Зміст[Сховати]

Привіт, дорогі читачі нашого журналу про заробіток BiznesCat.com. Cьогодні ми поговоримо про заробіток в Інтернеті на опитуваннях без вкладень. Серед усіх способів роботи в Інтернеті цей, мабуть, є одним з найпростіших.

Опитувальники - це сайти, на яких проводять соціологічні опитування населення. Такі сайти, як правило, належать якійсь певній маркетинговій компанії, якій важливо знати думку свого споживача. Ці компанії готові платити гроші, щоб дізнатися саме вашу думку.

Вся справа полягає в тому, що заповнювати такі, найчастіше, вельми об'ємні анкети безоплатно ніхто не погоджується. Адже це займає час. Що стосується заповнення опитувань за гроші, які, як правило, проводяться анонімно, то на них люди йдуть в рази охочіше.

Ми зібрали для вас список сайтів, які проводять платні опитування в Інтернеті. Від вас не потрібно ніяких особливих навичок і умінь для роботи на цих сайтах, досить просто висловлювати свою думку і отримувати за нього винагороду. Звичайно, сайтів з платними опитуваннями в Інтернеті куди більше, але ми публікуємо тільки найкращі і перевірені, які реально платять гроші.

Як працювати на сайтах платних опитувань

Ви реєструєтеся на сайті. На деяких сайтах Вам дають грошовий бонус за повне заповнення контактної інформації. Рекомендую заповнювати анкету при реєстрації максимально повно, оскільки на великих сайтах користувачів величезна кількість, і це дає великі шанси, що для проходження платного опитування виберуть саме вас.

Після реєстрації вам на пошту будуть надходити запрошення для участі в опитуваннях або ж відразу листи з опитуваннями. Після повного проходження опитування Ви отримуєте винагороду (від 12 до 40 грн). Так само бувають опитування, за які можна отримати великі гроші (до 400 грн), але вони зустрічаються рідше.

До слова, напевно для багатьох буде також цікаво дізнатися і про інші способи заробітку грошей без вкладень до 500 грн в день! Про це читайте в окремій публікації! ?

Порада! Краще відразу зареєструйтеся на всіх сайтах. Справа в тому, що запрошення на проходження опитувань приходять не кожен день. І якщо у вас в запасі буде кілька таких сайтів, то ви зможете непогано заробити. В крайньому випадку, проходити чи ні опитування - справа ваша. Немає часу - не треба. Зате у вас завжди буде можливість заробити від 400 до 2000 грн на місяць.

Погодьтеся, така сума за таку нескладну працю є дуже хорошою фінансовою підтримкою і для додаткового заробітку підходить, мабуть, в самий раз!

Плюси заробітку на опитуваннях за гроші

Це джерело додаткового доходу має ряд переваг:

 • відсутність начальників;
 • можливість заробляти у вільний час;
 • за опитування тривалістю близько 30 хвилин можна отримати 60 грн, а якщо поріг виведення на сайті низький, за 3 пройдених тесту набереться необхідна сума для перекладу;
 • відсутність будь-яких вкладень;
 • простота використання;
 • додатковий дохід не докладаючи зусиль.

Участь в опитуваннях добровільна, користувач має право сам вибирати, скільки йому працювати.

Є у заробітку на платних опитуваннях і мінуси, але вони незначні, наприклад, будь-яке опитування заточений під певні категорії населення, тому учасник може не відповідати вимогам, а його кандидатура на проходження буде відхилена. Має значення вік, стать, професійна діяльність, місце проживання. До речі при реєстрації найкраще вказувати вік в межах 25-34 років, таким чином можна отримувати більше анкет.

Як почати працювати?

Для початку роботи з опитуваннями потрібно вибрати надійний сайт, а краще відразу кілька – так буде більше пропозицій, а відповідно і зароблених грошей. Список сайтів-опитувальників нижче. На кожному з сервісів потрібно зареєструватися і чекати листів на електронну пошту. Коли на сайті з'явиться доступний тест, учасник отримає повідомлення з посиланням на нове опитування. Зазвичай тести містять серію питань про якийсь продукт, бренд, послугу. На вибір дається кілька відповідей, з яких потрібно вказати найбільш підходящий.

На кожен тест дається певний час для проходження. Якщо завдання буде виконано занадто швидко, результат може бути не зарахований і визнаний некоректним. Натискати бездумно на будь-який-ліпший варіант не можна - система обчислює нелогічні і відповіді які суперечать один одному. За це сайт блокує недобросовісних користувачів, в кращому випадку на місяць, але при регулярних порушеннях може виникнути постійний бан.

Оплата нараховується по-різному. На багатьох сайтах використовується система бонусів або балів, які при виведенні конвертуються в гроші. Баланс аккаунта іноді поповнюється не відразу, а через 2-3 доби після відправки результату.

Список сайтів з опитуваннями, за які платять гроші

Для участі в опитуваннях не потрібно ніяких спеціальних знань або навичок. Потрібен тільки комп'ютер / смартфон та інтернет. Теми в основному мають маркетингову спрямованість і пов'язані з автомобілями, технікою, продуктами харчування, косметикою. Якщо користувач не має електронного гаманця в будь-якій платіжній системі, не варто відмовлятися через це від вподобаного опитувальника. Реєстрація, наприклад, в PayPal складається всього з декількох кроків, після чого їм можна відразу користуватися.

Власна Думка - по 100 грн за кожне опитування 👍

Сайт: https://vlasnadumka.ua

Середня сума виплат за кожен тест – 100 грн, але в залежності від складності в деяких випадках вона може бути більше або менше, в межах 5-200 грн. Після реєстрації користувач відразу отримує бонус і можливість дізнатися про нові товари і послуги.

Опитувальник №2 - Survey Harbor👍

Сайт: https://surveyharbor.com/uk

Відомий опитувальник для жителів України. Оплата за участь в опитуванні – в середньому від 20 до 80 грн, в залежності від теми і тривалості. 

Опитувальник №3 - Opinion👍

Сайт: https://new.opinion.com.ua

Цей сервіс сміливо можна назвати лідером: він перевірений часом і мільйоном користувачів, які на ньому зареєстровані. Тут проводяться соціологічні та маркетингові дослідження про найбільші підприємства вітчизняного та зарубіжного ринку. Середня ціна за повністю пройдений тест становить 20 грн. 

Опитувальник №4 - Survimo👍

Сайт: https://survimo.com/ua/

Тут можна висловити свою думку, залишатися в курсі останніх новин цікавить теми, при цьому своїм голосом впливати на долю досліджуваних товарів або послуг. Ціна за пройдений тест – до 60 грн. Швидка оплата на Paypal.

Опитувальник №5 — Metroopinion👍

Сайт: https://www.metroopinion.com/ua

На цьому сайті користувачеві дається можливість посприяти в наукових розробках, висловити професійну думку або взяти участь у тестуванні інноваційних товарів світових брендів. Зароблені кошти можна виводити не тільки на свій електронний гаманець, але і на благодійні рахунки в допомогу нужденним людям і тваринам. До 60 грн за кожне опитування.

Опитувальник №6 - TGMpanel👍

Сайт: https://tgmpanel.com.ua

Цей сервіс з'явився порівняно недавно. Тут за участь в анкетуванні нараховуються бонуси, які можна збирати, обмінювати на товари з каталогу, а також витрачати на благодійність. За один тест нараховується до 41.90 гривень за кожний заповнений Вами запитальник.

Опитувальник №7 – Profiresearch.net 👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: Profiresearch.net

Від сервісу Profi Online Research не варто чекати частих запрошень до опитування. Доступ з'являється лише кілька разів на місяць. На відміну від багатьох інших опитувальників тут не підтримується реферальная система. Іноді зустрічаються дослідження від наукових організацій - вони не оплачуються.

Опитувальник №8 - Izly 👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: Izly.ru

Це популярний і давно відомий сервіс. Оплата за кожне опитування нараховується в розмірі 30-40 рублів (12-16 грн). Зазвичай тести короткі, з чіткою постановкою питання і не вимагають тривалого проходження – всього близько 15 хвилин. Для виведення коштів підтримуються електронні гаманці WebMoney і Яндекс.Гроші, а також ними можна поповнити баланс мобільного телефону. Сайт орієнтований на жителів СНД і Росії.

Опитувальник №9 - ABC Poll 👎

Не рекомендуємо!!!

Цей опитувальний майданчик заявив про себе порівняно недавно. Вона виступає прямим партнером компанії CINT (Швеція). У організацій, що фінансують дослідження, в пріоритеті країни СНД, Східної Європи та Росії. Учасники можуть знайти багато цікавих і високооплачуваних опитувань. Для виведення використовуються гаманці WebMoney і PayPal.

Опитувальник №10 - Онлайн-опитування 👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: onlineopros.com

Цей сервіс належить компанії Ressol-організатору маркетингових досліджень в області товарів і послуг для широких мас населення. Вартість одного тесту - від 10 до 100 рублів. Виводити гроші можна на PayPal або на рахунок мобільного. Зняття коштів стає доступним при наявності на балансі 300 рублів. Користувачам сайту часто пропонуються конкурси з розіграшем призів. Опитування надаються для жителів наступних країн: Росія, Україна, Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, Німеччина, Австрія, Швейцарія.

Опитувальник №11 - сканер ГФК 👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: scanner.GFK.ru

Цей ресурс призначений для російськомовного населення в Росії і СНД. Тут поки зареєстровано близько 50 тисяч користувачів, але їх число постійно зростає. Мета проекту-збір статистики про поведінку покупців. Після реєстрації в сервісі Учаснику буде висланий спеціальний сканер. Він повинен зчитувати штрих-коди своїх покупок і не забувати користуватися ним після кожного відвідування магазину. Це займає трохи часу - до 20 хвилин на тиждень.

Опитувальник №12 - MarketAgent👍

Сайт: https://www.marketagent.com/uk

Це Європейський майданчик для досліджень, який спрямований на російськомовних споживачів. Опитування тут проводять в маркетингових цілях для просування товарів і послуг на російському ринку. За виконану роботу нараховуються бали, які при знятті конвертуються в Євро. Мінімальний поріг виведення - 200 балів. Після реєстрації новий користувач отримує бонус у вигляді 150 балів, що дорівнює 1,5 євро. Тут же проводяться конкурси з розігруванням призів.

Не зовсім зручна особливість: оповіщення про нове опитування не завжди приходять на пошту, а можуть з'явитися тільки в особистому кабінеті на сайті. Тому потрібно регулярно заглядати на нього.

Опитувальник №13 - Toluna👍

Сайт: Toluna.com

Цей проект створений французькою компанією ThinkAction. Тут передбачена система балів, які легко і швидко заробляються. Час, витрачений на одне опитування, не перевищує 10-15 хвилин. Доступні до проходження тести з'являються частіше, ніж на багатьох інших сервісах. Зароблені бали обмінюються на корисні товари для дому, а також дається можливість придбати подарункові сертифікати для онлайн-покупок, наприклад, на Озоні. Час від часу на сайті розігруються великі призи на зразок LCD телевізорів.

Опитувальник №14 - Велике питання 👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: Bolshoyvopros.ru

Цікавий майданчик, де можна отримати новий досвід і знання за допомогою системи питань і відповідей. Тут оплата представлена кредитами, які перераховуються в електронні гроші під час виведення коштів. Кожен користувач може стати членом реферальної програми: запрошувати на сайт нових людей і отримувати 10% від їх заробітку в системі. Досвідчені учасники можуть отримати роботу модератора.

Опитувальник №15 - Автопрос👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: AvtoOpros.ru

Сервіс організований компанією OMI і спрямований на автовласників. Опитування фінансуються різними автозаводами.

Опитувальник №16 - ІТОпрос 👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: ITOpros.ru

Робота сервісу спрямована тільки на людей, яким цікава тема інтернет-технологій і суміжних областей. Фінансування сайту організовано великими компаніями, що виробляють програмне забезпечення, софти, комплектуючі для комп'ютерної техніки. Питання складаються саме за цими напрямками. Кожен тест в середньому оцінюється в 200 рублів. Крім цього для учасників передбачені різні конкурси з призами.

Опитувальник №17 - Opinion UA👍

Сайт: Opinion.com.ua

Opinion - це головний дослідницький проект України у сфері онлайн-опитувань. Він створений для збору думок населення на різні теми. Мета компанії-виявлення і формування етично-соціальних відносин між виробниками і споживачами, що повинно привести до поліпшення матеріального стану громадян.

Іноземні та зарубіжні опитувальники -7 кращих сайтів

Іноземні опитувальники більш численні. Більшість з них можуть функціонувати на декількох мовах. На зарубіжних сайтах платять у валюті, тому заробіток виходить більше, ніж на вітчизняних ресурсах. Навіть якщо на сайті не підтримується інтерфейс укр. мовою, ним можна користуватися за допомогою вбудованого перекладача в браузері.

Опитувальник №1 — GlobalTestMarket.com

Сайт: GlobalTestMarket.com

Це міжнародний майданчик для проведення опитувань за винагороду. Сайт працює не тільки англійською мовою, можна вибрати російський інтерфейс, що робить процес реєстрації та використання ресурсу простим. Тут немає фокусування питань на одній тематиці, область анкетування обширна і зачіпає найрізноманітніші сфери життя.

Сервіс пропонує до 10-15 опитувань на місяць – це високий показник, яким відрізняється не кожен подібний сайт. За один пройдений тест учасник отримує в середньому 40 грн. На баланс нараховуються бали, а при знятті вони конвертуються в гроші. Вивід доступний на банківську карту і електронний гаманець PayPal. 

Опитувальник №2 — myiyo.com

Сайт: myiyo.com

Міжнародний сервіс для проведення опитувань, який підтримує 7 мов. Після реєстрації слід заповнити всі дані про себе в особистому профілі – за це нараховується бонус 600 балів, еквівалентний 0,6 євро. Мінімальна оплата за опитування – 0,5 євро, а іноді зустрічаються анкетування вартістю до 10 євро.

Опитувальник №3 — Surveys.su👎

Не рекомендуємо!!!

Сайт: Surveys.su

Надійний опитувальник для жителів України. Вікове обмеження - від 14 років. Тривалість заповнення тесту - 10-40 хвилин. Гроші виводяться на гаманець WebMoney в розмірі від 5 доларів

Опитувальник №4 - I-say

Сайт: i-say.com

На цьому сайті участь в дослідженнях оплачується нарахуванням балів, які потрібно накопичити і обміняти на подарункові купони. Їх перелік постійно змінюється і доповнюється. Також є функція виведення коштів на гаманець PayPal. Мінімальний поріг для зняття - 10 доларів, 5 євро.

I-say - міжнародний ресурс, доступний майже для всіх країн світу.

Відмінність I-say від інших опитувальників-він має офіційне мобільний додаток, що дозволяє заробляти гроші з телефону. Після установки його на смартфон можна отримувати повідомлення про опитування безпосередньо, не чекаючи листа на електронну пошту-це зручно і дозволяє швидше відреагувати на пропозицію, поки воно не закрилося.

Опитувальник №5 - E-research-global

Сайт: e-research-global.com

Відгуки про сервіс позитивні - він успішно працює і виплачує учасникам гроші. Єдиний мінус-це високий поріг для виведення коштів. Забрати свої гроші можна тільки при балансі від 50 доларів. Реєструватися на сайті можуть користувачі від 14 років. Для використання ресурсу переважно знання англійської, але це не обов'язково. Інтерфейс перемикається на 30 різних мов світу, ось тільки автоматичний переклад системи виходить кілька кострубатим і складним для сприйняття. Жителі України отримують менше запрошень до опитувань, ніж громадяни англомовних країн.

Ціна опитувань на E-research-global може досягати декількох доларів. Коли набирається достатня для виведення сума, їх можна перевести на гаманець PayPal, кошти надходять досить швидко, без тривалих затримок.

В системі відмінно розвинена реферальная система. Її відмінність від подібних програм на інших опитувальниках – вона не однорівнева, а влаштована за принципом піраміди, тобто ієрархічна.

Опитувальник №6 — ThePanelStation.com

Сайт: ThePanelStation.com

Ця система нараховує непогані гроші за проходження опитувань, та й з'являється доступ до нових досліджень досить часто, в порівнянні з іншими майданчиками. Реєстрація доступна тільки для повнолітніх користувачів. Підвищення ставки залежить від теми, складності та кількості питань. 

Опитувальник №7 - Ysense

Сайт: www.ysense.com

Цей зарубіжний сервіс пропонує своїм користувачам не тільки платні опитування, а й інші варіанти заробітку онлайн. За проходження опитування можна отримати до 60 грн. Виведення коштів можливе з 8 доларів. Якщо учасник набуває аккаунт "Преміум", йому стає доступним переказ грошей вже з 6 доларів. Вигідні умови надаються тим, хто запрошує нових учасників Ysense за партнерською програмою. Для виведення коштів використовується гаманець PayPal.

Як збільшити свій заробіток з опитувань - рекомендації

Для реєстрації знадобиться адреса електронної пошти, на який будуть приходити запрошення на опитування. 

Ще кілька нюансів для більш успішного використання опитувальників:

 • бажаючим отримувати якомога більше опитувань варто зареєструватися відразу на декількох сайтах, так і заробіток виявиться більше;
 • щоб не запам'ятовувати всі паролі, потрібно скористатися синхронізацією браузера, тоді на всіх ресурсах авторизація буде автоматична;
 • щоб не пропустити повідомлення від опитувальника, слід регулярно перевіряти пошту;
 • для отримання бонусних балів потрібно заповнити всі дані в своєму профілі;
 • при проходженні опитування необхідно стежити, щоб відповіді не суперечили даним профілю;
 • для отримання більш високооплачуваних опитувань при заповненні своїх даних можна вказати володіння англійською мовою. Якщо це насправді не так, при анкетуванні легко користуватися онлайн-перекладачем або автоматичною системою браузера;
 • братися за проходження опитування потрібно якомога раніше після запрошення: при отриманні достатньої кількості результатів опитування буде закрито;
 • на питання про причетність користувача або його родичів до сфер журналістики, реклами та маркетингу потрібно відповідати негативно. "Чи працюєте ви в одній з перерахованих сфер діяльності" — "ні в одній з перерахованих";
 • якщо буде поставлено питання про проходження тесту на дану тему в інших опитувальниках, слід відповідати  "ні";
 • якщо Користувач почав проходження опитування, не варто кидати справу на півдорозі і відволікатися на інші справи - після закінчення певного часу доступ буде закритий, а учасник ніякої винагороди не отримає;
 • сильно поспішати теж не потрібно-система може розцінити ці відповіді недійсними і відмовити в оплаті.

На всі питання потрібно відповідати вдумливо і логічно, щоб вони не суперечили один одному і інформації в профілі.

Шахрайство

В Інтернеті, власне, як і скрізь, знаходиться маса шахраїв, які прагнуть нажитися на наївних і довірливих людях. Використовують у своїх махінаціях звичайні людські слабкості - спрагу наживи, жадібність і т. п..

Що гріха таїти, всі ми хочемо легко і просто отримувати гроші, лежачи на дивані. І на заголовки типу "$50-100 в день!", "Вчора я заробив $354" клюємо ще як! Варто віддати належне шахраям, заманювати людей вони вміють...

Варто запам'ятати...

Якщо вам обіцяють золоті гори, обіцяють заробітки в пару сотень доларів в день на опитуваннях, але для цього потрібно заплатити вступний внесок всього $10-20-30. Нібито це робиться тому, що опитувальник є закритим, елітним тощо.

Досвідчені люди відразу почують щось недобре у всьому цьому. І правильно, так як це чистої води обман. Все буде швидше за все за стандартною схемою: Ви оплачуєте доступ в надії до мільйонних заробітків, починаєте активно відповідати на питання, накопичуючи мінімальну для виведення суму, потім, коли її досягнете, вашу заявку на висновок будуть або ігнорувати, або напишуть щось на зразок "Ви порушили правила і бла-бла".

Підсумок завжди один - грошей ви не отримуєте ні в якому випадку.

Ще одна "геніальна" думка, яка може народитися в головах новачків: ну і що, що платять 20 грн. за опитування!? Я зареєструюся в 10-30-50 сервісах і буду отримувати тисячі в день!

По-перше не факт, що ви не нарветесь на шахраїв, про яких говорилося вище. По-друге, якісних опитувальників в світі і укрнеті не так багато, а ось сайтів, де в кращому випадку раз на місяць з'являється 1-2 опитування - море.

Рекомендуємо вибрати найбільші, перевірені сайти, зареєструватися і проходити опитування саме на них, а не гнатися за кількістю!

Скільки реально можна заробити?

Якщо на сайті, навіть перевіреному і справно платять написано, що за одне опитування вам заплатять від $10 до $100 доларів, це не означає, що саме таку суму ви зможете заробити!

Зараз поясню чому. Найлегше буде пояснити, чому ви не заробите сто баксів. Опитування, в яких платять $100 і більше доларів мало. Всі вони проводяться іноземними компаніями. Але це не проблема. Заковика полягає в тому, що ці опитування проводяться серед американців або європейців, причому респонденти проходять досить суворий відбір.

Тому, якщо ви не американець або не проживаєте в Європі, то потрапити в групу респондентів у вас практично немає шансів. Далі розглянемо звичайні опитування, доступні більшості жителів планети.

Припустимо, після проходження одного опитування, вам нараховується на внутрішній рахунок $10. Ок, це добре! Але, знову ж таки це "але". У більшості опитувальників є правила, згідно з якими, один і той же респондент не має право часто брати участь в опитуваннях.

У підсумку, ви зможете заробляти кілька десятків, в кращому випадку пару сотень доларів на місяць, беру участь в опитуваннях на популярних і за сумісництвом великих опитувальниках.

Підіб'ємо підсумок + відео

Брати участь в опитуваннях цікаво і незатруднітельно, але малоприбутково. Розбагатіти таким способом не вийде. Опитування зручні тим, що їх можна заповнити у вільні 15 хвилин і отримати невелику винагороду. Скопилася за місяць суми вистачить за оплату мобільного зв'язку або домашнього інтернету, що теж непогано. Тим більше якщо вважати, що це скоріше не робота, а більше розвага. Для повноцінної віддаленої роботи цей варіант зовсім не підходить.

 

Напишіть в коментарях, які сайти для заробітку на опитуваннях ви вже пробували і який отримали результат. А так само обов'язково пишіть, які опитувальники перестали працювати або виплачувати гроші, щоб інші були попереджені!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-2 # Вероніка Коцур 23.05.2021, 12:16
Добрий день хочу робити на текстаз
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата