Якщо ви просто зараз шукаєте спосіб, як заробити 500 грн на день онлайн — у цій статті я зібрав реальні способи.

Про швидкий заробіток онлайн не говорив лише лінивий.

заробіток в інтернеті в гривнях

Курси, тренінги, майстер-класи від гуру-онлайн – це вже встигло набриднути.

Не знаю як вам, а мені свого часу хотілося більше  конкретики.

Як заробити 500 грн у день без вкладень?

Відразу попередження: не клацайте на рекламні оголошення з пропозицією заробітку і не переходьте за сумнівними посиланнями. Навіть якщо дуже хочеться заробити ті самі 500 грн. Не вносите жодних депозитів та грошей “гарантію того, що ви точно виконаєте завдання”. Це шахрайство. І крапка.

Тож чи можна заробити?

Звичайно ж да.

Сьогодні розберемо основні способи, багато з яких можна спробувати, як тільки дочитаєте статтю (або навіть паралельно).

Як заробити 500 гривень в день працюючи вдома?

Просто сісти за комп'ютер, щось поклікати та отримати гроші на карту можна, але багато на цьому не заробити.

Тому нижче — методи, що працюють, але потребують зусиль, для того, щоб заробити в інтернеті без вкладень.

Читайте також - Як заробити в інтернеті гроші - 50 способів.

КОПІРАЙТИНГ, РЕРАЙТИНГ, ПЕРЕКЛАДИ

Робота з текстами точно входить до ТОП віддаленої зайнятості. А все тому, що тексти потрібні всім: приватним клієнтам, стартапам, великому бізнесу.

Почнемо з рерайтингу

Мабуть, це найпростіший спосіб ознайомитись із створенням контенту.Рерайт

Якщо розповісти простими словами, то тут ви робите зі старого тексту новий: рерайтіте, тобто переписуєте його, зберігаючи сенс, але дотримуючись вимог до унікальності.

У рерайтерів замовляють опис товарів, SEO-тексти, статті для блогу та інші види контенту.

Копірайтінг – як рерайтинг, але вже просунутий. Тут ви створюєте вже авторські тексти: ті ж SEO, описи, контент у блоги та соцмережі. Авторські тексти добре оплачуються: згодом можна вийти на дохід $1000+.

Для того, щоб заробляти гроші онлайн перекладами, потрібно знати іноземну мову на рівні не нижче С1. Найбільш затребувані: англійська, іспанська, німецька. Роботу охоче дають навіть студентам та школярам із гарним знанням мови.

ДЕ БРАТИ ЗАВДАННЯ?

Зареєструйтесь на будь-якій текстовій біржі або біржі фрілансу:

 • freelancehunt.com – номер 1 біржа в Україні
 • freelance.ua
 • advego.com - біржа копірайтингу, де можна почати заробляти на легких завданнях, писати відгуки, коментарі, отримувати гроші за лайки в соціальних мережах, поступово прокачуючи свої навички.

Увага! Фрілансхант просить 99 грн на підтвердження профілю – цього робити не потрібно, це не обов'язково, просто закрийте вкладку і зайдіть заново на біржу.

Ще кілька профільних ресурсів для перекладачів:

 • lingohaus.com
 • 2polyglot.com
 • Trworkshop.net

Бажано докладно заповнити профіль та додати портфоліо – хоча б 2-3 тексти/переклади вашого авторства.

Переваги Недоліки
 1. Це затребуване. Хороші тексти та якісні переклади потрібні приватним клієнтам, стартапам, бізнесу.
 2. Відмінний варіант для новачків. Мінімальні навички для копірайту та рерайту — знання української мови, грамотність, уміння працювати з сервісами унікальності (це елементарно).
 3. Можливості зростання. Фахівці за текстами добре заробляють і в перспективі можуть отримати посаду фул-тайм у великих компаніях.
 1. Висока конкуренція. Початківців, які хочуть робити перекази за гроші чи просто рерайт, — багато.
 2. Низькі ставки на старті. Будьте готові до того, що деякий час вам доведеться працювати мало не за "дякую". І деякі новачки застрягають на цьому етапі.
 3. Шахраї всюди. Отримати готовий текст/переклад і не заплатити класика фрілансу. Будьте обережні.

ФРІЛАНС ПОСЛУГИ

Профільний фріланс - це не про заробити 500 грн через інтернет один раз і забути (хоча так теж можна). А про повноцінну альтернативу роботи на повній зайнятості. Тут ви можете пройти повноцінний шлях - від профана до профі - і за кілька років заробляти в $$$.

Що для цього потрібно? Для початку вибрати нішу: дизайн, розробка, робота з текстом або 50+ інших варіантів. Створити профіль на одному з фрілансів майданчиків (я вже давав список вище), і почати прокачувати свої скіли.Фріланс

Клієнтів спочатку буде небагато, але поступово вдосконалюючи навички, ви маєте всі шанси стати ТОПовим фахівцем.

Переваги Недоліки
 1. Великий вибір ніш від контент-менеджменту до розробки. Можна вибрати напрямок під свої навички/переваги.
 2. Повноцінна професія. Саме профільний фріланс – повна альтернатива офісній роботі з відповідними чеками за послуги.
 3. Особистий бренд. “Заробивши ім'я” на фрілансі можна розпочати свій бізнес: наприклад, відкрити контент-агентство чи студію перекладів.
 1. Швидкого результату не буде. Потрібно постійно розвиватися, шукати замовлення, комунікувати із замовниками та бути готовим до провалів.
 2. Є конкуренція. Заробляти хочуть усі (ну чи майже!). І доведеться вигідно виділятись на тлі конкурентів.
 3. Потрібні навички. У фріланс важко прийти зовсім "з нуля". Ви повинні хоча б базово орієнтуватися у вибраній ніші та мати портфоліо. З зовсім новачками замовники співпрацюють неохоче.

ЗАРОБІТОК У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (БЕЗ ОСОБИСТОГО БЛОГА)

Про те, що можна заробляти на соцмережах, кажуть усі. І спостерігаючи за інстаграмними чи YouTube-блогерами починаєш у це охоче вірити. Але особистий блог – не єдиний спосіб заробітку через соцмережі. Ви можете адмініструвати паблики, бути менеджером у блогера або просто ставити лайки за гроші. Всі методи доступні, не вимагають жодних вкладень.Соц.мережі

Розкажу докладніше про популярні методи заробітку.

Менеджер у блогера розглядає рекламні заявки, комунікує з рекламодавцями, а іноді працює з коментарями та статистикою. Навички, необхідні для цього, — комунікабельність, базове розуміння інстаграм-маркетингу.

Адміністратор пабліка чи телеграм-каналу — людина, яка займається публікацією контенту, відповідає на коментарі. Рідше - самостійно складає контент план, створює текстове наповнення і візуал. За окрему плату, звісно ж.

На заробітку на лайках, головний інструмент якого теж соцмережі, довго зупинятись не буду. Тут все просто: ставте лайки - отримуєте кілька центів, які можна вивести на карту. Багато не заробиш, але якщо ти — школяр у якого достатньо часу, можна спробувати. Ресурси для такої роботи через інтернет:

 • PR Robot,
 • YOUTUBE COMMENTS,
 • Telegram Toloka
Переваги Недоліки
 1. Шлях до побудови власного бренду. Ведучи групи в соцмережах або спілкуючись із блогерами, ви отримуєте відмінний старт для розвитку власних проектів.
 2. Розвиток навичок комунікації, які гарантовано стануть у нагоді в будь-якій сфері діяльності.
 3. Цікаві завдання та можливість участі у перспективних проектах.
 1. Висока конкуренція. На жаль, ринок тут справді перенасичений і доведеться вигадувати способи, як виділятися серед конкурентів.
 2. Без креативного мислення нічого не вийде. Як і без навичок комунікації.
 3. На старті – низька оплата. І якщо не докладати зусиль і не рости професійно, вона залишиться такою самою навіть згодом.

ЗАРОБІТОК НА ВІДЕОБЛОГЕРСТВІ ТА СТРИМАХ

Чи любите комп'ютерні ігри? Вам сюди. Граючи в Доту, КС або WOW можна непогано заробити на своїх скіллах, беручи участь у турнірах або отримуючи донати.

Не відразу звичайно, але поступово.

Почніть з малого, створіть акаунт на стимінг-платформі: наприклад, на Twitch, хоча і в цій справі можуть бути підводні камені.

Потрібно підійти до питання стримінгу системно, прокачуйте роботу з аудиторією, грайте та заробляйте на цьому.

Відеоблог на YouTube – це складніше. Потрібно зайняти свою нішу (обов'язково цікаву для аудиторії!), регулярно знімати та монтувати. Але згодом ви зможете співпрацювати з рекламодавцями чи отримувати прибуток від партнерських програм. Або все разом.

Переваги Недоліки
 1. Заробіток на хобі. Займаєтесь улюбленою справою та заробляєте — звучить майже як реклама курсів, але це справді так.
 2. Перспективи для розвитку є - це не заробіток на один раз.
 3. Старт не вимагає особливих навичок — ви просто монетизуєте захоплення іграми або знімаєте відео на цікаву для вас тему.
 1. Не підійде для тих, хто соромиться бути у кадрі.
 2. Стати популярним і почати заробляти складно через високу конкуренцію.
 3. Розкрутка відеоблогу без вкладень – це довго. Процес може тривати роки.

 ЯК ЗАРОБИТИ 500 ГРН У ДЕНЬ З ВКЛАДЕННЯМИ?Заробіток

ВЕДЕННЯ ВЛАСНОГО САЙТУ ЧИ БЛОГА

Власний блог - це вже LVL-ап, тому що тут йдеться і про побудову власного бренду. І тут не обов'язково прокачуватись до 5 мільйонів підписників, щоб заробляти. Бренди та компанії хочуть співпрацювати з мікроіфлюенсерами.

Блог – лише заробіток на рекламі?

Це міф. Ви можете створювати на його базі власні проекти, курси тощо. Способів монетизації – величезна кількість.

Поговоримо про власний сайт. З ним ви можете заробляти на партнерських програмах, підписці або рекламі. Створіть інтернет-ресурс на ТОПову тематику, пишіть статті під пошукові запити та збільшуйте свою аудиторію.

Переваги Недоліки
 1. Працюєте виключно на себе, а не створюєте прибуток комусь.
 2. Можливість реалізувати креативні ідеї, монетизувати хобі.
 3. Високий дохід та перспективи для розвитку.
 1. Велика конкуренція. Дуже. Потрібно шукати способи виділятися і потрапити у свою ЦА.
 2. Потрібні великі вкладення. Особливо на старті. І суттєвий час вони можуть не окупитись.
 3. Ідея може не вистрілити. Так як свій сайт або блог - це про постійну роботу, і дуже швидко можна розчаруватися тим, що результату просто немає.

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

Партнерки - один із найбільш популярних способів заробітку онлайн. Участь у них передбачає непогані грошові бонуси (наприклад, для тих же YouTubеров).

По суті, партнерська програма — вид реклами, спрямований на зростання продажів. Бренд дає учасникам партнерки тексти, посилання та банери для розміщення. А учасник отримує бонуси за клієнтів, які від нього прийшли.Партнерки

Якщо ви - відеоблогер на YouTube, то можете підключитися безпосередньо до партнерки сервісу. У такому разі отримуватиме профіт вже за перегляди та інші взаємодії з каналом.

Переваги Недоліки
 1. Величезний вибір партнерок із відмінними бонусами на просторах інтернету.
 2. Можливість непогано заробити.
 3. Доступність для не дуже розкручених сайтів, каналів.
 1. Реклама не спрацювала – ви нічого не заробляєте.
 2. Часто невигідні умови для новачків.
 3. Низький прибуток на початку.

ЯК ПЕРЕКАЗАТИ ГРОШІ У ГРИВНИ ТА ВИВЕСТИ ЇХ НА КАРТКУ?

Тепер поговоримо про приємне - як отримати зароблені гроші на свою карту.

Працюючи на вітчизняних біржах, висновок йтиме переважно на картку або ваш гривневий рахунок у банку. Наприклад, на фрілансхант, виведення грошей відбувається на карту вашого банку.

Отримувати платежі від іноземних клієнтів можна за допомогою платіжних сервісів, таких як Payoneer, Skrill, Wise, а також прямим переказом на ваш валютний рахунок у банку (за наявності відкритого ФОП).

З зарубіжних бірж виводити найпростіше собі на валютний рахунок (знову ж потрібен ФОП), або замовляючи спеціальну карту через біржу (що не дуже зручно), або на Payoneer.

Якщо ви працюєте через один із українських сервісів фрілансу, то тут все набагато простіше. Підключаєте свою картку та виводьте гроші у будь-якій валюті на неї (з автоматичною конвертацією). Але будьте готові до того, що комісії -  не завжди вигідні.

Attention: не співпрацюйте із замовниками щодо прямої оплати. Як мінімум, з неперевіреними людьми та на старті.

ЯК ЗАРОБЛЯТИ В ІНТЕРНЕТІ І ПЛАТИТИ ПОДАТКИ?

Як тільки заробіток на фрілансі стане регулярним, обов'язково подумайте про реєстрацію діяльності.

Зареєструвавшись як ФОП та регулярно виплачуючи податки, ви отримуєте плюшки у вигляді трудового стажу, соціальних пільг тощо.

Це, звичайно, ви оціните ближче до пенсії. Але ризикувати проблемами з податковою не варто навіть у 18.

ЯКІ АЛЬТЕРНАТИВНІ СПОСОБИ ЗАРОБИТИ 500 ГРН В ДЕНЬ Є?

Насправді, можливостей заробити через інтернет — із навичками чи без, із вкладеннями чи без них — величезна кількість. Було б бажання. Біржі завдань з оплатою за просту дію, опитувальники, редагування фото та відео, послуги озвучення та інші.

ПІДВЕДЕМО ПІДСУМОК + відео

Заробити 500 грн в інтернеті можна.

І навіть не важливо, студент ти чи школяр. Але чи варто зациклюватись на короткостроковому заробітку, якщо можна будувати реальну фріланс-кар'єру?

Тобі вирішувати.

Регулярно прокачуючи свої скіли, наповнюючи портфоліо і співпрацюючи з адекватними замовниками, ти і сам не помітиш, як перетворишся на ТОПового фахівця.Висновок

Це цікаво - Як заробити гроші - 46 способів, де можна швидко і багато заробити грошей.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити