Якщо ви прийшли на цю сторінку, щоб дізнатися, як знайти роботу в інтернеті вдома, то ви на вірному шляху. У цій статті редакція BiznesСat.com дасть рекомендації, як новачкові ефективно почати отримувати свої перші гроші через інтернет.

Одним із найкращих способів на початковому етапі буде заробіток на кліках і серфінгу в інтернеті. Дуже багато користувачів, які задавалися питанням, як заробити в інтернеті без вкладень, почали діяти саме в такий спосіб, і багато хто з них, зараз вже отримують хороший дохід.

Нижче вам буде представлено докладний опис заробітку на кліках (буксах). Описи на популярні сервіси кліків і серфінгу, які користуються гарною репутацією, також будуть дані в статті.

Суть заробітку на кліках

Заробіток на кліках або, як його ще називають, буксах - це найпростіший і найлегший спосіб заробити гроші в інтернеті без вкладень. Для цього не потрібні спеціальні знання і підготовка, але, відповідно, і великих доходів отримати не вдасться. З цього варіанту заробітку зазвичай починають новачки, щоб заробити свої перші гроші в інтернеті.

Ви маєте розуміти, що брати більш-менш хороший заробіток потрібно кількістю, не зважаючи на низьку оплату. Наприклад, замовник пропонує 10 копійок за перегляд або виконання завдання. Зробивши 100 переглядів, можна заробити 10 гривень, а 1000 переглядів - уже 100 гривень.

Суть заробітку полягає в переглядах сторінок і переходах за посиланнями, читанні електронних листів, виконанні різних завдань і тестів:

  • Перегляд сайтів або серфінг. Перегляд сторінок із рекламними банерами або посиланнями та перехід за ними. На сторінці встановлено спеціальний таймер, який періодично змінюватиме рекламу з посиланнями. Для захисту від ботів і автоматичних переходів за рекламою може використовуватися капча (введення захисного коду). Такий вид заробітку є найбільш мінімальним і трудомістким.
  • Читання електронних листів. До вас на електронну пошту приходить лист, його необхідно повністю прочитати, зрозуміти суть і наприкінці відповісти на одне або кілька запитань. Вимагає трохи більше часу й уваги, але оплата за такий вид завдання порівняно з попереднім способом до трьох разів вища.
  • Проходження тестових завдань. Необхідно виконувати тести у вигляді питання і декількох варіантів відповідей за певною тематикою. Ви повинні входити в певну категорію, чия думка буде цікавою для замовника конкретного тестового завдання. Часто трапляються тести, де перш ніж відповісти на запитання, необхідно переглянути сайт або відео, в яких і містяться відповіді на тестові завдання. Оплата може бути найрізноманітнішою і залежить від тривалості тесту і широти спрямованості.
  • Скачування файлів. Суть полягає у скачуванні різних файлів, запропонованих замовником. Мінусом є те, що такі файли можуть містити віруси або спам, тому, можливо, правильним рішенням буде використати додатковий ПК/смартфон або віртуальну машину. Плюсом є можливість виконувати інші види завдань, у той час поки завантажується файл.

Наприкінці будь-якого завдання необхідно сформувати простий звіт, який запитує замовник. Інформацію, яку необхідно включити до звіту, зазвичай вказується в описі до самого завдання.

Після отримання рекламодавцем вашого звіту, він перевіряє, чи правильно виконано завдання, порівнюючи журнали відвідувань свого сайту з посиланнями у звіті. Якщо все правильно, то рекламодавець підтверджує виконання завдання, і вам нараховуються гроші.

Види заробітку на кліках або буксах

Далі розглянемо найпопулярніші сервіси (букси) для заробітку.

SEO Sprint - один із найбільших і найпопулярніших буксів в інтернеті. З роботи доступно: серфінг сайтів (від 0,015 грн.), читання листів (від 0,03 грн.), проходження тестів (від 0,17 грн.) і виконання завдань (від 0,18 грн.).

Іноді з'являються більш високооплачувані перегляди з ціною до 25 гривень, але часто вони вимагають більш складних і багаторазових дій і, відповідно, займають більше часу на виконання.

Перевагою є моментальне виведення грошей, без обмежень за сумою. Виводити можна на такі платіжні системи як Payeer, Perfect Money.

WMmail - один із перших буксів або поштовиків, що набув поширення в інтернеті як сервіс заробітку на кліках і серфінгу, де можна заробляти відповідно на кліках, серфінгу, читанні пошти. Також у сервісі можна залучати рефералів і отримувати виплату з їхнього доходу.

Якщо ви плануєте заробляти на місяць від 150$, то сміливо знайомтеся і починайте працювати з цим сервісом.

SEO Fast - не менш відомий і поширений букс для заробітку на кліках. Відрізняється великою різноманітністю завдань на будь-який смак. Є підтримка реферальних програм.

З роботи доступно: перегляд сайтів (серфінг і відвідування) (від 0,06 грн.), читання листів (від 0,07 грн.), виконання тестових завдань (від 0.6 грн.), виконання складних завдань (від 0,1 грн.), прояв активності в YouTube.

Після успішної реєстрації встановлюється кешбек у 10%, який постійно збільшується до 90% за умови щоденної активності.

Система підтримує понад десяток електронних систем оплати і навіть можливість виведення на банківську карту Visa/MasterCard.

Висновок + відео

Вам представлено декілька успішних сервісів заробітку на кліках і серфінгу. Незважаючи на те, що в інтернеті повно інших подібних сервісів, на перший час цього буде більш ніж достатньо.

Впоравшись з одним, ви, найімовірніше, захочете працювати на кількох подібних сервісах, і це буде правильним рішенням. Головне - не перестаратися і не втратити ентузіазм.

Більшість новачків починають свій заробіток в інтернеті саме з кліків або буксів, поступово освоюючи нові технології та способи заробітку. Від вас вимагається тільки комп'ютер або смартфон з інтернетом і бажання почати заробляти в інтернеті, а надалі ви зможете здійснити свої мрії. Удачі!

Читайте також - ТОП-24 додатки для заробітку грошей в інтернеті з телефону без вкладень на Android і iOS.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити