Зміст[Сховати]

Здрастуйте, шановні читачі "BiznesCat.com"! У цій статті ви дізнаєтеся, куди вигідно вкласти гроші, щоб можна було отримувати щомісячний дохід, які способи вкладення грошей можливі під високий відсоток з гарантією і як краще вкладати кошти, щоб вони працювали і давали прибуток інвестору.

Ця стаття написана на основі аналізу досвіду відомих інвесторів, фінансових консультантів, а також реалій сучасної економіки. Плюс наведено основні принципи інвестування, можливі ризики, переваги та недоліки кожної інвестиційної стратегії.

Про те, куди можна вигідно вкласти свої гроші, щоб отримувати щомісячний дохід і які варіанти вкладення грошей під високий відсоток з гарантією існують - читайте в журналі BiznesCat.com.

Куди вкласти гроші

Азбука інвестора-початківця

У цьому розділі ми поговоримо про те, що варто і чого не варто робити молодим інвесторам, що роблять свої перші кроки в інвестиційній діяльності. Розглянемо правила ефективного інвестування, які дозволять отримувати прибутковість вище, ніж у банку, але при цьому майже такої ж надійності. Чому майже? Та тому, що головне правило інвестора говорить:

Ризики, які готовий взяти на себе інвестор, пропорційні потенційному прибутку.

Вам, напевно, вже не терпиться приступити? Хочете, щоб ми розкрили секрети, куди вигідно вкласти гроші в 2024 році під відсотки, щоб скоріше заробити ще більше?

Трохи вас розчаруємо. Перше, з чого варто почати молодому, ще не оперившемуся інвестору – з інвестицій в себе, в свої знання і навички. Повірте, рентабельність цих інвестицій вас ще здивує!

І тільки потім, коли ви вже будете розуміти, чим акція відрізняється від облігації, що таке капіталізація внеску, хто такі брокери і трейдери можна буде переходити до практики.

5 золотих правил вкладення грошей

5 золотих правил вкладення грошей

Правило 1. Створіть подушку безпеки

Не варто приступати до ризикованих або не дуже фінансових операцій, не маючи резерву на чорний день.

 • Скільки потрібно мати в запасі? За оцінками експертів це повинна бути сума, яка покриє ваші витрати на півроку;
 • Де взяти гроші? Відкладати від заробітної плати або інших джерел доходу;
 • Як розрахувати розмір фінансового резерву? Порахуйте ваші витрати за місяць. Наприклад, у вас вийшло 10 000 грн. Множимо на 6 місяців, отримуємо 60 000 грн.

Це той резерв, який ви не будете витрачати, займаючись інвестуванням. Для того, щоб зробити першу інвестицію, вам потрібно буде ще трохи накопичити.

Так це ж ціла вічність пройде! – скажете ви. Можна і швидше, якщо у вас є крім зарплати пасивний дохід, тобто грошові ресурси, які ви отримуєте, не докладаючи до цього великих зусиль (здача нерухомості в оренду, відсотки по банківському депозиту тощо).

Таким чином, якщо покласти фінансовий резерв на депозит в банк, то ви вб'єте відразу двох зайців. Сформуєте резерв і станете отримувати пасивний дохід.

Правило 2. Не кладіть всі яйця в одну корзину

Щоб уникнути необхідності скористатися фінансовим резервом, потрібно грамотно розподілити свої кошти в інвестиції. Не варто відразу всі вільні гроші вкладати в інструменти, що обіцяють високі прибутки. Ризики, що ви втратите все до копійки, занадто великі↑.

Адже ви не будете складати сотню тендітних яєць в один кошик? Імовірність того, що ви її упустите 50/50. А ризик, що всі яйця розіб'ються після падіння вже значно більше. Так може статися і з вашими коштами, якщо ви зважитеся їх вкласти все відразу тільки в один проект.

Крім того, якщо ви розподілите ваші гроші по різних банках, то може статися те ж саме. Краще диверсифікувати вкладення, тобто інвестувати в різні сфери. Не тільки в банківську, але і в нафтову, газову, інформаційну, виробничу та ін. мовою професіоналів це називається інвестиційним портфелем.

Інвестиційний портфель — це кілька інвестиційних інструментів, об'єднаних разом, що відрізняються за ступенем ризику і прибутковості.

Залежно від обраної стратегії інвестування, можна виділити 3 типи інвестиційних портфелів:

 • Агресивний портфель складається переважно з високоризикових активів;
 • Пасивний портфель сформований в основному з банківських вкладів;
 • Помірний портфель включає і те, і інше.

Правило 3. Заздалегідь оцінюйте ризики

Перш ніж вважати потенційну прибуток і придумувати, куди ви її витратите, оціните свої можливі ризики і збитки.

Не варто відразу формувати агресивний портфель. Ви ризикуєте втратити все!

Почніть з малого. З тієї суми, яку Ви внутрішньо готові втратити (ризик адже є завжди). І поступово нарощуйте обороти.

Візьміть на замітку! Ні в якому разі не використовуйте для інвестицій гроші, отримані в кредит в банку або в борг у друзів або родичів. Ви ризикуєте зіткнутися з колекторами і втратити довіру і повагу своїх близьких.

Правило 4. Вибирайте колективне інвестування

Не обов'язково займатися інвестуванням поодинці. У міру зростання вашого досвіду, ви можете інвестувати у великі проекти, залучаючи співінвесторів. Це дозволить вам розподілити ризики на всіх. І прибуток, відповідно, теж.

Наприклад, якщо у вас є на прикметі якийсь привабливий інвестиційний проект, але у вас недостатньо для нього коштів, то можна запропонувати комусь ще взяти в ньому участь. Обов'язково знайдеться той, хто готовий з вами співпрацювати на взаємовигідних умовах.

Якщо ви не готові самостійно управляти своїми інвестиційними інструментами, можна скористатися послугами довірчого керуючого. Це компанія, яка відповідно до обраної вами інвестиційної стратегії буде керувати вашими коштами. Вона може використовувати ці кошти для отримання прибутку, але не може розпоряджатися ними на праві власності. За свою роботу довірчий керуючий отримує певну винагороду.

При передачі коштів в довірче управління прибутку і збитки розподіляються між інвесторами пропорційно їх вкладам.

Правило 5. Генеруйте пасивний дохід

Інвестиції і зростання вашого капіталу — це прекрасно. Але не варто забувати про те, що інвестиції завжди носять ризиковий характер. Сьогодні у вас є дохід, а завтра ви можете його втратити разом з вкладеним капіталом. На жаль, такі реалії сучасної економіки.

Важливість створення пасивного доходу ми вже розглядали в першому правилі, коли говорили про створення фінансового резерву. По суті, сам фінансовий резерв може стати для вас джерелом пасивного доходу, якщо покласти його в банк під відсоток. Надалі ці відсотки можна буде інвестувати в інші інструменти або проекти.

Припустимо, ви вклали 200 000 грн в акції високоризикових компаній (стартапів або інших) і отримали через рік 250 000 грн, тобто рентабельність ваших інвестицій склала 25%. Це дуже хороший показник. Навіть занадто. І немає ніяких гарантій, що наступного року ви знову отримаєте свої 25%. Є ризик, що ви можете навіть все втратити.

Якби ви змогли знайти спосіб змусити працювати ті ж 200 000 грн і приносити вам пасивний дохід, наприклад по 4 200 в місяць, то на виході отримали б ті ж 50 000 грн за рік. У цьому випадку ризики були б набагато менше↓.

Якщо хочете більш детально дізнатися про те, що таке пасивний дохід і як його створювати, рекомендуємо зіграти в гру «Грошовий потік», розроблену всесвітньо відомим бізнесменом Робертом Кійосакі.

Скільки потрібно грошей, щоб почати інвестувати і отримувати щомісячний дохід

Деякі теоретики пишуть, що можна починати з будь-якої суми, навіть зі 100 грн. Але на практиці не все так просто. У більшості банків є вимоги до мінімальної суми вкладу. У потенційного вкладника, як правило, має бути не менше 1 000 грн.

Якщо у вас зовсім немає грошей, то дивіться перше правило. Починайте формувати фінансовий резерв. Це основа основ. Відкладайте хоча б по 10% від вашої зарплати. І в найближчому майбутньому ваші гроші вже зможуть працювати на вас.

Про необхідність відкладання грошей говорить більшість заможних людей: Уоррен Баффетт, Роберт Кійосакі, Роман Абрамович та ін.

Коли у вас сформується необхідний фінансовий резерв, постарайтеся його відразу не витратити. Пам'ятайте, що його мета зовсім інша. Дуже важливо постійно контролювати свої витрати і жити по кишені!

Читайте також: Як знайти дистанційну роботу в інтернеті без вкладень і обману

Куди можна вкласти гроші, щоб вони працювали і приносили дохід - ТОП-10 прибуткових способів інвестування

Сьогодні можна зустріти дуже багато фінансових шахраїв, які обіцяють легкі гроші, високу прибутковість в короткі терміни. З реальними інвестиціями вони не мають нічого спільного.

Тому ми розглянемо перевірені часом інвестиційні інструменти, що дозволяють отримати віддачу на вкладені кошти з урахуванням розумних ризиків. Отже, куди краще вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід?

Спосіб 1. Банківський вклад

Внесок у банку відноситься до найпоширеніших інвестиційних інструментів. Правда, прибутковість такого інструменту рідко покриває річну інфляцію в країні. Тому банківський вклад можна віднести скоріше до способів заощадження, а не збільшення вашого капіталу.

Низька↓ прибутковість вкладу – це чесна плата за ваш спокій, тому що банківські ризики також малі↓.

А якщо сума вашого вкладу не перевищує 350 000 грн, то можете взагалі ні про що не турбуватися. Відповідно до чинного законодавства у разі банкрутства банку держава поверне вам всі ваші гроші.

На даний момент прибутковість банківських вкладів коливається в межах 10-14%, що на пару відсотків нижче інфляції.

Найпопулярнішим банком серед населення є ПриватБанк, незважаючи на те, що відсотки за вкладами в ньому нижче середньоринкових. Надійність банку, а не потенційний прибуток за вкладом для багатьох має вирішальне значення.

Плюси (+) банківських вкладів полягають в наступному:

 • низькі ризики, застрахованість вкладів;
 • можливість в будь-який момент повернути гроші (іноді навіть без втрати відсотків);
 • доступність (можна починати з невеликої суми, наприклад в 1 000 грн).

До мінусів (−) можна віднести:

 • дохід за вкладом в кращому випадку покриває інфляцію;
 • у більшості банків при достроковому закритті вкладу відсотки губляться.

Спосіб 2. Цінні папери

Цінні папери на відміну від банківських вкладів приносять, як правило, більш високу↑ прибутковість. Ви можете спробувати інвестувати в акції або інші фінансові інструменти на ринку цінних паперів, за умови, що готові взяти на себе більш високі↑ ризики. Про те, як інвестувати в акції правильно, на сайті є докладна стаття.

Цінні папери бувають різних видів. Розглянемо найпопулярніші: акції та облігації.

Акція - це цінний папір, який підтверджує вашу частку в компанії і дає право голосу.

Акції бувають звичайні і привілейовані. У останніх більш високі відсотки, але немає можливості голосувати на загальних зборах акціонерів.

Облігація - це цінний папір, який підтверджує, що ви зайняли компанії, що її випустила, певну суму грошей.

На відміну від акції має певний термін дії, після закінчення якого підлягає погашенню. Акціями можна володіти хоч все життя і отримувати дивіденди.

Дивіденд - це дохід по акції, що виплачується у вигляді відсотка від номіналу цінного паперу.

Безпосередньо купувати цінні папери у корпорацій ви не зможете. Для цього вам потрібно буде скористатися послугами спеціальних посередників – брокерів.

Брокер — це ліцензований посередник на фондовому ринку, здійснює угоди купівлі-продажу цінних паперів.

В якості брокера може виступати і банк. Брокери від вашого імені і за ваш рахунок будуть здійснювати угоди з цінними паперами на ринку. За це вони беруть певну комісію.

Почати можна з цінних паперів компаній, які називають блакитними фішками.

Блакитні фішки — це цінні папери великих і надійних компаній, які дають стабільний щорічний дохід.

До блакитних фішок відносяться такі гіганти ринку, як Facebook, Apple, Amazon, Boeing, Cisco Systems. Прибутковість акцій цих компаній в 2018 році склала від 4-6%.

Залежно від стратегії поведінки на фондовому ринку можна виділити 3 типи інвесторів:

 • Короткострокові інвестори (спекулянти). Вони здійснюють угоди купівлі-продажу за дуже короткі проміжки часу. За день вони можуть зробити десятки угод;
 • Середньострокові інвестори - закривають угоди з цінними паперами протягом декількох місяців;
 • Довгострокові інвестори вкладають свої капітали на фондовому ринку на кілька років. До довгострокових інвесторів можна віднести Уоррена Баффетта, який вважав, що не варто продавати куплені акції ніколи.

Плюси (+) інвестування в цінні папери:

 • мінімальні вимоги до первісного капіталу (від 1 000 грн);
 • річна прибутковість, як правило, вище, ніж за банківським вкладом;
 • різноманітність інвестиційних інструментів (звичайні та привілейовані акції, облігації);
 • можливість брати участь в управлінні компанією (при покупці істотної кількості акцій);
 • можливість розподіляти ризики, формуючи інвестиційний портфель, і «не складати всі яйця в одну корзину».

До мінусів (−) даного способу відносяться:

 • необхідно діяти через посередника (брокера);
 • велика ймовірність отримання збитків або неотримання доходу (по звичайним акціям).

Спосіб 3. Валюта

Інвестиції у валюту в основному відносяться до коротко - і середньострокових стратегій інвестування. Це пов'язано з тим, що політичні та економічні події дуже сильно впливають на курси валют.

Крім того, інфляція щорічно «з'їдає» певну частину грошей. Тому вкладати кошти у валюту на кілька років не дуже ефективно.

Купувати і продавати валюту можна на спеціальному ринку, який називається Форекс (від англійського Foreign Exchange – обмін іноземної валюти). На Форексі можна купувати і продавати практично будь-яку вільно обмінювану валюту. Можна купити китайські юані за Японські єни, Канадський долар за євро і т. д.

На Форексі працюють трейдери, які купують і продають валюту протягом дня. Будь-яка людина (за допомогою брокера) може купувати і продавати будь-яку валюту на Форексі. Ми рекомендуємо працювати тільки з перевіреними брокерськими компаніями.

Багато компаній пропонують навчити майстерності роботи на валютному ринку. Вони заманюють потенційних інвесторів високою прибутковістю. Варто бути пильними і згадати головне правило інвестування: високі доходи пов'язані з великими ризиками!

Так, на Форексі можна за кілька місяців примножити свій капітал. Але ризики все втратити дуже великі. За статистикою 80% новачків втрачають вкладені кошти в перший місяць роботи на Форексі. Тому, перш ніж зважитися, ретельно все зважте!

Плюси (+) роботи на валютному ринку:

 • мінімальні вимоги до початкового капіталу (від 100 доларів);
 • прибутковість вище середньоринкової;
 • різноманітність інвестиційних інструментів (іноземних валют).

Мінуси (−) Форекса:

 • потрібно володіти спеціальними навичками і знаннями для інвестування;
 • істотно високі ризики.

Спосіб 4. Нерухомість

Це друга за популярністю стратегія після банківського вкладу і хороший варіант для тих, хто думає, куди вкласти гроші в 2024 році, щоб заробити. Інвестиції в нерухомість не менш надійні, ніж вкладення в банк. Відмінність в тому, що потрібно набагато більший розмір початкового капіталу.

Завдяки іпотечним програмам банків, у вас немає необхідності збирати всю суму для покупки цікавлячого об'єкта нерухомості. Як правило, досить 20-30% від первісної вартості. Однак купувати квартиру або будинок в іпотеку і погашати її протягом 20-30 років за рахунок зарплати – не найвдаліший варіант для інвестора.

Потрібно зробити так, щоб ця нерухомість приносила вам пасивний дохід і покривала іпотечні платежі.

Для цього можна використовувати такі заходи:

 • здавати в оренду;
 • якщо купили новобудову на етапі будівництва, продати, коли квартира буде готова, за більш високою ціною;
 • зробити з двох-трикімнатної квартири кілька студій і здавати їх як самостійні квартири.

Така стратегія інвестування вимагає більше часу і знань, але і прибутковість її також відрізняється.

Плюси (+) інвестування в нерухомість:

 • можливість отримувати пасивний дохід за рахунок орендних платежів;
 • можливість заробити на перепродажі квартири за більшою ціною ;
 • збереження і пасивне примноження капіталу (нерухомість на відміну від інших об'єктів інвестування в довгостроковій перспективі зростає в ціні).

До мінусів (−) даного способу відносяться:

 • високі вимоги до стартового капіталу (від 150-250 000 грн);
 • складно швидко продати, якщо буде потрібно повернути гроші;
 • фізично застаріває (знос, затоплення, пожежі).

Читайте статтю: Як заробити на квартиру за 1 рік

Спосіб 5. Власний бізнес

Ця стратегія підходить для тих, хто не боїться ризикувати, готовий приймати рішення і нести за них відповідальність.

При вирішенні відкрити власний бізнес необхідно:

 • правильно оцінити всі ризики на початковому етапі;
 • скласти бізнес-план;
 • розрахувати фінансові показники (терміни окупності, необхідний обсяг інвестицій, плани продажів, собівартість продукції або послуги).

Якщо у вас є підприємницька жилка і певний комерційний досвід, то ви легко з цим впораєтеся.

Плюси (+) відкриття власного бізнесу:

 • ви самі собі господар (самостійно визначаєте, що і як робити);
 • можливість залучити співінвесторів (краудфандингові кампанії, венчурні фонди, інші бізнесмени);
 • не обов'язково мати в наявності всю суму для відкриття бізнесу (можна скористатися банківськими кредитами).

Мінусами (−) інвестування у власну справу можна назвати:

 • високі ризики втратити все;
 • складно швидко повернути вкладені кошти;
 • у разі залучення співінвесторів можна втратити управління компанією.

Спосіб 6. Коштовний метал

Багато хто вважає вкладення в дорогоцінні метали найконсервативнішим варіантом. Придбання золота приносить серйозний прибуток протягом величезної кількості років.

Варто враховувати! Дорогоцінні метали не піддаються фізичному псуванню, при цьому запаси їх обмежені. Саме тому вартість золота, срібла, платини і паладію безперервно зростає↑.

Виділяють кілька варіантів інвестування коштів у дорогоцінні метали:

 1. Придбання злитків. У цьому випадку інвестор повинен пам'ятати, що такі операції оподатковуються, розмір якого становить 18%. Більш того, на злитки при їх придбанні обов'язково видається сертифікат. Таке інвестування має здійснюватися на тривалий термін. Важливо забезпечити прибуток в сумі, що перевищує розмір сплачуваного податку;
 2. Придбання монет з дорогоцінних металів. Монети податком не обкладаються. Більш того, деякі з них мають також колекційну цінність. Але слід розуміти, що отримати серйозну прибуток від монет можна тільки через кілька років після їх покупки;
 3. Відкриття металевих рахунків. Депозит в дорогоцінних металах підійде для тих інвесторів, які хочуть вкласти кошти на невеликий термін. Так як в цьому випадку відсутня необхідність купувати дорогоцінні метали, оподаткування відсутній. Такий варіант є одним з найпростіших і безпечних. Інвестор звертається в банк, який перераховує внесену суму в грами дорогоцінного металу. Після закінчення певного проміжку часу вкладник закриває депозит, отримуючи поточну вартість розміщених на ньому металів;
 4. Купівля цінних паперів золотодобувних компаній. Для цього доведеться стати учасником біржової торгівлі. Вартість цінних паперів не завжди збільшується швидко. Тому купувати їх слід на довгострокову перспективу.

Спосіб 7. Антикваріат і твори мистецтва

Нерідко антикваріат, твори мистецтва, а також колекційні предмети називають валютою багатіїв. При наявності досить великої суми для інвестування фахівці рекомендують звернути увагу на вкладення в подібне майно.

Вибираючи цей спосіб, важливо пам'ятати, що подібні вкладення робляться тільки на тривалий термін. У цьому випадку на серйозний прибуток навіть через рік краще не розраховувати.

Однак через кілька років може статися серйозний стрибок вартості придбаного майна. Так, деякі картини знаменитих художників в момент їх написання коштували буквально кілька сот доларів, вже через десять років – десятки тисяч, а через п'ятдесят – мільйони.

З метою інвестування можна придбати наступні предмети антикваріату:

 • старовинні меблі;
 • книги;
 • ікони;
 • старовинні монети;
 • фарфор;
 • посуд.

Важливо розуміти, що названі предмети повинні бути саме старовинними. У мистецтвознавстві такими є речі, виготовлені більше 50 років тому. Деякі подібні предмети можуть являти собою історичну цінність і охороняються державою.

Для інвестування в антикваріат потрібні чималі грошові суми. Навіть 500 000 грн для такого способу вкладень вважається невеликою сумою. Однак починати можна з малого. Так, наприклад, Третьякову вдалося зібрати свою колекцію, починаючи буквально з кількох картин.

Слід розуміти, що для придбання дійсно цінних речей потрібно самому бути мистецтвознавцем, або мати такого знайомого. Без відповідної освіти зрозуміти, які предмети являють реальну цінність, практично неможливо.

Звичайно, можна скористатися послугами консультанта. Однак це вимагає додаткових фінансових вкладень. Не варто забувати, що будь-мистецтвознавець може лише оцінити поточну цінність предмета, а не його потенційну прибутковість. Слід звертатися до фахівців, які розбираються не тільки в мистецтві, але і в інвестуванні.

Спосіб 8. Франчайзинг

Ті, у кого є капітал в розмірі 250 тис грн і більше, можуть створити власний бізнес, купивши франшизу. У цьому випадку діяльність ведеться за відпрацьованою продавцем схемою.

Важливо розуміти, що франчайзинг не може стати пасивним доходом. Розмір прибутку залежить в першу чергу від активності бізнесмена.

Однак франшиза допомагає заощадити час, гроші і сили. Це досягається завдяки тому, що схеми маркетингу, всіх процесів при такому бізнесі відпрацьовані.

Серед переваг франшизи можна виділити наступні:

 • досить короткий термін окупності – зазвичай від півроку до року;
 • популярність бренду забезпечує наявність клієнтської бази без додаткової реклами, товари та послуги по франшизі вже мають своїх покупців;
 • франчайзер постійно підтримує бізнесмена;
 • рівень конкуренції мінімальний, так як по франшизі передбачено конкретну кількість проектів на певній території.

Однак у бізнесу на основі франчайзингу є і серйозні недоліки. Основний полягає в тому, що купуючи франшизу, бізнесмен обмежений у своїх діях. Він прив'язаний до розробленої системи і не має права змінювати алгоритм дій, не погодивши їх з франчайзером.

Спосіб 9. Бінарні опціони

Фахівці стверджують, що бінарні опціони є найшвидшим способом отримання доходу з інвестицій. Основу такого варіанту складає вміння брати на себе ризики, а також детально аналізувати економічну ситуацію.

Завдання інвестора, який обрав бінарні опціони, полягає в тому, щоб правильно спрогнозувати вартість активу через певний проміжок часу.

По закінченні встановленого періоду проводиться оцінка результату.

 • Якщо припущення виявиться вірним, інвестор отримає прибуток. Вона може становити близько 80% ставки;
 • Однак прогноз може не підтвердитися і ціна піде в протилежному напрямку. У цьому випадку за рахунком буде зафіксовано збиток, що становить до 100% ставки.

На перший погляд багатьом здається, що заробляти на бінарних опціонах – це те ж саме, що грати в рулетку. Однак це не так. Більш ретельне вивчення роботи на бінарних опціонах дозволяє збільшити точність прогнозів, а значить, підвищити одержуваний прибуток.

Можна виділити ряд переваг розглянутого способу вкладень:

 1. Велика кількість торгових інструментів для вибору. Навіть початківець інвестор зможе працювати як з валютними парами, так і з акціями, нафтою і дорогоцінними металами;
 2. Розмір прибутку, а також рівень можливого збитку визначені заздалегідь. Більш того, деякі торгові майданчики дозволяють самостійно визначити співвідношення прибутку і збитку;
 3. Доступ до торгового майданчика можна отримати в будь-який час з будь-якого пристрою. Для цього немає необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення;
 4. Торгівля бінарними опціонами здійснюється цілодобово без вихідних. Тому інвестор може заробляти в будь-який вільний час;
 5. Торговий інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть початківцям інвесторам. При цьому відображається тільки кінцевий результат вартості активу, проміжні ціни користувачеві не показуються.

Існує 2 варіанти заробітку на опціонах:

 • Call Up являє собою угоду на покупку. Його слід використовувати, якщо передбачається зростання↑ цін. При зниженні вартості активів буде отримано збиток.
 • Put Down - це угода на продаж, прибуток буде отримана в разі зниження вартості активу.

Незважаючи на велику кількість переваг, торгівля бінарними опціонами має і недоліки:

 1. Єдина невірна угода може спричинити збитки в розмірі близько 90% вкладених коштів. Щоб повернути їх, знадобиться не менше трьох прибуткових угод;
 2. При торгівлі бінарними опціонами неможливо відмовитися від угоди або закрити до її закінчення. Навіть у тих випадках, коли інвестор розуміє, що помилився, йому не залишається нічого іншого, окрім як чекати закінчення часу опціону;
 3. На противагу форексу тут відсутні кредитні зобов'язання. Виходить, що у інвестора є можливість торгувати тільки тими коштами, які у нього в наявності.

Бінарні опціони дозволяють не тільки зберегти власні кошти від згубної дії інфляції і девальвації, але й примножити їх. Для цього важливо уважно поставитися до вивчення ринку, а також зробити правильний вибір на користь одного з брокерів.

Спосіб 10. Інтернет-проекти

Розвиток сучасних технологій призвело до того, що популярність інвестицій через Інтернет істотно зросла.

Існує кілька напрямків для вкладень, які підійдуть як початківцю інвестору, так і досвідченому інвесторові:

 1. Інвестиції в стартапи, які являють собою особливі інтернет-ресурси, створювані з метою розвитку або подальшого їх продажу. Власник коштів повинен розбиратися у всіх деталях проекту і ретельно контролювати виконання робіт. Сума коштів, яку отримає інвестор, визначається у першу чергу ступенем опрацювання ресурсу, а також його привабливістю для майбутніх покупців.
 2. Вкладення коштів у створення власного сайту. Успішний інтернет-ресурс здатний стати основою бізнесу і приносити регулярний дохід. Такий підхід дозволяє почати власну справу навіть при наявності невеликої грошової суми. При цьому немає витрат на оренду комерційної нерухомості, заробітну плату персоналу. Є можливість запропонувати товар або послугу широкої аудиторії. Вкладення в такий бізнес менш ризиковані, проте розмір прибутку в будь-якому випадку визначається стараннями підприємця.
 3. Вкладення коштів в онлайн-проекти, які здаються інвестору найбільш вигідними. Вибирати ефективні інтернет-проекти можна на спеціалізованих онлайн-ресурсах. Інвестор при цьому набуває частину бізнесу. Згодом він має право на відсоток від прибутку або перепродажу частки. Відносини між власником проекту та інвестором регулюються договором спеціального типу. Однак варто врахувати, що заздалегідь передбачити ефективність практично неможливо. Існують серйозні ризики таких вкладень, пов'язані з непередбачуваністю поведінки ринку.

Вибираючи спосіб вкладення, важливо провести якісний аналіз. Тільки так можна зрозуміти, які потенційні прибуток і ризики проекту.

Куди краще вкласти гроші під високий відсоток з гарантією без ризиків – огляд ТОП-5 банків

Отримати гарантію доходу, а також забезпечити безпеку коштів можна, вклавши їх у банк.

Важливо! При цьому варто вибирати такі кредитні організації, які беруть участь у системі страхування вкладів і мають якісну репутацію.

Крім того, слід вивчити і порівняти умови по депозитах в різних банках.

В який банк краще вкласти гроші під відсотки в 2024 році?

ТОП-5 банків

Отже, давайте розглянемо, в який банк вигідно вкласти гроші під високий відсоток з гарантією (з щомісячним доходом). Щоб не витрачати час, аналізуючи велику кількість банків, можна скористатися рейтингами фахівців. Приклад переліку кращих для вкладення банків представлений нижче.

1) ПриватБанк

Тут можна відкрити вклад за ставкою до 15.5% річних. Нарахування здійснюється щомісяця. При цьому сума мінімального депозиту повинна бути всього 2 грн.

2) Ощадбанк

Ощадбанк має величезний досвід роботи на українському фінансовому ринку – він був заснований в 1990 році. Сьогодні він входить до двадцятки найбільших банків нашої країни.

Кредитна організація пропонує клієнтам відкрити депозит під відсоток до 14,25% річних. Мінімальна сума при цьому становить 2 500 000 грн.

3) Укрексімбанк

Укрексімбанк є одним з лідерів банківської сфери України. Кредитна організація має широку філіальну мережу.

Тут можна вкласти кошти за ставкою до 16.8% річних. Мінімальний вклад 1 000 000 грн.

4) Райффайзен банк Аваль

Райффайзен банк Аваль являє собою кредитну організацію, засновану в Європі. В Україну цей банк прийшов більше чверті століття тому. Сьогодні він є найбільшою в нашій країні кредитною організацією з іноземним капіталом.

Ставки за депозитами залежать від терміну, способу нарахування відсотків, суми. Відкриваючи вклад в грн, можна отримати до 18% річних. При мінімальному вкладі 2000 грн.

5) Укрсиббанк

Укрсиббанк за весь час кредитна організація завоювала визнання не тільки клієнтів, а й світових рейтингових агентств.

Клієнти можуть отримати дохід за вкладеними в цей банк коштами в розмірі до 5,7% річних. Сума вкладу при цьому повинна бути не менше 15 000 грн.

Куди вигідно вкласти гроші в 2024 році під відсотки - 4 кращих способи на сьогоднішній день

Депозити приносять невисокий дохід. Існують способи інвестування, які дозволяють отримати набагато більший прибуток.

Вибираючи оптимальний варіант, не варто забувати, що зі збільшенням↑ доходу зростає↑ і ризик втрати вкладених коштів.

Нижче розглянемо докладніше основні способи вкладення коштів з метою отримання доходу.

Спосіб 1. Перспективні стартапи

Вкладення в стартапи приваблює інвесторів тим, що потенційний дохід в цьому способі нічим не обмежений. В інтернеті величезна кількість проектів, в які можна вкласти кошти. Для їх пошуку можна використовувати спеціалізовані сайти.

Вибираючи стартап, важливо проводити ретельний аналіз і порівняння великої кількості проектів. Слід пам'ятати, що одні з них приносять прибуток протягом декількох років. Інші проекти виявляються безперспективними і тягнуть тільки збитки.

Спосіб 2. Приватне кредитування (P2P-кредитування)

ПРИВАТНЕ кредитування останнім часом отримує все більшого поширення і розвиток. Цей варіант передбачає видачу позики однією фізичною особою іншій. Використовуючи цей спосіб, важливо не тільки максимально грамотно скласти договір, але і провести ретельний аналіз потенційного позичальника.

Явною перевагою приватного кредитування виступає високий рівень прибутковості. Видаючи кошти в борг навіть на короткий термін, можна забезпечити прибутковість до 50% річних.

Однак є і істотний недолік-високий прибуток пов'язана з серйозним ризиком. Існує ймовірність того, що передані в борг кошти не будуть повернуті. Гарантувати чесність позичальника неможливо навіть у разі ретельного вивчення його характеристик.

Спосіб 3. ПАММ-рахунки

Інвестуючи в ПАММ-рахунки, власник грошових коштів передає їх в довірче управління професіоналам. Отримуючи гроші, керуючий включає їх в оборот і робить все для отримання максимального прибутку.

Інвестору залишається тільки чекати, поки фахівці розподіляють його кошти між біржовими і іншими перспективними активами з метою отримання доходу.

Таким чином, ПАММ-рахунки виступають одним з видів пасивного заробітку. При цьому ризики таких вкладень відносно невисокі.

Щоб самостійно отримувати прибуток від торгівлі на біржі, потрібні не тільки гроші, а й спеціалізовані знання. При цьому для інвестування в ПАММ-рахунки досить знайти компанію, що забезпечує достатню прибутковість і передати їй в управління кошти.

Прибутковість таких інвестицій визначається в першу чергу правильністю вибору керуючого. Процес цей вимагає значних тимчасових витрат, а також додаткових знань.

Спосіб 4. Піфи (пайові інвестиційні фонди)

Піфи по суті являють собою фонди колективного управління інвестиціями. Майно такого фонду ділиться на частини, які називаються пай. 

Висока ліквідність вкладень в Піфи досягається завдяки тому, що паї звертаються на ринку. При цьому діяльність фондів регулюється законодавчо. Взаємовідносини пайовиків і Піфа визначаються відповідними документами.

Інвестор купує паї, коли очікує, що їх вартість зросте↑. Як тільки ціна досягне очікуваної величини, прибуток може бути зафіксована шляхом його продажу.

Вибираючи ПІФ для вкладення, важливо враховувати його тип. Продати пай в будь-який час можна, тільки якщо фонд відкритого типу. З інтервального Піфа можна вийти лише в заздалегідь обумовлені проміжки часу, а з закритого-після закінчення його роботи.

Заздалегідь неможливо визначити, яку прибутковість покаже фонд за результатами своєї роботи. Прибуток може досягати 50% річних, що перевищує↑ ставку за вкладом приблизно в 6 разів. Однак в середньому по ринку цей показник дорівнює близько 20%.

Буває, що фонди показують і збитки. Але не варто боятися, що Керуючі завжди будуть видавати негативну прибутковість. Розмір їх комісійних залежить від величини прибутковості. Тому вони докладають всіх зусиль для отримання максимальної прибутковості.

Серед переваг пайових інвестиційних фондів можна виділити наступні:

 • доступність. Цей вид вкладень доступний всім, так як для початку інвестування досить 1 000 грн;
 • високий рівень ліквідності;
 • діяльність ПІФ законодавчо регламентується і знаходиться під контролем держави;
 • професійне управління грошовими коштами.

Однак і ПІФи мають недоліки. Найважливіший з них – відсутність гарантованого прибутку.

Слід мати на увазі, що деякі Керуючі отримують дохід навіть в тих випадках, коли їх робота прибутку не приносить. Саме тому деякі фонди в процесі своєї роботи показують нульову прибутковість, а іноді і збитковість.

Існує величезна кількість різновидів пайових інвестиційних фондів. Однак незалежно від вибору типу Піфу фахівці рекомендують інвестувати в них тільки в тому випадку, якщо плануються довгострокові вкладення.

Важливо уважно ознайомитися з перевагами і недоліками різних типів вкладень, щоб підібрати найкращий саме для себе варіант.

Куди не варто вкладати свої гроші - невдалі стратегії інвестування

Багато людей хочуть заробити швидкі гроші, не розуміючи, що занадто високі доходи пов'язані з високими ризиками.

Фінансова піраміда - це свідомо збиткова організація, що виплачує доходи інвесторам за рахунок залучення коштів нових інвесторів.

Фінансові піраміди були дуже популярні в 90-і роки в нашій країні. Думаю, всі чули про Сергія Мавроді і його МММ.

Але не варто думати, що всі ці шахрайські організації канули в Лету. Щорічно від дій, а точніше, розпаду таких пірамід страждають тисячі довірливих інвесторів. Як же не потрапити у фінансову піраміду?

Виділимо основні ознаки шахрайської схеми:

 • Занадто висока прибутковість (30% і вище);
 • Агресивна реклама;
 • Відсутність реальної діяльності (нічого не виробляє і не продає);
 • Юридична адреса компанії знаходиться за межами країни (в офшорах).

Часті помилки інвесторів-початківців

Загалом про інвестиції ми вже розповіли. А в чому полягають помилки людей, які тільки приступили до інвестицій? Ось найпоширеніші приклади.

 • Вкладати всі наявні заощадження. Це нерозумний шлях, адже на випадок невдачі обов'язково повинні бути відкладені кошти. Вони знадобляться на мінімальні життєві потреби. Ця "Кубишка" повинна бути недоторканною. А вкладати можна тільки додаткові кошти, втрата яких не стане критичною для бюджету.
 • Вкладення чужих грошових коштів. Той же самий принцип: ризикувати можна тільки безпечними сумами, щоб не залишитися в мінусі. Тому не можна брати в борг, щоб займатися інвестиціями.
 • Діяти без достатніх фінансових знань. Мінімальні пізнання про ринок цінних паперів, дорогоцінних металів, нерухомості і в цілому про економіку допоможуть уникнути провалу. Завжди потрібен чіткий і обгрунтований план дій.
 • Не можна піддаватися емоціям. Звичайно, на нестабільному ринку цінних паперів легко розгубитися і впасти в зневіру, якщо прибуток поки не приходить. Можна продати акції, не чекаючи їх зростання, а потім гірко пошкодувати про це. Тому холодна голова-найкращий помічник. А ще краще покластися на допомогу мудрого фінансового радника, фахівця з інвестицій.
 • Не можна вірити обіцянкам про інвестиції з захмарним прибутком. Не існує способу отримання гарантованого прибутку в 500%. Розповідати про це можуть тільки шахраї.

Відповіді на часті запитання

Тема вкладення коштів з метою отримання доходу досить велика. В процесі її вивчення виникає величезна кількість питань. Сьогодні ми відповімо на найпопулярніші з них.

Питання 1. Чи реально вкласти гроші під 50 відсотків на 24 години?

Сьогодні в інтернеті можна знайти величезну кількість пропозицій про інвестування грошових коштів на добу. Однак далеко не всі знають, наскільки це реально.

Заробити за такий короткий проміжок часу дозволяють інвестиційні програми сервісів мікропозик. Цей варіант дозволяє вкласти кошти всього на добу, розраховуючи на прибутковість мінімум 8%.

Сервіси, які видають мікропозики, дозволяють в короткий проміжок часу поповнити рахунок і почати заробляти, мінімізувавши ризики втрати коштів.

Основними перевагами розглянутого варіанту є:

 • висока прибутковість;
 • можливість участі в інвестиційній програмі при мінімальних вкладеннях;
 • комфорт здійснення операцій;
 • простота виведення коштів.

Фахівці рекомендують розподілити кошти між декількома ресурсами, що дозволить істотно скоротити↓ інвестиційні ризики.

Крім того, перш ніж інвестувати гроші в мікрофінансову компанію, слід уважно вивчити її репутацію.

Питання 2. Куди вкласти гроші (гривні), щоб не втратити їх?

Зберігання коштів в гривнях не є надійним. Особливо це проявляється при економічній нестабільності. Наявність у нашій країні досить високого рівня інфляції, а також девальвації веде до того, що просте зберігання грошей в гривнях стає досить збитковим.

Тим, у кого є фінансові накопичення, фахівці рекомендують інвестувати їх. Цей метод розпорядження коштами є більш прогресивним і вигідним.

Щоб усвідомити дію інфляції і девальвації, не обов'язково бути фінансовим аналітиком. Досить порівнювати ціни на певні товари і послуги протягом тривалого періоду часу.

Правильне вкладення коштів допоможе інвестору:

 • виключити знецінення наявної суми;
 • при вдалому збігу обставин і зовсім збільшити↑ капітал;
 • частково застрахуватися від серйозних економічних потрясінь, які можливі в майбутньому.

Прибутковість інвестування залежить від величезної кількості факторів. В першу чергу це стосується розмірів суми, наявної в наявності. Однак незалежно від величини капіталу вкладення є кращим рішенням, ніж звичайне зберігання.

Інвестування завжди пов'язане з ризиком втрати коштів. Однак у разі успішності вкладень можна забезпечити стабільний пасивний дохід, а також фінансову безпеку.

Початківці інвестори часто стикаються з рядом помилок, які можуть збільшити ризикованість:

 • прийняття рішень про інвестування на емоціях;
 • відсутність ретельного аналізу;
 • низький рівень фінансових знань, а також небажання навчатися.

Питання 3. Куди можна вкласти 100 тисяч грн, щоб вони приносили дохід?

Деякі вважають, що для успішного інвестування необхідно мати кілька мільйонів. Однак це в корені невірно. Цілком успішні вкладення можна робити і при наявності декількох тисяч, тому 100 000 грн і зовсім є чудовою сумою для початку вкладень.

Фахівці рекомендують інвестовану суму розділити на кілька частин. Це дозволить забезпечити стійкість фінансових вкладень, а також застрахувати портфель від серйозних втрат.

Якщо вдасться розмістити капітал мінімум в 3-х інвестиційних сферах, можна розраховувати на серйозну страховку від різних форс-мажорних обставин.

У сучасній економіці краще використовувати такі способи вкладень, які досить надійні і перспективні:

 • інвестування в інтернет-проекти, такі як сайти, блоги, інтернет-магазини;
 • банківські депозити;
 • вкладення коштів в інновації, а також перспективні стартапи;
 • інвестиції в мистецтво;
 • придбання дорогоцінних металів;
 • інвестиції в цінні папери;
 • придбання франшизи.

Правильне вкладення дозволяє, маючи 100 000 грн, забезпечити додатковий дохід.

Питання 4. Куди і як вигідно вкласти гроші в Інтернеті, щоб отримати швидкий прибуток?

Пошуки відповідного способу онлайн-інвестування часто вимагають чимало часу і сил. Нижче представлені перспективні і прибуткові варіанти, куди можна вкласти кошти в Інтернеті, щоб вони приносили прибуток:

 1. Акції (фондовий ринок);
 2. Форекс;
 3. ПАММ-рахунки;
 4. Бінарні опціони;
 5. Хайп-проекти (дуже ризиковані вкладення).

Перед тим, як вибрати той чи інший спосіб інвестування в мережі, важливо заздалегідь прорахувати ризики і можливу прибутковість.

Висновок + відео

У цій статті ми докладно розповіли, куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід і розглянули популярні способи вкладення грошей під високий відсоток з гарантією.

Сподіваємося, що ця інформація буде корисною для вас, і ви незабаром помітно поліпшите свій фінансовий стан.

На цьому у нас все. Але команда сайту "Biznescat.com" не прощається з вами. Побачимося в нових випусках.

Діліться статтею в соцмережах, а також своїми думками та/або зауваженнями по темі публікації. Бажаємо вам вдалих інвестицій та примноження капіталу! До нових зустрічей на сторінках нашого сайту!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 # Максим 08.02.2020, 11:08
Колективне інвестування це те ж саме, що і кооператив раніше. Скидаєтеся, купуєте, а потім продаєте або розвиваєте (якщо мова про бізнес). Для мене безпечне і прибуткове вкладення на ринку форекс. Якщо не жахати великими лотами, то можна легко отримувати прибуток близько 10% в місяць. А ось від вкладення грошей в нерухомість, я б відрадив. Майно це пасив, який приносить тільки збитки. Плюс інвентаризаційна вартість з кожним роком знижується. У всьому світі прийнято так, але у нас міркують чомусь інакше. До речі, предмети старовини це в точку. Головне знати, що буде дорожчати, а що ні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата