Зміст[Сховати]

Привіт, шановні читачі BiznesCat.com! І сьогодні ми поговоримо про підробіток в Інтернеті без вкладень з щоденною оплатою.

Якщо я скажу, що протягом доби Ви зможете заробити гроші в Інтернеті і вивести їх на картку – мало хто повірить. Але я хочу, щоб ви все ж кинули мені цей виклик і сказали: “я поняття не маю, як це зробити. Але давай, спробуй мене навчити".

На цій сторінці зібрані способи, які підійдуть всім: Не важливо, чи є у вас знання, навички та досвід. Все, що потрібно – це вивчити матеріал зі статті і спробувати вподобаний варіант.

Підробіток з щоденною оплатою

Скільки можна заробляти в день, працюючи в Інтернеті?

Умовно підробіток в інтернеті можна розділити на три види:

 1. Проста робота яка не вимагає спеціальних знань
 2. Робота на біржах фрілансу та копірайтингу
 3. Повноцінна віддалена робота на дому через Інтернет

Цифри будуть приблизно наступні:

На сайтах з виконання простих завдань, отримують від 80 до 200 грн в день. Новачки ближче до мінімальної планки, досвідчені користувачі – ближче до максимальної. Ніяких спеціальних знань і навичок не потрібно – просто шаблонні дії типу реєстрацій, голосувань, репостів.

Якщо є корисний досвід і навички, відкриваються два шляхи: стати фрілансером або копірайтером і брати невеликі замовлення на спеціальних біржах. Фрілансери - це співробітники, які працюють віддалено. Отримують такі люди від 200 до 2000 грн в день. Виконуючи завдання на біржах копірайтингу (написання тексту), можна отримувати від 120 до 800 грн.

Третій варіант ми не розглядаємо, тому що це вже не є підробітком, а передбачає влаштування на повноцінну роботу за наймом, тільки здійснюється вона з дому, через Інтернет. Якщо вам хочеться дізнатися саме про цей варіант, то подивіться: робота в інтернеті на дому без вкладень і обману.

Що потрібно для підробітку в Інтернеті, як почати заробляти?

Для того щоб отримувати гроші в інтернеті, необхідно завести електронний гаманець. Різні сервіси, біржі і замовники використовують їх для переказу грошей за роботу, а з гаманця вже можна виводити на карту за допомогою обмінника BestChange. Створити найкраще відразу кілька популярних гаманців:

 • PayPal
 • PAYEER
 • PerfectMoney

Займіться цим прямо зараз, якщо вже сьогодні хочете отримати гроші. Як тільки створили гаманець, вибирайте відповідний спосіб заробітку зі статті і дотримуйтесь інструкцій.

Робота, яка підійде всім - 10 перевірених сайтів з оплатою кожен день

besplatka.ua - заробіток на простих завданнях

Сайт: https://besplatka.ua/rabota/rabota-na-domu

Спосіб виплат: банківська картка

Це сервіс з простими завданнями. Тут можна заробити на перекладі текстів на дому, набір тексту з фото і реклами на картинках, менеджер чату, оператор чату в телеграммі і т.д. 

Робота різноманітна та не требує досвіду роботи. Але треба бути уважним, щоб не натрапити на шахраїв. Пам'ятайте якщо ви влаштовуєтеся на роботу - платити повинні вам, а не ви.Підробіток з щоденною оплатою

obyava.ua

Сайт: https://obyava.ua/ua/rabota/vakansii/rabota-na-domu

Спосіб виплат: виведення на карту

На obyava розміщують завдання, що вимагають певних навичок, з гнучним графіком. Але і оплачується така робота в рази вище. Якого виду роботу там можна знайти? Все, що завгодно: обробка заявок, СММ менеджер, оператор чату, опублікувати оголошення, перекладач і т. д.

Завдання різноманітні, тому ціни – теж. За день можна запросто заробити від 1000 грн. Але якщо ви готові вкладати більше часу – ці цифри не межа.Підробіток з щоденною оплатою

bloggermail.net - заробіток в інстаграмі

Сайт: bloggermail.net

Виплати: UA Pay, на карту банку

Це сервіс і якому можна отримувати кошти за свій акаунт в інстаграммі. Але є умова, у вас повинно бути більше 3000 підписників. Хто за них платить? Замовники, які намагаються розкрутити продукт або послуги в соціальних мережах.


Підробіток з щоденною оплатою

upwork.com

Сайт: www.upwork.com

Спосіб виплат: Payoneer або SWIFT переказ

Це ще один сервіс, де можна заробляти на простих завданнях за кордоном. Оплата тут в доларах. Оплата тут 2 видів - погодинна та фіксована. 

Подивіться також: Як новачкові заробити в Інтернеті без вкладень грошей прямо зараз. Реальні способи для початківців без ризику + Бонус: 500 грн в день з нуля

Дуже крута біржа, всім рекомендуємо. 
Підробіток з щоденною оплатою

Sense

Сайт: ysense.com

Sense – це глобальна онлайн-спільнота з кількома варіантами заробітку. Приєднуйтесь зараз і почніть заробляти з платними онлайн-опитуваннями, пропозиціями готівкою та багатьом іншим.
Підробіток з щоденною оплатою

seosprint.net - виконання простих платних завдань

Сайт: seosprint.net

У цьому сервісі можна заробити на інтернет-серфінгу, читанні листів і виконанні різних завдань: завантажити файли, перейти по рекламі, взяти участь в голосуванні і т.д. Оплата від декількох центів за прості завдання: перейти за посиланням або проголосувати, до декількох доларів за складні: написати статтю. Перед роботою обов'язково встановіть антивірус.Підробіток з щоденною оплатою

Globus - оплата в доларах за перегляд реклами

Сайт: Globus-inter.com

Цей сервіс дозволить заробити на перегляді реклами на різних пристроях (Android/iOS, комп'ютер). Реєструєтеся на сайті, завантажуєте спеціальний додаток і захочете на свій аккаунт. Потім до вас буде приходити реклама: якщо вона вас зацікавить – можете перейти за посиланням, якщо немає – просто закриваєте вікно і займаєтеся своїми справами. В основному за добу можуть приходити близько 10 реклам.

Робити практично нічого не потрібно – це свого роду пасивний заробіток. Виводити гроші можна кожен день.Підробіток з щоденною оплатою

Як заробити на смартфоні Android / iOS (3 сайту)

Feature Points. Якщо вам незручно працювати з комп'ютера - тоді цей сервіс підійде більше. Тут можна заробляти на скачуванні додатків і перегляді відео з мобільного телефону. Встановлюєте Feature Points на смартфон і завантажуєте додатки, які там пропонують. За скачування кожного платять від 2 грн.

BeMyEye. За допомогою цього сервісу ви можете забути про плату за телефон, як кажуть самі творці проекту. Тому що, використовуючи їх додаток, ви зможете заробити на скачуванні програм та ігор бонуси, які обмінюються на реальні гроші.

Потім їх можна вивести куди завгодно: на електронний гаманець, картку, Steam або відразу оплатити послуги зв'язку. Все що потрібно зробити встановити BeMyEye на телефон, завантажувати додатки і отримувати бонуси.

Tap-Money. Це ще один мобільний додаток, який дозволить заробляти з телефону. Тут потрібно виконувати всі ті ж дії: встановлюєте Tap-Money і вибираєте додатки на головній сторінці, які необхідно завантажити.

ТОП 10 вакансій для підробітку в Інтернеті без вкладень з щоденною оплатою

Набір тексту на дому

Один з найпростіших способів заробітку без вкладень - це набір тексту з відсканованих файлів. Від вас буде вимагатися тільки одне: вміння швидко друкувати. Зараз багато сканерів оснащені функцією розпізнавання тексту. Але все ще залишаються люди, які потребують таких послуг: оцифрувати, наприклад, тексти, написані від руки.

Оплата за таку роботу не надто висока, але якщо вкладати багато часу, то вийде пристойний заробіток. Можете домовитися про оплату кожен день: переписуєте кілька листів, відправляєте результат і отримуєте гроші.

Знайти замовлення можете на сайті з вакансіями або на біржах фрілансу (вони будуть вказані трохи далі). Але будьте обережні: якщо працювати з замовниками безпосередньо, а не через спеціальні біржі, велика ймовірність потрапити на шахраїв. Вони можуть використовувати такі хитрощі:

 • Просять внести оплату у вигляді страховки, щоб ви "не пропали і не зірвали терміни", і обіцяють повернути цю суму з оплатою роботи, а потім самі зникають з грошима.
 • Просять надіслати результат роботи без передоплати, але після того як ви її відправляєте, вони зникають.

Написання текстів і статей за гроші

Ще один спосіб заробити - це копірайтинг (написання статей). Не відмовляйтеся від нього, якщо вважаєте, що у вас немає письменницького таланту. Для копірайтингу це не першорядний навик: набагато важливіше мати корисний досвід, який цікавий людям. Цього вже достатньо, щоб за ваші статті платили. А письменницький талант розвинете з часом. Спочатку його ні в кого немає – він купується з досвідом. Тим більше ніяких вкладень від вас не потрібно.

Можливо, ви працювали в якій-небудь компанії і накопичилося багато корисного досвіду. Можете цим ділитися в статтях: допомагати вирішувати проблеми, з якими самі стикалися, давати поради, рекомендації і т. д.

Ось кілька бірж копірайтингу, де ви можете заробити:

Перша біржа копірайтингу для заробітку - uatxt

Сайт: uatxt.com

uatxt.com - це найпопулярніша біржа копірайтингу. На ній ви зможете знайти замовлення мало не на будь-яку тему: будівництво, психологія, автомобілі, бізнес, Інтернет-маркетинг і т.д. Виконуйте завдання інших людей або пишіть цікаві статті і викладати їх на продаж.

У першому випадку вам заплатять відразу ж - як тільки ви виконаєте замовлення, і він пройде перевірку. У другому потрібно буде чекати, поки текст зацікавить кого-небудь.

Друга біржа статей і копірайтингу для заробітку - text.lviv

Сайт: text.lviv.ua

text.lviv.ua - це друга за популярністю біржа. На ній не так багато замовлень, але з особистого досвіду скажу: тут набагато більша ймовірність продати готову статтю. Всі тексти проходять ретельну перевірку, тому до них у покупців величезна довіра. Можете спробувати свої сили тут, якщо страшно відразу ж братися за замовлення.

Третя біржа контенту для заробітку - 2polyglot.com/ua

Сайт: 2polyglot.com/ua

2polyglot.com/ua - ще одна цікава біржа. Для реєстрації та доступу до замовлень на ній, вам необхідно буде пройти спеціальний тест, написати твір і дочекатися перевірки модераторів.

Поради для початківця копірайтера

 1. Для того щоб набратися досвіду – займайтеся спочатку рерайтом. Це свого роду переказ текстів. Ви берете чужі статті і викладаєте матеріал по-новому: робите його цікавіше, додаєте свої приклади або дивіться на питання з інших сторін. Загалом повинен вийти зовсім інший текст, але на ту ж тему.
 2. Спочатку дбайте про досвід і репутацію, а не про заробіток (в довгостроковій перспективі такий підхід принесе більше грошей). Беріться за недорогі замовлення: навчитеся писати, отримаєте впевненість у своїх силах і заробите позитивні відгуки. Це відкриє з часом доступ до більш дорогих замовлень.
 3. Також не варто довго стояти на місці в плані ціни на свої послуги. Якщо відчуваєте, що пишете досить добре і замовники вас хвалять – поступово підвищуйте ціну. Це працює в плюс і на вас, і на них.
 4. Постійно розвивайте свої навички. Пишіть, читайте книги по темі, уважно слухайте критику (якщо вона конструктивна) і намагайтеся прибрати всі недоліки з робіт. Чим краще якість текстів, тим більше вам за них заплатять, і тим більше задоволення від роботи ви будете отримувати.

Заробляти на копірайтингу можете кожен день: виконали замовлення або продали статтю – отримали оплату. І вже протягом доби зможете вивести гроші на гаманець.

Наповнення сайтів (контент-менеджер)

Контент-менеджер - це наступний крок в кар'єрі копірайтера, якщо можна так висловитися. В його обов'язки входить наступне: відповідати за наповнення сайту графічним, текстовим та іншим контентом, стежити за порядком в коментарях і т. д.

Ця професія вимагає знання HTML, вміння працювати з сайтами на різних движках, вміння користуватися Adobe Photoshop (або іншими графічними редакторами) і досвід в копірайтингу. Не лякайтеся, все це реально освоїти, було б бажання.

Скільки можна заробити на цьому і де знайти замовників? Заробити на наповненні сайтів можна від 50 до 400$ в місяць за проект. На першому етапі краще отримувати оплату щодня, до того, як спрацюєтеся з замовником, потім – щотижня. Знайти замовлення можна на біржах фрілансу або на сайтах з вакансіями типу hh, OLX, Superjob в розділі «віддалена робота».

Респондент платних опитувань

Заробити можна ще й просто відповідаючи на питання. Є спеціальні сервіси, які надають анкети і платять гроші за те, що люди їх заповнюють. Чи є тут підступ? Ніякого підступу немає - найчастіше ці опитування, це маркетингові дослідження, з метою дізнатися думку про товари і послуги. Для того щоб краще просувати їх, здійснювати більше продажів.

Ось приклади сервісів, де ви можете пройти опитування:

 • vlasnadumka.ua - відмінний проект з великою кількістю тестів, платять в середньому 60-70 грн;
 • surveyharbor.com/uk - досить цікавий ресурс, що пропонує безліч варіантів тестів (від маркетингових до наукових), платять від 10 до 100 грн;
 • new.opinion.com.ua - щоденні "міні-опитування", регулярна поява нових анкет;
 • survimo.com/ua/ - новий проект в цій ніші, за проходження анкет дають від 60 грн;
 • metroopinion.com/ua - від 15 грн за прості до 200 грн за складні анкети, швидке виведення коштів, зручний інтерфейс сайту.

Оплата за кожну заповнену анкету – від 20 до 100 грн. Приходять опитування кілька разів на місяць (зазвичай близько 6). Якщо у вас багато вільного часу і є бажання заробити побільше – реєструйтеся відразу на декількох сайтах. Перші гроші можете отримати вже в день реєстрації. Правда зняти їх можна буде, коли накопичиться певний поріг – близько 120 гр).

Є один невеликий секрет: при реєстрації вказуйте вік не менше 25 років, наявність машини і високий заробіток. Це допоможе отримувати більше опитувальників.

Переклад аудіо в текст

Переклад аудіо та відео матеріалів в текст (транскрибація) - хороший підробіток для тих, хто не володіє спеціальними навичками. Найчастіше в текстовий формат з аудіо або відео формату переводять тренінги, лекції, інтерв'ю або записи з конференцій. Замовникам потрібно перетворити записи в текст, але самим виконувати таку роботу довелося б дуже довго, тому вони розміщують такі завдання на біржах фрілансу.

Скільки можна на цьому заробити? Від 120 грн за годину транскрибованого матеріалу – це мінімальна планка. Оплата щоденна, відразу після здачі і перевірки замовлення, вкладень не потрібно.

Програми для машинної транскрибації не працюють так, як хотілося б: машини не знають, як правильно розставляти розділові знаки, роблять багато помилок і не прибирають зайве (порожні фрази, "еканіе" та інше). До того ж, іноді потрібно ще уточнювати, хто говорить: наприклад, чоловік або жінка, по іменах, 1,2 або 3 голоси.

Де знайти замовлення? На сайтах фрілансу (дивитися наступний пункт). Якщо ви новачок в цьому і у вас немає рейтингу на біржах – намагайтеся запропонувати щось цінне: наприклад, дві години в день якісно транскрибованого матеріалу або грамотне оформлення і усунення помилок. Загалом підключайте фантазію: робіть пропозиції так, щоб вибрали саме вас. Тоді зможете отримувати замовлення частіше і заробляти кожен день.

Фріланс - хороші доходи з віддаленої роботи на дому

Віддалено можна виконувати дуже багато видів робіт: створення сайтів і дизайну, просування в пошукових системах, програмування, реклама, робота з аудіо, відео та графічним матеріалом, консультації з різних питань і т.д. Все це і називається фрілансом.

Якщо який-небудь напрямок з перерахованих вище вас зацікавив - можете на цьому заробляти. Звичайно ж, потрібні певні навички для виконання такої роботи. Якщо вони є - відмінно, якщо немає – цьому можна запросто навчитися: в мережі повно курсів, які допоможуть з цим. Але повернемося до питання заробітку.

Для того щоб отримувати гроші на фрілансі, потрібно шукати замовників. Можна спробувати знайти особисто, а можна через біржі фрілансу:

 • seoware.ua
 • Free-lance.ua
 • Freelancehunt.com
 • Weblancer.net
 • Freelance.ua

 Пам'ятайте: займаючись цим без посередників (чим і виступають біржі), ви ризикуєте наштовхнутися на шахраїв. Виконаєте роботу, а за неї не заплатять. У цьому випадку завжди просите передоплату, зазвичай 50% від підсумкової вартості.

Скільки на цьому можна заробити? Залежно від навичок і вкладеного часу: професіонали, які займаються цим по 8-10 годин на день, можуть похвалитися заробітком в сотні тисяч. Новачки, які займаються цим по 10 годин на тиждень і вважають свого роду хобі, заробляють близько 2000-4000 грн.

У фрілансі межі на заробіток ви встановлюєте собі самі. Можете знайти багато замовників і виконувати роботу швидко: щодня отримувати по кілька сотень або тисяч. А можете знайти одного і ліниво виконувати завдання: заробляти кілька тисяч за місяць. Все залежить від власного бажання, так як начальника – крім вас самих – не буде.

Монтаж відео

Ще один підробіток з щоденною виплатою, за допомогою якої можна заробити без вкладень в мережі – це монтаж відео. Якщо у вас розвинене креативне мислення, і ви вмієте:

 • Робити інтро і аутро (заставки) до різних роликів.
 • Знаходити хороші кадри, об'єднувати їх і робити якісні відео.
 • Покращувати якість зображення і звуку.
 • Додавати різні ефекти.

Тоді можна заробляти на цьому, навіть перебуваючи вдома. Віддалена робота передбачає, що не потрібно буде кудись їздити для зйомок: або вам надішлють готовий матеріал, або ви самі повинні будете знайти або створити хороші кадри.

Якими якостями повинен володіти відеомонтажер: хороший смак, щоб знаходити і вирізати якісні кадри, і вміння працювати з відеоредакторами. Зазвичай замовлення представляють роботу наступного типу: створення рекламних роликів, відеопрезентацій і заставок. Але іноді можуть проскакувати і абсолютно унікальні пропозиції.

Як і скільки можна заробити на відеомонтажі? Від 200 до 2000$ в місяць – це середній заробіток в мережі. Якщо ви займалися цим в будь-якій компанії і є хороше портфоліо – можете розраховувати на більш високий заробіток. Якщо новачок - доведеться багато старатися і виконувати недорогі замовлення. Де знайти роботу такого типу? На сайтах фрілансу (список вище), в рекламних і весільних агентствах і скрізь, де потрібна робота з відео.

Особистий помічник

З переходом бізнесів в онлайн, багатьом керівникам стали потрібні особисті помічники в мережі. Зазвичай це люди, яким скидають завдання, на які немає часу у начальників. Якими навичками повинен володіти особистий помічник?

Це повинні бути різнобічно розвинені люди, хоча б поверхнево. Вони повинні мати хороші комунікаційні навички і навик продажів, вміти грамотно писати, працювати з сайтами і контролювати роботу фрілансерів. Це лише невеликий список того, що потрібно. Керівники можуть попросити виконувати завдання, які ви не очікували, тому потрібно бути гнучким і швидко розбиратися в різних питаннях.

Заробляють помічники по-різному: якщо ви новачок і у керівників йде багато часу на те, щоб розжовувати завдання – оплата буде невеликою. Якщо вже є досвід і ви схоплюєте все нальоту – на вас буде більше відповідальності і, отже, вище заробіток.

Точні цифри дуже складно назвати, щоб залишатися чесним. Комусь потрібен особистий помічник, який простежить за наповненням блогу і чистотою в коментарях – за це будуть платити по 80-200 грн в день. А комусь потрібно, щоб ви контролювали роботу цілого проекту: декількох фрілансерів, продажу, просування та інше – за це будуть платити кілька десятків тисяч на місяць.

Отримати посаду особистого помічника можна на біржах фрілансу або через сайти з вакансіями на віддалену роботу.

Заробіток на студентах

Якщо ви вмієте виконувати різні студентські завдання: писати реферати, вирішувати завдання і контрольні, виконувати курсові та дипломні роботи - на цьому теж можна заробити.

Ось кілька сервісів, де викладають завдання:

 • studenthelp.com.ua
 • Preply.com
 • vbaze.com.ua/ua

Якщо ви розбираєтеся в різних питаннях: цивільне право, медицина, математика, фінанси та інше – виберіть собі відповідне завдання, уважно прочитайте опис і виконайте його. Якщо є бажання і вільний час – можете брати замовлення кожен день і отримувати щоденну оплату.

Виконання доручень на Kabanchik.ua

Ще один спосіб швидко заробити - це сайт Kabanchik.ua. це сервіс, на якому можна зустріти абсолютно різні пропозиції про роботу на короткий період або всього на один день. Робота може бути, як віддаленою, так і з виїздом у Вашому місті.

Які завдання можна там зустріти: юридична допомога, ремонт і будівництво, репетиторство, веб-розробка, кур'єрські послуги і т. д.

Завдань величезна кількість. В основному вони не вимагають багато часу, тому оплату ви можете отримувати кожен день. Замовлення є як по кілька тисяч, так і за десятки тисяч. Підберіть собі те, що підходить і домовтеся про роботу.

Плюси віддаленої роботи через Інтернет

По-перше повністю відсутні вікові рамки. Тут нікому не цікаво, скільки вам років, тут цікавляться лише тим що ви можете робити і наскільки добре.

Заробляють через Інтернет чоловіки і жінки, пенсіонери та студенти, мами з діточками на руках і професіонали, втомлені від щоденних багатогодинних поїздок на роботу.

По-друге це швидкий вхід в професію, навіть якщо вона для Вас абсолютно нова. Сумніватися з приводу того що немає потрібного освіти не варто. Освоювати нову професію потрібно, але це не складно. Зараз дуже багато всяких курсів і тренінгів, причому і безкоштовних. Так що було б бажання.

Сотні сайтів і форумів допоможуть швидко оволодіти основами будь-якої справи. Найнеобхідніші базові знання ви отримаєте в доступній і зрозумілій формі без всяких вкладень. А ось коли підуть заробітки, ви самі побачите прогалини у ваших знаннях і брак інформації, що треба б підвищити свій рівень, а стало бути і заробіток, тоді можна і на платне навчання піти. Ви зможете дозволити собі професійні курси та семінари.

По-третє ви берете і використовуєте вже все готове. В даному випадку не треба щось винаходити, створювати всякі премудрості. Беремо вже створені, адаптовані ресурси і вперед! Головне грамотно ними користуватися.

Четвертим плюсом назву можливість самому планувати свій робочий день. Роботодавцю важливо, щоб робота була зроблена якісно і в строк. В який час доби Ви будете виконувати, скільки часу на це ви витратите нікого не хвилює.

З'являється можливість більше часу проводити з сім'єю, спілкуватися з близькими людьми. З'являється час на хобі, на улюблені захоплення. Підробіток вдома можна проводити і з омоложуючою маскою на обличчі!

І ще один «базовий» плюс. Можна жити і творити там, де хочеться! Головне, щоб були комп'ютер та інтернет. Сьогодні дощитиме - творю вдома, завтра погода "шепоче" − йду творити в парк або кафе. Набридла осіння "мерзопакість" - їду в теплі краї. Такий собі робочий комфорт.

Заробіток в Інтернеті - обман і шахраї, поради з особистого досвіду

Багатьох відштовхує заробіток в Інтернеті тим, що тут багато шахраїв. Але є кілька порад, як захистити себе від них:

 • Працюйте через гарантів - спеціальні біржі і сервіси. Якщо ви виконаєте роботу там, то Вам гарантовано заплатять.
 • Читайте відгуки про сайт, на якому вам пропонують заробіток. Через пошукові системи дуже просто знайти інформацію по будь-якому сайту.
 • Не потрібно нікому відправляти гроші. Якщо вас просять з яких-небудь причин надіслати гроші (наприклад, для "гарантії") - відмовляйтеся відразу ж. Ніякий роботодавець при здоровому глузді не буде таке просити. Швидше за все ви натрапили на шахраїв.
 • Коли наберетеся досвіду і відчуєте, що переросли біржі – працюйте напряму. Але в такому випадку почніть просити передоплату. І ніколи не відправляйте результат першими, якщо не впевнені, що отримаєте гроші.

Підіб'ємо підсумок + відео

Спробуйте сьогодні заробити перші гроші в Інтернеті. Навіть пара доларів, отримана з мережі, дуже сильно чіпляє емоційно. Якщо ви проводите багато часу за комп'ютером – займіть його хоча б частково тим, щоб поліпшити свій фінансовий стан.

Напишіть в коментарях, які способи підробітку ви вже пробували, і який отримали результат! Задавайте свої питання, і обов'язково напишіть, якщо якийсь із сайтів перестав працювати або виплачувати гроші, щоб інші були попереджені.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-1 # Галина 02.09.2020, 13:44
Я нивірю що за отзиви можна отримувати кошти
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій Косенков 02.03.2021, 14:04
А не потрібно вірити, ви можете провірити.
Ось сайт самий популярний який платить за коментарі - QComment.ru
Якщо виконаєте завдання строго ТЗ замовника, то вам зарахують ту сумму яка прописана у завданні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Катя 02.03.2021, 08:59
Я недумаю що Ви справді платите, тому хочу. Перевіпити
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Сергій Косенков 02.03.2021, 13:58
Доброго дня. Катерино, а де ви прочитали що ми взагалі за щось платимо??
В данній статті приведені сайти з прикладами завдань за що вони платять.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Оксана 17.09.2023, 18:54
Хочу спробувати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата