Заробіток в інтернеті

Хочете навчитися заробляти, не виходячи з власного будинку? Для цього вам не потрібно бути дизайнером або програмістом.

В інтернеті можна заробляти без спеціальних навичок, досить мати вдома комп'ютер і вміти писати без граматичних помилок.

Володіючи комп'ютером, на рівні користувача, ви зможете заробляти близько 200-500 доларів на місяць. У цій рубриці, ми зібрали інформацію, яка допоможе вам зароблятисуттєві грошові суми, не виходячи з дому.


 

Канали у Telegram переживають черговий пік популярності. Стає все більше питань, як монетизувати Телеграм канал. Ми відповідаємо: у статті всі можливі схеми заробітку.

Заробіток на файлообмінниках - найпопулярніший спосіб отримання прибутку. Користувач реєструється на сервісі, завантажує файл і чекає, коли його почнуть завантажувати.

Через зростання популярності криптовалюти заробляти на майнінг стало в рази складніше, тому багато користувачів звертають увагу на інші способи заробітку за допомогою крипти.

Будь ви художником, криптоінвестором чи просто нещодавно переглядали інтернет-контент, ви напевно чули про NFT. Усі говорять про НФТ: майбутнє цифрового мистецтва, цифрових грошей, інвестицій та багато іншого... Але що таке НФТ? Як із їхньою допомогою можна заробити гроші? Давайте дізнаємося все, що вам потрібно знати про світ NFT.

Соціальна мережа Ton.Place запустилася у лютому 2022 року. Вона побудована на принципах децентралізації та винагороди авторів цікавого контенту. Відразу після запуску до неї залучилися користувачі, кількість яких за перші дні перевищила 20 тис. осіб. При цьому соцмережа Тон плейс запустилася тихо, без масштабної рекламної компанії. Тому багато користувачів сумніваються, наскільки вона чесна і чи не є скамом.