Зміст[Сховати]

Привіт, шановні читачі BiznesCat.com! Сьогодні ми розглянемо ще один доступний абсолютно кожному спосіб отримання грошей в Інтернеті без вкладень, це заробіток на перегляді реклами (банерів, відео, сайтів рекламодавців), тобто заробіток на інтернет серфінгу.

Цей вид заробітку відрізняється своєю простотою і доступністю, адже робити нічого, по суті, не треба: просто дивіться рекламні сайти, відеоролики, пости в соцмережах і отримуєте за це гроші. Це хороша можливість для початківців отримати перші гроші в мережі, тому що почати заробити на перегляді реклами можна дуже швидко, буквально в цей же день, не рахуючи виведення грошей (їх зазвичай перевіряють перед виплатою).

Заробіток на перегляді реклами

Звичайно, це будуть не величезні гроші, тисячі грн в день за перегляд реклами ніхто не заплатить, адже таких бажаючих дуже багато, відповідно така робота коштує не дуже дорого. Але новачкам дуже важливо отримати перші гроші і упевнитися, що в інтернеті дійсно платять і можна продовжувати розвиватися далі в цьому напрямку. Та й зайва пара сотень грн в день не буде зайвою нікому.

Що потрібно для заробітку на перегляді реклами

Щоб почати заробляти на одній або декількох біржах, які платять за серфінг і перегляд реклами, потрібно пройти реєстрацію з підтвердженням по електронній пошті, а пізніше вказати гаманець для виведення коштів.

Обов'язковими є:

 1. Адреса електронної пошти. Рекомендуємо створити для такої роботи окремий email і бажано виділити для цих цілей окремий браузер.
 2. Номер електронного гаманця. Як правило, виплати проводяться на Яндекс.Гроші або Вебмані. Реєстрація в обох системах безкоштовна, але згодом у власників гаманців вираховують комісію за проведення фінансових операцій. Плата невисока і стягується у вигляді фіксованої процентної ставки.

Деякі проекти пропонують користувачам завантажити на свої комп'ютери спеціальні програми (або відкрити розширення в браузері). Не зробивши цих дій, користувач не зможе переглядати кліпи і відеоролики, за які нараховується оплата. Але не завантажуйте все підряд, і користуйтеся антивірусною програмою, хоча б безкоштовним Avast.

Словник термінів

Перед початком необхідно визначитися зі списком термінів і новими словами, які зустрінуться вам в процесі заробітку на перегляді реклами.

 • Букси - спеціальні сайти, на яких замовники розміщують завдання, і які можна виконувати. Список сайтів нижче.
 • Серфінг сайтів - перегляд сайтів в Інтернеті, грубо кажучи, серфінг — це коли ви «ходите» по сайтах.
 • Виконавець - це ми з вами, користувачі, які виконують ці завдання і отримують оплату.
 • Фрілансер - вільний працівник. В рамках цієї статті-те ж саме, що і виконавець.
 • Верифікація - підтвердження свої даних, наприклад, номера телефону за допомогою смс і т. д.
 • Розширення браузера - спеціальна надбудова, яка встановлюється всередину браузера (зазвичай Google Chome) і додає нові можливості, наприклад, автоматизує щось.

Способи заробітку на перегляді реклами

Заробіток на прочитанні рекламних оголошень підрозділяється на кілька напрямків. Можна заробляти на перегляді реклами наступними способами:

 1. Працюючи на буксах. Оплата проводиться за серфінг і автосерфінг сайтів, читання листів, участь в тестуванні і виконання всіляких нескладних завдань.
 2. Завантажуючи розширення. Встановивши розширення на свій комп'ютер, Користувач дозволяє рекламодавцям транслювати рекламні оголошення в його браузері.
 3. Переглядаючи рекламні відео.
 4. Переглядаючи рекламу в мобільних додатках.

Робота на біржах активної реклами

Буксами називають сайти, що платять користувачам за виконання простих завдань. Ще їх називають біржами активної реклами.

Як правило, ці дії зводяться до перегляду реклами, а також:

 • серфінгу та автосерфінгу;
 • прочитання листів;
 • проходженню тестів;
 • виконання призначених для користувача завдань на сайтах рекламодавців і в соціальних мережах (проставлення лайків, репостинг, оформлення підписок);
 • перегляду відео, проставлення лайків, оформлення підписок і написання коментарів на YouTube;
 • оплачуваним відвідуванням (Серфінг, що супроводжується додатковою активністю).

Заробіток на серфінгу сайтів

Суть інтернет-серфінгу в перегляді сторінок на сайтах рекламодавців. Щоб отримати оплату, виконавець повинен перебувати на рекламній сторінці протягом певного часу. У більшості випадків перегляд однієї такої веб-сторінки триває 10-60 секунд. Коли час закінчується, Користувач, отримавши повідомлення про зарахування оплати, залишає сайт. Рекламодавець таким чином підвищує рейтинг сайту і збільшує лічильник відвідуваності.

Автосерфінг сайтів

Автоматичний серфінг - повністю автоматизований процес. Тому платять за нього набагато менше, ніж за ручний Серфінг. Все, про що потрібно зробити Виконавцю (працівнику) – перевірити зарезервовані в системі сайти для автоматичного серфінгу і натиснути на «Старт».

Прочитання листів

Читання листів - це, по суті, той же Серфінг, тільки кілька модернізований. Виконавцю пропонують вивчити текст, складений рекламодавцем, а потім вибрати правильну відповідь зі списку, наведеного в кінці рекламного тексту.

Якщо відповідь вибрана правильно, відкривається сторінка серфінгу. 

Проходження тестів

Ще один різновид серфінгу. Виконавець відповідає на запитання тесту, попередньо ознайомившись з умовами, складеними замовником. Щоб дізнатися правильну відповідь, необхідно перейти на рекламну сторінку.

Виконання завдань

Виконавець повинен перейти на портал рекламодавця за посиланням або самостійно знайти сайт, скориставшись пошуковою системою одного з браузерів. Виконання завдання - це прояв активності на ресурсі замовника. На проекті SeoSprint, наприклад, рекламодавці щодня розміщують більше десяти тисяч різноманітних завдань. У кожному міститься міні-інструкція - план дій, виконавши який, користувач отримує оплату.

Завдання, які фігурують на сайті як багаторазові, можна виконувати щодня.

Що ж можуть зажадати від фрілансерів рекламодавці:

 • зареєструватися на будь-якому сервісі або сайті;
 • клікати по посиланнях;
 • залишити відгуки в соціальних мережах;
 • проголосувавши;
 • написати пост;
 • завантажити файли і так далі.

За одне успішно виконане завдання можна отримати від 0,2 до 400 грн. Вартість залежить від складності дій.

ТОП кращих сайтів для заробітку UPD. 24.02.22

UPD. 24.02.22 На жаль українських сайтів по перегляду реклами та відео не існує, а рекомендувати більше російські не можемо! Якщо з'являться українські обов'язково доповнимо статтю, а поки що можемо порекомендувати англомовний сайт по перегляду відео за гроші scoin.click. Повний огляд можете переглянути у відео нижче яке ми для вас підготували.

Seosprint - заробіток на простих завданнях без вкладень

Seosprint добре зарекомендував себе, перспективний і постійно розвиваючийся проект. Унікальність цієї платформи в тому, що тут передбачена можливість виведення зароблених коштів на безліч платіжних систем. Причому користувачі, які прив'язали до своїх робочих акаунтів Вебмані, будуть отримувати оплату протягом лічених секунд.

SeoFast - легкий заробіток за допомогою серфінгу

Аналогічний сервіс, але на Сеофаст можна знайти завдання, яких немає на Seosprint. Наприклад, перегляд тизерів. Заробіток виводиться на рублевий гаманець WebMoney, а також на ЮГроші, ківі, Perfect Money і Payeer. "Родзинка" проекту - стрімко збільшується бонусний рефбек.

WMmail - переглядай сайти і отримуй за це гроші

WMmail перевірений часом «старожил» мережі, що платить в доларах. Крім традиційних видів заробітку, на цьому сайті фрілансери можуть продавати свій рерайт і копірайт. Виплати проводяться на WebMoney, Ю.Гроші, ківі і Payeer, коли на рахунку фрілансера накопичиться $0,1.

WMmail

LikesRock - заробіток на перегляді реклами в соцмережах

LikesRock.com пропонує всім бажаючим заробляти в соціальних мережах. Платить в Євро. Перерахування грошових коштів відбувається на гаманці PayPal і AdvCash після того, як на рахунку фрілансера накопичиться 30 євро.LikesRock

CashBox - заробляй на підписках Youtube

Заробіток на CashBox.ru полягає у виконанні простих завдань, типу підписки на YouTube. Виплати проводяться в рублях.

Piarim.biz - оплата в доларах за перегляд реклами

На Piarim.biz теж заробляють на серфінгу і кліках, тільки отримують долари. Є завдання для YouTube і соціальних мереж.

Piarim.biz

Vip-prom.net - переглядай сайти і заробляй

Ще одна авторитетна платформа, давно і стабільно платить. Кошти нараховуються в доларах, але, на жаль, завдань не вистачає на всіх. Vip-prom.net - відмінний ресурс для отримання додаткового доходу.Vip-prom.net

Отримуємо гроші за перегляд реклами на телефоні

Перегляд реклами на смартфоні дозволяє фрілансеру продовжувати заробляти навіть тоді, коли він знаходиться далеко від комп'ютера. За допомогою мобільних додатків, можна заробляти навіть по дорозі кудись, це дуже зручно.

За серфінг в мобільному додатку платять трохи більше, ніж на комп'ютері. Виведення коштів, в більшості випадків, проводиться на баланс телефону. Деякі додатки передбачають замовлення виплат на WebMoney, PayPal і так далі.

Globus-inter - стабільний заробіток на перегляді реклами

Заробіток на перегляді реклами

Трудівники глобальної мережі, зареєстровані в системі Globus, заробляють, переглядаючи рекламні ролики. Оплата нараховується в рублях. Бажаючі збільшити свій дохід, працюють і через комп'ютер, і через мобільний додаток (встановлюється на Андроїд). Глобус - один з найбільш стабільно платящих "довгожителів" мережі.

Banners App - додаток для перегляду реклами з швидким виведенням

Заробіток на перегляді реклами

Banners App стабільно платить мобільний додаток. За перегляд однієї рекламної сторінки можна отримати $ 0,001.

AdCore - заробляй на перегляді реклами та роликів на YouTube

AdCore дозволяє заробляти на перегляді рекламних посилань, читання листів, лайках на YouTube.

Отримувати прибуток, переглядаючи зображення, дозволяють такі проекти як Uh.ru, Piccash.net і Pic-mir.ru.

Заробіток на автоматичному перегляді реклами - 5 сайтів

Все, що вам знадобиться для заробітку на автоматичному перегляді реклами – встановити спеціальні розширення у вашому браузері і спостерігати, як поповнюється ваш баланс. Можна залучати ваших друзів і знайомих в реферали і постійно збільшувати свої доходи.

 • Surfe BE (https://surfe.be) - повністю автоматичний заробіток. Один раз встановили розширення і тільки перевіряєте, як зростає сума на балансі. Внизу на кожному сайті непомітно миготить реклама, і якщо раніше вам за це не платили, то тепер заплатять. Оплата нараховується в доларах, тому ваші доходи захищені від інфляції. Вивід можна замовити навіть від мінімальної суми в 0,03$.
 • Surfearner (https://surfearner.com/earn/) - один з довгожителів на ринку послуг для заробітку на автоматичному перегляді реклами, який забезпечує додатковим доходом десятки тисяч користувачів по всій країні, просто за те, що вони проводять час в Інтернеті за своїми улюбленими справами і захопленнями. Розширення для заробітку можна завантажити на офіційному сайті ресурсу. Мінімальний поріг для виведення становить 5 грн. Вивід доступний на всі популярні платіжні системи.
 • AdvProfit (https://advprofit.ru) - унікальне додаток для пасивного заробітку, яке замінює рекламні банери на сайтах на свої. Користувачі роблять ті ж дії, що і зазвичай, ніяких спливаючих вікон або заставок, але за підміну рекламних блоків нараховуються гроші. Тобто, якщо раніше нам рекламу на сайтах нав'язували безкоштовно, тепер за це будуть платити. Після реєстрації в особистому кабінеті можна встановити додаток за посиланням, в браузері в угорі правому куті з'явиться кнопка цього додатка, натиснувши на яку можна буде його активувати, і спостерігати за накопиченням коштів на рахунку. Виведення грошей доступний на всі популярні платіжні системи від 10 грн.
 • AdsBitcoin (https://adsbitcoin.io) - лідер серед проектів для заробітку на автоматичному перегляді реклами. Реклама з'являється у верхньому правому куті браузера в невеликому віконці. Для того щоб почати заробляти, необхідно завантажити і встановити розширення. Гроші за перегляд зараховуються миттєво, в розширенні надається докладна статистика по всіх операціях. Висновок можливий при накопиченні 0,00005 BTC і вище на всі популярні платіжні системи.
 • Payad me (https://payad.me) - новий, дуже перспективний проект, швидко набирає обертів. Додаток для заробітку скачується і встановлюється за кілька хвилин без проблем. Спливаючі рекламні віконця з'являються в нижньому лівому кутку на 10 секунд. Ніяких додаткових дій робити не потрібно, але необхідно залишатися на поточній сторінці поки не закінчиться таймер перегляду. Ще один великий плюс-відсутність мінімального порогу на виведення коштів.

Підіб'ємо підсумок + відео

Переваги роботи в Мережі - в можливості заробляти, виконуючи прості дії і отримувати дохід, навіть будучи власником старенького комп'ютера. Активні працівники Інтернету, які співпрацюють з кількома проектами, стверджують, що їх щоденний заробіток становить близько 5 доларів.

Важливо! Перш ніж почати взаємодіяти з власниками незнайомого обмінника, необхідно упевнитися, що новий сервіс має в своєму розпорядженні необхідну кількість коштів і провести моніторинг відгуків, залишених іншими клієнтами.

Відомо, що зарубіжні ресурси виплачують суми, в рази, що перевищують винагороду, яку можна отримати на вітчизняних сайтах. Проблема полягає в тому, що деякі іноземні рекламодавці, замовляючи трафік, вважають за краще, щоб їх ресурси відвідували співвітчизники, а не громадяни іншої країни.

Отримати більш-менш солідний дохід допоможе браузер Google Chrome з розширенням, що дозволяє переводити вміст іноземних веб-сторінок. Цей захід полегшує завдання фрілансера і дозволяє збільшити заробіток. Особливо, коли виплати проводяться в доларах.

Робота на іноземних сайтах оплачується, головним чином, через Paypal і PerfectMoney. У деяких випадках допускається висновок на OkPay і Payeer.

Після того, як заробіток зарахований на один з гаманців, фрілансер може перевести його в звичну для себе платіжну систему — Вебмані або Ю.Гроші, скориставшись послугами віртуальних обмінників. Таких, наприклад, як BestChange і Changeinfo.

Напишіть в коментарях, які варіанти отримання доходу за перегляд реклами Ви вже пробували і який отримали результат. А так само обов'язково пишіть, які способи або сайти перестали працювати, щоб інші були попереджені!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити