Привіт, шановні читачі BiznesCat.com. Інтернет постійно розвивається і заробляти на різних платформах вже не новина. Зараз існує безліч можливостей для отримання онлайн доходу. Одним з найлегших і доступних способів є використання розширень для заробітку в браузері. Вони дозволяють переглядати додаткову рекламу і отримувати за це гроші.

Давайте розберемося, наскільки ефективний такий метод. Чи можна отримати вигоду і вийти на стабільний дохід. Наскільки безпечний даний вид заробітку.Розширення для заробітку

Про заробіток на розширеннях

Розширення - спеціальна програма, що дозволяє збільшити функції використовуваного браузера.

Дана платформа допомагає користувачеві отримувати пасивний дохід з Інтернету. Інтегрована в браузер програма транслює рекламні банери, за перегляд яких користувачеві нараховується винагорода. Крім того, гроші можна заробити і на виконанні інших оплачуваних дій.

Суть заробітку в браузері

Реклама охопила Глобальну Мережу. Саме вона рухає бренди, просуває товари і послуги. Користувачі, які блукають по мережі часто стикаються з банерними повідомленнями, посиланнями, відеороликами та іншими рекламними матеріалами. Багато їх перегортають і закривають, не помічаючи. Однак знаходяться і ті, кому стає цікаво і вони клікають по рекламному тизеру.

Розширення для браузерів, які будуть запропоновані нижче, представлені у вигляді рекламних агентств. Ці організації транслюють рекламу бізнесменів, веб-майстрів, компаній та інших користувачів, які хочуть просунути свої товари, послуги або проекти.

Суть. Власники платформ, отримавши замовлення від рекламодавців, створюють тизери на обумовлену тематику. В процесі інтернет-серфінгу повідомлення спливають в браузерах користувачів.

Агентство є свого роду посередником між замовником реклами і звичайним користувачем.

Рекламодавці - розкручують свої сайти. Користувачі - отримують фінансову вигоду, на перегляді реклами. Агентства-отримують грошову винагороду за свої послуги.

Тизери з'являються в окремих вікнах. Вони можуть спливати в різних частинах веб-сторінки. Деякі платформи дозволяють вказувати в Налаштуваннях місце розташування банерів.

Є платформи з доларовими гаманцями і криптовалютами, які можна легко перевести в гривні за допомогою обмінників.

Для кого підходить

Даний вид заробітку підійде абсолютно всім. Єдине, що варто враховувати – це невеликий розмір оплати праці. Тому для дорослої людини, такий спосіб отримання доходу малоефективний.

Однак для дітей і підлітків браузерні розширення – це хороший варіант підзаробити.

Скільки можна заробити

Головне розуміти, що пасивний дохід в Інтернеті на перегляді реклами не можна назвати повним. Низькі ставки за перегляд банерів не принесуть величезних сум.

Розрахунок. Перейдемо до конкретних цифр. За 20-ти секундний рекламний блок можна отримати до 1-ї копійки. З простих розрахунків робимо висновок, що за годину можна заробити до 1 грн. Гроші, звичайно, "смішні", але не поспішайте робити висновки. Якщо щодня заробляти по 1-2 грн, то в місяць вийти сума рівна 30 – 60 грн. Для школяра цілком "нормальні" гроші.

Розмір доходу залежить від користувача. Чим більше він буде проводити часу в Інтернеті, тим вище буде його заробіток.

Наведені вище розрахунки - це не максимальний заробіток на розширеннях. Його можна збільшити. Слід виконувати додаткові завдання на платформах, переглядати відеоролики. Як варіант-участь у партнерській програмі. Кожному учаснику видається спеціальне реферальне посилання.

Партнерська програма. Завдання - поширювати Посилання по мережі і запрошувати нових потенційних працівників в проект. Якщо вони встановлять програму в свій браузер і почнуть заробляти, то запросив їх користувач буде отримувати відсоток від суми їх доходу.

Є люди, які домоглися успіху в даній справі. За допомогою сайтів, форумів та інших прийомів вони змогли забезпечити стабільний потік нових рефералів в партнерські проекти. Це приносить їм до декількох тисяч грн на місяць.

Якщо змогли вони досягти таких результатів, значить зможете і ви.

20 кращих розширень для заробітку на перегляді реклами в браузері

Для зручності розділимо всі платформи на чотири групи.

Браузерні розширення для автозаробітку

Спеціальні розширення для браузерів, які допомагають вийти на пасивний дохід, є виключно автоматичним джерелом заробітку. Такий варіант доступний для кожного, а головне, він абсолютно безпечний. Почати працювати можна без вкладень.

Проста схема для того, щоб почати:

 1. Виберіть сервіс, в якому хочете працювати.
 2. Далі проходимо реєстрацію (всі платформи, перераховані в статті перевірені).
 3. Завантажуємо і встановлюємо необхідні розширення (посилання надана в особистому кабінеті після реєстрації).
 4. Починаємо роботу. Від вас особливо нічого не потрібно, просто переглядайте сайти. Паралельно буде спливати реклама, за неї і будуть нараховуватися гроші.
 5. Виводьте зароблені гроші на електронні гаманці.

#1. Surfearner (Вибір редакції)

Surferner (https://surfearner.com/) одне з найпопулярніших розширень для заробітку в Інтернеті. Головною функцією є перегляд реклами, але можна виконувати і інші оплачувані дії.

#2. Surfe

Surfe (https://surfe.be/) «молода» платформа (з 2018 р.), суть якої полягає в перегляді спливаючої реклами. Сайт оплачує кожен перегляд у доларах.

#3. Teaser

Teaser (https://teaser.bz/) відомий проект для заробітку в браузері. Тизери спливають в кутку екрану. Кожен перегляд може принести до 3 копійок, а при переході на сторінку можна отримати додаткові 4 копійки.

#4. Teaserfast

Teaserfast (https://teaserfast.ru/) за функціоналом нагадує попередній проект. Досить простий у використанні. Перегляд з'явилася реклами з подальшим виведенням грошової суми.

#5. Riw

Riw (https://riw.su/). Зареєструватися в даному проекті можна тільки за допомогою акаунтів в соціальних мережах. Сайт зручний для заробітку на перегляді банерів. Програма автоматично підміняє всі види реклами на свої тизери. Користувач легко може заробляти, просто переглядаючи інформацію на різних сайтах.

#6. AdvProfit

AdvProfit (https://advprofit.ru/). Програма не додає на сторінку зайвої реклами, а замінює її на іншу. Платформа володіє зручним інтерфейсом, що дозволить швидко розібратися і почати заробляти. У день можна отримати близько 20 копійок.

#7. HunterLead

HunterLead (https://hunterlead.com/). Платформа пропонує кілька різновидів реклами: графічна, відеобаннери, текстова. Винагорода партнерам-5% комісійних.

#8. AddonMoney

AddonMoney (https://addon.money/) простий сервіс для пасивного заробітку в браузері.

Криптовалютні розширення

Представлені сервіси платять криптовалютою. В основному дохід йде через перегляд посилань, сайтів, видобуток крипти. Сума заробітку залежить від відвідувань.

#1. Bitter

Bitter (https://bitter.io/) розширення для заробітку біткоіна. Криптовалюта нараховується за перегляд рекламних оголошень в браузері.

#2. BitTube

BitTube (https://bittube.me/) сучасний біткоін-кран. Заробіток грунтується на перегляді відео на YouTube. Гроші надходять на рахунок у вигляді біткоіна. Зняття коштів починається з 1 сатоши.

#3. CryptoTab

CryptoTab (https://cryptotab.net/ru/) являє собою браузер для Майнінгу криптовалюти. Швидкість видобутку крипти в 8 разів вище, в порівнянні з розширеннями для Google і Яндекс браузера. Можливість синхронізації комп'ютера, планшета і мобільного телефону. Є 10-рівнева партнерська програма.

#4. AutoFaucets

AutoFaucets (https://autofaucets.io/) ще одна платформа по збору криптовалюти. Вона повністю автоматизована. Є реферальна програма: 5-25%

#5. Trafficly

Trafficly (https://trafficly.io/) перевірений сайт з видобутку криптовалюти. Дохід Ви отримуєте за рахунок перегляду певних посилань. Гроші зараховуються у вигляді крипти. Крім того, можливий заробіток через партнерів.

Розширення буксів

Деякі поштові спонсори (букси) спростили систему і вирішили створити розширення для браузерів. Найбільш популярні і перевірені представлені нижче.

#1. Seo-Fast

Seo-Fast (https://seo-fast.ru/) відомий букс. Пропонує заробіток на веб-серфінгу і виконанні простих онлайн-доручень.

#2. Socpublic

Socpublic (http://socpublic.com/) один з кращих буксів в Рунеті. Володіє зручним і функціональним дизайном. На майданчику проводяться конкурси та акції. Виведення коштів проводиться на електронні гаманці.

#3. Rubserf

Rubserf (http://rubserf.ru/) простий і надійний букс, який дозволяє встановити свій плагін в браузер і збільшити заробіток.

Бонус! Програми заробітку на автоматі.

На просторах мережі Інтернет існує величезна кількість додатків для заробітку. Більшість з них гарантують якість, надійність і своєчасні виплати. Але, перед тим як зареєструватися, необхідно проаналізувати обрану платформу. Це пов'язано з тим, що деякі з сайтів абсолютно марні. Пропонуємо скористатися перевіреними програмами для автоматичного заробітку в мережі.

#1. Vipip

Vipip (https://vipip.ru/). Як тільки користувач зареєструється в системі, буде доступний заробіток на автосерфінгу. Виконуючи різні завдання в соціальних мережах, переглядаючи відео, читаючи листи, можна отримувати пасивний дохід. Крім того, платформа пропонує своїм учасникам вигідну партнерську програму, яка підвищить прибуток. Відсоток по партнерці змінюється в залежності від досвіду і активності працівника. Виведення коштів здійснюється в доларах на електронні гаманці.

#2. ProfitTask

ProfitTask (https://profittask.com/). Сайт не вимагає вкладень. Сервіс пропонує більш високу оплату за роботу, в порівнянні з іншими аналогами. Різні види заробітку, наприклад, підписка на групу в соціальній мережі, лайк на пост, реєстрація, відгук, коментар і т. д.

#3. Globus-Inter

Globus-Inter (https://globus-inter.com/). Зручність програми в тому, що її легко встановити на комп'ютер, телефон, планшет та інші гаджети. Заробляти можна, переглядаючи рекламу. Сервіс гідно оплачує заробіток автоматом. Також, ресурс має реферальну програму, яка здатна підвищити дохід користувача. Важливо відзначити, що працюючи з телефону, можна отримати більш високий дохід, ніж з комп'ютера.

#4. Userator

Userator (https://userator.ru/) надає можливість користувачеві заробити на виконанні простих завдань.

ТОП-10 порад для збільшення заробітку на розширеннях

Автозаробіток від перегляду реклами, посилань досить малий. Заробляти мільйони на розширеннях Користувач не зможе, але збільшити прибуток реально. Пропонуємо кілька порад щодо збільшення пасивного доходу.

 1. Активність. Чим більше часу користувач приділяє роботі, тим вище його дохід. Намагайтеся частіше зависати на сайтах, переглядати рекламу, Переходити по посиланнях. Звичайно, отримувати 40 грн на годину ви не зможете, але вийти на стабільні 20 грн цілком реально.
 2. Кількість розширень. Одне розширення буде приносити мало грошей. Постарайтеся встановити відразу кілька плагінів в свій браузер. Чим більше їх буде, тим вище дохід.
 3. Спосіб. Шукайте додаткові лазівки. Перегляд реклами не єдине рішення. Запустіть браузер, а самі можете виконувати завдання або спостерігати за ручним серфінгом.
 4. Реферали. Ви можете стати ватажком команди працівників. Порадьте даний вид заробітку своїм друзям, знайомим. Вони встановлять Програми, а ви будете отримувати відсоток з їх доходу. Рекламуйте свої реф. посилання, залучайте більше партнерів.
 5. Робота з телефону. Як вже говорилося, деякі сервіси пропонують розширення для мобільних пристроїв. А дохід при роботі з телефону збільшується, в середньому на 0.4-0,6 грн.
 6. Залишайте браузер відкритим. Якщо залишити Гугл Хром відкритим, він продовжить приносити пасивний дохід.
 7. Кількість браузерів. Чим більше програм буде задіяно в роботі, тим більше користувач зможе отримати.
 8. Залучення партнерів. Залучення може бути через соціальні мережі, блоги, відеоролики. Зацікавте свою аудиторію, тоді вона принесе збільшення щоденного заробітку.
 9. Участь у конкурсах. Деякі браузерні розширення пропонують своїм користувачам конкурси, розіграші. За участю Ви зможете виграти додаткову суму.
 10. Час. Збільшення зарплати на роботі приходить з часом і досвідом. Також і в розширеннях браузера. Тільки пропрацювавши кілька днів (місяців), зрозумівши технологію заробітку, користувач зможе підняти суму.

Переваги та недоліки заробітку на браузері

Звичайно, як і будь-який підробіток в Інтернеті, розширення для заробітку грошей в браузері мають ряд плюсів і мінусів. Але не варто їх сприймати критично. Кожен недолік легко перетворити в плюс, або позбутися від нього зовсім. А переваги можна примножити. Детальніше вони представлені нижче.

Переваги (+) Недоліки (-)
Простий доступ. Тут не обов'язково мати особливих навичок, робота підійде кожному. Дешево. Незважаючи на те, що це пасивний заробіток, але він вже дуже малий. Отримувати копійки не кожен захоче.
Автоматичний заробіток. Все просто, встановлюєте певний плагін в браузер і починаєте заробляти. Без особливих зусиль, просто переглядаючи сайт, а ваш рахунок поповнюється. Мінімальний вивід. Кожен сервіс встановлює свій мінімальний поріг для виведення грошей. Але на більшості сайтів він досить високий.
Суміщення. Навіть встановивши всі програми, у вас залишиться час на іншу додаткову роботу. Електрика. Робочий процес вимагають, щоб комп'ютер (телефон) постійно перебували у включеному стані. Необхідна безперервна підзарядка пристрою.
Партнерка. Залучаючи нових клієнтів, користувач може збільшити свій дохід на 10-15%.  

Висновок + відео

Перед тим, як встановлювати розширення, обов'язково варто вивчити відгуки. Існує багато шахраїв або недобросовісних агентств, які обманюють своїх працівників, але мають гарну репутацію.

Заробіток на браузері - один із способів мати пасивний дохід. Найголовніше, що такий вид заробітку не вимагає зусиль. Звичайно, розраховувати на величезні суми не варто. Але і не варто забувати про те, що грошик капає до вас в кишеню без особливих зусиль.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити