Інтернет-трафік в цифрову епоху - один з найцінніших ресурсів. І, зрозуміло, на ньому можна заробляти. Заробіток на трафіку в Інтернеті сьогодні доступний кожному - незалежно від того, чи є у вас свій сайт, чи ні. Сьогодні ми розповімо, які є способи і схеми заробітку на інтернет-трафіку і покажемо, скільки на ньому можна заробити.

Чи можна заробити на трафіку в Інтернеті

Найпростіше заробити тим, у кого є своє джерело трафіку в Інтернеті. Це може бути:

 • Власний сайт;
 • Група або сторінка в соцмережі;
 • Канал на Яндекс.Дзен або блог на іншому майданчику блогосфери.Як заробляти на трафіку

Для заробітку джерело повинен бути досить розкручений-обсяги трафіку повинні бути такими, щоб рекламна кампанія мала сенс.

Заробити на трафіку в інтернеті можна навіть якщо його джерела у вас немає. Такий заробіток називається арбітражем. Якщо коротко, це покупка трафіку і перепродаж його Рекламодавцю за більш дорогою ціною. Але на ділі схема виглядає трохи складніше.

Наприклад, щоб залучити клієнта на посадкову сторінку (лендінг) рекламодавця, ви створюєте рекламний креатив і запускаєте його покази через тизерну мережу. Виходить, що ви купуєте трафік в тизерці. Потім користувач клацає по креативу і переходить на лендінг. Якщо цільова дія (реєстрація, покупка або інші дії – залежить від умов партнерки) виконано, вам зараховується конверсія. За неї рекламодавець платить за встановленою ставкою. Різниця між вартістю купленого трафіку і проданого Рекламодавцю - і є ваш профіт. А величезний плюс тизерних мереж для арбітражника-дешевий (в порівнянні з іншими варіантами) трафік.

Звичайно, тизерки - не єдиний варіант заробітку без джерела трафіку. Далі ми розповімо про інші способи отримати гроші за інтернет-трафік.

Схеми - як заробити на трафіку в Інтернеті

Всі схеми по заробітку на трафіку можна розділити на дві великі групи – для тих, у кого є своє джерело трафіку, і для тих, хто арбітражіт. Ми зібрали найпопулярніші способи, як можна заробити, продаючи свій інтернет-трафік.

Для тих, у кого є джерело трафіку

Контекстна реклама

Це найпростіший і "білий" спосіб заробітку на інтернет-трафіку. На вашому каналі або в блозі показуються блоки контекстної реклами, а Ви отримуєте відрахування за їх покази.

Майже на всіх майданчиках для підключення монетизації потрібно набрати певний поріг переглядів. Наприклад, у YouTube це 4000 годин переглядів за останні 12 місяців, на Яндекс.Дзен - не менше 10 000 хвилин дочитувань за 7 днів, і т. д.

Стосується це і власників сайтів. Наприклад, для підключення до рекламної мережі Яндекса на сайті щодня має бути не менше 300 унікальних відвідувань. Крім того, майданчик повинен бути зареєстрований на платному хостингу. А заробіток на контексті залежить від напрямку, охоплення майданчика, теми реклами та деяких інших факторів.

Тизерні та банерні мережі

Схема роботи з тизерними і взагалі рекламними мережами проста - Ви реєструєтеся як вебмайстер, і даєте згоду на розміщення рекламних блоків. Формати можуть бути різними-тизери, банерна реклама, пуші, попандери і т.д. вибір формату залежить від вас. Ви зможете налаштувати і "чорний список" тем для показу.

Поріг входження в тизерках зазвичай нижче, ніж в мережах контекстної реклами. Наприклад, в LuckyAds достатньо 100 унікальних відвідувань на добу протягом місяця.

Оплата в тизерних мережах йде за кліки або покази в залежності від формату. Зазвичай тизерки платять небагато, але тут все залежить від обсягів інтернет-трафіку.

Щоб підвищити заробіток, можна поєднувати кілька форматів реклами-наприклад, контекстну і тизерну.

Зверніть увагу: є тизерки, орієнтовані на певні теми майданчиків. Наприклад, Gnezdo купує трафік в основному у власників "жіночих" сайтів. Є рекламні мережі, які викуповують тільки іноземний інтернет-трафік. Тому потрібно уважно читати умови для вебмайстрів.

CPA-мережі

Участь в партнерських програмах (CPA-мережі) може бути одним з найбільш вигідних способів заробітку на трафіку в Інтернеті.

У CPA-мережах зібрані оффери-пропозиції рекламодавців. Ви показуєте рекламу на своєму майданчику, приводите користувача на лендінг і отримуєте партнерські відрахування (комісію) за цільову дію. Таким цільовим дією може бути що завгодно в залежності від напрямку оффера (пропозиції в партнерці) – реєстрація на сайті, депозит, підтверджений замовлення і т.д. А за посиланням можна знайти рейтинг кращих партнерських програм з різними моделями оплати.

Співпраця з рекламодавцями безпосередньо

Так можуть заробити на продажу інтернет-трафіку власники розкручених блогів або сайтів. Розміщення реклами на такому майданчику вигідно для рекламодавця, тому найчастіше вони самі "виходять" на її власника. Але можна запропонувати і свої послуги на біржах. Це може бути нативна реклама, показ банерів, прероли в відео і т.д. пряма співпраця набагато вигідніше, ніж автоматична монетизація. Далі ми покажемо деякі цифри заробітку топових блогерів на рекламі.

Без джерела трафіку

Як працює арбітраж через тизерні мережі, ми вже розповіли. Тому відразу переходимо до інших способів заробітку на інтернет-трафіку.

Таргетована реклама

Соцмережі - одна з найбільш зручних майданчиків для арбітражу. Саме там в рекламному кабінеті можна налаштувати показ реклами саме цільової аудиторії - певної статі, віку, місця проживання і т. д.

А за допомогою парсерів для соц мереж можна зібрати аудиторію по ще більш широкому списку параметрів і завантажити базу прямо в рекламний кабінет. Заробіток залежить від успішності креативів і обраного підходу.

Продають пости в соцмережах

Просувати оффера можна через чужі розкручені пабліки і сторінки. Знайти майданчики для реклами можна на біржах блогерів. Це, наприклад, Блогун, Getlogger, PostMarket, Epicstars та інші. На якісних біржах є каталоги з сортуванням майданчиків. Домовитися про розміщення посилань можна і безпосередньо з власником. Вартість буде залежати від охоплення сторінки і виду розміщення (продає пост, закріплена запис і т.д).

Контекстна реклама

Мережі контекстної реклами дають величезні можливості для рекламної кампанії. Вони відрізняються великим охопленням, вибором форматів і гнучкими настройками. Грамотно налаштувавши кампанію, арбітражник може отримати хороший дохід.

У той же час, у контекстної реклами є і свої мінуси. Просувати через Директ і Google Ads можна не всі вертикалі – наприклад, адалт-дейтинг (знайомства «для дорослих») або казино рекламувати не можна. Або доведеться вибирати "білу" вертикаль, або вдаватися до хитрощів – робити м'які креативи, лити через сайт-прокладку і т.д. у будь-якому випадку, це заняття для досвідчених арбітражників.

Способи заробітку без вкладень

Заробити на інтернет-трафіку без вкладень найпростіше, якщо у вас є своя майданчик. Для цього є маса способів:

 • Автоматична монетизація блогу - це показ контекстної реклами, про яку ми вже детально розповіли;
 • Нативна реклама - зі свого майданчика можна рекламувати що завгодно, використовуючи нативний підхід. Наприклад, якщо Ви просуваєте товарний оффер товарного оффера або e-commerce (інтернет-магазин), органічно виглядатимуть посилання на цільову сторінку в огляді товарів;
 • Просування в своєму пабліку або на сторінці в соцмережі – це буде працювати, тільки якщо спільнота або профіль добре розкручені. До речі, найкраще запускати рекламну кампанію в декількох соцмережах одночасно. Топові джерела зараз - Telegram, Instagram, набирає обертів арбітраж в Тіктоку;
 • Продаж посилань - багатьом сайтам потрібна посилальна маса для розкрутки. Знайти клієнтів можна через біржі – GoGetLinks, LinkFeed та ін.вартість залежить від добового трафіку, трастовості сайту, його тематики та інших показників.

Арбітраж трафіку теж необов'язково вимагає вкладень. Тут найголовніше - знайти безкоштовне джерело інтернет-трафіку. Ось які варіанти найчастіше використовуються:

 • Сайти безкоштовних оголошень - Юла, OLX та ін. Лити трафік можна через оголошення з перенаправленням на месенджер. А вже звідти давати посилання на цільову сторінку. Через такі сайти зазвичай просувають товарку, фінансові пропозиції, HR-офферов (пропозиції роботи);
 • Канал на Яндекс.Дзен - для створення каналу не потрібно багато часу. А просувати через Дзен, як показує досвід арбітражників, можна майже що завгодно. У масштабних рекламних кампаніях використовуються цілі сітки каналів;
 • Масові розсилки-зараз цей спосіб вже не в тренді, і вважається майже неробочим. Але якщо зібрати» теплу " базу користувачів, розсилки можуть допомогти в рекламній кампанії. Спосіб вважається умовно-безкоштовним, так як доведеться витратитися і на парсер аудиторії, і на сервіси масових розсилок. І, звичайно, продумати воронку продажів;
 • Крауд-маркетинг - повідомлення з посиланнями на форумах, отзовіках і т.д. шукати виконавців доведеться на буксах. Тому спосіб теж умовно-безкоштовний, хоч і з мінімальними вкладеннями.

Скільки заробляють на трафіку в Інтернеті. Відгуки та кейси

Заробіток на інтернет - трафіку залежить від багато чого. В першу чергу, це спосіб, яким ви вирішили заробляти. Наприклад, на CPA-мережах можна заробити в десятки разів більше, ніж на показі тизерної реклами.Як заробляти на трафіку

Крім того, заробіток залежить від наявності джерела і його охоплень – без цього доведеться вкластися в рекламну кампанію. Необхідно тестувати креативи, зв'язки, а це теж вимагає витрат. Але, як показують кейси досвідчених арбітражників, при правильному підході всі витрати окупають себе.

Наприклад, на скріншоті – витрати арбітражника на рекламну кампанію через MyTarget. Лілі на оффер з товарної партнерки M1-Shop – бінокль Canon 70×70, ГЕО — Казахстан. Рекламні формати-карусель і мультиформат.Як заробляти на трафіку

За 4 місяці витрачено 138 251

Зароблено майже в 3 рази більше – 398 640. Чистий профіт склав 260 388.Як заробляти на трафіку

Успішна монетизація блогу - теж не міф. Наприклад, ось приблизний дохід одного з топових блогерів на YouTube (канал Marmok).Як заробляти на трафіку

Точні суми заробітку топових блогерів на рекламі невідомі. Але, наприклад, ціна реклами у блогера "з галочкою" в Тікток @goldtbk починається від 8 тис. грн. І це ще не самий розкручений аккаунт-багато блогерів тільки на рекламі заробляють тисячі доларів щомісяця.

А реклама в Instagram у блогерів з тисячними охопленнями і мільйонами підписників коштує більше 35000 грн.Як заробляти на трафіку

140 тис. за рекламу - не межа

Заробити непогані гроші на інтернет-трафіку можна і через контекстну рекламу на сайті. Все залежить від відвідуваності сайту, його оптимізації та інших показників.

Висновок + відео

Таким чином, заробляти на інтернет-трафіку щомісяця від 350 тисяч грн – цілком реально. Який вибрати спосіб заробітку-залежить тільки від вас. А щоб підвищити дохід, Ми рекомендуємо поєднувати відразу кілька способів.

Стаття "Як заробляти на трафіку в Інтернеті" містить корисну інформацію про можливості заробітку в Інтернеті за допомогою залучення великої кількості трафіку на свій веб-сайт. Автори статті пропонують різні методи залучення трафіку, від SEO-оптимізації та контент-маркетингу до рекламних кампаній та соціальних медіа. Також, в статті надається поради щодо монетизації трафіку за допомогою реклами, партнерських програм та продажу товарів або послуг. Висновок статті полягає в тому, що залучення трафіку - це ключовий фактор успішного бізнесу в Інтернеті, і важливо мати розуміння про різні методи залучення трафіку та їх ефективність.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити