Списки ресурсів за напрямками, на яких сайтах можна заробити гроші. Вебсайти, де можна заробити реальні гроші швидко, без обману і без вкладень.

Дослідження одних з найбільших бірж фрілансу freelancehunt.com і freelance.ua показали, що в середньому фрілансери отримують 15-20 тисяч грн на місяць при частковій зайнятості 3-5 годин на день. При більшому досвіді, навичках можна отримувати по 40 тисяч щомісяця в категоріях: дизайн, мобільна розробка, програмування.

Для більше половини учасників опитування (4178 осіб), фріланс це основна робота, а майже 40% заробляють від 4-8 тисяч (для кого фріланс це підробіток) і мають додаткові замовлення поза бірж.

Багато хто мріє про роботу з дому, коли лежачи на дивані можна одночасно чилити і працювати. При наявності прагнення і бажання реально заробляти може навіть школяр.

Нижче ви знайдете сайти, на яких можна заробити гроші прямо зараз.

Cайти де можна заробляти гроші

Перевірені сайти де можна заробляти реальні гроші

Ліліан Джексон Браун у своїй книзі "Кіт, який співав для птахів" каже: "У вільних художників восьмиденний робочий тиждень".

Автор мала на увазі, що ентузіасту не вимагає контролю і щоденних нагадувань з боку начальства. Хороший фрілансер, копірайтер або програміст знає свою ціну і натхненний власним процесом роботи. Тому варто правильно підійти до вибору не тільки біржі, а й напрямки, галузі роботи.

Для цього в статті зібрані і відсортовані за категоріями сайти, де можна заробити без вкладень і ризику.

Сайти на яких можна заробити на легких завданнях

Сайти-Клікери (букси) - найлегший і простий спосіб заробляти в Інтернеті, підходить для школярів/студентів або людей з вільним часом, так як тут не потрібно досвід, знання, кваліфікація або професія. Нижче ви знайдете на яких сайтах можна заробляти гроші виконуючи завдання, але що це за робота?

Власне робота полягає в тому, що вам платять за час, який ви приділили на перегляд реклами або контенту (Серфінг). Власники сайтів хочуть піднятися в пошуковій видачі вгору, купуючи перегляди на таких сайтах. Ютубери ж, хочуть набрати більше переглядів і накручують підписників і перегляди за гроші.

Найчастіше за перегляд і читання одного сайту можна отримати 1-10 копійок. На буксах новачок може отримати 40-80 грн в день, досвідчена людина – 80-320 грн при роботі за комп'ютером 6-8 годин. Проявляючи різні хитрощі, на зразок одночасної роботи в різних місцях, пошуку додаткового трафіку і рішень, заробіток може вирости в кілька разів.

Варто уточнити, що на цих сайтах є і завдання. Наприклад: підписатися на Instagram, Ютуб, VK або зареєструватися кудись. Дані сайти також відносяться до тих на яких можна заробити гроші на лайках і репостах, введенні капчі і різної дрібної роботи. Все чесно і зрозуміло.

Нажаль українських сайтів-буксів не існує, список нижче це російські сайти - рекомендувати не можемо. Якщо з'являться букси українські обов'язково додамо в список. Якщо ви вже знаєте якісь українські букси - пишіть в коментарях, і ми додамо їх.

Сайти де можна заробити:

 1. SEO script (https://seosprint.net/) - один з сайтів буксів (проекти, де платять за Серфінг). На ділі ж це один з найстаріших клікерів (більше 10 років) з багатотисячною базою користувачів.
 2. Seo-Fast (http://seo-fast.ru/) – починав він як копія SEO sprint, але дуже швидко переріс в щось більше і зайняв його місце кращого клікера/поштовика.
 3. ProfiTCentR (https://profitcentr.com/) – головний плюс цього сайту-соцмережі. Багато завдань пов'язаних з Ютубом і ВК. Майже за 12 років роботи сайт виплатив понад 90 мільйонів рублів. Крутий заробіток без вкладень онлайн забезпечений.
 4. Cashbox.ru (https://cashbox.ru/) – зручний сервіс для роботи, в основному це підписки і лайки. Виконані завдання перевіряються автоматично без потреби слати звіти. На сайті також є більш високооплачувані роботи — установка додатків, реєстрації і т.д. отримати можна від 0,13 рублів за лайк, від 0,50 рублів за репост або підписку, від 4 рублів (1.5 грн) за установку програми. Зароблені гроші виводяться моментально на WebMoney.
 5. V-like (https://v-like.ru/) - сайт зосереджений на соціальних мережах (VK, Instagram, YouTube), прозора робота без вкладень. Виведення грошей на Qiwi, WebMoney, Яндекс.Гроші, VISA, MasterCard.
 6. SMMOK (https://smmok.ru/) - працює по просуванню всякого роду активності Вконтакті. На сервісі велика кількість завдань, які постійно поповнюються. Ціни при заробітку трохи нижче ніж у конкурентів, але все ж реальний спосіб заробити онлайн.
 7. VKtarget (https://vktarget.ru/) – сайт, де можна заробляти реальні гроші швидко. Підтримує ряд сучасних соцмереж, серед яких можна знайти навіть TikTok. У VKtarget завдань знайдеться для кожного. Можна включити повідомлення про нові завдання. На старті за одне завдання можна отримати від 0,30 рублів. Перша тисяча з'явиться після 3 тисяч виконаних завдань. Враховуючи ліміти в соцмережах, то на це піде близько двох тижнів часу. На даній платформі є обмеження для виведення - 15 рублів, а виводити можна безпосередньо на Qiwi, WebMoney, Яндекс.Гроші, Steam, Payeer, AdvCash, мобільний телефон (протягом двох робочих днів).
 8. freebitcoin (https://freebitco.in/) – платформа для заробітку біткоіни, з можливістю збирати безкоштовно бонуси щогодини. Також можна брати участь в лотереї, підключити партнерську програму і дрібний функціонал. Інтерфейс нескладний, хоч російської мови немає.
 9. Btcclicks (https://btcclicks.com/) – сайт по накопиченню біткоінів. Робота полягає в серфінгу (відвідування сайтів). Нарахування надходять в mBTC, є вигідна партнерська програма. Сайт хоч і англійською, але особливі знання в мові вам не знадобляться. Інтерфейс легкий і зрозумілий.
 10. Forumok (https://forumok.com/) - як і попередні сайти, на яких можна заробити гроші на лайках, даний заснований на активності в соціальних мережах (лайк, репост, подивитися відос та інша бурда). На сайті є кілька категорій з достатньою кількістю завдань. Ціни набагато привабливіше, ніж у конкурентів. Наприклад, перші рублі можна заробити за пару лайків в Facebook. З такими завданнями впорається навіть школяр (можна сміливо збирати на Xbox). Немає автоматичної перевірки, перед нарахуванням грошей, потрібно очікувати модерацію замовника. Хороші гроші можна отримувати за пости на форумах від 1 до 12 грн. Перша тисяча накопичитися, приблизно, за 50-60 відгуків. Мінімальна сума виведення - 200 грн, при виведенні на мобільний номер для жителів Росії. Є можливість виводити на WebMoney.
 11. LikesRock (https://likesrock.landingjazz.com/) - робота з накрутками за допомогою програми. Не найвища оплата, але завдань завжди багато.
 12. Qcomment (http://qcomment.ru/) - можна почати з замовлень по соціальних мережах, після пройшовши тест відкриється можливість залишати відгуки (Більш оплачувана робота).
 13. Wmmail (http://www.wmmail.ru/) – стартував у 2004 році, з виведенням грошей на номери телефонів і гаманці. Є додатковий заробіток на статтях.
 14. Socpublic (https://socpublic.com/) – букс для заробітку онлайн (серфінг, завдання, листи, відвідування). Система стара і перевірена. Щоб отримувати хороші гроші (як для цієї платформи) потрібно виконувати складні завдання по 12 грн (установка додатків, відгуки, реєстрація з активністю). Мінімальна оплата за прості завдання приблизно 0,77 рублів. Моментальні виплати на мобільний телефон (від 11 рублів), банківську карту, WebMoney, Qiwi, Яндекс.Гроші, Payeer і Perfect Money.
 15. Profittask (https://profittask.com/) - у цій системі зареєстровано понад мільйон двохсот тисяч працівників. Завдання виконуються поетапно з відправкою скріншотів. На ринку даний проект більше 4 років.
 16. RayMoney (http://raymoney.ru/) – молодий поштовик з дуже вигідною партнеркою і всякими бонусами.
 17. Яндекс.Толока (https://toloka.yandex.ru/) - сайт де можна заробити гроші без вкладень. Яндекс сервіс, на якому платять за прості завдання. Це робота без вкладень, найчастіше робота полягає в тестуванні Яндекс платформи: знайти відеоролики, які не завантажуються, вибрати потрібні картинки, визначити категорію товарів і всякі подібні легкі завдання. Розцінки варіюються від легких завдань до складних $0,01-1. За два три дні можна заробити $15. Виведення грошей через Яндекс.Гроші, Skrill, PayPal або на рахунок мобільного телефону (Росія).
 18. VipIp (https://vipip.ru/) – проект, в якому робота виконується не на самому сайті, а через програму. Хороший плюс - є режим для авто заробітку.
 19. WebIp (http://www.web-ip.ru/) - стародавній букс, з 2006 року. Завдань не багато. Є серфінг сайтів.
 20. Aviso (https://aviso.bz/) – букс сайт для перегляду реклами, читання листів і виконання нескладних завдань і т.д. На ринку більше 2 років, відносно нова біржа з виплатами вже більше 6 мільйонів рублів. Налаштувавши відмінну реферальную систему можна збільшити дохід в рази.
 21. Менеджер Озону (https://www.ozon.ru/) – партнерська програма інтернет-магазину Озон. Залучаючи нових покупців, Ви отримуєте відсоток від їх замовлень, а ваші друзі (зареєстровані за вашим посиланням), отримають бонус.
 22. Citycelebrity (http://citycelebrity.ru/) – приймайте участь в різних конкурсах і отримуйте грошові призи.
 23. Surfearner (http://surfearner.com/earn/) – базується як розширення для браузера, яке показує рекламні банери. Для заробітку на цьому сайті потрібно зареєструватися, переглядати рекламу. На банери ніяк не потрібно реагувати. За звичайну рекламу, яка і так висіла, тепер ви будете отримувати гроші, відвідуючи улюблені сторінки в Інтернеті. Для заробітку до браузеру встановлюється доповнення, яке періодично показує невеликі рекламні банери. Також можна підключити партнерську програму і отримувати відсоток з неї.
 24. Rucaptcha (https://rucaptcha.com/) – сайти для розпізнавання капчі і введення. Вночі ціна за введення капчі буває аж в 3 рази дорожче, ніж вдень. Даний спосіб заробітку добре тренує сліпу друк. Гроші невеликі, але чесно заслужити можна. У RuCaptcha вас навчать всьому, що знадобиться для виконання завдань. Виведення грошей можливе на Qiwi, Webmoney, Яндекс, Bitcoin та ін.
 25. KolotiBablo (https://kolotibablo.com/main/home) - antigate (антикапча), сервіс західного виробника з перекладом інтерфейсу на російську. Ціни введення часто більше, ніж у Rucaptcha.
 26. VKSerfing (https://vkserfing.ru/) – знаменита і надійна платформа з 2.3 мільйона користувачів і виплатами в 21 мільйон рублів. Прості завдання на активність спрямовані на такі соц мережі як Вконтакті, Instagram, Tik Tok, Likee і Telegram. Планується запуск для Facebook, YouTube і Однокласники. Ціна замовлення скаче в середньому від 0,05 до 0,20 рублів. У день можна заробляти до 25 грн. Мінімум при виведенні 20 грн.
 27. TaskPay (https://taskpay.ru/) - сервіс з легкими завданнями, майже з 16 тисячами замовників. На майданчику тисячі легких завдань, з якими впорається навіть школяр. Заробіток за завдання варіюється: від 20 копійок до 50 рублів і вище. Для досягнення 1000 рублів потрібно буде приділити 2 тижні. Виведення грошей надається на Qiwi, Payeer, Яндекс.Гроші. Мінімум від 70 до 100 рублів, залежить від способу вибору.
 28. Ad-social (https://ad-social.org/) - робота схожа з попередніми, пов'язана з активністю в соціальних мережах. Подвоїти гонорар можливо при підключенні партнерської програми.
 29. Bosslike (https://bosslike.ru/) – майданчик з 4,5 мільйонів користувачів для виконання завдань, після яких отримуєте бали. За прості бали від 3 балів, за складні 10-16 балів. Ними можна користуватися як на самому сайті, так і виводити на карту (Qiwi, Яндекс.Гроші, банківська карта, WebMoney, Payeer, мобільний телефон при мінімумі 100 рублів). Реально відмінно заробити можна на партнерській програмі (до 50% балів і 50% від суми поповнення залучених рефералів).
 30. LikeInsta (https://likeinsta.ru/) – заробіток можливо отримувати на власній активності і партнерській програмі. На платформі своя валюта-бали. Вийде можна в районі 9-19 балів за завдання (лайк, репост і т.д.). За 1 бал дають 0,05 рублів. Для заробітку першої 1000 рублів (400 грн) знадобиться більше часу ніж на аналогічних сайтах, але все ж реально. Є можливість підключити досить вигідну партнерську програму. Виведення грошей: WebMoney, Qiwi, Яндекс.Гроші, Payeer, банківська карта, мобільний телефон. Мінімум при виведенні - 100 рублів (40 грн).
 31. BestLiker (https://bestliker.biz/) – сайт для накрутки лайків і підписок для ВКонтакте, Instagram, Twitter, YouTube і Telegram. Перші виводи можна робити при досягненні 10 рублів. Сайт має власну валюту-монети. Хороша реферальная система з 10-ю відсотками. Заслужило повагу місце з більш ніж 900 тисяч користувачів і виплатами понад 2 мільйонів рублів.
 32. TikTopFree (https://tiktop-free.com/) - сервіс для розкрутки TikTok. На сайті виведено вже більше 4,5 мільйона рублів. В настройка в профілі потрібно вибрати опцію: "безкоштовна накрутка" (монети будуть витрачені на просування власного аккаунта) або "виведення коштів". Завдання на платформі виконуються автоматично з моментальним зарахуванням. Першу тисяч тут заробити набагато складніше і далі, приблизно майже за 2 місяці з урахуванням лімітів. Виплати: Qiwi, WebMoney, Яндекс. Монети після зарахування можна обнуляти через 4 дні.

Але це ще не весь список, на яких сайтах можна заробляти. Є й інші напрямки.

Сайти на яких можна заробити відповідаючи на питання

Опитувальники за гроші - це перспективний напрямок, де реально отримувати гроші без ризику при виведенні і вкладень. Головне знати хороші сайти. Робота полягає в заповненні анкет, опитувальників. Потрібно зареєструватися, заповнити особистий профіль і чекати поки на пошту не прилетять завдання.

Рекомендуємо зареєструватися відразу на всіх сайтах, так як опитування виконуються дуже швидко, а анкет багато не буває.

На яких сайтах можна заробити гроші відповідаючи на питання і заповнюючи анкети:

 1. vlasnadumka.ua
 2. surveyharbor.com/uk
 3. new.opinion.com.ua
 4. survimo.com/ua/
 5. www.metroopinion.com/ua
 6. tgmpanel.com.ua
 7. social.i-say.com

Сайти на яких можна заробити на іграх

Геймінг набирає обертів в останні роки. Завдяки Всесвітньому дослідженню в 2015 році, стало відомо, що живий спорт здає позиції онлайн спорту.

NBA Finals в 2015 році дивилися 20 мільйонів глядачів, в порівнянні з онлайн спортом LOL World Finals — 36 мільйонів глядачів.

Для даної галузі в онлайн заробітку не потрібні серйозні знання. Почати прозоро заробляти на онлайн іграх без вкладень-реально. Звісно, дохід з одного сервісу не буде великим, але якщо докласти невеликі зусилля і зіграти в пару ігор, то можна непогано зрубати грошей.

Головне добре дізнатися ту чи іншу платформу, познайомитися з підводними каменями і це буде гарантом хорошого прибутку в майбутньому.

Наприклад, в Money Gnomes, перед тим як виводити гроші, потрібно привести в гру пару рефералів. Знаючи такі невеликі нюанси проблем з даними сайтами не повинно виникнути. Внизу перераховані тільки перевірені сайти для заробітку.

Перед тим як почати гру, потрібна реєстрація і прикріплений е-гаманець. У деяких іграх є бонуси для новачків.

 1. Chickens Farm (https://chickens-farm.biz/) – легка гра, збираєте яйця і продаєте. При реєстрації дають 5000 срібла. На такий приємний бонус можна стартувати без вкладень і купити пернатого персонажа 2 рівня. Виплати на Payeer з нульовою комісією. У грі є щоденні бонуси, вигідна партнерська програма (30% від депозиту одного).
 2. Успішний торговець (http://market-hit.info/) – гра для майбутніх підприємців і не тільки. Суть полягає у відкритті власного магазину, після чого потрібно збирати виручку. Позитивні плюси гри: Щоденні бонуси, є серфінг сайтів, 3-х рівнева партнерська програма, додаткові бали за платежі.
 3. Golden Mines (http://golden-mines.biz/) - ще одна гра з гномами. Гра полягає у продажу зібраної руди і купівлі золота, після чого можна виводити гроші. На сайті більше мільйона учасників.
 4. Money Birds (https://moneybirds.org/) – гра на ринку більше 7 років завоювала довіру у користувачів. Є різні бонуси для новачків (1000 срібла), щоденні бонусу і багато іншого.
 5. Money-banks (https://money-banks.com/) - гра, в якій тропічні пташки несуть яєчка, а ви повинні їх продати. Після чого Ви отримуєте срібло, яке можете вивести після різними способами. З продажу яєчок, отримуєш срібло, яке потім виводиться різними способами.
 6. Electromagnat (http://electromagnat.com/) - інвестиційна гра про електромагнатів. На сайті вже виплачено $12 270.09. Щоб отримувати гроші необхідно купувати електростанції, а вироблену енергію обмінювати на срібло. Вивід на PayPal.

Сайти на яких можна заробити на статтях

Копірайтинг (англ. copywriting) - написання текстів, статей, описів товарів та інших завдань. В середньому на копірайтингу заробляють 15-25 грн за 1000 СБП (символів без пробілів). Досвідчені копірайтери сміливо можуть завищити ціну до 40-100 грн.

Робота не курна, полягає в написанні статей, можливий опис до товару або відкликання. На відміну від «клікерів», тут зовсім інші можливості. Доходи тут вище і виходячи з цього — зайнятість і відповідальність теж.

Щоб взяти роботу ви повинні знайти завдання, яке вам підходить або ви розбираєтеся в темі і подаєте заявку — замовники виставляють свої замовлення, наприклад, зробити опис товару, описати метод роботи криптовалюта . Подібних замовлень тисячі, адже статті пишуться на всі сайти в Інтернеті, а також друковані видання.

У вас є певний дедлайн (термін замовлення). Якщо ви його не дотримуєтеся або не встигли, вас знімають з нього. У зворотному випадку, коли ви все встигли і ваш текст відповідає критеріям, ви чекаєте поки замовник схвалить вашу роботу і зробить оплату.

Напевно ви ставите питанням, а де гарантії, що після завершення роботи, Ваша праця буде оплачена. Для цього і існують біржі. Сайти виступають в ролі гаранта. Оскільки ви працюєте через їх систему, а не безпосередньо з замовником. Шанс що Вас обдурять виключений, оскільки замовник зобов'язаний оплатити всі схвалені замовлення і під час замовлення гроші заблоковані на рахунку біржі, тобто вони вже переведені. Гроші висять в системі, до тих пір поки виконавці не виконають роботу.

Сайти на яких можна заробити на статтях:

 1. uatxt.com
 2. text.lviv.ua
 3. 2polyglot.com/ua

На думку багатьох, робота з написання текстів - це найкращий заробіток в Інтернеті, так як він передбачає кар'єрне зростання і стабільну роботу.

Сайти на яких можна писати домашні завдання, курсові та дипломні за гроші

Наступні біржі підійдуть для школярів і студентів. На даних платформах можна знайти звичну знайому роботу кожному: домашки, курсові, реферати, доповіді та багато іншого.

Хтось зможе знайти майстра для вирішення проблеми, а хтось вже готові рішення. Якщо ви впевнені в своїх шкільних знаннях, допоможіть учню, за гроші, звичайно.

 1. https://studenthelp.com.ua/uk/
 2. https://magistr.ua
 3. https://vbaze.com.ua/ua
 4. https://studlancer.net
 5. https://kiev.kabanchik.ua/ua/category/referati

Не важливо, де ви вчилися або шукаєте роботу — в Росії, Україні, Москві, Єкатеринбурзі, Новосибірську, в Нижньому Новгороді, Санкт-Петербурзі або де-небудь ще, ви можете відкрити ноутбук, зайти на вебсайт і почати заробляти там, де ви є.

Сайти на яких можна заробити на фрілансі

Фріланс (англ. freelancer, також вільний художник) - сам собі роботодавець. Нарешті ми підійшли до самої різношерстої сфери роботи онлайн. Грубо кажучи, фрілансер сам надає свої послуги бажаючим (ціну теж сам вибирає). Цю опцію вам пропонують біржі фрілансу. Трохи нижче ми докладніше поговоримо про них і опишемо найкрутіші сервіси на дані момент.

Будь-яка сфера діяльності - дизайн, програмування, статті та сценарії, все починаючи від перерахованих вище родів діяльності і закінчуючи адмініструванням сайтів, інжинірингом, обробкою аудіо, відео, просування сайтів (SEO) і це тільки вершина айсберга.

На те він і фріланс. Ви самі маєте право вибирати собі роботу. Як говорив Андрій Гаврилов у своїй книзі "Веб-дизайнер на мільйон": "Життя фрілансера — дивовижний фільм, герой якого самостійно визначає сюжет, бюджет на зйомки і рівень постановки".

 1. Weblancer.net (https://www.weblancer.net/) – це давно перевірена часом біржа. Сайт існує дуже давно, з 2003 року. Почати на ньому не складно, поріг входу низький. Можна додати своє резюме, знайти замовлення і приступити до виконання. Зауважимо, що проект повністю безкоштовний. Також він підтримує функцію безпечного платежу, що гарантує вам зарахування грошей при виконанні роботи.
 2. Freelancehunt (https://freelancehunt.com/) – український сайт з безліччю вільних вакансій. Один з лідерів по фрілансу в Україні та Росії. Вакансій море, як і замовлень. Є як і швидкі кейси, так і довгострокові. Партнери: ПриватБанк, Алібаба, Доміно Піца.
 3. Freelance.ua (https://freelance.ua/) – Українська біржа. На сайті більше 5000 замовлень. Завдання часто пишуть російською, але деякі і українською. Але все ж жителі СНД можуть пробувати свої сили і на цій біржі.
 4. Kabanchik (https://kabanchik.ua/) - сайт для фрілансу і не тільки. Крім онлайн зайнятості платформа пропонує і різні оффлайн послуги (по дому, будівництва, перевезення і т.д.).
 5. Бджола.ні (https://pchel.net/) – біржа для фрілансу і пошуки роботи. На сайті 89,363 зареєстрованих користувачів і 211729 відкритих Фріланс проектів і замовлень. Працювати можна за категоріями, цьому сприяє зручна класифікація на самому сайті.
 6. Fixber (http://fixber.com/) – біржа для завзятих тестувальників. Тестуйте сайти, програми для ПК, ігри, знаходите баги і недоліки.
 7. Topcreator (https://topcreator.org/) – онлайн галерея робіт: фото, малюнків, графіки, веб-дизайну. Оплата в доларах. Є Pro-аккаунт, що відкриває доступ до більш дорогих замовлень.
 8. Searchengines (https://searchengines.guru/) - новинний форум, один з перших форумів в СНД. На головній сторінці показані блоги і останні новини. Зайшовши на вкладку" Форум " можна підібрати собі роботу в одній з галузях веб-програмування та дизайну; маркетингу. На форумі цілком реальні люди розміщують оголошення знайти щось підходяще теж можливо.
 9. seoware.ua
 10. Free-lance.ua

Заробіток на соцмережах, особистому блозі і творчості

Напевно це найскладніший і одночасно найприбутковіший сегмент заробітку в Інтернеті. В останні роки статистика відвідуваності популярних соціальних мереж стрімко зростають. Для споживачів робиться все більше контенту, а значить з'являється все більше місця для реклами, яка розбавляється в співвідношенні 85-90% чистий контент і 10-15% інтегрована реклама.

За дослідження РБК з початку пандемії в 2020 році люди почали проводити більше часу в Інтернеті. Активність в Instagram (кількість постів) зросла на 57,3%. Також зросла кількість переглядів публікацій на 50-70%.

Маючи власний блог можна заробляти хороші гроші на одній тільки рекламі. Звісно, спочатку потрібно вкласти багато часу і сил, щоб розкрутити блог, набрати певну кількість підписників (переглядів) і залучити рекламодавців. Конкуренція в даному сегменті велика, але Старий контент часом приїдається, а споживачеві завжди хочеться чогось нового, незвичайного. Почавши вже сьогодні працювати над особистим блогом, в майбутньому можна спокійно монетизувати свою творчість.

У розкручених пабліках, телеграм-каналах в день виходить по 2-3 реклами. Навіть якщо ціна однієї близько 400 грн, то вже через місяць можна отримати 30-40 тисяч.

 1. YouTube (https://www.youtube.com/) - найбільший відео майданчик у світі. Стати автором на даному сервісі дуже легко. Кожен другий має свій Ютуб канал (хоч , можливо, порожній). Головне з однією періодичністю знімати і викладати відеоролики, щоб набрати і підтримувати кількість аудиторії. Головна робота на Ютубі-свідомість унікальних відео. Навіть не стаючи найпопулярнішим блогером, можна заробити на Ютуб рекламі та інтеграціях. На перших порах дохід складе від $200-500. Далі чим буде якісніше і цікавіше контент, тим більше будуть доходи. Ютуб вельми перспективна майданчик для творчих людей і тих, кому є, що сказати. Forbes в 2019 році назвав загальну суму виручених грошей топ 10 зірок майданчика, яка склала 127 мільйонів доларів.
 2. Twitch (https://www.twitch.tv/) – кращий стрімінг сервіс. Саме так, першопроходець в цьому сегменті здорово закріпив себе на першій позиції. Дуже схожий за смисловим навантаженням на YouTube, але на чолі тут стоїть пряма трансляція (стрім). Монетизація схожа з YouTube-контекстна реклама, а також рекламна ставка на самому стрімі. Ну і найголовніше-донати. Будь-яка людина, яка вас дивиться на Twitch, має можливість пожертвувати вам свої кровні грошенята. Донати можуть бути починаючи від 1 рубля і закінчуючи будь-який інший сумою. Іноді глядачі стають свідками пожертвувань в десятки тисяч доларів.
 3. Instaram (https://www.instagram.com/) - ніхто не посперечається з тим, що Instagram зайняв більшу частину в житті багатьох людей. Але на відміну від інших читачів стрічки, ви можете заробляти на Інстаграме. Основний вид заробітку, перевірена часом, реклама. Найчастіше Ви продаєте свої або чужі товари. Також ви можете просувати чужі акаунти за оплату (лайки, коментарі, репости), проводити Гиви. Заробіток обмежений тільки вашим бажанням і працьовитістю. Ну і само собою, залежить від вашої популярності.
 4. Facebook (https://www.facebook.com/) - найбільша соціальна мережа і одна з найбагатших компаній у світі. На Фейсбуці, звичайно, теж можна заробляти, особливо ті, хто добре розбирається в маркетингу і продажах. Адже аудиторія просто величезна.
 5. Бусті (https://boosty.to/) – хороший майданчик для блогерів або виробників контенту. Припустимо у вас армія фанатів, деякі з них можуть підписатися на Вас за гроші і отримувати унікальний контент, доступний тільки їм.

А ось в цій статті - де взяти гроші, ви знайдете 17 варіантів! 

Зарубіжні сайти для заробітку (англомовні біржі)

Англомовні сайти для заробітку грошей - це відмінні майданчики для збільшення доходу. Звичайно, конкуренція велика, для цього потрібні хоч якісь знання англійської (краще рівень наближений до Native), різниця в часі з замовником. Але все це терпимо, адже гонорар того заслуговує.

Особливо увагу на іноземні сайти для заробітку повинні звернути копірайтери, автори текстів. На таких сайтах добре платять. Варто звернути на них увагу, при цьому в цьому сегменті ще більше тим, ніж в російській – від рецептів і відгуків до програмування і дизайну.

Головний плюс зарубіжних фірм - оплата в доларах або євро, а точніше вище ставка, слідчо і ціна за виконану роботу теж.

Зарубіжні сайти де можна заробляти гроші:

 1. Upwork (https://www.upwork.com/) - одна з кращих бірж фрілансу на зарубіжному ринку. Якщо ви дизайнер, програміст, копірайтер і тд., ви вільно можете знайти собі роботу на даному сервісі. В середньому, СНД колеги заробляють тут $10-20 доларів на годину. Погодьтеся, ціни кардинально відрізняються від цін на українських біржах. З мінусів, як завжди, володіння англійською і висока конкуренція.
 2. ShutterStock (https://www.shutterstock.com/ru/) – це зарубіжний мікросток, де можна продати свої фотографії в Інтернеті за гроші. Якщо ви хороший фотограф / Відеограф, цей проект для вас. Нарешті ви можете монетизувати своє хобі або талант. Всі ваші Футажі, всі красиві кадри і відоси, можете їх продати тут.
 3. DesignCrowd (https://www.designcrowd.com/) – замовлення в основному дизайнерського характеру. Дуже багато замовлень на створення логотипів. графіки, дизайну сайтів або все той же дизайн одягу. Від 25 до 100 євро за проект, пристойні гроші.
 4. Godaddy Garage (https://uk.godaddy.com/) – Британська Фріланс біржа. Робота в основному по веб-дизайну, дизайн, розробка, WordPress. Проект націлений на малий бізнес. Оплата від 100 доларів.
 5. Photoshop Tutorials (https://www.photoshoptutorials.ws/money-photoshop/) – платять від 25 до 300 доларів. Висновки переважно на PayPal.
 6. Krop.com (https://www.krop.com/) – біржа з великою кількістю вакансій. Всі ті ж веб-дизайнери на коні. Оплата погодинна, як віддалена, так і постійна ставка. Спонсори (Netflix, Apple, Nike, Tesla, HBO, Twitter).
 7. Bon Appetit (https://www.bonappetit.com/story/how-to-pitch) - все про їжу і її приготуванні. Рівень оплати від 0,5 доларів за слово. Варто розуміти, що це журнал, де публікуються рецепти, поради та кулінарні огляди. Приймають середні за розміром статті з вашими рецептами. Підніміться в топи кулінарного мистецтва.
 8. 99designs (https://99designs.com/) – конкурсне призначення виконавців. Працюйте за наступною схемою: вибираєте проект, надаєте свої роботи, якщо ви вразите замовника, вас схвалять, гроші Ваші, а можливо і подальшу співпрацю.
 9. CrowdSpring (https://www.crowdspring.com/) – великий майданчик, за форматом дуже нагадує 99designs.com. і теж спеціалізується на логотипах і дизайні.
 10. Coroflot (https://www.coroflot.com/) - дизайн, потрібно більше дизайну. Сайт не виступає посередником між вами і роботодавцем. Що одночасно і добре, ви не втрачаєте комісію. І погано, у вас немає гарантій, якщо вам не оплатять роботу.
 11. Cgtrader (https://www.cgtrader.com/) - на цій біржі ви можете випробувати свої навички в області 3D моделювання. Деякі роботи можуть досягти понад 100 доларів.
 12. Proz (https://www.proz.com/) - топ біржа міжнародного формату. Майданчик підходить для професіоналів. Тому радимо проект досвідченим фахівцям.
 13. Gengo (https://gengo.com/) – біржа орієнтується в основному на перекладі. Стандартна ставка близько $0.06 за слово. Якщо ви Поліглот, то сайт для вас.
 14. OnlineTranslation (https://www.onehourtranslation.com/) – черговий сайт для перекладачів онлайн. Сайт закордонний, тому оплата відповідна.
 15. ApperWall (https://apperwall.com/) – зарубіжне додаток для смартфонів. Платять за скачування додаток, від 10 до 50 рублів. Заробити можна, але не багато. Є завдання як для Google Play, так і для AppStore.

Як отримувати гроші?

Всі біржі, сайти, замовники платять гроші на електронні платіжні системи (ЕПС) або банківські картки VISA / MasterCard.

Прямі перекази на банківський рахунок, це швидше виняток. Тому вам потрібно завести один або кілька електронних гаманців, наприклад, Яндекс.Гроші, QIWI, PayPal, Skrill, Payeer, AdvCash або інші.

Всі вони можуть бути прив'язані до вашого банківського рахунку або картки. З цих гаманців ви можете виводити гроші на свої реквізити, зберігаючи їх в таємниці. Або отримати пластикову карту від ЕПС і виводити гроші в банкоматах або оплачуючи покупки.

Плюси і мінуси роботи на удаленке

Кожен для себе може знайти недоліки і переваги роботи онлайн. Нижче показані тільки самі логічні і основні.

Плюси:

 • Роботи знайдеться для кожного;
 • Можливість працювати віддалено з будь-якої точки планети, Тільки б ловила мережу;
 • Працювати можна коли хочеш і скільки хочеш;
 • Не потрібні спеціальні навички, дипломи або сертифікати, головне напрацьований з часом кейс, іншими словами портфоліо ваших робіт;
 • Величезний вибір серед безлічі представлених бірж і сайтів (кожен може знайти те, що йому до душі).

Складність:

 • Спочатку невеликий заробіток;
 • Потрібно самоконтроль і посидючість за роботою;
 • Доводиться виходити із зони комфорту, постійно вчитися новому і боротися з конкуренцією.

Все таки плюсів завжди більше і боятися роботи в Інтернеті не варто. Заробіток в Інтернеті без вкладень, без обману, з виведенням на карту - це реальність. Головне відчувати себе впевнено сидячи вдома за роботою. Якщо такого ще немає, не хвилюйтеся це приходить з часом.

Що б приступити до роботи на тому чи іншому сайті знадобиться зареєструватися (на жаль, без смс і реєстрацій не вийде), прикріпити номер банківської карти або електронний гаманець до свого облікового запису. На деяких сайтах для заробітку можливо знадобиться прикріпити соціальну мережу (той же VkTarge, де соціальна мережа необхідна для заробітку), також зустрічаються тести (наприклад, на eTXT – тест на грамотність).

Поради та рекомендації

Перевірених сайтів для заробітку повнісінько і способів, як заробити в Інтернеті без вкладень грошей новачкові.

Головна причина чому всі люди не приділяють час онлайн роботі в тому, що недостатньо обізнані і не мотивовані взятися хоч за якусь роботу. Потрібно пам'ятати, що в фрілансі головне не тільки знання, а й бажання і навик вміти не згоріти або кинути.

Тримайте парочку реально подорожніх порад для початківців фрілансерів:

 • Особистий інтерес до справи понад усе. Беріться тільки за цікавлять вас тематики. Ставтеся до роботи як до творчості і насолоджуйтеся процесом.
 • Не прагніть заробити всі гроші світу разом без докладених зусиль. Онлайн робота з дому така ж роботі як і в офісі, тільки нікуди їздити не потрібно і роботу вибираєте ви самі.
 • Зробіть власний графік роботи і ставитеся до виконання завдань серйозно. Зрозумійте для себе в який час доби ви найбільше продуктивні, виділіть цю частину дня для роботи. Зайнятість з дому-це зовсім не лежати на дивані з чіпсами під фільм.
 • Візьміть перше завдання і почніть, нарешті, робити. Не відкладайте на потім, потім дедлайни будуть підтискати. Почавши роботу, з'являється бажання швидше її закінчити.
 • Не бійтеся спілкуватися з замовниками. Підготуйте заздалегідь портфоліо, у багатьох випадках воно доречніше будь-яких слів. Добре ознайомтеся з ТЗ і приступайте до роботи.
 • Не опускайте рук, вірте в свої сили, адже всього за пару місяців ви наберетеся належного досвіду. Знайте заради чого ви намагаєтеся і працюєте. Поставте мету і рухайтеся тільки вперед.

Обережно, шахраї

Нерідко в мережі можна побачити великі яскраві банери, які обіцяють дохід в кілька сотень євро в день за просту роботу. Клікати по ним ні в якому разі не можна: навіть якщо в результаті переходу ваш комп'ютер не буде заражений вірусом або «блокувальником», ви можете зіткнутися з шахраями. Будьте обережні і не передавайте третім особам свої персональні дані!

Замість висновку + відео

"Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті." Конфуцій

Заробіток в Інтернеті точно не міф, а сайти для заробітку на простих завданнях в Інтернеті – впевнений старт для стабільного додаткового доходу. Вибирайте одночасно кілька майданчиків і починайте заробляти перші гроші прямо зараз.

Вибирайте перевірені сайти і біржі для заробітку. Починайте з малого без інвестицій, а головне, з виведенням на банківську карту або Е-гаманець.

 

📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 # Serhii 29.09.2023, 06:36
Можу порекомендувати Українську фріланс біржу - PriceWork.org
Сам її використовую, надійна, швидкі виводи, багато послуг та проектів.
Рекомедую!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата