Зміст[Сховати]

Щодня сотні нових додатків поповнюють Google Play і App Store, що дає користувачеві не тільки потік нових розваг, але і можливість заробітку на них. Робота з додатками, це досить простий інтернет заробіток без вкладень з телефону для підлітків і всіх, хто володіє смартфоном з безлімітним інтернетом і наявністю вільної пам'яті.

В інтернеті можна заробляти з телефону на наступному: установка додатків, перегляд реклами, введення капчі, виконанні завдань, перевірка магазинів і організацій. Перейдемо до суті і розглянемо, як заробити в інтернеті з телефону прямо зараз. Гайда!

додатки для заробітку грошей

У чому суть заробітку?

Заробіток в інтернеті з телефону підходить практично кожній людині. Суть полягає в установці на смартфон спеціальних додатків і виконанні певних нескладних дій. Щоб отримати зароблені кошти, вам необхідно мати електронний гаманець (PAYEER, Perfect Money, Payoneer та інші).

Завантажити додатки для заробітку потрібно буде в офіційних магазинів додатків. Для власників Android це Google Play, для тих, у кого iOS, - App Store. Варто враховувати, що у кожної програми своя вага в МБ, тому упевніться, що у вас вистачає пам'яті в телефоні. Можна підключити зовнішні або внутрішні накопичувачі, які дозволять завантажити більшу кількість додатків і тим самим заробити більше грошей.

Звичайно, заробіток в інтернеті з телефону не замінює повноцінну роботу, але на ці гроші ви можете оплачувати інтернет, робити покупки онлайн і т. д. Це відмінний підробіток при мінімумі зусиль!

За що платять гроші?

Дії, які ви повинні будете виконати, в основному сприяють підвищенню популярності будь-якого додатка в топах Google Play або App Store. Чим вище його рейтинг в списку, тим більше шансів, що користувачі виберуть і встановлять на смартфон саме його. А чим популярніше додаток, тим більше його розробники заробляють . Все елементарно!

Заробити з телефону в інтернеті можна наступними діями:

 • участю в мобільних опитуваннях;
 • лайками та коментарями в соцмережах;
 • переглядом реклами;
 • розкруткою мобільних ігор;
 • виконанням простих завдань.

У кожного способу заробітку свої особливості, тому ми кожен з них розглянемо окремо на конкретних прикладах.

UPD. Нажаль українських додатків майже не існує, а більшість з існуючих додатків в статті, по зрозумілим причинам, рекомендувати більше не можемо. Але ми підготували вам відео з англомовним сайтов на якому можна заробляти як з мобільного так і з ПК. 

 

Як заробити на скачуванні та установці додатків від 40 грн.?

Завантажити та встановити додаток – один з найпопулярніших методів отримання доходу. Зазвичай в завданні уточнюється, як саме зробити установку (наприклад, перейти за вказаним посиланням або самому знайти програму і завантажити).

 Замовник може попросити зробити і додаткові дії, наприклад, оцінити додаток, залишити позитивний відгук, відкрити програму не відразу, а в певний день і т.д. Оплата відбувається за кожну дію окремо. Ви встановили додаток - отримали частину суми, пройшли інші етапи – отримали решту суми.

Оплата таких завдань становить 1-3 грн. здавалося б, мізерно мала сума грошей, але таких завдань багато, і якщо в день присвятити хоча б годину часу цій роботі, то в підсумку можна встановити 20-30 додатків і отримати за це більше 40 грн.

Схема роботи проста: просто завантажити додаток і запустити його. Але якщо ви хочете заробити більше, то вам буде потрібно проявити активність, наприклад, залишити відгук, дійти до рівня в грі, протримати програму в смартфоні кілька днів і т.п. Після того як ви виберете завдання, ознайомтеся з умовами і потім натисніть на посилання «почати».

Будь-яких підтверджень про пройдені кроки сервіси не висилають, оскільки автоматично все фіксують і після успішного виконання завдання моментально винагороджують. Будьте уважні і не переривайте дію, навіть якщо для завершення потрібен великий час. При збоях сервіси часто не бачать результатів і можуть не нарахувати винагороду.

Популярні сервіси, з яких можна завантажити програми і на цьому заробити:

AdvertApp - дохід на установці додатків на своєму телефоні

Добре себе зарекомендувало додаток для заробітку на смартфонах і планшетах на базі Android і iOS. Завдань багато, складність роботи різна, дохід необмежений і залежить від прикладених зусиль. Сервіс пропонує підробити і на переглядах відео про товари і послуги. Виплати здійснюються на мобільний і на всі популярні електронні гаманці.

PayForInstall - заробляємо на установці ігор від 1 грн

Ще один відомий додаток, що пропонує заробити на інсталяції різних додатків та ігор. Нові оффери з'являються щодня, але число учасників в завданнях обмежена. Тому, якщо ви хочете мати високі шанси виконати завдання, треба частіше заходити в додаток. Вартість виконання завдань - близько 1 грн. Виведення коштів виконується не тільки на електронні гаманці, а й на банківську карту Visa або Mastercard, мобільний телефон.

Earningcash - заробіток на перегляді відео

Додаток, який дозволяє заробити завдяки перегляду відео. За перегляди нараховуються бали, які потім потрібно перевести в грошовий еквівалент на електронний гаманець.

EzMoney - заробіток на партнерських завданнях

Сервіс, який також платить гроші за скачування програм і виконання різних партнерських завдань. Має досить простий інтерфейс, різні можливості виведення, партнерську програму, яка дозволяє отримати 20% від доходу рефералів.

TapMoney - скачування додатків і серфінг для заробітку

Популярний проект, який дає шанс заробити до 8 грн. за одну установку. Щоб заробити більше, потрібно робити більш складні завдання, наприклад, дійти до рівня, опублікувати відгук. Крім іншого, тут можна просто серфити по платних посиланнях. Оплата за такі дії невелика, але і процес роботи простий.

Money App (Гроші App) - іноземний сервіс з оплатою за скачування додатків

Іноземний сервіс - один з кращих зі свого жанру для мобільного заробітку. Суть роботи ідентична попереднім сервісам. Щоб гроші зарахувалися, вам обов'язково потрібно відкривати викачані додатки. У сервісу своя внутрішня валюта - кредити, які ви можете обміняти на реальні гроші. 1000 кредитів = 1$. В середньому за одну закачування дають від 100 кредитів. Надійний проект, який відрізняється високим рейтингом і позитивними відгуками.

Зазначені сервіси часто пропонують встановити одні і ті ж додатки. Ви можете спочатку завантажити і встановити програми через один проект, потім видалити і знову встановити через інший проект. Таким чином, вам вдасться заробити більше, працюючи з одними і тими ж додатками.

Додатково можна заробити і на партнерській програмі. За кожне залучення нового користувача можна заробити до 20% від його доходу. Створити партнерську мережу легко. Досить рекламуватися і запрошувати друзів і знайомих з соцмереж.

Додатки для заробітку на виконанні простих завдань

Багатьом компаніям потрібна інформація про те, яким чином представлений їх товар в торгових точках і що думають про продукцію споживачі. Тому існують сервіси, які пропонують стати агентом і збирати цю інформацію.

Серед таких додатків варто виділити Top Mission і Яндекс.Толока. Щоб почати, вам потрібно завантажити ці програми на свій телефон і зареєструватися в них. Потім виберіть будь-яке завдання і отримуйте винагороду. В основному від вас буде потрібно оцінити відповідність представленого контенту пошуковому запиту. Наприклад, вивчити відповіді на запит і оцінити їх якість і цінність для користувача. Є завдання, де потрібно залишити відгуки про магазини і кафе, знайти і внести необхідну інформацію про компанію або товар, зібрати якісні картинки на задану тему і т. д.

Цей вид заробітку відрізняється тим, що від виконавців потрібно не просто виконати завдання, а зробити це якісно. Від цього залежить їх рейтинг і доступ до більш цікавим і дорогим замовленням. Тому важливо бути активним, мінімізувати можливі помилки і дотримуватися правил системи. Робота нестандартна, досить рутинна, але дозволяє заробити досить непогані гроші.

Додатки для заробітку на діях в соціальних мережах

Сьогодні соцмережі міцно вкоренилися в нашому житті. Люди в них не тільки спілкуються і розважаються, але також діляться серйозною інформацією, самовиражаються, продають, купують, в тому числі заробляють. Якщо вам подобається проводити час в соцмережах, не витрачайте його даремно. Ви можете отримати додатковий дохід за допомогою мобільного телефону на лайках, підписках, перегляді реклами і відео, репостах і твітах. Для роботи ви можете задіяти будь-яку з популярних і зручних Вам соцмереж: Instagram, ВКонтакте, Однокласники і т. д.

Одними з кращих сервісів для роботи в соцмережах є:

VKtarget.ru - заробіток в соцмережах Фейсбук, Ютуб, Твіттер

Пропонує непогану оплату за дію, в середньому від 0,5 грн. за лайк або клік.

IPweb.ru -заробіток на соцмережах з оплатою за дію

Додаток платить до 1,5 грн. за дію в соцмережах. Відрізняється тим, що часто влаштовує конкурси з великими грошовими призами.

Важливо, щоб ваш аккаунт був живим, наповненим, з реальними друзями. При великому бажанні ви можете створити кілька акаунтів в одній соцмережі, які дозволять заробити мінімум 2-3$ на добу. Всі виконані завдання перевіряються замовниками, тому не варто намагатися хитрувати.

Додатки для заробітку на перегляді реклами

Реклама заполонила весь світ і на більшість людей діє дратівливо. Але не в цьому випадку. За допомогою спеціальних додатків ви можете дивитися рекламні ролики і отримувати за це певну суму. В середньому за перегляд платять від 0,01 грн. за клік по посиланню. Трохи, але дія займає всього 1-2 секунди часу. У день можна буде переглянути до 20-30 роликів і тим самим накопичити невеликі заощадження на телефон.

Запам'ятайте, що не всі замовники сумлінно оплачують перегляди, і якщо ви побачили оплату більше 5 копійок, то, швидше за все, це обман. Тому перевірте відгуки, перш ніж брати замовлення в роботу. Найбільш популярними додатками для такого виду мобільного заробітку є Глобус Інтерком, VideoVTope і Earn Money Video and Apps.

Крім перегляду реклами, додатки пропонують можливість отримувати відсотки з рефералів.

Додатки для заробітку на опитуваннях і відгуках

Якщо ви любите брати участь в опитуваннях, залишати відгуки, то цей вид підробітку для вас. Причому оплата за ці дії гідна – від 8 до 200 грн. за кожен пройдений тест. Але, як скрізь, тут теж є свої мінуси. Часто перевірка результатів проходить довго: від декількох днів до декількох тижнів.

Досить зручними додатками з хорошим рейтингом є:

Streetbees - заробіток на опитуваннях і рефералах

Сервіс пропонує пройти опитування у вигляді чату. Вам будуть задавати питання, ви повинні або написати відповідь, або вибрати вірний варіант. В середньому швидкість проходження одного тесту - 5 хвилин. І чим більше тестів ви пройдете, тим більше можливостей запропонує програма. Є можливість отримати грошовий бонус від реферала, коли той пройде перший тест.

InternetOpros - швидкий заробіток на опитуваннях

Для роботи в цьому додатку попередньо потрібно пройти реєстрацію на офіційному сайті з комп'ютера. Потім потрібно буде активувати пошту, оформити профіль і пройти ряд тестів, щоб система в подальшому підбирала для вас актуальні опитування. Мінусом цього додатка є той факт, що опитування приходять не так часто, як хотілося б.

Виведення зароблених коштів виконується на сайті. Партнерську програму сервіс не пропонує.

Додатки для заробітку на кліках

Кліки для багатьох - це найпростіша дія, на якій можна заробити. Суть роботи в наступному: вам потрібно буде зайти в додаток, зробити клік і зібрати внутрішню валюту. Давайте розглянемо на прикладах:

Money Tree - заробіток за перегляд реклами від 8 грн

Назва програми говорить за себе. Тут вам буде потрібно збирати зірки (внутрішня валюта) з дерев. За один клік нараховуються 3 зірки. Після натискання ви побачите рекламу і після її перегляду отримаєте свої зірки. Робити це потрібно раз в 20 хвилин, не раніше. Мінімальна сума для виведення становить 8 грн. Для цього вам буде потрібно зібрати 2000 зірок.

Кран - заробляй від 6 грн за прості дії

У цьому додатку простий клік принесе вам 3 монети. Кліки необхідно зробити раз в 30 хвилин. Після натискання відкривається реклама. У додатку є "скриня удачі", ключі від якого Ви отримаєте після виплати. Якщо ви його відкриєте, то отримаєте від 10 до 50 монет. Мінімальна сума до виводу - 5 грн. Для цього вам потрібно буде зібрати 1500 монет.

Додатки для заробітку на іграх

Чи знаєте ви, що можна заробити, граючи в мобільні ігри? Це цілком можливо, якщо ви скористаєтеся одним з наступних додатків:

Big Time - заробіток на іграх з грошовим призом

На відміну від інших подібних сервісів, додаток не вимагає грошових вкладень. Суть заробітку - ви граєте в ігри і отримуєте квитки, які беруть участь в розіграші грошового призу. Для початку вам буде запропоновано 5 різних ігор, які дозволять підвищити рівень і приступити до інших ігор. Розробники сервісу заробляють на рекламі і частиною отриманих грошей діляться з користувачами. Виводити зароблені кошти необхідно на PayPal.

Stepmania - заробіток на простих іграх з оплатою в доларах

Незвичайний додаток, який пропонує зробити різні дії і вирішувати головоломки. Наприклад, кліки по посиланню, коментарі, рішення простих математичних задач і так далі. Якщо ви любите багато ходити або бігаєте, то вам сподобається завдання, де за кожен крок нараховується 0,00002$. Творці цього сервісу платять користувачам з доходу від показу реклами. Виводити кошти можна на PayPal, Яндекс або Qiwi.

Додатки для продажу фотографій

Мабуть, робити фотографії з телефону навчилися всі, і це заняття багатьом приносить велике задоволення. І багато хто з нас мріяв би заробляти на цьому, але вважають себе для цього некомпетентними. Виявляється, все не так. Вже сьогодні мобільні додатки пропонують простим людям заробити на фотографіях прямо зі своїх телефонів.

Причому за кожен знімок ви можете отримати від 12-40 грн. і вище. Звичайно, до уваги беруться не всі фотографії, адже вони повинні відповідати певним вимогам. Наведемо кілька прикладів таких додатків:

Clashot - 50 доларів за продаж унікального фото

Позиціонує себе як фотобанк, де люди продають фотографії, зроблені на камеру смартфона. Тут ви можете продати фото природи, архітектури, міст і т.д. Розробники просять виставити якісні фото без обробки в фоторедакторах. Обов'язково зробіть короткий опис фотографій з ключовими словами, щоб швидше привернути увагу до них. Щоб заробляти, вам потрібно буде вказати свої реальні дані і підтвердити це документом. Персональні відомості при цьому ніде не публікуються. Сервіс продає право на розміщення фотографії, тому знімок ви можете продати необмежену кількість разів. В середньому оплата становить 0,44$, але є можливість збільшити її до 50$ за фото за допомогою «розширеної ліцензії».

Foap - від 5 доларів за фотографію

Схоже на попередній додаток, однак за кожен проданий знімок ви зможете отримати 5$. Якщо пройти спеціальні завдання і виграти в «місії», у вас з'явиться шанс збільшити суму доходу до 100$ за продану фотографію.

Dreamstime: Sell Your Photos - викладай фото і заробляй на їх продажу

Іноземний додаток у вигляді соцмережі без додаткових функцій. Фотографії тут продаються за вартістю 0,5$ за штуку. Попередньо всі знімки проходять модерацію. Виводити кошти можна на PayPal.

Відгуки про такий мобільний заробіток різняться. Хтось пише, що вимоги жорсткі і новачкам важко буде щось продати. Інші успішно цим займаються і діляться своєю позитивною думкою.

Заробіток на капчі

Багатьох користувачів дуже дратують незрозумілі символи, які потрібно внести при реєстрації або іншій дії на сайтах. Тому розробники для зручності своїх користувачів замовляють платне розпізнавання капч. Цей вид заробітку оцінюється досить низько: витративши годину часу, ви можете заробити всього 1-10 грн. Метод підробітку підходить тим, у кого Андроїд.

Одними з популярних програм для введення капчі є:

RuCaptcha bot - розгадуй капчу і заробляй

Справжній лідер на ринку додатків для розпізнавання капчі. Тут ви точно не скучите, тому що роботи багато. Але багатьох може збентежити цінник - 0.01-0.02 грн. за капчу. У мобільному додатку можна тільки робити дії, а винагорода відбувається на сайті Рукапчі. Мінімальна сума до виводу - 5 грн.

9KWCaptcha - рішення капчі з виведенням грошей кожен грошей

Англомовний додаток з простим і зрозумілим інтерфейсом. Тут також оплата за введення капчі невелика, але розробники гарантують багато роботи кожен день. Внутрішня валюта оцінюється в кредитах, а вартість введення 1000 капч становить 0,5 євро. Вивести кошти можна на PayPal.

Скільки можна заробити в інтернеті з телефону?

Потрібно розуміти, що за допомогою мобільного заробітку розбагатіти не можна, навіть якщо ви на це заняття будете витрачати 24 години на добу і 365 днів на рік. Така діяльність має на увазі лише невеликий підробіток, який допоможе покрити частину ваших витрат (мобільний зв'язок, Інтернет і т.п.). В цілому розмір доходу залежить від вашої активності, обраних додатків і видів занять, а також наявності роботи. Наприклад, в соціальних мережах замовлення розбирають швидко, і вам потрібно встигнути виконати хоча б 5-10 завдань. Причому максимум ви витратите на це годину, а решту часу будете чекати.

Реальний рівень заробітку в Інтернеті без вкладень з телефону буде приблизно такий:

 • установка додатків принесе вам до 40-60 грн. на годину;
 • якщо ви вирішите заробити на кліках, то щоденний дохід в середньому становитиме 4-8 грн.;
 • репости і лайки в соціальних мережах можуть вам принести суму в розмірі 20-80 грн. в день;
 • одним з найбільш прибуткових занять є опитування та відгуки, які дозволяють щодня отримувати 40-100 грн.;
 • введення капчі - не дуже прибуткове заняття, прибуток від якого в середньому складе 2-4 грн. на годину;
 • граючи в ігри в телефоні, ви зможете заробити в місяць приблизно 20% від вкладу;
 • перегляд реклами зазвичай приносить 2-4 грн. в день;
 • перегляд відеороликів може принести вам до 20-60 грн. в день;
 • дохід від продажу фотографій в середньому складе 10 грн. за знімок.

Відповіді на поширені запитання по роботі в Інтернеті з телефону

Перед тим як заробити гроші через свій телефон, ознайомтеся з вказаною нижче інформацією. Вона допоможе вам розвіяти стереотипи про мобільний заробіток і уникнути помилок, які часто допускають новачки.

Хто платить на установку додатків на Андроїд?

Розробники та підприємці. Вони зацікавлені в тому, щоб їх софт зайняв високі позиції в магазинах Google Play і App Store. А для цього потрібно багато скачувань, позитивні оцінки та відгуки користувачів.

Деякі замовники платять за установку, тому що розраховують отримати прибуток в майбутньому. Наприклад, на показі реклами або продажу внутрішньоігрових цінностей. Отже, ніякого розлучення в такому способі заробітку на телефоні немає.

Чи безпечний заробіток на мобільному телефоні?

Якщо ви завантажуєте додатки для заробітку в Google Play, App Store або на офіційних сайтах розробників, то так. В інших випадках є ризик заразити систему телефону вірусами.

Крім того, не варто забувати про ймовірність злому аккаунта і виведення зароблених коштів шахраями. Щоб такого не сталося, придумайте складний пароль. А також по можливості підключіть двофакторну ідентифікацію або SMS-підтвердження фінансових операцій.

Чому не всі виконані завдання оплачуються?

Найчастіше завдання не оплачується з вини самого виконавця. Можливо, ви допустили одну з наступних помилок:

 1. Проігнорували умови замовника. Наприклад, не відправили в звіті скріншот, сфотографували не ті товари або завчасно видалили додаток з телефону.
 2. Порушили правила сервісу. Наприклад, відписалися від груп, в які недавно вступили, або написали відгук на заборонену тематику.
 3. Виконали завдання повторно. Наприклад, завантажили гру, яка раніше була встановлена на вашому телефоні.

Іноді несправності трапляються на стороні сервісу. Наприклад, система не зараховує виконання завдання або кешбек. У такому випадку варто звернутися в службу підтримки. А якщо проблеми виникають регулярно, то краще відмовитися від співпраці з таким проектом.

Як я можу збільшити свій дохід прямо зараз?

Можливо, щоденний дохід в розмірі 40-80 uhy вас не влаштовує. Якщо ви хочете його збільшити, скористайтеся наступними лайфхаками:

 1. Залучайте на перераховані в статті проекти рефералів. Для цього потрібно розмістити на форумах, блогах і в соціальних мережах реферальне посилання або свій промокод. Останній більш ефективний, так як при реєстрації з його зазначенням новий користувач отримує грошовий бонус.
 2. Використовуйте безкоштовні проксі і VPN-сервіси, щоб змінювати IP-адреси. Такі технології дозволять вам повторно виконувати високооплачувані завдання під виглядом нового виконавця.
 3. Реєструйтеся в максимальній кількості проектів для заробітку. Тоді у вас ніколи не буде простоїв в отриманні завдань.
 4. Сфокусуйтеся на одному напрямку заробітку. Якщо ви щодня будете приділяти заняттю кілька годин, то станете в ньому профі і придумаєте власні «фішки» для збільшення доходу.

І, звичайно, правильно підходите до вибору завдань. Замість введення капчі і перегляду реклами за гроші, насправді дуже мізерні, займайтеся установкою додатків, написанням коментарів, реєстраціями і постингом. Або спробуйте шукати замовлення на біржах фрілансу. Там оплата в 3-5 разів вище, ніж в мобільних додатках і на буксах.

Підіб'ємо підсумок + відео

Не поспішайте відмовлятися від мобільного заробітку, якщо ці цифри вас не вразили, адже ця діяльність не вимагає грошових вкладень і великих зусиль. Вибравши заняття до душі і витративши всього лише годину свого часу в день, ви зможете оплатити невеликі рахунки по комуналці або купити щось недороге з інтернет-магазину. Їдете ви на роботу, сидите чи з друзями в кафе, загоряєте чи на пляжі – свій вільний час ви можете витратити з користю.

 

Напишіть в коментарях, в яких додатках ви вже пробували заробити гроші, і який отримали результат! Задавайте свої питання, і обов'язково напишіть, якщо якийсь додаток перестало працювати або виплачувати гроші, щоб інші були попереджені.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити