Зміст[Сховати]

На даний момент Instagram - одна з найпопулярніших у світі соціальних мереж. За кілька років її аудиторія розрослася до величезних розмірів, а сам сервіс за цей час поповнився масою різних функцій. Але найцікавіше, що в Instagram прийшов бізнес і платоспроможна аудиторія, а це значить, що почали виділятися рекламні бюджети, частина яких ми можемо заробити. І сьогодні ми розповімо всі варіанти заробітку в Instagram, а скільки ви будете заробляти залежить від вашої активності і здібностей.

Заробіток в Інстаграммі

Від скількох підписників можна заробити в Інстаграмі

Підписники (фоловери) тут, як і в будь-якій соціальній мережі, мають велике значення і безпосередньо впливають на вибір способу заробітку. Залежність успіху від кількості підписників очевидна - чим їх більше, тим більше варіантів заробітку вам доступно, хоча одне тільки їх наявність ще мало що вирішує. Можна побудувати гідний дохід і зовсім не маючи підписників в своєму профілі.

Є способи, за допомогою яких можна заробляти буквально від 0 підписників, але невеликою перевагою буде наявність хоча б 100 підписників, так ваш профіль буде викликати більше довіри. Давайте розглянемо всі варіанти заробітку, з передплатниками або без них.

На даний момент в Інстаграмі можна заробити наступними способами:

 • Просування своїх послуг;
 • Продаж товарів;
 • Просування акаунтів за гроші;
 • Адміністрування акаунтів;
 • Продаж реклами;
 • Заробіток на лайках;
 • Партнерські програми;
 • Продаж розкручених акаунтів.

Далі детально розглянемо, що має на увазі під собою кожен з цих способів.

Як можна заробити в Інстаграмі на підписниках

Якщо у вас вже є велика кількість підписників, то ви можете заробляти на продажу реклами в своєму профілі. У цьому випадку кількість підписників буде безпосередньо впливати на дохід.

Починати заробляти саме на продажу реклами має сенс при наявності хоча б 2000 підписників. Однак і очікувати занадто великого прибутку при такому розкладі не варто. Відносно великий заробіток починається від 10000 підписників, де в місяць ви будете отримувати близько 2000 грн. При 50 000 підписників він виростає вже до 4 000 грн і більше.

Топові інстаблогери продають один рекламний пост за сотні тисяч! Складно уявити, але за 2-3 публікації вони можуть заробити півмільйона. Втім, такі ціни цілком відповідають кількості їх підписників. Нижче ми розповімо як, і на чому заробляють блогери в Інстаграмі.

Але заробіток на продажу реклами в Instagram, не основне джерело отримання доходу. Так що не впадайте у відчай, якщо на вас не підписані тисячі чоловік і ви не знаєте як розкрутити свій профіль до таких цифр найближчим часом, є і багато інших варіантів заробити в Інстаграмі.

Заробіток на просуванні власних послуг

Цей спосіб дуже добре підходить тим, чиї послуги можна наочно показати за допомогою фото і відео. В першу чергу, для приватних майстрів манікюру, косметологів, перукарів та інших видів послуг в сфері краси. Можливість показати клієнту, як виглядатимуть результати до/після, значно додає пропозиції привабливості.

Звичайно ж, просувати свої послуги через Instagram варто і тим, хто випікає торти, капкейки та інші солодощі на замовлення. Як відомо, їжа в першу чергу приваблює саме своїм зовнішнім виглядом, і тут це спрацює якнайкраще.

Як почати заробляти в Інстаграмі за допомогою цього способу? Все просто, ви розміщуєте в акаунті свої кращі роботи, тим самим зробивши свого роду портфоліо, і через нього отримуєте клієнтів.

Щоб знайти вашу пропозицію було простіше:

 • До постів варто додавати хештеги з назвою послуг і місцевості де знаходиться ваші потенційні клієнти;
 • Використовуйте масфолловінг (масова підписка на людей, яким можуть бути цікаві пропоновані послуги).

Приклади таких акаунтів ви напевно вже не раз бачили, на вас підписувався хто-небудь, кого ви абсолютно не знаєте. При переході на цю сторінку ви, швидше за все, зіткнулися з пропозицією купити який-небудь товар або послугу. Так і працює массфолловінг. Власник аккаунта масово підписується на всіх, на кого вважатиме за потрібне, розраховуючи на те, що людина помітить повідомлення, перейде на підписану сторінку і зацікавиться пропозицією.

Нижче ми розповімо, за допомогою яких програм можна організувати масову підписку, щоб не робити це в ручну.

Заробіток на продажу товарів

Якщо ви займаєтеся виготовленням handmade-виробів, є власником інтернет-магазину або блогером, який хоче продавати свою фірмову атрибутику (в основному це буває одяг), то Instagram може стати дуже хорошим способом знайти нових покупців, оскільки споживчий спектр тут більше, ніж у багатьох інших місцях.

Для тих, хто займається перепродажем, Instagram також надає гарне місце для старту і просування. При цьому продавати можна все, що завгодно — починаючи від одягу (найбільш поширений приклад) і закінчуючи товарами, в яких зацікавлені вкрай вузькі кола користувачів.

Найкраще через Instagram продаються:

 • Кросівки;
 • Купальник;
 • Спідня білизна;
 • Модний вуличний одяг;
 • Аксесуари: ремені, окуляри, рукавички, сумочки.

Продаж товарів через Instagram стала дуже поширена, тому, що це дуже зручно, можна прикріпити до 10 фото і відео товару в одному пості, зробити опис, а замовлення приймати через коментарі або WhatApp. Це позбавляє покупця від необхідності переходу по посиланнях в інтернет магазин, і дозволяє здійснювати покупки прямо всередині соціальної мережі. Власнику магазину ж це дає можливість прискорити процес продажів, а значить, і підняти прибуток.

Все, що від вас вимагається — забезпечити грамотне візуальне представлення товарів і активно просувати свій аккаунт.

Просування акаунтів за гроші

Великі компанії часто потребують фахівців, які могли б просувати акаунти в Instagram за гроші, тим самим залучаючи нових клієнтів. Таких фахівців зазвичай називають Instagram-менеджерами (SMM фахівцями в більш загальному випадку), а займаються вони оформленням зовнішнього вигляду аккаунта (розміщення фотографій з описом до них), намагаючись надати йому максимально презентабельний вигляд, налаштуванням реклами і розкруткою аккаунта за допомогою різних способів.

На даний момент цей спосіб заробітку має досить велику популярність завдяки своїй відносній легкості в освоєнні, а заробляють на ньому навіть школярі.

За 1-2 місяці можна непогано вивчити тонкощі і аспекти цієї справи, тоді як за ведення одного аккаунта можуть платити до 10 000 грн на місяць. Погодьтеся, ваш дохід стане досить пристойним, якщо ви будете вести 2-3 аккаунта.

Адміністрування чужих акаунтів

Цей спосіб схожий на просування за гроші, але тут вам доведеться працювати з уже розкрученим аккаунтом, і у ваші обов'язки увійде наповнення його контентом на регулярній основі (постинг), спілкування з підписиками і спостереження за порядком в коментарях. Робота такого роду, в основному актуальна в комерційних акаунтах, або в пабліках (профілі з розважальним контентом). Блогери, як правило, ведуть свої акаунти самостійно, хоча бувають і винятки.

Окремим важливим навиком для працівника стане аналіз статистики популярності аккаунта. Для цього можна скористатися різними сервісами, наприклад, Pycalitics.

Знайти таку роботу можна на біржах фрілансу в розділі SMM і соціальні мережі. Крім того, можна звернутися з пропозицією своїх послуг особисто, написавши в дірект розкрученим акаунтів.

Заробіток на продажу реклами

Заробляти на рекламі можуть не тільки блогери. Кожен, хто набрав кілька десятків тисяч підписників на своєму акаунті, може перетворити його в солідне джерело доходу. Суть дуже проста - рекламодавцям потрібно продати який-небудь товар або послугу, і вони пропонують вам розмістити у себе пост зі своєю пропозицією, оскільки у вас багато підписників, і покупці напевно знайдуться. При цьому за розміщення поста Ви отримуєте гроші.

Заробляти можна за допомогою наступних форматів реклами:

 1. Продаж постів в профілі;
 2. Розміщення реклами в Stories;
 3. Нативна реклама (згадка будь-якого бренду або продукту).

Нативна реклама - одним з найбільш ефективних і при цьому неочевидних на перший погляд способів реклами. Наприклад, популярний блогер 1-2 рази на місяць з'являється на фото в який-небудь красивій футболці. При цьому в його пості нічого не сказано про неї. Не уточнюються ні параметри, ні ціна, ні способи доставки та оплати. Говорячи простіше, фотографія на перший погляд не носить рекламного характеру. Але при цьому на таких фото завжди чітко видно бренд одягу. Це може зацікавити підписника, який пізніше замовить собі футболку, яку носив блогер. Так працює цей рекламний хід, який неозброєним оком абсолютно непомітний. Нативна реклама не так сильно дратує передплатників, тому набирає більше лайків і переглядів.

Вартість рекламних постів встановлює власник аккаунта, і будь-яких кордонів тут немає, все залежить від вашого бажання і нахабства але, звичайно ж, ціни на рекламу повинні бути в межах розумного, інакше ви просто не зможете знайти рекламодавців.

Щоб знайти рекламодавців, зареєструйтеся на наступних біржах:

 • bloggermail.net
 • storiesgain.com
 • Epicstars.com

Скільки можна заробити в Instagram на рекламі

На акаунтах із середньою популярністю (кілька десятків тисяч підписників) за один рекламний пропонують 200-400 грн. При цьому, у міру популярності аккаунта ціни можна піднімати. Примітно, що верхня межа ціни відсутня: набравши кілька мільйонів підписників, за рекламу можна просити вже сотні тисяч.

Якщо у вас є аккаунт з великою кількістю підписників, а ідея заробляти 500-1000 грн за один рекламний пост здається дуже привабливою, радимо ознайомитися з таким способом заробітку і розмістити його на рекламних біржах.

Як заробляють в Інстаграмі блогери і на чому

Для блогерів основним джерелом доходу є продаж реклами. Рекламувати при цьому вони можуть все що завгодно і, як завгодно. Найчастіше це бувають товари, але крім них блогери рекламують послуги та заходи.

Як заробити в Інстаграмі на лайках

Такий спосіб заробітку є найбільш простим, але до того ж і далеко не найприбутковішим. Він пов'язаний з Інстаграмом лише побічно: робота виконується через спеціальні сайти, де вам будуть пропонувати ставити лайки, підписуватися на профілі і писати коментарі за гроші.

Серед таких сайтів для заробітку на лайках велику популярність мають:

 • socialtools.io
 • seosprint.net
 • clickworker.com

Правда, у таких сервісів є і недоліки. Як правило, вибір завдань на них не дуже великий, а винагорода за їх виконання скромна, тому заробляти великі гроші тут не вийде.

Читайте статтю: Як заробити гроші в інтернеті - 50 способів.

Заробіток на партнерських програмах

Партнерські програми дають можливість заробити на рекламі чужих товарів і послуг за комісію від продажів. У своєму профілі ви розміщуєте рекламні пропозиції різних рекламодавців і отримуєте відсоток прибутку магазину. На перший погляд це те ж саме, що і продаж реклами. Способи дійсно схожі, але між ними є серйозна відмінність. Тут вам платять не за розміщення реклами, а за дії залучених користувачів за вашим рекламним посиланням (РЕЄСТРАЦІЯ, покупка, поповнення балансу). Щоб користувачі потрапляли на сайт рекламодавця, зазвичай, рекламне посилання розміщують в описі профілю, або створюють спеціальний рекламний профіль з фотографіями і описами товару/послуги і вже на нього посилаються в постах.

Просувати рекламний профіль можна платними і безкоштовними методами, наприклад, массфолловінгом.

Що найкраще вибирати для заробітку:

 • Популярні товари для жінок (в тому числі для мам);
 • Сайти знайомств (оплата за реєстрацію, заповнення анкети та ін.);
 • Ігри та програми для мобільних.

Найбільш поширеними є партнерські програми з продажу фізичних товарів і зокрема годинників. Існують спеціальні партнерські мережі, де можна знайти рекламодавців, що продають товари самого різного типу. Це дозволяє підібрати найбільш вигідні пропозиції для тематики та аудиторії вашого аккаунта.

Партнерські програми, на яких можна вибрати пропозицію для реклами і отримати індивідуальне посилання:

 • salesdoubler.pro
 • mylead.global
 • drop1.top
 • newtrend.team
 • sellaction.net

Продаж розкручених акаунтів

Нерідко для ведення бізнесу використовуються акаунти, де заздалегідь є багато підписників. Це дозволяє уникнути необхідності витрачати гроші і час на розкрутку. Достатньо лише купити аккаунт, і можна відразу ж починати продаж товарів, рекламні кампанії і т.д. Якщо у вас є аккаунт з великою кількістю підписників, але при цьому ви абсолютно точно не збираєтеся його використовувати, можливо, доцільно буде його продати. Можна також зайнятися масовою розкруткою акаунтів з подальшою метою продавати їх.

Оголошення про продаж та купівлю Instagram акаунтів розміщують на профільних форумах і групах вконтакте, а угода відбувається через гаранта, наприклад, через сервіс гарант.про.

Як зробити свою сторінку популярною - інструкція по залученню підписників

Розкручена сторінка в Інстаграмі, як і в будь-якій соціальній мережі, завжди зможе послужити джерелом доходу, вам лише достатньо докласти до цього зусиль. У наші нестабільні в економічному плані часи-популярний Instagram профіль може дозволити не залишитися без грошей у разі скорочення, звільнення і тому подібних заходів. Таким чином, аккаунт в Інстаграмі - це теж вкладення, абсолютно таке ж, як, наприклад, вкладення в нерухомість, що відрізняється, правда, своїм масштабом. Якщо ви хочете мати таке джерело доходу, слід задуматися про розкрутку наявного аккаунта вже зараз. Щоб домогтися успіху в цій справі, робіть наступне:

1. Виберіть актуальну тему для облікового запису

Підписники масово підуть туди, де завжди є щось модне і актуальне, цікаве в наш час кожному. Грамотний вибір тематики профілю - запорука Вашого успіху.

2. Збільшення кількості підписників

Поняття про популярність сторінки і кількості підписників не можуть існувати один без одного, тому до залучення аудиторії варто поставитися з усією серйозність. Залучайте підписників за допомогою старих методів (хештеги, массфолловінг, масслайкінг), а також за допомогою публікації цікавого контенту, тому що цікаві записи Instagram просуває безкоштовно. Беріть участь в гівах (групова покупка реклами у популярного блогера) і використовуйте платне просування постів на перших порах.

3. Активність облікового запису

Крім того, необхідно завжди підтримувати активність: постійно робити нові цікаві публікації, спілкуватися з передплатниками, проводити для них конкурси і т.п. Підписники повинні бачити вашу зацікавленість у веденні профілю.

Ніколи не робіть довгих перерв. Постинг на вашій сторінці повинен бути регулярним. У разі необхідності можна робити невеликі перерви, однак, якщо вони занадто вже затягуються, інтерес підписників до проекту згасає.

Огляд сервісів для монетизації Інстаграма

Настав час сказати пару слів і про сервіси для монетизації, спеціалізованих сайтів, які допоможуть отримувати дохід з Instagram.

Біржі реклами

Вище, ви вже могли помітити назви бірж реклами. Це такі сайти, на яких рекламодавці підбирають блогерів для покупки реклами. Якщо ви зареєструєтесь на них і розмістите свій аккаунт, то теж зможете отримувати пропозиції про розміщення реклами.

 • bloggermail.net - біржа реклами в соціальних мережах. Влогери і паблішери заробляють на розміщенні реклами, а рекламодавці отримують нове джерело відданих фанів бренду.
 • storiesgain.com - SMM сервіс для блогерів Instagram і груп, який дозволяє купити-продати рекламу в соціальних мережах швидко і вигідно.
 • Epicstars.com - сервіс, що об'єднує блогерів і рекламодавців з усього світу. Проект працює з 2015 року. Адміністрація біржі співпрацює з соціальною мережею Instagram.

Партнерські програми

Це спеціалізовані сайти, на яких представлено дуже багато рекламодавців. Ви отримуєте індивідуальне посилання на відповідного рекламодавця і направляєте по ній відвідувачів свого профілю. Якщо вони куплять або виконують іншу умову, Ви отримуєте винагороду.

 • salesdoubler.pro - мережа партнерських програм з оплатою за цільову дію користувача на сайті рекламодавця.
 • mylead.global - популярна партнерська мережа, яка зарекомендувала себе надійністю співпраці і відмінним вибором можливостей для заробітку в мережі.
 • drop1.top - одна з найбільших партнерських програм на ринку. Працює за стандартом СРА ("cost per action" — оплата за дію). drop1.top -партнерська програма для монетизації трафіку з оплатою за дії.
 • newtrend.team - кожен партнер може розмістити на своєму майданчику рекламу одного з рекламодавців ePN і заробити на залучених покупцях.

Сервіси активної реклами

Сервіси активної реклами - це сайти, на яких розміщені всі блогерами з різними показниками. Якщо авторизуватися на цих сайтах за допомогою Instagram, то стануть доступна аналітика цій мережі.

 • hypeauditor.com - найбільш популярний ресурс, що надає масу акаунтів в Instagram та інших соціальних мереж.
 • trendhero.io - також дуже популярний сервіс для пошуку блогерів.
 • www.upfluence.com - популярний зарубіжний ресурс, робота якого націлена на допомогу в розкрутці сторінок в соц. мережах.

Всі ці проекти мають широкі можливості, і робота з ними дозволить вам значно розширити свої пізнання в сфері розкрутки Instagram.

Часті питання (FAQ)

Як заробити в Інстаграмі?

Заробляти можна за допомогою свого Instagram аккаунта або надаючи послуги з ведення стороннього аккаунта. Поширений спосіб заробітку в Інстаграмі це розміщення рекламних постів в профілі.

Як заробити в Інстаграмі на лайках?

Заробляти в Інстаграмі на лайках можна використовуючи системи накрутки лайків, як купуючи лайки так і пропонуючи свої послуги.

Чи можливий заробіток в Інстаграмі?

Мільйони підприємців використовують можливості Instagram для продажу від постачальників послуг до некомерційних організацій та власників бізнесу. Існує кілька тактик, які ви можете почати використовувати вже сьогодні, щоб в 2024 році поповнити ряди успішних підприємців, які заробляють на Instagram.

Як заробити за допомогою Instagram?

Instagram в основному заробляють продаючи рекламу і тим самим просуваючи чиюсь творчість. Чим більше розкручений аккаунт, тим більше він може заробити.

Як почати заробляти в Instagram?

На початку подбати про те щоб ваш профіль був повністю заповнений, був справжнім, маючи справжніх підписників і володів деякою кількістю постів. Загалом був активним. Після необхідно зареєструватися на біржі реклами в Instagram і виконувати завдання розміщуючи рекламні пости.

Як заробляти на рекламі в Instagram більше?

Розкручувати власний Instagram аккаунт. Збільшити кількість підписників на свій блог, підняти його якість, це стосується як зображень так і тексту. Чим більше у вас підписників і тим більше ви можете просити грошей за свою роботу.

Скільки можна заробити в Instagram?

Заробіток залежить від двох речей. Наскільки часто ви розміщуєте рекламні записи і кількості людей, які підписалися на вас. До мільйона передплатників можна взяти орієнтир, що будь-який лайк під вашою публікацією буде дорівнювати 1 грн.

Як заробити в Інстаграмі на підписниках без вкладень 1000 доларів?

Зазвичай, люди платять або отримують гроші тільки в тому випадку, якщо у них більше 10 тисяч підписників в Instagram. Цифри варіюються від галузі до галузі, але, якщо ви хочете заробити до 1000 доларів, вам знадобиться 100 000, 200 000 або більше абонентів.

Наскільки високим може бути заробіток в Instagram на рекламі?

Нерідко люди, у яких більше 100 000 підписників, заробляють від 700 до 900 доларів за фотографію. Ті, у кого є 500000 абонентів, можуть отримати від 2000 до 3000 доларів за опубліковану спонсоровану фотографію.

Чи платять гроші за коментарі в Інстаграмі?

Звичайно. Ви можете писати коментарі на замовлення з урахуванням особистих побажань замовника. Така робота обов'язково оплачується.

Скільки платять за лайки в Інстаграмі?

В Інстаграмі немає єдиного показника вартості лайків. Кожен замовник самостійно визначає, скільки платити. В середньому, ціна варіюється в межах від 8 до 40 грн за сотню лайків.

Заробіток на завданнях в Instagram – що це?

По суті - це заробіток на накрутці. Ви реєструєтеся на спеціальному сайті і на замовлення виконуєте нескладні дії (підписуйтесь на акаунти, ставите лайки, пишете коментарі). За це замовники платять вам гроші.

Висновок + відео

Тепер нам абсолютно точно відомо - заробляти в Instagram можна, причому дохід може бути дуже високим. Соціальна мережа стрімко розвивається і надає все більше можливостей для ефективного ведення своєї справи. Способів, якими можна заробити гроші, багато. Їх специфіка і складність різні, і кожен зможе знайти щось підходяще для себе. Не бійтеся експериментувати, працюйте, вивчайте просування в соціальних мережах і вірте в свій успіх, і тоді ви обов'язково досягнете всього, чого тільки захочете! Вдалої роботи!

Напишіть в коментарях, які варіанти заробітку на Instagram ви вже пробували і який отримали результат. А так само обов'язково пишіть, якщо якісь способи або сайти перестали працювати, щоб попередити інших!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити