Привіт, друзі! З країн СНД, Україна вже багато років займає перше місце по заробітку в Інтернеті в гривнях і доларах. Все більше фахівців відмовляються від традиційного способу роботи, переходячи на фріланс. Навіть новачки без досвіду можуть реалізувати себе в мережі, не кажучи вже про професіоналів зі стажем. Що важливо, виводити свій заробіток можна прямо на свою банківську карту, наприклад, на карту Приватбанку.

Отримувати дохід з Інтернеті сидячи вдома і без вкладень - непогана ідея. Не варто сподіватися на манну небесну, забезпечують себе тільки трудоголіки. Не має значення, де ви проживаєте, чи володієте початковим капіталом і що вмієте робити. Мінімальний прибуток в 2-3 тисячі гривень вам все одно забезпечена. Починають з малого і без вкладень, тому що новачкові отримати серйозну суму відразу досить складно.

Щоправда, для заробітку гривень у мережі існує не надто багато способів. Так що доведеться розглядати варіанти для отримання доходу в інших валютах, тим більше переклад електронних грошей в гривні складнощів не викликає. Пропоную розглянути кілька способів всім, хто абсолютно нічого не розуміє у віддаленому заробітку, але прагне пристойно заробити.

Як заробити гривні

Заробіток в Інтернеті для українців у гривнях

Далеко не кожен є володарем хорошої роботи в офлайні з гідною оплатою, тим часом ціни і оплата комунальних послуг і продукти стабільно ростуть. Виходів не так вже й багато - підробляти в неробочий час або шукати більш прибутковий варіант. В даному випадку Інтернет відкриває безмежні простори. Малоймовірно, що ви швидко знайдете роботу з оплатою в гривнях, але й іншу валюту, одержувану в якості оплати, ви легко виведете на карту.

Ви можете не бути професіоналом, веб-дизайнером або досвідченим програмістом, тому що в мережі завжди знайдеться місце для новачка. Можна виконувати найпростіші дії, або брати роботу на біржах фрілансу, писати статті, запускати свої онлайн-майданчики для монетизації трафіку. Напрямків предостатньо, і вдалі приклади вже існують.

Як випливає зі статистичної звітності, з усіх країн колишнього Радянського Союзу Україна лідер за кількістю працівників, що займаються чим-небудь віддалено. Всім хочеться жити добре, і навіть я задумав вивчити інтернетівську сферу. Так як тут відчуваються великі гроші, і, щоб почати заробляти, знадобиться тільки бажання і час.

Чи варто шукати заробіток в мережі тільки в гривнях

Не варто зациклюватися на тому, що заробіток повинен бути виключно в українській валюті. Намагайтеся просто заробляти гроші, якими б вони не виявилися. Через обмінний пункт, або при переказі на банківську карту вони легко конвертуються в гривні.

Виявляється, сайти українського походження теж рідко мають рахунки для гривен. Справа в тому, що доларові баланси залучають значно більше користувачів, які говорять українською мовою. Крім цього, розробники досить рідко пропонують варіант прямого перерахування на карту, тому що це складно і вимагає пристойних комісійних відрахувань.

Отримувати дохід безпосередньо не здатні як українці, так і жителі інших країн, тому що для початку гроші зараховуються на електронний гаманець, потім вже пересилаються на картку. Отже, перше, що вам необхідно буде зробити — це пройти реєстрацію в одній або відразу декількох платіжних сервісах: PayPal, Payeer, Perfect Money, Payoneer.

На будь-який з цих гаманців ви будете отримувати перекази з будь-яких сайтів. Баланс в гривнях доступний не скрізь, тому поповнення гаманця буде відбуватися в доларах і рідше в гривнях. Щоб скористатися заробленими коштами, переводите гроші на банківську картку або переводите в готівку за допомогою системи банківських переказів.

Читайте також: Віддалена робота на дому в інтернеті.

Простий заробіток для новачків на кліках

Почнемо з самого перевіреного і нескладного способу, існуючого в Інтернеті. Сенс його в тому, що необхідно виконувати нескладні завдання з подальшою оплатою, клікаючи по рекламі, залишаючи лайки під постами в соцмережах, реєструючись на різних порталах, залишати невеликі коментарі, завантажуючи мобільних додатків і т. п.

Подібну роботу нададуть вам активні рекламні системи, відомі під назвами «поштовики» і «букси», яких в мережі предостатньо. Починати найкраще з пари перевірених і прибуткових буксів. Тому що саме тут знаходиться велика кількість завдань, впоратися з якими здатний і школяр. На ваш дохід головним чином буде впливати витрачений на роботу час.

Socpublic.com - одним з найбільш корисних сервісів є саме цей сайт, що дозволяє українським та іноземним користувачам заробляти гроші відразу, нічого не вкладаючи. Пройшовши реєстрацію і оформивши профіль, ви починаєте отримувати величезну кількість завдань, в яких є доручення з оплатою, що відбувається і в автоматичному режимі.

Поштовик забезпечує заробіток лайками, підписками, реєстраціями, коментарями та іншими нескладними діями. Користувачі Соц пабліка здатні заробляти в ньому до 100 гривень щодня і звичайно без вкладень. Ще рейтинг аккаунта виконавця періодично прокачується, що робить позитивний вплив на зростання заробітку на проекті.

Крім того, адміністрація проекту регулярно влаштовує конкурси, призначаючи переможцям непогані призи в грошах. А завдяки рефералам можна досягти 60% партнерських відрахувань, в залежності від призначеного для користувача статусу в системі.

Seosprint.net - вважають ветераном в букс сегменті. За весь час роботи він встиг виплатити понад 8.000.000 доларів своїм працівникам. Цей проект часто порівнюють з попереднім варіантом, тому що вони дійсно схожі. Новачок зможе реально заробляти тут від 100 до 300 грн. Кожен день, приділяючи для цього від 3 до 5 годин свого часу.

На сайті розміщено більше 10.000 завдань від рекламодавців, так що будь-який користувач знайде для себе відповідні варіанти. Ви будете заробляти, переглядаючи сайти і виконуючи різні завдання. Нічого складного немає, оплата цілком пристойна. Оплата тут і виведення коштів на сайті переважно в доларах, але є й інші національні валюти.

До речі, кожен поштовик має свою реферальну програму, цілком непогану. Запросивши на проект нових користувачів, які проявляють надалі активність і заробляють гроші, ви отримуєте непоганий відсоток відрахувань з їх заробітку на буксі до 60%.

Оплачувані лайки і підписки в соцмережах

Суть заробітку за допомогою лайків полягає в тому, що працівник проходить на сайті процес реєстрації. Далі користуючись в соціальних мережах власними акаунтами, за плату виконує нескладні дії. Щоб розширити доступ до розділів із завданнями, рекомендується задіяти всі відомі сторінки - Інстаграм, Фейсбук, Ютуб, Твіттер та інші.

scoin.click - цей проект від перерахованих вище відрізняється своєю простатою. Його виконавці працюють тільки в соціальних мережах. Після реєстрації до призначеного для користувача профілю рекомендується прив'язати побільше сторінок різних соц мереж, щоб забезпечити собі доступ до численних доручень.

Вам належить вступати в різні спільноти, залишати лайки, створювати репости на актуальну інформацію, додавати друзів, переглядати ютубівські відеоролики. Дохід виплачується в доларах, вартість однієї дії від 15 центів. до декількох доларів, в залежності від рівня складності завдання.

Максимальна сума виведення за добу 1 долар. Завдяки величезній кількості наявних завдань, такий рубіж долається максимум через годину. Новачкові, який витрачає на роботу по кілька годин, забезпечений дохід у розмірі 30 доларів щомісяця.

Цікаво: Чим зайнятися, щоб заробити грошей.

vprka.com - пропонує заробляти на коментах та інших завданнях в соцмережах і сайтах. Тут стабільно є достатня кількість завдань з тематикою голосування, опитування, підписки або коментаря, плата за які становить від 1 до 2 грн. Є і дорогі завдання з розряду VIP, що з'являються рідко, але непогано оплачувані. Як правило, лайк коштує від 20 коп., підписка від 1 грн., написаний коммент від 2 до 4 грн.

Максимальний прибуток виходить від написання коментарів, але попередньо доведеться пройти своєрідний іспит на знання основних правил граматики і пунктуації. Нічого складного немає - все на рівні програми для школярів. Мінімальна сума, доступна для виводу, становить 40 і більше грн.

Завдання на таких сервісах дуже швидко виконуються, їх можна робити день по кілька сотень. Гроші за таку роботу не надто великі, та й завдання можуть закінчуватися, так що найкраще зареєструватися одночасно в декількох таких проектах.

Заробіток на написанні та продажу текстів

Про такий популярний вид діяльності в Інтернеті, званому копірайтингом, поговоримо окремо. Він має на увазі складання унікальних контентів на сайти, соцмережі, форуми та інші онлайн-проекти. Багато копірайтерів з часом переходять на постійну роботу у Великі онлайн журнали або видання і заробляють більше 1000 гривень на день.

Новачкові до такого рівня доведеться довго працювати, і це природно в будь-якій ніші. Але нескладні завдання з написання відгуків, заповнення карток до товарів і невеликих статей інформаційного характеру можна цілком подужати. Робота віддалена, ніяких вкладень не вимагає, реально можна отримати від 5000 до 10.000 гривень щомісяця.

Advego.com - цей сайт надає два основних способи заробітку кожному зареєстрованому учаснику. Можна писати тексти і виконувати завдання по певному ТЗ, що видаються замовниками. У першому випадку на продаж виставляються готові статті, для чого сайт має свій внутрішній магазин, доступний кожному працівнику проекту. Робота по найму хороша, тому що гроші отримуєте відразу.

Вільний вид творчості підходить тим, хто не бажає працювати за суворими вимогами і дотримуватися призначені терміни. Оплата на біржі в доларах, гроші переводяться на електронні платіжні системи і пластикову карту, висновок можливий навіть через банки України. Мінімальна сума для виведення тут від 5 USD, зібрати яку можливо протягом одного дня.

2polyglot.com - це ще одна відома, а може і найкраща біржа для копірайтерів. Вона найкраще підходить починаючому користувачеві з України. Крім написання статей тут передбачена можливість для підробітку переписуванням інформації з вихідних (рерайт), перекладами, коригуванням текстів.

Ціна замовлень становить 10-15 грн. за кожну 1000 знаків. Дозволяється продаж своїх готових робіт, або виконання викладених роботодавцями замовлень. Початківець український копірайтер, просунутий до середнього рівня і говорить українською мовою, працює за ціною 15-25 грн. за 1000 знаків. Заробіток перераховується в гривнях, перекази виконуються на картку через відомі платіжні системи.

Рівень доходу від копірайтингу, як з інших фрілансерів, багато в чому залежний від репутації. Виконуйте побільше завдань, не забуваючи про їх якість. Через якийсь час вас помітять замовники, внесуть в свої білі списки і забезпечать постійними замовленнями з гідною оплатою.

Дистанційна робота через біржі фрілансу

Один з напрямків фрілансу - це копірайтинг. Його перевага полягає в тому, що Копірайтинг легше і навчитися йому може практично кожен, в порівнянні з іншими видами фрілансу. Але, щоб почати заробляти дійсно добре, доведеться потрудитися. Пощастило тим, хто знає англійську — в середньому заробіток на зарубіжних біржах вище в 3-4 рази, ніж на українських.

Навіть новачки без досвіду можуть почати заробляти на біржі фрілансу, виконуючи нескладні завдання. Початківцям виконавцям можна розшифровувати відео і аудіо, редагувати фото, набирати текст або виконувати прості завдання. Однак заробляти значиму суму на цьому не вийде.

Краще витратити час на навчання і отримати певні навички і знання для повноцінної роботи онлайн. Адже будь-яка людина зможе знайти в Інтернеті підходящу і цікаву діяльність. Наприклад, можна зайнятися налаштуванням реклами, навчиться створювати сайти або розробляти фірмовий стиль для брендів.

Звичайно, щоб стати хорошим фахівцем, буде потрібно час і терпіння. Але що особливо зручно у фрілансі, можна паралельно вчитися і шукати перших клієнтів. Краще рішення буде почати шукати завдання на біржах фрілансу. Нижче будуть представлені біржі, найбільш підходящі для новачків.

fiverr.com - це онлайн-магазин, де кожен виконавець може продавати свої послуги за допомогою карток, званих кворками. Можна продавати свої послуги, а можна знайти відповідні на біржі сайту. Що особливо зручно, так це те, що на сервісі роботу можуть знайти найрізноманітніші фахівці. Тут заробляють програмісти, копірайтери, дизайнери і багато-багато інших. Часом тут можна знайти дуже нестандартні замовлення пов'язані з офлайн.

Частенько роботодавці публікують оголошення про пошук консультантів, юристів, бухгалтерів, різних помічників і багато іншого. Плюсом сайту є те, що він безкоштовний. У порівнянні з багатьма іншими біржами, які працюють тільки за передплатою, це значна перевага. З мінусів - по-перше, на сайті дуже висока конкуренція, по-друге, комісія адміністрації становить до 20%.

freelance.ua - ця біржа підійде навіть новачкам без досвіду, так як тут представлена велика кількість самих різних завдань, в тому числі і зовсім простих. Однак тут досить висока конкуренція, і якщо на замовлення відгукнулося кілька виконавців, перевага буде надана тому, хто має досвід і рейтинг.

Ті, у кого замало досвіду, можуть виконувати нескладні завдання, наповнювати контентом сайти, залишати відгуки і т.д. Як правило, такі завдання дозволять регулярно заробляти невеликі суми. Перевага роботи на цьому сайті полягає в тому, що тут практично виключені ризики бути обдуреним.

Незважаючи на можливі труднощі, вже не перший рік багато жителів України успішно заробляють на біржах для фрілансу і навіть мають постійних замовників і високі рейтинги. Найскладніше - це почати, чим вище рейтинг і більше портфоліо, тим легше буде знайти нові більш вигідні замовлення.

Створення свого сайту для заробітку

Створення або покупка вже готового сайту дозволить з часом вийти на солідний дохід, але над ресурсом потрібно буде постійно працювати і розвивати його.

Всього є 2 основних способи отримувати дохід за допомогою власного сайту:

  • Реклама на сайті. Власник розміщує на своєму майданчику рекламні оголошення, а партнери платять за перегляди реклами і переходи на їх сайт.
  • Партнерські програми. Для цього необхідно взяти участь в партнерках. Працює це так-власник сайту отримує посилання від своїх партнерів, він розміщує їх на своєму сайті і отримує дохід за переходи по ним.

Найбільш зручно співпрацювати з однією з рекламних мереж, найприбутковіша і надійна — Adsense від Google. Це полегшить отримання доходу та налаштування реклами.

Заробіток на рекламі може приносити власнику сайту значний дохід, проте багато чого буде залежати від популярності сайту і кількості відвідувань, а також від тематики і регіону. Наприклад, такі тематики, як Бізнес, фінанси або авто бізнес-класу приносять більший відсоток. Те ж саме стосується цільової аудиторії.

Якщо ЦА сайту з центральних регіонів, дохід буде вище, ніж для інших регіонів. При співпраці з цією рекламною мережею можна отримувати свій прибуток прямо на банківську карту. Адже зараз багато банків дозволяють онлайн переводити кошти з доларів в гривні.

Але слід врахувати, що спосіб заробітку на власному сайті підходить лише тим, хто готовий реально вчитися і багато працювати. Сайт не почне приносити прибуток в перші місяці існування. Крім того, власнику постійно доведеться стежити за його наповненням і просуванням, так як заробіток безпосередньо буде залежати від його популярності.

Корисна стаття: Підробіток з щоденною оплатою на картку.

Заробіток трейдингу на біржах

Більшість людей досі вважають, що трейдинг і бінарні опціони доступні тільки мільйонерам і мільярдерам, і прості люди не можуть почати заробляти на фондовій біржі. Але сьогодні це далеко не так. Навіть новачок може зі старту сколотити великий капітал, але частіше це буває просто тимчасовим везінням.

Завдяки брокерам сьогодні без скалднощів будь-який бажаючий зможе спробувати себе в спекуляції на фінансовій біржі. Однак, щоб домогтися в цій справі успіху, потрібно придбати деякі навички і знання. Тоді навіть при мінімальному депозиті можна домогтися значного профіту.

Binance - це одна з найбільш зручних і інтуїтивно зрозумілих платформ. Основна її перевага-невисокий мінімальний депозит. Ця біржа має зручний демонстраційний режим, який дозволить протестувати ресурс без вкладень. Так можна буде ознайомитися з усіма інструментами і техніками інвестування за одним винятком — в процесі торгівлі будуть використовуватися несправжні кошти, а віртуальна валюта сайту.

Однак важливо віддавати собі звіт в тому, що трейдинг — справа непроста і несе певні ризики для інвесторів. Для того, щоб отримати з цього процесу хоч якийсь дохід, не варто чекати удачі і намагатися вгадати вигідний розклад. Потрібно вміти аналізувати обстановку на ринку, знати принципи і особливості його роботи і вміти прораховувати ситуацію на кілька кроків вперед.

Українські сайти для заробітку на віддаленці

Крім зарубіжних сайтів для фрілансерів, існує чимало українських проектів, які ні в чому не поступаються іноземним. Ось тільки дуже складно знайти проекти, де розрахунок буде проводитися в гривнях. В основному також використовуються долари, але велика частина банків дозволяє без складнощів конвертувати різну валюту онлайн.

Weblancer.net - ця біржа дає фрілансерам як знайти постійну віддалену роботу, так і підібрати вигідні разові замовлення в самих різних сферах. Серед переваг можна вказати можливість конкурування. Тут часто замовники проводять конкурси, де можна запропонувати найбільш цікаву ідею.

Freelancehunt.com - це одна з найбільш зручних бірж роботи для українських фрілансерів. Що особливо важливо, сайт повністю безкоштовний. Для того щоб подавати заявки, не буде потрібно покупка преміального аккаунта. Сайт підійде для веб-дизайнерів і розробників, а також багатьох інших фахівців.

Salesdoubler.ua - це біржа, яка працює виключно з українськими оферами. Зараз це мабуть, найпопулярніша партнерська програма на Україні. З цим проектом співпрацює велика кількість самих різних компаній і організацій, інтернет-магазинів, банків і т. д.

Otzyvua.net - цей сайт дозволить будь-якому українському фрілансеру почати заробляти на опитуваннях. Багато популярних компаній проводять опитування та анкетування за допомогою цього сайту. В середньому за одну анкету можна заробити близько 10-30, а бувають і до 200 гривень. На виведення коштів буде потрібно близько 14 днів.

Globus-lnter.com - цей сайт дозволить навіть новачкові почати заробляти гроші через Інтернет. Все, що для цього буде потрібно - просто переглядати рекламу. Розрахунок проводиться в доларах, для початку заробітку потрібно встановити спеціальну програму. Ще варто задіяти реферальную систему, це дозволить збільшити свій заробіток.

Kabanchik.ua - це ще один український сайт, який дозволяє знайти роботу не тільки фрілансерам, а й іншим фахівцям в самих різних сферах. Сайт виступає посередником між замовником і виконавцем.

Також тут можна запропонувати свої послуги з ремонту, доставки, вигулу собак і т.д. Особливу увагу потрібно звернути на те, що проект має зручний додаток. Тому шукати роботу можна як з комп'ютера, так і з мобільних пристроїв.

Olx.ua - цей сайт сміливо можна назвати найпопулярнішою інтернет-дошкою оголошень на Україні. Тут можна як продати щось, так і запропонувати свої послуги. Що найголовніше — сайт абсолютно безкоштовний, найпростіший спосіб заробітку тут - просто продати непотрібні речі.

Але дана платформа має деяке обмеження за кількістю оголошень, проте практично кожен може вдало піарити тут свої послуги або товар. При цьому можна вказати свої контакти і спілкуватися з покупцями або замовниками.

Для того щоб мати можливість отримати гарантований дохід протягом задоволеного короткого часу, найкраще зареєструватися відразу на декількох сайтах, так шанси знайти роботу будуть в кілька разів вище.

Пасивний дохід в Інтернеті на рефералах

Ще один хороший спосіб заробити в Інтернеті — пасивних дохід на залученні рефералів. В цьому випадку користувачеві практично нічого не доведеться робити.

Потрібно просто взяти участь в партнерській програмі і запросити інших користувачів. А завдяки залученню рефералів можна:

  • Отримувати дохід від діяльності інших учасників програми;
  • Не вкладати в проекти власні кошти, достатньо реєстрації;
  • Деякі реферальні програми дозволяють отримувати дохід від користувачів, залучених рефералами;
  • Диверсифікація джерел доходу, тим самим збільшити список джерел свого доходу;
  • Через деякий час можна повністю вийти на пасивний прибуток.

За допомогою своїх сайтів, соціальних мереж і форумів можна з часом залучити більше рефералів. Також можна задіяти в залучення партнерів платні сервіси, наприклад Соцпаблик і Сеоспрінт.

Важливо врахувати, що дохід від рефералів буде прямо залежати від їх активної діяльності. Тому в якості партнерів потрібно залучати тих людей, які зацікавлені в роботі, а також активно стимулювати їх і підштовхувати до активності. Чим вище дохід реферала, тим вище буде дохід того, хто привів його в програму.

Обмін будь-якої валюти на гривні

Тим, хто починає заробляти в мережі, потрібно врахувати, що існує вкрай мало сайтів, на яких розрахунок проводитися в гривнях. Найчастіше розрахунок здійснюється в доларах, і звичайно на деяких сайтах можуть використовуватися гривні. Тому найкраще заздалегідь промоніторити всі онлайн-обмінники електронних грошей. Найпростіше буде скористатися проектом — Bestchange.

Тут зібрані практично всі перевірені і надійні обмінники. При тому сайт звичайно безкоштовний, тут можна ознайомитися з усіма актуальними даними і перевести гроші з будь-якої платіжної системи на свою банківську карту. Сервіс дозволить підібрати обмінник з найвигіднішими умовами.

Обмінювати таким чином можна практично будь-які суми. Для цього потрібно просто подати заявку з номером рахунку, куди повинні бути переведені кошти. Далі залишається просто дочекатися переказу і отримати кошти на свій рахунок. Головне - підібрати зручний курс.

Висновок + відео

Сьогодні можливість отримувати свій заробіток в гривнях надають тільки кілька сайтів. На більшості інших сервісах заробіток буде перераховуватися в доларах або гривнях. За допомогою спеціальних обмінників зароблені кошти без праці можна вивести на свій банківський рахунок!

Читайте також: Як заробити в інтернеті гроші.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити