Інвестиції

Більшість людей бажають знати, як і куди можна вигідно вкласти свої гроші. Інвестування сьогодні є відмінним інструментом для примноження і збереження свого капіталу.

Нерухомість, фондовий та валютний ринок, інші інструменти інвестування — ось до яких способів вкладення грошей приходять наші громадяни, коли постає питання збільшення свого добробуту через інвестування.

Вивчивши наші матеріали ви дізнаєтеся, як найвигідніше розпоряджатися вільними грошима і які варіанти їх примноження існують, включаючи способи вкладення через інтернет.


 

Довірче управління - це передача майна у тимчасове користування з метою отримання вигоди. Послугу надає професійний керуючий, який протягом певного терміну розпоряджається об'єктом довірчого управління за винагороду, не вступаючи на нього в права власника. Тривалість управління визначається договором, в якому обговорюються всі нюанси угоди. Про те, в чому сутність довірчого управління майном і як вибрати надійного професіонала, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Цінні папери для звичайних людей здаються чимось недоступним, а при згадці про інвестора перед очима виникає образ колоритного ділка, який не перший рік працює на фондовій біржі і в курсі всіх «фішок» про механізми роботи Ринку. На ділі, власником цінних паперів може стати кожен, і це придбання приносити хороший дохід. Але перед тим як почати інвестувати, давайте ближче познайомимося з різними фінансовими інструментами, об'єднаними терміном цінні папери.

Як відкрити брокерський рахунок? Це питання виникає, коли хочеться заробити більше, ніж можуть дати відсотки за банківськими вкладами (депозитами). Нас приваблюють можливістю купувати долари та євро дешевше, ніж у банку, пропонують отримувати до 25 тисяч гривень на рік без особливих зусиль. І для цього потрібно відкрити брокерський рахунок. Як це зробити фізичній особі максимально безпечно і вигідно? Редакція журналу BiznesCat.com розповість у цій статті.

Вітаємо читачів фінансового журналу «BiznesCat.com»! Сьогодні мова піде про інвестиції в криптовалюту: як почати інвестувати і в яку криптовалюту краще вкласти гроші.