Є безліч різних способів заробити легкі гроші через інтернет. Потрібно лише розуміти, що новачкові отримати одразу багато, швидко і легко - не вийде, чимось доведеться жертвувати: швидкістю, кількістю чи простотою заробітку.

Якщо ви хочете заробити багато і швидко - обирайте гру на Forex. Але відразу приготуйтеся до того, що легко не буде, оскільки від вас вимагатиметься максимальна концентрація, колосальна аналітична робота та вивчення великого обсягу інформації. Не варто забувати, що за статистикою, 90% гравців на Форекс програють. Ми радимо обирати цей вид заробітку, якщо у вас є певна грошова підстраховка - НЗ на випадок фінансових втрат.

Як легко заробити гривні?

З менш ризикованих способів швидкого заробітку великих сум в інтернеті можна виділити:

 • посередницькі послуги (зведення продавця з покупцем і отримання % від угоди). Доведеться неабияк потрудитися, щоб знайти відповідний товар/послугу і покупця;
 • купівля-продаж сайтів, інфопродуктів (якщо є стартовий капітал і знання специфіки справи).

Заробляти значні суми, не докладаючи особливих зусиль допоможе:

 • створення хорошого інфопродукту (відеокурсу, книжки, програми), використовуючи власні знання та вміння;
 • ваш ресурс (сайт, блог, сторінка, канал відео) з високою відвідуваністю і великою аудиторією. Продавайте місце під рекламу або партнерські товари.

Читайте також: Віддалена робота на дому в інтернеті.

Як швидко і легко заробити гривні?

Є декілька популярних методів:

 1. Продаж і перепродаж товарів. Користувачі мережі з комерційною жилкою можуть швидко і легко отримати дохід за допомогою порталів безкоштовних оголошень (наприклад, OLX). Організуйте свій бізнес у соцмережах (наприклад, Instagram) без витрат на створення і просування власного сайту. Це ресурси з великою відвідуваністю і величезною аудиторією;
 2. Участь у різних партнерських програмах. У цьому разі ви отримаєте дохід у вигляді % від певної дії (CPA) або продажу через ваше реферальне посилання;
 3. Краудфандинг допоможе залучити необхідні інвестиції на реалізацію сміливих і цікавих бізнес-проектів.

Як заробити гривні легким способом?

Якщо у вас є досвід у просуванні - ви можете купити права на перепродаж чужого інфопродукту й отримувати прибуток, реалізовуючи його за вищою ціною.

Цікаво: Чим зайнятися, щоб заробити грошей.

У будь-якому разі, якщо ви вирішили заробляти на просуванні - вивчіть численні джерела залучення цільової аудиторії:

 • ведення блогу та створення якісного контенту;
 • контекстна і банерна реклама;
 • вебінари, конференції;
 • розсилка та інші.

Грамотний підхід до просування продукту надалі дасть вам змогу легко заробляти великі суми.

Легкі гроші в інтернеті без вкладень

Заробляти легкі гроші в інтернеті без вкладень вам допоможуть:

 1. Фріланс-портали. Вони надають своїм користувачам можливість отримувати дохід від переглядів, репостів, лайків, копірайтингу, коментарів і відгуків. У цю ж категорію входить робота за наймом: програмування, дизайн, модерація сайту та інші напрямки;
 2. Продаж через інтернет непотрібних речей або власних послуг.

Це основні, але далеко не всі методи заробітку в інтернеті. Сподіваємося, що цей матеріал допоможе вам обрати власний легкий спосіб.

Відео

Читайте також: Як заробити в інтернеті гроші.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити