Зміст[Сховати]

 

Здрастуйте, дорогі читачі "BiznesCat.com"! Сьогодні ми розповімо, куди вкласти гроші в 2023 році, щоб заробити, і наведемо поради експертів, як почати інвестувати правильно. Отже, поїхали!

Куди інвестувати гроші

Чому інвестувати гроші - це вигідно?

Багато підприємців і людей в Україні, які заробляють найманою працею, в кінцевому підсумку прагнуть до отримання пасивного заробітку. Однією з можливостей почати отримувати пасивний дохід є вкладення коштів (інвестування) в потенційно вигідний розвиваючийся проект.

Примітка:

Що означає інвестувати? Інвестувати - це означає вкласти гроші з метою отримання прибутку.

Якщо ви грамотно вкладете свої гроші, то через якийсь час зможете домогтися мрії всіх людей – розпоряджатися своїм часом так, як вам завгодно.

Успішні вкладення позбавлять вас від необхідності працювати кожен день, витрачати дорогоцінний час на заробіток коштів, живемо лише раз. Працювати за вас почнуть ваші вкладення, ви можете весь прибуток забирати і залишати в обороті лише початковий внесок, або пускати отриманий дохід в оборот для того, щоб в майбутньому заробляти ще більше.

Напевно, у багатьох ці слова викликають недовіру. Це цілком нормально. Але все ж краще відкинути всі свої страхи і сумніви і бути авантюристом. Потрібно повірити в свою удачу і сили, адже хто не ризикує, той не п'є шампанське.

Озирніться навколо себе. Деякі люди багатіють, а хтось все так само бідний. Це пов'язано з тим, що одні правильно витрачають свої гроші, а інші не мають фінансовою грамотністю. Запорука успіху – це вміння грамотно розпоряджатися своїми коштами, а також часом, силами, інтелектом, та й взагалі всім, що ви маєте.

Грамотні і приносячі дохід інвестиції – це:

 • Заробіток, який не зажадає від вас великої кількості трудовитрат і не залежатиме від них;
 • Стабільні і перспективні проекти, які не впадуть в один момент;
 • Поява у вас вільного часу на все, що вам подобається: хобі, подорожі, творчість і т. д.;
 • Повна незалежність у фінансовому плані.

Читайте також: Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід

Куди вкласти гроші в 2023 році, щоб заробити - ТОП-7 популярних способів

Куди вкласти гроші

Більшість сучасних людей шукають способи пасивного заробітку для того, щоб почати жити в своє задоволення поки молоді, а не чекати пенсійного віку.

Основна мета інвестування, на досягнення якої всі розраховують – фінансова незалежність. Щоб досягти цієї мети потрібно грамотно інвестувати свої кошти. Далі будуть наведені 7 перевірених способів вкладення грошей, щоб заробити.

Важливо знати, що вкладати потрібно тільки вільні гроші. Ризикувати тим, на що ви могли б купити предмети першої необхідності - велика дурість, ви можете залишитися ні з чим.

Спосіб 1. Золото

Вкладення в дорогоцінні метали (до них відноситься не тільки золото, а ще срібло, паладій, платина) почали приносити дохід людям давним-давно, з моменту появи товарно-грошових відносин.

Дорогоцінні метали не схильні до окислення, появі іржі, до того ж вони не безмежні і в будь-який час можуть вичерпатися.

Ціна злитків металу не залежить від економічної ситуації. Поки не знайшли спосіб їх швидкої видобутку у великих кількостях і дуже багатих родовищ, вона буде постійно підвищуватися↑.

Наприклад, в Україні за останні 10 років ціна на золото виросла↑ в 6 разів, до того ж фахівці кажуть, що ціна буде продовжувати рости. До речі, тому, відповідаючи на питання "куди вкладати гроші в цьому році в Україні", думка експертів одностайно - у дорогоцінні метали (зокрема в золото).

Існує кілька способів інвестування в дорогоцінні метали:

 • купівля злитків;
 • купівля монет;
 • відкриття спеціального "золотого" депозиту в банку;
 • купівля акцій золотодобувних компаній.

Найбезпечніший спосіб - покупка злитків. Однак, за цим методом ви не зможете швидко заробити, для отримання доходу, має пройти кілька років.

Якщо ви хочете швидкого заробітку, то Вам слід відкривати "Золотий" депозит в банку. Для отримання прибутку нічого не потрібно робити, банк просто виплачує вам відсотки за поточним курсом золота.

Спосіб 2. Банківський вклад

Внесок у банку - це найпопулярніший інструмент для пасивного заробітку в Україні і хороший варіант, куди можна вкласти невелику суму грошей.

Величезним плюсом (+) є загальнодоступність цього методу. Будь-який громадянин України старше 18 років зможе відкрити вклад в будь-якому офісі будь-якого банку. Зараз, до того ж, з'явилися онлайн-кабінети, так що ви зможете контролювати свій внесок прямо з дому. Головне, щоб у вас був вільний доступ до інтернету.

Зверніть увагу! У людей є можливість у разі банкрутства банку повернути собі гроші, так як всі внески до 350 тисяч грн за українським законодавством, мають бути застраховані.

Однак цей спосіб більш ризикований, в порівнянні з попереднім.

Наприклад, не так давно була тенденція на швидке падіння↓ гривні. Інфляція була дуже великою, тому прибуток за вкладами прагнув до нуля.

Щоб убезпечити себе від цього ви можете вкластися в долари або євро, але це теж ризикована ідея, та й відсоток по вкладу в такому випадку у вас буде менше↓.

Цей спосіб не особливо прибутковий, так як максимальний відсоток, під який ви зможете оформити вклад становить 15%, ну а з урахуванням інфляції ваш заробіток на цьому буде і того менше.

У підсумку банк можна назвати хорошим варіантом для довгострокових великих вкладень. Для швидкого заробітку він не підійде.

Спосіб 3. Нерухомість

Нерухомість є одним з найбезпечніших і стабільних способів, куди можна інвестувати гроші для пасивного доходу. Житло постійно затребуване, так що можете не турбуватися про те, що колись втратите цей заробіток.

Вартість житла сильно пов'язана із загальною економічною ситуацією в країні. Продати нерухомість вигідно в тому випадку, якщо ціна буде помітно вище↑ вартості, за яку ви її купували.

Однак краще буде здавати квартиру в оренду. Хоч і вкладення будуть окупатися досить довго, ви зможете отримувати постійний непоганий заробіток.

Спосіб 4. ПІФи

Пайові інвестиційні фонди заробляють на тому, що беруть гроші з пайовиків і вкладають їх у перспективні прибуткові проекти. Після отримання результатів від цих проектів, прибуток виплачується вкладникам.

Засновники таких фондів також отримують відсотки з прибутку. У зв'язку з цим перед вкладенням потрібно обов'язково вивчити умови, щоб не сісти в калюжу.

Піфи доступний всім спосіб вкладення грошей і хороший варіант зробити перше інвестування для початківців. Забрати свої гроші ви можете в будь-який момент, який вважаєте підходящим.

Величезним плюсом ( + ) є прибуток від вкладень, що становить 20-30%, а часом і досягає 50%. Ці показники помітно вищі, ніж той самий внесок у банк.

Спосіб 5. Стартапи

Якщо грамотно підійти до вибору проекту, в який ви збираєтеся вкластися, то ви можете отримати дуже хороші дивіденди. Сфер, в які можна інвестувати - безліч, і постійно з'являються нові.

На жаль, не всі проекти виявляються успішними і ризик того, що ви втратите свої гроші, присутній.  З одного боку, ви можете сильно розбагатіти, а з іншого можете піти в нуль, або в мінус – чого, звичайно ж, ніхто не хоче.

Якщо ви все ж вирішили вкластися в стартап, то вкладайте спочатку невелику суму, щоб подивитися, як працює механізм інвестування і виплат.

Спосіб 6. Цінні папери

Для заняття інвестуванням в цінні папери потрібно бути добре підкованим і вивчити весь ринок, тенденції зростання і спаду цін.

Варто відзначити! Інвестування навмання невідповідний спосіб для заробітку.

Щоб отримувати хороший дохід, потрібно мати знання в економіці або ж мати досвід гри на біржі. Ну або можна довіритися брокерам.

Прибуток за рахунок акцій не гарантований. Однак якщо вам пощастить, при грамотному розрахунку ви отримаєте прибуток в 100%. У самих везучих же прибуток досягає 1 000% за кілька років.

Спосіб 7. Форекс

Форекс – це міжнародний валютний ринок. Він доступний кожному і всі бажаючі можуть спробувати свої сили в цій справі. При грамотному підході ви зможете отримувати непоганий прибуток.

Куди вкласти 50000-100000-150000 грн, щоб заробити – ТОП-6 кращих варіантів

Куди вкласти гроші

Багато хто вважає, що для інвестування потрібна дуже велика грошова сума. Однак далеко не завжди це вірно. Насправді є способи, які дозволяють отримувати дохід при вкладенні всього декількох сотень тисяч грн.

Нижче описані кращі варіанти, що дають можливість заробляти при наявності капіталу від 50000 – 150000 грн.

Варіант 1. Інвестувати в інтернет-проекти (веб-сайти, онлайн-сервіси, інтернет-магазини)

Останнім часом актуальність вкладень через інтернет значно підвищилася. При цьому конкуренція в цій сфері поки не досягла максимуму. Це веде до того, що фахівці радять займати нішу саме зараз.

У світі сьогодні повсюдно спостерігається економічна нестабільність. Незважаючи на це інтернет є однією з небагатьох галузей, де спостерігається зростання↑. Соціальні мережі, онлайн-проекти, а також додатки для мобільних ростуть величезними темпами.

Щоб стати успішним інвестором в інтернет-проекти, немає необхідності мати значні знання про цифрові технології та програмування. Для прибуткових вкладень досить базових знань в області інтернет-технологій і фінансової грамотності. Такі вміння допоможуть організувати пасивний дохід через інтернет.

Один з варіантів заробітку в інтернеті – створення власного сайту. Однак не слід від подібних проектів чекати моментальної віддачі.

Вклавши близько 100000 грн, можна очікувати перших доходів не раніше ніж через 6 місяців після початку роботи проекту.

Прибуток можуть приносити реклама, а також прямі продажі. Максимальний дохід від реклами приносять інформаційні ресурси, які залучають величезну кількість читачів.

Щоб отримувати дохід від прямих продажів, доведеться організувати власний інтернет-магазин. Практика показує, що в інтернеті найкраще продаються інформаційні продукти.

Максимальний дохід можна отримати від реалізації дисків, програм, файлів і книг. Це можуть бути не тільки розважальні видання, а й різні тренінги та навчальні курси. Такий товар створюється один раз і при високій якості і попиті здатний приносити істотний дохід протягом тривалого періоду часу.

Насправді способів заробити на створенні власного сайту досить багато:

 • партнерські програми;
 • рекламні статті;
 • продаж посилань;
 • розміщення контекстної реклами;
 • пропозиції місць під банери;
 • інформаційний бізнес.

Незважаючи на величезну кількість інвесторів, які заробляють гроші через інтернет, це напрям досі дозволяє отримувати істотний дохід. Однак слід мати на увазі, що пасивного доходу доведеться почекати. Найбільші перспективи у тих, хто здійснює подібні вкладення на досить тривалий період.

Варіант 2. Вкластися в перспективні стартапи та інноваційні проекти

Наступний напрямок інвестицій - вкладення в стартапи, а також інноваційні проекти. Вони являють собою програми, створені з метою залучення коштів для реалізації певної бізнес-моделі.

Далеко не кожен стартап може стати ефективним вкладенням. Частина з них ведуть до виникнення збитків.

Однак інноваційні проекти нерідко приносять інвесторам надприбутки, якщо вийде вибрати перспективний.

Для пошуку варіанту вкладення коштів існують спеціальні майданчики, на яких власники проектів виставляють свої програми з метою залучення інвесторів.

Напрямок бізнесу з пошуку вкладення в стартапи називають краудфандінг. Щоб вкладати кошти в інноваційні проекти, немає необхідності мати величезний капітал. Вкладення в розмірі 50 000 грн здатне приносити непоганий прибуток.

У цій сфері величезна кількість напрямків для інвестування. Вкладати гроші можна як в стартапи, що знаходяться в територіальній близькості, так і розташовані в інших містах і країнах. Більше того, є можливість здійснювати вкладення спільно з іншими інвесторами або одноосібно.

Варіант 3. Інвестувати гроші в свій або партнерський бізнес

Вкладення в бізнес виявляється одним з найприбутковіших варіантів інвестування. Дохід тут практично нічим не обмежений.

Звісно, найчастіше розвиток бізнесу вимагає від інвестора величезної кількості зусиль. Однак є варіанти, які дозволяють отримати від вкладень в бізнес пасивний дохід:

 1. повна автоматизація ведення бізнесу;
 2. інвестування коштів в чужий бізнес, який тільки починає розвиватися;
 3. придбання готового бізнесу;
 4. мінімальні ризики досягаються при придбанні франшизи.

Не варто думати, що для початку бізнесу потрібні величезні вкладення. Практика показує, що нерідко успіху і величезного доходу досягають ті, хто починав власний бізнес практично з нуля.

Важливо, щоб обрана діяльність приносила задоволення, так як займатися нею доведеться величезну кількість часу. Більш того, успіху можна досягти тільки в тому випадку, якщо добре розбиратися в своїй справі.

Фахівці дають кілька порад тим, хто тільки почав займатися власним бізнесом:

 1. На перших порах варто зробити невелике вкладення. Не варто відразу ризикувати великою сумою. Краще почати з малого і поступово розвиватися;
 2. Найлегше починати діяльність в тих сферах, де спостерігається низька конкуренція;
 3. Мінімальних вкладень вимагає початок бізнесу в сфері надання послуг.

Не варто боятися вкладати гроші в бізнес. Цей вид інвестицій здатний приносити величезні доходи, які досягають тисячі відсотків річних.

Варіант 4. Вкласти кошти в криптовалюта (біткоіни та інші)

Останнім часом вартість біткоіни зросла в сотні разів. Фахівці стверджують, що це не межа. Відомі випадки, коли люди ставали мільйонерами, вклавшись виключно в біткоіни.

Звичайно, найкраще було інвестувати в криптовалюту кілька років тому. Тоді Bitcoin коштував близько 150 доларів за одиницю. Сьогодні його ціна досягла кількох тисяч доларів.

Думка фахівців про подальшу долю біткоіни неоднозначно:

 • Одні стверджують, що в майбутньому його вартість може досягти декількох сотень тисяч доларів.
 • Інші впевнені, що Bitcoin в найближчому майбутньому впаде.

Насправді деякі країни світу, планують створювати власні національні кріптовалюти. Це зайвий раз підтверджує, що тема віртуальних грошей не стане менш актуальною в найближчому майбутньому.

Наявність інтересу до криптовалютам неминуче призводить до зростання їх вартості. До сих пір Bitcoin показує стійке зростання Сполучених Штатів.

Однак важливо пам'ятати, що будь-яка віртуальна валюта не має під собою ніякого реального активу. Тому багато хто розцінює їх виключно як міхур.

У будь-якому випадку вкладення в кріптовалюти відрізняються досить високим рівнем ризику. З іншого боку, високий ризик зазвичай супроводжується і високим рівнем доходу. Інвестиції у віртуальні валюти можуть приносити від 50 до 1 000% річних.

Варіант 5. Інвестувати в бінарні опціони

Бінарні опціони виступають одним з найшвидших варіантів отримання доходу від інвестицій. Основу такого варіанту складають 2 якості: грамотне сприйняття ризику, а також ретельне вивчення економічної ситуації.

Завдання інвесторів в бінарні опціони полягає в тому, щоб скласти вірний прогноз руху ціни обраного активу. Купуючи опціон на цей актив, інвестор припускає, що через певний період часу вартість активу зросте.

Коли зазначений час закінчиться, буде зафіксований результат:

 • Якщо прогноз виявиться вірним, дохід складе близько 70-80%. Такий рівень прибутку вважається досить великим.
 • Однак слід враховувати, що вкладення в бінарні опціони пов'язані зі значним ризиком. Якщо прогноз виявиться невірним, можна втратити до 100% ставки.

Початківці інвестори можуть подумати, що дохід від інвестицій в бінарні опціони являє собою якусь подобу рулетки. Однак це не зовсім так. Набравши значний досвід і придбавши багаж знань, можна істотно збільшити відсоток вірних прогнозів. Тут також важливо вибрати надійного і перевіреного брокера.

Вкладаючи кошти в бінарні опціони, слід пам'ятати про їх переваги:

 1. Використовуючи бінарні опціони, можна вибрати відповідний актив з величезної кількості доступних. Навіть інвесторам-початківцям вдається працювати практично з будь-якими інструментами ринку;
 2. Розмір доходу, а також рівень ризику відомі заздалегідь. Це дозволяє ще до моменту здійснення угоди прорахувати можливі наслідки в залежності від розвитку ситуації;
 3. Правильний вибір брокера допомагає надавати істотний вплив на розвиток ситуації. Деякі дозволяють інвесторам самостійно визначити, яким буде співвідношення прибутку і збитку;
 4. Для роботи з бінарними опціонами не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення на комп'ютер. Досить зайти на офіційний сайт, доступ до якого відкритий цілодобово без вихідних. Заробляти на опціонах можна в будь-який зручний час;
 5. Торговий інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть початківцям інвесторам. Власникам коштів немає необхідності спостерігати за проміжними коливаннями вартості активу. Користувачам демонструється тільки кінцевий результат.

Однак при торгівлі бінарними опціонами проявляється і істотний недолік – будь-яка збиткова угода здатна відібрати до 90% вкладених коштів. Повернути таку суму можна тільки при закритті близько 4-х угод з прибутком.

Крім того, інвестору забороняється закрити операцію до закінчення встановленого строку. Щоб досягти дійсно істотного доходу від вкладень в бінарні опціони, важливо ретельно розібратися у всіх особливостях їх роботи.

Варіант 6. Зробити інвестиції в знання і власний розвиток

Не всі розуміють, що найвигіднішим вкладенням є інвестиції в себе. Важливою відмінною особливістю інвестицій у власну освіту є те, що неможливо втратити вкладені кошти. Безслідно навички і досвід ніколи не зникають. Грамотні люди завжди знайдуть вихід з будь-якої ситуації. Навіть втративши все, вони зуміють піднятися на ноги.

Слід знати, що саме рівень власного розвитку, а не розмір капіталу дозволяє заробляти чималі гроші.

Найчастіше для отримання знань зовсім не потрібно фінансових вкладень. Досить мати бажання і прагнення. У століття інформаційних технологій практично всьому можна навчитися самостійно. Якщо додатково до бажання докласти гроші, можна відвідувати тренінги та семінари, які виявляються досить ефективними.


Для того щоб почати заробляти, далеко не завжди потрібні істотні суми грошей. Часто буває достатньо всього декількох десятків тисяч гривень. Більш докладно про те, як заробити багато грошей читайте в нашій окремій статті.

Куди вкласти 200000-500000 (півмільйона) грн і більше, щоб заробити - ТОП-7 прибуткових ідей

При наявності більших грошових сум варто задуматися про інші варіанти вкладення капіталу. Нижче представлені 7 ідей отримання прибутку при інвестуванні від 200000 до 500000 грн і більше.

Ідея 1. Інвестиції на фондових біржах

Прийнявши рішення працювати на фондовій біржі, інвестор може вибрати з величезної кількості інструментів:

 • акції та облігації;
 • похідні цінні папери;
 • коштовний метал.

Принцип інвестування на біржах гранично простий: досить купувати дешево і продавати дорого. За рахунок різниці у вартості активу і складається дохід.

Інвестор отримує можливість безперервно контролювати торгівлю. Взаємодія з біржею здійснюється через спеціалізовані інтернет-ресурси в режимі онлайн. Зміна цін здійснюється прямо на очах у інвестора, прибуток можна зафіксувати в будь-яку хвилину, а гроші виводити по мірі необхідності.

Слід розуміти, що при відсутності знань про цінні папери, а також про специфіку торгівлі на біржі домогтися стабільного доходу не вийде. Однак завжди є можливість звернутися до професійних керуючим капіталом.

Керуючі знають, в які активи слід вкладати кошти, коли фіксувати прибуток. Тому при відсутності необхідних знань саме вони стають гарантами отримання прибутку.

Ідея 2. ПАММ-рахунки/портфелі, довірче управління, структуровані продукти

Подібні вкладення прекрасно підходять для тих, хто не має знань про торгівлю на фінансових ринках, а також часу для їх отримання.

При роботі з ПАММ-рахунками не потрібна наявність значного капіталу. У цьому випадку інвестор довіряє належні йому кошти трейдеру, який здійснює професійну торгівлю на фінансовому ринку. Однак слід мати на увазі, що навіть професіонали не можуть гарантувати отримання доходу.

Фахівці рекомендують розділити капітал мінімум на 5 частин. Кожну суму слід передати різним керуючим. Це дозволяє істотно скоротити↓ ризик втрати вкладень.

Трейдер зацікавлений в тому, щоб отримувати максимальний дохід. Це пов'язано з тим, що розмір його винагороди залежить від величини одержуваного доходу.

Прибутковість, а також ризик визначаються типом обраної інвестором стратегії. Але навіть при мінімальному ризику можна домогтися прибутковості в розмірі 20-30% річних.

Щоб отримати максимальний прибуток, важливо правильно підібрати ПАММ-рахунок або ПАММ-портфель. Для цього необхідно враховувати наступні параметри:

 • прибутковість, продемонстрована в попередньому періоді;
 • термін дії рахунку або портфеля;
 • розмір вкладень інших інвесторів.

Слід мати на увазі, що навіть ті ПАММ-рахунки та портфелі, які показали значний прибуток в минулому, в майбутньому можуть виявитися збитковими. Саме тому не варто інвестувати весь капітал в одного трейдера.

Слід також забезпечити мобільність інвестицій. Для цього доведеться регулярно аналізувати результат роботи різних рахунків і портфелів і позбавлятися від тих, які тривалий час не приносять доходу.

Ще одним типом інвестицій є структурні продукти. Їх суть полягає в інвестуванні коштів в конкретні інструменти, від яких очікується зростання вартості.

Ідея 3. Приватне кредитування (взаємне P2P-кредитування)

Останнім часом набуває все більшого поширення ще один спосіб отримання доходу-це приватне кредитування.

В цьому випадку кошти надаються позичальнику фізичною особою на особливих умовах. Однак слід скласти договір, прорахувати всі ризики і можливі втрати, проаналізувати всю доступну інформацію про майбутнього позичальника.

Перевага для інвестора в цьому випадку полягають у високому↑ рівні прибутковості. Надаючи позики приватним особам, власники капіталу отримують можливість заробити до 50% річних.

Однак у такого варіанту є серйозний недолік. Він полягає у високому об'єднанні ризику неповернення коштів. Навіть при уважному аналізі позичальника немає ніякої гарантії в тому, що він виявиться чесним.

Ідея 4. Купівля творів мистецтва та антикваріату

Для заможних людей антикваріат, колекційні речі, а також предмети живопису виступають свого роду грошовою одиницею. При наявності коштів у розмірі не менше півмільйона грн можна як способу інвестування вибрати покупку названих предметів.

При цьому важливо пам'ятати: інвестиції в антикваріат обов'язково повинні бути довгостроковими. Заробити в цій сфері протягом декількох місяців або навіть через 1-2 роки неможливо. Однак якщо вкласти гроші на кілька років, дохід може зрости стрімко.

Приймаючи рішення про такі інвестиції, можна придбати:

 • книги;
 • фарфор;
 • монети;
 • меблі;
 • ікони;
 • столове срібло.

Важливо враховувати, що всі названі речі повинні бути старовинними. З точки зору мистецтвознавців їх вік повинен бути не менше 50 років. Крім того, деякі предмети антикваріату є історичною цінністю і охороняються державою.

Насправді півмільйона грн для вкладення в антикваріат – сума незначна. Однак багато інвесторів починають з малого. Варто пам'ятати, що для визначення реальної цінності речі знадобляться спеціальні знання. Можна звичайно звернутися до консультантів, проте за їхні послуги доведеться платити.

Не варто забувати, що мистецтвознавці здатні оцінити тільки художню цінність антикваріату. Комерційний потенціал же в цьому випадку може залишитися невідомим. Тому інвесторам варто звертатися до тих експертів, які мають значні знання не тільки в сфері мистецтва, але й в інвестуванні.

В статті, як заробити гроші, представлено 46 способів.

Ідея 5. Інвестування в дорогоцінні метали

Фахівці вважають, що інвестування в різні дорогоцінні метали набагато надійніше, ніж навіть вклади в банк. При цьому такий спосіб отримання доходу може виявитися більш прибутковим. Курси різних дорогоцінних металів який рік стабільно ростуть↑.

Коливання вартості різних дорогоцінних металів практично не залежить від зміни курсів валют. Тому такий спосіб інвестування можна використовувати при будь-якій економічній ситуації.

Найчастіше для вкладення в дорогоцінні метали використовуються 2 способи:

 1. Придбання злитків. Слід мати на увазі, що при офіційному продажу дорогоцінних металів угоди з ними оподатковуються за ставкою 18%. Це веде до зниження↓ прибутку.
 2. Купівля монет. Угоди з ними податком не обкладаються. Однак при відсутності колекційної цінності знайти покупця буває непросто. Тому вкладати кошти найкраще саме в пам'ятні монети.

Ідея 6. Франчайзинг

При наявності капіталу в розмірі більше 500000 грн можна купити франшизу. Це дозволяє створити власний бізнес на основі відпрацьованої схеми.

Важливо пам'ятати, що франчайзинг не є джерелом пасивного доходу. Саме від активності бізнесмена багато в чому залежить, який прибуток він зрештою отримає.

Однак, купуючи франшизу, можна заощадити значну кількість коштів і сил. Це пов'язано з тим, що схема діяльності вже детально опрацьована. Більш того, франчайзер самостійно проводить рекламні акції.

Серед переваг франшизи можна виділити наступні:

 • популярність бренду і наявність клієнтської бази, що призводить до відсутності необхідності самостійної розкрутки;
 • швидка окупність - в середньому бізнес, заснований по франшизі, починає приносити прибуток вже через півроку;
 • мінімальна конкуренція, яка пов'язана з обмеженням кількості точок на території;
 • безперервна допомога від власника франшизи.

Однак є і недоліки франшизи. Основний з них пов'язаний з відсутністю можливості приймати самостійні рішення. Абсолютно всі дії підприємець повинен погоджувати з власником франшизи.

Ідея 7. Власний бізнес

Наявність суми від 300 тис. до півмільйона грн виступає прекрасною основою для створення власної справи. Цей варіант інвестування є найприбутковішим, так як обмеження прибутковості тут відсутня.

 • З одного боку, при вдалому збігу обставин можна заробляти до 1 000% за рік.
 • Однак з іншого боку, є небезпека повністю втратити капітал при вкладенні коштів у збиткову справу.

Щоб уникнути збитків, фахівці рекомендують інвестувати тільки в ту діяльність, яка в тонкощах відома майбутньому підприємцю.

Не варто забувати і про наявність конкуренції в більшості галузей. Створити справу, аналогів якій не існує, практично неможливо. Тому для успіху потрібні сталеві нерви, які дозволять боротися з конкурентами і вирішувати величезну кількість проблем одночасно.

Бізнес ідей для вкладень представлено чимало. Однак слід пам'ятати, що гарантувати отримання прибутку неможливо ні при одному способі заробітку. Щоб інвестиції стали успішними і почали приносити пасивний дохід, доведеться докласти чимало зусиль.

Куди краще інвестувати гроші прямо зараз - думка експертів

Експерти по інвестуванню кажуть, що самоосвіта – ось куди краще вкласти свої гроші зараз, якщо ви хочете в майбутньому реально заробляти, а не втрачати кошти. При цьому сума в розмірі від 4 000 - 20 000 грн буде достатньою для того, щоб отримати базові знання в сфері інвестицій. Погодьтеся, це невеликі гроші. Тим більше ніхто не знає, що буде з гривнею найближчим часом.

Читайте книги, ходіть на курси, розвивайте в собі фінансові навички - радять професіонали. Рано чи пізно все це окупиться. Якщо ви не зможете заробити на будь-якої інвестиції сьогодні, то завтра вона однозначно принесе Вам прибуток. Відточивши певний навик, ви зможете заробляти за його рахунок.

Також можна вивчати, наприклад, дизайн, програмування, музику, різні види спорту. При належному підході ви зможете реалізувати себе в цій сфері і заробляти, хоч і докладаючи при цьому свої трудові ресурси. Надалі, накопичивши початковий капітал для інвестування, скористатися ним і стати професійним інвестором, отримуючи пасивних дохід від вкладених коштів.

Як можна знизити інвестиційні ризики - 6 важливих правил від фахівців

Чим більше ви вкладете грошей, тим більше перед вами відкривається перспектив, однак при цьому збільшується ризик втратити всі вкладені кошти.

Щоб уникнути ризиків потрібно слідувати певним правилам:

 1. Не слід вкладати всі кошти в один проект. Набагато краще буде розділити свої вкладення за різними напрямками. У разі якщо з одним внеском щось не вийде, вас можуть врятувати інші;
 2. Не вкладайте гроші, які потрібні вам на життєво важливі речі. Вкладайте тільки вільні кошти;
 3. Відкладайте подушку безпеки. Потрібно завжди мати заощадження на випадок того, якщо щось піде не так і ви залишитеся без грошей. Відкладені кошти дадуть вам кілька місяців безбідного існування;
 4. Постарайтеся вивести вкладені гроші відразу при першій можливості, що з'явилася;
 5. Користуйтеся тільки кваліфікованими інструментами і сервісами для вкладів;
 6. При вирішенні питань, у що краще інвестувати, не довіряйтеся почуттів. Робіть тривалі розрахунки і довіряйте тільки своєму розуму.

Як правильно почати інвестувати гроші - поради експертів з інвестування

Наведені нижче поради експертів допоможуть зрозуміти, як почати інвестувати з повного нуля і робити це правильно.

Порада експертів №1. Накопичите стартовий капітал

Без стартового капіталу ви не зможете почати інвестувати. Після того, як ви зберете достатню суму для старту, не потрібно відразу вкладати великі суми, почніть з меншого і поступово рухайтеся до великих вкладів. І вкладайте тільки вільні гроші.

Якщо ви будете грамотно контролювати всі свої витрати і не витрачати гроші даремно, то ви зможете накопичити потрібну суму досить швидко і почати інвестувати.

Візьміть на замітку! У книзі "Керівництво багатого тата з інвестування", написаної відомим бізнесменом Робертом Кійосакі докладно описується, як стати інвестором з нуля. Автор наочно і на власному прикладі пояснює все, що знадобиться новачкам.

Порада експертів №2. Ставити за мету

Якщо у вас немає конкретної мети, то вам буде складніше дисциплінувати себе. Вам потрібно продумати всі способи досягнення мети і тоді ви зможете досягти її, в іншому випадком ви в один момент можете зупинитися в розвитку вашого заробітку.

Порада експертів №3. Інвестуйте в різні проекти

Не потрібно відправляти всі гроші тільки на один проект. Пробуйте все, що вважаєте за потрібне, і цілком можливо, один із способів принесе вам великий прибуток.

Читайте також: Робота в інтернеті на дому.

Висновок + відео

Найперше, що потрібно починаючому інвестору - це бажання розбагатіти, прагнення до цього. Але, прагнучи до цього, не можна вкладати гроші, які вам потрібні на предмети першої необхідності. При виборі того, куди ви будете інвестувати, потрібно думати тільки головою.

Якщо ви підете всім порадам та інструкціям, якими ми поділилися з вами, то ви однозначно отримаєте хороший спосіб пасивного заробітку.

На цьому команда сайту "BiznesCat.com" не прощається з вами. До нових зустрічей на сторінках нашого інтернет-журналу!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-1 # Альона 30.01.2020, 20:01
Згодна з автором, що самоосвіта - це найкращий спосіб інвестування. Так як саме інвестиції в розвиток власного інтелекту дозволять розширити кругозір, розібратися з сучасними інструментами, за допомогою яких можна буде "робити" реальні гроші і домагатися успіху. Погано, що мало хто зараз це розуміють і продовжують по-старому Шукати "легкі шляхи" примноження грошей, вкладаючи в незрозумілі і ненадійні проекти типу "хайп", які є нічим іншим як розводом на гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Ольга 08.02.2020, 11:17
на мій погляд, найкраще зараз вкладатися в криптовалюту, головне без фанатизму - не більше 20% від свого доходу. Зараз курси значно впали, що дуже сприятливо для вкладень.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Катерина 09.02.2020, 18:17
Я вважаю, що вкладати в наш час свої кошти в інтернет-проекти не варто, так як найчастіше вони швидко закриваються, скамляться в загальному.
Якщо є вільні гроші, то краще вкластися в свою справу, свій онлайн-магазин або свою соціальну сторінку, яку хочеться розкручувати.
Звичайно краще вкладення - це вкласти в себе. Ті, хто намагаються просто вкинути кудись грошей і наїдяться, що їм буде пасивно щось капати-люди дуже віддалені від реальності і у них це швидко закінчитися.
Вклади в себе, свою справу, вір в це і обов'язково зможеш заробляти постійно і багато.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата