Привіт, друзі! У вас мало вільного часу, але є велике бажання почати заробляти в Інтернеті? Зараз це вже не проблема, кожен бажаючий може почати з простих завдань і заробляти від 1 грн в хвилину. Підробіток в мережі без вкладень вже не міф і для цього є безліч бірж і варіантів.

Більшість сервісів для початківців фрілансерів платять небагато, але доручення на них виконуються за 1-2 хвилини. Інтернет надає багато можливостей, щоб навіть за 5 хвилин можна було отримати 200-500 грн і більше. Але тут звичайно потрібно знати круті схеми і вміти ними користуватися.

Для початку, просто перестаньте ставитися до Інтернету як розваги в соціальних мережах. Щодня мільйони людей в мережі годинами дивляться ролики на YouTube, ставлять лайки на фотографії в ВК, пишуть коментарі до постів і т.д. Але навіть такі прості дії оплачуються в Інтернеті, до того ж є ще багато швидких способів заробити.

Як заробити грошей за 5 хвилин

Скільки гривень можна заробити за 5 хвилин

Прибутковість буде в залежності від виду діяльності, на якому зупиняє свій вибір Манімейкер. Звичайний новачок, який не володіє спеціальними навичками і планує працювати без вкладень, може заробляти від 2 до 20 грн за 5 хвилин. Невеликі попередні інвестиції дозволяють збільшувати одержуваний прибуток в кілька разів.

Проаналізувавши ці цифри, можна зробити висновок про те, що низькокваліфікована праця в мережі здатна успішно конкурувати із зайнятістю в офлайні. Для того щоб переконатися в правильності цього умовиводу, досить підрахувати, на які виплати можуть розраховувати звичайні робітники або бюджетники в регіонах.

Середня заробітна плата в місяць, а це близько 200 робочих годин, у таких співробітників становить 12.000 грн. Це означає, що середньостатистичний працівник, зайнятий в офлайні, за кожну робочу п'ятихвилинку отримує приблизно 4-6 грн.

Багато фрілансерів ставлять собі за мету заробляти в місяць 20.000-40.000 грн. Щоб вийти на такий дохід, потрібно отримувати за свою роботу 8-16 грн за 5 хвилин.

Якщо розглядати варіанти для новачків і без вкладень, таких сум відразу отримувати швидше за все не вийде, буде потрібно як мінімум час і набиратися досвіду. Якщо дивитися в бік інвестицій, тоді можна набагато швидше збільшити початковий капітал і постійно масштабувати свій онлай-бізнес.

Чи можливий заробіток в Інтернеті без вкладень

Коли мова йде "Без вкладень", мається на увазі без початкового інвестування грошей. Але тоді, в цьому випадку точно доведеться вкладати свій час, знання і працьовитість. Якщо ви хочете більше отримувати-доведеться більше працювати.

Втім, для заробітку в Інтернеті за 5 хвилин 2-4 грн буде потрібно в основному вільний час, для того щоб:

  • Спочатку дізнатися, як взагалі можна почати заробляти новачкові з нуля, саме цьому питанню і присвячена велика частина матеріалу на цій сторінки.
  • Завести кілька електронних гаманців для виведення грошей з бірж, на створення рахунку в платіжних системах знадобиться буквально 5-10 хвилин.
  • І звичайно, вибрати для себе кращий спосіб заробітку і безпосередньо приступити до самої роботи.

Зароблені гроші на різних біржах фрілансу накопичуються на внутрішньому рахунку виконавця. При досягненні мінімальної суми, їх можна буде вивести на свій електронний гаманець PAYEER, Perfect Money, Payoneer та інші, потім кошти можна перевести на карту і перевести в готівку в банкоматі.

Рекомендується довго не зациклюватися на швидких способах заробітку 200-500 грн на карту, наприклад для онлайн ігор, а продовжувати розвиватися. Адже в мережі вже створено багато можливостей для побудови постійного джерела доходу. А в деяких випадках практично пасивного, де на роботу з часом можна приділяти не більше 5 хвилин або 1 години в день.

Реальні способи заробітку за п'ять хвилин

Нижче більш детально розберемо основні види заробітку в мережі щоб заробляти 2-40 грн за 5 хвилин, які зможе освоїти навіть новачок, але готовий приступити роботі і отримувати корисні навички прямо зараз.

Заробіток 2 грн за п'ять хвилин на буксах

Одним з найпростіших і доступних способів підробітку в Інтернеті є завдання на поштовиках або буксах. Так називають сервіси, які платять початківцям фрілансерам за виконання найпростіших дій, які не потребують певної кваліфікації і знань.

Це можуть бути переходи на сайти, за реєстрацію на певних сервісах, оформлення підписки на зазначені в завданнях акаунти і групи, за участь в голосуваннях або опитуваннях, написання осмислених коментарів, замовних відгуків про товари і послуги та ін.користувачі мають право самостійно вирішувати, які замовлення і за якою ціною приймати до виконання.

За кожну виконану задачу користувачі отримують винагороду, на більшості таких клікових бірж його розмір усереднений в межах 1 до 8 грн. В інеті функціонує безліч таких буксів, вже встигли завоювати довіру рекламодавців і виконавців. До числа лідерів в цьому сегменті можна віднести такі сервіси, як Соцпаблик і Сеоспрінт.

Socpublic.com - це стрімко розвивається Поштовик, на якому можуть заробляти не тільки досвідчені манімейкери, а й новачки. Проект налічує понад 5 тис. доступних завдань і постійно розширює свій функціонал. Виконавцям, які пройшли нескладну процедуру реєстрації, відкривається доступ до участі в безлічі нескладних і цікавих дорученнях.

Найбільш популярними способами підробітку на цьому буксі є переходи на сайти рекламодавців, написання коментарів, реєстрація на певних сайтах, підписки на групи, лайки і репости, встановлення мобільних додатків і ін. Також адміністрація сайту регулярно проводить для виконавців конкурси з цінними призами, дозволяє працівникам збирати щоденні бонуси

А користувачі, які беруть участь у реферальній програмі, можуть розраховувати на отримання частини доходу залучених рефералів — до 60%. Для того щоб вивести перші гроші з біржі, досить накопичити 4 грн. Виплати проводяться на електронні гаманці, зареєстровані в популярних платіжних системах, а також на банківські карти і баланс мобільних операторів.

Seosprint.net - це один з найвідоміших буксів, що працюють в інеті. Поштовик був створений ще в 2010 році. Зареєструвавшись на цьому проекті, можна отримати доступ до безлічі високооплачуваних доручень. На відміну від попереднього сайту, тут учасникам системи надається право вибирати більш зручну валюту для виплат.

Дворівнева реферальна система дозволяє партнерам сервісу забирати собі від 5 до 50% від доходу залучених рефералів. Мінімальна сума виведення тут залежить від того, якою платіжною системою користується одержувач коштів. Надається можливість виводити зароблені гроші на гаманці, банківські рахунки та інші доступні способи.

Всі букси мають схожий формат для виконавців і рекламодавців. Відмінності між ними носять несуттєвий характер. Десь для розрахунків використовують гривні або долари, десь учасникам пропонують додаткові категорії завдань, інший список платіжок і т. д.

По суті - кліки це найпростіший варіант отримувати 2 грн за 5 хвилин. Працюючи на декількох поштовиках одночасно і відгукуючись тільки на вигідні пропозиції, можна забезпечити собі нехай і не найвищий, але швидкий і стабільний дохід.

Як заробити 1 грн в хвилину в соцмережах

Практично у кожної сучасної людини є один або кілька акаунтів в соцмережах. Однак далеко не всі вони володіють інформацією про те, що лайки, репости, коментарі, підписки на спільноти та інші звичні дії можуть приносити дохід. У Мережі вже працює безліч сервісів накрутки, які виступають посередниками між фрілансерами і рекламодавцями, які просувають свої товари, послуги і бренди в соціальних мережах.

Виконуючи завдання (ставлячи лайки, роблячи репости, підписуйтесь на канали і спільноти, переглядаючи відеозаписи, коментуючи пости та ін.), користувачі створюють видимість активності в комерційних акаунтах, що належать замовникам. Проектів з накрутки створено вже кілька сотень, але найбільш популярними біржами для роботи, що працюють в цьому сегменті, є кілька сайтів, на яких ми і зупинимося більш детально.

socialtools.io - затребувана платформа для заробітку в соцмережах, що працює з 2011 року. Зараз на ресурсі зареєстровано близько 1 млн. чоловік з самих різних куточків СНД. Для того щоб почати виконувати тут завдання, необхідно пройти просту реєстрацію і прив'язати до аккаунту на біржі сторінки від всіх робочих соцмереж. За виконання одного замовлення можна заробити від 8 коп. до 1 грн. Перелік доручень оновлюється раз в кілька хвилин.

ВКтаргет дозволяє фрілансерам з нуля заробляти гроші у всіх популярних соцмережах. Функціонал платформи постійно зростає, виконавці можуть використовувати як десктопну версію сайту, так і зручний мобільний додаток. Мінімальна сума виведення - 6 грн. гроші можна перераховувати на всі популярні електронні гаманці і мобільний рахунок.

clickworker.com - затребуваний сервіс коментарів, що надає новачкам можливість заробляти на виконанні простих дій в соцмережах: на проставленні лайків, переглядах відеозаписів, підписках на канали і безпосередньо на самих коментарях і відгуках. Після проходження спеціального тесту користувачі отримують доступ до високооплачуваних замовлень, що вимагають певних навичок і знань (наприклад, до завдань з написання осмислених коментарів на форумах і відгуках на інтернет-магазинах).

Заробіток на платформі залежить від складності вирішуваних виконавцем завдань. Так, за виконання одного замовлення можна отримати від 1 до 15 і більше грн. Користувачі біржі можуть також заробляти і на реферальной програмі. Учасники партнерки, які залучили рефералів, отримують 10% від коштів, зароблених системою з працівників, і 20% від доходів, отриманих адміністрацією сайту від залучених рекламодавців. Мінімальна сума для виплат тут - 40 грн. Для виведення грошей можна використовувати гаманці.

vprka.com - це зручний сервіс для роботи у Вконтакті та інших соціальних мережах. На біржі щодня з'являється не менше 200 нових замовлень. Платформа платить виконавцям за репости публікацій, проставлення лайків, вступ до спільноти або підписки на сторінки. Також сайт надає всім бажаючим можливість підвищити свій дохід за допомогою участі в реферальній програмі (учасники можуть забирати собі до 20% від винагород і до 10% від витрат залучених користувачів).

Зароблені кошти миттєво зараховуються на особовий рахунок в особистому кабінеті проекту. Адміністрація сайту регулярно проводить цікаві конкурси з грошовими призами. Крім цього, найактивніші учасники отримують доступ до додаткових бонусів в системі. Мінімальна сума, яку може вивести Виконавець, становить 20 грн. Виплату можна замовити на баланс мобільного телефону або на електронні гаманці.

Підробіток в соціальних мережах на завданнях не приносить високого доходу — 20-80 грн в день, але не вимагає вкладень або спеціальних знань. Найчастіше вартість замовлень не перевищує 1 грн, однак і на виконання кожного з них йде не більше 1 хвилини. Користувачі, які беруть участь в партнерській програмі і запрошують на біржі друзів і знайомих, отримують можливість істотно збільшити свої заробіток за рахунок реферальних відрахувань.

Продаж своїх фото і графіки на фотобанках

Такий спосіб заробити, як торгівля графікою і фотографіями, підходить далеко не кожній людині. Скористатися ним можуть тільки ті люди, які володіють спеціальними навичками і знаннями, тобто вміють фотографувати і створювати web-малюнки. Посередниками при укладанні угод між покупцями і продавцями стають спеціальні сервіси-фотостоки.

Автори, які пройшли реєстрації на таких сервісах, можуть виставляти на продаж як професійні знімки і графічні малюнки, так і фото, зроблені на звичайний телефон. На практиці виходить, що за 5-10 хвилин можна зробити кілька хороших фотографій і продати їх по 100-120 грн. Як приклади фотобанків можна привести кілька прибуткових сайтів.

Adobe Stock - це великий сервіс, що спеціалізується на реалізації відеозаписів і зображень. Сайт встановлює наступні вимоги до фотознімків, що продаються в системі: формат-JPEG, дозвіл 2-40 Мп. Мінімальна ціна одного зображення на фотостоці близько 12-16 грн. Однак в каталозі біржі можна знайти і фотографії, вартість яких в десятки разів перевищує початкову.

Після продажу зображення 30% від отриманої суми надходить у розпорядження адміністрації фотобанку, а 70% виплачується автору. Зароблені гроші можна вивести на карту і рахунки інших популярних платіжних системах.

Dreamstime.com - це відомий зарубіжний проект, що спеціалізується на торгівлі фотографіями та іншими зображеннями в Інтернеті. Фотосток пред'являє також вимоги до знімків, що виставляються авторами на продаж: формат — JPEG, дозвіл 3-70 Мп.

Виручка від реалізації стандартної фотографії в системі в межах від 0,5 до 3 доларів. Унікальні знімки оцінюються вище, ціна на них може доходити до 35 доларів. Кошти, отримані на біржі, можна вивести на банківську карту або на рахунок в MoneyBookers, Payoneer і PayPal.

Авторам, які планують заробляти на торгівлі фотографіями і веб-графіки, слід уважно стежити за трендами, уникати непопулярних ніш і віддавати перевагу тим темам, які в моменті користуються попитом. Готові зображення доцільно доводити до ідеалу в графічному редакторі Adobe Photoshop або в інших редакторах.

Як заробляти на партнерських програмах

Що мають на увазі собою партнерські програми і як на них заробляти? Тут виконавці виступають в ролі посередника між покупцем і продавцем. За це і отримують заробітну плату. Це може бути все що завгодно: починаючи з покупок, закінчуючи онлайн-діями. Зараз робота з партнерками користується особливою популярністю. Користувач отримує комісійні близько 5-30% від вартості товару або послуги за залучення покупця.

Учасником партнерської програми ви можете стати відразу після того, як пройдете реєстрацію і отримаєте унікальне посилання. Знадобиться вона вам як раз таки для виконання своєї роботи. Поширюйте її скрізь: в соціальних мережах, форумах, спільнотах та інших майданчиках Інтернету. Якщо ви хочете спростити роботу і підвищити дохід, створіть своє тематичне співтовариство або сторінку. Де ж знайти такі програми і приступити до роботи?

В основному пропозиції розміщуються на тематичних агрегаторах або на самому сайті товару на сторінці «Партнерська програма». У СРА-мережах від Виконавця не потрібно виконання будь-яких особливих дій. Ви проходите реєстрацію, отримуєте необхідну для поширення Лінк, поширюєте його на всіх доступних ресурсах. Через деякий час вам будуть приходити гроші на рахунок. Сума, яку Ви отримаєте, буде залежати від умов, які виставляє адміністрація партнерської програми.

salesdoubler.pro - найбільш відома СРА-мережа інету і займає дану позицію не перший рік. Платформа містить в собі тисячі партнерських оферів. Офіційно майданчик почав свою роботу в далекому 2010 році. У подібних програм безліч різноманітних тематик. Найбільш популярні онлайн-продажу одягу та електроніки, будь-яких послуг.

Трафік приймається з усіх країн, а вивести зароблені партнерські нарахування можна починаючи з 400 грн. на електронні гаманці PayPal і ePayments або банківські картки. Гроші будуть переведені протягом 1-5 робочих днів.

Якщо ви хочете отримувати максимальний прибуток - займайтеся оферами, де акцент зроблено на отримання процентного доходу від продажів. Що це означає? Наприклад, ви стаєте партнером компанії, яка продає путівки в ту чи іншу країну. Після того, як людина набуває по вашому посиланню путівку, ваш рахунок поповнюється на обумовлений відсоток.

Швидкий заробіток 50-200 на спортивних ставках

Ставки на спортивні ігри завжди були актуальними. Однак зараз онлайн-ставки набирають особливу популярність. Відбувається це завдяки тому, що на них можна швидко заробити, якщо ставка зіграла. Україна, визнала цей тип розваги і заробітку легальним. Таким способом ви можете отримати непогану суму за 1 хвилину, але для цього ви повинні добре розбиратися у всіх тонкощах певного спорту. Так як в даній справі, фортуна вам особливо не допоможе.

Щоб домогтися хорошого профіту, ви повинні стежити за всіма новинами, дотримуватися стратегій і аналізувати результати, розбиратися в командах і їх учасниках. Якщо ви будете володіти певними знаннями в цій сфері, то зможете знизити ризик програшу. Новачкам в даній справі рекомендують почати з футбольних або тенісних ігор. Ставки можна робити за допомогою офіційних букмекерських контор, але не забувайте про Комісію.

Parimatch - ця онлайн платформа найбільш популярна серед БК. Контора славиться своєю надійністю, а також наявністю різноманітних ліній для ставок і додаткових сервісів для просунутих гравців. Лідируючі позиції в рейтингах беттінг-контор, займає вже кілька років і стабільно виплачує виграші без підводних каменів.

Ні для кого не секрет, що заробіток на ставках найбільш популярний в інеті. Однак щоб побільше заробляти, доведеться спочатку внести певну суму на рахунок БК. Найчастіше не особливо великого розміру. Якщо ви новачок в даній діяльності, не ставте більше 5% від загального ігрового банку. Дотримуйтеся такої фінансової тактики, поки не розберетеся у всіх тонкощах беттінга.

Заробіток 500-2000 грн на бінарних опціонах

Якщо ви хочете заробляти якомога більше, то і ризикувати доведеться відповідно, використовуючи складні варіанти інвестування. Звичайно, якщо ви працюєте в сфері фрілансу, ви не виконаєте свою серію успішних угод за 5 хвилин, однак для проведення першої угоди у брокера, цього вистачить. Насправді це досить просто, завдяки бінарним опціонам.

Зараз Інтернет дозволяє людям з будь-якого кінця світу торгувати опціонами. Вони є найвідповідальнішим заробітком в мережі і єдиним, де можна за хвилинну угоду заробити від 500 до 2000 грн. навіть без особливих вкладень. Не варто забувати про те, що вартість активів досить часто змінюються. І добре заробити можна, зробивши правильний прогноз. Послідовність дій досить проста.

Вам необхідно зупинитися на певному активі, вказати суму і час. Воно вибирається від хвилини до декількох місяців. Також не забудьте вказати: буде вартість вище або нижче на момент закриття угоди. Зробити це можна в умовах опціону. Ні в якому разі не поспішайте, в даній справі це просто дорівнює сливу бюджету. Робіть ставку тільки після того, як всі обдумали, таким чином, ваші шанси на перемогу підвищаться.

Наприклад, ви придбали опціон на 10 хвилин акцій Google, поставили умову зростання. Якщо через 10 хвилин вони і в правду стануть дорожче, ви отримаєте 70% прибутку. Дана схема торгів дозволяє отримувати прибуток від 70 до 90% за кілька хвилин. Для цього необхідно використовувати певні тактики. Якщо ви вирішите почати працювати зі спекуляціями на опціонах, вам знадобиться всього 5-10$ для старту.

За кілька хвилин ви можете отримати профіт як мінімум 200 грн, а то і більше, без особливих зусиль. Пам'ятайте, вище ставки-вище прибуток. Не поспішайте, вивчайте прогнози, користуйтеся стратегіями і зможете піднімати реальні суми за кілька хвилин. Головне трейдеру краще сподіватися на себе і свої знання, ніж на чутки або фортуну.

iqcent.com - велика частина трейдерів в СНД займається торгівлею у брокера iqcent. Це найпопулярніший брокер, який відомий своєю надійністю. Платформа також регулюється і пропонує безліч активів з високими відсотками виплат. У даній біржі є кілька напрямків. Перше-бінарні опціони. Друге-торги на ринку Forex.

Брокер гарантує надійність і добре ставлення до своїх користувачів. Він почав свою роботу більше 5 років тому. З однієї угоди ви можете отримати дохід до 90% прибутку. Угода може тривати від 30 секунд до 6 місяців. Активи містять і валютні пари, криптовалюта, індекси та акції.

Звичайно, багато хто не довіряють спекулятивним способом заробітком і частково вони мають рацію. У суспільстві зміцнився стереотип, що для хороших результатів, необхідно бути крутим трейдером і вміти методом дедукції аналізувати рух валют. Це зовсім не так. Гарантом успіху швидше стане вивчення і добірка певної стратегії. Варто також враховувати те, що в торгівлі ніхто не виключав можливі втрати. Адже в даній сфері досвід приходить тільки з часом.

Чому варто спробувати заробити в мережі

Які переваги у заробітку, де можна підняти великі і не особливо суми в Інтернеті, виконуючи досить прості завдання?

Простота. Робота нескладна, не вимагає яких-небудь особливих знань, необхідні лише базові навички користування комп'ютера і браузера. Це означає проходити реєстрації, переходити за наданими посиланнями і залишати коментарі або відгуки. Для такого підробітку досвід не настільки важлива складова.

Без вкладень. Віддалена зайнятість не вимагає від вас обов'язкових вкладень. Кожну хвилину в мережі ви зможете заробити 2 і більше грн. Ви можете писати коментарі, проходити опитування, підписуватися на спільноти і виконувати безліч інших цікавих і нескладних завдань без побоювань втратити свої гроші.

Віддаленість. Ще основна перевага для багатьох людей. Адже заробіток в онлайні не вимагає від вас постійного перебування на одному і тому ж місці. Щоб знайти завдання, за які вам пристойно заплатять, вам потрібен лише ноутбук або смартфон з доступом в мережу.

Різноманітність. Це також важливий плюс, так як інформація, що міститься в інтернеті, досить різноманітна і часто змінюється. Відповідно, завдання також будуть новими і цікавими. Отримуючи певні знання, ви зможете не тільки заробляти, але і постійно розвиватися.

Ще перевагою віддаленої зайнятості є відсутність обмежень. Тобто, якщо вам набридне займатися однією справою, ви можете перейти до іншого, більш цікавого або високооплачуваного.

Поради для отримання стабільного доходу

Якщо ви хочете стабільно заробляти в мережі, не важливо, яким саме способом, дотримуйтеся наступних рекомендацій. Ці поради підготовлені спеціально для новачків в цій справі.

  • Якщо у вас ще немає банківської картки, обов'язково обзаведіться ними: Visa, MasterCard. Електронні гаманці вже обов'язкові: PAYEER, PayPal, Perfect Money. Вони потрібні практично скрізь для виведення зароблених грошей.
  • Беріть до уваги відразу кілька способів заробітку. Це дуже вигідний варіант, так як без роботи ви точно не залишитеся.
  • Не беріть занадто дешеві замовлення. Деякі з них нічим не легше, ніж ті, що дорожче.
  • Займайтеся тим, що Вам подобається. Яким би прибутковим не була справа, якщо вам тяжко ним займатися, воно того не варто.
  • Якщо ви хочете почати заробляти на ставках або трейдингу, будьте морально готові до можливих ризиків.
  • Не варто забувати про те, що саморозвиток — єдиний спосіб для підвищення доходу в конкурентному середовищі Інтернету і не тільки.

Дотримуйтесь цих рекомендація, тоді ви зможете зробити улюблену справу — своїм стабільним доходом. Не варто забувати про комфорт. Для кого-то зручніше працювати вдома з вільним графіком, з вкладеннями або без. А комусь звичніше ходити на роботу і отримувати стабільно заробітну плату.

Висновок + відео

В інтернеті існує не один спосіб як заробити за 5 хвилин від 1 до 2000 грн. Кожен може знайти зручний для себе. Ви можете спочатку виконувати простенькі завдання: переходити за посиланням, проходити реєстрації, опитування, написання коментарів і відгуків, встановлення додатків на смартфон і багато інших. Якщо у вас є можливість вкласти гроші в свою справу, то можете спробувати себе в торгівлі цифровими активами.

Те, який заробіток ви оберете — залежить лише від вас, ваших бажань і можливостей. Адже варіантів дуже багато, деякі з них приносять дуже пристойні гроші. Однак не варто забувати, що тут, як і в будь-якій сфері діяльності, якщо ви хочете домогтися певних результатів, потрібен досвід, репутація, праця і певні знання. Пробуйте, працюйте, не зупиняйтеся і все вийде!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 # Віталій 21.10.2021, 09:06
Цікаво та потрібно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Смолько Катерина 20.07.2023, 07:33
Доброго ранку!Мене звати Катя)Мені 14 років)Я хочу заробляти гроші
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Людмила 04.09.2023, 02:01
Мене звати Люда мені 33 роки я хочу заробляти гроші
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата