У цій статті редакція BiznesСat.com розгляне найкращі розширення для заробітку грошей у браузері. Можливо, хтось не знає, але в мережі існують розширення, на яких можна заробляти повністю в автоматичному режимі. Для заробітку від вас не потрібно ніяких дій. Просто встановіть розширення в браузер, і вони почнуть приносити дохід на повному пасиві. Заробіток побудований на перегляді рекламних банерів. Тобто, ви відвідуєте різні сторінки в інтернеті, розширення показують банерну рекламу і платять за її перегляд гроші. Більш пасивного заробітку в інтернеті ви не знайдете.

Розширення для заробітку

На момент написання статті існує чотири надійні розширення для заробітку. Тут ключове слово "надійність". Усі розширення зі статті платять і є найприбутковішими серед аналогів. Якщо ви знаєте якесь грошове розширення, і його немає в статті, значить воно не надійне або малоприбуткове.

ТОП 4 розширень для заробітку грошей у браузері: SurfEarner, TeaserFast, Seo-Fast, Bux Money. Всі вони встановлюються в браузері, і всі вони приносять пасивний дохід. Після встановлення розширення розташовуються в правому верхньому кутку браузера.

Усі розширення живуть за рахунок реклами. Рекламодавці замовляють показ реклами. Розширення показують цю рекламу своїм користувачам, і платять їм за її перегляд. Від кількості рекламодавців безпосередньо залежить наш заробіток. Усі розширення, зібрані в статті, мають велику базу рекламодавців і користувачів. Відповідно, реклами завжди багато, а заробіток стабільно високий.

Також розмір заробітку залежить від часу, проведеного в браузері. Що більше сторінок у мережі ви відвідуєте, то більше оголошень вам покажуть. Тобто, щоб заробляти по максимуму, намагайтеся більше часу проводити в інтернеті.

Суть заробітку на розширеннях у браузері: користувач встановлює розширення в браузер, гуляє інтернетом, у браузері показується реклама, за перегляд якої платять гроші. Реклама показується у вигляді банерів, розташування яких залежить від розширення. Наприклад, банери від SurfEarner вискакують зверху сторінки.

Банери від TeaserFast, Seo-Fast - у правому нижньому кутку браузера.

Дешеві оголошення оплачуються відразу після показу. На дорожчих оголошеннях йде таймер (від 5 до 30 секунд), після завершення якого відбувається оплата.

Заробіток відбувається в максимально комфортних умовах. Рекламний банер може з'явитися на будь-якій сторінці. Однак користувачеві не потрібно залишатися на сторінці появи реклами для зарахування грошей, тому що в разі переходу на іншу сторінку не оплачений банер відкриється і на ній.

Натискати на рекламні банери не обов'язково. Ви можете натиснути на рекламне оголошення, якщо вас зацікавила пропозиція на ньому. Однак пам'ятайте, що ви заробляєте з грошей рекламодавців, які пропонують вам якісь послуги. Тобто чим активніше користувачі використовуватимуть ці послуги, тим більше буде реклами.

Як збільшити заробіток на розширеннях

Оскільки заробіток без вкладень і без зусиль з боку користувача, його прибутковість досить скромна. На одному або двох розширеннях великих грошей заробити не вийде. Однак якщо встановити всі дев'ять розширень, прибутковість значно збільшиться. Якщо встановити всі розширення, на день можна заробляти від 10 гривень на повному пасиві. Тому ми рекомендуємо брати участь у всіх розширеннях, так ви зможете заробляти максимально можливі суми грошей.

Заробіток на партнерській програмі

Також на всіх розширеннях є багато рівневі партнерські програми. Наприклад, розширення SurfEarner має 10 рівневу партнерку! Причому на кожному рівні партнер отримує по 10% від заробітку залучених користувачів! Тож запрошувати в розширення дійсно вигідне заняття.

Запрошуйте користувачів в усі розширення і заробляйте ще більше. Як йшлося раніше, заробіток простий, не вимагає вкладень і зусиль. У такі проекти легко запрошувати користувачів. Ба більше, як показує практика, запрошені в розширення користувачі активно працюють протягом тривалого періоду часу.

Найкращі розширення для заробітку грошей у браузері

  1. SurfEarner - найкраще розширення для заробітку, платить з 2014 року. Основні переваги: 5 способів заробітку без вкладень, десять рівнів реферальної програми, виведення від однієї гривні на 11 платіжних систем.
  2. TeaserFast - розширення, що працює з літа 2018 року. Одне з найприбутковіших розширень, завжди показує багато банерів. На проекті моментальні виплати від однієї гривні на Payeer. П'яти рівнева партнерка, заробіток 10% на кожному рівні.
  3. Seo-Fast - сервіс для заробітку без вкладень на виконанні завдань. Є можливість заробітку на розширенні. Усього доступно вісім способів заробітку. Платить від однієї гривні на шість платіжних систем. Якщо вам цікавий заробіток без вкладень, цей проект найкращий у цій ніші.
  4. Bux Money - новітнє розширення в нашому списку. Платить з травня 2021 року на Payeer від однієї гривні, виплати миттєві. Партнерська програма з 3 рівнів.

Також можна заробляти на програмах: Honeygain, Pawns, Vip-Ip. Програми, як і розширення, приносять гроші в автоматичному режимі. Але є одна відмінність - розширення потрібно встановлювати в браузер, а програми - на комп'ютер. Усі три програми приносять більше грошей, ніж більшість розширень. Тому ми рекомендуємо використовувати для заробітку, як програми, так і розширення. 


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити