Неважливо, чи створюєте ви довгостроковий накопичувальний рахунок, чи відкладаєте на велику покупку, чи просто заробляєте трохи додаткових грошей для задоволення - додаткові 2000 гривень на день здатні значно вплинути на ваше життя.

Фактично, це принесе додаткові 60 000 гривень щомісяця, якщо ви будете дотримуватися плану.

Редакция сайту BiznesCat.com зібрала список найбільш популярних підробітків, які допоможуть вам подолати поріг у 2000 гривень на день і поповнити свій банківський рахунок. Давайте ж розпочнемо.

10 ефективних способів заробляти 2000 гривень на день

1. Доставка продуктів

Якщо ви шукаєте спосіб заробляти 2000 гривень на день, доставка продуктів - популярний і ефективний спосіб заробляти готівку щодня.

Додатки для замовлення продуктів, такі як Glovo, стали популярним способом доставки продуктів прямо до дверей.

Найкращий спосіб максимізувати свій потенційний заробіток як споживача продуктів - це оптимізувати свій час. Більшість додатків для замовлень показують пікові години доставки, коли клієнти найчастіше роблять замовлення. Це можуть бути вечори, вихідні або обідня перерва.

Якщо у вас є лише декілька годин на день, щоб заробити 2000 гривень, ви повинні бути готовими до роботи в цей час, щоб отримати більше замовлень і заробити більше грошей.

2. Доставка їжі

Ще один чудовий спосіб заробити додаткові 2000 гривень на день - це доставка продуктів швидкого харчування.

Додатки для доставки їжі, такі як Glovo, Menu.ua, Raketa та Uber Eats, не лише надають важливу послугу для зайнятих клієнтів, але й дають можливість працівникам сфери послуг заробляти пристойну суму грошей.

Платформа Uber Eats - це простий спосіб для чинних водіїв таксі почати отримувати замовлення на доставку їжі.

3. Стати копірайтером

Ви маєте чудові навички письма та добре знаєте граматику? Один з найкращих способів щодня заробляти непогані гроші в Інтернеті - це пропонувати послуги фрілансера з написання та редагування текстів.

В епоху контенту компаніям і блогерам потрібно бути в курсі останніх тенденцій і створювати контент, який відповідає інтересам людей. Однак більшість людей не мають часу на написання рекламних текстів, блогів чи дописів у соціальних мережах, а також на виконання повсякденних обов'язків, пов'язаних з управлінням бізнесом. Автори-фрілансери допомагають компаніям і підприємцям створювати контент, який формує авторитет і довіру аудиторії.

Ключ до початку кар'єри копірайтера - це створення потужного портфоліо, яке демонструє ваші здібності до написання текстів. Якщо у вас немає готових робіт для демонстрації, ви завжди можете написати зразки або почати шукати роботу на дошках оголошень для фрілансерів.

Такі сайти, як Freelancehunt, Weblancer і Polyglot є чудовими місцями для пошуку клієнтів, які шукають авторів-фрілансерів. Щоб виділитися, почніть з низьких розцінок, щоб залучити перших клієнтів, і підвищуйте ціни в міру того, як будете набиратися досвіду. Не встигнете ви й оком моргнути, як будете заробляти 2000 гривень і більше щодня, не виходячи з дому.

Це цікаво - Пасивний дохід - що це таке і як створити пасивний дохід.

4. Стати віртуальним помічником

Попит на віддалену роботу продовжує зростати, і віртуальний асистент зараз є популярним напрямком кар'єри для багатьох людей, які хочуть заробляти гроші на власних умовах. Якщо ви уважна до деталей і організована людина, робота віртуальним асистентом може стати прибутковим і корисним для вас способом заробляти більше 2000 гривень на день.

Віртуальні асистенти надають адміністративні, технічні та творчі послуги власникам бізнесу, щоб вони могли зосередитися на своїх основних обов'язках. Це може включати написання постів у блогах, відповіді на електронні листи, ведення акаунтів у соціальних мережах, обслуговування клієнтів тощо.

Перш ніж ви почнете шукати клієнтів для віртуального асистента, вам потрібно визначити, які послуги ви будете пропонувати. Це залежатиме від вашої кваліфікації, навичок та досвіду. Як і іншим фрілансерам, вам потрібно буде розробити професійну біографію, яка продемонструє, як ви можете надавати віддалену допомогу клієнтам. Презентуючи себе як надійного і кваліфікованого віртуального помічника, ви зможете виділитися на ринку.

Наступний крок - пошук клієнтів. Використовуйте соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram і TikTok, щоб продемонструвати свій досвід і поспілкуватися з потенційними клієнтами. Ви також можете подавати заявки на вакансії на сайтах для фрілансерів, таких як Freelance.ua та Freelancehunt.

5. Стати менеджером соціальних мереж

У наш час компанії повинні активно розвивати свою діяльність у соціальних мережах, щоб їх сприймали всерйоз. Проблема полягає в тому, що багатьом компаніям, особливо малим, не вистачає часу та навичок для того, щоб самостійно керувати кількома каналами. Саме тут на допомогу приходять SMM-менеджери.

Робота SMM менеджера полягає у створенні цікавого контенту для каналів клієнтів у соціальних мережах. Ви можете планувати контент-календарі, відповідати на коментарі та навіть координувати контент з відділами продажів. Найкраще в роботі менеджера соціальних мереж - це те, що ви можете працювати неповний робочий день або перетворити її на повноцінну кар'єру. Все залежить від вашої відданості та навичок.

Щоб досягти успіху як менеджер соціальних мереж, ви повинні бути в курсі останніх тенденцій, найкращих практик, інструментів та каналів соціальних мереж. Ознайомтеся з провідними платформами соціальних мереж і тим, який контент найкраще працює на кожній з них. Ви також повинні розглянути можливість працювати в тій ніші або галузі, яка відповідає вашим інтересам і сильним сторонам. Наявність вузької галузі допоможе вам позиціонувати себе як експерта і залучити більше клієнтів.

6. Створити канал на YouTube

Якщо ви захоплюєтеся створенням відео або прямими трансляціями, ви можете заробляти гроші в Інтернеті, створивши канал на YouTube або Twitch.

Творці контенту з усього світу можуть використовувати такі платформи, як YouTube і Twitch, щоб ділитися своїми талантами та залучати аудиторію. YouTube - популярний канал для перегляду відео серед творців контенту та інфлюенсерів, а в останні роки до нього приєднався Twitch. Twitch - це схожа відеоплатформа, але орієнтована на інтерактивні прямі трансляції для геймерів, подкастерів, інфлюенсерів, музикантів тощо.

Щоб створити додатковий потік доходу за допомогою відеоконтенту, вам потрібно почати створювати високоякісний контент, який буде користуватися попитом у вашої аудиторії. Незалежно від того, чи ви транслюєте свою гру у відеоігри, чи робите уроки макіяжу, зосередьтеся на створенні розважального, інформативного чи впливового контенту. Вам потрібно створити основну аудиторію, перш ніж ви зможете належним чином монетизувати свій канал.

Після того, як у вас буде міцний фундамент, ви можете скористатися можливостями монетизації на YouTube і Twitch. YouTube має партнерську програму, яка дозволяє розміщувати рекламу на своїх відео. Twitch також пропонує кілька варіантів заробітку, в тому числі партнерську та афіліатну програми. Ці програми дозволяють отримувати додатковий дохід за рахунок реклами, підписок і донатів.

7. Продавати цифрові продукти

Якщо ви творча людина, яка вміє користуватися InDesign, ProCreate або Photoshop, ви можете заробляти 2000 гривень і більше щодня, створюючи та продаючи цифрові продукти.

Цифрові продукти - це широкий термін для позначення нематеріальних продуктів, які постачаються в електронному вигляді. Сюди входять електронні книги, програмне забезпечення, онлайн-курси, пресети фотографій, шрифти, ілюстрації, шаблони цифрових планувальників та багато іншого.

Найкраще у створенні та продажі цифрових товарів - це те, що вони не потребують значних стартових витрат і є чудовим способом отримання пасивного доходу. Все, що вам потрібно - це використовувати свої технічні, графічні та маркетингові навички, щоб створювати продукти, просувати їх і спостерігати за зростанням продажів.

Щоб досягти успіху в продажі цифрових товарів, вам потрібно створювати якісний, цінний контент. Ваші цифрові продукти, чи то електронні книги, чи то графічні шаблони, повинні бути добре опрацьовані, добре розроблені та професійно представлені.

Вам також потрібно розробити маркетингову стратегію, щоб переконатися, що ваша продукція досягне цільової аудиторії. Якщо ви будете дотримуватися стратегії " зроби і молись", ви можете виявити, що ваша наполеглива праця залишається непоміченою вашими клієнтами. Використовуйте соціальні мережі, контент-маркетинг та електронну пошту, щоб підвищити обізнаність та залучити трафік до ваших Instagram, Facebook, OLX чи інших майданчиків, де продаються ваші цифрові продукти.

8. Пропонуйте свої послуги на Kabanchik

Якщо ви готові виконувати різні випадкові роботи, щоб заробити трохи додаткових грошей, пропонуйте свої послуги на Кабанчику - це чудовий спосіб заробити додаткові 2000 гривень щодня.

Kabanchik - це онлайн-маркетплейс, який поєднує місцевих фрілансерів з людьми, які потребують допомоги у виконанні повсякденних завдань. Ці завдання можуть варіюватися від збирання меблів, вигулу собак, переміщення меблів, стрижки газонів тощо.

Щоб досягти успіху в сучасній індустрії фрілансу, вам потрібно знайти навички та послуги, які допоможуть вам виділитися на фоні інших фрілансерів у вашому регіоні. Почніть зі створення профілю на Kabanchik, який підкреслить ваші вміння, відповідний досвід та обслуговування клієнтів. Обов'язково створіть цікаву біографію, яка підкреслить вашу індивідуальність, і завантажте чітку фотографію профілю, щоб викликати більше довіри у потенційних клієнтів.

Можливість заробітку на Kabanchik дуже хороша порівняно з іншими фріланс-платформами. Ви можете побачити середню оплату за проект на сайті або в додатку Kabanchik. Залежно від вашого місцезнаходження, такі проекти, як прибирання будинку і складання меблів, можуть коштувати від 2000 гривень до 3000 гривень за завдання. Це означає, що ви можете легко заробляти 2000 гривень в день або більше, присвячуючи годину або близько того виконанню завдань для незнайомих людей.

9. Стати вигульником собак

Якщо ви любите тварин і проводите час на свіжому повітрі, станьте вигульником собак - це чудовий спосіб заробляти 2000 гривень на день і допомагати підтримувати здоров'я домашніх улюбленців.

Оскільки все більше людей повертаються до офісу, власники домашніх тварин шукають надійних і перевірених людей, які допоможуть їхнім улюбленцям щодня отримувати фізичне навантаження. Вигульники собак задовольняють цю потребу, щодня виводячи пухнастих улюбленців на прогулянки та забезпечуючи їм необхідний догляд, щоб вони були здоровими та щасливими.

Щоб зарекомендувати себе і знайти перших клієнтів, почніть зі створення профілю на Rover - додатку, який з'єднує ситтерів і вигульників собак з місцевими власниками домашніх улюбленців. У своєму профілі визначте сферу своїх послуг і розцінки. Вкажіть характеристики породи, тривалість прогулянок, кількість собак, яких вигулюєте за один раз, та будь-яку іншу інформацію, яка допоможе клієнтам прийняти обґрунтоване рішення щодо ваших послуг.

Деякі люди вирішують створити ФОП для свого бізнесу з вигулу собак та догляду за домашніми тваринами, якщо їхній акаунт у Rover починає зростати. Залучення постійних клієнтів у Rover - це чудово, але додаток бере комісію за кожну послугу, яку ви надаєте. Якщо ви створите ФОП, ви зможете вивести свої послуги в офлайн і залишити комісію за послуги собі. Однак важливо розуміти податкові наслідки створення ФОП, якщо ви вирішите рухатися в цьому напрямку.

10. Реставрація старих меблів

Знаєте приказку: "Що для когось сміття, а для когось скарб"? Це ключова ідея переробки меблів. Ви не лише перетворюєте старі речі на нові, але й можете заробити на цьому реальні гроші.

Перш ніж почати переробляти меблі, потрібно мати здібності до творчості та майстерності. Майже всі меблеві майстерні потребують електроінструментів, фарби та певної ручної роботи, тому ви повинні добре володіти необхідними навичками та інструментами, потрібними для відновлення старих меблів. Якщо ви новачок, ви можете знайти канали на TikTok, YouTube та Instagram, які допоможуть вам навчитися основам реставрації меблів.

Коли ви відчуєте себе достатньо впевнено, щоб почати займатися реставрацією меблів, вам потрібно вирушати на полювання за прихованими скарбами. Більшість людей знаходять старі речі з перспективою на барахолках і комісійних магазинах, але ви також можете шукати їх в Інтернеті на таких сайтах, як Facebook, OLX та Instagram.

Реконструкція меблів вимагає певного бачення та знання сучасних тенденцій у дизайні інтер'єру. Ви повинні враховувати, що цікавить людей, а також те, що має значення для виробу, який ви реставруєте. Після того, як ви закінчите роботу, ви можете використовувати такі маркетплейси, як OLX та Facebook Marketplace, щоб рекламувати свої вироби. Ви також можете дізнатися, чи пропонують місцеві антикварні магазини орендувати приміщення для таких майстрів, як ви, в їхніх крамницях.

БОНУС: Проходьте онлайн-опитування

Якщо ідея заробляти додаткові гроші, граючи в ігри, переглядаючи відео та проходячи опитування, звучить занадто добре, щоб бути правдою, то це не так. Ви можете заробляти безкоштовні подарункові картки, готівку та кешбек, приділяючи кілька хвилин на день сайтам для опитувань.

Сайти для проведення опитувань, також відомі як сайти з оплатою (GPT), є популярним способом легкого заробітку в Інтернеті. Це працює так: маркетингові компанії та ритейлери платять таким сайтам, як Rakuten, Swagbucks, Survey Junkie та InboxDollars, за збір маркетингових даних з фокус-груп в Інтернеті. Потім ці сайти платять вам частину цих грошей за участь в опитуваннях, іграх і перегляді відео. Після того, як ви заробите достатньо грошей на сайті, ви можете вивести їх у вигляді переказів електронних платіжних сервісів, прямих депозитів або подарункових карток.

Хоча ви навряд чи зможете заробляти 2000 гривень на день лише на опитуваннях, ви можете заробити вражаючу суму грошей, залучаючи нових користувачів до обраного вами сайту GPT. Більшість сайтів для проведення опитувань пропонують бонуси за реєстрацію, щоб заохотити користувачів залучати нових користувачів. Коли ваш реферал перейде за вашим посиланням або кодом, ви отримаєте бонус, іноді до 1000 гривень. Ваш реферал, зазвичай, також отримує бонус.

Підіб'ємо підсумки + відео

Незалежно від того, чи вирішите ви шукати можливості для фрілансу, приєднатися до сфери концертної діяльності або інвестувати гроші, є чимало способів заробляти додаткові 2000 гривень щодня. Потрібно лише бути креативним, стратегічно мислити і бути готовим пробувати щось нове.

Створення нового джерела доходу може зайняти певний час. Якщо ви будете послідовними та цілеспрямованими, ви зможете стабільно збільшувати свій щоденний дохід і робити кроки на шляху до досягнення своїх фінансових цілей.

Вам також буде цікаво, подивіться:


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити