На яких іноземних сайтах можна заробляти гроші без вкладень - американські, європейські та інші зарубіжні сайти для заробітку з виведенням грошей на карту і не тільки.

Світовий ринок фрілансу щорічно розширюється. У США число фрілансерів перевалило за 57 млн, в Україні – за 5 млн. велика частина віддалених працівників воліють працювати через онлайн біржі, сайти, дошки вакансій. При цьому багато фрілансерів (незалежно від свого географічного положення) вибирають зарубіжні сайти, де можна заробляти гроші без вкладень або з мінімальними витратами.

Причин цьому кілька: більш високий дохід, розширена кількість замовлень, цікаві проекти. Але не всі іноземні сайти, де можна заробляти пропонують гідні умови праці.

Тому тут ми розберемо сервіси, які стабільно працюють протягом довгого часу і отримують переважно позитивні відгуки від фрілансерів.

іноземні сайти для заробітку

Іноземні сайти для заробітку

Заробіток на іноземних сайтах – не вигадка і не щось надприродне. Багато зарубіжних сервісів відкривають доступ до замовлень користувачам з усього світу. Більш того, багато замовників зацікавлені в українськомовних фахівцях. Справа в тому, що в країнах СНД фріланс розвинений краще.

Пов'язано це з високим попитом на розвиток сайтів, сторінок в соціальних мережах і т. д.

Якщо порівнювати той же Instagram в Україні і в Америці, то в першому випадку він розвинений краще. Над сторінкою блогера працюють фахівці, які розкручують сторінку, придумують оригінальні методи просування, інфопродукти. В Америці цей процес поки що більш органічний: більшість сторінок розкручуються природним шляхом. Але через високу конкуренцію попит на послуги фахівців в області просування починає зростати.

Так відбувається і в інших фріланс-напрямках (веб-дизайн, веб-розробка, копірайтинг). Щоб вам не довелося реєструватися на 100 сайтах, де можна заробляти гроші і розбиратися з їх функціоналом, особливостями завдань, ми розділили популярні іноземні сайти для заробітку на кілька категорій і зараз детально розберемо їх.

Американські сайти для заробітку на простих завданнях

Найпростіший спосіб трохи підзаробити - виконувати нескладні завдання. До них відносяться:

 • Кліки по рекламних банерах;
 • Переходи по посиланнях;
 • Перегляди відео;
 • Лайки / репости записів, фотографій;
 • Завантаження додатків;
 • Написання відгуків;
 • Написання осмислених коментарів і т. д.

Розраховувати на високий прибуток при виконанні таких завдань не варто. Мінімальна вартість завдань (кліків) – $0,001, максимальна - $10 (осмислені відгуки, огляди).

При цьому практично всі американські сайти для заробітку на простих завданнях надають можливість підвищити свій дохід за рахунок залучення рефералів. Фрілансер отримує певний відсоток від доходу кожного залученого користувача.

Заробіток на простих завданнях надають сотні зарубіжних сервісів. Але тільки частина з них забезпечує велику кількість замовлень, чесні виплати і гідну оплату.

1. Twickerz (twickerz.com)

Популярний ресурс, який вперше надав завдання фрілансерам ще в 2011 році. Основний спосіб для заробітку тут - це перегляд рекламних роликів. Заробляти можна і на платних реєстраціях. За виконання таких завдань замовники готові платити від $0,001 до $0,01.

Заробляти можна і на завданнях інших типів:

 • Реєстрація на сторонніх сайтах: $0,1-1;
 • Перегляд відео: $ 0,001-0,01;
 • Реферальна програма.

Особливість сервісу - лотерея Twickgrid. Працює вона на основі генератора випадкових чисел. Тут користувач може виграти до $5 щотижня.

2. CLixSense, нова назва - Ysense (ysense.com)

Зручний сервіс, який гордо носить звання дідка в цьому напрямку – він був запущений в 2007 році. Всі завдання на американському веб-сайті діляться на три групи:

 • Оффери (скачування ігор, реєстрації, коментарі): $0,05-0,20;
 • Завдання (переходи, кліки): від $0,01;
 • Опитувальники (заповнення анкет, проходження опитувань): $ 0,5-1,5.

Заробляти можна і на рефералах. Від кожного залученого користувача можна отримувати 20% з його прибутку. Деякі "працівники" CLixSense роблять реферальну програму основним джерелом доходу.

3. Scarlet-Clicks (scarlet-clicks.info)

Ще один досить старий ресурс для фрілансерів. Ресурс пропонує онлайн заробіток з 2009 року. Сьогодні він входить до п'ятірки кращих сайтів-буксів в Америці. На простих завданнях тут багато не заробиш, тому що їх стандартна вартість варіюється в межах $0,0002-0,001. Кліки та переходи можуть принести пару доларів на місяць.

Більшість користувачів заробляють тут на рефералах. Оренда декількох рефералів (тобто користувачів, які виконують завдання) можлива тільки на Голд-акаунті (його вартість – $10). При цьому на таких "співробітниках" можна заробляти в місяць по $2-5 з кожного. Чи варто гра свічок - вирішувати вам.

4. Neobux (neobux.com)

Цей іноземний сайт для заробітку на завданнях почав працювати в 2008 році. За час свого існування він встиг отримати високу популярність серед жителів країн СНД. Заробляти тут можна на завданнях декількох типів:

 • Перегляд рекламних сайтів: від $ 0,001;
 • Опитування: $ 0,01-0,03;
 • Міні-ігри: $ 0,001;
 • Завдання всередині сервісу: $0,01-0,03.

Також можна заробляти на завданнях, які виконують реферали.

5. Mini Jobs (minijobz.com)

Назва говорить сама за себе. Тут користувачам надаються невеликі завдання вартістю $0,01-5. Чим вище рівень виконавця, тим дорожчі замовлення йому доступні. Завдання тут такі ж, як і на інших сервісах: переходи, перегляди відеороликів, кліки.

6. Surveys (surveys.su)

Surveys - популярний сервіс для опитувальників. За заповнення анкети замовники готові платити $0,3-1. Проходження одного опитування займає в середньому 15 хвилин. Зарубіжний сайт пропонує досить високі чеки за виконання замовлень. Але є у нього один вагомий мінус - невелика кількість опитувань для жителів України, СНД. Замовники зацікавлені у виконавцях з Європи, США.

7. Paidverts (paidverts.com)

Максимально простий в плані управління і розуміння сайту. На головній сторінці вказані основні його можливості: клікати і заробляти. Гроші переходять на рахунок користувача за рахунок виконуваних ним переходів по рекламованих сервісів. Особливість сервісу - наявність мобільного додатку, з якого також можна виконувати невеликі замовлення.

8. Ptcshare (ptcshare.com)

Функціонал був скопійований з Paidverts і трохи вдосконалений. Проект був запущений в 2019 році. Поки що конкуренція серед виконавців тут не дуже висока, тому можна періодично підробляти на простеньких завданнях.

Ще парочка прикладів

Заробляти на простих завданнях можна і за допомогою інших сервісів:

 1. gptplanet.com;
 2. scarlet-clicks.info;
 3. uniqpaid.com;
 4. hugedomains.com;
 5. gab.ag;
 6. shorte.st/ru;
 7. ouo.io;
 8. easyhits4u.com;
 9.  jugl.net.

Більшість сервісів представляють стандартні завдання, на зразок кліків, читання листів, переходів по сторонніх сайтах.

Англомовні сайти для заробітку грошей для веб-дизайнерів

Іноземні сервіси пропонують заробіток не тільки на перегляді реклами або проходженні опитувань, а й на виконанні повноцінних проектів. Найпопулярнішим вважається напрямок веб-дизайну. Воно має на увазі під собою:

 • Веб-дизайн сайтів, їх адаптованих (під мобільні пристрої) версій;
 • Повноцінну розробку сайтів (веб-дизайн, його верстка, технічна настройка);
 • Дизайн інфопродуктів (чек-листів, презентацій).

Вартість проектів починається від $50. Але щоб взяти замовлення, необхідні мати як мінімум середній рівень у веб-розробці. Від українських сервісів іноземні сайти для заробітку в Інтернеті на веб-дизайні відрізняються недосвідченістю замовників. Американські сайти в більшості випадків мають примітивним дизайном. Тому українська школа веб-дизайну (в якій оригінальності оформлення і зручності користування приділяється величезна увага) дуже подобається іноземним замовникам.

18. SquadHelp (squadhelp.com)

Сервіс для дизайнерів, що займаються розробкою логотипів, різних рекламних матеріалів, а також для укладачів гасел. Фіксованої вартості немає. Все залежить від складності роботи і платоспроможності замовника.

Робота на SquadHelp проходить в конкурсному форматі. Виконавець вибирає цікавлячі його завдання, виконують їх і отримують оплату за ті проекти, які сподобалися замовникам. Сервіс працює за системою захисту прав власників. Тобто створений виконавцем проект не може бути "вкрадений" замовником. Передача відбувається тільки після проведення оплати.

19. EnvatoStudio (studio.envato.com)

Для реєстрації на сервісі Виконавцю необхідно пройти реєстрацію, заповнити анкету. Після цього йому відкриється доступ до опублікованих замовлень. Завдання публікуються в декількох категоріях:

 • Онлайн маркетинг;
 • Створення відео, анімації;
 • Сайти та програмування;
 • Мобільні додатки;
 • Логотипи;
 • Графічний дизайн;
 • WordPress;
 • Аудіо.

Сервіс відкритий для виконавців з усього світу. Через це тут досить висока конкуренція. Отримати замовлення можна тільки в тому випадку, якщо Виконавець дійсно добре розбирається в обраному напрямку.

20. Behance (behance.net)

Своєрідна дошка оголошень для талановитих дизайнерів. Виконавець формує своє портфоліо і чекає пропозицій від замовників. Чим якісніше і оригінальніше роботи в портфоліо - тим більше у них переглядів. Відповідно, вище шанс знайти реального замовника. Щоб звузити конкуренцію, рекомендується детально вказати особливості своїх послуг (місце розташування, напрямок, можливості, вартість). Зробити це можна в анкеті або в описі кожного опублікованого проекту.

21. Coroflot (coroflot.com)

За функціоналом і можливостям цей англомовний сайт, де можна знайти роботу, схожий на біржу FL або сервіс hh.ua. орієнтований він на пошук креативних і професійних дизайнерів в компанії для роботи на постійній основі. Виконавець з будь-якої точки планети може працювати в організації з Каліфорнії, Техасу, Джорджії та інших штатів Америки.

Високий рівень пропонованих вакансій (тут можна знайти пропозиції від thrive і HP) вимагає відповідний рівень виконавців. Новачки, які тільки освоїли Figma і роблять шаблонні дизайни тут навряд чи знайдуть роботу (не беремо в рахунок людей з вродженим талантом).

22. Dribble (dribbble.com)

Дошка оголошень для початківців і досвідчених дизайнерів. Робота сервісу схожа з функціоналом Behance. Тут виконавці також формують свою портфоліо для залучення замовників. Заробляти можна на створенні дизайнів додатків, сайтів, мобільних версій, логотипів.

Сьогодні тут представлено понад 10 тис. пропозицій від дизайнерів. Багато фахівців володіють профільною освітою, досвідом роботи у великих компаніях. Тому щоб залучити замовників, варто гарненько попрацювати над своїм портфоліо і встановити конкурентну вартість пропонованих послуг.

23. ArtWanted (artwanted.com)

Заробляти в сфері веб-дизайну можуть не тільки розробники, але і креативні художники. Для таких фахівців був розроблений американський сайт, де можна заробити гроші – ArtWanted.

Сервіс являє собою якийсь фотосток. Художники публікують тут свої роботи, спілкуються з однодумцями і можуть продавати оригінали своїх картин/зображень. Сайт більш творчий, ніж прибутковий.

24. DesignHill (designhill.com)

Англомовний сайт для заробітку, на якому можна знайти завдання практично з будь-якого напрямку графічного дизайну. Тут можна працювати над створенням логотипу, оформленням одягу, брендованої продукції, сайтів і т.д. Ціни за послуги дизайнерів різні. Вартість дизайну білборда починається від $199, каталогу продукції – від $249.

Працювати в DesignHill можна в двох варіантах:

 • На конкурсній основі. Замовник виставляє завдання для виконавців. Веб-дизайнери готують проект, здають його у встановлені терміни і очікують рішення (тривалість кожного конкурсу – 5 днів). Замовник вибирає найбільш привабливу для себе роботу і оплачує її.
 • Безпосередньо з замовників. Виконавець накопичує рейтинг на виконанні конкурсних замовлень, складає оригінальне портфоліо, прикріплює приклади своїх робіт. Якщо замовника влаштують всі характеристики фрілансера, він надасть йому завдання безпосередньо.

Спільнота фахівців на сервісі відрізняється не стільки величиною, скільки креативністю. Тому з примітивним баченням дизайну пробитися тут до роботи над великими і цікавими проектами буде вкрай важко.

25. Photoshoptutorials (photoshoptutorials.ws/money-photoshop/)

Цікавий сервіс для людей, які добре розбираються в Фотошопі. Його основна функція - навчання новачків роботі з цією програмою. І освітні статті можуть писати абсолютно будь-які користувачі. Головне, щоб текст був:

 • Корисним (докладні інструкції);
 • Грамотним (без помилок, недостовірних фактів);
 • Цікавим (чіпляє увагу читачів).

За невелику статтю сервіс готовий платити Виконавцю від $25 до $50. Цінник великих проектів значно вище - $150-300. Звісно, писати тексти треба англійською мовою (Google Перекладач не підійде).

Ще пару сервісів

Знайти заробіток веб-дизайнери фрілансери можуть і на інших сайтах:

 1. godaddy.com/garage/contribute;
 2. hongkiat.com/blog;
 3. design.tutsplus.com/articles/call-for-authors-get-paid-for-writing-for-vectortuts—vector-14108;
 4. plesk.com/content-program;
 5. clipstudio.net/content/writers/en;
 6. westernartandarchitecture.com/About/Contribute;
 7. uxbooth.com/contribute;
 8. alistapart.com/about/contribute;
 9. clubhouse.io/clubhouse-write-earn-give-program;
 10. design.tutsplus.com/articles/get-paid-to-write-tutorials-microsoft-word-print-design—cms-31885.

Всі зазначені в списку сервіси знаходяться на стику дизайну і копірайтингу. Вони дозволяє досвідченим веб-дизайнерам заробляти, ділячись власним досвідом. Забугорні сайти готові купувати цікаві і корисні статті для своїх читачів за $20, $50 і навіть $80.

Зарубіжні сайти для копірайтерів

Копірайтери, які добре володіють письмовою англійською, можуть використовувати американські сайти, де можна заробити на написанні текстів. Від вітчизняних сервісів такі платформи відрізняються більш високим цінником. Заробляти можна на текстах декількох типів:

 • Рекламні;
 • Інформаційні;
 • Статті-огляди;
 • Відгуки;
 • Особистий досвід.

Кінцевий текст повинен бути не тільки цікавим і корисним, але і оригінальним. Перевіряти оригінальність необхідно на зарубіжних сайтах-антиплагіатах. Вітчизняні не підійдуть - вони порівнюють перевіряємий текст тільки з українськомовними статтями.

36. MoneyPantry (moneypantry.com/contribute)

Зарубіжний сайт публікує матеріали, які несуть користь читачам в плані заробітку. Пишуть ці тексти виконавці. Перевага віддається статтям, орієнтованим на заробіток на текстах. Тем для написання текстів багато:

 • ТОП сервісів для заробітку;
 • Оригінальний спосіб заробити на текстах;
 • Особистий кейс по заробітку і т. д.

Мінімальний розмір статті - 700 слів. Чим більше обсяг - тим вище вартість. Ціна за один проект може скласти як $30, так і $50.

37. Constant-content (constant-content.com)

Класична і найбільша на зарубіжному ринку біржа для копірайтерів. Тут вже зареєстровано понад 70 тис. виконавців з різних куточків землі. На сайті доступно два варіанти роботи:

 • Написання текстів на замовлення: замовник виставляє тему, вимоги до статті, а виконавець пише за складеним ТЗ текст (вартість тисячі слів варіюється в межах $3-7, в залежності від складності теми, вимог);
 • Продаж своїх статей: на сервісі є магазин готового контенту, де копірайтери можуть продавати вже написані тексти (вартість деяких унікальних і цікавих текстів доходить до $100).

На сервісі є кілька варіантів покупки статті: Buy Full (придбання тексту з авторськими правами на нього), Buy Usage (придбання можливості публікації статті), Buy Unique (придбання можливості публікації статті без права її редагування). Куплені другим і третім способом тексти можуть повторно продаватися автором необмежену кількість разів.

38. Iwriter (iwriter.com)

Ще одна біржа, яка працює тільки за принципом замовлень. За кожну написану статтю замовники готові платити до $15. Ціна залежить від складності теми, а також рівня автора. Чим вище його рейтинг, тим більше замовники готові платити за його роботу.

Недолік біржі - висока конкуренція. Тут зареєстровано понад 300 тис. користувачів. Новачкові пробитися до високооплачуваних замовлень досить важко.

39. Make a Living Writing (makealivingwriting.com/why-i-pay-writers/)

Один з найпопулярніших за кордоном блогів, який готовий платити авторам за цікаві та унікальні статті. Вартість одного проекту варіюється в межах $75-150. В основному зачіпаються наступні теми:

 • Маркетинг;
 • Корисні інструменти для заробітку;
 • Кращі біржі;
 • Продуктивність блогера.

Загальна тематика-заробіток на текстах. Підходять і вузькоспеціалізовані статті, наприклад: «як скласти продаючі заголовок». Головне, щоб схожий текст не був раніше опублікований на сайті.

40. Copyhackers (copyhackers.com/write-for-us-2)

Вкрай цікавий і корисний сайт для копірайтерів. Тут публікуються кращі статті від кращих авторів. Розробники блогу готові платити копірайтерам до $350 за текст. Але з усіх поданих заявок вони приймають всього 2%. При цьому публікують з них не більше 30% матеріалів. Тому без професійного рівня в сфері копірайтингу та креативного підходу до тексту реєструватися на сервісі зовсім безглуздо.

41. Copify (uk.copify.com)

Ще одна цікава біржа для англомовних копірайтерів. Із знаменитих компаній, які замовляли тексти у виконавців цього сервісу, можна виділити: ebay, ao.com, amazon, Winner Sport. Виконавці можуть працювати тут в декількох напрямках:

 • Контент наповнення з урахуванням особливостей СЕО просування;
 • Тексти для блогу, що супроводжуються зображеннями;
 • Статті для інтернет-магазинів: огляди продукції, опис товарів;
 • Прес-релізи;
 • Статті на замовлення на будь-яку тему.

За слово замовники готові платити від $0,052. Можлива і довгострокова співпраця замовника з Виконавцем на тарифі "Блог". В цьому випадку копірайтер може щомісяця отримувати від $89 за написання статтею для конкретного блоку (публікуються Тексти не щодня).

42. Guru (guru.com)

Біржа, на якій зареєстровано 800 тис. виконавців з усього світу. Копірайтери тут можуть заробляти на написанні текстів на певні теми або на перекладах. Крім цього, на біржі доступні і завдання з інших сфер фрілансу:

 • Програмування;
 • Юридичні послуги;
 • Продажі та маркетинг;
 • Дизайн;
 • Мистецтво і т. д.

Крім разових замовлень, тут можна зустріти і повноцінні вакансії на віддалену роботу.

Ще кілька іноземних і європейських сайтів, де можна заробити гроші

Вище описані популярні і перевірені сервіси для копірайтерів. Але є й інші європейські сайти для заробітку на письменстві. Ознайомитися з ними можете за посиланнями:

 1. upwork.com;
 2. copyblogger.com;
 3. fundsforwriters.com/submissions;
 4. rankpay.com/write-for-us;
 5. writersweekly.com/writersweekly-com-writers-guidelines;
 6. verblio.com;
 7. hirewriters.com;
 8. writenaked.net/guest-blog-writers.
 9. speechpad.com;
 10. textbroker.com.

Всі сайти представлені в англійській версії. Але Google Перекладач досить точно переводить сторінки, допомагаючи розібратися з функціоналом користувачам, які погано розбираються в англійській мові.

Загальні фріланс біржі

Різнобічним фахівцям краще реєструватися на біржах з розширеним функціоналом, на зразок вітчизняних Fl або WorkZilla. Такі сервіси надають масу завдань різного типу:

 • Написання статей на замовлення;
 • Створення анімації;
 • Розробка унікального віджета;
 • Підвищення відвідуваності;
 • Замовлення продукції в магазині;
 • Відгук про товар;
 • Редагування фото і т. д.

На відміну від вузькоспеціалізованих сервісів, класичні біржі надають виконавцям набагато більше завдань. Але цінник їх при цьому трохи нижче. Тому такий спосіб заробітку вибирають зазвичай новачки, які ще не до кінця визначилися з цікавлячою їх темою, але вже готові виконувати нескладні замовлення за невелику вартість.

У класичних бірж є одна вагома перевага - регулярне оновлення завдань. Нові замовлення з'являються на сервісах щодня. А це означає, що заробити свої пару десятків/сотень доларів на місяць фрілансери точно зможуть. При цьому чим більше виконавець буде працювати, тим вище буде його рейтинг. А збільшення цього показника дозволяє фрілансеру збільшувати і цінник своїх послуг.

53. Freelancer (freelancer.com)

Назва біржі говорить сама за себе. Це сервіс, в якому зареєстровані мільйони користувачів. Freelancer - найвідоміша в світі біржа. Її популярність пояснюється декількома фактами:

 • Безпека (оплата роботи виконується по внутрішній системі безпечного платежу);
 • Широкий спектр послуг (тут знайти роботу можна в області дизайну, редагування фотографій, розробки додатків, сайтів, написання текстів і не тільки);
 • Зрозумілий інтерфейс і управління (навіть незважаючи на те, що українськомовної версії сайту немає, функціонал сторінки досить зрозумілий, а автоматичний Google переклад максимально чіткий).

Універсальних цінників немає. Все залежить від складності завдання, рейтингу виконавця, типу завдання. Так, вартість повної розробки сайту починається від $300, графічного дизайну – від $100, написання та оформлення листів – від $50.

54. Upwork (upwork.com)

Друга за популярністю біржа, де можна заробляти як на перегляді відео, так і на розробці повноцінних додатків для IOS і Android.

Визначення виконавців відбувається за принципом заявок. Фрілансер відправляє свою пропозицію на конкретний проект. Замовник вивчає його, переглядає аккаунт користувача, відгуки про його роботу і надає можливість виконання замовлення найбільш підходящої кандидатурі.

Відмінністю сервісу від багатьох інших бірж можна назвати можливість заробітку з виведенням грошей на карту Desk Debit MasterCard. Вам не доведеться створювати іноземний електронний гаманець (докладніше розберемо це питання далі).

55. Proz (proz.com)

Міжнародна біржа, основна спеціалізація якої - переклади. Тут можна працювати як з приватними замовниками, так і з офіційними бюро перекладів (які зацікавлені у віддалених професійних перекладачів).

Фіксованої вартості переказу немає. Ціна залежить від обсягу тексту, його типу (приватний, юридичний) і мов. У більшості випадків замовники виставляють із завдання без конкретної вартості, надаючи тим самим виконавцям можливість самостійно встановити ціну.

56. Freelance (freelance.com)

Ця біржа вважається одним з гігантів серед фріланс-сервісів. На ній зареєстровано понад 25 млн користувачів. В цьому і полягає недолік - через велику конкуренцію дістати високооплачуване замовлення вкрай важко. З цієї ж причини праця фрілансерів тут оцінюється нижче, ніж на інших біржах. Виконавці готові за $5 виконувати навіть складні проекти. Тому розраховувати на отримання високого доходу тут не варто.

57. Freelancewriting (freelancewriting.com)

Біржа, яка орієнтується на письменницьких завданнях. Вона підійде копірайтерам, рерайтерам, перекладачам. Крім дошки оголошень із замовленнями, ресурс надає своїм користувачам корисний блог по заробітку на текстах: де шукати замовлення, які навички потрібні, скільки можна заробляти і т. д.

58. Freelanceauction (freelanceauction.com)

Велика частина виконавців тут або веб-дизайнери, або розробники, або програмісти. Але, крім цього, знайти можна і завдання з інших областей. Наприклад: зробити рекламний ролик або написати огляд уходовой косметики. Щоб отримати завдання, виконавцю необхідно зробити ставку на неї: тобто запропонувати свої послуги і ціну, за якою він готовий виконати замовлення.

У біржі є один вагомий мінус-застарілий дизайн. Весь текст з головної сторінки СЕО оптимізований і тому погано читається. Особливо - якщо перевести його через Google Перекладач.

59. Freelancers (freelancers.net)

Біржа також орієнтована на веб-дизайні та розробці. Замовники часто шукають тут фахівців зі створення додатків для мобільних телефонів. Більшість користувачів, зареєстрованих на сайті, де можна заробляти гроші, регіонально знаходяться у Великобританії. Але отримати доступ до замовлень можуть фрілансери з будь-якого куточка землі.

60. Origondo (origondo.com)

Онлайн біржа, зареєстрована в Швейцарії і приймає замовників, виконавців з усього світу. Основних напрямків кілька:

 • Маркетинг (Продажі, телемаркетинг);
 • Тексти (статті для блогів, переклади, коректура);
 • Дизайн (логотипи, фірмові стилі, ілюстрації, презентації);
 • Веб-розробка (програмування, веб-дизайн сайтів, мобільні додатки).

Роботу на сайті зможуть знайти фрілансери, які добре володіють німецькою або англійською мовою.

Інші корисні зарубіжні сайти для заробітку

Знайти роботу фрілансери можуть і на інших зарубіжних біржах:

 1. writerbay.com;
 2. jobs.wordpress.net;
 3. joomlancers.com;
 4. lime.exchange;
 5. scriptlance.com;
 6. fiverr.com;
 7. workana.com;
 8. freedomwithwriting.com;
 9. freelancejobs.booking.com;
 10. freelancediary.com.

Всі сервіси англомовні. Щоб зрозуміти особливості їх функціоналу, досить скористатися функцією автоматичного перекладу Google.

Іноземні сайти для пошуку віддаленої роботи

Не всіх фрілансерів влаштовує нестабільний дохід і необхідність постійного пошуку замовлень. Багатьох цікавить стабільність. І отримати її можна у віддаленій роботі. По суті, цей той же фріланс. За винятком декількох відмінностей:

 • Виконавець працює на конкретну компанію;
 • Дохід фрілансера стабільний (часто схожий на щомісячну зарплату);
 • Фрілансеру не треба самостійно шукати замовлення (їх надає організація, на яку віддалено працює співробітник).

Знайти віддалену роботу можна на спеціальних дошках оголошень.

71. Remoteok (remoteok.io)

Зручний агрегатор для фрілансерів. Тут можна знайти вакансії в області програмування, дизайну, продажів. Вся робота віддалена. Щоб відгукнутися на цікаву вакансію, досить відправити своє резюме претендентові. Слід бути уважним при виборі роботи, тому що деякі пропозиції актуальні тільки для громадян Євросоюзу або Америки.

72. Freelancermap (freelancermap.com)

Універсальна біржа для фрілансерів. Тут можна знайти не тільки разові проекти, але повноцінну віддалену роботу в одній з компанії. Всі вакансії діляться на кілька категорій: інженерна справа, IT, SAP і т. д.

73. Flexjobs (flexjobs.com)

Лідер серед сервісів для пошуку віддалених вакансій. Функціонує з 2007 року і відкритий для користувачів з усього світу. Тут можна знайти роботу на трьох умовах:

 • Позаштатний працівник;
 • Робота з неповною зайнятістю (дистанційна робота);
 • Робота в офісі.

Цікаво, що через цей сервіс шукали співробітників такі компанії, як: Xerox, Dell і навіть Apple. У всякому разі, так стверджує сам Flexjobs.

Єдиний недолік сервісу - платні послуги.

74. Themuse (themuse.com/jobs)

Простий в плані функціонування сайт, на якому щодня публікуються десятки нових вакансій від різних компаній. Всі пропозиції поділяються за місцем розташування організації та типом роботи.

Крім вакансій, Themuse регулярно публікує поради щодо кар'єрного розвитку, а також представляє курси від професійних спікерів, які також можуть допомогти в підвищенні професійних навичок, знань.

75. Weworkremotely (weworkremotely.com)

Weworkremotely орієнтований тільки на публікації вакансій. На головній сторінці представлені всі доступні пропозиції. Фільтрувати їх можна за напрямком: дизайн, програмування, менеджмент, копірайтинг і т.д. Пропозиції публікуються щодня.

76. Skipthedrive (skipthedrive.com)

Популярний серед жителів Європи та Америки сайт для пошуку роботи. Тут публікують вакансії компанії з усього світу. У тому числі і організації, що входять до списку Fortune 500. Сервіс безкоштовний і відкритий для користувачів (тобто проходити реєстрацію необов'язково). Нові пропозиції публікують щодня в декількох категоріях:

 • Управління рахунками;
 • Розвиток бізнесу;
 • Колл-центр;
 • Управління проектами PHP;
 • Інформаційні технології;
 • Інженерна справа;
 • Управління страхуванням і т. д.

Більшість претендентів зацікавлені в надійному, перспективному і тривалому співробітництві. Навіть якщо мова йде про віддалену роботу.

77. Workingnomads (workingnomads.co/jobs)

Назву сервісу можна розшифрувати як "працюючі мандрівники". Цим і пояснюється вся політика сайту, де можна знайти роботу. Він орієнтований на публікації вакансій для людей, які не прив'язують себе до певного місця проживання. Тут знайти роботу може американець, українець і громадянин будь-якої іншої держави. На цікаві напрямки вакансій можна оформити підписку, щоб отримувати повідомлення про нові оголошення на пошту.

78. Virtualvocations ( virtualvocations.com)

На цьому сервісі знайти роботу зможуть не тільки дизайнери і розробники. Тут представлений великий вибір вакансій з традиційних професій: адвокатська справа, юриспруденція, викладацька робота і навіть лікарська діяльність. На сайті публікуються оголошення з пошуку штатних і віддалених співробітників.

Інші дошки вакансій

Пошукати підходящу під свої запити, навички, освіту вакансію можна на інших зарубіжних дошках оголошень:

 1. jobs.rubynow.com;
 2. remotetechwork.com;
 3. monster.com/jobs;
 4. jobspresso.co;
 5. remotive.io;
 6. stackoverflow.com;
 7. talentboard.me/candidate;
 8. careerbuilder.com;
 9. remotejob.me/jobs;
 10. weworkremotely.com;
 11. inkedin.com/jobs/remote-jobs;
 12. dribbble.com/jobs;
 13. authenticjobs.com;
 14. iliconarmada.com;
 15. idealist.org/search;
 16. powertofly.com;
 17. angel.co.

У кожної із зазначених вище дощок вакансій є одна вагома перевага перед Фріланс біржами – тут можна знайти реальну довгострокову роботу у великій американській компанії. А якщо організація буде зацікавлена в подальшій співпраці з вами, вона може дати офіційний запит, який дозволить вам на якийсь час (або назавжди) переїхати в Сполучені Штати.

При цьому не всі дошки орієнтовані тільки на віддалені вакансії. Багато надають пропозиції всіх можливих типів. Тому перед відправкою резюме уважно ознайомтеся з особливостями пропозиції.

Зарубіжні сайти заробітку на фотографіях

Досвідчені фотографи знають, що отримувати гроші можна не тільки за проведені фотосесії, а й за вже готові кадри. Якщо продавати їх на фотостоках. За якісні та оригінальні фотографії користувачі готові віддавати $5, $30 і навіть $100. Все залежить від креативності зображення, його технічних характеристик. Використовуватися придбане зображення може по-різному:

 • Публікація в особистому блозі;
 • Оформлення дизайну сайту / Додатки;
 • Оформлення рекламного постера і т. д.

Українські цінителі прекрасного рідко готові гідно платити за фотографії. Тому фотографів часто цікавить, на яких іноземних сайтах можна заробляти на продажу фото. Саме такі сервіси розберемо далі.

96. Depositphotos (depositphotos.com)

Один з найвідоміших зарубіжних фотостоків. Навіть класичні фотографії моделей тут можна продавати за $1-3. Унікальні фотографії відлітають за пару десятків доларів. Крім фото, тут можна виставляти на продаж відео в HD якості.

97. Shutterstock (shutterstock.com)

Сайт, де можна заробити на фото, відео, аудіо та ілюстраціях. Стокові матеріали поділяються за категоріями і тематиками. Багато фотографій представляються в двох варіантах: безкоштовний (зменшений розмір) і платний (оригінал).

98. Dreamstime (ru.dreamstime.com)

Вартість звичайних фотографій невеликого розміру і з примітивним сюжетом на цьому сервісі починається від $0,2. Крім фото, тут можна продавати ілюстрації, векторні зображення, відео та аудіо. Всього на сервісі зареєстровано 32 399 846 користувачів. Тому ймовірність того, що хтось із них придбає недороге фото, досить велика.

99. Istockphoto (istockphoto.com)

На іноземному сайті продавати можна три види матеріалів: відео, ілюстрації та фотографії. Вартість високоякісних і затребуваних фото починається від $5. Наприклад, зображення студента, що працює за комп'ютером, принесе фотографу $12. При цьому можна публікувати цілі серії фотографій, вказуючи на кожне зображення окрему вартість.

100. Canstockphoto (canstockphoto.com)

Ресурс більше орієнтований на покупців, ніж на продавців. Тому продати тут свої зображення за високою вартістю вийде навряд чи. Але пару доларів з декількох фотокарток заробити можна.

101. Adobe (contributor.stock.adobe.com)

Колись був найбільший мікросток Fotolia, який незабаром викупив Adobe. Тепер це багатомовний мікросток. За рівнем доходу він ділить перше місце з Shutterstock.

Інші фотостоки для заробітку

Заробляти на результатах своєї творчості можна і на інших фотостоках:

 1. crestock.com;
 2. bigstockphoto.com;
 3. contributor.stock.adobe.com;
 4. istockphoto.com;
 5. magdeleine.co;
 6. freenaturestock.com;
 7. 123rf.com;
 8. crestock.com;
 9. freerangestock.com;
 10. nos.twnsnd.co;
 11. graphicriver.net;
 12. travelcoffeebook.com.

Для більшого заробітку рекомендуємо публікувати фотографії відразу на декількох популярних фотостоках. Так шанс того, що зображення побачить потенційний покупець, значно вище. Головне - не забувати видаляти вже куплені фото з інших фотостоків (щоб в майбутньому у покупців не виникли проблеми з авторським правом).

Заробіток на партнерських програмах

Багато зарубіжних підлітків і матусі в декрети підробляють через партнерські програми. Суть роботи проста: сервіс оплачує користувачеві певну суму за кожного наведеного ним реферала. При цьому оплата відбувається тільки в тому випадку, якщо новий відвідувач пройшов реєстрацію і підтвердив достовірність своїх даних.

До вже перевірених систем, де можна трохи підзаробити, відносяться:

 1. bitgames.io;
 2. jugl.net;
 3. shop.ledger.com;
 4. hashflare.io;
 5. partner.logaster.com;
 6. freepik.com.

Всі сервіси для заробітку на партнерах близькі один до одного по функціоналу. Головне - не натрапити на сайт шахраїв. Краще вибирати з уже перевірених зарубіжних сайтів для заробітку.

Онлайн заробіток біткоінів за кордоном

На іноземних сайтах можна заробляти не тільки долари, але і біткоіни. Особливість їх заробітку полягає в простоті дій. Користувачеві не доведеться виконувати численні кліки або витрачати весь день на обробку фотографій.

Суть сервісів, що надають можливість роздобути біткоіни, проста: вам необхідно регулярно відвідувати сторінку, брати участь в лотереях, виконувати прості завдання. Завдання можуть бути різними: від відвідування веб-сайтів-партнерів до ігор.

Заробити електронну валюту можна тут:

 1. freebitco.in;
 2. freedoge.co.in;
 3. bitter.io;
 4. bountyhive.io;
 5. bitminer.io;
 6. bountyhunter.club/site;
 7. adbtc.top;
 8. moonbit.co.in;
 9. bonusbitcoin.co;
 10. freecardano.com;
 11. tokendrops.com.

Зазвичай подібні сервіси використовуються в якості пасивного доходу. На початку виплати на сервісах можуть бути невеликими. Але через кілька тижнів, місяців на рахунку може накопичитися непогана сума. До того ж не варто виключати той факт, що багато експертів прогнозують зростання вартості біткоіни.

Наостанок кілька посилань на додатки та іноземні сайти для заробітку

Якщо вам було мало зазначених вище сервісів, пропонуємо ознайомитися ще з декількома сайтами. Вони менш популярні серед людей, які вважають за краще працювати з дому, але дозволяють заробити кілька доларів:

 1. ysense.com;
 2. uniqpaid.com/sh/main.shtml;
 3. scarlet-clicks.info;
 4. hugedomains.com;
 5. wad.ojooo.com;
 6. twickerz.com;
 7. gptplanet.com.

Заробляти можна не тільки на іноземних сайтах, але і в деяких мобільних додатках. Завантажувати програми можна в AppStore, PlayMarket або на:

 1. clashot.ru.uptodown.com;
 2. foap.com;
 3. iconzoomer.com;
 4. ww25.newapp.pro;
 5. tap-tap-money.ru.aptoide.com.

Мобільні додатки володіють однією вагомою перевагою-з їх допомогою можна заробляти з телефону, незалежно від того, де ви знаходитесь в даний момент. Головне - щоб смартфон завжди був підключений до Інтернету.

Важливі рекомендації та поради

Робота на зарубіжних сайтах приваблює своєю високою оплатою і новими можливостями. На них дійсно можна непогано заробляти, не виходячи з дому. Але до реальних грошей доходять лише одиниці користувачів. І основна причина цього-складність.

У випадку з вітчизняними біржами фрілансу і дошками вакансій все більш-менш зрозуміло: реєструємося на сайті, прив'язуємо електронний гаманець або карту, виконуємо завдання і виводимо гроші. В принципі, на зарубіжних сайтах справи йдуть практично також. Але є кілька важливих нюансів, на які слід звернути увагу перед початком роботи.

Складання резюме

Відгукуватися на завдання (якщо ми говоримо про біржі) однією фразою «я можу виконати» безглуздо. Практично кожен замовник пройде повз такого відгуку. Щоб зацікавити потенційного роботодавця, необхідно скласти грамотну пропозицію. Міні-резюме має відповідати декільком вимогам:

 1. Грамотна англійська мова без помилок
  Якщо ви погано розбираєтеся в граматиці англійської - довірте написання тексту професійному автору (самостійно створивши замовлення на одній з бірж, можна вдатися до допомоги вітчизняних сервісів).
 2. Опис досвіду
  У відгуку обов'язково треба вказати про ваш досвід в даному напрямку (якщо він є). Замовники віддають перевагу досвідченим виконавцям, які вже працювали з подібними завданнями.
 3. Приклади робіт
  В ідеалі до резюме слід прикріпити портфоліо. Якщо ви займаєтеся розробкою сайтів, то це можуть бути посилання на створені вами сторінки. А копірайтери в якості портфоліо можуть використовувати написані тексти (попередньо заливши їх на будь-який файлообмінник).

Якщо у відгуку не виходить вмістити всю інформацію, напишіть короткий текст. А докладні дані вкажіть в своєму профілі. Якщо здобувача зацікавить ваш відгук, він зможе перейти в аккаунт і вивчити цікаву для його інформацію.

Платіжні системи

На зарубіжних сайтах не знають, що таке Монобанк, Приватбанк та інші звичні нам гаманці. Більш того, багато сервісів не підтримують навіть міжнародні карти. Тому, перш ніж заробляти на обраному сайті, уважно вивчіть особливості виведення коштів і доступні платіжні системи, щоб не витратити даремно час і залишитися при цьому без грошей.

Зазвичай сервіси для заробітку підтримують наступні платіжні системи:

 • Skrill;
 • Paxum;
 • Payoneer;
 • PayPal.

Остання вважається більш зручною у використанні і підтримується багатьма вітчизняними сервісами.

Перед роботою необхідно створити гаманець в одній з доступних систем. Саме на нього ви будете надалі переводити кошти з сайту. Перевести в готівку гроші або перевести їх на карту можна через онлайн обмінник.

Створити гаманець в іноземній платіжній системі неважко. Проблема полягає в іншому - кожен переказ супроводжується комісією (сайт -> іноземний електронний гаманець -> карта -> переведення в готівку коштів). Тому перед початком роботи вивчіть особливості комісійних внесків. Так ви зможете визначити, чи буде вигідною робота на іноземному сервісі або краще працювати з вітчизняними.

Чим привабливі зарубіжні інтернет заробітки?

Головний аргумент всіх користувачів, які перейшли на іноземні сайти для заробітку – це підвищений прибуток. Всім відомо, що в тих же Сполучених Штатах рівень життя вище, відповідно, оплата праці більше. Навіть якщо брати в розрахунок інтернет, середні зарплати там солідніше. Це і змушує манімейкерів виходити за рамки укрнета.

Ще одна вагома причина - це широта можливостей. У буржунеті все з'являється швидше, потім кочує до нас. Там більше сайтів, більше аудиторія, крутяться ще більш значущі гроші. Але є і мінуси, такі як висока конкуренція.

До того ж, для користувачів укрнету стає бар'єром і отримання виплат, тому що іноземці користуються іншими платіжними системами:

 • PayPal;
 • Paxum;
 • Skrill;
 • AdvCash;
 • Payoneer.

Доводиться реєструватися на забугорних платіжках, але хоча б з виведенням коштів проблеми легко вирішуються. Досить знайти обмінник через BestChange, зробити переказ на карту або спочатку на інший електронний гаманець (наприклад, на Ківі). Непереборних бар'єрів немає, тому кожен може почати працювати з іноземними сервісами.

Замість висновку + відео

Іноземні сайти - хороша можливість для отримання додаткового або навіть основного доходу. Вони відрізняються більш високими цінниками за роботу і широким вибором завдань.

Головне - правильно вибрати відповідний сервіс. Спиратися треба на власні навички, інтереси, а також відгуки про сайт.

На початку заробітку слід реєструватися відразу на декількох сайтах. Це дозволить вам оцінити можливості кожного сервісу і вибрати найбільш вигідний, зручний і зрозумілий для себе.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити