Як заробити гроші дитині на свої особисті витрати? Багато дітей і підлітки хочуть швидше подорослішати, стати самостійніше, купувати все, що захочеться. Для цього вони шукають різні способи заробітку, і часто успішно. Варто креативно підійти до пошуку, і він закінчиться підходящим варіантом.

Як заробити гроші дитині

Про заробіток

Якщо ви батько, і дитина підійшов до вас з цим питанням, не варто його відмовляти і просто давати гроші. Краще дайте йому шанс проявити себе, застосувати свої навички.

Робота в ранньому віці має ряд плюсів:

 • новий досвід;
 • перевірка себе і своїх умінь;
 • отримання нових знань;
 • освоєння різних професій;
 • можливість заробити гроші;
 • шанс познайомитися з цікавими людьми, завести зв'язки;
 • загартування характеру;
 • навчання самостійності;
 • дитина навчиться цінувати гроші і час.

Робота не обов'язкова, але якщо дитина сама цього хоче, то не заважайте. Краще допоможіть з пошуком і підтримайте, якщо щось буде не виходити. Далі будуть перераховані популярні способи заробітку для дитини. Вивчіть їх, і нехай дитина вибере відповідний для нього.

Продаж товарів

Торгівля - поширений спосіб заробити гроші дитині. Займаючись їй з дитинства, можна прокачати комерційну жилку і навчитися продавати, що стане в нагоді в майбутньому.

Дитина може зайнятися продажем свої старих речей, якщо вони йому більше не потрібні. Батьки можуть допомогти, віддавши на продаж свої непотрібні речі. Тільки не забудьте підказати дитині, які ціни слід ставити, і що не можна брати інші предмети з дому без дозволу.

Продавати речі, взуття, аксесуари, іграшки, книги можна на сайтах:

 • OLX;
 • Prom.ua;
 • rozetka.com.ua;
 • Ebay.

Досить викласти фото, написати короткий опис, встановити ціну і вказати контактні дані для зв'язку.

Репетитор

Для тямущих хлопців і дівчат постарше підійде професія репетитора, особливо для старшокласників. Вони можуть допомагати іншим дітям з початкової та середньої школи підготуватися до контрольних робіт, підтягнути оцінки і скласти іспити.

Також можна писати реферати, доповіді, есе та інші роботи на продаж, що допомагають школярам.

Для того, щоб заробити гроші дитині на репетиторській діяльності знадобляться:

 • знання;
 • зошити та підручники;
 • дозвілля;
 • місце для репетиторства (у своїй кімнаті або у клієнта).

Оголошення можна розмістити на стенді своєї школи або в Інтернеті. Крім традиційних зустрічей можна проводити онлайн-консультації, але для цього доведеться просити банківські дані у батьків, щоб замовники могли переводити туди гроші.

Догляд за літніми людьми за гроші

У цьому способі потрібно мати бажання допомагати і вільний час. Можна дати оголошення в інтернеті або розпитати літніх сусідів про необхідність додаткової допомоги.

Люди похилого віку мають труднощі в пересуванні через біль в суглобах або хвороби, їм не завадить допомога енергійних молодих людей.

Зазвичай під допомогою маються на увазі прості доручення:

 • купити продуктів;
 • прибирати;
 • принести, віднести;
 • винести сміття;
 • оплатити комунальні послуги.

Крім невеликої грошової винагороди, можна перейняти безцінний досвід співрозмовника, який прожив довге життя, а це ні за які гроші не купиш.

Підробіток в Інтернеті

Ми живемо в століття технологій, тому найпопулярніші і прибуткові способи заробити гроші дитині знаходяться в Інтернеті. Тут не потрібно глибоких знань, досвіду і освіти, досить виконувати нескладні завдання: відповідати на опитування, писати відгуки, коментарі, тексти та ін.

Відгуки та коментарі

Написання відгуків може принести непоганий дохід, якщо брати великі обсяги. Користуватися товарами не обов'язково, достатньо писати відгук, згідно з технічним завданням від замовника.

Подібним чином можна заробити 40-200 грн в день. Досить зареєструватися на спеціалізованих сайтах. Нижче докладніше розберемо деякі із зазначених сайтів.

clickworker.com

clickworker.com - біржа, де можна заробити гроші дитині не тільки на відгуках, але і на:

Способів заробити безліч, так що гроші не змусять себе чекати.

Для цього необхідно зареєструватися і виконувати запропоновані завдання. Вони не вимагають досвіду або знань, все легко, досить виділити вільний час.

scoin.click

scoin.click - можна заробити написанням відгуків, але також є інші види завдань:

 • серфінг в Інтернеті;
 • проходження платних тестів;
 • читання листів.

Так, навіть за відкриття вкладок платять гроші. Досить взяти завдання, натиснути на посилання, дочекатися зворотного відліку, ввести капчу або вирішити приклад. Виконання зарахується, і на рахунок потрапить оплата.

Seosprint

Seosprint.net - спектр завдань, який схожий з попередньою, тут теж платять за кліки, читання листів, проходження тестів. Буде потрібно лише вільний час, вихід в Інтернет і терпіння, щоб довго виконувати монотонну роботу.

vprka.com

vprka.com - біржа пропонує виконавцям писати відгуки на форумах, Google Maps, тексти для наповнення сайтів, допомагати замовникам просуватися в соціальних мережах за рахунок лайків, репостів і коментарів.

Треба просто зареєструватися і брати відповідні завдання.

Advego

Advego.com - відмінний спосіб заробити гроші дитині на копірайтингу та рерайтингу. Тут вже буде потрібні навички:

 • відмінне знання мови;
 • вміння писати;
 • багатий словниковий запас;
 • висока швидкість друку для продуктивної роботи.

Але будь-який навик можна освоїти, варто лише постійно практикуватися. Якщо писати великі обсяги, читати книги з копірайтингу, то можна стати затребуваним фахівцем в майбутньому.

На біржі повно завдань з написання текстів або їх переказу, так що залишається зареєструватися і приступити до виконання.

Там є система рейтингу, тому новачкові не так просто отримати завдання. Краще відправляти десятки запитів і проявити завзятість.

Ціна за 1000 символів такої роботи колишеться від 8 до 40 грн. У день цілком реально можна заробляти 120-400 грн, в залежності від кількості виконаних робіт і витрачених годин.

socialtools.io

socialtools.io - ресурс дає можливість заробляти будь-якому бажаючому за допомогою лайків, репостів і коментарів.

Багато паблік, групи, канали і люди потребують просування акаунтів і збільшення залученості аудиторії. Для цього вони готові платити за активність на своїх сторінках.

Для роботи знадобиться вільний час і акаунти в соціальних мережах:

 • Інстаграм;
 • Фейсбук;
 • Твіттер;
 • Ютуб.

2Капча

2captcha.com - ще один простий спосіб заробити гроші дитині, який полягає у введенні капчі. Система видає випадкове зображення з цифрами і буквами, його необхідно ввести вручну в віконце. Таким чином, можна заробити, якщо повторити дану дію сотні разів.

За 1000 звичайних капч можна отримати 12-16 грн. Вводяться вони швидко, буквально кілька секунд, так що не лякайтеся таких цифр.

За рекапчі платять більше, приблизно 20-60 грн за 1000 штук. Це не просто введення символів і букв, а пошук об'єктів на зображенні.

Їх потік практично не закінчується, так що в день можна легко заробити 120-200 грн.

Опитування

В інтернеті можна заробити навіть на своїй думці. Для цього створені сайти, де користувачі беруть участь в опитуваннях і отримують за це гроші.

Їх проводять вітчизняні та зарубіжні компанії, щоб поліпшити свої продукти і краще пізнати болю споживачів, так що їм вигідно дізнатися чесні відповіді.

У день можна заробити 80-400 грн, в залежності від розміру опитувань і їх кількості. Опитування можуть бути не постійно або ви не завжди будете потрапляти під цільову групу, тому для більшої продуктивності слід зареєструватися відразу на декількох ресурсах.

vlasnadumka

vlasnadumka.ua - сайт, де платять за участь в опитуваннях. Досить зареєструватися і відповідати на питання відомих компаній і виробників:

 • Colgate;
 • Adidas та ін.

На vlasnadumka.ua більше 300 замовників і безліч завдань, так що без роботи не залишитеся.

Основний мінус: виведення грошей доступний після 400 грн, а це чимала сума.

surveyharbor

surveyharbor.com - ресурс з тієї ж категорії. Сайт пропонує зареєструватися, після чого ви отримаєте 4 грн і доступ до платних опитувань, що допомагає українським та іноземним компаніям робити свої товари і послуги краще.

opinion.com.ua

opinion.com.ua - сайт відрізняється від попередніх способів заробітку. Тут можна отримати гроші декількома методами:

 • задавати цікаві питання;
 • відповідати на запитання інших користувачів;
 • вирішувати модераторські завдання.

Поради

Щоб успішно заробляти гроші дитині, слід дотримуватися наступних порад:

 1. Реєструйтеся відразу на безлічі сайтів, щоб завжди були завдання;
 2. Розвивайте самодисципліну, виділіть собі чітко обмежений час для роботи;
 3. Освоюйте кілька навичок, всі вони можуть стати в нагоді в майбутньому;
 4. Остерігайтеся шахраїв;
 5. Розкажіть батькам про свій заробіток;
 6. Заведіть онлайн гаманець або попросіть батьків це зробити;
 7. Збирайте зароблене, не витрачайте все відразу, інакше не буде відчуття заробітку і загубиться мотивація;
 8. Будьте терплячі, багато видів вимагають години монотонної роботи.

Висновок + відео

Зараз навіть школяр може заробити, головне, проявити ініціативу і кмітливість. Є різні способи для заробітку грошей: звичайні без застосування технологій і за допомогою інтернету.

Для отримання різного досвіду і постійного припливу грошей, найкраще заробляти декількома способами. Так дитина може без досвіду і знань отримувати в день від 80 грн, а якщо брати великі обсяги, то цілком реально заробити 400 грн.

А як ви заробляли в дитинстві? Діліться своїми історіями в коментарях і не забудьте оцінити статтю.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити