способом вкладення капіталу, який зрозумілий абсолютно всім. В середньому прибутковість не перевищує 10% на рік. Це навряд чи може виявитися вигідним в умовах наявної в Україні інфляції. Розбагатіти цей варіант не допоможе. Якщо тільки зберегти капітал.

Спосіб 7. Вкладення в діючий бізнес

Перш ніж придбати діючий бізнес, важливо провести його оцінку. Якщо для цього недостатньо знань і досвіду, є сенс звернутися до фахівця. Він проведе оцінку, допоможе розібратися в якостях і подальших перспективах.

Купити готовий бізнес можна через спеціальне агентство, а також за допомогою оголошень в інтернеті і друкованих виданнях.

Збільшити шанси на успіх допомагає наявність у інвестора:

 • ідеї подальшого розвитку бізнесу;
 • знань в обраній сфері;
 • додаткових коштів для розвитку.

Прибутковість такого варіанту вкладень залежить від особливостей обраного бізнесу. Вона може варіюватися в широкому діапазоні від 100 тисяч до 10 мільйонів грн на місяць.


Звичайно варіантів вкладення грошей велика кількість, ми описали найпопулярніші і дієві з них. Більш докладно про те, куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід ми писали в цій публікації.

Щоб зрозуміти, наскільки вам підходить той чи інший варіант, важливо знати його переваги і недоліки. Порівняти їх допомагає представлена нижче таблиця.

Таблиця: "Переваги та недоліки різних варіантів інвестування"

Спосіб інвестування Переваги Недоліки
Форекс і ПАММ-рахунки
 • Простота інвестування (для ПАММ-рахунку)
 • Невелика мінімальна сума
 • Високий ступінь захисту від шахрайських дій
 • Відсутність обмежень по часу виведення коштів
 • Високий рівень ризику втрати всіх вкладених коштів
 • При використанні ПАММ-рахунків неможливо накопичити власний досвід роботи на фінансових ринках
 • Необхідність вибрати досвідченого керуючого
Акції
 • Можливість інвестування невеликих грошових сум
 • Високий рівень доходу при правильному вкладенні
 • Розмір прибутку вище, ніж за депозитами
 • Високий рівень ризику (особливо для новачків)
 • Наявність додаткових витрат на оплату послуг брокера, реєстратора та інших
 • Отримання доходу тільки в довгостроковій перспективі
ПІФи
 • Капіталом керують професіонали
 • Високий рівень диверсифікації ризиків
 • Невелика сума для початку інвестування
 • Контроль з боку держави
 • Різноманітність фондів для вкладень
 • Відсутність гарантій прибутковості вкладень
 • Наявність додаткових витрат
 • Необхідність оплачувати податок на прибуток
Знеособлені металеві рахунки
 • Відсутність комісій
 • Стабільне зростання вартості дорогоцінних металів
 • Відсутність оподаткування
 • Збереження грошових коштів
 • Якщо достроково закривається терміновий рахунок, відсотки виплачені не будуть
 • У деяких банках занадто високий мінімальний поріг для відкриття рахунку
 • Відсутність страхування коштів
Інвестиції в нерухоме майно
 • Вкрай рідко знецінюються (мінімальний рівень ризику)
 • Додатковий дохід від здачі в оренду
 • У довгостроковому періоді вартість нерухомості стабільно зростає
 • Велика сума початкового капіталу
 • Наявність додаткових витрат на комунальні послуги, податки, ремонт та інше
Банківський депозит
 • Доступність кожному
 • Не потрібно особливих знань
 • Стабільний рівень прибутку
 • В межах 350 тис грн вклади страхуються державою
 • Низький рівень прибутковості
 • У більшості випадків при достроковому знятті коштів відсотки не виплачуються
Вклад у діючий бізнес
 • Готова схема ведення бізнесу
 • Налагоджені контакти з постачальниками і клієнтами
 • Штат співробітників
 • Наявність приміщення для ведення діяльності
 • Можливість використовувати різні джерела фінансування
 • Складнощі з переоформленням
 • Можливо є приховані борги і штрафи

Так як самим реальним способом стати успішним є створення свого бізнесу, поговоримо про нього більш докладно.

Створення власного бізнесу - 4 основних етапи

Створення бізнесу є одним з найефективніших і цілком реальних способів розбагатіти. Далі ми розповімо, як стати мільйонером за допомогою відкриття власної справи.

Етап 1. Знайти початковий капітал

Нерідко буває так, що є ідея для створення власної справи, але немає коштів для її реалізації. Існує кілька способів, які допоможуть впоратися з цією ситуацією.

Отримати кошти на відкриття власного бізнесу можна, використовуючи один з варіантів:

 1. Отримання банківського кредиту. Багато сучасні банки розробляють спеціальні програми для кредитування бізнесу, в тому числі на етапі створення. Слід мати на увазі: у більшості випадків умови кредитування для створення власної справи є досить жорсткими, а ставка по них занадто високою⇑. Тому варто проаналізувати пропозиції максимальної кількості банків. Це допоможе знайти найвигідніший варіант. В крайньому випадку фахівці рекомендують оформити споживчий кредит.
 2. Отримання грошей в борг у родичів або друзів. Якщо в найближчому оточенні є ті, хто довіряють вам і при цьому мають необхідну грошову суму, можна звернутися до них за допомогою. Щоб не зіпсувати відносини, слід уважно все проаналізувати. Важливо повернути борг в обумовлені терміни. Цей спосіб має явні переваги: в більшості випадків тут відсутні відсотки, немає необхідності збирати пакет документів.
 3. Використання програми підтримки підприємництва. Якщо бізнес відкривається у сфері, яка корисна державі, можна розраховувати на фінансову підтримку. У цьому випадку з бюджету виділяється деяка грошова сума, визначена законодавством.
 4. Матеріальна допомога з боку спілки підприємців. Такі об'єднання є в більшості великих українських міст. Вони являють собою спеціалізований фонд, що надає на вигідних умовах гроші в борг бізнесменам-початківцям. Крім того, вони дозволяють відвідувати особливі тренінги зі створення власної справи. Така організація підтримує бізнесменів в період труднощів.
 5. Пошук інвестора. Можна знайти людину або організацію, які готові інвестувати кошти в створюваний бізнес. При цьому вони розраховують отримувати від нього пасивний дохід. Щоб знайти інвестора, в першу чергу слід скласти якісний бізнес-план, який допоможе переконати власників капіталу в тому, що відкривається справа буде успішною.
 6. Самостійне накопичення грошових коштів. Вище описано кілька варіантів збору суми, необхідної для відкриття бізнесу. Але всі вони мають на увазі залежність від інших людей. Щоб уникнути цього, варто самостійно накопичити необхідні для відкриття бізнесу гроші.

Коли буде знайдена необхідна для створення власної справи сума, можна приступити до розвитку власного бізнесу.

Етап 2. Приступити до створення власної справи

Будь-який новачок в сфері бізнесу задається питанням: з чого почати створення власної справи.

Насправді все просто, досить дотримуватися наступного алгоритму:

 1. Розробка ідеї. В основі власної справи лежать наявні знання, досвід і інтерес. На цьому етапі важливо вибрати, в якій сфері буде створено бізнес. Також необхідно визначитися з місцем розташування і параметрами цільової аудиторії. Крім того, величезне значення має вибір способу ведення діяльності – за допомогою інтернету або оффлайн.
 2. Проведення аналізу ринку. Коли буде обрано кілька ідей для створення майбутнього бізнесу, необхідно провести їх аналіз на предмет наявності попиту. Для цього доведеться вивчити ситуацію в населеному пункті або районі міста, провести опитування жителів, вивчити статистичні відомості. При цьому важливо перевірити наявність і кількість конкурентів в обраній галузі, а також вивчити їх діяльність. Слід визначити, в чому полягають переваги перед ними. Якщо є впевненість, що вдасться скласти суперникам гідну конкуренцію, можна сміливо рухатися далі.
 3. Формування бізнес-плану. До цього етапу важливо підійти з максимальною відповідальністю. Тим більше не варто його пропускати. Бізнес-план можна скласти самостійно або звернутися за допомогою до професіоналів. Важливо, щоб цей документ був складений для конкретного випадку, тому його не варто купувати готовим. При формуванні бізнес-плану слід врахувати витрати не тільки на створення бізнесу, але і на його ведення протягом найближчих 6 місяців.
 4. Визначення величини початкового капіталу. Бізнес-план, складений на попередньому етапі, дозволяє зрозуміти, скільки грошей необхідно для відкриття бізнесу. Фахівці рекомендують до розрахованої суми додати 20%. Це допоможе максимально правильно оцінити реальну ситуацію. Після цього можна приступати до пошуку необхідної грошової суми.
 5. Реєстрація бізнесу. Існує досить багато форм, в яких можна вести власний бізнес – індивідуальний підприємець, акціонерне товариство, товариство з обмеженою відповідальністю. На цьому етапі важливо вибрати, яка з них підходить для вас найкраще. Крім того, на підставі особливостей справи, що відкривається, доведеться вибрати і систему оподаткування. Цей етап дуже важливий, тому слід уважно вивчити характеристики кожного можливого варіанту. Після цього необхідно підготувати пакет документів, передати його в реєструючий орган і дочекатися видачі свідоцтва. Також буде потрібно відкрити розрахунковий рахунок в банку. Після цього можна сміливо приступати до ведення бізнесу.

Слід пам'ятати: любов до власної справи, а також розуміння всіх його тонкощів становлять 50% успіху. Ті, хто шалено закоханий у свою справу, мають набагато більше шансів стати мільйонерами.

Етап 3. Визначити можливості підприємця (бізнес з вкладеннями або без)

Нерідко трапляються ситуації, коли є готова ідея і велике бажання приступити до створення бізнесу прямо зараз. При цьому відсутній необхідний початковий капітал. У такій ситуації виникає питання: чи можна почати власну справу без вкладення коштів.

Насправді існує велика кількість видів бізнесу без початкових вкладень. Основні з них представлені в таблиці нижче.

Таблиця: "Варіанти заробітку в різних сферах бізнесу, які не потребують вкладення коштів"

Сфера діяльності Можливі варіанти бізнесу
Сфера послуг
 1. Інформаційні консультації
 2. Репетиторство
 3. Ремонт дрібної побутової техніки
 4. Салон краси
 5. Стрижка собак
 6. Чоловік на годину
 7. Масаж
 8. Клінінг
Автомобілі
 1. Автомийка і автосервіс в гаражі
 2. Пошиття чохлів
 3. Тюнінг
 4. Шиномонтаж
 5. Здача в оренду автомобіля або гаража
 6. Послуги таксі
 7. Авторозборка
Бізнес для жінок
 1. Послуги няні
 2. Ательє
 3. Організація свят
 4. Торгівля розсадою, соліннями, овочами і фруктами з городу
 5. Мережевий маркетинг
 6. Майстер-класи
Виробництво
 1. Ремонт меблів
 2. Токарні послуги
 3. Виготовлення предметів з дерева – іграшок, посуду, предметів інтер'єру
 4. Виготовлення кольорового щебеню
 5. Послуги коваля
Бізнес на дому
 1. Виготовлення мила, свічок та іншого
 2. Виготовлення тортів
 3. В'язання і пошиття м'яких іграшок
 4. Вирощування домашніх квітів
 5. Розведення домашніх тварин
 6. Ремонт взуття

Звичайно, представлений перелік далеко не вичерпний. Проте будь-який з перерахованих способів може стати відмінним додатковим заробітком.

Щоб підібрати той варіант, який підходить саме вам, важливо зрозуміти, в чому ви найбільш сильні.

У разі успіху бізнес в майбутньому можна розширювати і довести до глобальних масштабів. Зрештою саме улюблена справа може допомогти стати мільйонером.

Етап 4. Масштабування бізнесу

Будь-який бізнесмен в певний момент стикається з питанням збільшення масштабів підприємницької діяльності. Без подальшого розвитку його справа може повністю розвалитися.

Існує 4 основних способи, які допомагають вирішити питання розширення:

 1. Нова точка. Відкриваючи мережу торгових точок або офісів, бізнесмен стикається з необхідністю просувати свою продукцію серед інших споживачів. Розширювати бізнес слід тільки після того, як діяльність продемонструє стійке зростання↑. Розташування слід вибирати, враховуючи вигідність для діяльності. Не варто в цьому питанні шукати джерела для економії. Коли місцевий ринок вже повністю охоплений бізнесменом, слід розглянути інші прилеглі регіони.
 2. Франшиза. Коли справа істотно розширюється і домагається популярності, схему бізнесу можна почати продавати іншим бізнесменам. Це приносить додатковий дохід і збільшує↑ рівень популярності. Однак для розширення бізнесу таким способом будуть потрібні додаткові вкладення на оплату послуг юристів та інших фахівців.
 3. Реєстрація торгової марки. Як тільки у споживачів стане популярним бренд, можна подумати про його реєстрацію. Це допоможе зайнятися просуванням компанії і дорожче продати її в разі потреби.
 4. Партнерство. Цей спосіб розширення являє собою злиття кількох організацій, у результаті чого підвищуються↑ витривалість в важкі роки і прибуток. У підсумку зростають шанси в конкурентній боротьбі з великими компаніями. Щоб партнерство було взаємовигідним, всі компанії, що зливаються, повинні бути зацікавлені в ньому.

Важливо пам'ятати: розширення бізнесу повинно проводитися таким чином, щоб забезпечувалася фінансова стійкість. Навіть у тих випадках, коли спроба виявляється невдалою, наявної діяльності не повинен бути завдано серйозної шкоди.

Щоб стати мільйонером шляхом створення власного бізнесу, доведеться довго і наполегливо працювати. Представлений вище опис необхідних дій допоможе досягти успіху.

Чи можна стати мільйонером з нуля завдяки Інтернету (без вкладень своїх грошей) ?

Інтернет дозволяє не тільки розважатися, але непогано заробляти, причому є способи, які не вимагають початкових вкладень. Нижче представлені найпопулярніші з них.

1) Копірайтинг

Копірайтинг являє собою спосіб заробітку шляхом написання статей. Цей варіант підходить тим, у кого є талант, високий рівень грамотності і знання в певній сфері.

Фахівці рекомендують новачкам не шукати відразу прямих замовників. Набагато краще спочатку зареєструватися на спеціалізованій біржі (text.ru, etxt.ru, advego.ru тощо). Біржа копірайтингу забезпечує захист авторів від шахрайських дій. Тільки після придбання досвіду можна шукати замовників безпосередньо поза біржею.

Розмір доходу копірайтерів залежить від якості створюваного ним контенту і кількості написаних статей. При наявності деякого досвіду можна заробляти таким способом близько 20 тисяч грн на місяць. Досвідчені копірайтери отримують по 60-100 тис. грн на місяць. Якщо не дивитися на конкуренцію і складність такого способу заробітку, стати мільйонером в такому випадку можна через 10-12 місяців.

Також можна відкрити бізнес, наприклад, веб-студію і створювати контент (тексти, відео та фотоматеріалу) під замовлення для інших сайтів. Досягти мети в такому випадку буде набагато швидше.

2) Відеоблогінг

Заробляти на відеоблогінгу можуть ті, хто любить знімати цікаві і незвичайні відеоролики. Для отримання грошей таким способом досить створити ролик і завантажити його в популярний сервіс.

Рівень доходу при цьому залежить від кількості переглядів. Тому важливо домогтися популярності блогу. Наприклад, на YouTube за 1 000 переглядів можна отримати 1 долар. Цей дохід можна збільшити за допомогою підключення реклами до свого каналу. Стати мільйонером в такому випадку дуже складно, так як конкуренція дуже велика. Але в Ютубі зустрічаються блогери, які набирають популярність за 1 рік і отримують щомісяця близько 1 млн. грн.

3) Написання коментарів та відгуків

В інтернеті можна висловлювати думку про різні товари і послуги, отримуючи за це гроші. Для цього можна зареєструватися на спеціальних сайтах (наприклад, irecommend.ru і otzovik.com).

Розміщуючи свою думку на названих ресурсах, користувачі отримують дохід від кожного його перегляду. В середньому 1 перегляд приносить близько 5 копійок. Таким способом стати мільйонером практично нереально, даний спосіб підходить лише для тимчасового заробітку для школярів і підлітків.

4) Створення власного сайту

Власники сайтів основний дохід отримують від реклами. Тому розмір заробітку в першу чергу залежить від популярності інтернет-ресурсу.

Щоб забезпечити інтерес користувачів до сайту, необхідно регулярно поповнювати його корисною інформацією. При цьому розміщуваний контент повинен бути актуальним і цікавим користувачам.

Відомості, розміщені на сайті, повинні залучати максимальну кількість читачів. Дохід такого способу заробітку може бути практично будь-яким. Багатьом вебмайстрам вдається заробляти від 200 тис. грн на місяць. Переконатися в цьому можна прочитавши спеціалізовані форуми (наприклад, searchengines.guru та інші).

5) Домени

В інтернеті можна отримувати дохід від реєстрації з подальшою перепродажем доменних імен. Щоб максимально заробити, необхідно знаходити актуальні і короткі імена. Популярним сайтом, який можна використовувати для реєстрації є nic.ua.

Стати мільйонером таким способом раніше було цілком реально, але за розголосу в мережі такого легкого способу заробітку, з'явилося дуже багато (їх називають кіберсквотерами). Тут головне шукати вільні домени, які або є дуже популярними або будуть такими.

6) Продаж товарів з Китаю

Щоб заробляти таким способом, необхідно зареєструватися на популярних ресурсах, які продають китайські товари – Aliexpress, Joom, TaoBao. Тут необхідно шукати дешеві товари, які можуть зацікавити українських покупців. Після цього вони продаються онлайн в кілька разів дорожче↑.

Досвідчені продавці стверджують, що постійний попит можна забезпечити за допомогою сайтів-односторінкових і спільнот в соціальних мережах. Другий варіант простіше і не вимагає спеціального досвіду.

Перш ніж вдасться заробити перші гроші через інтернет, доведеться ретельно вивчити обраний спосіб. Спочатку рівень доходу буде невисокий. Поступово, набуваючи певний досвід, можна істотно збільшити рівень одержуваного прибутку і нарешті досягти поставленої мети. Більш детальніше про бізнес з Китаєм ми писали ось тут.


Якщо мова зайшла про заробіток в інтернеті, то радимо прочитати статтю - "Як заробити в інтернеті", де ми описали понад 50 способів отримання доходу в мережі.

Звички успішних мільйонерів - ТОП-10 найпопулярніших ?

У кожного мільйонера свій спосіб, який допоміг йому досягти успіху. Однак є у них і загальне - це корисні звички:

 1. Спілкування з корисними людьми. Багаті намагаються спілкуватися з перспективними і цілеспрямованими людьми. Такі зв'язки здатні допомогти зайняти вагоме місце в суспільстві.
 2. Скромні умови проживання. Навіть при наявності серйозного капіталу багато забезпечені особистості живуть досить скромно. Особливо це характерно для тих, хто сам всього домігся, почавши з самих низів. Величезна кількість мільйонерів цілеспрямовано відмовилися від культу речей і споживання. Вони пам'ятають, що в будь-який час можуть отримати від життя все і не збираються нікому нічого доводити.
 3. Тайм-менеджмент. У звичайному житті люди досить рідко ведуть щоденник і займаються тайм-менеджментом. Мільйонери ж мають звичку не витрачати часу даремно, проводити його з користю. Вони цілеспрямовано рухаються до досягнення поставлених завдань, точно дотримуючись заздалегідь наміченого плану. Такий підхід дозволяє їм не топтатися на місці.
 4. Безперервне самовдосконалення. Забезпечений люди завжди жадібні до отримання нових знань. Вони відкриті будь-якої нової інформації і безперервно розвивають свій потенціал.
 5. Цілеспрямованість. На шляху до успішності мільйонери неминуче стикалися з величезною кількістю труднощів. Однак вони не здавалися, за рахунок невдач набували досвіду і відправлялися далі.
 6. Уміння мріяти. Успішні люди ніколи не обмежують свою фантазію. Вона стає помічником в процесі досягнення цілей. Саме коли мільйонер мріє, в його голові створюється образ успіху. Мозок сприймає такі фантазії як установку. Саме це дозволяє на підсвідомому рівні шукати шляхи вирішення різних проблем.
 7. Сприйняття грошей, як інструменту. Більшість успішних людей просто займаються справою, яку їм подобається. До грошей вони ставляться як до інструменту, який дозволяє їм розвивати свій бізнес. Мільйонери ставляться до грошей як до приємного доповнення. Вони ніколи не роблять з валюти культ.
 8. Звичка інвестувати. Мільйонери прагнуть не витрачати гроші, а вигідно вкладати їх. Правильно інвестовані гроші здатні нескінченно генерувати прибуток інвестору.
 9. Робота на себе. Багато успішних людей починали створювати свої статки, займаючись елементарним бізнесом. Вони розуміють, що за допомогою традиційного працевлаштування розбагатіти неможливо. Мільйонери завжди енергійні і працездатні. Не варто думати, що можна істотно збільшити↑ свій капітал, просто відпочиваючи.
 10. Постійне планування бюджету. Мільйонери завжди в курсі стану свого капіталу. Основне правило для них: дохід завжди повинен бути більше витрат. Зайві та емоційні витрати вони намагаються виключити. Якщо забути про це, можна легко втратити величезну суму.

Крім того, величезне значення має правильна розстановка пріоритетів. Це може безпосередньо впливати на підсумковий результат. Абсолютно всі успішні люди впевнені у власних силах і прийнятих ними рішеннях.

Поради відомих мільйонерів (мільярдерів) ??

Знамениті мільйонери нерідко розповідають, як домоглися успіху. Нижче представлений ряд порад таких людей.

 • Джозеф Кеннеді впевнений, що розбагатіти можна тільки в тому випадку, якщо людина стане жорстоким, безжальним і спритним гравцем. Йому доведеться працювати, як проклятому. При цьому абсолютно не важливо, ким він стане. Головне, завжди залишатися першим з'єднанням. Основним завданням мільйонерів Джозеф вважає досягнення перемоги. Немає сенсу займати друге або третє місце, головне-перемогти.
 • Роберт Кійосакі стверджує: якщо гроші в думках людини займають не перше місце, йому ніколи не вдасться отримати багато їх у свої руки.
 • Ставрос Ніархос переконаний, що мільйонери завжди знають реальну вартість грошей. Тому вони погоджуються розлучитися з ними тільки тоді, коли це дійсно потрібно. Багаті люди завжди дуже жадібні. Це є їх суттю.
 • Дональд Трамп вважає, що правила успіху досить прості. Одягатися слід відповідно до тієї роботи, яку є бажання отримати, а не тієї, яка є зараз.
 • Уолт Дісней впевнений, що якщо у людини з'явилася якась ідея, йому під силу втілити її в життя.
 • Генрі Форд попереджає: невдача являє собою лише можливість спробувати зробити все з початку, маючи при цьому певний досвід.
 • Джордж Лукас пропонує діяти вже сьогодні. Він упевнений, що немає сенсу чекати кращого дня для здійснення великої справи, адже цей день сьогодні.

Молоді мільйонери - 5 історій, з кого слід брати приклад ?

Відомо чимало прикладів того, як звичайні люди ставали мільйонерами. При цьому у них не було серйозних капіталів. Нижче представлені п'ять історій людей, з яких слід брати приклад. Цілком можливо, що саме вони надихнуть наших читачів, допоможуть повірити у власні сили і змусять діяти.

Доларові мільйонери О. Герасимов і А. Хохлов

О. Герасимов і А. Хохлов створили мережу сухих автомийок. Ідею вони почерпнули під час подорожі по США в період канікул. Коли вони повернулися додому, закупили партію спеціального миючого засобу з-за кордону. Вони приступили до впровадження сухої Автомийки.

Вони приступили до впровадження сухий автомийки і зіткнулися з недовірою співвітчизників, а також з тим, що миючий засіб виявився погано пристосованим до наших погодних умов.

Однак мільйонери не здалися і приступили до розробки власного аналога імпортного засобу.

В результаті препарат виявився значно дешевше↓ імпортного. Ще рік потрібен, щоб завоювати довіру автолюбителів до сухої мийки.

Зрештою така ідея допомогла молодим людям заробити мільйон доларів. Сьогодні торгова марка, що належить мільйонерам, швидко завойовує популярність у багатьох великих містах і країнах СНД. Свій бізнес вони розширюють за допомогою франшизи.

Мільйонери Ф. Тихомиров і А. Кошмаров

Будучи 16-тирічними підлітками, ці молоді люди захоплювалися екстремальними видами спорту. Для своїх занять вони створили спеціалізований майданчик. При цьому вони навіть не припускали, чим це для них закінчиться.

Величезна кількість захоплюються екстремальними видами спорту людей зацікавилися ідеєю. Молодим людям практично відразу почали надходити заявки на створення таких майданчиків. Сьогодні хлопці стали мільйонерами. У них є компанія, яка виконує замовлення по створенню спортивних майданчиків на всій території країни.

Всеволод Страх

Цей мільйонер почав створення свого капіталу з продажу usb-кабелів, які він замовляв в Китаї. В організацію власної справи Всеволод вклав грошові кошти, які він збирав на розвагу і відпустку.

У момент створення бізнесу (2005 рік) смартфони поступово ставали все популярнішими. Саме тому пропонований підприємцем товар користувався величезним попитом.

Поступово асортимент магазину Сотомаркет ставав все більше. Свого часу цей магазин мав оборот компанії в кілька мільярдів доларів.

А. Терновський

У 17 років цей молодий чоловік буквально за 3 дні написав елементарну програму. Вона дозволяла абсолютно незнайомим людям спілкуватися між собою, використовуючи онлайн-відео.

Поступово такий чат став дуже популярним в західних країнах. Згодом ця хвиля захлеснула і країни СНД. Ідея зацікавила найуспішніші світові компанії. Сьогодні тільки дохід від реклами в чаті приносить близько 1,5 тисяч доларів кожен день.

С. Кибало

Студент пітерського вузу задумався, як заробляти на любові учнів до свого університету. З цією метою він прийняв рішення продавати кофти з символікою вузу. Перше замовлення було виконано після роздруківки макета майбутнього малюнка на звичайному аркуші паперу.

Всього через пару років молода людина стала власником компанії UniFashion, розташованої в центрі Санкт-Петербурга, виробництва, а також 24 регіональних представництв.


Приклад 5 описаних вище мільйонерів показує, що одними з найважливіших складових успіху є хороша ідея і віра у власні сили.

Помилки майбутніх мільйонерів - ТОП-8 найбільш частих ?

Більшість успішних людей на шляху до фінансового благополуччя здійснювали величезну кількість помилок. Якщо знати про найпопулярніших з них заздалегідь, можна постаратися уникнути їх.

Часті помилки майбутніх мільйонерів:

 1. Спонтанні дії. Майбутній мільйонер завжди повинен дотримуватися чіткого плану. Не варто розраховувати на те, що все вирішиться само собою. Дуже мало людей досягли фінансового благополуччя завдяки тільки щасливому випадку. Не варто сподіватися на удачу, кожен крок повинен бути точно спланований.
 2. Витрачання всіх отриманих грошових коштів. Багаті люди ніколи не витрачають всі зароблені гроші. Вони інвестують їх. Нерозумно відразу після отримання доходу купувати дорогий одяг і модні гаджети. Це ніколи не допоможе досягти успіху.
 3. Метання з крайності в крайність. Намагаючись домогтися успіху, важливо виробити золоту середину щодо витрачання грошових коштів. Не варто при цьому економити на дійсно необхідних речах. Але і здійснювати спонтанні покупки теж не слід.
 4. Відсутність впевненості у вдалому результаті. Якщо сумніватися у власних можливостях, ніякі спроби домогтися фінансового благополуччя не увінчаються успіхом.
 5. Точне дотримання прикладу іншої успішної людини. Чужий досвід необхідно обов'язково вивчати, він допомагає в мотивації. Однак не варто сліпо застосовувати його як власну постійну модель поведінки. Важливо шукати свою формулу успіху на шляху до фінансового благополуччя.
 6. Спроба повністю самостійно вести всі складові бізнесу. Насправді встигнути скрізь нереально. Варто передоручати частину завдань фахівцям, які краще розбираються в їх виконанні. Власник бізнесу при цьому повинен просто контролювати своєчасне і точне їх виконання.
 7. Нездійсненні мрії. Успішні люди розуміють, що домогтися багатства за кілька місяців неможливо. Вони весь час працюють на перспективу. На противагу цьому багато хто хоче бачити швидкий результат. У таких людей навряд чи вийде домогтися успіху.
 8. Загасання прагнення подальшого розвитку. Коли зароблений невеликий капітал, деякі люди зупиняються на досягнутому. В кінцевому підсумку вони можуть знову повернутися до бідності.

Уважно вивчивши представлені помилки, слід докласти максимум зусиль, щоб уникнути їх.

Способи швидко стати мільйонером ?

Багатьох не покидає бажання швидко домогтися фінансового благополуччя. Існує кілька найбільш реальних можливостей зробити це, доклавши мінімум зусиль.

До способів швидко розбагатіти відносяться:

 1. Виграш. У деяких найбільш щасливих людей виходить купити щасливий лотерейний квиток і виграти кілька мільйонів. Звичайно, щоб досягти фінансового благополуччя, можна спробувати удачу. Однак шанси виграти дуже малі↓.
 2. Вдалий шлюб. ? ?‍♀️ Цей метод користується досить високою популярністю як у чоловіків, так і у жінок. Досить знайти багатого партнера, який полюбить вас і схилити його до весілля .
 3. Спадок. ? Деякі люди мають багатих родичів, які після смерті можуть залишити шикарну спадщину. Однак далеко не всім так щастить. Якщо ця ситуація вас не стосується, доведеться шукати інший спосіб.

Навряд чи варто використовувати які-небудь з цих способів збагачення. Ми рекомендуємо читачам знайти легальні варіанти. Знайти їх ви зможете у цій статті, так як в ній ми розібрали більше 45 законних і прибуткових способів заробітку грошей.

? Щоб досягти фінансового благополуччя якомога швидше, слід почати прямо зараз. ⏰

Що потрібно, щоб стати мільйонером

 1. Припинити нити і почати діяти.
 2. Перебудуватися на інший спосіб мислення.
 3. Навчитися ставити перед собою цілі і ризикувати.
 4. Не зупинятися на півдороги і досягати своїх цілей.
 5. Подружитися з математикою і аналітикою — якщо свої дії ви не підкріплюєте цифрами, це дорога в нікуди.
 6. Вивчати інструменти інвестування і пробувати різні варіанти.
 7. Бути готовим до того, що шлях до багатства довгий і наповнений обмеженнями і оранкою.
 8. Перестати заздрити тим, хто розбагатів легко: у вас так вже не вийшло. Візьміть себе в руки і шукайте свою дорогу.

Висновок + відео

Стати мільйонером під силу кожному. Однак на шляху до досягнення цієї мети доведеться докласти величезну кількість зусиль.

Наостанок коротко узагальнимо алгоритм, проходження якому допоможе досягти мети якомога швидше:

 • уважно проаналізуйте власні витрати;
 • знайдіть додаткові джерела доходу;
 • з кожної отриманої суми відкладайте 10%;
 • через рік або навіть раніше інвестуйте накопичення, не припиняючи відкладати гроші;
 • збільшуйте сотню вкладений капітал до тих пір, поки його частини не вистачить для відкриття власного бізнесу;
 • відкрийте власну справу і розвивайте його;
 • продовжуйте інвестувати наявний капітал.

Ми бажаємо нашим читачам фінансового благополуччя. Найголовніше ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, і ви обов'язково станете мільйонером!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити