Інтернет - чудовий майданчик, який може бути використаний для отримання доходу буквально на всьому. Ще кілька років тому було неможливо повірити, що прибуток можуть приносити навіть звичайні відеоігри. Але зараз це не сон, а реальність, в яку потрібно вливатися та створювати додаткове джерело заробітку. До того як він працює і які ігри можуть бути використані і варто перейти прямо зараз.

На яких іграх можна реально заробити

На яких іграх можна заробити реальні гроші?

В основному мова піде про ігри, які зав'язані на онлайн-протистоянні. Тобто в них реальні користувачі борються один з одним. Розробники від імені багатомільярдних компаній додають туди якісь скіни, на них, переважно, базується весь дохід.

Як заробити на Counter-Strike: Global Offensive?

Як заробити на Counter-Strike

Це популярний шутер, що розроблявся компанією Valve. У ньому доведеться взяти участь у битві двох команд, кожна з яких матиме певне завдання. Якщо один колектив має закласти вибухівку, то другий її розмінуватиме і навпаки. Це вічне протистояння, на якому обов'язково варто спробувати заробляти. Для цього рекомендується використовувати такі способи:

 • Підвищення звання. Це популярний метод, який використовується лише гарними гравцями. Логіка проста: вони беруть акаунт новачка, який їм платить і підвищують його звання.
 • Отримання речей після матчу. У цій грі випадають речі щоразу, коли завершується одна битва. Так легко пасивно отримати від 50 до 400 гривень щомісяця. Тут все залежить від везіння.
 • Інвестиція у предмети. Деякі речі, доступні в цій грі, можуть збільшувати свою вартість через рідкість або інші фактори. Якщо ж активно стежити за цією індустрією, їх визначення не складе проблем досвідченому користувачеві.

Це ті способи, які варто використовувати для отримання прибутку на CS:GO.

Як заробити на Dota 2?

Як заробити на Dota 2

Вже другий шедевр у цьому списку, виготовлений компанією Valve. Це популярна Moba, де потрібно буде знищити свого суперника, зламавши головну будівлю. На ній, що не дивно, так само як і на Counter-Strike: Global Offensive користувач зможе отримувати дохід. Для цього потрібно використовувати:

 • Підвищення рейтингу. Це приблизно такий самий дохід, як і CS:GO зі званнями. Досвідчений користувач отримує в розпорядження чужий обліковий запис. Його головне завдання – підвищити на ньому рейтинг. У середньому досвідчені гравці, використовуючи цей спосіб, можуть отримувати від 6 до 12 тисяч гривень щомісяця.
 • Доведення нових облікових записів до «калібрування». Щоб почати отримувати рейтинг, на акаунті має бути відіграно понад 100 годин. Вважається лише ігровий час. Такі облікові записи будуть готові купити різні компанії за типом anylvl. За це і візьметься користувач. Лише на високий прибуток розраховувати не варто. Максимум чим доведеться задовольнятися — 100-200 гривень за один такий акаунт.
 • Інвестування у предмети. Деякі з них можуть підвищувати свою вартість з часом через виникнення дефіциту або появу занадто великого попиту. Приміром, відбувається під час виходу чергового Immortal Treasure.

Dota 2 - чудова гра для всіх, хто хоче витрачати вільний час і придбати додаткове джерело отримання доходу.

Як заробити на World of Tanks?

Як заробити на World of Tanks

Майже неможливо зустріти хоч одну людину, яка ніколи не чула про бій на танках! Це цікава гра, де читачеві доведеться брати участь у битві двох команд. Кожен із них повинен буде вбивати своїх суперників, роз'їжджаючи на потужній артилерії. Так, на цьому також читач здатний заробити. Робиться це за допомогою деяких способів:

 • Прокачування акаунтів. Як і у випадку з Dota та CS:GO, на цьому легко заробити гроші. Досвідчений користувач отримує обліковий запис новачка, статистику якого він повинен виправити, на краще, зрозуміло. Замовлення легко знайдуть читача у соціальних мережах чи на тематичних форумах.
 • Продаж акаунтів. Читач може займатися і продажем облікових записів з високим рейтингом. Зрозуміло, цей спосіб підходить лише тим, хто має досвід та гарний рівень індивідуальної підготовки.
 • Своє співтовариство. Контент по World of Tanks дуже затребуваний у соціальних мережах. Також цим читач може зайнятися й у двох попередніх випадках.

World of Tanks легко назвати як прибутковою, так і цікавою грою, яка допоможе користувачу прикрасити його вечори.

Як заробити на PUBG?

Як заробити на PUBG

Playerunknown's Battlegrounds — гучний проект, який пропонує читачеві поринути у королівську битву. У ній перемагає той, хто залишається останнім, хто вижив на карті. На цій грі читачі також можуть заробляти реальні гроші. Достатньо використовувати такі способи:

 • Отримання предметів за внутрішню валюту. За прояв активності PUBG даватиме користувачам невелику кількість монет. Вони, у свою чергу, можуть бути обмінені на будь-яку коробку з речами. Вона продається на торговому майданчику за реальні гроші. Невеликий, але все-таки заробіток.
 • Інвестиції. Як і у випадку з Counter-Strike: Global Offensive, читач зможе тут вигідно вкласти свої кошти. Для цього потрібно лише правильно проаналізувати ринок і зробити грамотну покупку!
 • Участь у турнірах. По Pubg, як і з будь-якої іншої великої індустрії, постійно проводяться різні змагання. Якщо ж читач має гарні індивідуальні навички, то з легкістю зможе перемогти в них та отримати призові гроші.

Так і заробляються реальні гроші на грі у PUBG!

Висновок про заробіток на іграх + відео

Висновок про заробіток на іграх

Ігри – чудове джерело отримання доходу, особливо для студентів та школярів. Його варто розглядати під призмою «хороша та прибуткова розвага» і не варто чекати від них мільйонних доходів!

Читайте також - NFT ігри для заробітку.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити