Як заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн в день, приділяючи мінімум часу? На сьогоднішній день доступна величезна кількість пропозицій для заробітку у вільний час. Додатковий дохід допоможе реалізувати всі задумані цілі і стане прекрасним доповненням до основного заробітку. Заробити від 50 грн цілком реально, залишилося визначитися, якому з доступних пропозицій віддати перевагу. Далі ми разом з вами розглянемо найбільш успішні проекти, що дозволяють з легкістю мати додаткові кошти.

Заробіток в Інтернеті від 50 до 200 грн

Відгуки та коменти

Подібний вид заробітку активно використовують новачки, так як він не вимагає спеціальних навичок і досить простий у виконанні. Безумовно, можна заробити в Інтернеті від 50 грн.

Чому відгуки та коментарі настільки важливі, що за них можуть платити? Все просто, коментарі сприяють просуванню будь-якого бізнесу в Інтернеті.

Уявімо, що ви відвідали найпростіший сайт, що спеціалізується на продажу косметики та парфумерії. Привабливої картинки, акцій і знижок часом не достатньо, щоб умовити потенційного клієнта придбати запропоновану продукцію. Тоді доречно виглядають позитивні коментарі під даним товаром. Покупець, покладаючись на досвід інших споживачів, починає ставитися до сайту більш довірливо.

Важливо розрізняти поняття «відгук» і «коментарі», щоб розуміти, чого від вас хоче роботодавець.

Відгуки - розгорнуте висловлювання, щодо чого-небудь. Відгук деталізований, в ньому буквально по поличках розкладена суть.

Коментарі - в широкому розумінні, будь-який незглиблений відповідь, позбавлений подробиць і аналізу.

На просторах мережі існує безліч сервісів, що дозволяють заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн за рахунок коментарів і відгуків. Пропонуємо розглянути найбільш популярні і перевірені часом:

scoin.click

scoin.click - найпростіший і затребуваний сервіс, орієнтований на заробіток в соціальних мережах. Відразу скажемо, що величезний дохід сервіс не зможе забезпечити, але приємне заохочення за нескладну роботу точно буде у вас в кишені.

Робота scoin.click орієнтована на соціальні мережі, тому вам належить створити кілька акаунтів в соцмережах, якщо таких на даний момент немає. Що необхідно робити для отримання заповітних коштів? Все гранично просто: ставимо лайки, підписуємося на групи, робимо репости, викладаємо пости та ін.

Особливості сервісу:

 1. Максимальна сума для виведення коштів на добу становить 1$;
 2. На здійснення кожного завдання буде потрібно не більше пари секунд;
 3. Система миттєво перевіряє виконання завдань;
 4. Зароблені кошти можна миттєво вивести на будь-який електронний гаманець.

Сервіс постійно наповнений величезною кількістю завдань, тому без роботи ви точно не залишитеся.

clickworker.com

clickworker.com - успішний проект, що дозволяє заробити в Інтернеті від 50 грн до 200 грн в день всім, хто пройде процес реєстрації і приєднається до величезної сім'ї clickworker.com. Платформа орієнтована на роботу з соціальними мережами і по праву вважається однією з найприбутковіших. Сайт працює з усіма можливими соцмережами, і чим більше у вас буде акаунтів в різних соціальних мережах, тим вище буде дохід.

Особливості сайту:

 • Немає обмежень на мінімальну суму для виведення коштів;
 • Система здійснює виплати протягом трьох днів;
 • Існує партнерська програма, що приносить 10% прибутку від кожного реферала.

Завдання оплачуються в середньому від 2 грн. Наприклад, ви повинні перейти за посиланням і завантажити додаток на свій смартфон. Таке завдання можуть оцінити в діапазоні від 2 до 4грн. Чим більше завдань ви щодня виконуєте, тим більше можна отримати прибутку.

seoware.ua

seoware.ua - затребувана біржа фрілансу на якій можна писати коментарів та відгуки, вона з легкістю допоможе заробляти, не виходячи з дому. Біржа придбала величезну популярність і на ній працюють як новачки, так і професійні копірайтери для збільшення доходу. Якщо ви всерйоз задалися питанням, як заробити гроші в Інтернеті від 50 до 200 грн в день, то seoware.ua стане справжнім порятунком.

Відразу відзначимо, що роботи тут хоч відбавляй, головне зареєструватися і в бій! Примітно, що відгуки тут носять виключно позитивний характер, і навіть новачок здатний спокійно заробляти непогані гроші.

Особливості біржі:

 • За вступ до групи вам заплатять від 0,5 грн.;
 • За опублікований відгук можна отримати 30 грн;
 • Виплати виробляють протягом 3-х робочих днів;
 • Мінімальна сума для виведення становить 40 грн.

Подібний заробіток відмінно підійде людям, які не уявляють своє життя без соціальних мереж, є комунікабельними і люблять займатися написанням відгуків і коментарів.

Середня ціна оригінального коментаря складе приблизно 5 грн. Якщо приділити хоча б годину в день роботі на біржі, можна без проблем заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн.

Seosprint

Seosprint.net - унікальний проект, який виступає за «чистоту» Інтернету. Він націлений на чесне партнерство з усіма користувачами і дає можливість поповнити власний гаманець за допомогою невеликих завдань.

Завдання тут можна поділити на легкі і складні. Перші оцінюються не більше гривні, а ось другі здатні принести в скарбничку до 20 грн. Складні завдання, найчастіше, полягають в написанні невеликих текстів. Якщо ви обожнюєте писати, то Seosprint точно чекає саме вас!

Особливості проекту:

 1. Функціональний інтерфейс;
 2. Гнучка система виплат, можливість миттєво вивести зароблені кошти;
 3. Кілька напрямків діяльності;
 4. Заробіток від 1 до 20 грн за одне завдання.

Тут можна банально переглядати сайти рекламодавця, а так само можна проходити тести, читати листи і виконувати базові завдання (кліки, реєстрація, репости та інше). Заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн можна не напружуючись, тим більше, є більш складні завдання (написання статей), за рахунок яких можна заробити ще більше.

2captcha.com

2captcha.com - популярний сервіс по заробітку в Інтернеті, який платить користувачам за введення капчі. На чому побудована робота сервісу? Суть роботи полягає в тому, що ви за допомогою ПК і клавіатури вводите капчу. Це необхідно веб-майстрам, так як існує безліч сайтів, на яких картинки не розпізнаються програмою. За розпізнавання готові викладати певні суми.

Особливості сервісу:

 • Мінімальна сума для виведення становить 6 грн;
 • За 1-1,5 години роботи можна легко заробити 12 грн;
 • Виведення коштів здійснюється на електронні гаманці;
 • Відсутні комісії на вивід.

На 2captcha.com так само діє реферальная система: чим більше приведете друзів, тим більший дохід зможете отримати (10% від кожного реферала).

socialtools.io

socialtools.io - сервіс, орієнтований на заробіток за допомогою простих кліків. Є поштовим сервісом, що виробляє розрахунок з клієнтами в доларах. Сайт працює більше десяти років і за цей час придбав широку популярність серед бажаючих заробити від 50 грн. Користувачам доступний Серфінг, читання листів і виконання завдань. Крім того, можна продавати статті, отримуючи пристойний дохід.

Переваги socialtools.io:

 1. На вивід доступна сума від 0,10$;
 2. Велика кількість завдань на сайті;
 3. Виплати виробляють протягом трьох днів.

На сайті діє рейтингова система, яка впливає на рівень доходу і швидкість виведення коштів.

vprka.com

vprka.com - прекрасна платформа для заробітку на серфінгу і переглядах в соціальних мережах. Платформа працює вже більше семи років і зарекомендувала себе, як надійна і ефективна.

Переваги платформи:

 • Швидкий заробіток на переглядах;
 • Зручно займатися переглядом сайтів через мобільний;
 • Мінімальна сума виведення становить 1 грн;
 • Гнучка система виплат.

Що може бути простіше заробітку на кліках? Величезних грошей ви, звичайно, не заробите, але для старту цілком непоганий сервіс, який дійсно дозволить заробити від 50 грн.

Опитування

Чи можна заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн в день, проходячи опитування? Дуже просто, достатньо вибрати перевірений сервіс і сумлінно виконувати завдання! Заробіток на платних опитуваннях доступний будь-якому користувачеві, досить мати трохи вільного часу і з інтересом відповідати на питання. Іноді знадобиться висловити власну думку, перевірити власний інтелект в дії і скористатися додатковими джерелами інформації. Давайте розглянемо кращі опитувальники в мережі, які гарантовано допоможуть заробити від 50 грн в день.

vlasnadumka.ua

vlasnadumka.ua - популярний проект платних опитувань, створений в 2009 році. За довгий період існування, проект знайшов масу позитивних відгуків, і забезпечив роботою тисячі користувачів мережі. Платформа була розроблена на замовлення найбільшої маркетингової компанії з США.

Переваги «vlasnadumka»:

 1. Користувач автоматично отримує 4 грн на рахунок після реєстрації;
 2. Безліч доступних завдань;
 3. Мінімальна сума для виведення становить 120 грн;
 4. Вартість одного опитування може варіювати від 2 до 20 грн.

Незважаючи на те, що повідомлення про нові опитуваннях повинні регулярно приходити на пошту, варто постійно перевіряти сайт, так як повідомлення не завжди доходять.

opinion.com.ua

opinion.com.ua - один з найпопулярніших опитувальників, створений в 2007 році. На сайті діють понад 300 постійних замовників, відповідно, всі користувачі забезпечені роботою. Ви можете проходити опитування на саму різну тематику і заробити від 50 до 200 грн.

Особливості сервісу «opinion.com.ua»:

 • Після реєстрації на ваш рахунок надходить 28 грн;
 • Вартість одного опитування може досягати 40 грн;
 • Можливість виведення коштів на мобільний або на електронні гаманці, а так само з недавнього часу на карту;
 • Відсутність комісії на вивід.

Опитувальник вважається одним з найприбутковіших і підходить для роботи, як новачкам, так і досвідченим фрілансерам.

survimo.com

survimo.com - масштабний сервіс, який може допомогти будь-якій людині знайти відповідь на питання, що цікавить. Якщо ви обожнюєте відповідати на питання, то сайт, безсумнівно, гідний уваги. Тут можна як відповідати на питання користувачів, так і міркувати на цікавлять вас теми.

Особливості проекту:

 • На сайті діє своя валюта, яка при виведенні коштів конвертується в гривні;
 • Один кредит становить трохи менше гривні;
 • Наявність рейтингової системи, від якої буде залежати ваш заробіток;
 • Мінімальна сума для виведення становить 50 кредитів.

На сайті ви не заробите величезних грошей, але як один з видів додаткового заробітку, велике питання цілком непоганий.

Копірайтинг

Якщо ви успішно справляєтеся з написанням текстів, саме час зайнятися копірайтингом. Копірайтер - людина, що розробляє тексти переважно рекламного характеру. Створюючи хоча б один якісний текст в день, можна сміливо заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн. Пропонуємо кілька популярних бірж копірайтингу та рерайтингу.

Advego

advego.com діє на просторах мережі вже більше десяти років і за цей час вона полюбилася багатьом замовникам і виконавцям. Кількість користувачів біржі становить понад 300 тис. чоловік, відповідно, ви не будете відчувати брак завдань, роботи вистачить всім.

Особливості Advego:

 1. Вільний доступ до завдань. Пройшли реєстрацію і можна сміливо приступати до роботи;
 2. На біржі можна займатися написанням текстів з нуля, рерайтом, коригуванням текстів і перекладами;
 3. За рерайт платять від 12 грн. за 1000 знаків, за коригування тексту від 8 грн.

На біржі не зовсім зрозумілий інтерфейс, до нього потрібно звикнути. Намагайтеся виконувати роботу якісно, оскільки спірні моменти між замовником і виконавцем найчастіше вирішуються на користь першого.

uatxt

uatxt.com по праву можна назвати найпопулярнішою біржею на просторах СНД. Про неї знають всі копірайтери і більшість починали свій шлях саме з неї.

Особливості біржі:

 • Оплата за 1000 знаків тексту становить від 2 до 50 грн;
 • Гнучка система виплат, можна виводити гроші на будь-який гаманець або карту;
 • Лояльне ставлення адміністрації до користувачів біржі;
 • Простий і зрозумілий інтерфейс.

На біржі є безліч замовлень на створення SEO-текстів, завдань на рерайт і переклад, до них можна приступати відразу після реєстрації.

text.lviv

text.lviv.ua - молода платформа для талановитих копірайтерів, здатна допомогти вам заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн. Новачки проходять досить складний відбір, так як керівництво проекту піклується про виняткову якість роботи копірайтерів. Вона відмінно підійде тим, хто вже має навички роботи з текстами.

Особливості text.lviv.ua:

 1. В середньому копірайтер може заробити 24 грн. за 1000 знаків;
 2. Мінімальна ціна за 1000 знаків рерайта становить 8 грн;
 3. Користувачеві надають можливість безкоштовного навчання;
 4. Діє реферальна система (25%).

Всі, хто успішно зарекомендував себе на біржі, мають стабільно високі доходи і можуть отримати цінні навички в написанні дійсно якісного матеріалу.

2polyglot

2polyglot.com - біржа з'явилася на просторах мережі 12 років тому і щорічно збільшує приплив нових користувачів. Приступити до роботи можна після проходження тесту на знання мови, вона не є відкритою. Крім того, 2polyglot.com має кілька рівнів доступу до завдань, і чим якісніше ви виконуєте свою роботу, тим вище рівень доступу з більш високооплачуваними завданнями.

Особливість:

 • На біржі в щоденному доступі знаходиться більше 700 завдань;
 • Рерайт оцінюється від 8 грн за 1000 знаків, копірайт в середньому від 12 грн;
 • Приємний інтерфейс, все зрозуміло і доступно;
 • Можливість виведення коштів на гаманці і карти. Мінімальна сума становить 50 грн.

2polyglot.com дозволяє мати стабільний заробіток, до того ж, на біржу надходить маса цікавих завдань.

Фріланс

Багато людей мріють про так звану "вільну роботу" або Фріланс. Працювати в затишній домашній обстановці і отримувати пристойні гроші цілком можливо, варто тільки вибрати правильний напрямок для роботи.

freelancehunt.com

freelancehunt.com - популярний сервіс, що спеціалізується на фрілансі. Тут можна знайти величезну кількість завдань різної тематики, вибираючи ті, які вам більше підходять. Через багатопрофільність freelancehunt.com полюбили користувачі різного віку і професій.

Особливості сервісу:

 • Виведення коштів на електронні гаманці;
 • Існує комісія на висновок 5%;
 • За кілька годин роботи над завданнями різних типів можна заробити 120 грн.

freelance.ua

freelance.ua - велика біржа з пошуку та розміщення доступних для роботи замовлень. Працює з 2005 року і зарекомендувала себе, як чесна і надійна платформа для віддаленого заробітку.

Особливості біржі:

 1. Велика кількість завдань від розробки дизайну сайту до ретушування фотографій і відео;
 2. За кілька годин можна заробити від 50 до 200 грн за виконання завдань;
 3. Можливість отримати привілейований аккаунт для доступу до більш дорогих замовлень.

freelance.ua - підійде будь-кому, хто бажає працювати віддалено, маючи додатковий дохід.

Поради

 1. Неважливо, який з видів додаткового заробітку ви вибрали, головне серйозно ставитися до своєї роботи. Так ви можете стати процвітаючим фрілансером, праця якого буде оцінений високо;
 2. Для отримання великого доходу можна зареєструватися на декількох біржах і платформах;
 3. Постійно працюйте над собою, цікавтеся новими проектами в сфері додаткового заробітку;
 4. Постарайтеся щодня виділяти деякий час на роботу, тоді можна сміливо розраховувати на солідну надбавку до бюджету.

Висновок + відео

Для заробітку в мережі необхідно мати бажання і трохи вільного часу. Не можна стояти на місці, необхідно постійно розвивати власні навички, цікавитися новими напрямками в роботі. Навіть новачок, проявляючи працьовитість, може заробити в Інтернеті від 50 до 200 грн в день. Спробуйте свої сили в декількох галузях, і ви зможете визначитися, який із способів отримання додаткового заробітку підходить саме вам.

«Як ви ставитеся до можливості заробітку в Інтернеті? Можливо, додатковий заробіток зможе поступово стати основною статтею доходу, варто тільки вірити у власні сили і розвиватися в заданому напрямку».


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити