Робота веб моделлю вважається легким способом заробітку, але в дійсності це ціле мистецтво, адже моделі необхідно зробити спілкування зі співрозмовником цікавим і максимально довгим. При цьому потрібно вміти грамотно підтримувати і вести діалог, а також знати специфіку роботи.

Робота веб моделлюЩо таке вебкам моделінг?

Вебкам моделінг - сфера онлайн послуг, побудована на приватному спілкуванні моделі і відвідувача (мембер) у відео-чаті на платній основі.

Дана діяльність бере свій початок в 1999 році, коли більшість моделей освоїли Інтернет і стали показувати приватні шоу онлайн. У ті роки спілкування через відео-чати було ще не дуже популярним, що привернуло увагу користувачів на ряду з можливістю поспілкуватися з симпатичною дівчиною в приватному чаті.

Основна мета такого бізнесу: надати користувачам можливість вільно спілкуватися з симпатичними моделями, пофліртувати і просто приємно провести час, а вебмодель отримує альтернативний ескорту вид заробітку.

На початковому етапі заробіток моделі становив лише 20% від загальної суми, при цьому вартість однієї хвилини чату становила $1-2. Навіть за таких умов моделям вдавалося пристойно заробляти, оскільки схема була в новинку і мала популярність серед користувачів.

Вебкам моделінг продовжує розвиватися. Щорічно відкривається величезна кількість студій, де за якість роботи відповідає спеціально підібраний штат співробітників, включаючи адміністраторів і операторів. Також розробляється професійне програмне забезпечення і створюється безліч вебкам сайтів, серед яких існує величезна конкуренція, як за клієнтів, так і за моделей.

Хто такі веб моделі?

Веб модель - це дівчина, жінка або навіть хлопець, які перебуваючи перед веб-камерою спілкуються з Клієнтом за гроші. Основна мета вебкам моделі - максимально розташувати до себе співрозмовника, стати для нього цікавим, щоб якомога довше підтримувати діалог.

Моделлю може бути людина будь-якого віку, зовнішності і нації, так як у клієнтів, що користуються їх послугами, різні смаки і переваги.

Робота вебкам - це майже мистецтво, адже потрібно побудувати бесіду так, щоб вона була максимально довгою і, відповідно, вигідною для моделі. Для цього зовсім не обов'язково оголюватися, адже багато клієнтів шукають просто душевні розмови.

Скільки заробляє веб модель?

Заробіток моделі складається з вартості однієї хвилини, кількості хвилин, які клієнти провели в чаті і відрахування Сервісу або посередника. Вартість однієї хвилини чату може відрізнятися на різних сайтах, але в середньому вебкам чат обходиться Клієнту в 2-3 долари за хвилину.

При вартості хвилини в $2, модель заробить $120 за годину, при цьому середня винагорода з урахуванням всіх відрахувань складе близько 30% від заробленої суми, або $36 з $120 зароблених для сайту.

Спілкуючись по годині в день можна заробляти більше $1000 на місяць. Але слід враховувати, що утримувати увагу клієнта протягом довгого часу досить складно. Тому заробіток на перших порах може істотно коливатися.

Більшість заможних клієнтів англомовні, і зарубіжні сайти для веб моделей можуть запропонувати більш високу оплату, але в такому випадку будуть потрібні початкові знання англійської.

Як стати веб моделлю?

Існує два способи стати моделлю:

 • самостійно - веб-модель самостійно розробляє собі образ, придумує нікнейм, облаштовує інтер'єр і налаштовує обладнання.
 • через посередника - роботу з організації та розробки бере посередник, але за його послуги доведеться віддавати близько 15% від заробітку.

Серед моделей також існує високий рівень конкуренції, тому в організації важлива кожна деталь. Доведеться подбати про такі речі:

 • продуманості образу, він повинен бути наповнений індивідуальним стилем спілкування і доповняться іміджем;
 • задньому тлі, де також важливо відповідність кожної деталі інтер'єру до образу;
 • якості картинки, яке безпосередньо залежить від якості веб камери, потужності комп'ютера, швидкості інтернет-з'єднання і освітлення. Працювати можна і з телефону, якщо якість картинки з нього висока.

Також слід бути морально готовою до того, що деякі клієнти можуть бути відверто дивними, більш того, це можуть бути компанії людей. Наприклад, подружні пари або чоловіки відзначають парубочий вечір.

Для заробітку потрібно пройти реєстрацію на одному з ресурсів, заповнити анкету і підключити систему виведення грошей. До реєстрації допускаються тільки люди старше 18 років, тому адміністрація сайту може запросити скан паспорта для підтвердження.

Найчастіше при виплатах моделям компанії для безпеки змінюють назву на інше, не пов'язане з веб-моделінгом, у зв'язку з тим, що в країнах СНД заборонена вербування моделей. Для того, щоб максимально убезпечити себе і уникнути переслідування з боку місцевих спецслужб або неадекватних клієнтів, потрібно зробити неможливим відстежити вашу особистість за номером карти.

Зарубіжні сайти для роботи веб моделлю

Livejasmin - Найкращий Вибір!

Livejasmin - ветеран ринку працює досить давно, більшість моделей починали саме на цьому ресурсі. Мінімальна виплата з сайту становить 100 доларів. Сайт славиться хорошою технічною підтримкою і допомагає вирішити будь-яку проблему протягом декількох хвилин, але на ньому присутній високий рівень конкуренції, тому для заманювання клієнтів доведеться постаратися.

Виплачується 35%, вартість хвилини від $1.49 до $5.50. Це найвищий показник на ринку.

Ви можете розрахувати свій приблизний дохід на сайті Livejasmin прямо зараз, скориставшись калькулятором нижче. Просто введіть свій вік, стать і кількість годин на тиждень, яке хочете приділяти роботі, натисніть на кнопку "Get your estimation now!" і отримаєте приблизний дохід на сайті Livejasmin (дані доступні тільки з десктопної версії браузера і не відображаються на мобільних пристроях).

Imlive

Imlive працює з 2002 року, а в 2016 році отримав звання кращого сайту. Відрізняється простою реєстрацією і гарантією виплат. Мінімальна сума виводу становить всього 50$.

Сайт дуже популярний серед щедрих людей, тому мінімальну суму до виводу можна заробити за один день. Модель також має можливість самостійно встановлювати вартість на приватне спілкування, що дозволяє регулювати заробіток. Мінімальна вартість хвилини 1,98$, максимальна — 4,98$. Перші 90 хвилин вважаються за фіксованою вартістю 0,98$. Моделям виплачується 35%.

XLoveCam

Сайт XLoveCam також стояв біля витоків веб моделінгу, але має трохи меншу популярність, ніж попередні. Модель має право самостійно встановлювати вартість приватного чату, але Технічна підтримка розвинена не дуже добре.

Streamate

Streamate не користується особливою популярністю серед моделей зважаючи прискіпливості мемберов, які не готові платити за просто так, але для моделей, які вміють утримувати глядача сайт може бути корисний. Заробляють на ньому переважно моделі, які зуміли організувати постійну клієнтську базу.

BongaModels

Останнім часом сайт bongamodels почав активно набирати популярність серед мембранов. Крім традиційних переваг технічної підтримки і самостійного вибору вартості, модель також може вказати в профілі подарунки, які б їй хотілося отримати.

Сайт виплачує:

 • 60% від зароблених грошей;
 • 25% від поповнень залучених клієнтів;
 • 5% від заробітку залучених моделей;
 • 13000$ за перемогу в щотижневому конкурсі.

СНД вебкам сайти для моделей

ModelMe

На відміну від багатьох інших, сайт Module дозволяє заробляти на декількох майданчиках одночасно, що є ключовою особливістю і перевагою. Також сайт виплачує 90% від заробітку моделі, що істотно вище, ніж у інших. Початківцям моделям надається підтримка, доступна 24 години на добу, і навчання через форум вебкам моделей. Модель має можливість заблокувати перегляди для жителів країн СНД або конкретної країни.

WebModel.me

Компанія WebModel.me більше 8 років на ринку і надає навчання і підготовку для початківців моделей. Для реєстрації потрібно заповнити анкету, підтвердити повноліття і дочекатися схвалення. Виплата проводиться два рази на місяць в 10-х і 20-х числах, але є можливість здійснити терміновий вивід кілька разів на день.

Рунетки

Рунетки - один з найпопулярніших сайтів серед моделей і мемберов. Моделі надається можливість виведення грошей кілька разів на добу, а також блокування користувачів по містах, областях і країнах.

Технічна підтримка сайту доступна 24 години на добу, також постійно розігруються бонуси і призи.

Наскільки безпечна робота вебкам моделлю?

Робота веб моделі з одного боку є досить безпечною, оскільки прямого контакту з клієнтом немає. Мембранам також забороняється запитувати контактні дані у моделей і навіть ім'я. Дівчина має можливість покинути кімнату в будь-який момент, якщо дії клієнта здадуться їй неадекватними і ніяких штрафів за це не передбачено.

У той же час, така робота для дівчат в Інтернеті пов'язана з реальними погрозами:

 • Правовий аспект. Сервери звідки транслюються шоу розташовані в США, Нідерландах, Португалії та інших країнах, де поширення порнографії не забороняється законом. Але це не звільняється від відповідальності перед законами країни проживання. Вербування веб моделей в більшості країн СНД заборонена, зовсім, як і продаж і випуск порнографії, Україна не виняток.
 • Загроза репутації. Приватне відео може бути записано клієнтом і згодом поширитися по інтернет-мережі. Навіть незважаючи на приховування імені та контактної інформації при великому поширенні воно може потрапити на очі знайомим, які неодмінно дізнаються модель.
 • Шантаж. Деякі клієнти опускаються до шантажу моделі, вимагаючи особисту зустріч або інші поблажки. В якості аргументів також можуть стати в нагоді відео записані в приватному чаті.

Що краще - робота на себе або через посередника?

Самостійна робота може не принести бажаний дохід, при відсутності досвіду і правильного опрацювання. У той же час вона дозволяє самостійно встановлювати графік роботи, мінімізує відрахування з доходу.

Посередники беруть на себе всю роботу по організації, якість картинки в такому випадку значно вище, крім того, моделі отримують слушні поради з приводу того, як утримувати клієнта і часто кількість переглядів такої моделі значно вище. У той же час, компанією-посередником можуть встановлюватися додаткові вимоги. Наприклад:

 • робота не менше 4-х годин на день в строго встановлений час доби, при цьому робота на дому не вітається і потрібно їхати в студію;
 • заборона на використання мобільних телефонів під час трансляцій;
 • обов'язкове утримання клієнта в кімнаті більше 5 хвилин під страхом штрафу;
 • адміністратор має право вносити коригування в спілкування з клієнтом.

Крім того, посередники можуть маніпулювати анкетою моделі і навіть після розірвання договору про роботу продовжувати її використовувати. Такі маніпуляції затребувані, якщо ім'я моделі знайшло популярність, але з особистих причин вона вирішила припинити співпрацю.

Відгуки про роботу веб моделлю через посередників відрізняються. Для одних такий метод істотно спрощує входження в галузь, інші-зіткнулися з проблемами і завищеними вимогами.

Переваги та недоліки роботи веб моделлю

Робота веб моделлю володіє всіма перевагами, властивими віддаленій роботі, при цьому не вимагає досвіду, вищої освіти або великих навичок. Досить бути приємним співрозмовником і трошки психологом. Серед переваг можна виділити кілька пунктів:

 • Немає прихильності до постійного місця роботи. Фактично вести трансляції можна з будь-якого куточка світу, де є високошвидкісний Інтернет і доступ до веб-камери. Робота веб моделлю на дому вимагає тільки усамітнення від сторонніх на кілька годин.
 • Стабільний заробіток. У більшості моделей з часом з'являється список постійних співрозмовників, які відвідують чат регулярно.
 • Низькі вимоги до зовнішності. Стати веб моделлю може будь-яка дівчина, конкретних параметрів до зовнішності, ваги і зросту не встановлюється. Головне бути цікавим співрозмовником.
 • Безпечне спілкування. Існує думка, що основні клієнти чатів — збоченці. Такі ситуації звичайно не виняток, але моделі мають можливість вийти з чату в будь-який момент і заблокувати користувача на свій розсуд. Для інтимного спілкування передбачені окремі кімнати, а клієнтами звичайних часто є успішні чоловіки, які можуть скласти приємну компанію, але не мають часу для спілкування з дівчатами в реальному житті.
 • Безпечна оплата. Виплати моделям приходять з урахуванням конфіденційності, де в транзакції не вказуються дані, навіть побічно відносяться до способу заробітку.

До недоліків можна віднести, то що такий вид заробітку в суспільстві вважається неприйнятним, але не варто забувати у кожної людини індивідуальні моральні принципи. Подібні судження нагадують подвійні стандарти, де відвідувати такі Сайти не соромно, а заробляти на них непристойно.

Насправді, ніколи не знаєш, хто виявиться по той бік екрану і час від часу дівчатам доводиться стикатися з дивними і неприємними клієнтами, але ніхто не зобов'язує продовжувати спілкування з ними. Також існує ризик нарватися на знайомих, але для запобігання цьому передбачена функція закриття доступу для обраної країни.

Висновок + відео

Робота веб моделі з одного боку досить легка, з іншого – таїть в собі безліч нюансів, від яких залежить заробіток і безпеку моделі. Незважаючи на те, що це традиційно вважається роботою для дівчат, в цьому бізнесі існує робота веб моделлю для хлопців і жінок у віці.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 # Estella 31.05.2023, 09:50
Працюю моделью вже більше року. По факту все просто супер!
Якщо все прочитати, то досить легко можна почати працювати :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Марьяна 22.11.2023, 09:15
Хочу працювати веб моделлю
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата