Можна перерахувати близько ста способів заробітку через інтернет, але далеко не кожен із них гарантує гідний дохід. Редакція сайту BiznesCat.com вибрали і проаналізували найкращі способи віддаленого заробітку для тих, у кого немає досвіду.

Чи є гроші в інтернеті?

Дистанційно може заробляти будь-яка людина, у якої є будь-яка навичка і стабільний доступ до інтернету. Питання в іншому - скільки можна заробити таким способом?

В онлайн, як і в офлайн, працює принцип: чим більший досвід фахівця - тим вищий заробіток. Новачки без базових знань і профільних навичок на старті можуть розраховувати тільки на мінімальний заробіток. Щоб отримувати більше, потрібно розібратися в специфіці та способах заробітку в інтернеті, освоїти конкретну навичку, удосконалювати скіли і збільшувати джерела доходу. У перспективі людина повинна заробляти більше за менших зусиль.

Якщо подивитися видачу популярних сервісів для пошуку роботи - без досвіду беруть менеджерів з продажу, помічників, консультантів і співробітників колл-центрів. Це низькооплачувані посади з великим завантаженням, високою текучкою, без кар'єрного зростання і високих очікувань щодо зарплати. Вони не підходять претендентам, для яких важливий високий заробіток, кар'єрне зростання і гнучкий графік. Якщо ваша "стеля" в кар'єрі - позиція стажиста або помічника керівника із зарплатою в 7-10 тисяч гривень, можете спробувати себе в продажах. Не хочете продавати, але хочете заробляти в рази більше? Спробуйте себе в маркетингу та PR. Тут є вакансії для тих, у кого немає досвіду, і для досвідчених фахівців. У першому випадку ви будете відповідати за просування компанії та її продуктів в інтернеті та соцмережах, допомагатимете стартаперам знайти свою аудиторію і просуватимете їхні проєкти. У другому - працюватимете з репутацією та бренд-менеджментом.

Якщо не хочете прив'язуватися до офісу - опановуйте віддалену професію. В IT, digital та інтернет-маркетингу потрібні фахівці з досвідом і без: копірайтери, SMM-експерти, Web-розробники, програмісти і навіть адміністратори. Це ті професії, на яких можна працювати віддалено через інтернет. Отримувати на віддаленій роботі ви зможете більше, ніж працюючи з офісу, оскільки ви не обмежені кількістю проєктів, а отже, і межі у вас немає. Також віддалена робота дає змогу співпрацювати з компаніями з великих міст, де заробітні плати значно більші, ніж у регіоні.

Мати високий заробіток у мережі можливо за наявності кваліфікації та досвіду. Якщо навичок немає - починайте з виконання простих завдань, які не потребують знань. Але спочатку визначте, чи зможете ви працювати віддалено.

ЦЕ цікаво - Заробіток на перегляді відео без вкладень з виведенням грошей.

Переваги роботи через інтернет

Дистанційна робота - це не тільки вільний графік, а й відповідальність. Досягають успіху тільки ті фахівці, які постійно вдосконалюються в професії. Наприклад, шлях автора-початківця може виглядати так: переписування чужих текстів → копірайтинг → редактура робіт → особистий блог →створення і продаж інфопродуктів для інших авторів. Досягаючи вершини, людина відчуває всі переваги дистанційної роботи:

 • Вільний графік. Для онлайн роботи потрібно встати з дивана і сісти за комп'ютер. Людина не витрачає час на збори, не стоїть у багатогодинних заторах і не сидить на роботі фіксований час. Вона сама планує свій графік зайнятості та заробіток. Наприклад, 4-5 годин на день присвячені роботі, решту часу - сім'ї, здоров'ю та самовдосконаленню.
 • Робота з будь-якого регіону. Фрілансер, тобто людина, яка працює віддалено, територіально не прив'язана до місцевості. Він може працювати з клієнтами з різних регіонів і навіть країн, якщо знає мову і має стабільний інтернет. Він живе, де завгодно і вільно подорожує світом.
 • Немає конфліктів із колективом. При віддаленій роботі кількість конфліктних ситуацій з колегами мінімальна. Людина спілкується з клієнтом, координатором і колегами віддалено через месенджери і конференц-платформи. Вона не відволікається на плітки і внутрішньокорпоративні війни, її робота не залежить від настрою колег. Він зосереджений на розв'язанні завдання, а не на корпоративних і особистих розбірках.
 • Немає керівництва. Фрілансер сам регулює обсяг роботи, який виконує: він може поєднувати кілька професій або вести одночасно кілька проєктів залежно від своєї зайнятості та кількості грошей.
 • Немає загрози звільнення. Заробіток в інтернеті вдома передбачає роботу насамперед на самого себе і тільки по-друге на когось ще. Немає ризику, що вас звільнять за запізнення або занадто довгий лікарняний. Головне правило на віддаленій роботі - здати завдання вчасно, а не відсидіти 8 годин.

За статистикою HR-сервісів, понад половина працівників на фрілансі працюють самі, не наймаючи співробітників. Це дає їм змогу бути фінансово незалежними та мати достатньо вільного часу для роботи та сім'ї.

 • Самостійний вибір проєктів і роботодавців. Якщо не комфортно працювати з клієнтом, ви відмовляєтеся від проєкту і шукаєте нового клієнта. Не потрібно терпіти набридлий колектив або люте керівництво, тому що немає вибору. Клієнт і виконавець мають рівні права.
 • Вільне ціноутворення. Спеціаліст сам встановлює розмір винагороди за послугу залежно від своїх здібностей, пропозицій конкурентів і фінансових очікувань.
 • Немає обмежень за грошима. Рівень заробітку фахівця залежить від його знань і навичок, від кількості та якості завдань, які має виконати. Меж немає.

Надивившись на віддалених працівників, які досягли великих успіхів, новачки хочуть так само: отримувати багато гривень і вільно розпоряджатися своїм часом. Але новачки часто не враховують, що досягти висот нелегко. Усе залежить тільки від них самих - їхньої самоорганізації та здатності працювати без нагляду.

Недоліки роботи через інтернет

Окрім переваг дистанційна робота має низку недоліків:

 • Відсутність гарантованого заробітку. Фріланс дає більше можливостей для заробітку, але вимагає певного вкладення часу і сил. Багато новачків не готові витрачати час на пошуки постійного замовника, а віддають перевагу разовим проєктам, що гарантують швидкий прибуток. Такий підхід веде в нікуди: немає замовлення - немає грошей. Хороший digital-фахівець якісно виконує поставлене завдання, напрацьовує клієнтів і збільшує заробіток.
 • Ненормований робочий день. Не кожен фахівець має такий рівень самоорганізації, щоб встигати виконувати завдання за робочий день без нагляду начальника. Зазвичай новачки довго налаштовуються на роботу, прокрастинують, відволікаються на домашні справи, а потім намагаються встигнути до дедлайну і можуть зірвати терміни. Навички тайм-менеджменту допоможуть digital-фахівцю правильно розподіляти час між завданнями і все встигати.
 • Немає соціального пакета. У фрілансера не буває оплачуваної відпустки, декрету або лікарняного, він може розраховувати тільки сам на себе.
 • Неприйняття оточуючих. Багато хто досі вважає заробіток через інтернет чимось негідним. Їм здається, що фахівець працює кілька годин на день, не особливо напружується і незрозуміло чим займається. Невизнаність і негативні відгуки з боку близьких знижують мотивацію і залученість фрілансера.
 • Багато відволікаючих чинників. Робота в офісі схожа на ритуал. Щодня людина робить одне й те саме: прокидається → збирається → добирається до робочого місця → відпрацьовує восьмигодинний робочий день → повертається додому. Вона не може в робочий час розв'язувати особисті питання, дивитися телевізор, серфити в мережі, випивати восьмий кухоль кави перед тим, як сісти за ноутбук, або гуляти, коли забажає. Йому платять за те, що він вирішує корпоративні завдання на робочому місці. Фрілансера ніхто не контролює: він сам вирішує, коли працюватиме. Якщо фахівець не вміє правильно розподіляти час і ставити завдання, він ризикує пропустити терміни і підвести клієнта. Щоб не відволікатися, розвивайте навички самоорганізації та тайм-менеджменту.
 • Можливі проблеми зі здоров'ям. Сидячий спосіб життя і робота на комп'ютері часто спричиняють проблеми: падає зір, псується постава, з'являється зайва вага тощо. Заняття спортом допомагають це виправити.

Реальний заробіток в інтернеті - це не робота, а бізнес, який підійде не кожному. Клієнти готові платити виконавцям, які суворо дотримуються термінів, оперативно відповідають на повідомлення, сприймають конструктивну критику і дотримуються правил ділового спілкування.

Способи заробітку в інтернеті

В інтернеті як і в офлайн-бізнесі клієнти платять за товари або послуги. Співпраця взаємовигідна: виконавець отримує винагороду, клієнт - вигоду. В онлайн-бізнесі на цьому можна заробляти. Методи заробітку, опубліковані далі, підійдуть новачкам.

Продаж через маркетплейси

Продаж товарів на маркетплейсі - легкий і швидкий спосіб заробити без спеціальних знань, який підходить усім.

Маркетплейс - це онлайн-вітрина з пропозиціями різних продавців. Клієнт купує товари на самому майданчику, не переходячи в конкретний інтернет-магазин, а продавець знаходить покупців без додаткових витрат. У класичного маркетплейса є свій склад, суворий контроль цін та ізоляція покупців від продавців. Постачальник не домовляється з клієнтом про умови угоди, за нього це робить маркетплейс.

Щоб почати торгувати на маркетплейсі, треба вибрати товар, зареєструвати ФОП і вибрати майданчик. Починати онлайн-торгівлю на маркетплейсі зручно, адже не потрібно створювати інтернет-магазин, залучати потенційних покупців, витрачатися на контекстну рекламу і SEO. Усе це, зокрема багатомільйонний трафік і лояльна аудиторія, вже є у маркетплейсів.

За продаж товарів через маркетплейс продавець платить 3-35% залежно від майданчика і категорії продукту. Так, мінімальна комісія на Modna Kasta становить 35% від ціни товару. Але це не єдині витрати, які несе постачальник. Майданчик бере гроші за доставку та обробку замовлень, обробку платежів, зберігання і маркування товару, зворотну доставку від покупця на склад і використання інструментів аналітики та просування. Іноді підсумковий розмір комісії становить до 70%.

Щоб успішно продавати через маркетплейс, обирайте товари, на які є постійний попит, або запропонуйте товар, якого немає в продажу на майданчику.

За статистикою найбільшим попитом користуються товари повсякденного попиту, трендові та сезонні речі.

Щоб почати продавати:

 1. Зареєструйтеся на майданчику.
 2. Підготуйте пакет документів.
 3. Пройдіть реєстрацію на ЕДО.
 4. Підпишіть договір.
 5. Оформіть товарні картки.
 6. Запустіть продажі.
 7. Відстежуйте ціни, моніторте статистику.

Плюс цього методу в тому, що можна продавати будь-яку кількість товару. Ви можете протестувати майданчик і спробувати продавати навіть один товар на маркетплейсі. Тільки врахуйте, що правила майданчиків періодично змінюються.

Інвестування

Торгівля цінними паперами - ще один популярний спосіб заробляння грошей через інтернет. Інвестор вкладає гроші й отримує пасивний дохід від будь-якої вкладеної суми. Стартового порогу немає. Можна починати навіть з 1000 гривень, але й прибуток буде відповідним.

Щоб почати інвестувати, відкрийте брокерський рахунок і пройдіть тестування. Інвестор до початку роботи має скласти тест на знання основ інвестування. Це допомагає молодим клієнтам, які ще не мають досвіду, обрати напрямок і стратегію вкладення заощаджень.

Рівень заробітку залежить від вкладених коштів і способу інвестування. На купівлі-продажу цінних паперів можете отримувати 10-20% річних, на операціях з облігаціями - 5-8% річних. Розмір прибутку залежить від мети та ситуації на ринку.

Якщо мета зберегти кошти та перекрити інфляцію, обирайте консервативні способи інвестування. Ви отримаєте прибуток у розмірі 2-3% річних за вирахуванням офіційної інфляції. Якщо мета - заробляти, торгуйте акціями, ф'ючерсами та опціонами. За правильного розподілу коштів і суворого врахування ризиків можете заробити до 100% від вкладеного капіталу.

Жити із заробітку, отриманого від інвестицій, одразу - не вийде. Для успішної торгівлі на ринку новачок повинен орієнтуватися в базових принципах економіки та інвестиційних інструментах, розуміти психологію натовпу і постійно інвестувати. Магічного алгоритму, що гарантує прибуток, немає. Необхідно постійно вивчати ринок, використовувати кілька стратегій і суворо дотримуватися ризиків. Необдумані дії та емоції часто призводять до втрати коштів.

Інвестиції - це складний і не завжди прибутковий спосіб, який підійде не всім. Це повноцінний бізнес, без перерв на вихідні та святкові дні.

Ведення соціальних мереж

Заробляти в соціальних мережах можна різними способами:

 • Ставити лайки, писати коментарі.
 • Вести акаунти клієнтів.
 • Розвивати особистий блог.
 • Брати участь у партнерських програмах.
 • Займатися дропшиппінгом.
 • Організовувати спільні закупівлі.
 • Продавати акаунти популярних ігор.

Лайки, коментарі та відгуки

Без досвіду і базових знань у професії можна заробляти на виконанні найпростіших дій: коментарях, лайках, відгуках. Для цього не потрібні спеціальні навички або професійні знання. Достатньо зареєструватися в кількох соціальних мережах одночасно, знайти клієнта і виконати замовлення. За таку роботу платять від 2 до 10 гривень за дію. Щоб платили більше, розвивайтеся, збирайте відгуки та рекомендації клієнтів.

Розвиток та продаж спільноти

Трохи більше платять за продаж готового проєкту. Виконавець може створити групу або тематичну спільноту, наповнити інформацією, набрати аудиторію і продати покупцеві. Що активніша група, то вищий заробіток. 

Перш ніж спробувати такий вид заробітку, виберіть майданчик і тематику спільноти, продумайте контент, який плануєте публікувати, і способи залучення підписників.

Якщо хочете розкрутити спільноту за 1-2 місяці, подумайте скільки готові платити за аудиторію: середня вартість ботів 0,1 гривень за одного підписника, реальної аудиторії - до 15 гривень за людину. Якщо не готові платити гроші, збільшуйте термін окупності. Без вкладень робота над одним проєктом займе від 3 до 12 місяців.

Кінцевий заробіток залежить від вибору майданчика, тематики спільноти, пропозицій конкурентів і споживчого попиту. За відгуками з форумів одночасно одна людина може розкрутити не більше п'яти спільнот, а клієнти не готові платити за розкручені групи великі гроші.

Дропшиппінг

Дропшиппінг - ще один спосіб заробітку через інтернет. Дропшиппер - це посередник між покупцем і продавцем. Процес співпраці виглядає так:

Покупець робить замовлення і платить гроші продавцю-дропшиперу → продавець замовляє товар у постачальника з доставкою на адресу покупця → постачальник обробляє замовлення, відправляє його кінцевому клієнту і платить відсоток дропшиперу, як посереднику.

Заробіток дропшипера - різниця між закупівельною і кінцевою ціною товару. Комісія, яку він бере, - це плата за сервіс і комфорт покупця.

Для запуску класичного інтернет-магазину власнику потрібен стартовий капітал. Він платить за створення сайту і закупівлю товару, обладнує складські площі, впроваджує систему обробки і доставки замовлень. При роботі за моделлю дропшиппінгу підприємець просуває сайт, шукає клієнтів і приймає замовлення. Якщо немає розкрученого акаунта з лояльною аудиторією, без вкладень заробити не вийде.

Дропшиппер не може контролювати роботу постачальника і за кожну його помилку відповідає перед клієнтом. Якщо виконавець погано упакує товар або заощадить на матеріалах, дропшиппер ризикує репутацією. Він повертає гроші незадоволеному клієнту власним коштом, якщо постачальник не приймає повернення.

Чим більше негативних відгуків, тим менше продажів.

Щоб торгувати за моделлю дропшиппінгу, фахівець прораховує бізнес-модель, обирає товарний асортимент і регіон продажів, а потім робить групу в соцмережі. При виборі регіону, дізнайтеся терміни доставки та орієнтовну вартість залучення клієнта. Занадто довга поставка відштовхує потенційного покупця.

Потім знаходить постачальника, укладає договір і наповнює інтернет-магазин картками з товарами. Для успішних продажів просувайте акаунт: через блогерів, таргетовану рекламу, ретаргетинг, look-alike тощо.

Приклад: Клієнт платить за товар 2 390 гривень. Дропшиппер платить 1500 гривень за закупівлю і доставку, а також 350 гривень за лід. Його заробіток - 540 гривень. Якщо 1 з 5 осіб відмовиться від товару, а постачальник не прийме повернення, дропшиппер заробить 850 гривень.

Блогерство

Заробляти в будь-якій соціальній мережі можливо, якщо вести особистий або професійний блог: публікувати фотографії, розповідати про своє життя, ділитися лайфхаками, продавати свою експертність. Швидко розкрутити акаунт без вкладень і специфічних знань не вийде. Блогер-початківець має вміти фотографувати, записувати відео, писати тексти, розбиратися в методах просування, налаштовувати рекламу.

Ведення блогу - це повноцінна робота, яка вимагає професійного підходу. Якщо людина не має відповідних навичок, вона або швидко вчиться, або наймає підрядників.

Власникам розкручених груп платять за розміщення реклами, участь у партнерських програмах. Заробітки від цих способів непостійні і залежать від майданчика, тематики блогу, кількості фоловерів та їхньої залученості. Клієнти будуть платити великі гроші за живу, лояльну аудиторію, яку можна конвертувати в ліди.

Непоганий дохід може принести відкриття власної фірми з розробки індивідуального дизайну, пошиття одягу, випуску виробів під особистим брендом тощо. Цей спосіб практикують відомі блогери з лояльною аудиторією і позитивними відгуками. Просто створити акаунт і почати продавати не вийде.

Корисно - Робота в інтернеті на дому без вкладень.

Адміністрування та просування соцмереж

Відомі блогери і компанії делегують розвиток акаунтів адміністраторам, SMM-менеджерам, фахівцям з таргетованої реклами та інтернет-маркетологам.

Адміністратор соцмереж - це фахівець, який займається веденням і просуванням спільноти: спілкується з підписниками, публікує готові пости, збирає відгуки, підігріває обговорення в групі. Для роботи потрібні базові маркетингові знання, відгуки клієнтів.

Стати адміністратором може майже будь-який користувач соцмереж, але щоб гідно заробляти, йому доведеться вчитися. Адміністрування акаунта - це одна зі стадій реалізації маркетингової стратегії, спрямованої на просування продукції на ринок. Адміністратори тісно взаємодіють з SMM-менеджерами та іншими фахівцями, що розвивають бренд. Якщо таких співробітників у компанії немає, то крім технічної роботи з розвитку акаунта, адміністратор повинен виконувати деякі функції SMM-менеджера:

 • Залучати клієнтів.
 • Розвивати групу.
 • Залучати користувачів до діалогу.
 • Збирати відгуки.
 • Продавати товари або надавати послуги.
 • Проводити розіграші, марафони, конкурси.
 • Запускати таргетовану рекламу тощо.

Рівень заробітку безпосередньо залежить від здібностей фахівця: без навичок і відгуків претендентам платять 2 - 4000 гривень на місяць. За просування в соцмережах і створення сторінки, що продає, SMM-фахівцям платять 10000 - 20000 гривень за один проєкт. Інтернет-маркетологам платять ще більше - до 50000 гривень на місяць. Вони контролюють роботу профільних фахівців, аналізують ринки, придумують і реалізують стратегію просування, розподіляють рекламний бюджет. Для гідного заробітку адміністратори соціальних мереж повинні постійно розвиватися, напрацьовувати позитивні відгуки та професійно зростати.

Написання текстів

Ще один спосіб заробітку в інтернеті без грошових вкладень - написання відгуків, рекламних текстів, постів для соцмереж, лонгрідів тощо. Ви можете заробляти текстами, якщо складно, цікаво і захоплююче розкриваєте різні теми. Тексти та відгуки на замовлення пишуть копірайтери, рерайтери, письменники:

 • Рерайтери - це фахівці, які вміють переказувати тексти, не втрачаючи сенсу. Їхнє завдання - створювати унікальний контент на основі наявної інформації. Послуги рерайтерів замовляють власники інтернет-магазинів і сайтів, автори блогів, інтернет-маркетологи та SMM-фахівці.
 • Копірайтери - це майстри слова, які пишуть інформаційні тексти, що продають і розважальні тексти з нуля. Вони допомагають просувати товари та послуги, збільшують продажі, формують позитивний імідж компанії та залучають клієнтів. У копірайтингу важливо знайти свого клієнта і напрацювати відгуки. Впоратися з цим завданням зможе тільки професіонал. Для цього він повинен досконально знати технологію написання текстів, а також володіти навичками психологічного впливу на цільову аудиторію.
 • Письменники - це автори, здатні створювати багатосторінкові продукти: міні-книги, есе, лонгріди тощо.

Для пошуку перших замовлень можна зареєструватися на біржах копірайтингу, але врахуйте, що багато таким способом не заробите. Вартість замовлення рахується за знаками, у середньому становить 10 - 40 гривень за 1000 знаків без пробілів. За повноцінний місяць роботи на таких сайтах вам заплатять 2 - 4000 гривень. На старті ваше завдання - дізнатися ази професії та напрацювати відгуки.

Біржі - це чудовий спосіб зорієнтуватися у вимогах клієнтів. Для роботи не потрібні спеціальні знання.

Для збільшення заробітків копірайтер має знайти клієнтів. Щоб залучати замовників із соцмереж, автор розвиває особистий бренд і веде професійний блог. Для співпраці з редакціями - збирає портфоліо з відгуками і розміщує на сайті-конструкторі. Для залучення малого та середнього бізнесу - робить резюме, показує відгуки та готує тестові завдання. Копірайтер має вміти працювати в CRM-системі, створювати прості макети, верстати статті на сайт і грамотно писати.

Оскільки писати тексти може майже кожен, клієнти не готові багато платити новачкам. Заробіток копірайтера безпосередньо залежить від його професійних навичок і досвіду. Діапазон цін великий - від 5000 до 20000 гривень на місяць.

Розробка сайтів

Створення сайтів - чудовий спосіб заробітку для новачків, оскільки межі не має. У цьому бізнесі можна робити майже будь-яку націнку. Спеціаліст може продавати сайти як за 7000, так і за 15000 гривень, якщо зможе пояснити клієнту його економічну ефективність. Наприклад, простий лендінг коштує 6000, а лендінг з формою зворотного зв'язку і воронкою продажів - від 15000.

Корисність сайту оцінюють за рівнем конверсії - відношенням кількості користувачів, які здійснили цільову дію, до загальної маси відвідувачів. Щоб підвищити показник, можна залучати цільовий трафік, створювати посадкові сторінки, наповнювати сайт матеріалами з ключовими словами, прив'язувати автоматичну воронку продажів, збирати заявки через форму зворотного зв'язку тощо. Деякі з цих методів можуть підвищити конверсію до 30%.

Ви можете створювати сайти на замовлення:

 • Самостійно за допомогою конструкторів. Заробіток залежить від кількості клієнтів та умов співпраці. Наприклад, ви можете знайти 10 проєктів із загальним бюджетом у 70 000 гривень і отримати гроші тому, що вмієте користуватися конструктором.
 • Перезамовляти в іншого фрілансера. Заробіток залежить від вашої націнки, здатності налагоджувати управлінські процеси, комунікативних навичок і кількості клієнтів.

Конструктор - це спеціальний сервіс для створення сайтів зареєстрованими користувачами.

Спеціаліст обирає шаблон → верстає сторінки → наповнює їх інформацією → передає клієнту.

Велика частина клієнтів охоче платить за прості сайти, створені на конструкторі. У них немає часу розбиратися. Вони заплатять фахівцеві, якщо запущений сайт забезпечить зростання і середній чек покупців. 

Щоб знайти перше замовлення і стабільно отримувати гроші, зробіть власний сайт на конструкторі. Так ви освоїте ази розробки і сформулюєте комерційну пропозицію, щоб потенційний клієнт розумів скільки платити за сайт.

Щойно сайт буде готовий, розкажіть знайомим про те, чим займаєтеся. Щоб набрати портфоліо, робіть перші замовлення безкоштовно або за символічну плату. Ваша мета - наповнити особистий сайт успішними кейсами і позитивними відгуками.

А далі - шукайте клієнтів:

 • На біржах віддаленої роботи Freelance.ua, Freelancehunt, Fivver тощо. На майданчиках клієнти платять виконавцям за виконання замовлень із розробки простих сайтів із шаблонним дизайном.
 • У Telegram-каналах із пошуку замовлень для фрілансерів.
 • У тематичних групах соціальних мереж.
 • На сайтах для розробників та програмістів.

Пропонуючи сайт із шаблонним дизайном, покажіть потенційному клієнту варіанти рішень. Якщо покупець побачить яким буде сайт після закінчення робіт, то з більшою ймовірністю погодиться платити більше. Показуйте різні шаблони, щоб зрозуміти переваги клієнта.

Якщо не хочете самостійно шукати клієнтів, спробуйте стати субпідрядником агентства. Напишіть компаніям, які шукають партнерів, покажіть портфоліо, дізнайтеся скільки вони платять за виконаний проєкт.

Щоб підвищити заробіток, розвивайтеся. Навчіться правити шаблони, розберіться в основах верстки, почніть робити сайти з індивідуальним рішенням і освоюйте мови програмування - PHP і JavaScript. За корпоративний сайт з індивідуальним дизайном платять до 100 000 гривень.

У вартість послуг з розробки сайту не входить післяпродажне обслуговування, створення контенту, редизайн і просування. Щоб збільшити чек, пропонуйте клієнтам наповнення сайтів, розробку контенту, пошукове просування і налаштування контекстної реклами. Якщо не вмієте робити це самі, перезамовляйте в інших фрілансерів.

Не забувайте про практику: якщо хочете розвиватися в розробці сайтів, зробіть перші проєкти для себе - розробіть особистий сайт, а потім шукайте клієнтів і починайте продавати свої послуги.

У всіх нішах є сайти, які допомагають залучити покупця. Якщо ви вмієте їх створювати, тоді можете стати затребуваним фахівцем, який може заробляти гроші через інтернет.

З чого починати + відео

Спочатку визначте свої сильні та слабкі сторони, подумайте чим хочете займатися. Визначте коло професій, у яких можете розвиватися. Якщо ніша обрана, отримайте базову інформацію та практикуйтеся. Це можна зробити самостійно або записавшись на курси. У мережі є безкоштовні тренінги та курси, які допоможуть зробити перший крок у потрібному напрямку.

Читайте також - Як заробити гроші - 46 способів, де можна швидко і багато заробити грошей.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-2 # Любов 09.11.2020, 12:18
Хочу працювати .допоможіть будь ласка
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата