Інвестиції

Більшість людей бажають знати, як і куди можна вигідно вкласти свої гроші. Інвестування сьогодні є відмінним інструментом для примноження і збереження свого капіталу.

Нерухомість, фондовий та валютний ринок, інші інструменти інвестування — ось до яких способів вкладення грошей приходять наші громадяни, коли постає питання збільшення свого добробуту через інвестування.

Вивчивши наші матеріали ви дізнаєтеся, як найвигідніше розпоряджатися вільними грошима і які варіанти їх примноження існують, включаючи способи вкладення через інтернет.


 

Довірче управління - це передача майна у тимчасове користування з метою отримання вигоди. Послугу надає професійний керуючий, який протягом певного терміну розпоряджається об'єктом довірчого управління за винагороду, не вступаючи на нього в права власника. Тривалість управління визначається договором, в якому обговорюються всі нюанси угоди. Про те, в чому сутність довірчого управління майном і як вибрати надійного професіонала, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Цінні папери для звичайних людей здаються чимось недоступним, а при згадці про інвестора перед очима виникає образ колоритного ділка, який не перший рік працює на фондовій біржі і в курсі всіх «фішок» про механізми роботи Ринку. На ділі, власником цінних паперів може стати кожен, і це придбання приносити хороший дохід. Але перед тим як почати інвестувати, давайте ближче познайомимося з різними фінансовими інструментами, об'єднаними терміном цінні папери.

Що таке брокерський рахунок, у чому його відмінність від банківського та індивідуального інвестиційного рахунку, як убезпечити активи на брокерському рахунку - у розборі BiznesCat.com.

Вітаємо читачів фінансового журналу «BiznesCat.com»! Сьогодні мова піде про інвестиції в криптовалюту: як почати інвестувати і в яку криптовалюту краще вкласти гроші.