Заробіток на файлообмінниках - найпопулярніший спосіб отримання прибутку. Користувач реєструється на сервісі, завантажує файл і чекає, коли його почнуть завантажувати.

Розглянемо ТОП-7 кращих файлообмінників і розповімо про популярні та робочі схеми заробітку. Дізнаємось, скільки можна заробити подібним чином, наведемо кейси користувачів та зробимо висновок.

Як заробити на файлообмінниках у 2024 році

Для стабільного заробітку на файлообмінниках необхідно виконати низку умов. Нижче докладно розказано про кожний етап.

Початок роботи

На першому кроці користувачам необхідно:

 • зареєструватися на одному із файлообмінників;
 • завантажити файли, які матимуть попит;
 • приступити до пошуку людей, зацікавлених у завантаженні файлів.

Перед завантаженням файлів потрібно поцікавитись, які файли актуальні та користуються особливим попитом. Найчастіше з файлообмінників завантажують:

 • фільми (закордонні та вітчизняні);
 • мультфільми;
 • музику;
 • книжки;
 • програми;
 • ігри;
 • тренінги;
 • навчальні курси.

Щоб отримати високий відсоток завантажень, необхідно розмістити посилання на форумах.

Потрібно уважно переглядати ресурси та дивитися, що шукають люди. Чим корисніший і актуальніший матеріал, тим більше завантажень у нього буде.

Пошук цікавих файлів

Файли завантажують із аналогічних файлообмінників, подивившись на статистику. Більшість користувачів завантажують їх із торрента.

Як завантажувати матеріали на файлообмінники

Для збільшення доходу потрібно зареєструватися на кількох файлообмінниках. Завантажити файли можна одразу після реєстрації. Алгоритм виглядає так:

 1. Реєстрація на файлообмінному сервісі.
 2. Вхід до акаунта, пошук опції «Завантаження файлу».
 3. Вибір необхідних файлів на комп'ютері.
 4. Завантаження файлів, після якого користувачеві буде доступне унікальне посилання для скачування.

Тепер потрібно знайти ресурс, де можна розмістити посилання.

На яких сайтах публікувати посилання на скачування?

Для розміщення посилань важливо знайти тематичний майданчик. Потрібно переглянути форуми та проаналізувати рівень цільової аудиторії.

Наприклад, якщо у завантаженому матеріалі розповідається про способи заробітку в інтернеті, необхідно розмістити його у відповідних розділах. Важливо шукати ресурси, які відвідують приблизно 1000 і більше осіб на добу.

ТОП-3 схеми заробітку на файлообмінниках

Щоб отримати максимальний дохід зі скачувань, важливо знати про кілька надійних схем заробітку.

 • Форуми. Найнадійніша і перевірена схема заробітку на завантаженні файлів. Просте розміщення та мінімум труднощів. Користувач шукає ресурс подібної тематики та завантажує файли;
 • Пошук затребуваних програм. Користувач заходить на різні ресурси і дивиться, який софт зараз має найбільший попит. Він швидко завантажує файл, завантажує його на файлообмінник та публікує посилання для скачування;
 • Плагіни. Цей контент також потрібний, як і програми. В інтернеті важко знайти якісні плагіни. Користувач може полегшити пошук користувачам, якщо запропонує готові варіанти.

Поширення посилань на тематичних форумах має переваги. Посилання залишається робочим до того моменту, поки не закрито форум. Теоретично, заробіток може бути постійним.

Читайте також - Заробіток на НФТ

На які параметри орієнтуватись при виборі файлообмінника

Для отримання стабільного доходу потрібно вибрати якісний файлообмінник.

При виборі ресурсу важливо врахувати такі характеристики:

 • Стабільність функціонування. Перед вибором файлообмінного ресурсу необхідно орієнтуватися на відгуки, стабільність роботи та успішність його функціонування;
 • Прибутковість партнерських програм. Перед реєстрацією на файлообмінниках необхідно уважно вивчити правила. Часто сума оплати всередині різних ресурсів суттєво відрізняється. Дохід залежить від розміру файлу та актуальності матеріалу. Іноді невеликі файли не приносять доходу, але в інших ресурсах вони, навпаки, дають відмінні результати;
 • Країни, з яких здійснюється оплата трафіку. Краще, коли виплати провадяться з будь-якого трафіку. Однак іноді файлообмінний ресурс пропонує вигідні умови лише у конкретній країні;
 • Тривалість зберігання файлів. Зазвичай файли зберігаються певний час після останнього завантаження. Бажано вибрати ресурс із найбільш довгим періодом.

Це найважливіші критерії під час вибору файлообмінника.

Винагорода за одне завантаження

При виборі файлообмінника користувачів найбільше цікавитиме, яку винагороду вони отримають за одне завантаження. У таблиці розглянуто популярні послуги та вказано вартість завантаження.

Файлообмінник Винагорода
File-Mix 4-35 гривень. Вартість завантаження залежить від країни, в якій він завантажений. Цінова політика може змінюватись у будь-який бік.
FileSpace Доларовий файлообмінник не платить за одне завантаження. Можна отримати дохід за 1000 завантажень у розмірі $38. Крім цього, власник облікового запису має можливість отримати додатковий дохід у розмірі 20% від продажу Mixed.
VexFile Американський файлообмінник за одне завантаження платить 4-35 гривень
PayPerInst Ціна за одне завантаження файлу залежить від країни, з якої користувачі завантажують матеріали. Американська аудиторія за одне завантаження платить 10 гривень.
TurboBit Файлообмінник не платить за одне завантаження. Можна отримати дохід за 1000 завантажень від $10 і вище.
Uploaded У файлообмінника немає оплати за 1 завантаження За 1 000 завантажень користувач може отримати до €8 у країнах СНД і до €30 у європейських країнах. Оплата залежить також від розміру файлу. У СНД: 10-100 мегабайт (€4), 100-1 000 мегабайт (€8).
Hitfile (аналог TurboBit) Файлообмінний сервіс не платить за 1 завантаження. Можна отримати дохід за 1000 завантажень від $10 і вище.

Мінімальна сума виведення

Другий за важливістю критерій, який турбуватиме користувачів. Чим менше мінімальна сума виведення, тим краще для користувачів.

Файлообмінник Мінімальна сума виведення
File-Mix 40 гривень
FileSpace $1
VexFile $5
PayPerInst 200 гривень
TurboBit $10
Uploaded $50
Hitfile (аналог TurboBit) $5

На фоні конкурентів виділяється файлообмінник FileSpace, що пропонує виведення від $1. Сервіс підійде новачкам, які просто хочуть подивитися на процес заробітку.

Скільки платять файлообмінники за 1000 завантажень?

Більшість популярних файлообмінних сервісів пропонують різні ціни. Дохід з ресурсів варіюється від 1 грн до 20 грн за одне скачування (ціна може бути і вищою, тому що вартість часто змінюється). У середньому користувачі за 1000 завантажень можуть отримувати від 2000 грн. Деякі користувачі повідомляли, що їм вдалося заробити 20 000 грн.

Заробіток багато в чому залежить від країни, з якої завантажуються файли. Для збільшення доходу рекомендується брати зарубіжний трафік, оскільки всередині країн СНД ціни набагато менші.

ТОП-3 поради для збільшення заробітку на файлообмінниках

Існує величезний розкид у плані заробітку на завантаженнях між різними користувачами файлообмінників. Одні працюють абияк і заробляють копійки, інші ставляться до цієї діяльності з усією серйозністю.

Щоб вийти на новий рівень доходу, варто взяти на озброєння кілька корисних порад:

 • Використання декількох файлообмінників одночасно. Файлообмінні сервіси оплачують лише одне завантаження файлу з однієї унікальної IP-адреси протягом 24 годин (це робиться для того, щоб уникнути накрутки). Немає сенсу пропонувати одній людині завантажити той самий файл кілька разів — користувач все одно не отримає грошей. Розумно публікувати кілька посилань на різні обмінники на сторінці. Цей метод дозволить монетизувати одного користувача кілька разів поспіль.
 • Оптимізація процесу розповсюдження файлів. Якщо робити все вручну, на це може піти години вільного часу, який можна витратити з більшою користю. Існує автоматичний софт для постінгу, що працює з WordPress, DLE та іншими двигунами - він економить час і полегшує завдання. Єдиний недолік — необхідність сплачувати підписку чи купувати ключ за реальні гроші. Безкоштовними версіями краще не користуватися, тому що вони працюють некоректно.
 • Оформлення. Кожне посилання потрібно не просто розміщувати, а й супроводжувати грамотним текстовим описом, по можливості можна прикладати фотографії та відео. Якщо користувач заливає програму, слід супроводжувати її інструкцією зі встановлення, додати скріншоти інтерфейсу та описати переваги софту порівняно з конкурентами. Тоді ймовірність отримувати більше завантажень помітно збільшується.

Ці три поради стануть у нагоді користувачам, які націлені на довгу та ефективну роботу.

Переваги та недоліки заробітку на файлообмінниках

Заробіток на обміні файлами має свої позитивні та негативні сторони.

Переваги:

 • Пасивний дохід. Якщо файли вважаються унікальними та затребуваними, користувач може отримувати стабільний дохід навіть протягом кількох років, доки матеріал не втратить своєї значущості. Якісний та унікальний контент виведе файли у верхні позиції пошукових систем. Сайт обміну файлами самостійно залучатиме трафік.
 • Штучна конкуренція. З одного файлу можна отримувати більше грошей, якщо зареєструвати кілька облікових записів на одному файлообміннику і завантажити на них трохи видозмінені матеріали. Читач може перейти за будь-яким посиланням, а весь дохід піде користувачеві.

Недоліки:

 • Складне масштабування. Для збільшення доходу потрібно витратити багато часу на пошук оригінальних файлів, а ще більше на просування. Існує невеликий лайфхак: цей пункт можна знайти стороною, якщо знайти файл у конкурентів, завантажити його та розповсюдити посилання;
 • Невеликий прибуток. Якщо не витрачати багато часу на рекламу, просування та розповсюдження посилань, то рівень доходу буде низьким. Даний вид заробітку можна розглядати як пасивний доход, але точно не як основну діяльність.

Щоденна праця допоможе збільшити заробіток. Проте важливо враховувати, що конкуренція у цій ніші величезна, пробитися буде складно.

Кейс: як заробити на файлообміннику

Кейсів із заробітку на файлообмінниках небагато, але вони є. Один користувач розповів, як йому вдається заробляти 200 гривень щодня. Користувач заходить на YouTube і знаходить відео з читами для популярних ігор (наприклад, CS:GO). Завантажує ролики, додає свій матеріал та завантажує на файлообмінник.

Користувач використовує англійську назву та розміщує посилання на зарубіжних ресурсах, тому що завантаження там коштують дорожче. Потім отримує гроші та виводить їх на гаманець.

Заробити можна будь-яких файлах. Багато хто рекомендує завантажити adult, стратегії на ставках або Forex. Можна розробити власну унікальну стратегію, яка приноситиме стабільний дохід у розмірі 6000 гривень.

Кейс: заробіток через файлообмінники та форуми для дорослих

Необов'язково завантажувати багато різних файлів. Нехай у темі будуть одні фотографії, а в архіві обмінника інший контент. Головне – домогтися його завантаження.

Покроковий алгоритм заробітку на форумах для дорослих:

 1. Необхідно купити на файлообміннику преміум, щоб швидше завантажувати великі файли та блокувати завантаження з безкоштовних акаунтів (також дані зберігатимуться довше).
 2. Зібрати вибірку із фотографій. Важливо відсортувати знімки по групах. Наприклад, зробити категорії «азіатки», «студентки», «мілфи». При створенні постів можна використовувати зображення та відеоролики із соціальних мереж, де вистачає матеріалів.
 3. Залити дані на файлообмінник. Бажано зробити щонайменше 100 архівів і обов'язково додати до них прев'ю. Щоб залучити більше трафіку, важливо оформити пост красиво. Для економії часу потрібно скопіювати HTML-код готової сторінки та вставити на інші сайти.
 4. Додати якомога більше тем на форумах. Початківцям рекомендується використовувати форуми з високою відвідуваністю, щоб швидше побачити результати. Автор кейсу зазначає, що за годину йому вдається створити близько 100 постів.

Якщо витрачати щодня по 3-4 години на створення тем, то на місяць реально заробити близько $1 000. Трудовитрати серйозні, зате користувач може отримати хороші гроші. Доходи поступово збільшаться, оскільки розміщені посилання не видаляються і продовжують приносити трафік.

Інтерес до матеріалів для дорослих завжди актуальний, тому користувачі мають відмінну можливість заробити навіть без стартового капіталу.

Висновок + відео

Файлообмінники дозволяють заробляти на завантаженні файлів непогані гроші. Щоб вийти на пристойний рівень доходу, необхідно завантажувати потрібні, актуальні та рідкісні матеріали, які важко знайти в інтернеті.

Для збільшення заробітку рекомендується створити та розкрутити власний проект із упором на файлообмінники. Наприклад, запустити електронну бібліотеку з книгами, ресурс із фільмами за категоріями або софт-портал із програмами.

Це цікаво - Як заробляти на трафіку в Інтернеті.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити