Експерти сайту BiznesCat.com знайшли для вас декілька іноземних проєктів, які досі продовжують платити пристойні суми в доларах і євро. Напрями роботи різні та підходять як для новачків, так і для вузьких спеціалістів.

MarketAgent: сайт для заробітку на опитуваннях та анкетах

https://www.marketagent.com

MarketAgent

Це німецький проєкт, який підтримує понад 10 мов, включно з українською. Відразу після реєстрації ви отримаєте привітальні бали. Оплата за проходження опитувань здійснюється в євро. Для отримання виплати на Skrill необхідно скористатися функцією обміну.

Мінімальна сума на виведення становить 1000 балів, що при конвертації дорівнює 10 євро.

Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий, тому проблем не повинно виникнути.

Щоб заробляти більше - працюйте за партнерською програмою. Поширюючи посилання на проєкт, ви будете отримувати по 50 балів за кожного залученого партнера.

Uniqpaid: заробіток на реєстрації в додатках/сайтах

https://uniqpaid.com

Uniqpaid

Цікавий закордонний проєкт, який платить непогані гроші за реєстрацію на сайтах і в додатках. У середньому за кожну реєстрацію можна отримувати від $0.2 до $3.

За партнерською програмою ви отримуватимете цілих 2$ за залучену людину, що досить багато. Єдина умова - реферал повинен заробити хоча б 1 долар. Для виведення коштів запропоновано популярні платіжні системи. 

Побачили ще цікаву акцію, за якою можна отримати цілих $25. Потрібно всього лише записати про них ролик на YouTube.

Проектом передбачено додаткові способи заробітку на кліках, іграх і завданнях.

SkillShare: монетизація професійних навичок

https://www.skillshare.com

SkillShare

Європейський сервіс, який дає можливість заробітку професіоналам і експертам різних напрямків, наприклад:

  • монтаж відео;
  • підприємництво;
  • бухгалтерія;
  • SEO та SMM;
  • ораторське мистецтво тощо.

Будь-які знання та навички можна монетизувати! Суть роботи полягає у створенні відеоуроків за своєю спеціальністю та продажу їх зацікавленим учням.

Середній щомісячний дохід інструкторів платформи перевищує 1600 доларів.

Працюючи по партнерці ви зможете заробити додаткові гроші. З мінусів відзначимо відсутність перекладу сайту українською мовою, тому ви маєте вільно говорити щонайменше англійською.

Заробіток на перегляді відео за посиланням.

Twickerz: іноземний букс для заробітку без вкладень

https://www.twickerz.com

Twickerz

Старий сайт, схожий на деякі наші сайти. Дизайн не зручний, мова тільки англійська, але є непогані функції для заробітку, причому без вкладень.

Наприклад, за серфінг (відвідування) сайтів можна отримувати від 0,020$.

Розділ із завданнями на реєстрацію пропонує винагороду від 0,10$.

Тут добре оплачуються опитування, до 0,5$ за відповідь на пару-трійку запитань:Опитування

Мінімальна сума на виведення 1,5$, платять на Payeer та PerfectMoney.

Це цікаво - Заробіток на перегляді реклами - ТОП-10 бірж.

NEOBUX: Найкращий американський букс для заробітку

https://www.neobux.com

NEOBUX

Система активної реклама NEOBUX дозволяє заробляти на виконанні найпростіших завдань. Сайт американський і не має функції перекладу українською мовою, тому вам знадобиться вбудований у браузер онлайн-перекладач Google Translate.

Плюсом цього сервісу є те, що є спеціальне розширення для заробітку на серфінгу сайтів. З ним ви не пропустите нових оголошень.

Тут досить непогано оплачують проходження опитувань - від 0,34 $. За кілька годин можна назбирати на сплату стільникового зв'язку або інтернету.

Рекомендуємо регулярно заходити в особистий кабінет, щоб не пропустити нові завдання й опитування, їх швидко розбирають, оскільки аудиторія ресурсу велика - він працює понад 11 років. Якщо ви закинете акаунт більш ніж на місяць, його можуть видалити.

Крім основних способів заробітку ви можете залучати нових учасників і отримувати додатковий дохід за реферальною програмою. Виплати здійснюють від $2.

Відео

Більш прибуткові варіанти заробітку ви зможете знайти на нашому сайті BiznesCat.com, бажаємо удачі в заробітку, бувайте!

Читайте також - Робота в інтернеті на дому: ТОП-13 простих способів.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити