Зміст[Сховати]

В наші дні способи онлайн-заробітку щодня ростуть в геометричній прогресії. Не будемо заперечувати, що і лохотронів зараз вистачає, проте, в порівнянні з минулими роками, в 2023 кожен може забезпечити себе якою-небудь роботою в мережі. У цій статті ми не розповімо вам про те, як знайти кнопку «Бабло» або як за день отримати сотню тисяч грн. Ми лише розповімо про реальний заробіток в Інтернеті, без вкладень і обману, що дозволяє отримувати такі гроші, які можна було б порівняти з вашою зарплатою на звичайній роботі, а може навіть, перевершує її.

Реальний заробіток в Інтернеті

Чи можливо заробляти в мережі Інтернет?

Однозначно - так. Гроші в Інтернеті є і з часом їх стає тільки більше. Ми живемо в епоху інформації: саме інформація - є головний, сучасний товар. Програмісти створюють програмне забезпечення, веб-дизайнери - сайти, копірайтери – тексти, відеоблогери – відео, любителі ігор – стріми і т.п. А рекламодавці, спеціалізовані біржі і замовники платять за це гроші.

Навіть якщо у вас немає ніяких талантів і ви тільки-тільки починаєте осягати Інтернет, ви все одно зможете заробити тут цілком непогані гроші. Потрібно лише зрозуміти свою сферу діяльності-де вам найкраще працюється. Ця стаття якраз і допоможе вам визначитися.

Давайте розглянемо варіанти заробітку на конкретних прикладах, спочатку для новачків, а в другій частині статті для більш просунутих.

Написання коментарів за гроші

Цей спосіб без вкладень, але є парочка невеликих умов: коментарі повинні бути унікальними, текст коментарів повинен бути грамотним. Тепер давайте розбиратися. Загалом, є такі біржі, де замовники публікують оголошення: їм для своїх сайтів потрібні коментарі, відгуки, голосування та інша активність – все це покращує сайт і допомагає йому просунутися вгору. Ваше завдання тут-взяти таке замовлення, грамотно виконати його відповідно до ТЗ (технічне завдання) і отримати свою винагороду.

В середньому, один коментар (для новачка) – це 8-15 грн. Здається, що мало, але ж і робота займе хвилин 5, не більше. Якщо взяти за день замовлень 50 (повірте, це не так вже й багато і цілком здійснимо за день), то реально заробити високий рейтинг і 400-800 грн.

Для ознайомлення перевірте наступні проекти. Суть приблизно одна і та ж: реєструєтеся, виконуєте невеликий тест на грамотність і приступаєте до роботи. Отже, сайти для заробітку на коментарях:

 • Turbotext.ru - дуже хороші ціни на мікрозадачі (написання коментарів), простий інтерфейс, але високі вимоги до виконавця, краще підготуйтеся до тесту;
 • Qcomment.ru - потрібно буде написати невеликий іспит, після чого вам дадуть доступ до завдань; завдання найрізноманітніші - від написання двох-трьох пропозицій до створення повноцінних статей;
 • Forumok.com - старе, але цілком перевірене джерело заробітку на коментарях (робота ведеться в основному з блогами, форумами і соціальними мережами).

Заробіток на буксах (біржах активної реклами)

Вам потрібно терміново заробити грошей в мережі, або ви хочете повністю зануритися в світ інтернет-заробітку, щоб більше не ходити на роботу? Якщо ви вибрали другий варіант, то букси - це ідеальний початок для вас. Не сказати, що там дійсно можна заробити багато грошей (хоча гривень 200-400 в день цілком реально), але цей спосіб заробітку дасть вам безцінний досвід. Ви зрозумієте, як заробляються гроші, побачите, як людей обманюють сайти-лохотрони, знайдете альтернативні джерела заробітку – загалом, відразу ж потрапляєте на «передову».

Букси, або біржі активної реклами - це такі сервіси, де розміщуються дуже прості завдання, які не вимагають від виконавця ніякої підготовки. Суть заробітку для вас приблизно наступна: ви реєструєте пару поштових скриньок, пару сторінок в соцмережах (бажано трохи розкрутити профілі – додати друзів, фото і т.п.) і берете прості завдання. Завдання зводяться до: зареєструйтеся на сайті, поставте лайк під фото, зробіть репост, проголосуйте за якусь людину та інше.

Ось приклади перевірених буксів:

 • SEOsprint.net - справжній лідер в цій області: замовлення є завжди, хороші відгуки в мережі, гарантоване виведення грошей на електронний гаманець, обов'язково зареєструйтеся тут;
 • ProfitCentr.com - відмінний аналог попереднього сайту: букс працює досить давно, по інтерфейсу схожий з SEOsprint, завдань багато;
 • Wmmail.ru - дизайн, звичайно, залишився на рівні 2004 року, але букс цілком надійний, працює в мережі більше 10 років, забезпечуючи своїх виконавців постійною роботою.
 • SocPublic.com - ще одна біржа активної реклами (букс) з хорошою репутацією, перевіреною роками. Безліч завдань будь-якої складності.

Заробіток в соціальних мережах

Швидше за все, ви вже вловили приблизний мотив такої роботи. Так, все вірно, тут завдання пов'язані з:

 • підпискою на пабліки;
 • додаванням користувачів в друзі;
 • лайками / репостами;
 • коментарями під постами та іншим.

Варто сказати, що завдання дуже прості, під силу навіть школярам (як і у випадку буксів), але тут оплата не така велика. Втім, деяким користувачам все ж вдається заробляти тут цілком непогані гроші.

У будь-якому випадку, цей спосіб варто розглянути, так як:

 1. він досить простий і для першої роботи підходить ідеально;
 2. він може стати джерелом додаткового доходу – потрібно лише витратити півгодини в день і отримати кілька зайвих тисяч грн на місяць.

Сайт для заробітку на лайках - seosprint.net

seosprint.net – один з небагатьох майданчиків, де дійсно зручно працювати, де є безліч замовлень по всім соціальним мережам (Facebook, Instagram, YouTube), так що обов'язково познайомтесь з цим сервісом.

Як і скільки можна заробити на seosprint.net?

Все залежить не від майданчика, а від того, як багато там розміщено завдань. Наприклад, є завдання: "вступити в співтовариство", платять за яке приблизно 0,5 грн. Вступивши, наприклад, в 200 співтовариств (робота Механічна, але виконується за годину-півтори) ви зможете заробити 40 грн. Але таких завдань не завжди багато. Так що повторимо-розглядайте заробіток на соцмережах в якості додаткового.

В якості альтернативних сервісів подивіться:

 • vprka.com - досить древній проект, але цілком робочий; платять там не так багато, але завдання дуже прості, а гроші нараховуються моментально;
 • scoin.click - всього три типи завдань, моментальна перевірка, проста реєстрація;
 • clickworker.com - безліч соціальних мереж, велика кількість робіт, зручний інтерфейс сайту;
 • socialtools.io - більше 940 завдань, досить висока оплата, можливість роботи з будь-якою соцмережею (рекомендуємо).

 Заробіток криптовалюти (біткоін крани)

Ще один варіант для отримання додаткового заробітку. Зрозумійте, що автоматичний заробіток приносить лише невеликий дохід, величезних грошей ви тут не заробите, тому що нічого не робите. Однак, якщо ви хочете ближче познайомитися зі світом криптовалюта і при цьому отримати невеликий дохід, то welcome.

Вам необхідно зареєструвати Bitcoin-гаманець, перейти по одному з наступних порталів, зареєструватися там, а після періодично заходити на ці самі крани, вводити капчу і отримувати виграш. Ось список кранів:

 • freebitco.in
 • clixco.in
 • trustbtcfaucet.com
 • qoinad.com

І пам'ятайте, якщо ви будете шукати крани самостійно, не ведіться на пропозицію: «10000 Сатоши на годину» — це лохотрон. Реальні крани принесуть вам десь 200-500 сатоши максимум.

Заробіток на біржах копірайтингу: потрібно вміти писати тексти

Повернемося до головної суті матеріалу: зараз інформація продається і купується. Так що стати тим, хто створює інформацію, — означає отримання гарантованої роботи в умовах сучасного ринку. Інформацію багато хто створює, але що стосується сайтів, перші в цій справі – копірайтери.

Ваше завдання буде полягати в тому, щоб написати унікальний матеріал для замовника. Потрібно враховувати ряд вимог:

 • стаття повинна бути унікальною (це перевіряється за допомогою спеціальних програм);
 • стаття повинна бути грамотно написана (будь-яка пунктуаційна або орфографічна помилка суворо забороняється);
 • стаття повинна відповідати темі;
 • стаття не повинна бути заспамлена (в тексті про холодильники ми не пишемо 100 разів фразу "купити холодильник").

Взагалі вимог більше, але з ними ви ознайомитеся в процесі роботи.

Самі ж автори також діляться на ніші:

 • копірайтери - створюють авторський текст, якого ще не було в мережі;
 • рерайтери - беруть вихідну інформацію з якої-небудь іншої статті і переробляють її, видаючи унікальний матеріал;
 • SEO-копірайтери - автори, які створюють унікальний матеріал самостійно + грамотно працюють з ключовими запитами (типу того ж «купити холодильник);
 • перекладачі - потрібно відмінне знання якоїсь мови;
 • фрірайтери-ті, хто не пише матеріал під замовлення, а продає свій, наприклад, в магазині статей.

А тепер подивимося, де реально заробити без обману на написанні текстів.

Перша біржа копірайтингу для заробітку - 2polyglot.com/ua

Сайт: 2polyglot.com/ua

Просто ідеальний початок для новачків, бо тут:

 • відмінно працює техпідтримка;
 • створено безліч рекомендацій по роботі;
 • завжди є замовлення різного рівня складності;
 • дуже простий користувальницький інтерфейс сайту.

Фактично 2polyglot.com/ua - це перша біржа копірайтингу в укрнеті. Тут дуже багато завдань, є вбудований магазин статей, можна продавати унікальні фотографії, є роботи, пов'язані з: постінгом, коментарями, відгуками – загалом, ідеальне місце для роботи.

Якщо з чого і починати занурення в світ копірайтингу, то точно з цього сайту-робота тут є завжди.

Друга біржа статей і копірайтингу для заробітку - uatxt.com

Сайт: uatxt.com

Цілком робочий варіант: завдань досить багато, низька мінімальна сума для виведення коштів, 4 варіанти заробітку – від мобільного телефону до банківської карти, також є «Магазин статей».

В принципі, можете зареєструватися і в цьому проекті: тут теж трапляються «жирні» замовлення.

Третя біржа контенту для заробітку - text.lviv.ua

Сайт: text.lviv.ua

text.lviv.ua можна порекомендувати швидше досвідченим авторам, ніж початківцям. Якщо тут новачок пропустить якесь важливе правило, він може отримати довічний бан. Техпідтримка відповідає досить довго, все спілкування реалізовано через форум, а не через форму зворотного зв'язку. Завдання часом дуже вимогливі, але і високооплачувані. Плюс, висока Мінімальна сума для виведення коштів-спочатку потрібно заробити 5 доларів, лише потім можна їх вивести на електронний гаманець. Новачкові рекомендується працювати на text.lviv.ua з: коментарями, сайтами питань-відповідей, форумами і т. п.

Для тих, хто вже набрид в області написання статей, цей ресурс буде цілком гідною альтернативою 2polyglot.com/ua. Є дуже дорогі замовлення, плюс, зверніть увагу на магазин статей: часом там можна дуже вигідно продати свої роботи.

Заробіток на опитуваннях

Опитування - це маркетингові дослідження певних компаній: їх завдання – зібрати інформацію про користувача, виявити його переваги, бажання та інші властивості, щоб після використовувати інформацію в просуванні бізнесу. Тут ви виступаєте в ролі респондента-відповідаєте на питання і отримуєте гроші. В середньому, проходження тесту займає від 15 до 25 хвилин. Важливо відповідати чесно, інакше програма швидко визначить збій при не стикуванні даних.

Примітка: такий вид заробітку також не варто розглядати в якості основного. Тестів вкрай мало (за місяць можуть надіслати штук 10), оплата не настільки висока (один тест: від 10 до 40 грн і вище).

Де отримати такі тести?

 • vlasnadumka.ua - найнадійніша контора, яка виплачує своїм респондентам гроші вже майже 10 років: проста реєстрація, зручний інтерфейс і найбільша кількість надісланих тестів;
 • surveyharbor.com - швидка реєстрація, приємний інтерфейс сайту, при заповненні профілю можна отримати 40 грн, єдиний мінус – замало опитувань;
 • new.opinion.com.ua - приблизно 10 опитувань на місяць, за кожне опитування платять 30-60 грн, проект має цілком непогані відгуки в мережі.
 • survimo.com - проект з досить дивною системою оплати: вам платять не гроші, а бонуси, які ви витрачаєте в онлайн-магазинах, якщо влаштовує – можете спробувати.
 • metroopinion.com/ua - сервіс на якому пропонується оцінювати різні сайти та інформацію на них за гроші.

Обов'язково зареєструйтеся на кожному з них - так ви збільшите кількість анкет, що приходять.

Заробіток на сервісах скорочених посилань

Ще один простий спосіб для заробітку - це робота з сервісом скорочення посилань. В даному випадку розглянемо проект clickadilla.com. Від вас не потрібно спеціальних технічних знань, але потрібно мати якийсь популярний джерело з трафіком. Якщо у вас є ідея, як розмістити посилання, щоб по ній переходила велика кількість людей – можна працювати з цим.

У чому полягає суть роботи? Ви реєструєтеся на clickadilla.com, скорочуєте своє посилання (на ній може бути розміщено що завгодно). Це посилання вставляєте в відповідне джерело (форум, паблік в соцмережах, блог, коментарі на YouTube), і за кожен перехід користувачів за цим посиланням ви будете отримувати гроші. Як бачите, спосіб нескладний, але потрібно вміти рекламувати свій матеріал.

Способи заробітку на clickadilla.com:

 • На своїх коротких посиланнях;
 • На своєму сайті;
 • На продажу товарів;
 • На партнерських програмах;
 • На рефералах.

Заробіток на дзвінках

Подібний варіант заробітку можна зустріти на будь-якій вулиці вашого міста. Ви, напевно, бачили оголошення: «Робота, оклад 320 грн в день», «робота для студентів і пенсіонерів» і т.п. Так ось, в Інтернеті такий вид заробітку теж поширений, але це окрема категорія для фрілансу. Дуже часто такі виконавці перевіряють якість послуг фірми, обдзвонюють клієнтів по базі даних, роблять «холодні дзвінки» — загалом, варіантів для дзвінків дуже багато.

Де знайти таку роботу? Її часто публікують на різних біржах фрілансу. Наприклад, досить регулярно завдання з'являються на біржі freelance.ua - можете зареєструватися там і спробувати свої сили. Подібним чином за день заробити 400 грн – взагалі не проблема.

Автоматичний заробіток (пасивний дохід)

Суть автоматичного заробітку полягає в наступному: ви встановлюєте програмне забезпечення (Утиліту або розширення в браузер), воно постійно показує вам рекламне оголошення, а після закриває його – за цю дію Ви отримуєте невелику суму. Плюс в тому, що вам взагалі нічого не потрібно робити: просто продовжуйте працювати за комп'ютером, як раніше, а вам на рахунок будуть надходити гроші.

Обов'язково вивчіть наступні сайти:

 • surfearner.com - головний сайт для вивчення: проста реєстрація, робота з розширенням в браузері, швидке нарахування коштів;
 • vipip.ru - тут ви знайдете і автоматичний заробіток, і виконання простих завдань, і заробіток на соціальних мережах, загалом, вивчіть цей ресурс;
 • globus-inter.com - хороші відгуки в мережі, працюєте з програмою для Windows, рекламних оголошення більше 50 в день, єдиний момент – тут потрібно закривати оголошення, щоб отримати гроші.

Заробіток для новачків - 2captcha.com

Другий спосіб швидко заробити - це зареєструватися на сайті 2captcha.com. Як видно з назви, заробіток тут здійснюється за рахунок введення капчі-символів з зображення. Робота досить монотонна, але:

 1. цей сервіс гарантовано виплачує гроші;
 2. ви дуже швидко навчитеся друкувати, що стане в нагоді вам в інших сферах манімейкінга

Виведення зароблених грошей з сайту 2captcha.com

Щоб вивести кошти з 2captcha.com, потрібно набрати мінімальну суму виведення - 12 грн, далі – 5. Набити ці гроші цілком можна за пару днів. Гроші виводяться будь-якими зручними способами: електронні гаманці, банківські картки, мобільні телефони – потрібно лише створити заявку, вказати номер рахунку і отримати гроші. Термін виведення залежить від платіжної системи: десь 1-2 дні, десь раз на тиждень.

Схожі сайти для заробітку на введенні капчі:

 • kolotibablo.com
 • seosprint.net
 • MegaTypers.com

Способи заробити реально багато грошей в Інтернеті (для просунутих)

Для початку невеликий вступ: подібні способи заробітку не гарантують Вам великих грошей в перший тиждень роботи. Це довгострокові проекти, працювати над якими потрібно день у день. Нижчевикладені способи принести вам мільйони, але ви повинні зберігати терпіння і постійно працювати над своїм проектом.

Фріланс - хороші доходи від роботи на дому

Фріланс - це справжній аналог звичайної роботи. В реальності це виглядало б так: ви приходите до людини на город з лопатою і говорите: «я скопаю ваш город, а ви дасте мені за це 400 грн». Лопата - це ваші навички: програмування, малювання, створення текстів, монтаж відео і все в такому дусі. Фрілансери можуть за день піднімати більше, ніж багато людей отримують за місяць.

Якщо ви щось вмієте робити якісно, то обов'язково реєструйтеся тут:

 • freelancehunt.com
 • Weblancer.net
 • freelance.ua
 • Free-lance.ua
 • Kabanchik.ua

Всі сайти схожі один на одного: скрізь є свої плюси і мінуси. Суть заробітку фрілансера полягає:

 1. у заповненні свого портфоліо (приклади робіт);
 2. у пошуку замовника;
 3. у якісно виконаній роботі і в отриманні оплати.

Заробіток шляхом створення власного блогу

Власний блог - це не тільки вивільнення творчого потенціалу, але ще і непоганий спосіб заробітку в мережі. Досить набрати аудиторію, після чого свій ресурс можна цілком легко монетизувати.

Сам алгоритм заробітку досить простий:

 1. Створюємо свій сайт. Обов'язково робіть його на платній основі (покупка домену + щомісячна оплата хостингу) - такий сайт простіше просунути.
 2. Вибираємо тематику. Не женіться за популярними темами. Якщо ви побачили успішний сайт за тематикою "Авто" - це не означає, що вам потрібно створювати точно такий же. Пам'ятайте, що писати в блог потрібно регулярно, а це можна реалізувати тільки при наявності знань і інтересу до теми. Вибирайте тематику, в якій добре розбираєтеся.
 3. Пишемо контент. Контент на сайті повинен: а) подаватися регулярно (бажано щодня); б) бути різноманітним (сьогодні ви написали статтю, завтра додали відео, післязавтра зробили невелику книжку-мануал). Ось і все.
 4. Розкручуємо ресурс. Якщо ви будете писати інформативні, цікаві статті на свій блог, розкрутка відбудеться сама собою: Яндекс висуває вперед лише ті сайти, що дійсно корисні для користувача. Ви лише можете: закупити посилань, замовити рекламну статтю, помістити банер на чужий ресурс і т. п.
 5. Отримуємо аудиторію і монетизируемся. Блог чудово працює, якщо ваша аудиторія знає вас в обличчя, тому робіть блог «живим» — спілкуйтеся в коментарях, додайте соцмережі, знайомтеся з постійними читачами і т. п.

Щодо методів монетизації поговоримо окремо.

Способи монетизації власного ресурсу

Основний спосіб монетизації - реклама.

Ви можете підключитися до рекламної мережі Яндекса або Google, повісити на сайт блок з контекстною рекламою і за кожен клік користувача отримувати гроші на рахунок. Інший варіант - розміщення банерів: знаходите покупця, виділяєте його банеру місце на сайті і отримуєте від 400 до 20 000 грн і вище (все залежить від рівня популярності ресурсу).

Ще один варіант - партнерські програми. Партнерська програма - це, якщо говорити зрозумілою мовою, ПОСЕРЕДНИЦТВО. Ви публікуєте на сайті рекламу в дусі: "сьогодні я купив відмінний матрац для сну – ось посилання". Якщо людина перейде за вашим посиланням і купить матрац, то ви отримаєте з однієї угоди від 200 до 1200 грн і вище (залежить від самої покупки). По суті, це золота жила для блогу з живою аудиторією. Найчастіше такий спосіб монетизації можна зустріти на сайтах travel блогерів, там завжди присутня форма пошуку авіаквитків і посилання на сайти з бронювання готелів.

І заключний варіант - Інфобізнес, але про нього трохи докладніше.

Інфобізнес, як заробіток

Коли ви, будучи професіоналом в якій-небудь області, даєте поради людям, ви можете брати з них гроші. Людям потрібно знати, як класти піч в будинку? Створіть відеокурси і продавайте їх через Інтернет. Студенти хочуть знати, як найпростіше організувати навчальну діяльність – знову ж таки, запишіть ряд "гайдів" і продайте курс. Знайомі з ораторською майстерністю? Організуйте дистанційне навчання за допомогою вебінарів.

Але ви повинні розуміти, що при наявності блогу Інфобізнес йде простіше. 

Невелика підказка, найбільшим попитом користуються інформаційні продукти по швидкому заробітку, рукоділлю і спорту. ДО РЕЧІ складання дієт — це зараз дуже гаряча ніша для інфобізнесу, тренд 2023 року, багато людей навіть примудряються подорожувати і заробляти на складанні дієт віддалено, знаходячи клієнтів через Instagram.

YouTube канал - метод заробітку на відеороликах

Той же блог, тільки в профіль. Тут грошей набагато більше, ніж в класичному, "текстовому" блозі, але і працювати потрібно більше:

 • придумувати оригінальні ідеї для відео;
 • купувати апаратуру;
 • займатися монтажем і тп;
 • аналізувати, який контент набирає більше переглядів.

Монетизація здійснюється трьома шляхами:

 • контекстна реклама - за неї платить Google, коли клієнт перейшов по кнопці або подивився превью-відео;
 • пряма реклама у відео - вам платить рекламодавець за вставку реклами у ваше відео (наприклад, реклама гри "Вікінги");
 • донати від глядачів - підтримка вашої лояльної аудиторії пожертвами.

Грошей можна заробити дуже багато, але доведеться постаратися. Головне пам'ятайте, що з одного ролика перегляди і гроші не прийдуть, потрібно зробити по 5-10 відео тільки для тесту каналу, бажано виділивши на рекламу пару тисяч, щоб хоч хтось зміг потрапити на ваші відео і алгоритми YouTube почали працювати.

5 варіантів реально заробити гроші без обману на своїх ресурсах в Інтернеті

Створення власного ресурсу в Інтернеті - це вже повноцінний бізнес, за допомогою якого при правильному розвитку можна отримувати хороші гроші. Це може бути інформаційний блог, сайт з пропозицією послуг, інтернет-магазин, канал на YouTube.

Основні переваги в створенні свого проекту:

 • досить перспективний спосіб заробити гроші;
 • стабільність;
 • можливість створення пасивного доходу.

Ну і кілька недоліків також є:

 • неможливість отримувати прибуток спочатку;
 • потрібні фінансові вкладення.

Перерахуємо кілька основних способів отримати прибуток зі свого інтернет-ресурсу.

Варіант 1. Заробіток грошей на контекстній рекламі від Google

Розміщення реклами на своєму сайті або каналі може приносити хороші і стабільні заробітки без вкладень. Але їх величина прямо залежить від тематики сайту, відвідуваності, кліків по оголошеннях, вартості за клік.

Як заробити на контекстній рекламі

Рекламодавець створює оголошення і запускає свою рекламну кампанію в мережі Google. Ці оголошення показуються в пошукових системах і на сайтах схожих тематик. При кліці відвідувачами сайтів по рекламі, сайтовласник отримує певний відсоток від тієї суми, яку рекламодавець виділив на рекламу.

Приклад: Сайт з відвідуваністю 500 осіб на добу може приносити від 3 до 10 тисяч грн на місяць. Чим дорожче тематика, тим прибуток більше. Наприклад, сайти на тему заробітку, кредитів принесуть доходи значно більше, ніж ресурс про виховання дітей.

Рекламу від Google.Adwords можна розміщувати практично на будь-якому ресурсі, де немає ніяких незаконних методів діяльності.

Варіант 2. Заробіток на розміщенні банерної реклами

Ресурси, що мають високу відвідуваність, стають цікавими для рекламодавців, тоді можна заробити гроші за допомогою банерної реклами.

Приклад: на блозі про меблі (виборі, матеріалах, установці) можна розміщувати банери від інтернет-магазинів, які продають меблі. А може, ви займаєтеся ремонтом побутової техніки, тоді також можна співпрацювати з магазинами, які її продають.

Як заробити без вкладень-2 варіанти:

 • розміщувати банер на певний період і брати за це гроші, наприклад, за місяць;
 • брати гроші за покази реклами на блозі.

Шукати рекламодавців можна на спеціальних сервісах (наприклад, salesdoubler.pro) або знаходити безпосередньо. А також рекламодавці самі часто шукають цікаві для себе ресурси з пропозиціями співпрацювати, тому на сайті завжди повинні бути контакти для зв'язку.

Варіант 3. Як заробити на партнерських програмах

Який тут принцип роботи? Виділимо 3 основні моменти:

 1. Є інтернет-магазини, яким треба збільшувати продажі, банки, які просувають свої послуги (Кредити, куртки і т.д.) і багато інших сервісів. Вони реєструються на спеціальних сайтах-мережах партнерських програм (mylead.global для всього СНД, salesdoubler для України та багато інших).
 2. Ви, як сайтовласник, також там реєструєтеся і розміщуєте у себе на сайті партнерські посилання.
 3. Коли відвідувачі при переході здійснюють якусь дію (покупку, замовлення послуги, реєстрацію, заповнення анкети), Ви можете заробити відсоток від тієї суми, що вони витратили.

Важливо: Статистика показує, що вийти на середній заробіток на партнерських посиланнях можна, маючи відвідуваність не менше 1 тис. відвідувачів в день.

Варіант 4. Лідогенерація - продаж контактів потенційних клієнтів іншим компаніям

Лід - це заявка, залишена потенційним клієнтом, який готовий придбати якийсь товар або послугу в Інтернеті.

Щоб заробити гроші на цьому, потрібно генерувати (збирати) ліди з метою подальших продажів зацікавленим бізнесменам.

Приклад: У вас є сайт по темі бізнесу (як почати бізнес в Інтернеті, бізнес-ідеї, про законодавство і т.д.). Зрозуміло, що підприємцям-початківцям потрібні консультації фахівців і допомога в складанні бізнес-плану, декларації і т. д.

Ви розміщуєте форму із закликом залишити свої контакти з метою отримання консультації або інших послуг з ведення бізнесу. Зібрані контакти потім продаєте зацікавленим особам, які надають подібні послуги.

Якщо в місяць звернуться 20 клієнтів, і 5 з них погодиться на написання бізнес-плану, який коштує від 8 тис. грн, то це 40 тис. грн. Домовившись з Виконавцем на 10% комісії, ви отримаєте 4 тис.

Варіант 5. Просування особистого бренду і своїх послуг або товарів

Тут є кілька напрямків розвитку своєї справи:

 • Створення інтернет-магазину. Підійде, якщо ви плануєте здійснювати продажі великої кількості товарів.
 • Сайти-одностраничники. Ідеальні для продажів одного конкретного товару (наприклад, говорять хом'ячки, ляльки лол) або власних курсів по бізнесу, схудненню, садівництву і т. д.
 • Ютуб-канали. Вигідна тема для тих, кому більше подобається викладати інформацію у відеоформаті.
 • Сайти з надання послуг. Якщо ви є експертом в якійсь області (юрист, бухгалтер, репетитор, сео-оптимізатор), можна створити свій сайт, де будуть вказані розцінки, всі нюанси роботи, портфоліо, відгуки. Перші замовлення простіше знайти на біржах фрілансу, і можна просити клієнтів залишити вам відгук на сайті. Потім буде працювати сарафанне радіо, і ви зможете нормально заробити. Може спочатку не вийде без вкладень, то воно того варте.

Порада: якщо ви є професіоналом в якійсь області, є сенс робити акцент не тільки на корисності інформації, а на своєму імені (або назві компанії), робити його брендом. Таким способом набагато дорожче можна буде продавати і легше генерувати трафік на інші свої ресурси.

Приклади людей і організацій, які стали брендами – доктор Комаровський, дієта мінус 60 для схуднення Катерини Мірімановой, ігор Манн – гуру маркетингу, Андрій Рудьков відомий, як Andy Chef, магазин Розетка, Dropbox і мільйони інших. Якщо деякі з них вам невідомі, запевняю – вони досить популярні в більш вузьких колах.

Виведення коштів з інтернету

Якщо ви боїтеся, що ваші гроші так і залишаться цифрами на балансі, то не переживайте. Звичайно, готівки вам ніхто не дасть, зате ви зможете вивести кошти на:

 • електронні гаманці (PAYEER, Perfect Money - там же можна оплатити ЖКГ або купити новий смартфон через Інтернет);
 • банківські картки (так, на ті самі карти, що ми оплачуємо продукти в супермаркетах);
 • баланс номера телефону.

А це заробіток? Ні, лотерея!

Зараз мова піде про всякі кейси, хайп-піраміди і онлайн-казино. Чули фразу, що у виграші завжди залишається казино? Так от, якщо у Вегасі у вас ще є якийсь шанс на виграш, то в інтернеті-ні. Ви, швидше за все, побачили рекламу у свого улюбленого відеоблогера, де він на відео «вибиває» в який-небудь рулетці величезні гроші.

Справа в тому, що це відео зроблено спеціально: розробники створили відповідну версію сайту (або аккаунта), де виразно видно виграш гравця. Однак, якщо ж ви спробуєте зробити те ж саме, що зробив на відео блогер – ви програєте з ймовірністю в 100,1%. Не ризикуйте.

Прийшли гривню - отримаєш десять

А зараз ми підходимо до найстрашнішого, бо виглядає тут все дійсно достовірно.

Припустимо, є в мережі якийсь проект, який обіцяє Вам солідний грошовий виграш за те, що ви візьмете участь в одній акції. Пояснюється це так: раз на рік багато холдингів збираються разом і проводять акцію в подяку своїм клієнтам. Вам пояснюють, що гроші у них є, і ви можете отримати гарантований виграш – 12-15 тисяч грн.

Але ось проблема - у компанії немає грошей оплатити комісію, яка становить всього 60 грн. Оплатіть її, і ви точно отримаєте свої гроші. Повірте, все це теж лохотрон, мета якого – забрати у вас ці 60 грн.

Висновок + відео

Підіб'ємо два підсумки:

 1. ви можете швидко заробити гроші в Інтернеті, якщо володієте будь-яким професійним навиком;
 2. якщо ви хочете заробляти в мережі, але при цьому у вас ще не так багато технічних знань – починайте з простого (з буксів, наприклад), щоб зрозуміти, як тут все влаштовано. І ні в якому разі не користуйтеся привабливими пропозиціями: ви повинні розуміти, що за неробство або дуже просту роботу не платять сотні тисяч в день. Будьте розумні і працьовиті, пам'ятайте, що в інтернеті дійсно є гроші (їх тут дуже багато), але не шукайте їх в онлайн-казино або чарівних гаманцях.

Напишіть в коментарях, яку роботу в Інтернеті ви вже пробували і який отримали результат. А так само обов'язково пишіть, які способи або сайти перестали працювати, щоб інші були попереджені!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-3 # Любов 09.11.2020, 12:18
Хочу працювати .допоможіть будь ласка
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата