ТікТок багато хто використовує в якості інструменту для розваги. Однак всередині соціальної мережі криється багато способів не тільки весело провести дозвілля, а й монетизувати свій канал. Особисто я знаю близько 18 способів як заробляти в Тік Ток легко і просто, при цьому не просто так зрубати грошей, а стабільно отримувати дохід.

У цій справі все залежить від наявності вільного часу, знань, навичок і бажання працювати. Словом, в сьогоднішньому списку відповідний спосіб заробітку знайде кожен. Гайда!

заробітку в Тік Ток

ЗАРОБІТОК НА ВЛАСНОМУ КАНАЛІ

Найголовніше джерело заробітку в ТікТок - це монетизація особистого каналу. Якщо ви вирішили стати популярним тіктокером, робите перші кроки в цьому напрямку або вже досягли значущих результатів, у Вас є всі шанси заробляти в tik tok на своєму профілі.

1. Підтримка челленджів, запущених брендами

Челенджі - це свого роду рекламні кампанії в ТікТок, вони працюють за принципом вірусного ефекту і поширюються по соціальній мережі за допомогою унікальних хештегів. Причому кількість переглядів хештег-челенджів безпосередньо впливає на популярність бренду і збільшує ймовірність потрапляння ролика в розділ "Рекомендоване".

Принцип просування тут такий же, як у випадку реклами музичних треків. Тобто за певну плату блогерів просять підтримати будь-якої челендж, зняти ролик і викласти на свій канал зі зверненням до підписників приєднуватися.

Заробіток: від 200 грн за челлендж, в залежності від кількості Ваших підписників і масштабів рекламованого бренду.

2. Розміщення партнерських посилань

Участь в партнерських програмах приносить хороший стабільний дохід. Розміщувати партнерські посилання можна де завгодно – на сайтах, в блогах, соціальних мережах, в тому числі і в ТікТок. Просто вставте посилання в опис під відео або в біо каналу і заробляйте на покупках своїх підписників.

А підібрати вигідну програму для співпраці можна на майданчиках salesdoubler.pro або mylead.global. Там великий вибір пропозицій для будь-якої тематики каналів і блогів.

Заробіток: залежить від умов партнерських програм. В середньому за оплачене замовлення партнерки пропонують до 20% від оплаченої клієнтом суми.

3. Монетизація прямих ефірів

Якщо ваш канал досяг позначки 1000 підписників, Вам стане доступна функція проведення прямих ефірів. І за цікаву і корисну інформацію в ефірі глядачі можуть висловлювати подяку у вигляді внутрішньої валюти ТікТок.

Тобто будь-який користувач може купувати в додатку як мінімум 100 монет за 27 грн, а потім обмінювати їх на стікери і дарувати авторам прямих ефірів. За кожен подарований стікер Вам буде нараховано 80% від його вартості. Виручені таким чином гроші можна перевести в готівку.

Заробіток: в середньому прямі ефіри переглядає близько 30% підписників. Мінімальна вартість одного стікера - 5 монет. Припустимо, що кожен гість ефіру подарує вам по одній найдешевшій наклейці. Виходячи з цього, отримаємо мінімальний заробіток за одну трансляцію:

Кількість підписників Заробіток з однієї трансляції
1000-5000 від 320 грн
5000-10 000 від 1640 грн
10 000-50 000 від 3280 грн
Більше 50 000 від 16 560 грн

Цікаво. Рекордний заробіток на прямих трансляціях числиться за жителем Китаю Мен Лей. Його ефір переглядало 22 міл глядачів, які надарували йому стікерів на 167 тис дол США.

Але врахуйте, що не кожен підписник, який переглядає ефір, подарує вам стікер. У той же час якась кількість може купити для Вас стікери не за 5 монет, а, наприклад, за 25. В такому випадку розмір заробітку збільшиться.

4. Просування / продаж товарів або послуг

ТікТок є непоганим майданчиком для просування товарів і послуг власного виробництва. Якщо ви надаєте послуги дистанційно або продаєте що-небудь в режимі онлайн – цей майданчик вам точно підійде.

Знімайте огляди, показуйте свій продукт в дії, виставляйте відео-відгуки клієнтів, додавайте посилання на розділи в інтернет-магазині, публікуйте нативний контент – все це рано чи пізно приведе Вас до продажів.

Заробіток: залежить від вартості одиниці продукції.

5. Реклама інших каналів

Рекламуйте інших тіктокерів, які ведуть канали схожої тематики за гроші. Можна почати з взаимопиара. Для цього самі пропонуйте взаємне розміщення користувачам з такою ж активністю, як у Вас.

Коли число підписників перевалить за 5k, варто розглянути і варіанти платної реклами. Тоді почніть з тіктокерів-новачків, плавно переходячи на більші і прибуткові канали.

Заробіток: безпосередньо залежить від числа і активності вашої аудиторії. На момент написання статті актуальні наступні тарифні ставки:

Кількість підписників Кількість лайків Вартість розміщення
До 100k До 500k До 200 грн
100-500к До 5m 200-400 грн
500k-1m До 15m 400-1400 грн
1-5m До 50m 1400-2800 грн
От 5m От 50m 2800-4 000 грн

До речі. Якщо ви плануєте заробляти даним методом, то реєструйтеся на біржі блогерів - > Tiktopers

6. Просування музичних треків

Більшість відео в ТікТок супроводжуються музичними композиціями. Їх назва відображається в нижній частині екрана у відкритому доступі. І при натисканні на назву вподобаного треку, можна застосувати його в роликах на своєму каналі.

Чим частіше використовується певна мелодія серед тіктокерів, тим популярніше вона в соціальній мережі і вище її позиції в рейтингах. Саме для цього виконавці або автори треків часто просять блогерів використовувати їх мелодії в якості музичного супроводу в своїх роликах за певну плату.

Заробіток: від 80 до 200 грн за трек.

7. Амбасадорство

Амбассадор - це людина, яка внутрішньо і зовні відповідає іміджу компанії, несе основні цінності і є активним користувачем торгової марки. Він виступає офіційною особою бренду, уособлює образ ідеального споживача, бере участь в різних іміджевих і рекламних заходах, а також мотивує людей на здійснення покупок.

Безліч амбасадорів мешкає і в ТікТоку. Тіктокери знімають ролики в брендовому одязі, в магазинах і кафе, на тлі виставкових стендів і т.д. Головне – кожен ролик амбассадора на каналі прямо або побічно повинен бути пов'язаний зі згадкою бренду.

Заробіток: від 6 до 40 тис грн/міс, в залежності від масштабів бренду і кількості наведених вами клієнтів.

ЗАРОБІТОК НА СТВОРЕННІ РОЛИКІВ

Якщо у Вас немає власного каналу і спраги стати популярним тіктокером, але є великий творчий потенціал і здібності в створенні і обробці відео, наступні способи заробітку для Вас.

1. Написання сюжетних сценаріїв

Престижні бренди не можуть робити публікації "на коліні". Тому ролики, які публікуються на каналах брендів або великих компаній, повинні бути продумані і зняті відповідно до загальної маркетингової стратегії.

Взагалі ТікТок для багатьох великих брендів аж ніяк не пріоритетний канал просування, і часто у штатних фахівців не вистачає часу на повноцінне ведення каналу в цій мережі. Тут на допомогу приходять віддалені фахівці, і компанії часто вдаються до їх послуг.

Так що якщо ви початківець сценарист, блогер, комерційний автор, журналіст, SMM-спеціаліст або просто вмієте захоплююче розповідати історії – можете пробувати себе в цьому напрямку і почати заробляти.

Заробіток: від 200 грн за сценарій.

2. Відеооператор/Відеограф

Єдиний формат контенту на ТікТок - відео ролики. При цьому багато компаній не можуть дозволити собі постити ролики середньої якості, зроблені на смартфон SMM-щика. Це не солідно і відразу псує загальне враження про імідж компанії. А наймати штатного відеооператора для зйомок коротких кліпів не завжди рентабельно. Тому-то і вдаються частіше до допомоги операторів на годину.

Якщо ви фахівець в цій справі або просто захоплюєтеся відеозйомкою – це може стати непоганим джерелом додаткового доходу.

Заробіток: від 200 до 1200 грн/год.

3. Монтаж роликів

Наступний щабель зйомки роликів для ТікТок - монтаж. Монтувати кліпи може як відеоператор (тоді вартість години його роботи буде на порядок вище), так і окремий віддалений фахівець. Вам варто звернути увагу на цей вид заробітку, якщо ви володієте професійними програмами для монтажу відео і вмієте якісно з'єднувати кілька кадрів в один відеоряд.

Заробіток: від 200 грн за ролик.

4. Обробка роликів відео-пресетами

У соціальних мережах існує тренд оформлення профілю в єдиному стилі, ідентичною колірній гамі. Для цього є пресети - спеціальні настройки, що дозволяють приводити різні фотографії до однієї кольорово і світлокорекції.

Але технології не стоять на місці, і зараз активно користуються попитом такі ж настройки для відео. Якщо ви володієте графічним редактором Adobe Photoshop Lightroom, у Вас є відмінний шанс заробляти на обробці роликів для ТікТок. Інший варіант - продавати готові відео-пресети авторам каналів.

Заробіток: від 200 грн за ролик.

5. Створення заставок для роликів

Ще один нюанс в оформленні каналів в ТікТок - це заставки (превью) на ролики (за аналогією з заставками на каналах в YouTube). Зараз цей напрямок ще не розвинене, але в недалекому майбутньому стане вельми актуальним і секундні заставки на відео в єдиному стилі будуть важливим фактором для профілів.

Сьогодні у Вас є шанс одним з перших зайняти цю нішу. Тим більше, що навичок для цієї справи потрібно по мінімуму - всього лише знання будь-якого графічного редактора. Ну і фантазія, звичайно.

Заробіток: від 200 грн за заставку.

ЗАРОБІТОК НА SMM

Наступні методи для тих, хто мріє стати видатним вузьким SMM-фахівцем або вже веде проекти з просування в соціальних мережах на фрілансі або в штаті рекламного агентства. Тобто я розповім про те, як заробити в Тік Ток на знаннях основ маркетингу в соціальних мережах.

1. Налаштування реклами

У відкритому доступі поки дуже мало статей та Інструкцій про те, як можна налаштовувати рекламу в ТікТок. З цієї причини деякі тіктокери і власники бізнесу поки не можуть створювати рекламні кампанії самостійно.

Але насправді, настройка реклами в ТікТок мало чим відрізняється від розміщення оголошень в інших соціальних мережах. Тому, якщо Ви знайомі з основами SMM і таргетингу, можете сміливо пропонувати свої послуги по запуску реклами.

Заробіток: від 800 грн за рекламну кампанію.

2. Створення SMM-стратегії для каналів

Як я вже говорила вище, для багатьох великих компаній ТікТок - не пріоритетний напрямок для просування. Але щоб не відставати від трендів розвитку, мати цікавий канал тут прагнуть всі. І домогтися високих результатів можна тільки дотримуючись чіткої якісної стратегії ведення і просування.

А для її розробки нерідко залучають віддалених фахівців як власники бізнесів, так і популярні блогери. До цього дня переважна більшість SMM-агентств ще не додали просування в ТікТок в список своїх послуг. І дарма, це вже активно користується попитом. Тому раджу звернути увагу на цю нішу.

Заробіток: від 6 тис грн.

3. Написання контент-планів для каналів

Ще один навик SMM-щика, який може приносити вам дохід на базі ТікТок – це вміння залишати контент-плани. У ТікТок, так само як і в інших соцмережах, необхідно відстежувати ефективний час публікацій, стежити за частотою їх оновлення.

Тут немає універсального рецепту для всіх каналів - все індивідуально, залежить від тематики та активності аудиторії. Якщо ви вмієте чергувати види контенту і аналізувати піки активності в ВКонтакті або Instagram, пробуйте брати проекти і в ТікТок. Принцип роботи однаковий.

Заробіток: від 800 грн (контент-план на місяць).

ЗАРОБІТОК НА СЕРВІСАХ

Як в будь-якій соціальній мережі, в ТікТок вже існують сервіси по накрутці підписників, лайків і переглядів. Багато з них надають можливість підзаробити на виконанні цих дій. Нижче представлені кілька перевірених платформ, готових платити за вашу активність.

1. Tiktop-free

Сервіс спеціалізується на накрутці і заробітку тільки в ТікТок. Гроші на рахунок зараховуються відразу після виконання завдання і доступні для виведення на QIWI, Webmoney. До речі, на сервісі передбачені штрафи за відписки і зняття лайків. Тому раджу бути чесними.

Заробіток: до 90 коп за лайк / підписку.

2. Vktarget

Багатофункціональна платформа. Тут можна заробляти на активності в будь-яких соціальних мережах, в тому числі і в ТікТок. Виручені гроші стають доступні для виведення протягом двох днів після подачі заявки.

Заробіток: до 50 коп за дію.

3. UNU

Сервіс працює за аналогією з попередніми. За виконання примітивних дій на рахунок виконавця нараховується грошова винагорода. Однак тут є й інший, більш вигідний спосіб заробітку – реферальна програма. Тобто запрошуючи на сайт користувачів за своїм посиланням ви можете заробляти 25% від комісійного збору. Так з кожної сотні, витрачених рефералом, ви отримаєте по 2 грн.

Заробіток: від 2 грн за кожного залученого користувача.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ЗАРОБІТОК В ТІКТОК

Розмір доходу в Тік Ток насправді залежить не тільки від вашого бажання працювати, але і деяких технічних характеристик вашого каналу. Щоб збільшити заробіток, необхідно підвищити популярність і потрапити в розділ "Рекомендоване". Ось кілька порад, як цього домогтися:

 1. Креативний контент. Придумуйте цікаві сюжети, використовуйте незвичайні образи і локації, приділяйте увагу обробці відео, фільтрів, стікерів – всьому, що відрізняє ваш ролик від інших;
 2. Регулярні публікації. Не дайте підписникам занудьгувати - складайте контент-план і дотримуйтесь йому. І краще постити ролики не менше 2 разів на тиждень в піки максимальної активності вашої аудиторії;
 3. Зростання підписників. Використовуйте взаємопіар, домовляйтеся про рекламу у популярних тіктокерів, проводите конкурси, лайктайми, працюйте з сервісами по накрутці, розміщуйте посилання на свій канал в інших соціальних мережах;
 4. Музика з ТОПа. Під кожною популярною музичною композицією розміщуються ролики з її використанням. Так у Вас з'явиться шанс бути побаченим великою кількістю людей абсолютно без витрат;
 5. Реакції на ролики. Залучіть до себе увагу за допомогою вже прославившихся роликів. Для цього публікуйте реакції на них. Користувачам ТікТок такий формат полюбився, вони активно дивляться таке і підписуються;
 6. Участь у челленджах. Коли бренди запускають масштабні челенджі, користувачі переглядають вже записані ролики на цю тему, щоб надихнутися на створення власного шедевра;
 7. Використовувати Tik-Code. Створіть QR-код вашого каналу, розмістіть його на візитках, сайті або в примірювальних вашого магазину. Запропонуйте невеликі подарунки або знижки за підписку, відео зі згадуванням вашого бренду.

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ

Як бачите, способів заробітку в ТікТок вже досить багато, і з плином часу їх кількість буде тільки рости. Заробляти в цій соціальній мережі може практично будь-який бажаючий, необхідно тільки відповідність деяким вимогам:

 1. Кількість підписників. Їх повинно бути не менше 1000. Це саме та межа, коли сторінка починає більш активно набирати популярність і стає цікава рекламодавцям;
 2. Активність аудиторії. Підписники повинні бути живими і реагувати на ваші публікації. Рекламодавці перед замовленням реклами завжди звертають увагу на кількість переглядів, лайків і коментарів на ваших роликах;
 3. Заповнений профіль. Чим більше полів у вашому профілі заповнено, тим більшу довіру він буде викликати. Завантажте аватар, вкажіть реальне ім'я або назву компанії, пропишіть, чим займаєтеся, вкажіть посилання на соцмережі.

І на закінчення відкрию секрет, на яких майданчиках можна знайти всі перераховані в статті способи заробітку.

 1. У самому ТікТок. Використовуйте хештеги #вакансія, #реклама, #піар та інші, що відносяться до обраного методу заробітку;
 2. Розділ "Рекомендоване". Там нерідко з'являються ролики з різними комерційними проханнями і вакансіями;
 3. Біржі фрілансерів. Опишіть на них свої навички і досвід. Там дуже часто шукають людей для роботи в ТікТок;
 4. Сервіси з пошуку виконавців. Яндекс.Послуги і т. п. Там роботодавці публікують завдання, які потрібно виконати;
 5. Пропонувати свої послуги. Запропонуйте популярним авторам стати їх асистентом і допомагати з каналом за деяку плату.

ВІДЕО

Я сподіваюся, що тепер у Вас точно закрите питання "чи можна заробити гроші в Тік Ток?”. До того ж, не обмежуйтеся одним методом, пробуйте різні підходи, і буде вам щастя.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити