Як заробляти на кліках - всі актуальні способи і пару десятків сайтів для заробітку на кліках, серфінгу і виконанні завдань. Скільки можна заробити в прикладах.

Заробіток на кліках (або по-іншому на серфінгу) – початковий щабель для користувачів Інтернету, бажаючих працювати по інтернету.

Сенс діяльності полягає в наступному: ви відвідуєте спеціальні сайти, реєструєтеся в системі і виконуєте нескладні завдання, гуляючи по електронних ресурсах покупців реклами.

За ці переходи ви і отримуєте винагороду. Втім, про все по порядку.

071220-01.jpg

Як працює заробіток на кліках

Вся суть заробітку на кліках в Інтернеті полягає в тому, що від вас просто потрібно натиснути на рекламний банер або посилання на різних порталах. Для цього достатньо, щоб у вас був ПК, ноутбук або планшет, підключений до Інтернету і на пристрої був встановлений будь-який браузер.

Ніяких вкладень в цьому випадку робити не потрібно, тому спробувати себе в цьому способі заробітку може не тільки доросла сучасна людина, а й школяр, студент або пенсіонер.

Щоб приступити до заробітку, потрібно пройти процес реєстрації на одному з численних сайтів, де збираються завдання на платні кліки.

Що стосується питання, скільки реально можна заробити на кліках, то тут все залежить від того, скільки ви будете приділяти часу виконання дій. Конкретні цифри ми наведемо далі в статті.

Скільки можна заробити на кліках

Питання, скільки заробляють на кліках, відноситься до числа найперших, якими людина задається, коли починає міркувати про інтернет заробіток.

В першу чергу сума заробітку залежить від того, скільки часу приділяти виконанню завдань і який сайт обраний, на якому будуть братися завдання.

На більшості порталів заробити кліками в гривнях в день можна від 20 грн до 100 грн в день.

Перше, що вам слід знати – заробіток на серфінгу не принесе величезного прибутку, але здатний забезпечити вас грошима на кишенькові витрати. При регулярній роботі заробленого може вистачити на оплату мобільного зв'язку та відвідування кінотеатру, а при бажанні можна накопичити невелику суму.

Цей спосіб ідеальний для учнів шкіл і студентів, а також людей з великою кількістю вільного часу, які хочуть підзаробити.

Конкретна цифра залежить від інтенсивності вашої роботи і посидючості. За відвідування одного сайту користувач отримує від 0,5 цента до долара (в залежності від конкретного переходу, плата може бути менше або більше). Протягом одного дня без особливих зусиль можна «покласти в кишеню» від 20 до 120 грн.

Так, це небагато, але, як відомо, гроші зайвими не бувають. Тим більше, ніяких особливих навичок від вас не потрібно - необхідно тільки клікнути по посиланню, відвідати рекламний ресурс і затриматися там на 15-20 секунд (детальна інформація про час вказується в завданні).

Давайте підрахуємо вашу заробітну плату за місяць. Припустимо, що ви виконуєте одне завдання за 2 хвилини. Орієнтовна вартість переходу трохи більше 0.3 грн. Так за годину ви отримаєте 12 грн, за п'ять годин роботи – вже 60 грн.

Таким чином, в місяць можна заробляти в Інтернеті за допомогою кліків близько 1800 грн. А якщо гарненько постаратися, можна отримати більше.

Ці цифри завжди будуть відносними. Деяким людям, які мають серйозний настрій, вдається заробляти у багато разів більше зазначених розрахунків.

Увага! Редакція сайту biznescat.com не рекомендує такий копійчаний та марнотратний спосіб, тим паче що більшість сайтів по виконанню не українські (українських на жаль не існує). Для всіх школярів які хотіли заробити таким чином ми зробили відео на цю тему

Варіанти заробітку на кліках

Заробіток за допомогою кліків в Інтернеті – доступний і легкий спосіб додаткового підробітку для будь-якого користувача віртуальної мережі. Існує кілька секретів і корисних порад, які допомагають швидко зорієнтуватися новачкам.

На сайтах із завданнями (їх ще називають буксами) можна знайти різні види способів заробітку на кліках. Отже, як заробляти гроші на кліках?

Серфінг

Серфінг - це відвідування інтернет-порталів за гроші. Вам просто потрібно буде виконати перехід на офіційний портал рекламодавця і не йти зі сторінки до того моменту, поки вам не зарахується оплата. Час в кожному випадку може бути різним – приблизно від 5 до 60 секунд.

За те, що ви перейдете на сайт і перегляньте його вам можуть запропонувати оплату від 1 до 7 копійок. Точна ціна залежить від тривалості відвідування і прайсу рекламодавця. Бути все необхідний час на його порталі не обов'язково, можна переключитися і на іншу вкладку не закриваючи вікна.

Винятки становлять випадки, коли застосовується функція активного вікна.

Читання пошти

Читання пошти - це більш високооплачуваний варіант інтернет заробітку на кліках. У певному розділі сайту, обраному для роботи, ви повинні натиснути на завдання і вас сервіс направить у вікно для перегляду.

Щоб отримати в кінцевому підсумку гроші, вам потрібно буде дати відповідь на поставлене запитання в листі. За цей вид завдань можна отримувати від 20 копійок до 1 грн.

Проходження тестів

Опитувальники існують абсолютно різної спрямованості, яку вибирає замовник. На порталі, де є такий розділ, після проходження процесу реєстрації вам необхідно буде вказати в анкеті свої дані і компетентні області.

На основі цієї інформації вам і будуть пропонуватися тести відповідної спрямованості. Вам потрібно буде уважно ознайомитися з текстом тесту і відповісти на контрольні питання, але відповіді на них знайти потрібно буде на сайті або в відео рекламодавця.

Отримати за це можна від 2 до 12 грн. в залежності від спрямованості тесту.

Ролики на YouTube

Заробити на кліках роликів на YouTube не складно. Від усього лише потрібно буде поставити лайк або підписатися на канал.

У грошовому еквіваленті замовники оцінюють цю роботу в 20 копійок за поставлений лайк, 40 копійок – за підписку на канал і від 5 до 70 копійок за перегляд відео.

Лайки в соцмережах

Якщо у вас є акаунти в контакті, в Одноклассниках або в Фейсбуці, то ви можете заробляти на кліках, встановлюючи наприклад лайки, роблячи репости або залишаючи коментарі. Для цих цілей можна створити і окремі акаунти, але вони повинні бути попередньо розкрученими.

Отримати за таку роботу можна від 20 копійок за лайки і від 40 копійок за репост.

Тизерна реклама

Показ тизерної реклами здійснюється через спеціальне розширення, яке встановлюється в інтернет-браузер. У кожного порталу воно своє власне. Коли воно активоване, показ реклами здійснюється автоматично в кутку сторінки або в окремому вікні.

Для підтвердження перегляду необхідно тільки натиснути на кнопку. Цінник такої дії починається від 1 копійки за клік.

Завдання

Виконання завдань - це найпоширеніший спосіб заробітку на кліках. Замовляючи послугу рекламодавець пред'являє критеріїв виконавцям. Отримати зазначену суму можна тільки після 100% виконання всіх умов.

Оплата, як і час який витрачається на виконання завдання, сильно відрізняється. Деякі дії можна виконати за 2-3 години, але і цінник за таку роботу відповідний.

Запропонований вам може бути перехід на сайт, реєстрація де-небудь, проходження голосування, оформлення підписки, клік по рекламі, прокачування персонажів, проходження декількох рівнів в іграх, тестування програми і т. д.

Заплатити за виконане завдання вам можуть від 60 копійок до 30 грн. Чим більше у вас буде часу на завершення дії, тим більше буде оплата. Іноді має сенс виконувати нескладні і швидкі завдання по 1 – 2 грн.

Хто платить за кліки?

Якщо ви ще не зрозуміли, то скажу, що в Інтернеті крутяться величезні гроші — мільярди доларів, і повірте, для великих гравців цього ринку заплатити вам 10 копійок за лайк ні складе жодної праці.

Основні замовники це:

 • підприємці, як дрібні, так і великі корпорації, які просувають свої товари або послуги. Погодьтеся, що заплативши кільком людям по 12 грн за позитивний відгук про свій товар, вони, потім отримають величезні прибутки від продажів.
 • Фрілансери - люди які і живуть тим, що працюють віддалено, виконуючи різні замовлення. Іноді їм потрібна допомога у виконанні якоїсь рутинної роботи, за неї то вони і платять. Адже простіше заплатити кільком людям, наприклад за пошук і збір інформації, ніж самому витрачати на це кілька днів.
 • Блогери - а, як ви думали розкручуватися в соцмережах? Заплатив по гривні 1000 чоловік і ось у тебе вже 1000 підписників.

Цей список теж можна продовжувати. Тут і тести, і опитування, і лайки, і тд.

ТОП 11 сайтів для заробітку на кліках

Існує велика кількість сайтів, що пропонують користувачам отримати додатковий дохід без вкладень за допомогою переходів по рекламних посиланнях. Майже всі вони працюють за схожою схемою, але кожен з них володіє власними особливостями.

Процес реєстрації на всіх ресурсах зрозумілий і не викличе труднощів у людини навіть з початковим рівнем володіння комп'ютером.

Отже, представляємо вашій увазі сайти, де можна заробити на кліках:

Сайт 1 - Wmmail

https://www.wmmail.ru. Один з перших поштовиків в Інтернеті, створений в далекому 2004 році. Оплата користувачам тут теж нараховується в доларах. Заробити можна на перегляді і відповіді на листи, на серфінгу, а також на різноманітних завданнях у вигляді установки лайків, проходженні процесу реєстрації, підписок і т.д. Ще на сервісі можна продавати свої унікальні статті на будь-які теми. А скачавши спеціальну програму можна користуватися автосерфінгом. Завдяки п'ятирівненовій серфінгової програмі можна додатково заробляти від 1% до 10% від суми заробітку залученого користувача. Для любителів пограти в карти є можливість битися з іншими користувачами на гроші. Мінімально вивести можна від 10 центів на електронний гаманець Яндекс.Гроші, WebMoney і т. д.

Сайт 2 - Seosprint

https://www.seosprint.net. Найпопулярніший СНД букс, на якому можна зустріти пропозиції по серфінгу сайтів, читання листів, проходження тестування і виконання різних завдань. Мінімальна сума виведення - 1 грн. Інтерфейс зручний простий, а також адаптований навіть мобільних телефонів. Єдиний мінус – якщо не заходити в сервіс більше 60 днів, то аккаунт деактивується і всі кошти, що знаходяться на балансі йдуть адміністрації, а реферали розпускаються. Ще тут є дворівнева реферальна система, що дозволяє отримувати 5-40% від заробітку рефералів 1 рівня і 5-10% від рефералів 2 рівня. Миттєво вивести заробіток можна на електронний гаманець Webmoney, Яндекс-Гроші, PerfectMoney, Payeer. Щоб після реєстрації зняти всі обмеження потрібно отримати статус "Робочий", а для цього необхідно в налаштуваннях особистого кабінету заповнити всі дані про себе.

Сайт 3 - Wmzona

https://www.wmzona.com. Зручна навігація, приємний інтерфейс, призначений для користувача форум з питаннями і відповідями для новачків. Мінімальна сума для виведення зароблених грошей відсутня. Про хорошу репутацію сайту говорять численні позитивні відгуки від користувачів.

Сайт 4 - Socpublic

https://socpublic.com. Cервіс зі зручним і приємним інтерфейсом з пропозиціями по заробітку на кліках, що працює з 2014 року. Відвідувати сайти можна без таймера, що дає можливість виконувати завдання швидше і відповідно більше заробляти. На порталі є спеціальна програма Socpublic Agent, за допомогою якої можна переглядати серфінг і авто-cерфінг. Ще тут заробити можна на перегляді листів і виконанні завдань. За досягнення на проекті і рекламодавцям і виконавцям надаються матеріальні бонуси. Трирівнева реферальна система дозволяє додатково отримувати від 5% до 60% від суми заробітку залучених рефералів. Вивести гроші можна на Perfect Money і Payeer, але на балансі для цього вже повинен накопичитися 10 грн. Платять за перегляд реклами і виконання різних доручень. Безліч різноманітних завдань, система по залученню рефералів, конкурси та бонуси для працівників. Щоб заробляти більше, виконуйте по 15-20 завдань кожен день.

Сайт 5 - Profitcentr

https://www.profitcentr.com. Засвітився ще в 2009 році і на сьогоднішній день вважається лідером серед найпопулярніших порталів для заробітку на кліках. Проект не перестає розвиватися: функціональність сайту регулярно поліпшується, додаються нові види заробітку і нові можливості для Рекламодавців. Мінімальна сума для виведення - 20 копійок. Отримати гроші можна на електронний гаманець Webmoney, Яндекс-Гроші, PerfectMoney, Payeer, ківі і на баланс мобільного телефону.

Сайт 6 - Seo-fast

https://seo-fast.ru. Проект, який почав роботу в 2012 році. За роки своєї діяльності він визнаний одним з найнадійніших. Щодня на сайті оновлюється величезна кількість завдань у вигляді серфінгу, відвідувань порталів і оплачуваного тестування для заробітку. Ще можна вибрати перегляд відеороликів, виконання завдань, установку лайків і репости. Крім цього, адміністрація досить часто влаштовує акції та конкурси, в яких призи можуть отримати і виконавці і рекламодавці. Отримати зароблені кошти можна на електронний гаманець Webmoney, Яндекс-Гроші, Payeer і т. д.

Сайт 7 - Vipip

https://vipip.ru. Сервіс, що працює досить довгий період, з 2003 року. Заробити в ньому можна на прояві активності в соціальних мережах, виконанні різних завдань, перегляді сайтів в серфінгу, читанні розсилки від рекламодавців. Для початку роботи потрібно встановити на свій браузер спеціальне розширення і прив'язати акаунти соціальних мереж. Реферальна програма тут теж присутня. Заробити на рефералах можна від 10 до 15% від суми їх доходу. Оплата надається в доларах. Мінімально можна заробити 10 центів. Вивід можливий на WebMoney, Яндекс.Гроші, ківі, банківську картку або баланс мобільного телефону.

Сайт 8 - Vktarget

https://vktarget.ru. Вважається найбільшим і авторитетним ресурсом, на якому кожен реєструються тисячі користувачів. Із завдань в ньому можна знайти підписки на канал і групи, постановка лайків на пости, фото і відео в соціальних мережах, вступ в спільноти і пабліки, виконання репостів, перегляді відеороликів і ще на багато іншого. Кожен день доступно більше 400 завдань на вибір. Максимально за один виконавцям пропонує до 0.3 грн, що чимало в порівнянні з іншими сервісами. За кожного користувача, зареєстрованого за вашим посиланням вам буде відраховуватися 15% від суми його заробітку. Мінімальний поріг виведення 10 грн.

Сайт 9 - Ysense

https://www.ysense.com. Іноземний проект, що працює з 2009 року. За час свого роботи виконавці з його допомогою в загальній сумі заробили 28 млн.доларів. Всього користувачів зареєструвалося на ньому вже більше 550 тис. Мінімальна вартість одного кліка тут варіюється від 1 цента до 0,50 долара. Головне джерело заробітку - перегляд рекламних роликів, але ще є можливість виконувати різні завдання і отримувати за них гроші. На головну сторінку щодня додається 5-6 завдань з фіксованою оплатою, загальна їх вартість може досягати 10 доларів. Після виконання 50 завдань система на рахунок нарахує бонусних 5 доларів. Ще кожен день можна отримати 50 доларів і більше. Завдяки наявності вигідної реферальної системи можна до основного заробітку на ресурсі отримувати ще додатково 100%. Мінімальна сума виведення - 2 долари. Для цього у виконавця повинен бути електронний гаманець Payza і PayPal.

Сайт 10 - Scarlet-clicks

https://www.scarlet-clicks.info. Сервіс для заробітку на кліках, заснований в 2008 році. Це теж іноземний сайт, який заслуговує вашої уваги. Середню ціну за клік він пропонує 10 центів. Вивести зароблені гроші можна накопичивши 2 долари і вище на електронний гаманець Payza, Paypal і Perfect Money. Без особливого статусу аккаунта очікувати зарахування коштів за виконане завдання доводиться до 7 днів. Партнерка передбачає оренду у самого сервісу або самостійний пошук рефералів.

Сайт 11 - Ojooo

https://wad.ojooo.com. Портал позиціонує себе, як соціальна мережа, але в ньому є і розділ, пов'язаний із заробітком на рекламі. Що в ньому зареєструватися, у користувача повинен бути електронний гаманець PayPal або Payza. Оплата нараховується на в доларах. Інтерфейс сайту зручний і простий. Із завдань пропонується виконувати всілякі кліки і перегляд відео. Мінімальна вартість за один клік починається 0,001 долара.

Вище перераховані ресурси, де можна легко і швидко заробити на кліках платять за цю роботу стабільно і на зручні реквізити. Який ресурс вибрати, залежить тільки від вас.

Практично всі сайти дозволяють користувачеві не тільки заробити на рекламних переходах, але і отримати додаткових дохід від читання листів, проходження тестів, реєстрації на ресурсах, публікації повідомлень в популярних соціальних мережах.

Всю необхідну інформацію ви зможете знайти безпосередньо на сайті, що цікавить Вас.

Як почати заробляти на кліках

Зараз ми опишемо три обов'язкових кроки, для тих, хто шукає як заробити на кліках 100$ в день і більше.

Крок 1. Email

Для отримання грошових коштів в Інтернеті на різних сервісах, включаючи букси, в першу чергу потрібно активну електронну пошту. А ще краще створити дві поштові скриньки.

Що стосується онлайн-гаманців, то найпопулярніші вважаються Ківі, Яндекс.Гроші, Вебмані. Якщо ви відриєте два з них, припустимо Вебмані і Ківі, то цього буде цілком достатньо.

Крок 2. Реєстрація.

Після того, як у вас з'явилися електронні гаманці для виведення зароблених грошей і електронну скриньку, можна приступати до реєстрації на сайтах, де розміщуються завдання для виконання.

Для реєстрації потрібно вказати свою електронну пошту і створити унікальний пароль. Іноді ще потрібно придумати логін або заповнити невелику анкету інформацією про себе. На випадок, якщо ви забудете пароль, запишіть його в блокноті, яким постійно користуєтеся або в замітці на комп'ютері.

Після завершення реєстраційних дій вам на вказаний email надійде повідомлення зі спеціальним посиланням. По ній потрібно обов'язково перейти Для активації аккаунта. Якщо воно не приходить, перевірте папку зі спамом, так як такі лист часто автоматично туди відправляються.

Після цього у вас вже є доступ до особистого кабінету сайту відразу ж рекомендується прикріпити до нього свій електронний гаманець. Зробити можна найчастіше в розділі "Платежі".

Крок 3. Виконуйте завдання і отримуйте оплату.

Тепер ви можете починати спроби заробітку на кліках. Зайдіть в розділ з усіма завданнями і виберіть вподобане. Новачкові краще пробувати з найпростіших, де потрібно прикладати мінімум зусиль. Зі збільшенням досвіду беріть завдання в роботу по складніше. Зазвичай з цим пов'язано ціна. Легкі замовлення оцінюються дешево, а складні дорого.

Так як до кожного завдання додається інструкція, труднощів в процесі виконання завдання у вас бути не повинно. Через пару трійку днів роботи ви на автоматі станете все робити. Часу у вас буде йти все менше, а отримувати за це будете більше.

Окремо відзначимо, що на сайтах часто можна зустріти завдання, які потрібно виконувати щодня. Так ось їх рекомендуємо помістить в розділ»Вибране". Так вам не потрібно буде його шукати в загальній стрічці і відразу зможете приступити до виконання.

На більшості буксів, у виконавців є можливість оформляти моментальне виведення коштів. На рахунок вони надходять відразу ж.

Як виводити гроші

Вивести кошти, зароблені на кліках в інтернеті можна на багато платіжні системи. Але у кожного сервісу по цьому пункту свої правила і умови. В основному найчастіше висновок доступний на електронний гаманець WebMoney, Qiwi, Яндекс.Гроші, на баланс мобільного телефону, Payza, Payeer, а також на банківську картку і т. д.

Якщо на копірайтерських біржах новачкові доводиться для досягнення мінімальної суми виведення працювати тиждень, а то і півтори, то на порталах із заробітком на кліках можна зібрати суму до кінця того дня, коли ви зареєструвалися.

Найменший поріг для виведення грошей - це найпоширеніший плюс роботи на буксах. Найчастіше обмеження не перевищує 1 грн, який навіть новачок зможе заробити на лічені хвилини.

Виплати проводяться автоматично, тому зарахування коштів теж відбувається миттєво. Максимальної суми для виведення не встановлюється. Це може бути 4, 40, 1 тис. З електронних гаманців перевести гроші можна на банківські картки, а потім зняти їх в банкоматі.

Деякі з них встановлюють обмеження. Наприклад, на сайті SeoFast потрібно спочатку досягти 30 одиниць рейтингу і тільки після цього відкриється можливість виведення грошей. Інші портали просять вказаний номер телефону для підтвердження особи, електронну пошту і заповнити анкету.

Як збільшити свій дохід (партнерські програми)

Крім звичайних дій, пов'язаних з кліками для отримання додаткового доходу ви можете залучати нових користувачів, які теж будуть виконувати пропоновані завдання, а вам буде нараховуватися певний відсоток від зароблених ними сум.

Запрошених користувачів називають партнерами або рефералами. А все разом це називається партнерською програмою. Щоб отримати від цього додаткові кошти на рахунок, вам необхідно взяти реферальне посилання або код, розташований в налаштуваннях Особистого кабінету на сервісі (вони можуть бути в папці «партнерська програма», «запросити друзів», «реферали», «партнерка») і пропонувати цим скористатися своїм родича, друзям, колегам або просто людям в Інтернеті на форумах або в соціальних мережах.

Якщо хто скористається вашої посиланням або кодом при реєстрації, то вам будуть за цю людину нараховувати гроші весь час, скільки він буде користуватися сервісом по заробітку на кліках.

Чим більше людей ви зможете залучити, тим більше будете заробляти. Наприклад, один користувач на форуму відписався, що на сервісі vktarget.ru за його кодом зареєструвалося 12 тис. користувачів і зараз він за них на місяць отримує приблизно 3 – 4 тис. грн.

Плюси і мінуси

Перш ніж детально розбиратися, як заробити на кліках, рекомендуємо спочатку вивчити всі переваги і недоліки цього варіанту отримання додаткового доходу. Може для вас якийсь із пунктів зіграє важливу роль в питанні, починати заробляти на кліках чи ні.

Переваги

 1. Заробити гроші на кліках може навіть школяр, так як особливих умінь для цього не потрібно.
 2. Зручний робочий графік, який можна налаштовувати під свій вільний час.
 3. Швидке виведення зароблених грошових коштів на відомі платіжні системи.
 4. Невеликий найменший поріг для виведення грошей (так можна підстрахуватися, якщо в ресурсі трапляються невеликі накладки).
 5. Наявність реферальної системи в більшості випадків, за допомогою якої можна отримати 50%, а то і 80% від суми доходу залученого в систему реферала.

Недоліки

 1. Невелика вартість за дії.
 2. Час, який йде на виконання завдань незрівнянно за вартістю з отриманою за цей період оплатою (звичайно в порівнянні з іншими більш серйозними способами заробітку).
 3. Не завжди просто знайти завдання, так як іноді їх в стрічці мізерно мало.
 4. Щоб отримувати відчутні суми, приділяти час клікам на добу потрібно не менше 4 годин.

Переваг ми перерахували більше, але кожна людина сама вирішує, чи вигідно конкретно для нього вдатися до такого способу заробітку чи ні. Якщо мова йде про школярів і студентів або мам в декреті, то спробувати себе в цьому точно є сенс, так як вийти на офіційну роботу вони поки не можуть, а додаткова грошик в кишені зайвою не буде.

Як багато заробити на кліках: важливі поради

Багатьох читачів зацікавить, як заробляти в Інтернеті на кліках і отримувати при цьому гарну винагороду. У роботі користуйтеся наступними порадами, і ви зможете збільшити дохід:

Порада 1 - Закладки

Після реєстрації відкрийте розділ завдань і знайдіть ті з них, які можна виконувати щодня, потім помістіть їх в закладки, щоб не втратити.

Порада 2 - Повторення

Щоб збільшити швидкість виконання, не читайте текст завдання, яке ви виконували раніше, адже ви вже пам'ятаєте, за якими посиланнями необхідно клікати.

Порада 3 - Реферали

Для збільшення доходу обов'язково беріть участь в реферальной програмі: залучайте на сайт інших людей і отримуйте відсоток від зароблених ними грошей.

Порада 4 - Багатозадачність

Щоб багато заробити, працюйте відразу в декількох системах, таким чином у вас вийде виконувати більше завдань і, відповідно, отримувати більшу винагороду.

Тепер ви знаєте, як заробити в Інтернеті на кліках. Це досить нескладна процедура, яка принесе вам довгоочікуваний додатковий дохід. Поступово ви зможете переходити до більш дорогим і складним завданням, поки не вийдете на стабільні виплати. Заробіток на кліках-це лише перший крок, початковий рівень заробітку в мережі. Почати заробляти в інтернеті зовсім не складно, варто тільки спробувати – і у вас обов'язково все вийде!

Висновок + 8 сайтів для виконання завдань і заробітку + відео

Вже давно заробіток на кліках в Інтернеті відноситься до реального виду віддаленого отримання доходу. Способів не мало і сайтів для того, щоб знайти завдання для виконання теж величезна кількість. Крім тієї десятки, можна ще спробувати попрацювати з деякими аналогами:

 • www.ebesucher.ru
 • sharkpromotion.net
 • www.web-ip.ru
 • www.vip-prom.net
 • kuban-bux.ru
 • cashtaller.ru
 • prospero.ru
 • wm-seo.ru

Головне, щоб у вас було бажання заробляти. Решті ви легко навчитеся. Навіть сьогодні зареєструвавшись на одному із запропонованих нами сайтів зможете отримати хоч і невелику, але свою копієчку.

Якщо вам важко зробити вибір, то можете пошукати відгуки про ресурси для заробітку від інших виконавців і почати працювати в тому, про який більше пишуть позитивного.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити