Як заробити 50000 грн? Сьогодні існує маса способів отримувати хороший дохід. І для цього необов'язково працювати на трьох роботах. Головне, побачити можливості, повірити в себе, поставити мету і докласти всіх зусиль для її досягнення. Для тих, хто хоче поліпшити матеріальне становище, ми пропонуємо 7 працюючих способів, щоб отримати бажані гроші.

Як заробити 50000 грн

Що для цього потрібно

На перший погляд, для багатьох людей 50000 грн здається непідйомною сумою.

У реальному житті так склалося, що заробляти такі гроші вдається тільки висококваліфікованим фахівцям, військовим і людям на високих посадах. Тому людині, яка звикла думати, що великі гроші можна тільки отримати від багатих батьків, які забезпечать високооплачуваною роботою «по знайомству» або передадуть управління налагодженим бізнесом, властиво сумніватися в своїх можливостях.

Насправді, такі люди самі «програмують» себе на злиденне існування. Головна перешкода на шляху до фінансового благополуччя – це переконаність у своєму безсиллі. Тому, якщо ви хочете заробити 50000 грн, відкиньте сумніви і повірте, що у вас це вийде. Після правильного настрою придумайте потужну мотивацію, для чого вам потрібна ця сума грошей. Так в вас з'явиться ще більше цілеспрямованості і залишиться тільки вибрати сферу майбутньої діяльності.

Роздумуючи над способом заробітку грошей, визначитеся, якими ресурсами ви маєте в своєму розпорядженні:

 1. Знання - наявність поглиблених професійних навичок в будь-якій області значно підвищують шанси на успіх;
 2. Вільний час - будьте готові присвячувати роботі багато часу, якщо воно обмежене, підбирайте заняття, щоб все встигати;
 3. Фінансові можливості - від розміру початкового капіталу або його відсутності залежить вибір майбутньої діяльності.

Бізнес з Китаєм

Перепродаж товарів з Китаю - один з найбільш прибуткових і популярних способів заробити п'ятдесят тисяч грн.

На сьогоднішній день тема роботи з китайськими виробниками залишається актуальною для багатьох підприємців. Особливу привабливість має висока маржинальність товарів - націнка становить 300-500%. До додаткових переваг відносять:

 • хороша якість дешевої продукції;
 • робота безпосередньо, без посередників;
 • для старту досить невеликих інвестицій (від 10000 грн).

Бізнес з Китаєм має просту організацію. Підприємець закуповує товар, який його цікавить, на одному з торгових інтернет-майданчиків (Taobao.com, Aliexpress.com та інші) і продає її за своєю ціною в торгових точках, парках, поширює серед знайомих і за принципом «сарафанного радіо». Онлайн-торгівля здійснює через сайти агрегатори оголошень, реклами або за допомогою свого сайту-одностранічніка.

До неприємних моментів відноситься:

 • тривалий термін доставки;
 • незнання мови створює додаткові труднощі;
 • необхідність митного очищення товару.

Партнерські програми

Заробити 50000 грн за посередницькі послуги по залученню клієнтів цілком реально. Якщо ви креативні і володієте даром переконання, шукайте цікаві оффери на спеціалізованих сайтах. Одна з найнадійніших партнерських майданчиків з великими можливостями — Admitad.com.

Після реєстрації перед учасником відкриється велика кількість пропозицій. Ваше завдання полягає в активній рекламі товару або послуги. Але щоб отримати винагороду, потрібно виконати деякі умови. Гроші платять, якщо користувач «перейшов» за партнерським посиланням на сайт замовника і здійснив цільову дію. Це може бути здійснення покупки, перегляд сторінок веб-ресурсу, відкриття рахунку в банку, оформлення кредитної картки та інші.

Відеоблогінг

YouTube - популярний відеохостинг, розкрутивши канал на якому, можна заробити від 50000 грн і навіть більше. Даний вид заробітку припаде до душі творчим особистостям, які вміють знімати захоплюючі відеоролики.

Що потрібно для роботи:

 • комп'ютер з виходом в інтернет;
 • хороша відеоапаратура;
 • навички роботи з програмами для створення та монтажу відеоконтенту;
 • безмежна фантазія і вміння бути цікавим аудиторії.

Для початку потрібно придумати чіпляє назву і правильно оформити канал. Всі описи повинні складатися з урахуванням ключових фраз, які вводять користувачі в рядку пошукача. Це допоможе швидко знайти канал і підвищити його ранжування.

Щоб почати отримувати хороший дохід, доведеться потрудитися:

 • регулярно знімати і викладати якісне відео (не рідше 2 разів на тиждень);
 • завоювати лояльність глядачів, щоб набрати першу тисячу підписників і 4000 годин переглядів за рік.

На відеохостингу платять за покази реклами, розмір доходу від якої залежить від кількості переглядів і теми відео. Хороший гонорар відеоблогери отримують за інтеграцію реклами в відео, тим самим ненав'язливо підігріваючи інтерес до рекламованого товару або послуги.

Відкрити свій бізнес

Відкрити власну справу з нуля швидко не вийде. Щоб домогтися високих фінансових показників, потрібно пройти всі фази становлення бізнесу. При цьому важливо вибрати прибуткову нішу, розробити бізнес-стратегію і крок за кроком просуватися до наміченої мети.

Почати працювати «на себе» без початкових інвестицій нереально. Їх розмір може варіюватися у великих межах в залежності від масштабів майбутнього проекту. Для тих, хто хоче забезпечити собі гарантії успіху, є можливість почати бізнес по франшизі. За певну плату (паушальний внесок) компанії з гучним ім'ям допоможуть стати частиною успішної команди, передавши накопичений досвід і знання початківцю франчайзі.

При виборі більш легкого шляху будьте готові «ділитися прибутком», виплачуючи роялті (відсоток від виручки) і дотримуватися стандартів роботи, використовуючи фірмовий стиль франчайзера. У будь-якому випадку, навіть під керівництвом досвідчених консультантів, щоб вийти на хороший дохід, працювати потрібно багато.

Акції

Наявність вільних активів можна направити на формування пасивного доходу.

Але, вкладаючи гроші в акції, швидко заробити сотку, мало у кого вийде. Купувати акції вигідно тим, хто налаштований на довгострокові вкладення. Крім того, потрібно подбати про різноманітність інвестиційного портфеля. Правильно, якщо він буде складатися з цінних паперів різних компаній.

Як працюють акції:

 • держатель має право на отримання дивідендів (1-2 рази на рік);
 • дохід можна отримати, перепродавши паперів за вищою ціною.

Другий варіант заробітку більше підходить досвідченим інвесторам. Новачкові складно розібратися, коли продавати акції, а коли не варто. Коливання вартості відбуваються іноді з найнесподіваніших причин. Наприклад, через висловлювання впливових політиків або бізнесменів в соціальних мережах.

Єдиний спосіб "зірвати великий куш" - це купити акції перспективної компанії, діяльність якої пов'язана з інноваційними розробками. В цьому випадку, є велика ймовірність, що повіривши в нікому невідому групу вчених-бізнесменів, після їх зльоту, ви станете володарем величезного прибутку.

Бізнес на Амазоні

Amazon - найбільша торгова інтернет-майданчик, що надає можливість для заробітку.

Щодня сайт відвідують тисячі користувачів з усього світу з метою купити або продати різний товар. Ресурс виступає в ролі посередника і бере за це плату. Кожен зареєстрований користувач може створити інтернет-магазин, а продукцію зберігати на складі Амазона.

Товари для перепродажу найчастіше закуповуються в Китаї. Особливою популярністю користуються незвичайні товари, які розходяться на американському сайті, як гарячі пиріжки.

Фінансова ефективність вашого бізнесу на Амазоні залежить від актуальності товарної ніші, ексклюзивності, якості товару і наявності комерційної жилки у продавця.

Поради

Якщо ви мрієте заробити 50000 грн, але ще не перейшли до рішучих дій, прислухайтеся до порад успішних бізнесменів:

 1. Не відкладайте важливі справи на потім. Вже сьогодні вибирайте відповідний спосіб заробітку і приступайте до бізнес-планування майбутнього проекту.
 2. Розробивши стратегію, бажано з попередніми розрахунками, зробіть перший крок з розмитих мрій до поставленої мети.
 3. Отримавши перші позитивні результати, не зупиняйтеся. Пам'ятайте, щоб прийти до фінансової незалежності, працювати потрібно багато.
 4. Постійно аналізуйте обстановку і при необхідності міняйте тактику ведення бізнесу.
 5. Будьте вірні своїм переконанням і не беріть до уваги негативні висловлювання оточуючих. Не дайте їх сумнівам перемогти себе.

Висновок + відео

Тепер я думаю, у вас не залишилося сумнівів, що заробити 50000 грн, реально. Звичайно, щоб вийти на такий рівень, доведеться добре попрацювати, вкластися в своє навчання і бізнес. Але всі зусилля будуть працювати на вас, і вже зовсім скоро винагородяться бажаним результатом. Якщо ви ще не заробили потрібної суми, задумайтеся, що заважає змінити своє життя? У більшості випадків, це лінь і страх перетворитися в невдаху. Тому, відкиньте сумніви і почніть діяти прямо зараз.

Поділіться в коментарях, який із способів заробітку дієвим вважаєте ви? Можливо у когось вже є досвід у вищеописаних сферах, розкажіть, ми раді будь-якій думці. Пишіть нам і не забудьте оцінити статтю!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити