Набір тексту на дому, як можливість отримувати дохід віддалено, цікавить багатьох. Передрук текстів не вимагає особливих знань. Уважність і посидючість – головні якості для успішного виконання нескладної роботи. Платять за це небагато, але, враховуючи простоту завдань, це непогана підмога до основного доходу. Здавалося б, все зрозуміло, ДРУКУЙ слова, вставляй картинки і заробляй гроші. Але в цій сфері є підводні камені і нечисті на руку роботодавці.

Набір тексту на дому

Основи професії

Завдання складача полягає в передруку вихідного тексту з подальшим його форматуванням.

З навичок потрібно тільки знання word і наявність комп'ютера з виходом у всесвітню павутину. Заробіток залежить від швидкості набору, тому вміння швидко друкувати стане в нагоді. Текст надає роботодавець, найчастіше це рукописи українською або англійською мовою (українською майже не має), а також відскановані сторінки або картинки.

Що потрібно робити:

 • надрукувати текст;
 • форматувати його;
 • прослухати текст і набрати його (транскрибація);
 • вставити картинки;
 • скласти таблиці;
 • набрати графіки, формули.

Сьогодні існують спеціальні програми для оптичного розпізнавання символів для перекладу зображення документів (сканів, фото) в електронні формати, які в подальшому можна редагувати. Наприклад, ABBYY FineReader. Але полегшити свою роботу з їх допомогою навряд чи вийде. Замовники активно їх використовують, а платити готові за ручну працю, якщо комп'ютер не справляється із завданням.

Виконавцям частіше дістаються рукописні тексти з нерозбірливим почерком, погано відскановані сторінки. Завдання може включати багато скорочень, технічні терміни, складно складені таблиці. Тому, набірнику тексту знадобиться терпіння і посидючість, а також вміння друкувати без помилок та обпечаток.

Така робота підійде школярам старших класів, студентам, домогосподаркам, жінкам в декреті, пенсіонерам або людям з обмеженими можливостями, які можуть працювати тільки вдома.

Можливі ризики

Вакансія «набір тексту на дому» досить поширена в Інтернеті. Але, як показує практика, велика їх частина розміщена шахраями. Мета у них одна - отримати гроші виконавця.

Схеми обману бувають різні:

 • страхові внески, які виконавцю пропонують заплатити для отримання замовлення;
 • виплата комісії перед виплатою гонорару, яку потрібно внести працівникові;
 • введення секретних даних платіжної картки при заповненні форми для перерахування зароблених грошей, з якої згодом шахраї знімають грошові кошти.

Розпізнати «нечесні» оголошення можна за схожими рисами, які притаманні більшості «ошуканців»:

 1. Завищена оплата - 20-100 грн лист А4. Ніхто не буде платити таку суму за примітивну роботу. Зазвичай цінник не перевищує 8 грн.
 2. Нещодавно зареєстрований аккаунт на біржі, у якого ще немає відгуків і рекомендацій.
 3. Електронна адреса доступного поштовика з набором букв і цифр. Наприклад, f2754gg.
 4. Миттєва відповідь після вашої заявки найчастіше відправляє бот. У листі зазвичай міститься інформація про завдання і обов'язкову передоплату за надану роботу.

При виникненні сумнівів, просто скопіюйте оголошення і вставте його в пошуковий рядок. Більшість шахраїв навіть не змінюють викладу пропозиції про роботу, тому на просторах інета можна зустріти не тільки «оголошення-близнюки», а й негативні відгуки ошуканих складачів тексту.

Сайти з вакансіями

Знайти пропозиції про роботу можна на інтернет-майданчиках, на яких публікуються оголошення. Як правило, там будь-який бажаючий може розмістити вакансію. Тому претендентам потрібно бути особливо пильними, щоб не стати жертвами обману.

Де шукати пропозиції:

 • jobs.ua
 • www.work.ua
 • ua.jooble.org
 • rabota.ua
 • olx.ua

Щоб знайти роботу набір тексту на дому, попередньо слід зареєструватися і заповнити резюме. Далі знаходимо підходящу пропозицію і уважно читаємо умови. Якщо в оголошенні немає ні слова про умови роботи, крім обіцянки захмарного гонорару, роботодавця не цікавлять навички та досвід здобувача, без жалю закриваємо пропозицію і шукаємо далі.

Звичайно, зустрічаються і чесні замовники. Їх можна легко дізнатися за невеликими, але чесним розцінками. Щоб пошуки увінчалися успіхом, варто зареєструватися на декількох агрегаторах оголошень і регулярно переглядати нові пропозиції.

Хороші відгуки у ресурсу NABORTEKSTA.KIEV.UA. У організації є офіси з адресами і телефонами, за якими можна дізнатися всі цікаві подробиці. Головний мінус цього сайту-він є посередником між виконавцями і замовниками, тому винагорода буде менше в порівнянні з прямою співпрацею.

besplatka.ua

Веб-служба besplatka.ua, головною метою якої є розміщення пропозицій про роботу. Сервіс розміщує оголошення сайтів партнерів, оновлюючи список пропозицій щогодини. У фізичної особи немає можливості розмістити вакансію, співпраця здійснюється тільки з юридичними особами.

Для перегляду оголошень реєстрація не потрібна, достатньо мати пошту yandex.ru. Сайт має зручний інтерфейс для швидкого і зручного пошуку бажаної професії. Досить вказати «набір тексту на дому», регіон, і з'являться відсортовані оголошення. Кожне з них буде містити інформацію про час розміщення на сайті партнера.

Оголошення періодично перевіряються Яндексом на актуальність і достовірність. Для цього використовуються автоматичні програми або ручна вибіркова перевірка.

Rabota.ua

Rabota.ua - найбільша компанія Інтернет-рекрутменту, яка займається розвитком бізнесу, має в базі мільйони резюме і тисячі вакансій. Інформація про них публікується на сайті організації – Rabota.ua. На сервісі можна завести аккаунт, розмістити резюме і стежити за новими вакансіями, відсортованими сайтів в залежності від введених користувачем налаштувань.

Активним пошуком на сайті займаються не тільки бажаючі знайти роботу, але і компанії, які їх потребують. Тому, вказавши в резюме посаду «набір тексту на дому», вас можуть помітити і оцінити чесні видавництва. Через hh.ru є можливість отримувати пропозиції про співпрацю, а також простежити які організації цікавилися вашим резюме.

Соціальні мережі

В рамках популярних онлайн-платформ, створених для спілкування людей, можна не тільки обмінюватися фотографіями і грати в ігри, але і знайти діючі пропозиції про роботу. Їх розміщують в тематичних пабліках, частіше присвячених фрілансу, іноді вакансії можна зустріти при показах таргетингової реклами.

Іноді пропозиції про підробіток набір тексту надходять в особистих повідомленнях або одночасно із заявкою на додавання в друзі. У цьому випадку важливо бути особливо уважним: повідомлення надсилають ШАХРАЇ, які самі хочуть на вас «заробити».

Роботу можна шукати на наступних майданчиках:

 • Інстаграм
 • ОЛХ
 • Фейсбук
 • Твіттер

Щоб убезпечити себе від помилкових пропозицій, рекомендуємо запропонувати свої послуги, відправивши резюме у великі видавництва:

 • "Видавництво Старого Лева";
 • Vivat;
 • Видавничий дім "Школа";
 • "Ранок";
 • "НК-Богдан".

Так ви зможете зв'язатися з реальним роботодавцем, який вже давно зарекомендував себе на трудовому ринку.

Копірайтинг і рерайтинг

Якщо вас тягне «до пера і паперу», спробуйте себе в якості автора унікальних статей. За цю роботу платять більше, ніж за набір текстів на дому, та й затребуваність набагато вище. Діяльність в рамках цих професій кардинально відрізняється, схожість обмежується тільки необхідністю друкувати.

Написання статей передбачає твір тексту на задану тематику. Автор може працювати в декількох напрямках:

 • копірайтинг - аналітичні, експертні статті;
 • рерайтинг - виклад чужого тексту своїми словами;
 • переклад - для авторів-поліглотів, які легко переводять статті з іноземної мови на українську і навпаки. Такі фахівці високо цінуються, на сьогодні затребуване знання англійської, німецької, китайської мови.

Незалежно від спрямованості, текст повинен бути унікальним і інформативним. Для копірайтера обов'язково розібратися в запропонованій темі, відфільтрувати свіжі факти, зробити порівняльний аналіз, щоб на виході вийшла висококласна цікава стаття. Ідеально, якщо автор має глибокі пізнання в темі статті, щоб підвищити її цінність експертними даними.

Рерайтинг характеризується більш простим завданням. Виконавцю надається один або кілька текстів, зміст яких потрібно викласти своїми словами, не спотворюючи заданих фактів. Рерайт буває:

 • простий - при написанні використовуються дані одного тексту;
 • глибокий - створення статті передбачає попереднє вивчення 5-10 текстів, після чого автор пише текст, об'єднуючи важливу інформацію всіх вихідних статей.

Особливу цінність має глибокий рерайт, за нього замовники готові платити більше. Крім оригінального змісту, текст потрібно обов'язково добре структурувати. Це важливо для легкості його сприйняття користувачами.

Вакансії копірайтера можна знайти там же, де і набір тексту:

 • на дошках оголошень;
 • тематичних сайтах;
 • в соціальних мережах,

Але найнадійніший спосіб - це біржі копірайтингу. Так називаються майданчики-посередники, які дозволяють замовникам знайти авторів, а копірайтерам – заробити, забезпечуючи безпеку угоди. За свої послуги вони отримують комісійні-відсоток від вартості виконаної роботи.

uatxt.com

uatxt.com - одна з відомих бірж, яка дає можливість заробити тим, хто любить і вміє писати. Щоб приступити до роботи, досить зареєструватися на сервісі, заповнити профіль і пройти тест на знання мови. Після чого можна подавати заявки і чекати відгуку замовника.

Висока кваліфікація має велику привабливість для роботодавця, тому система пропонує виконати тестове завдання. Після успішного проходження шанси на отримання роботи зростають, замовники охочіше проявляють лояльність до виконавців з високим рівнем майстерності.

Крім того, у даній біржі є одна особливість – у новачків з'явилася можливість заявити про себе за допомогою оголошення. Його побачать всі користувачі, а щоб воно було завжди на виду, його можна «піднімати». Ця функція платна - 4 грн за публікацію і така ж сума за підняття на верхні позиції. Вартість 1000 знаків для копірайтера варіюється від 4 до 32 грн.

text.lviv.ua

text.lviv.ua - біржа контенту, на якій вже заробляють понад 1000 авторів. Тут не зустрічається вакансія "набір тексту на дому", але в достатку замовлень на копірайт і рерайт. Щоб приступити до роботи, однієї реєстрації недостатньо. Система проводить попередній відбір за допомогою тесту на знання мови і написання пробної статті.

При отриманні доступу, копірайтеру доведеться поступово підвищувати професійний рейтинг. Отримавши заповітну кваліфікацію, її необхідно постійно підтримувати. За виконану роботу оцінку виставляє не тільки замовник, а й редактор (за грамотність). У кожному конкретному випадку "висвічується" середній показник. Якщо оцінка за наявність помилок нижче 6, виконавець може втратити можливість брати замовлення.

Середня вартість копірайту на ContentMonster - 18 грн, а рерайта – 12 грн за 1000 знаків. Відповідні замовлення можна шукати на тендері у відкритому доступі. Затребувані автори отримують індивідуальну роботу від постійних замовників.

Advego

Advego.com - найбільша біржа копірайтингу та рерайтингу, пропонує різні види замовлень від написання унікальних статей до коментарів і оглядів за гроші. "Вхід" на біржу вільний, реєструйтеся і монетизуйте свій талант. До речі, на сервісі зустрічаються завдання не тільки з написання статей. Робота знайдеться і для фотографів, відеографів.

Функціонал біржі насичений інструментами для перевірки унікальності, семантичного аналізу, перевірки орфографії та пунктуації. Виконавцю залишається тільки виконувати замовлення і заробляти онлайн. Величина доходу на створенні текстів залежить від жвавості розуму, грамотності, широти словникового запасу і швидкості друку. Середня ціна за 1000 знаків – 16-20 грн за 1000 знаків.

2polyglot.com/ua

2polyglot.com/ua - проста біржа зі зручним інтерфейсом. Щоб стати одним з авторів, необхідно пройти невеликий тестовий іспит. Але навіть якщо тест провалений, ви автоматично стаєте виконавцем мікрозавдань. Це, звичайно, робота з невеликою оплатою, але все ж краще, ніж нічого.

Для авторів, які пройшли відбір системи, відкриваються замовлення по:

 • копірайтингу;
 • рерайтингу;
 • перекладам.

Крім того, на біржі доступні завдання по неймінгу. Суть роботи - придумати назву компанії, домен або слоган. Кожне таке замовлення - це міні-конкурс, який оцінює замовник. Той, варіант, який йому найбільше сподобається і буде оплачений. При цьому замовник не може не вибрати переможця, тому гроші отримує самий винахідливий автор.

freelancehunt.com

freelancehunt.com - онлайн-сервіс для замовників, які хочуть наповнити свій ресурс унікальним контентом. Біржа "зібрала" сотні копірайтерів, які щодня виконують роботу з написання статей. Тут немає завдань з передруку для складачів текстів, зате достатньо роботи для авторів, що значно цікавіше.

Середня ціна на сайті:

 • новачок (відгуки, тексти для форумів) - 8 грн;
 • SEO-статті (для просування посилань і реклами) - 13 грн;
 • хороші тексти – цікаві, змістовні статті) - 28 грн;
 • висококласні (експертні тексти) - 40 грн.

Мінімальна оплата - 2 грн за 1000 знаків, максимально – 100 грн. Найбільше цінуються продають тексти і статті іноземною мовою. Місячний заробіток виконавця з високим рівнем і постійними замовленнями доходить до 17000 грн.

Щоб почати роботу, доведеться пройти традиційне тестування і написати «твір». Це необхідно, щоб на початковому етапі відсіяти неписьменних претендентів, так як ім'я біржі роблять її виконавці. А якщо замовник буде отримувати неякісно виконане завдання, він навряд чи продовжить співпрацю з даним ресурсом.

Free-lance.ua

Free-lance.ua - це біржа з високими розцінками і кращими авторами. Система для взаємодії замовників і виконавців славиться великою допоміжною командою редакторів, персональних помічників, менеджерів, а також інтеграцією з Miralinks. Початкова вартість замовлення - 16 грн, в середньому – 32-50 грн за 1000 знаків.

Щоб потрапити в число нечисленних копірайтерів, потрібно пройти реєстрацію, здати «іспит» і написати тестове есе. Після успішного проходження відбіркового випробування ви можете подавати заявки на виконання завдань.

Крім того, замовники переглядають профілі активних авторів, тому, щоб вас помітили, потрібно створити портфоліо. Замовник охочіше буде співпрацювати, якщо побачить вас у справі. Напишіть докладно про себе і обов'язково розкажіть, які спецзамовлення готові виконувати:

 • прес-релізи;
 • казки;
 • вірші.

Можливо, ви досконало володієте іноземними мовами - це буде великим плюсом. Не будьте голослівні, обов'язково підтвердіть кваліфікацію документально. Це можна зробити, розмістивши в своєму акаунті скани дипломів, сертифікатів. За статистикою, найуспішніші копірайтери заробляють на цій біржі до 50000 грн, в середньому – 12-16 тисяч.

Фріланс

Трудова діяльність (приватна практика) без офіційного оформлення називається фрілансом. Відповідно людина, яка виконує завдання, не виходячи з дому, – фрілансер. До цього визначення можна віднести і складача тексту. При цьому він не повинен числитися в штаті організації, для якої виконує передрук.

На сьогоднішній день Фріланс - досить поширене явище, яке тільки набирає обертів. У "вільне плавання" йдуть журналісти, викладачі, інженери, науковці, IT-фахівці. Крім того, для деяких людей це перший крок до організації власного бізнесу.

Вибір на користь вільного заробітку обумовлений наступними перевагами:

 1. Виконувати завдання можна в будь-який час. Не потрібно підлаштовуватися під графік, встановлений керівництвом, так як ви плануєте його самостійно.
 2. Відсутність необхідності щодня витрачати кілька годин на дорогу до робочого місця і назад додому.
 3. Заробіток фрілансера набагато більше, ніж у найманого працівника з подібною кваліфікацією.
 4. У деяких регіонах працевлаштуватися дуже складно, а знайти відповідні замовлення на спеціалізованих онлайн-майданчиках можна завжди.
 5. У мережі є можливість співпрацювати з декількома організаціями, що дає додаткові гарантії стабільності на відміну від офлайну, де робоча діяльність здійснюється в рамках однієї компанії.
 6. Працюючи вдома, не потрібно дотримуватися Корпоративний дрес-код, що є додатковим плюсом.
 7. Відсутній боязнь втратити робоче місце через переїзд. Фрілансер може подорожувати, змінювати місце проживання, робота з ним залишиться завжди.

Але, незважаючи на всі переваги, існують і негативні сторони трудової діяльності поза офісом:

 1. Відсутність соціальної підтримки - лікарняних листів, оплачуваних відпусток.
 2. У домашніх умовах важко знайти куточок для усамітнення.
 3. Нерозуміння близьких - багато хто не сприймає Фріланс серйозно, а якщо людина працює вдома, в більшості випадків його вважають неробою.
 4. Необхідність шукати замовлення самому, брати участь в конкурсах, боротися з претендентами, доводити свою винятковість.
 5. Людина повинна володіти хорошою самоорганізацією, в іншому випадку робота вдома буде непродуктивною.

Для пошуку замовлень фрілансери частіше використовують спеціальні веб-майданчики-біржі фрілансу. На них розміщуються різні завдання:

 • написання текстів;
 • переклад статей;
 • розробка дизайну сайту;
 • зйомка відеороликів і багато іншого.

freelancehunt.com

freelancehunt.com - онлайн-сервіс для пошуку завдань віддалено пропонує більше 1500 фріланс проектів для тих, хто шукає підробіток на дому. До речі, є велика ймовірність знайти вакансію набір тексту.

Напрямки, присутні на сайті:

 • програмування, створення сайтів;
 • копірайтинг, рерайтинг, переклади;
 • дизайн і Арт;
 • анімація, флеш, комп'ютерні ігри;
 • аутсорсинг, консалтинг;
 • реклама, маркетинг;
 • фотографія, аудіо, відео;
 • менеджмент, інжиніринг;
 • мобільні додатки, оптимізація (SEO).

Weblancer.net

Weblancer.net - біржа фрілансу, на якій розміщуються найрізноманітніші доручення від доставки квітів до розробки сайту «під ключ». Сервіс сам підбирає кращих виконавців, які підходять під зазначені замовником критерії.

Щоб приступити до пошуків завдань, необхідно пройти реєстрацію і ще кілька етапів:

 • тестування;
 • внести інформацію про себе при заповненні аккаунта.

З огляду на різноманітність завдань, заробити в Інтернеті зможе людина, як зі спеціалізацією, так і без певних навичок.

freelance.ua

freelance.ua- ресурс з пошуку віддаленої роботи функціонує для всіх, хто впевнений у своїх силах і готовий «працювати на себе».

freelance.ua надає послуги фрілансерів в наступних сферах:

 • Архітектура, інтер'єр;
 • Анімація, Ілюстрація;
 • Графічний дизайн;
 • Веб-розробки, інтернет просування;
 • Відео, тексти, фотографія;
 • Навчання, побутові послуги.

Напевно той, хто шукає завдання, як набір тексту на дому, володіє знаннями і вміннями в одній з областей, пропонованими біржею.

Активна робота на біржі буде приносити реальний дохід. Враховуючи безпеку угод, які забезпечує система, факти шахрайства практично виключаються.

Скільки можна заробити

Уявімо, що ви стали складачем текстів, давайте подивимося, на який заробіток можна розраховувати, якщо працювати вдома. Припустимо, ви будете працювати 5 днів на тиждень з двома вихідними по 8 годин на день при тарифі 4 грн. за 1000 знаків:

 • Якщо швидкість друку 60 знаків в хвилину, за 8 годин – 28800, що в грошовому еквіваленті складе 115 грн. Відповідно місячний заробіток - 2420 грн.
 • При умінні друку 450 знаків в хвилину, за робочий день – 216 000 знаків (864 грн). Дохід за місяць – 18 144 грн.

Отже, можна підвести підсумок, що складальник тексту може заробити до 18000 грн. Звичайно, це теорія. На практиці цифри будуть менше, так як не враховані деякі робочі моменти (нерозбірливий текст, втома, хвороба). Якщо працювати наміченим графіком і вдосконалюватися в швидкості друку, результат може бути і вище.

Кому підійде, вимоги до претендента

Наборщик тексту - робота на комп'ютері, що не вимагає особливих знань і кваліфікації. Здобувач повинен вміти:

 1. працювати на ПК або ноутбуці;
 2. користуватися програмами обробки зображень;
 3. створювати таблиці в Excel;
 4. набирати і форматувати текст в Word і т. д.

Для виконання завдання пред'являється ряд вимог до особистісних характеристик виконавця. Здобувач повинен бути посидючим, грамотним, відповідальним і комунікабельним. Бажано мати творчий склад розуму і ідеально знати мову.

Іноді до працівника пред'являються додаткові вимоги, наприклад, розуміння на побутовому рівні англійської, німецької і т.д. Це необхідно, коли потрібна передрук рукописного тексту, написаного іноземною мовою.

Наборщик тексту - універсальна професія, що дозволяє заробляти гроші без вкладень людям різного віку.

Як правило, таку роботу вибирають наступні категорії шукачів:

 • студенти, які потребують кишенькових грошей;
 • домогосподарки, які не мають постійної роботи;
 • жінки в декреті, охочі чимось зайнятися у вільний час;
 • пенсіонери, які розраховують на отримання надбавки до пенсії і т. д.

З такою професією людина отримує щомісячний дохід, не маючи особливої кваліфікації. При цьому наявність зазначених вище навичок і знань обов'язково.

Плюси і мінуси

Людині, яка хоче заробляти гроші передруком текстів, потрібно розуміти, що у кожної роботи є свої недоліки і переваги. І щоб надалі не шкодувати про втрачений час і невиправдані результати, важливо заздалегідь вивчити всі плюси і мінуси цієї професії.

Переваги, які ви отримаєте, працюючи складачем тексту:

 1. Вільний графік: не потрібно поспішати до певної години на роботу і сидіти «від дзвінка до дзвінка», ви самі вибираєте зручний для вас робочий час. Крім того, немає потреби друкувати 8 годин без перерви, є можливість розподілити їх протягом дня і виконувати роботу в зручний час по частинах.
 2. Можливість працювати вдома особливо приваблива для тих категорій громадян, які не можуть залишати його межі: інваліди, молоді мами, які виховують маленьких дітей, люди, які доглядають за хворими родичами.
 3. Комфортні умови в домашній обстановці: харчування, температурний режим, зручний одяг.
 4. Набірщик вільний сам вибирати обсяг і тему роботи, сортувати замовлення з урахуванням потенційного заробітку.
 5. Можна займатися передруком текстів, як доповненням до основної роботи.

До мінусів такої роботи можна віднести:

 1. Сидяча робота негативно позначається на здоров'ї. Тому слід пам'ятати про необхідність перерв і розминок у вигляді прогулянок або нескладних фізичних вправ.
 2. Потрібно бути готовим, що не завжди замовлень багато, бувають періоди, коли роботи немає.
 3. Люди, що займаються передруком текстів, часто перетинаються з обманом. Тому слід навчитися відрізняти реальну пропозицію від фікції.

Поради

Для успішної роботи, набір тексту на дому повинен бути готовий до нудної і кропіткої роботи. Перечитувати і друкувати без помилок можуть тільки посидючі і уважні люди. За текст з помилками ніхто не буде платити, тому доведеться переробляти, а це втрачений час.

Щоб співпраця була довгостроковою і плідною:

 • будьте ввічливі, прислухайтеся до зауважень і намагайтеся виконати все без недоліків;
 • пам'ятайте про дедлайн - пунктуальність і старанність цінуються високо, не беріть занадто великий обсяг, якщо не впевнені, що встигнете виконати в строк;
 • скопіюйте і вставте текст завдання в пошуковий рядок, якщо це поширена стаття, яка зустрічається на багатьох сайтах, найімовірніше, що вас хочуть обдурити.

Щоб робота складачем тексту стабільно приносила гроші, постійно вдосконалюйтеся - тренуйте швидкість друку за допомогою онлайн-тренажерів: ratatype, stamina-online, klava.org, sense-lang.org та інших.

Крім підвищення продуктивності, пам'ятайте про важливість самоорганізації. Відсутність керівника не тільки дає додаткову свободу, але і сильно розслабляє. Тому, працюйте строго за планом, не відкладайте все на останній день.

Для підвищення ефективності визначитеся, в якому напрямку ви хочете працювати. Спробуйте друкувати з картинок, рукописів, з іноземних джерел. Так ви зрозумієте, на чому ви зможете більше заробити. По можливості перекладайте частину роботи "на плечі" комп'ютера — користуйтеся всілякими програмами для розпізнавання тексту.

Перед початком співпраці обговоріть умови оплати і самої роботи. Чим краще ви дізнаєтеся вимоги, тим менше питань у вас буде виникати в процесі роботи. Почитайте відгуки про роботодавця від інших фрілансерів, зверніть увагу на наявність телефонів і фактичного місця розташування наймача.

Підіб'ємо підсумок + відео

Набір тексту на дому - простий напрямок фрілансу, освоїти яке під силу будь-кому, що вміє друкувати і працювати з текстовим процесором Word. Плата за передрук невисока, але при серйозному ставленні, приносить стабільний дохід. Заробіток на текстах привабливий для людей, які не в змозі працювати поза домом, а для більшості – це відмінна можливість підробити у вільний час.

Ми сподіваємося, що сьогодні ви зрозуміли, що заробіток на передруку – це не обман. Головне, навчитися відрізняти оголошення шахраїв від справжніх замовників. А ви коли-небудь пробували працювати в Інтернеті? Можливо, у вас є цікавий досвід, який стане в нагоді багатьом. Розкажіть свою історію в коментарях і не забудьте оцінити статтю : )


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити