Додатковий заробіток у вільний час на сьогоднішній день хвилює безліч людей різного віку. Проблема нестачі коштів актуальна і, бажаючи поліпшити своє фінансове становище, ми активно підбираємо заняття до душі, здатне поповнити бюджет. Сьогодні ми розглянемо основні способи додаткового заробітку, як в Інтернеті, так і за його межами.

 Додатковий заробіток

Заробіток, коли є час

Сучасна людина амбітна, вона має безліч цілей і потреб. У міру їх зростання, рано чи пізно виникає бажання мати додатковий заробіток.

Найчастіше виникають думки про подорожі, бажання допомогти близьким, удосконалювати побут, стильно виглядати і з інтересом проводити час.

Чим більше запитів з'являється, тим сильніше виникає бажання обзавестися додатковою роботою, піти на курси, відвідати бізнес-тренінги, придбати корисні навички. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість вільного часу, пора задуматися, в якій галузі можна досягти успіху, в чому проявляється талант, і як направити його в справу.

Додатковий заробіток у вільний час може поступово стати і основним доходом, головне з ентузіазмом займатися новою справою, і вірити у власні сили. Позитивний результат і кількість зароблених коштів повністю залежать від вашого бажання і цілеспрямованості! В ідеалі найкраще перетворити власне хобі в повноцінний заробіток грошей, тоді робота зможе приносити вам справжнє задоволення, мотивувати і надихати на подальший розвиток.

Знайти підробіток в Інтернеті

Всесвітня мережа давно стала не тільки місцем для спілкування і розваги, а й заробітку.

В Інтернеті зосереджена величезна кількість грошей, але не всі досконально знають, які існують способи заробітку в мережі. Більшість людей звикло сприймати мережу виключно, як місце для забави, геть ігноруючи можливості заробітку. Працювати в комфортних домашніх умовах, сидячи за монітором ПК куди приємніше, ніж в стінах задушливого офісу або підприємства.

Інтернет сьогодні пропонує різні напрямки заробітку, і підбір оптимальної роботи буде повністю залежати від уподобань і навичок. Далі ми розглянемо основні галузі роботи в мережі, що володіють рядом переваг.

Адміністратори груп і контент менеджери

Кількість спеціалізованих сайтів різної спрямованості зростає в геометричній прогресії, і разом з тим, все більшої популярності набуває така професія, як адміністратор групи або сайту. Так само його часто називають контент-менеджером, і в даному працівнику потребують абсолютно всі сучасні групи в соціальних мережах. Напевно, ви підписані хоча б на кілька тематичних паблік, в яких часто оновлюється контект. Адміністратор займається наповненням групи, роблячи тим самим її більш цікавою для передплатників.

Основне завдання, яке стоїть перед адміністратором або контент-менеджером – додавати статті, замітки, фото, відео та аудіо матеріали на сторінку. Статті часто замовляють у копірайтерів, і поміщають в групу вже готовий унікальний матеріал. Адміністратор стежить за наповнюваністю групи, коригує матеріали, і намагається правильно піднести наявний контент.

Професія не вимагає спеціальних умінь, досить "загорітися" ідеєю, і сумлінно виконувати поставлені завдання. Адміністратор, як правило, швидко входить в смак, і додатковий заробіток, в даному випадку принесе від 1000 до 7000 грн на місяць. Дохід повністю залежатиме від ефективності роботи, досвіду та зайнятості. Досвідчені менеджери отримують від 7000 до 12000 грн, що є непоганою надбавкою до офіційного доходу.

Коллцентр на дому

Коллцентри сьогодні набирають величезну популярність, і постійно потребують кадрів.

Однією з переваг даної роботи - можна мати повноцінний робочий день і фіксовану оплату праці, не залишаючи при цьому межі власного будинку. Професія проста, і її азам навчитися може кожен бажаючий. Важливо бути комунікабельною людиною з грамотною мовою, і пам'ятати, будь-якого клієнта необхідно поважати і вміти зорієнтувати в покупці, послузі.

Які обов'язки входять в роботу оператора коллцентра на дому? Перш за все, оператор займається прийомом заявок на сайті, а так само вхідними дзвінками. Більшість коллцентрів спеціалізується на реалізації товарів, тому необхідно детально ознайомитися з пропонованим товаром, вивчити політику компанії, щоб вміти гідно відповісти на будь-яке питання клієнта.

Оператор повинен мати особистий ПК, хорошу швидкість інтернету і якісну гарнітуру. Крім того, ця робота підійде посидючим спокійним людям. Так само не зайвою якістю буде стресостійкість, оскільки клієнти можуть різними. За місяць роботи можна мати від 7 тис. грн, і це за умови не повної, а часткової зайнятості. Коллцентр дозволяє мати стабільний додатковий заробіток у вільний час, а так само можливість переходу від часткової зайнятості до повноцінного робочого дня, що в рази позначиться на сумі заробітної плати.

Копірайтинг

На даний момент в інтернеті можна знайти більше 1,5 мільярда різних сайтів, і їх кількість стрімко зростає. Щодня в світі з'являються сотні нових сайтів, кожен з яких потребує якісного контенту.

Звідки беруться статті для автолюбителів, домогосподарок, власників живності, трейдерів, будівельників і т. д.? Всі унікальні матеріали були підготовлені копірайтером-людиною, яку називають розробником рекламних текстів і нових ідей.

Хто може стати копірайтером? Якщо ви обожнюєте писати, маєте прекрасний склад, вас не втомлює друкована робота, то копірайтинг – це та галузь, в якій ви відчуєте себе, як риба у воді. Всі, хто з дитинства мріяв стати письменником або журналістом, але пішов іншою дорогою, можуть з радістю застосувати власні навички на практиці, і втілити свої мрії в реальність. Копірайтинг-це прекрасна можливість отримати додатковий заробіток у вільний час. Далі ми розглянемо кращі біржі копірайтингу та рерайтингу, які допоможуть новачкові заробляти з перших днів.

uatxt.com

uatxt.com визнана однією з найуспішніших і чесних бірж. Щодня на біржі можна знайти тисячі різних замовлень на будь-який смак. Сума оплати за тисячу знаків тексту становить від 2 до 80 грн, і навіть новачок на перших порах зможе заробити.

Переваги uatxt.com:

 1. Велике число замовлень. Тут ви явно не зможете просиджувати без діла, і замовлень вистачить всім бажаючим. uatxt.com-одна з найбільш "живих" платформ, яка має величезну кількість як замовників, так і виконавців;
 2. Сумлінне ставлення адміністрації. У той час, як інші біржі славляться прискіпливим ставленням з боку модераторів, uatxt.com відправляє в бан виключно тих, хто серйозно порушив внутрішній Статут. Таке можливо лише в разі відправки неунікального тексту або образи учасників біржі;
 3. Гнучка систем виплат. Неважливо де ви проживаєте, зароблені гроші можна вивести будь-яким зручним способом-від електронних гаманців до банківських карт. Всі виплати проводяться оперативно, і в строк;
 4. Зрозумілий інтерфейс. Часто новачки, реєструючись на біржі, входять в ступор від кількості опцій, представлених на сайті. На uatxt.com все гранично зрозуміло, а якщо виникають будь-які питання, можна сміливо звернутися в службу підтримки, і вам дадуть вичерпну відповідь на всі питання, що цікавлять.

Завдань багато, і їх спрямованість абсолютно різна. Є SEO-тексти, рерайт і переклад. Вибирайте завдання до душі і не бійтеся проявляти свій талант в повній мірі. Безсумнівною перевагою біржі є її відкритість. Проходьте найпростішу реєстрацію, і відразу можете приступати до роботи, без додаткових перевірок і очікувань.

text.lviv.ua

text.lviv.ua - популярна біржа копірайтингу, що забезпечує додатковий заробіток у вільний час. Платформа відносно нова, але вже завоювала інтерес з боку користувачів. Слід сказати, що text.lviv.ua встановила жорсткі умови для тих, хто робить перші кроки в копірайтингу, слід постаратися, щоб статтю частиною колективу text.lviv.ua.

Спочатку необхідно пройти реєстрацію, далі вам пропонують пройти тест на знання мови, а так само написати невеликий твір на задану тему. Подібні умови дозволяють відібрати кращих виконавців, що позначається на якості роботи біржі в цілому. Якщо ви успішно проходите атестацію, можна приступати до написання текстів.

Скільки можна заробити на біржі?

 • Середня вартість 1000 знаків за Копірайтинг становить 22 грн, а за рерайтинг 15 грн;
 • Мінімальна вартість за 1000 знаків, встановлена замовником становить 12 і 8 грн за копірайтинг і рерайтинг відповідно;
 • Середній дохід на біржі становить 7 000 грн.

Одним з безперечних плюсів text.lviv.ua є можливість пройти безкоштовне навчання, що дозволяє вдосконалити навички роботи з текстами. Пройшовши запропонований курс навчання, ви станете повноцінним успішним копірайтером, який орієнтується в різних темах, і є таким собі «універсальним солдатом». Крім того, на біржі діє реферальна система: приводьте друзів, реєструйте за спеціальним посиланням, і отримуйте 25% від зароблених ними коштів. Новачок може заробити від 3 тис. Чим більше текстів буде написано, тим вище буде ваш додатковий заробіток свого часу.

2polyglot.com

2polyglot.com була створена 12 років тому, і з тих пір міцно закріпила за собою звання «кращої біржі рунета». Варто відзначити, що біржа не має відкритого доступу, і поповнити ряди копірайтерів можна лише після успішного проходження тесту з мови. На біржі є кілька рівнів доступу, а так само рейтинг, який буде повністю залежати від якості вашої роботи. Чим більше і якісніше ви виконаєте робіт, тим вище буде ваш рейтинг, що дозволить працювати на більш високооплачуваному рівні.

Переваги 2polyglot.com:

 • Після успішного проходження тесту можна відразу приступати до завдань. На низькому рівні вони досить прості, і при успішному виконанні текстів для десяти різних замовників, ви зможете перейти на наступний рівень і працювати з більш дорогими текстами;
 • Велика кількість завдань. За день на біржу надходить від 700 до 1000 різних замовлень різної спрямованості, без роботи ви не залишитеся;
 • 2polyglot.com, на думку виконавців, є однією з найприбутковіших бірж, і додатковий заробіток у вільний час тут легко може перерости в постійне місце отримання прибутку.

Біржа приділяє особливу увагу унікальності текстів, тому варто проявити особливу старанність, щоб підвищити свій рейтинг, і мати постійних клієнтів. Новачок може заробити від 3 тисяч на місяць, в той час, як досвідчений копірайтер заробляє від 7 000 і більше.

Advego

advego.com виникла на просторах мережі в 2007 році і стала одним з улюблених місць для новачків в галузі копірайтингу. Чим вона так приваблює новачків? Безумовно, свободою доступу до завдань. Вам не потрібно проходити тести, писати твори і млосно очікувати вердикту по пройденій атестації. Необхідно пройти звичайну реєстрацію, і можна приступати до вибору завдань.

Замовлень тут дійсно багато, а число зареєстрованих в системі користувачів досягло більше 300 000 чоловік. Що може з першого погляду ввести в оману – інтерфейс, він тут не зовсім зрозумілий, але з часом ви звикнете до складного наповнення сайту.

Біржа має корисні інструменти, які можуть допомогти копірайтеру в написанні текстів:

 • Перевірка тексту на плагіат;
 • Перевірка орфографії;
 • SEO-аналіз;
 • Перекладач в режимі онлайн.

advego.com - одне з оптимальних місць, де новачок здатний придбати цінні навички. На біржі існує величезна конкуренція, і часто необхідно переконувати замовника, що він потребує саме у ваших послугах, а не роботі конкурента. Політика сайту така, що найчастіше правий саме замовник, тому завжди намагайтеся якісно виконувати свою роботу, щоб не бути заслужено заблокованим адміністрацією. Біржа дозволить на перших порах заробити від 1.5 тис. грн на місяць, і стане хорошим трампліном в світ копірайтингу.

freelancehunt.com

freelancehunt.com - сама універсальна біржа в Україні, що привертає величезну кількість виконавців. На сьогоднішній день їх більше 4000, і адміністрація біржі докладає всіх зусиль для залучення нових користувачів.

Біржа примітна тим, що саме вона стала стартовим майданчиком для більшості початківців, в тому числі і копірайтерів. Умови роботи тут досить лояльні, діє приваблива партнерська програма, а виплати здійснюються строго за графіком в понеділок. Біржа може приносити додатковий заробіток, однак, зважаючи на її пізньої появи, більшість замовників воліють старі перевірені платформи, обходячи новачків стороною. Тут на 4000 виконавців всього 600 замовників, а завдання розлітаються відразу, буквально, як гарячі пиріжки.

Примітно, що при відсутності замовлень, на біржі можна писати статті в електронний журнал, заробляючи від 7 до 30 грн. На даний момент багато користувачів біржі відзначають, що вона знаходиться дещо в статичному положенні, а більшість замовлень мають мізерну оплату. Проте, freelancehunt.com - це відмінна можливість новачкові зануритися в світ копірайтингу, ознайомитися з базовими вимогами, і отримати цінні навички в роботі з клієнтами. Новачок здатний заробити від 800 грн.

Розробка додатків

Уявіть, що буквально двадцять років тому людство і подумати не могло про всілякі гаджетах, що полегшують наше життя. Сьогодні ж ми насилу представляємо кожен день без смартфонів, планшетів і, встановлених на них, корисних додатків. Ринок мобільних додатків переживає справжній розквіт, і стоять ідеї будуть оцінені по достоїнству.

Якщо ви маєте хоча б мінімальне уявлення про пристрій смартфона, а так само знаєте, який додаток здатний бути корисним і затребуваним, то вам однозначно слід зайнятися його розробкою. Необхідно визначитися з вірним підходом в розробці, і відразу врахувати, на які пристрої буде орієнтована програма. Крім того, тепер можливо за допомогою спеціалізованих сервісів адаптувати додаток під кілька платформ. Дана робота може принести від 4 000 грн щомісяця.

Помічник підприємця

Все частіше в мережі можна зустріти оголошення про підбір помічників керівника однієї з компаній. Часто мова йде про людину, що може навіть віддалено виконувати частину роботи, на яку у керівника просто немає часу. Наприклад, можна відповідати на електронні листи, готувати статті та звіти, робити моніторинг цін і т. д.

В обов'язки помічника підприємця може входити величезна кількість обов'язків, і така робота досить-таки непогано оплачується. В середньому можна мати від 6 тис.

Продаж хендмейд продукції

За останні кілька років попит на речі, створені своїми руками, зростає швидкими темпами. Справа в тому, що однотипні китайські товари, вироблені мільйонними партіями, порядком набридають, і люди бажають купувати ексклюзивну продукцію в одиничному екземплярі.

Хендмейд - відмінний заробіток у вільний час, що дозволяє поповнювати бюджет за рахунок хобі. Наприклад, жінки можуть займатися миловарінням, виробництвом декоративної косметики на основі природних компонентів, освоювати техніку декупажу, пекти чудові домашні торти. Чоловіки можуть серйозно зайнятися виробництвом сувенірної продукції з металу, виробництвом меблів, садових скульптур та ін.

Якщо ви володієте творчими навичками, маєте розвинену фантазію і прагнення розвиватися, хобі може сміливо стати основною статтею доходу і приносити колосальне задоволення. Подбайте про грамотне просування товару в маси: придумайте логотип власного бренду, рекламу, акційні пропозиції, створіть особистий сайт або групи в соціальних мережах. Якісний ексклюзивний товар може коштувати десятки тисяч, але перший час потрібно буде вкласти свої гроші на закупівлю матеріалів і розкрутку. Сьогодні всі, хто займаються хендмейдом мають від 7 000 грн на місяць, як бонус до основного доходу.

Репетиторство

Репетиторство, як додатковий заробіток у вільний час часто асоціюється виключно з викладацькою діяльністю. Відразу в пам'яті спливають оголошення репетиторів з іноземної мови або математики, однак, не варто вважати, що репетиторство на цьому і закінчується. Якщо ви володієте особливими вміннями, маєте диплом, що підтверджує рівень професіоналізму в певній галузі, то можна сміливо приміряти роль репетитора.

Наприклад, ви за освітою дизайнер, або архітектор. Невже не знайдуться бажаючі осягнути ази обраного вами напрямку? Однозначно, допомога для когось може бути корисною і навички гри на фортепіано, розробки сайтів, кулінарії, ланшафтно-паркового дизайну та інших областей, зацікавлять майбутнього учня.

Вибираючи репетиторство, як спосіб додаткового заробітку, важливо не тільки прекрасно розбиратися в конкретній галузі і мати освіту, необхідно бути комунікабельним, терплячою людиною, здатним «розжувати» матеріал, донести його всіма можливими способами. Подумайте, якими навичками ви володієте, чим здатні поділитися, і чому можете навчити? Можливо, репетиторство - це ваше покликання, здатне приносити від 4 000 грн щомісяця.

Опитування в Інтернеті

Хоча б раз у житті ви брали участь в будь-якому опитуванні на просторах мережі, ділилися власною думкою, вступали в діалог з опонентами. Якщо вас приваблює подібний рід діяльності, то і на опитуваннях можна заробити. Звісно, колосального прибутку очікувати не варто, але пару тисяч на місяць заробити можна, що стане приємним бонусом до заробітної плати або стипендії.

Робота підійде для допитливих користувачів мережі, готових витрачати час на всілякі опитування. Все що від вас буде потрібно-наявність вільного часу і постійний доступ до Інтернету. Відмінна робота для тих, хто готовий цілодобово проводити час в мережі і отримувати гроші за звичні маніпуляції. Якщо ви зацікавлені в даному виді заробітку, далі ми розглянемо найбільш успішні платформи, які платять користувачам за відповіді.

vlasnadumka.ua

vlasnadumka.ua - це масштабний проект, який допомагає порадою нужденним. Тут запитують думку, відповідають, і допомагають будь-якому користувачеві, але за гроші. Якщо ви раніше не стикалися з подібного роду опитувальником, то явно знайомі з відповідями на «маїл ру», де на питання, що цікавить є відразу кілька відповідей.

Платформа має на увазі, як відповіді на питання інших користувачів, так і власні міркування на конкретну тематику. Дивно, але додатковий заробіток у вільний час може бути пов'язаний з тим, що Ви продемонструєте інтелект, відповідаючи на різні питання. Отримувати гроші за власну думку - що може бути приємніше?

Робота на сайті буде успішною, якщо ви будете писати дійсно якісні відгуки, поради та огляди, реально допомагають людям. Чим серйозніше підійдете до роботи, тим вище стане рейтинг. Не варто так само забувати про оптимізацію, підбирайте правильні ключі. На сайті діє реферальная система, тому розрекламуйте його серед друзів і знайомих, і отримуйте 10% від їх заробітку.

opinion.com.ua

opinion.com.ua приваблює активних користувачів мережі, бажаючих знайти додатковий заробіток у вільний час. Проект був запущений ще в 2009 році американською компанією, і міцно увійшов до рейтингу кращих сайтів-опитувальників. Платне опитування є реальним сайтом американської маркетингової компанії, тому міркувати про його чесність не доводиться, він дійсно виплачує зароблені кошти користувачам.

Сайт має і один вагомий недолік: наприклад, вам дають пробну анкету з питаннями, ви витрачаєте на відповіді деякий час, і в результаті опитування закривають, коли ви практично підійшли до фіналу. Оплата в цьому випадку проведена не буде. Розробники говорять про те, що це системні помилки, з якими вони активно борються.

Мінімальна сума для виведення коштів становить 120 грн, всі виплати проводяться в терміни оперативно. Вартість одного питання може досягати до 20 грн, і в середньому в місяць можна заробити 550 грн. Сума незначна, але вона може піти на оплату Інтернету або мобільного зв'язку.

surveyharbor.com

surveyharbor.com є найпопулярнішим опитувальником для користувачів України, а організатором даного проекту, що стартував ще в 2005 році, стала велика маркетингова компанія. Це популярна онлайн платформа в області маркетингових досліджень, який дає прекрасну можливість заробити реальні гроші в Інтернеті.

Середня вартість одного опитування становить 40 грн, а виведення коштів здійснюється на номер мобільного або карту банку. Опитування цікаві, користувачі завжди можуть почерпнути з них для себе щось нове, крім того, платформа співпрацює з великими брендами, які бажають знати думку споживача про виробленої ними продукції.

surveyharbor.com - абсолютно безпечний, перевірений часом і тисячами користувачів, сайт. Тут можна заробити невелику кількість коштів, і з цікавістю провести своє дозвілля. Крім того, ви постійно будете в курсі новітніх розробок і трендів, перш ніж вони будуть активно просуватися в маси.

survimo.com

survimo.com - український сайт-опитувальник, який з'явився не так давно. Платформа справно виплачує зароблені кошти і славиться сумлінним ставленням до користувачів. Відразу варто відзначити, що багато на сайті ви не заробите, так як одна анкета приходить раз в 2-3 дні. З чим пов'язана періодичність незрозуміло, але в середньому за анкету можна отримати 20 грн. Мінімальний вивід становить 200 грн, і перший час потрібно буде постаратися, щоб назбирати мінімальну суму.

Як можна заробляти в рамках опитувальника експертну думку? В першу чергу, варто якісно проходити опитування. Думайте про те, що пишіть, як відповідаєте. Тоді Ваш рейтинг буде рости, а Ваша думка буде розцінено системою, як корисне і навіть цінне. Рейтинг швидко знижується, якщо відповідати на питання анкети знехотя, без належної уваги, а так само просто, ігноруючи приходять питання.

Важливо знати, що листи з опитувальника частенько виявляються в кошику «спам», через що можна мимоволі проігнорувати завдання. Якщо ви зацікавлені в отриманні прибутку, частіше перевіряйте пошту, і справно виконуйте всі завдання. За місяць можна заробити близько 400 грн, і хоч сума невелика, але сайт дійсно її виплачує. Можна зареєструватися відразу на декількох аналогічних платформах і сумарний дохід здатний внести корективи в ваш щомісячний бюджет.

Коментарі

Соціальні мережі міцно увійшли в життя сучасної людини, в гонитві за лайками і коментарями багато буквально божеволіють. Успішний аккаунт або група в соціальній мережі має на увазі підвищений інтерес з боку користувачів, а так само наявність великого числа коментарів. Хто б міг подумати, але Коментарі здатні принести додатковий заробіток у вільний час!

Даний вид роботи підійде товариським допитливим користувачам соціальних мереж. Якщо ви з радістю спостерігаєте за віртуальним життям людей, любите ділитися враженнями і власною думкою, то заробіток на коментарях – те, що ви давно шукали. Пропонуємо вашій увазі популярні біржі коментарів, які гарантовано принесуть вам заповітний прибуток.

seosprint.net

seosprint.net по праву вважається основною біржею по заробітку на коментарях в мережі. У вільний час ви можете коментувати записи інших людей і гарантовано отримувати прибуток. В основному, суть даної роботи полягає в написанні хвалебних відгуків на певний товар або послугу. Тим самим ви залучаєте потенційних клієнтів компанії, проплатила позитивні відгуки.

Коментарі є вдалим інструментом просування компаній, тому логічно, що за них можуть платити хороші гроші. Вони потребують коментаторів, що створюють ідеальний імідж організації, залучаючи тим самим нових покупців. seosprint.net пропонує роботу в різних напрямках: написання оглядів, коментування сайтів і окремих постів, створення власних постів, вступ в групи, агітація, «лайки» на пости та ін.

Для роботи вам знадобиться лише трохи часу, доступ до комп'ютера або смартфону, а так само потрібно пройти реєстрацію на сайті. За місяць новачок здатний з легкістю заробити 3000 грн, і чим більше ви будете працювати, тим вище буде сума винагороди за ваші праці.

vprka.com

vprka.com - краща пропозиція для тих, хто знаходиться в пошуках легкого заробітку. Не уявляєте своє життя без соціальних мереж і годинами просиджуєте на Фейсбуці? Тоді vprka.com - ідеальний додатковий заробіток у вільний час. Даний вид заробітку доступний навіть школярам, так як він гранично простий і зрозумілий.

Отримання прибутку в соціальних мережах полягає в тому, щоб рекомендувати своїм друзям і передплатникам будь-яку послугу, продукцію. Ви можете робити репости з груп, створювати власні пости, робити позначки, брати участь в розіграшах, а так само ставити «лайки», додавати пости, відео та фото матеріали. vprka.com - те місце, де зустрічаються рекламодавець і власник майданчика (це може бути сайт, особистий блог або просто сторінка в соцмережі), і допомагають один одному. Будучи, наприклад, власником сторінки Вконтакте, ви можете помістити на сторінці пост від рекламодавця, тим самим привертаючи увагу додаткової аудиторії до його товару.

Скільки можна заробити?

 • За лайки від 0,04 до 0,12 грн.;
 • Підписки на групи від 0,12 до 0,2 грн.;
 • За репости покладається в середньому 0,16 грн.;
 • За кожне завантажене відео 0,2 грн.

Найбільш поширений спосіб отримання прибутку в рамках vprka.com - вступ в групи. Простий, але ефективний спосіб отримати хоч і невеликий, але прибуток. Можна працювати з декількох акаунтів, і діяти, не порушуючи внутрішнього статуту соціальної мережі. Кожна з них має строгий регламент, і в день можна вступати в певну кількість груп, інакше система прийме вас за бота і просто заблокує. Мінімальна сума виведення коштів становить 6 грн. В місяць можна заробити 400 грн.

SocialTools

socialtools.io - ще один сервіс, що сприяє заробітку в соціальній мережі. Сервіс став посередником між замовником, бажаючим просувати свій товар в соціальних мережах і виконавцем, який намагається заробити на «лайках», репостах і коментарях.

Скільки можна заробити?

 • За лайки 0,6 грн;
 • Завантажуючи аудіо та відеоматеріали можна отримати 2,0 грн;
 • Беручи участь в опитуваннях, Ви отримаєте 1,6 грн;
 • За пости в стрічці 2,0 грн.

Все, що Вам необхідно для початку роботи – пройти процес реєстрації, прив'язавши аккаунт в соціальній мережі, з якою бажаєте далі працювати. Після реєстрації вам буде відкритий доступ у вікно замовлень, що знаходяться в даний момент на біржі. Вибираєте зацікавило вас завдання і виконуєте його. Найчастіше користувачі вибирають підписку на групи. Щоб отримати більше грошей, постійно моніторьте сторінку замовлень, виконуйте різного роду завдання, розбавляйте власну сторінку нерекламними постами. Досвідчені користувачі стверджують, що в місяць можна спокійно заробити від 1200 грн.

clickworker.com

www.clickworker.com - платформа, яка дає можливість заробляти, обговорюючи тематичні питання. Оскільки, більшість людей сьогодні має кілька акаунтів в соціальних мережах, додатковий заробіток у вільний час можна з легкістю поєднувати зі звичним веденням сторінки. clickworker.com - платформа, яка дає можливість заробляти, обговорюючи тематичні питання. Напрямки роботи платформи досить-таки різний, але особливою популярністю користується саме оплата коментарів на форумах.

Скільки можна заробити?

 • Пости та огляди оплачують в 12-16 грн;
 • За лайки можна отримати по 1.2 грн;
 • Коментарі коштують від 1 грн;
 • Пости оцінюються в 1,5 грн.

Замовлення можуть мати різні вимоги від замовника, і чим вимог більше, тим вище їх вартість. На біржі з величезною повагою ставляться до замовників, а недбайливих виконавців можуть навіть штрафувати на 12 грн. Будьте гранично ввічливі, відповідайте на вподобані питання, висловлюйте власну думку, в місяць можна заробити не менше 400 грн.

Перекладач

Володієте іноземними мовами досконало, однак, працюєте не за фахом? Не варто нехтувати отриманими навичками, кваліфіковані кадри потрібні завжди, і ви з легкістю можете застосувати свої знання, працюючи онлайн перекладачем.

На сьогоднішній день існує безліч бірж копірайтингу, рерайтнга і перекладів, де Ваші знання можуть бути спрямовані в потрібне русло. За якісний переклад статті здатні платити великі гроші, оскільки ніша потребує додаткових фахівцях і професіоналів не вистачає. Часом один текст, в залежності від кількості знаків в ньому, може бути оцінений в кілька тисяч.

Реєструйтеся на біржі, знаходите відповідні замовлення, і в разі бездоганного виконання роботи, ви можете розраховувати на довгострокову співпрацю з замовником. Досвідчені перекладачі отримують в місяць від 7 000 грн.

Фотограф

Фотографія визнана окремим видом мистецтва, і фото міцно увійшли в наше життя. Ми намагаємося відобразити кожен значущий момент в житті, і періодично користуємося послугами професійних фотографів. Обожнюєте робити знімки, а знайомі приходять в захват від зроблених вами фотографій? В такому випадку, варто задуматися про роботу фотографа на дозвіллі.

Улюблене хобі з легкістю переросте в додатковий заробіток, варто лише обзавестися якісним фотоапаратом. Крім цього можна переглянути навчальні відео, розміщених у величезній кількості на просторах мережі. Сьогодні вкрай популярні спеціальні курси, де навчають всім тонкощам: виставлення світла, підбір ракурсу, пози, композиція, контрасти і т. д.

Розвиваючись в даному напрямку, можна обзавестися базою постійних клієнтів, що поповнюється новими цінителями якісних знімків. Згодом можна орендувати приміщення під студію, не варто обмежуватися лише виїзними фотосесіями і природними локаціями. Навіть початківець фотограф здатний заробляти від 3 тисяч грн на місяць, в той час гуру фотографії мають дохід в 15-20 тисяч. Крім якісної апаратури, знадобиться любов до справи, доброзичливість і комунікабельність. Необхідно розташовувати людей до фотосесії, даючи їм можливість розкріпачитися.

Послуги доставки

Кур'єрська доставка - досить зручна опція, що дозволяє покупцеві отримати товар, не виходячи з дому, відправити подарунок близькій людині на відстані, відвезти цінні папери в призначений час і т.д. послугами доставки користуються мільйони українців, відповідно, виникає величезний попит на дану професію.

Маєте вільний час, сповнені сил і енергії, прекрасно орієнтуєтеся по місту? Тоді з вас вийде відмінний кур'єр служби доставки! Великі компанії постійно відчувають брак кадрів, і ви зможете у вільний час підробляти, маючи при цьому постійні чайові. Можна влаштуватися в службу доставки товарів з Інтернету, в доставку піци або суші, кави, квітів і тортів. Варіантів маса, і ви зможете вибрати найбільш оптимальний.

Основне ваше завдання буде полягати в тому, щоб оперативно доставити товар в призначене місце. Чим швидше ви будете виконувати свою роботу, тим вище шанс отримати хороші чайові. Кур'єри служби доставки здатні заробляти від 3 тис. на місяць.

Розшифровка тексту

Додатковий заробіток у вільний час може бути пов'язаний з розшифровкою текстів. Дана робота називається транскрибацією, і завдання полягає в тому, щоб розшифровувати в текстовому форматі аудіо і відео файли. Наприклад, вам дають запис лекції, необхідно отриману інформацію записати в текстовому форматі.

Такий заробіток прекрасно підійде студентам, а так само людям, які не мають особливих навичок для більш складної роботи. Оплата тут йде за хвилину прослуховується або проглядається файлу, і її можуть оплатити як за 2, так і за 12 грн. В середньому, одна півгодинна запис може оплачуватися в 120 грн, що стане непоганою надбавкою до стипендії.

Створення сайтів

Щодня ми відвідуємо мільйони сайтів на різну тематику. Хтось не уявляє своє життя без кулінарного сайту, а хтось постійно відвідує різноманітні новинні сайти, кожне наше відвідування сторінки приносить її творцеві прибуток. Чому не розповісти світу про своє хобі і не створити Особистий сайт?

Подумайте, чим ви хотіли поділитися з однодумцями, або якого сайту в мережі не вистачає, щоб він відповідав усім вимогам? Якщо ви завзятий мандрівник, можна робити Фотозвіти, викладати відео, враження про відпочинок, описувати важливі нюанси відвідування тієї чи іншої країни. Коли ви прекрасно розбираєтеся в літературі або живопису, можна створити власний блог, присвячений творчості конкретного живописця або цілої епохи в мистецтві.

Варіантів створення сайтів багато, але вам слід зрозуміти, чим він буде відрізнятися від тисяч подібних пропозицій. Поставте перед собою мету створювати корисний контент, здатний вирішувати проблеми людей, що відповідає на наявні питання. Можна розмістити рекламу сайту в соціальних мережах, створювати групи і пости. Пам'ятайте, чим більше людей дізнається про сайт, тим більший прибуток можна отримати! Якщо за добу ваш портал відвідає 1500 чоловік, то сміливо можна розраховувати на виручку в 8-10 тис в місяць.

Контрольні для студентів

Хто не пам'ятає шалені студентські будні, коли за нескінченним веселощами абсолютно не залишалося часу на написання рефератів і курсових робіт! На допомогу студентам приходять спеціальні сервіси, де можна замовити готову роботу на певну тему.

Реєструйтеся на біржі копірайтингу або спеціальних сервісах, і вирушайте на допомогу нужденним студентам. Якщо багато часу у вас немає, можна писати невеликі контрольні роботи, так як курсові та дипломні здатні відняти левову частку часу. Додатковий заробіток у вільний час на написанні контрольних робіт для студентів здатні принести від 2000 в місяць, все залежить від зайнятості та обсягу виконуваних робіт.

Доглядальниця

Послуги доглядальниці завжди затребувані, так як не кожна людина має в своєму розпорядженні достатню кількість часу, щоб приділяти належну увагу хворим родичам і літнім людям. Дана робота не завжди вимагає певних навичок, важливо бути розуміючим, чуйним і працьовитим людиною, від вас не рідко будуть вимагати простого уваги і людського спілкування.

Послуги доглядальниці оплачують по різному, все залежить від складності роботи, обов'язків і часу. Якщо пару годин в день приділяти іншій людині, в місяць можна заробити від 3000 грн.

Тамада

Володієте хорошим почуттям гумору, на відмінно спіткали ази ораторського мистецтва і бажаєте дарувати людям свято? Тоді стати тамадою-ваше покликання, здатне приносити непогані гроші. Весілля, ювілеї, випускні, корпоративи – з року в рік ми з радістю відзначаємо улюблені свята, отримуючи масу позитивних емоцій. Майстерний тамада здатний прикрасити свято, зробити його яскравим і незабутнім.

Продумайте цікаву розважальну програму, конкурси, виступи та декорації, і люди обов'язково з цікавістю поставляться до ваших послуг.

Важливо вкласти кошти в грамотний піар, розрекламувати послуги в соціальних мережах. Згодом можна відкрити власне агентство з проведення святкових заходів. В місяць новачок здатний заробити від 4 000, а досвідчений тамада отримує і по 20 000 грн.

Поради

 1. Бажаєте мати додатковий заробіток у вільний час, але не знаєте з чого почати? Пройдіть різні тести на професійну орієнтацію, вони допоможуть виявити приховані таланти, і перспективний напрямок для роботи;
 2. Для старту іноді необхідно вкласти кошти в роботу, тому відразу подумайте, яким стартовим капіталом ви володієте, і як їм грамотно розпорядитися;
 3. Не думайте, що відразу зможете багато заробити. До всього потрібно прийти поступово «промацати» галузь, отримати корисний досвід;
 4. Подбайте про імідж, вкладіть гроші в розкрутку. Про вашу пропозицію роботі повинно знати багато людей;
 5. Завжди вірте в свої сили, і пам'ятайте, що Фортуна любить наполегливих і цілеспрямованих людей.

Додатковий заробіток для жінок

У різні періоди життя жінки можуть бути зацікавлені в допоміжних джерелах доходу. І неважливо, чи потрібно підробіток під час декрету або додатковий заробіток на вихідні, для жінок завжди знайдеться маса варіантів:

 • Допомога по господарству. Домробітниці потрібні не тільки олігархам і зіркам естради, сьогодні таку вакансію на сайтах оголошень розміщують багато зайняті люди, які не володіють часом на ведення домашніх справ. Приготування їжі, прибирання, прання і прасування одягу — основний список обов'язків, які зазвичай покладають на помічницю по дому. Особливо привабливо, що такий підробіток не заважає основній зайнятості і може стати відмінним додатковим заробітком у вихідні дні.
 • Догляд за літніми людьми. Якщо для ролі медсестри або лікарняної доглядальниці потрібна медична освіта, то для компаньйонки і помічниці мати певний склад характеру і порядність. Поговорити з літньою людиною, сходити в магазин за покупками, допомогти з прибиранням і приготуванням продуктів — з такими обов'язками легко справляються багато жінок, тому такий вид додаткового доходу завжди популярний.
 • Оператор в колл-центр або диспетчер. Що б не думали з цього приводу чоловіки, саме жіночі голоси найбільш затребувані в сфері надання інформаційних послуг і для обслуговування клієнтів. До того ж необхідної для такої роботи посидючістю дівчата також володіють більшою мірою. Такий варіант може стати хорошим джерелом додаткового доходу для жінок не тільки у вихідні дні, але і в нічний час.
 • Послуги в сфері краси - ще одна можливість додаткового заробітку тільки для жінок. Манікюр і педикюр, весільні та вечірні зачіски, епіляція, нарощування вій і забарвлення брів — ці послуги завжди затребувані у дівчат, а навчитися такій майстерності можна за зовсім недовгий термін.

Додатковий заробіток для чоловіків

Можливостей додаткового заробітку без інтернету у чоловіків набагато більше, ніж у жінок. Перерахувати все неможливо, але популярні і реально працюють варіанти виглядають так:

 • Погодинні послуги. Скрізь, де потрібна сила і майстерність, чоловік може заробити. Наприклад, популярна послуга "чоловік на годину" може мати на увазі багато: свердління отворів, кріплення карнизів, дрібний ремонт, сантехнічні роботи, послуги електрика, установку побутової техніки і багато іншого. Плюс такого додаткового заробітку для чоловіків-досить високі розцінки в порівнянні з витрачаються силами.
 • Допомога по господарству і на присадибній ділянці. Міцні чоловічі руки і вміння поводитися з інструментом затребуване і в місті, і на природі: оранка землі, будівельні роботи, обрізка дерев і чагарників, надання послуг вантажника.
 • Водійські послуги. Це не тільки підробіток на вихідних в таксі, а й приватний візництво, вантажоперевезення, доставка дітей в школу, послуги особистого водія.
 • Ремонт комп'ютерів, настройка і установка, систем, програм і мобільних додатків на різного роду електронних пристроях — популярний підробіток у молодих чоловіків.

Як поєднувати роботу і додатковий заробіток

Ті, хто давно поєднують дві роботи, відкрито скажуть, що не головне знайти Додатковий заробіток, головне — навчитися поєднувати його з офіційною роботою. Практика показує, що зробити це часом буває непросто. Основна проблема, з якою стикається людина, що працює в декількох місцях одночасно — вигорання і хронічна втома. Дістати їх дійсно неважко, якщо з 8 до 17 ви працюєте з документами, а ввечері виготовляєте меблі, строчите тексти в інтернеті або робите манікюр трьом клієнткам поспіль.

Успішно поєднувати дві форми зайнятості і не зіткнутися з вигоранням можна, якщо дотримуватися ряду нехитрих правил:

 • Твердо оцінюйте свої сили. Набирати кілька проектів на створення фірмового логотипу і при цьому готувати річний бухгалтерський звіт-далеко не найкраща ідея.
 • Основна робота - в пріоритеті. Навіть якщо в подальшому ви плануєте повністю піти на фріланс або знайти віддалену роботу, не забувайте про сьогоднішні зобов'язання. Зрештою, додатковий заробіток далеко не завжди настільки стабільний, як посада з білою зарплатою.
 • Відпочивати. Візьміть за правило виділяти хоча б один день в тиждень на відновлення сил. Вихідні життєво необхідні не тільки для того, щоб зустрітися з друзями або заповнити холодильник продуктами, але і для розслаблення мозку. Забути про всі справи, пов'язані з роботою — ваш обов'язок в цей день.

Підіб'ємо підсумок + відео

Додатковий заробіток у вільний час - відмінна можливість поповнити бюджет і розвиватися в новому напрямку. Ваш талант здатний не тільки скрашувати дозвілля, але і приносити хороший прибуток, варто визначитися з нішею, грамотно піднести потенційному покупцеві товар або послугу. Вірте у власні сили, і у вас неодмінно вийде досягти поставлених цілей!

«А ви вже визначилися з варіантом додаткового заробітку? Сьогодні всесвітня мережа буквально кишить великою кількістю пропозицією для роботи, не пропустіть можливість змінити своє життя в кращу сторону!»


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити