Заробіток в Інтернеті від 100 грн – не міф і не обман. Заробити гроші можна різними способами. Вам не доведеться виконувати сумнівні доручення, робити ставки і брати участь в незаконних махінаціях. Необхідно тільки вільний час і бажання заробляти. Способи підійдуть різним соціальним групам: школярам, студентам, звичайним роботягам, мамам в декреті і пенсіонерам. Вони не зажадають глибоких знань, професійних навичок і умінь. Щоб заробити, необхідно виконувати прості завдання: писати відгуки, статті, коментувати, лайкати, переглядати рекламу, вводити капчу, брати участь в опитуваннях.

Заробіток в Інтернеті від 100 грн

Відгуки

Перший спосіб заробити від 100 грн – писати відгуки. Принцип заробітку: дається технічне завдання, що оповідає як написати відгук про продукт, послугу.

Ви пишете, згідно з регламентом, здаєте замовнику, і нараховуються гроші. Нічого купувати не потрібно, просто писати, дотримуючись інструкції.

Обсяги невеликі, відгук приблизно 200-500 знаків. Щоб добре заробляти, необхідно брати і писати багато відгуків, тому реєструйтеся на декількох сайтах.

Заробляти можна близько 100-200 грн щодня, залежить від рейтингу і кількості замовлень. Якщо будете регулярно працювати в даній сфері, то рейтинг на сайті буде рости і ціна за виконану роботу теж.

Щоб писати грамотні відгуки, досконально вивчайте товар, послугу, читаючи різні джерела в Інтернеті. Намагайтеся писати, як говорите, щоб відгук виглядав щиро і правдиво. Ефективно працює сторітеллінг-розповідь у вигляді історії. Придумайте труднощі, головного персонажа (вигадана Професія, інтереси), як товар допоміг вирішити складну ситуацію, звідки про нього дізналися, як він змінив ваше життя.

Форматуйте відгук, щоб було приємно читати. Не забувайте вказувати нейтральні і негативні сторони, але так, щоб позитивні переважували. Якщо щось незрозуміло, звертайтеся до замовника, щоб виконати роботу на відмінно.

Розглянемо популярні ресурси, де можна заробити на відгуках.

Qcomment

Qcomment - біржа, де можна заробити за допомогою коментарів. Можна віднести до виду заробітку на відгуках, адже основне завдання полягає в написанні позитивних рецензій до товару, послуги.

Це вигідно компаніям, що випускають продукцію, тому вони витрачають багато фінансових коштів для отримання позитивних відгуків. Подібні відгуки викликають довіру і лояльність аудиторії, що роздумує про покупку.

Заробити на біржі можливо багатьма способами:

 • писати відгуки;
 • писати коментарі до постів;
 • писати прес-релізи та огляди;
 • дивитися відео;
 • вступати в спільноти;
 • лайкати.

Цілком реально заробити в Інтернеті від 100 грн. В середньому користувачі заробляють 120-200 грн на день, 3-5 тисяч грн на місяць.

Advego

Advego.com - біржа копірайтингу, де часто зустрічаються оголошення про написання відгуків. Біржа працює більше 10 років і є однією з найпопулярніших і великих в Рунеті. Щодня публікуються сотні нових замовлень, непогано оплачуваних.

На біржі діє жорстка конкуренція, тому що виконавців багато. Щоб мати хороші замовлення за високу ціну, треба напрацьовувати рейтинг.

Виконуйте дрібні і прості завдання, будьте ввічливі з замовниками, нагадуйте їм поставити оцінку. Через місяць-другий перейдете на більш високий заробіток і зможете вийти на прибуток в 4-6 тисяч грн щомісяця.

Крім відгуків, можете виконувати інші завдання на біржі, в тому числі писати статті. Але про копірайтинг поговоримо нижче.

vprka.com

vprka.com - біржа простих завдань по взаємодії в соціальних мережах.

Щоб заробити від 100 грн, необхідно:

 • ставити лайки;
 • робити репости;
 • коментувати;
 • вступати в спільноти;
 • розповідати про групи, відео, спільнотах, постах.

Завдання легкі, щоб заробляти гроші, треба завести акаунти у всіх популярних соціальних мережах: Вконтакте, YouTube, Instagram, Однокласники, Твіттер, Фейсбук, і виділяти кілька годин для виконання замовлень.

Ціни різні, залежать від соціальної мережі. Краще виконувати завдання відразу у всіх для більшого заробітку.

Виводити гроші можна різними способами: на карту, ківі-гаманець, Вебмані.

Seosprint.net

Seosprint.net - ще одна біржа, наповнена легкими завданнями. Схожа за функціоналом і замовленнями на попередній сайт. Допомагає заробляти без навичок і умінь, треба просто виконувати завдання, дивитися, читати, клікати.

Щодня на біржі доступно більше 4000 завдань. Сервіс користується популярністю, на ньому зареєстровано більше 1 мільйона користувачів.

Щоб почати заробляти від 100 грн в день, просто реєструйтеся і приступайте: дивіться рекламні оголошення, переходите на сайти, дивіться відео та ін.

2captcha.com

2captcha.com - сервіс, де можна заробити на введенні капчі. Сайт функціонує вже багато років і став лідером на СНД ринку в своєму сегменті.

Капча - тест, проходячи який, ви доводите, що не є роботом. Дається зображення з набором символом, їх необхідно ввести в поле. За кожен вірний введення нараховується певна кількість грн.

За більш складні завдання – рекапчі платять більше. Це завдання із зображеннями, що вимагають виділити групу об'єктів. "Знайдіть світлофори", "виділіть пішохідний перехід" і все в такому дусі.

За одне завдання платять мало, буквально копійки. Але якщо виконувати їх сотнями або тисячами, то цілком реально заробити 40-120 грн.

scoin.click

scoin.click - ще один сайт, що дає можливість заробити в Інтернеті від 100 грн в день на простих завданнях.

Тут величезний вибір замовлень:

 • дії в соціальних мережах (лайки, коментарі, репости);
 • написання відгуків;
 • написання статей.

Щоб заробити, реєструйтеся і приступайте. Біржа безкоштовна і чекає нових виконавців. Ціни замовлень не найвищі на ринку, але в день можна заробити 50-200 грн.

Перевага ресурсу: немає мінімального порогу виведення грошей. Можна вивести будь-яку суму на Вебмані. Комісія теж низька для подібних ресурсів, всього 5%.

Опитування

Хороший спосіб заробити - висловлювати чесну думку споживача, тобто брати участь в опитуваннях.

Опитування проводять корпорації, щоб з'ясувати мінуси і плюси свого продукту, виявити болі споживачів і зробити свій товар краще. Це вигідно їм, тому вони готові платити за участь.

Існує безліч ресурсів, де можна заробити подібним чином. Слід реєструватися тільки на перевірених сайтах з багаторічною історією і позитивними відгуками, щоб не потрапити в руки шахраїв.

Ви реєструєтеся, даєте інформацію про себе, і на електронну пошту приходять форми з питаннями. Ціна за участь різна від 20 до 100 грн. Час опитування теж займають по-різному, деякі 5 хвилин, деякі півгодини.

Щоб добре заробляти, реєструйтеся відразу на декількох сервісах, тому що не завжди на одному сайті будуть відповідні опитування.

І порада: будьте чесні при заповненні інформації про себе, щоб брати участь тільки в тих опитуваннях, де зможете дати об'єктивну оцінку. Якщо ви жодного разу не були за кермом, то погодьтеся, не зможете дати адекватну оцінку автомобілю в якості водія.

vlasnadumka.ua

vlasnadumka.ua - популярний український опитувальник, що працює з 2007 року, тобто вже 12 років. Опитування організовують великі корпорації,, їх більше 300. Учасників теж багато, більше 500 000.

Так як замовники працюють на певній території, то і брати участь в опитуваннях можуть тільки громадяни України.

Реєструйтеся і відразу заповнюйте профіль інформацією про себе. Якщо ви цього не зробите, то вам не будуть надсилати опитування.

Виведення грошей можливе на банківську карту.

Заробіток залежить від кількості замовлень, може варіюватися від 20 до 200 грн в день.

surveyharbor.com

surveyharbor.com - ще один ресурс, де вам заплатять за участь в опитуваннях.

Маркетингові опитування є на різні тематики. Вам надсилають на пошту опитування, перші 10-20 питань будуть відбірковими. Це основний мінус даного ресурсу, тому що на інших сайтах вистачає 5 питань. Якщо ви не підходите, як цільова аудиторія, то опитування закривається без оплати. Якщо ви підійшли і пройдете повністю, то вам заплатять.

Сума оплати коливається від 5 до 100 грн за одне опитування. Середня ціна - 15 грн. У день можна заробити в Інтернеті від 100 грн.

opinion.com.ua

opinion.com.ua допомагає заробити на грамотних відповідях і на заданих питаннях. Механізм простий: вам платять кредити – внутрішню валюту – за цікаві питання і розгорнуті відповіді.

Реєструєтеся і починаєте проявляти активність на сайті. Питання повинні бути актуальними і залучати людей, а відповіді повинні бути розгорнутими і не менше 200 символів.

Платитимуть, якщо питання привертають увагу, відповіді набирають голоси «за», тобто отримують схвалення і популярність.

Прибуток нараховується за активність в кредитах. Конвертуватися в гривні буде по-різному, в залежності від статусу на сайті. Чим вище рейтинг, тим вигідніше конвертація. Один кредит дорівнює 75-95 копійок.

У день цілком реально заробити 30-100 грн.

Копірайтинг

Перейдемо до більш високооплачуваного способу – написання текстів або копірайтингу. Механізм заробітку простий-писати тексти, згідно з технічним завданням від замовника.

Тексти можуть бути різні: продають для лендінгів і сайтів, описові, інформаційні для наповнення ресурсу, сео-тексти для оптимізації, пости в соціальні мережі та ін. Можете спеціалізуватися на чомусь одному, а можете виконувати будь-які завдання.

Оплата варіюється в залежності від складності замовлення і рейтингу виконавця від 10 грн за 1000 знаків до 120.

Щоб мати хороші відгуки та оцінки від замовників, необхідно постійно розвиватися як фахівець. Писати тексти не так просто, як здається. Необхідно розуміти, що кожна стаття несе сенс і повинна викликати емоції, спонукати до дії.

Якщо пишете інформаційну статтю, вона повинна закривати потребу читача в знаннях на певну тему і викликати почуття подяки. Продаючий текст повинен спонукати до покупки, викликати пекуче відчуття, що без товару, послуги людина не зможе повноцінно жити.

Щоб розвиватися і стати професіоналом, необхідно читати вузькоспеціалізовані книги, проходити по можливості курси, а головне – безперервно практикуватися. Від якості залежить рейтинг, а від рейтингу - рівень оплати, тому бути майстром листа у ваших інтересах.

Копірайтинг, на відміну від попередніх способів заробітку, може замінити основну діяльність. На ньому можна заробляти 4-8 тисяч грн на місяць, а якщо прокачатися і завести постійних замовників, то 15-22 тисяч грн на місяць.

Щоб прийти до подібного рівня заробітку в інтернеті, необхідно отримати досвід, набити руку, завести портфоліо виконаних робіт. Для реалізації перерахованих цілей відмінно підійдуть біржі копірайтингу.

uatxt.com

uatxt.com - популярна біржа копірайтингу, де можна знайти роботу навіть новачкам.

Реєструйтеся і приступайте до завдань. 

Найчастіше завдання має тендерну форму, тобто виконавці кидають заявки, а замовник вибирає з усіх бажаючих. Чим вище рейтинг, тим вище шанс, що замовник вибере саме вас. Від цього також залежить рівень оплати.

Новачкам складно претендувати на дорогі завдання, так як замовник не може бути впевнений у вашій кваліфікації. Перший час доведеться виконувати дешеві замовлення 10-30 грн за 1000 знаків. Потім зможете перейти на завдання 15-30 грн за 1000 знаків і вище.

Можна вибирати замовлення за певними тематиками, вибрати можна в налаштуваннях пошуку. Крім копірайтингу вам будуть доступні завдання з рерайтингу та перекладу.

text.lviv.ua

text.lviv.ua - біржа копірайтингу із суворим відбором виконавців. Щоб приступити до замовлень, вам доведеться пройти тестування і написати твір на задану тему. Багато відсіваються на етапі твори, тому конкуренція на біржі не така висока, як на інших, і є шанс отримати хороше завдання. За даними самої біржі, тільки 12% виконавців проходять відбір.

Радує і той факт, що на біржі встановлена мінімальна ціна за роботу:

 • 30 грн за Копірайтинг;
 • 20 грн за рерайтинг.

В середньому ціна завдань на біржі 60 грн за 1000 символів, що непогано, враховуючи розцінки на інших біржах.

Головний мінус для виконавця - комісія в 20%.

2polyglot.com

2polyglot.com - не така відома біржа, як попередні. Раніше це був закритий ресурс для обраних, зараз біржа відкрита для всіх бажаючих. Вона відрізняється своїм зручним інтерфейсом і своєрідною системою оцінки авторів, тому заробити від 100 грн в Інтернеті не складе труднощів.

Існує 4 рівня доступу:

 • низький;
 • базовий;
 • підвищений;
 • високий.

Тут немає платних акаунтів, які допомагають швидко отримати досвід і рейтинг. Умови просування по кар'єрних сходах для всіх рівні. Щоб перейти на наступний рівень, необхідно виконати певну кількість завдань і мати позитивні оцінки від замовників. На деяких рівнях потрібно виконати норму знаків і написати невеликий твір. Чим вище рівень, тим складніше умови.

Ціна за працю безпосередньо залежить від рівня. Новачки заробляють 16-24 грн за 1000 знаків, а професіонали на високому рівні 80-120 грн за 1000 знаків. Різниця явно відчувається, що є відмінною мотивацією швидше придбати останній рівень доступу до кращих замовлень.

За даними біржі, виконавці на підвищеному і високому рівнях в місяць заробляють 12-16 тисяч грн. Це приємна сума, враховуючи, що працювати ви будете за власним розкладом, в своїй затишній квартирі.

Фріланс

Добре заробити дозволяє і фріланс. Це коли ви самостійний виконавець, і самі вибираєте замовників, час роботи, обсяг, розклад та ін.

Послуги фрілансу різноманітні і кожен може знайти те, в чому він сильний:

 • маркетинг, просування, таргет;
 • створення сайтів, лендингів;
 • оформлення сайтів;
 • створення логотипів і візиток;
 • транскрибація (переклад аудіо в текст);
 • програмування;
 • бухгалтерія;
 • переклад текстів;
 • допомога в навчанні та ін.

Щоб знайти замовників, найкраще зареєструватися на біржах фрілансу.

freelancehunt.com

freelancehunt.com - біржа фрілансу, де роботу можна знайти навіть без певних умінь. Щоб приступити до завдань, вам доведеться пройти загальне тестування і довести, що ви зрозуміли правила сервісу.

Потім вам відкриється доступ до різних завдань:

 • написання текстів;
 • просування;
 • допомога в дизайні;
 • прості завдання;
 • створення та ведення сайтів.

Мінімальна ціна замовлення 100 грн. Середня ціна завдання на біржі 150-200 грн. У день можна заробити 200-400 грн, навіть будучи новачком. Все залежить від обсягу роботи і рейтингу.

freelance.ua

freelance.ua - безкоштовний сервіс фрілансу, де замовники знаходять виконавців по десятках напрямків. Найбільша біржа в укрнеті, тут більше мільйона зареєстрованих користувачів. Щодня на сайті з'являються сотні нових завдань.

Як і скрізь, важливий рейтинг, і тут його можна домогтися швидше. Для цього слід придбати PRO-аккаунт, що дозволяє в прискореному режимі просуватися на біржі.

Можна знайти роботу по десяткам напрямків: маркетинг, копірайтинг, переклади, бухгалтерія, дизайн, програмування, створення сайтів та ін.

В місяць заробіток просунутого фрілансера досягає 15-20 тисяч грн.

Поради

Щоб заробляти в Інтернеті від 100 грн і вище, необхідно дотримуватися рекомендацій:

 1. Розвивайте самодисципліну. Якщо не будете регулярно виконувати завдання, то ні про який стабільний заробіток не може бути й мови.
 2. Встановіть час для роботи. Виділіть кілька годин і займайтеся тільки роботою, без відволікань на сторонні справи.
 3. Не впадайте у відчай. Перший час заробіток буде низький, тому що на багатьох ресурсах важливий рейтинг, але через 1-2 місяці ви зможете заробляти більше.
 4. Реєструйтеся і працюйте відразу на декількох сайтах, поєднуйте способи заробітку. Подібний підхід дозволить заробляти ще більше, не обмежуйте себе.
 5. Слідкуйте за чистотою робочого місця, щоб сторонні предмети і бардак не відволікали.

Висновок + відео

Заробляти в Інтернеті від 100 грн реально, зробити це можна безліччю способів: виконанням простих завдань, кліками, переглядами реклами, введенням капчі, написанням текстів і фрілансом.

Можна використовувати перераховані способи, як підробіток і заробляти 2-4 тисяч грн на місяць. Або в якості основного джерела доходу, маючи прибуток у розмірі 12-30 тисяч грн.

А ви пробували перераховані способи? Який сподобався більше? Діліться враженнями в коментарях і не забудьте оцінити статтю.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити