Зміст[Сховати]

Навчаючись в школі, вже хочеться особисто заробляти гроші на свої кишенькові витрати, щоб самостійно накопичити на велику покупку, наприклад, на новий телефон, або навіть фінансово допомагати батькам. Особливо під час літніх канікул: маса вільного часу, який можна кудись витратити.

Ця стаття присвячена всім школярам 12 років. Ви зможете дізнатися - як можна і чи можливо в принципі щось заробити школяреві в Інтернеті. Розглянемо деякі доступні способи. У ній розповідається про можливі види заробітку для школярів 12 років в Інтернеті і в реальному житті. Всі наведені види діяльності не зажадають якихось понад навичок, а отримати необхідні знання не так вже й складно. Приділяючи роботі пару годин в день, школяр може отримувати 80-200 грн, а також придбати нові знання і досвід роботи за комп'ютером, необхідний в сучасному житті.

Інформація буде також цікава для батьків, які привчають дитину до самостійності, вмінню приймати на себе рішення і відповідати за наслідки, виховують лідерські здібності.

Як заробити гроші школяреві

Що потрібно, щоб школяреві почати заробляти в Інтернеті

Сьогодні можна заробляти, не виходячи з дому, онлайн. Буде потрібно комп'ютер (будь-який інший пристрій) і вихід в інтернет.

Головне, що необхідно знати при роботі в інтернет:

 • На багатьох сайтах потрібна реєстрація, часто встановлено обмеження за мінімальним віком, з 14 років. Не слід намагатися обдурити модераторів і додавати року, краще попросити батьків зареєструватися на сайті. Так вони зможуть контролювати надійність сайту, дії дитини і допомогти при виникненні спірних ситуацій.
 • Гроші за виконані роботи перераховуються на банківські картки або електронні гаманці. Оформити їх зможуть тільки батьки, якщо у користувача ще немає паспорта. Надалі можна відкрити спеціальну дитячу карту і переводити заробіток дитини на неї. Є ресурси, що дозволяють виводити гроші на телефон.
 • У мережі розвинене Інтернет-шахрайство, тому ніколи не слід переводити грошові кошти для покупки додатків, курсів, тренінгів і т.д., не порадившись з батьками.
 • Перед реєстрацією необхідно вивчити правила роботи на сайті, умови Угоди користувача. Слід почитати відгуки користувачів про ресурс, вивчити способи виведення грошей, можливі і заборонені дії.

17 способів заробітку для школярів 12 років через Інтернет

Заробіток в Інтернеті є найбільш зручним, простим і прибутковим. Крім того, він дозволяє розвиватися, вчитися новому, удосконалювати знання, може стати постійним джерелом отримання доходу. Проста робота в інтернеті дозволить заробити школяреві в 12 років, не залежно від того, хлопчик він чи дівчинка.

Є маса способів, що дозволяють заробити на кишенькові витрати, в Інтернеті. Тут наведені найбільш популярні і доступні.

Серфінг сайтів за гроші

Серфінгом називається відвідування сайтів в Інтернеті. Це простий і популярний вид заробітку, що не вимагає спеціального навчання.

Для того, щоб збільшити відвідуваність сайту, його власники замовляють послугу на спеціальних сервісах. Ці майданчики в свою чергу залучають користувачів, готових на невелику плату відвідувати сайти, читати листи, проходити тести і виконувати завдання.

Порядок дій при першому відвідуванні однаковий на всіх ресурсах:

 • Реєстрація. Забороняється вказувати недостовірну інформацію, відкривати кілька акаунтів, з одного пристрою входити в більш ніж один аккаунт.
 • Якщо виводити гроші планується на електронний гаманець, необхідно його зареєструвати.
 • Заробіток. На головній сторінці сайту розміщуються активні пропозиції, вартість роботи. Клікнувши по посиланню, користувач потрапляє на сайт і здійснює необхідні дії.
 • Набравши суму грошових коштів, яку можна виводити, гроші перераховуються на карту, мобільний телефон, електронний гаманець і т. д.

Найбільш популярними сайтами серфінгу є:

 • SeoSprint.net
 • clickworker.com
 • socialtools.io

Переваги серфінгу, як способу заробітку:

 • Не потрібне навчання;
 • Швидка реєстрація;
 • Немає обмеження за віком;
 • Гроші відразу зараховуються на баланс користувача.

Основним недоліком даного способу є маленький дохід. Новачки зможуть заробити таким чином не більше 15-20 грн в день, але якщо працювати на декількох сайтах відразу, то в результаті набігає непогана сума.

Відгуки та коментарі за гроші

Написання відгуків та коментарів – ще один спосіб заробити гроші школяреві без вкладень. Писати можна будь-які відгуки: позитивні, негативні, нейтральні. Вартість одного коментаря коштує від 1 грн., в залежності від кількості символів, таким чином можна заробити до 15-20 грн. за 1-2 години.

Кращими майданчиками є:

 • https://hotline.ua/ua/loyalty/
 • freelance.ua
 • uatxt.com

Тут школярі можуть отримувати оплату в залежності від кількості переглядів відгуку, тому головним достоїнством даного виду заробітку є можливість отримувати невеликий пасивний дохід без вкладень. Наприклад, при щоденному написанні 20 відгуків, за місяць кількість складе 600. Якщо кожен відгук буде переглянутий 5 користувачами, при вартості одного перегляду 5 коп., заробіток складе 150 грн. в місяць.

Заробіток на мобільних додатках

Маючи смартфон, можна заробляти на скачуванні мобільних додатків, перегляді реклами, виконанні завдань. Зараз смарфони в 12 років вже є практично у всіх.

Перевагою способу є можливість заробляти не тільки вдома, але і скрізь, де є Інтернет, не бути прив'язаним до стаціонарного комп'ютера. Можна збільшити заробіток, якщо не просто завантажувати додатки, а й коментувати, оцінювати його. Скачування проводиться з Google Play, це гарантує безпеку для мобільного пристрою.

Завантаживши спеціальні програми, можна заробляти на перегляді реклами.

Даний вид заробітку вимагає наявність певних умінь по правильній установці додатків і використання. Заробити можна в місяць до 40-60 грн., при підключенні до реферальной системі і запрошуючи друзів, сума буде вище.

Популярні сервіси, які підійдуть школярам:

 • Whaff Rewards
 • CashPump
 • StickerHunt

Отримання доходу в соціальних мережах

Активні користувачі соціальних мереж можуть не просто переглядати події і листуватися з друзями, але і заробити гроші. Платять в цьому випадку за виконання простих завдань, наприклад, поставити лайк, зробити репост, вступити групу. Бажано створити для цих цілей нові акаунти і додати в друзі будь-яких користувачів, для деяких завдань потрібна наявність 100 і більше друзів на акаунті.

Для того, щоб користуватися цим способом, користувач повинен мати базу знань, допомогти йому в цьому зможуть старші родичі, ну або ролики на YouTube.

Сервіси для заробітку в соціальних мережах:

 • socialtools.io
 • seosprint.net
 • www.clickworker.com

Заробіток може скласти до 40-60 грн. на годину, але для його досягнення доведеться багато попрацювати.

Дохід від перегляду відеороликів

Даний спосіб має на увазі поєднання приємного з корисним. Переглядаючи спеціальні відеоролики, можна одночасно заробити. Перевагою способу є можливість заробляти, не маючи спеціальних навичок і знань.

Популярними сервісами є:

 • Moevideo.club
 • scoin.click

Заробити даними способом багато не вийде, але для новачків, даний варіант є реально працюючим. Недоліком є факт, що на початковому етапі пропонується не великий обсяг завдань, буде потрібно терпіння і наполегливість, щоб заробити рейтинг для збільшення замовлень.

Прокачування акаунтів в різних іграх

Любителі комп'ютерних ігор можуть заробляти, прокачуючи свого персонажа для його подальшого продажу. Спосіб буде реально працюючим, якщо гра дійсно популярна і є бажаючі придбати розкрученого персонажа. Наприклад:

 • World Of Tanks
 • Warface
 • World Of Warcraft

Тут може знадобитися невелике вкладення грошових коштів, тому цей спосіб більше підійде вже заробляють користувачам, які накопичили певну суму. Знайти покупця можна всередині гри, через ігрові форми або скористатися послугами спеціальних магазинів і сервісів.

Одночасно можна продавати ігрову валюту, додаткові опції, схеми проходження ігор. Один ігровий аккаунт може коштувати 1-50 дол., продавати можна без обмеження. Спосіб зажадає наявність спеціальних навичок.

Заробіток на біржах фрілансу

Заробіток через біржі фрілансу передбачає наявність певних умінь і навичок, але і заробити на них можна значно більше.

Користувач може писати, перекладати тексти, займатися модерацією, адмініструванням сайтів, дизайном, фотографіями, програмуванням і т. д.

Для отримання замовлень на звичайних біржах фрілансу потрібно заробити рейтинг і зібрати портфоліо, на початковому етапі вартість робіт буде мінімальною, але навіть так можна заробити 1000-1500 грн. в місяць, приділяючи заробітку 2-3 години в день.

Ми ж пропонуємо ряд альтернативних, більш доступних бірж:

 • upwork.com - американський сайт, в якому можна розміщувати свої картки в якіх вказувати що ви можете виконати, наприклад - намалювати 10 скетчів та отримати 5$. Якщо володієте англійскьою - рекомендую;
 • Kabanchik.ua - український сервіс по виконанню простих завдань як онлайн так і офлайн;
 • Free-lance.ua - велика кількість саме простих Фріланс-завдань, можливість заробітку від 400 грн і вище, але тут все ж потрібно вкласти невелику суму грошей – 40 грн (оплата підписки на завдання за 1 місяць).

Згодом заняття фрілансом може перерости в основний вид заробітку, дозволить реалізувати свої здібності, отримати особистий розвиток.

Гроші за перегляди на Youtube

Заробити на каналі YouTube можуть не тільки просунуті користувачі, але і новачки, які тільки створили свій аккаунт. Тут заробляють на рекламі, партнерських програмах, переглядах.

Створюючи власний канал і публікуючи на ньому відео–ролики, можна отримувати реальний і солідний дохід. Навіть школярі заробляють кілька сот доларів на місяць.

Для успішного просування Youtube каналу потрібно наступне:

 • Ідея, яка цікава широкому колу відвідувачів. Найбільш популярними є розважальний напрямок, огляди ігор, фільмів.
 • Володіння знаннями з монтажу відео.
 • Монетизація контенту. Це можна робити вручну, самостійно вставляючи рекламу в ролик, або скористатися автоматичними способами.

Щоб канал почав приносити хороший дохід, слід викладати ролики регулярно, краще за розкладом, знімати про те, в чому ти дійсно розбираєшся, постійно розвиватися.

Даний вид заробітку підійде не тільки старшокласниками, а й їх батькам.

Робота адміністратором в соціальній мережі або блозі

Робота адміністратора соцмережі полягає в розміщенні новин, цікавої інформації в групі, проведенні різних конкурсів, розіграшів. Він розвиває групу, залучає нових підписників. Клієнтами можуть стати магазини, підприємці, які бажають просувати свої товари і послуги через Інтернет.

Адміністратори є в будь-яких соціальних мережах: Однокласниках, ВКонтакте, Фейсбуці, Інстаграмі, тому можна просувати певний напрямок на різних ресурсах одночасно і відповідно заробляти більше.

Перевагами даного типу заробітку є просте і швидке навчання, можливість заробляти, працюючи по 2-3 години в день в зручний час. Заробивши собі ім'я, можна працювати адміністратором з одним замовником не один рік, що забезпечить постійний дохід.

Шукати замовників можна через біржі фрілансу, сайти працевлаштування.

Написання текстів за гроші

Спосіб для любителів писати твори, які вміють чітко і зрозуміло викладати думки, зіставляти факти. Буде потрібно знання мови в рамках шкільної програми.

Популярні біржі для копірайтингу та рерайтингу:

 • uatxt.com
 • text.lviv.ua
 • 2polyglot.com/ua

Принцип роботи наступний:

 • Зареєструватися на сайті.
 • Вибрати замовлення.
 • Виконати його.
 • Отримати гроші на карту або електронний гаманець.

Працюючи щодня по 3 години, новачок за місяць зможе отримати дохід до 1-1.2 тис.грн. в залежності від рейтингу, в подальшому можна буде вибирати більш дорогі замовлення і заробляти більше.

Монтаж відеороликів

Щоб займатися відеомонтажем, треба спочатку навчитися працювати з відеоредакторами. Професійний відеомонтажер повинен вміти не просто здійснювати монтаж кліпу, включати в нього відеоефекти, він повинен навчитися робити професійне відео за певним сценарієм.

Можна шукати замовлення на спеціальних сервісах або продавати змонтоване відео самостійно на своєму сайті. Це також вимагає наявність професійних навичок.

Популярні сервіси із замовленнями на Мультимедіа:

 • freelancehunt.com
 • Weblancer.net

Перевагою способу є високий заробіток, але працювати потрібно не менше 4-5 годин в день.

Власний блог

Дана робота має схожість з написанням текстів на замовлення, веденням власного сайту. Тексти можна писати самому або замовляти їх у професійних копірайтерів. Створити свій блог можна за допомогою конструкторів сайтів. Заробляють блогери на партнерських програмах, контекстній рекламі, банерах і т. д.

Робота зажадає вкладень на створення і ведення блогу, але принесе не тільки матеріальний дохід. Вона цікава, сприяє особистісному зростанню і розвитку. У блозі можна висловлювати власну думку на події, дізнаватися думки інших користувачів, сперечатися, доводити свою точку зору.

Початківці блогери заробляють до 1-2 тис. грн. на місяць, але, щоб прийти до цієї суми, доведеться потрудитися. У перші місяці заробіток буде мінімальним, потім, якщо кількість відвідувачів блогу буде рости, заробляти можна і 7-10 тис.

Програмування сайтів

Даний вид заробітку підходить для користувачів, які володіють азами програмування, але зате він і один з найприбутковіших. Незважаючи на наявність конструкторів сайтів, залишаються затребуваними професійні сайти з унікальними можливостями.

Даною роботою можуть займатися не тільки професійні програмісти, а й школярі володіють JS і HTML, створюючи сайти-візитки, одностранічнікі. Мінімальна вартість готового сайту 1000 грн., послуги з налаштування веб-сторінок від 600 грн./год, копіювання сайтів від 200 грн. Таким чином це вельми перспективний вид заробітку, який в подальшому може перерости в професію.

Розробка дизайну

Даний вид заробітку підходить для школярів які володіють програмами Photoshop і 3ds Max і мають знання з графічного дизайну і веб-розробці. Працювати можна через біржі фрілансу, це зручно і безпечно. Займатися можна графічним, ландшафтним дизайном, дизайном одягу, меблів, сайтів і т.д. З будь-якого напрямку є спеціальні курси, відеоуроки. Можуть знадобитися початкові вкладення. Зате оволодівши цим способом, потім можна буде створювати свої ігри.

Даний вид заробітку може бути, як додатковим, так і основним.

Як заробити школяреві в 12 років без Інтернету

Навіть, якщо у вас немає комп'ютера або Інтернету, заробити на кишенькові витрати можна і іншими способами. Школярам з 12 років можна отримати роботу за згодою дорослих, без оформлення. Влаштуватися офіційно можна тільки по досягненню 16-річного віку.

Знайти підробіток у знайомих

Може комусь із сусідів, знайомих, потрібна твоя допомога? Сходити в магазин, вигуляти собаку, помити вікна. Не соромлячись, запропонуй свої послуги. Цей спосіб дозволить уникнути ризику неоплати за виконану роботу, на відміну від роботи у незнайомих людей. Головне виконувати свої обов'язки відповідально і не лінуватися, щоб дорослі зверталися знову і знову.

Аніматор або вожатий

Робота для активних, веселих, креативних хлопців. Можна звернутися в компанії, що займаються організацією дитячих свят.

Стати вожатим в 12 років неможливо, мінімальний вік встановлений в 16 років, а ось при організації дитячих свят можуть знадобитися актори–діти, яким ще не виповнилося 14 років.

Промоутер

Можна рекламувати товари або послуги компаній. Вакансії розміщуються на дошках безкоштовних оголошень, вимоги до працівника мінімальні.

Недоліками такої діяльності є часте недоброзичливе ставлення населення до нав'язливої реклами, необхідність виходити на роботу, незважаючи на погодні умови.

Кур'єр

Робота кур'єром підійде для активних підлітків, добре орієнтуються на місцевості, фізично міцних, акуратних і комунікабельних. Знайти вакансії можна через дошки оголошень. Величина заробітку буде залежати від кількості доставок. Стати кур'єром в 12 років можна тільки в якості помічника старшому працівнику, за домовленістю.

Пошта і газети

Доставка поштової кореспонденції, як і робота кур'єром, вимагає від людини витривалості, акуратності і працьовитості. Для дітей 12 років цей варіант заробітку може бути розглянутий в індивідуальних випадках.

Хобі та рукоділля

Школярі, які захоплюються хенд мейдом, вміють робити вироби професійно, зможуть продавати свої вироби через інтернет, дошки оголошень, знайомих. Можна розклеїти оголошення в дошкільних і шкільних установах. Там часто потрібні вироби, які батькам в основній масі робити немає часу. Можна організовувати майстер-класи з в'язання, квілінгу, бісероплетіння, виробів з природних матеріалів, виготовлення тортів і солодощів.

Виконання домашніх завдань для однокласників

Надання допомоги однокласникам у виконанні домашніх завдань може принести невеликий дохід. Але найкращим способом буде не просто виконання завдань, а докладний розбір завдань, надання послуг репетиторства для молодших школярів або однокласників.

Додатковими ідеями, як заробити на кишенькові витрати, є:

 • Прибирання приміщень;
 • Вигул собак;
 • Озеленення парків;
 • Торгівля урожаєм;
 • Навчати дорослих (пенсіонерів) і дітей роботі на комп'ютері;
 • Розклеювання оголошень;
 • Надання комп'ютерної допомоги.

Корисні поради, як заробити гроші і не нашкодити навчанню

Головним в житті підлітка в будь-якому випадку залишається навчання, вона займає основну частину часу і сил. Будьте готові до того, що робота – це відповідальність, фізична і моральна втома, відсутність вільного часу.

Поради, як не нашкодити собі:

 • Відведіть на заробляння строго певний час, наприклад, по 2-3 години 3-4 дні на тиждень.
 • Необхідно визначити час для відновлення і відпочинку, тому обов'язково робіть собі повні вихідні від навчання і роботи.
 • Обов'язково порадьтеся з батьками, чим краще зайнятися.
 • Вибирайте ту сферу діяльності, яка вам цікава, дозволяє розвиватися, знання можуть стати в нагоді в майбутньому.
 • На початку шляху можна пробувати себе в різних сферах діяльності, але потім краще вибрати щось одне і намагатися стати в цій області професіоналом.

Як уникнути шахраїв при пошуку заробітку

Слід бути гранично уважним, вибираючи замовників. Інтернет-Мережа наповнена шахраями, що займаються розлученнями новачків на гроші.

Способи інтернет-обману:

 • На ресурсі потрібно підтверджувати реєстрацію через телефон. Це може обернутися втратою грошей з рахунку.
 • Продаж унікальних стратегій заробітку. Наприклад, пропозиція купити спосіб заробітку 100 тис. грн. в місяць за 500 грн.на жаль, частіше це є звичайним вимаганням грошей.
 • Автосерфінг. Проект запропонує купити ботів, які будуть за вас працювати на сайтах. В результаті ви опинитеся без грошей.
 • Блокуючі віруси. Якщо ви працюєте на незнайомому інтернет-ресурсі, можете зловити вірус, який заблокує windows. Буде потрібно купувати код для розблокування системи.
 • Прохання про перерахування страхового внеску. Наприклад, Ви знайшли роботу в Інтернеті по склеюванню конвертів, і роботодавець просить перерахувати якусь суму грошових коштів в якості страховки за наданий матеріал. Необхідно розуміти, що конверти давно вже склеюються автоматично, і діяльність людини тут не потрібно.

Щоб уникнути зустрічі зі зловмисниками, працюйте тільки на перевірених сайтах, завжди погоджуйте з батьками де збираєтеся реєструватися. Перш ніж реєструватися на сайті, прочитайте відгуки користувачів на незалежних форумах. Не приймайте участь в конкурсах і розіграшах, що пропонують гарантовану перемогу з непомірно дорогими призами.

Працюючи офлайн, можна також потрапити на недобросовісного замовника, який не оплатить виконані роботи або послуги. Тому краще узгоджувати роботу зі старшими родичами, щоб вони змогли допомогти, якщо настане спірна ситуація.

Читайте також: ТОП-24 додатки для заробітку грошей в інтернеті з телефону без вкладень на Android і iOS.

5 лайфхаків для успішного заробітку неповнолітнім від експертів

Спочатку від різноманіття того, як заробити в Інтернеті без вкладень або в офлайні, може вибухнути мозок. Ми підкажемо тобі, в чому полягають секрети успішного заробітку грошей школярами.

Отже, мотай на вус:

 1. Спробуй себе в декількох сферах, а потім виріши, яка робота тобі дається найлегше, і зосередься на ній. Не намагайся охопити всі способи заробітку відразу. Так твої сили розсіються, а заробиш ти менше, ніж міг би.
 2. На перших порах рекомендуємо скласти собі план або накреслити табличку. Виписуй туди, скільки часу на роботу ти витратив, які завдання в Інтернеті виконав і скільки в підсумку грошей заробив. Так ти зможеш щотижня контролювати свій час, аналізувати свої результати, скільки ти зміг заробити. Для школяра це важливо.
 3. Якщо ти вибрав творчий напрямок, наприклад, написання статей або створення графічних зображень, не соромся показувати це своїм друзям або рідним. Об'єктивна критика дуже важлива. Можливо, ти не помічаєш якихось недоліків, а товариші підкажуть тобі, що необхідно виправити. Після таких підказок ти вдосконалюєш свою роботу і, як наслідок, зможеш запитувати за її виконання більш високу оплату.
 4. Не хвилюйся, якщо у тебе не відразу вийде заробити. Можливо, ти знайдеш замовника через місяць, а може бути, тобі запропонують роботу після першого відгуку. Не зупиняйся і не приймай все занадто близько до серця! Ти школяр, який тільки вчитися.
 5. Витрачай на роботу максимум 20% свого часу. Основний час приділяй навчанню, а також пам'ятай про важливість відпочинку і відновлення сил.

КОРИСНО. Записуй свої успіхи і хвали себе. Відзначай навіть самі, здавалося б, маленькі досягнення. Це психологічно мотивуватиме тебе на нові звершення.

Відповіді на питання, які нам поставили школярі та їхні батьки

Питання 1. Підкажіть, як заробити гроші школяреві в 14 років? Дуже хочеться мати свої гривні на всякі дрібниці, а не просити у мами з татом кожен раз. Олена

Олена, можете почати з елементарного-писати коментарі за гроші в Інтернеті, проходити опитування, писати відгуки. Це не будуть великі гроші, але це буде старт. Там перейдете на щось більш серйозне.

Питання 2. Я тато учня 7 класу. Розумію важливість фінансової освіти в сучасному світі, і всіляко його направляю в цьому – гуртки, література відповідна. Порадьте, що ще робити в цьому напрямку. А також якісь прості способи, як заробити гроші школяреві 13 років. Хочу, щоб він пробував вже, як це робиться. Кирило

Кирило, ще рекомендую фінансові ігри: монополія, грошовий потік, та й ті ж шахи дуже розвивають здатність логічно думати, аналізувати, планувати наперед. Що стосується варіантів заробітку для школярів, то раджу звернути увагу на здібності сина, його сильні сторони, таланти і щодо цього вибирати. Сподіваюся наша стаття вам допоможе визначитися.

Питання 3. Порадьте цікаві сайти, де можна заробити гроші в Інтернеті без вкладень школяреві 12 років. Хочемо з другом спробувати чимось корисним зайнятися. Думаю, це всім буде цікаво. Іван

Іван, тут за посиланням ви знайдете багато сайтів для заробітку. Хочу від себе порекомендувати саме для школярів опитувальники, біржі фрілансу (якщо володієте якими певними навичками), а також ВКтаргет

Питання 4. Моєму синові всього 10, і він вже активно прагнути до того, щоб мати свої особисті гроші, саме заробити в мережі. Думаю, чи не зарано? Підкажіть, чи можливо і як заробити гроші школяреві 10 років в Інтернеті, 500 грн хоча б на місяць? Хочу щось перевірене,щоб не влип нікуди. Марія

Якщо дитина сама тягнеться, то не варто згасати це бажання однозначно. Я б радив для початку звернути увагу на сайти, про які я згадував в попередньому питанні, вони всі перевірені, реальні і точно платять гроші, може не скрізь можна багато заробити, але для десятирічного школяра цілком підійде.

Питання 5. Мені 11 років. Кілька моїх друзів, правда, вони на пару років старше, вже пробували заробляти (роздавати листівки, розносити газети). Але там беруть з 13 років. А як заробити гроші школяреві 11 років? Я теж хочу.

Можеш спробувати поговорити з батьками, щоб виконувати якусь роботу за гроші, яка не входить в твої прямі обов'язки. Або нехай вони поговорять з сусідами, знайомими. Можна наприклад, вигулювати сусідську собачку за плату.

Підіб'ємо підсумок + найактуальніший спосіб у відео

Заробити гроші школяреві від 12 років можливо в Інтернеті і реальному житті. Варіантів роботи дуже багато, вибір залежить від індивідуальних якостей дитини і умов навколишнього його середовища.

Найбільш прибутковим і перспективним напрямком є програмування. Ця сфера діяльності знаходиться в постійному розвитку, зростає потік замовників. Починаючи з малого, можна поступово побудувати свій прибутковий бізнес. Може здатися, що програмування занадто складне заняття для школяра в 12 років, але це не так, деякі школярі починають програмувати вже в 9 років.

Заробляти на серфінгу, коментарях або платних опитуваннях можна тільки спочатку. Оплата буде мінімальною, це займе масу часу, який можна витратити для відпочинку, саморозвитку.

Робота поза інтернетом привчає до пунктуальності, вчить бути зібраними, відповідальними. Найперспективнішою діяльністю є хенд мейд. Сьогодні вироби власного виготовлення популярні і дорого коштують. Якщо стати професіоналом власної справи, можна добре заробляти.

У перший час підліток може заробити, не напружуючись і не переробляючи 400-4000 грн.в місяць, тобто суму, достатню для кишенькових витрат. Поступово розвиваючись, удосконалюючи професійний навик, заробіток буде рости, можна заробляти 20000, 40000 грн. і т. д. щомісяця. Головне не боятися труднощів, не лінуватися вчитися і розвиватися.

Якщо ви школяр 12 років, напишіть в коментарях, які способи вже спробували, і скільки змогли заробити! Задавайте свої питання, і обов'язково пропонуйте свої варіанти, як можна заробити гроші.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-3 # Діана 17.06.2021, 13:40
Я кожен день за ноутбуком Я можу робити що ви скажете. Я дуже хочу заробити гроші. Мені це дуже потрібно. Я буду очікувати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Владка 09.08.2021, 12:03
Як почати заробляти?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # ТИХІН 21.02.2022, 08:07
як мені заробити? Мені 11 і мені треба гроші.Ці приклали мені нажаль не підходять :sad:напишіть ще одну статтю будьласка !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій Косенков 13.01.2023, 12:47
Доброго дня. Ось відео на Ютубі - youtube.com/watch?v=gcCxAGdl6lA
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олеся 30.08.2023, 07:01
Добрий день, мені 12 років своїх грошей маю не багато і вони майже не збираються що ви можете мені порадити, і ще чи є безпечні сайти де шукають підлітків мого віку на заробіток?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата