Зміст[Сховати]

Здрастуйте, шановні читачі "BiznesCat.com"! У цій публікації ми розповімо про інвестиції в інтернеті, а також на що звертати увагу при онлайн інвестуванні в мережі.

Інтернет – всесвітньо відома глобальна мережа з безмежними можливостями. Однією з найактуальніших тем на сьогоднішній день є онлайн-інвестиції. Для отримання пасивного доходу в мережі потрібно спочатку зробити грамотні вкладення. В такому випадку у вас з'явиться велика кількість вільного часу для себе і своїх близьких, а також впевненість у завтрашньому дні.

Інвестиції в інтернеті

Попередження інвесторам-початківцям

В даний час інвестиції в Інтернеті відносяться до одним з найуспішніших видів діяльності, що приносять стабільний дохід. Але у всесвітній мережі дуже багато шахраїв, варто постійно про це пам'ятати. Перш ніж вкласти свої гроші в проект, його потрібно як слід вивчити, а краще запитати аналіз прибутків і ризиків у професіонала. Рекомендуємо прочитати статтю - "У що вкласти гроші".

Важливо! Ризик при вкладенні грошей залишається завжди, це варто пам'ятати. Але в наших власних силах його мінімізувати.

З чого почати інвестиції в інтернеті - 5 вимог до інвесторів

Перш ніж почати онлайн-інвестування, вам необхідно:

1) Забезпечити постійний швидкісний доступ до інтернету. Мається на увазі мережевий інтернет, а не мобільний. Через телефон працювати звичайно ж можна, але не завжди. Багато програм не підтримуються в смартфоні.

2) Також вам знадобляться базові знання економіки. На саморозвиток і самонавчання не шкодуйте ні часу, ні грошей. Це перше і найважливіше вкладення. Читайте тематичні книги або Слухайте аудіо, відвідуйте форуми і різні сайти про онлайн-інвестування.

Прочитайте обов'язково: Наполеона Хілла "Думай і багатій", а також Роберта Кійосакі "Квадрант грошового потоку" і "Керівництво Багатого Тата по інвестуванню".

Ці книги відмінно стимулюють і заряджають енергією на подальші дії, змінюють світогляд.

3) Будьте готові морально і матеріально до втрат. Без них не буває прибутку. Збитки, особливо у новачка, неминучі. Вони бувають і у самих грамотних і досвідчених аналітиків, не варто про це забувати.

4) Важливо налаштувати себе психологічно на інвестування грошей в інтернеті. Намагайтеся бути максимально зосередженими і пам'ятайте, що інвестиції не завжди приносять швидкий прибуток.

Як правило, чим менш ризикований проект, тим менше від нього дохід. Крім того, короткострокові онлайн-інвестиції приносять менше прибутку, ніж тривалі проекти.

5) Будьте об'єктивні. Намагайтеся реально оцінювати себе і свою діяльність. Поставте конкретну мету і термін для її виконання.

Наприклад, заробити 12 000 грн на новий планшет за 2 місяці. Запишіть цю мету собі в блокнот і починайте діяти. Призначте собі час для роботи в мережі: це може бути 2 години на тиждень або 3 години щодня.


Чим більше ви будете вкладати часу, сил і грошей в онлайн-інвестиції, тим швидше ви почнете отримувати прибуток. На удачу розраховуйте, але не покладайтеся цілком. Головне - знання і досвід.

Переваги та недоліки інвестицій в режимі онлайн

Як і інші види діяльності, онлайн-інвестиції мають плюси і мінуси.

Давайте розглянемо переваги інвестиції в Інтернеті, реальні переваги.

 • В Інтернеті заробити можна навіть школяреві, багато ресурсів, що надають можливість отримання доходу, не вимагають підтвердження реальних даних. Гаманець будь-якої електронної системи для виплат вдається зареєструвати з двох кліків.
 • Інтернет проекти, що дозволяють отримати прибуток на вкладеннях, плодяться щодня у величезних кількостях. Де знайти їх, думати не доведеться-задавайте в пошукових системах актуальні запити і починайте проявляти активність.
 • Тут, як і при реальних угодах, можна отримати величезні дивіденди. Все залежить від ефективності роботи проектів і величини керованого капіталу.
 • Прибуток з інвест-ресурсів можна вивести в короткі терміни безліччю способів - на карту, рахунок в банку, електронний гаманець. Це відмінний пасивний дохід вдома, що не вимагає відвідування офісів.

Тепер поговоримо про недоліки інтернет вкладень.

 • В Інтернеті не нададуть офіційного підтвердження у вигляді письмового документа про доконану угоду, купівлю активів. Сподіватися часто доводиться тільки на порядність і компетентність власників ресурсів.
 • Інвестиційні онлайн-проекти нерідко піддаються атакам хакерів. При пошкодженні бази даних можлива часткова або повна їх втрата, що загрожує провалом для вкладника.
 • Високі ризики - ніхто не може гарантувати успіх вкладень, тим більше, якщо вони пов'язані з будь-яким веб-проектом.
 • Щоб збільшити шанси на значущий прибуток, треба ретельно займатися аналітикою пропозицій, тому новачкові доведеться затратити не один місяць на вивчення специфіки.

5 головних умов, як почати інвестиції грошей в Інтернеті

Нагадаємо, що інвестиції завжди пов'язані з ризиками. Чим більше ви плануєте вкласти, тим вони сильніше. Але все ж інвесторів прийнято поділяти на агресивних і консервативних. Перші принципово шукають високоприбуткові проекти, що вимагають чималих вкладів. Інших, навпаки, влаштовує навар в 10-20% при мінімальній небезпеці втратити фінанси.

Для тих, хто вирішив пов'язати свою діяльність з подібною економічною сферою, повинен засвоїти 5 головних рекомендацій. Дотримуючись їх, він напевно уникне великих збитків і гарантує собі достаток.

 1. Диверсифікація.

  Розподіл інвестицій в різні активи - запорука їх збереження. Вважається нормальним, якщо ділите свій капітал між 20-ма, 15-ма проектами. Найбільш ризиковані підприємці можуть довірити свої заощадження мінімум 5 підприємствам, але ні як не одному, навіть якщо варіант буде здаватися найбільш передбачуваним і надійним.

  Загроза втрати грошей присутній завжди, єдиний спосіб не залишитися без них-працювати з декількома програмами розвитку.

 2. Хеджування - ще одна методика по утриманню ризиків, що передбачає вкладення в конкуруючі марки. Наприклад, компанія Daewoo, що виробляє кондиціонери, втрачає в позиціях за рівнем вартості акцій, в той час як у Daikin вони стають дорожче.

  Вкладаючи в обидві компанії, вдається знизити ймовірність збитків, але при цьому скоротити і доходи. Слід також заповнювати інвестиційний портфель вкладами з різною оцінкою ризиків.

 3. Робота з актуальним проектом.

  Не ставайте вкладником тієї сфери, в якій немає досвіду і знань. Пізнавати ази інвестування потрібно зі зрозумілою і знайомої специфіки. Звичайно, ніколи не пізно починати читати корисні речі, проходити аналітичні онлайн-курси, займатися самоосвітою, тим більше що веб-мережа дозволяє зробити це безкоштовно.

 4. Використання тільки вільних грошей.

  Самий необдуманий спосіб роздобути вкладення на інвестиції в Інтернеті, валюту, сайти – взяти кредит.

  По-перше, він передбачає чималу переплату.

  По-друге, вимагає невідкладного щомісячного повернення, що неприйнятно в умовах підвищених ризиків.

  Краще експлуатувати гроші, вільні від обороту, при втраті яких ви не станете банкрутом.

 5. Контроль емоцій.

  Психологічне ставлення до ризиків – найважливіший фактор, що впливає на прийняття розумних рішень в певній ситуації. Позбутися від стресу і хвилювання може тільки холоднокровний професіонал.

  Тому багато трейдерів, що працюють з валютою на біржі, часто користуються роботами-радниками, які приймають рішення автоматично на основі впровадженої стратегії.

Куди інвестувати в інтернеті - ТОП-14 способів онлайн-інвестування від 100 грн і більше

Розглянемо які способи інвестиції в інтернеті від 100 грн існують:

Спосіб 1. Валютна біржа або Форекс

Суть валютного ринку полягає в тому, що ви отримуєте гроші від різниці в курсах валют. Тобто купуєте одну валюту і чекаєте, коли курс на неї почне рости, а після її продаєте. Таким способом можна отримати до 50% річних, але можна і нічого не отримати або піти в мінус, так теж буває.

Навіть самий грамотний аналітик може помилятися. Тому самостійно торгувати на Форекс ризиковано, особливо не маючи знань і навичок.

Як варіант, можна звернутися в брокерські компанії, що спеціалізуються саме на ринку Форекс. Однак вони працюють за винагороду, тому прибутком доведеться ділитися. Крім того, від збитків вони гарантії не дають.

Спосіб 2. ПАММ-рахунки

Ви заводите рахунок зі своїми грошовими коштами і передаєте його в довірче управління спеціально навченим людям, які за певний відсоток або фіксовану суму проводять прибуткові операції на ринках з вашими коштами.

Таким чином, ви наймаєте собі посередника і чекаєте, коли на ваш рахунок почнуть надходити кошти. Це може бути той же Форекс, але через довірену особу, а ви залишаєтеся інвестором і стороннім спостерігачем.

Спосіб 3. Коштовний метал

Щоб отримувати прибуток від дорогоцінного металу потрібен рахунок ЗМР (Знеособлений металевий рахунок). Він не обкладається податком і завжди прибутковий, питання тільки в часі.

ЗМР може бути в золоті, сріблі, платині або іншому металі, але це не означає, що потрібно купувати злитки.

Такий рахунок у банку може відкриватися в грошовому еквіваленті, а ваша сума на ньому прирівнюється до певної кількості металу. Як правило, вартість на метал росте↑ повільно, зате стабільно.

Ще один плюс (+) даного вкладу - він поповнюваний і може служити скарбничкою. Стежити за зростанням такого вкладу найпростіше. Дорогоцінні метали практично ніколи не падають в ціні.

У цій статті ми не будемо детально вивчати умови банків або спеціалізованих компаній. При необхідності Ви зможете це зробити самостійно.

Спосіб 4. Хайпи

Велика частина хайпів - це шахрайство, яке не завжди можна швидко розпізнати. Вони пропонують високий дохід своїм вкладникам, особливо якщо порівнювати їх з банками.

Для отримання прибутку слід якісно вибирати проект і компанію. Звертайте увагу на відкритість фірми, чи показує вона оборотність грошей, що надійшли. Вам необхідно зрозуміти і наочно побачити, за рахунок чого ви отримаєте такий великий відсоток прибутку від свого внеску.

Хайп є свого роду пірамідою, в якій для швидкого доходу необхідно вкластися в початку існування такої компанії. Подібні компанії існують недовго, найчесніші прямо про це говорять, але багато замовчують. Тому їх і вважають шахрайською схемою.

Важливо! Заробити на хайпи реально можна, тільки робити це треба обережно і за їх правилами. Прибуток з хайпів виводите поступово і регулярно, раз в тиждень або кілька днів невеликими частинами.

Перед тим як вкласти гроші в хайпи – уважно вивчіть принципи їх роботи. Не вкладайте в хайпи всю суму своїх накопичень.

Спосіб 5. Інтернет-магазин

В даний час в інтернеті можна продати чи купити все що завгодно – товари, послуги, інтелектуальну власність.

Найпростіший спосіб відкрити інтернет-магазин без великих грошових вкладень розглянемо на конкретному прикладі:

Припустимо, у вас є можливість купувати якийсь товар зі знижкою 25% від ринкової вартості в певному магазині.

Для відкриття інтернет-магазину не обов'язково мати весь товар в наявності, досить просто розмістити фото товару та опис в мережі, вказати доставку в будь-який регіон і розкручувати свій інтернет-магазин.

На сайті магазину, як ви розумієте, вартість товару потрібно вказати без урахування вашої знижки. Потім залишається зібрати замовлення, відправити їх клієнтам, а різницю між покупкою і продажем забрати собі як прибуток.

Це досить ефективний і поширений спосіб заробітку в інтернеті.

Спосіб 6. Інвестиції в МФО (мікрофінансові організації)

Вкладення в мікрофінансові організації можуть стати хорошим варіантом для тих, хто бажає отримувати пасивний дохід. Цей спосіб стане хорошою альтернативою банківським вкладам, ставки по яких знаходяться на низькому рівні.

Основною перевагою вкладень в МФО в порівнянні з іншими варіантами виступає високий рівень прибутковості. У більшості випадків ставка перевищує 20% річних.

Однак у подібних інвестицій є серйозні недоліки:

 1. Високий рівень мінімальних вкладень. Фізичним особам з невеликими сумами вкласти кошти в МФО не вдасться. Поріг входження для таких інвестицій встановлено державними актами.
 2. Високий ризик втрати інвестованих коштів. Вклади в МФО державою не страхуються.

Щоб уникнути втрати вкладень, слід ретельно підбирати організацію для вкладів. При цьому в першу чергу необхідно звертати увагу на термін роботи МФО на ринку. Чим довше існує компанія, тим вище↑ рівень її надійності.

Однак вкладаючи кошти в серйозні мікрофінансові організації, важливо розуміти, що дохід буде нижче. Висока надійність компенсується зниженою процентною ставкою.

Спосіб 7. Вкладення грошей в ПІФи

Вкладення коштів у пайові інвестиційні фонди схоже на придбання цінних паперів. Щоб інвестувати в Піфи, слід купити пай, який являє собою частину майна фонду.

Всі зібрані такою компанією гроші передаються професійному керуючому, який вкладає їх у певний вид цінних паперів. Метою таких вкладень є отримання прибутку. Керуючий зацікавлений в максимізації доходу фонду. Справа в тому, що він отримує комісію від заробленої суми.

Існує величезна кількість фондів. При виборі відповідного важливо врахувати, що за часом можливості входу і виходу Піфи поділяються на наступні види:

 1. відкриті - пай можна придбати і продати в будь-який час;
 2. інтервальні - розміщення і виведення коштів здійснюються в строго позначені проміжки часу;
 3. закриті фонди – в них можна вступити тільки в момент їх утворення, а вийти з них – в момент закінчення їх роботи.

Також важливо вибирати пайовий фонд виходячи зі свого ставлення до ризику втрати вкладень. За цим принципом традиційно виділяють 3 стратегії існування Піфа:

 1. Консервативний фонд відрізняється мінімальною ризикованістю. Однак і прибутковість їх паїв виявляється найменшою.
 2. Агресивна стратегія управління коштами фонду відрізняється максимальним прибутком. Але в цьому випадку і ризик втрати коштів буде найбільшим.
 3. Фонди, що використовують помірну стратегію знаходяться в середині. У них досить збалансовані ризик і прибутковість.

Фахівці рекомендують купувати паї відразу декількох фондів, щоб максимально диверсифікувати ризики.

Більш того, здійснювати подібні інвестиції варто на досить тривалий термін-кілька років. У довгостроковій перспективі більшість Піфів демонструють позитивну динаміку.

Спосіб 8. Бінарні опціони

Останнім часом велику популярність придбали вкладення в бінарні опціони. В першу чергу слід зазначити, що пасивними їх не назвеш. Щоб дійсно заробляти доведеться витратити чималу кількість часу.

Бінарний опціон – це тип біржового контракту, який дозволяє заробити на рухах вартості основного активу. В якості останнього можуть виступати валюти, цінні папери і навіть різні товари.

Щоб почати заробляти, досить зробити ставку на те, в який бік зміниться ціна активу через певний проміжок часу.

 • Якщо вдасться правильно спрогнозувати, можна отримати прибуток.
 • Якщо ж вартість активу піде в інший бік, інвестор втратить свою ставку і понесе збитки.

Важливим плюсом (+) бінарних опціонів професіонали називають те, що потенційні прибуток і збиток відомі ще до моменту укладення угоди.

Однак фахівці не радять використовувати такі інвестиції в якості рулетки, не маючи достатніх знань. Такий підхід неминуче призводить до зливу депозиту.

Важливо проводити ретельний аналіз ринку перед придбанням опціону. Це дозволить забезпечити максимальну прибутковість вкладень.

Спосіб 9. Вкладення грошей в бізнес

Інвестиції в бізнес вважаються найбільш прибутковими. Більш того, рівень ризику високий тільки на початковому етапі вкладень. По закінченні часу при якісному розвитку бізнесу ризикованість втрати коштів скорочується↓, а прибутковість зростає↑.

Важливо мати на увазі, що інвестуючи в бізнес, доведеться повністю контролювати процес діяльності.

При таких вкладеннях не вийде розраховувати на пасивний дохід. Це можливо тільки в тому випадку, якщо кошти передаються дійсно близьким людям, контролювати яких немає необхідності.

Фахівці рекомендують тим, хто не знає, з чого почати інвестиції, вибирати саме бізнес. Згодом отриманий дохід можна розподіляти і на інші напрямки вкладень.

Можна навести ряд порад тим, хто вирішив розпочати власну справу з нуля:

 1. Не варто боятися. Впевненість у власних можливостях допомагає згорнути гори;
 2. Не варто відразу входити на ринки з високим рівнем конкуренції. Почати свою справу краще з тієї сфери, в якій конкурентів небагато. Це дозволить навіть при невеликому рівні прибутковості забезпечити максимальний оборот і як наслідок прибуток;
 3. Починати бізнес варто з тих сфер, які вже існують і відомі. Створення і розвиток нового напрямку вимагає певних навичок. Більш того, такий бізнес супроводжується підвищеним рівнем ризику.
 4. При наявності невеликої суми починати варто зі сфери послуг. При роботі з товарами будуть потрібні більш серйозні гроші для вкладення. Однак при більш простому початку бізнес на послугах відрізняється складнощами розвитку і розширення.

☝ Радимо прочитати статтю - "Куди вкласти гроші, щоб заробити".

Спосіб 10. Вкладення грошей в цінні папери

Багато хто, згадуючи, що акції деяких компаній за короткий проміжок зростали в ціні в десятки разів, вважають цей інструмент інвестування дуже перспективним. Але не варто забувати, що історії відомі і випадки, коли компанії розорялися дуже швидко.

Важливо враховувати! Вкладення в акції та інші цінні папери не тільки потенційно дохідні, але і супроводжуються серйозним ризиком. Щоб уникнути втрати грошових коштів, необхідні великий досвід і знання.

Однак навіть при відсутності професіоналізму можна заробляти на акціях та інших цінних паперах. Для цього слід передати кошти досвідченому керуючому.

Спосіб 11. Криптовалюти (біткоін)

Останнім часом істотно зросла популярність електронних криптовалют. Це в першу чергу пов'язано з тим, що протягом декількох років вартість біткоіни виросла в десятки разів.

 • З одного боку, фахівці попереджають, що максимальний дохід вже отримали ті, хто придбав віртуальні гроші на етапі їх становлення.
 • З іншого боку – більшість з них дотримується думки, що зростання найближчим часом не припиниться.

Багато хто боїться краху, адже криптовалюта не підкріплюється реальними активами. По суті віртуальні грошові одиниці можуть являти собою черговий міхур, який рано чи пізно лопне.

Деякі фахівці впевнені, що биткоин в недалекому майбутньому чекає крах, тим не менше є і протилежна думка, яка підтверджується фактом, що деякі світові держави приймають рішення створювати власні національні криптовалюти.

Високий рівень волатильності (мінливості) вартості біткоіни обумовлює високі рівні ризику, а також потенційної прибутковості. Щоб підстрахуватися, не варто вкладати всі гроші в криптовалюти.

Обмінні операції і спекуляції з цифровими валютами здійснюються на біржах криптовалют.

Спосіб 12. Венчурні фонди/інвестиції

В Україні венчурні фонди поки недостатньо популярні на відміну від іноземних держав. Однак незважаючи ні на що такі інвестиції здатні принести серйозний дохід.

Венчурні фонди вкладають залучені кошти виключно в стартапи. Це проекти, які знаходяться на початковому етапі розвитку або навіть існують тільки на рівні ідеї.

Важливою особливістю венчурних інвестицій є високий↑ рівень прибутковості. Такі вкладення здатні принести прибуток у розмірі декількох тисяч відсотків.

Але також слід враховувати, що таку прибутковість можуть принести тільки 1-2 проекти з десятка. Тим не менш, часто саме ці кілька прибуткових стартапів здатні з лишком покрити значну кількість збиткових.

Для венчурних інвестицій можна скористатися наступними способами:

 1. краудінвестінгові и краудфандингові площадки;
 2. венчурні фонди;
 3. клуби інвесторів.

Важливо мати на увазі, що для вступу до фондів і клуби потрібні серйозні грошові суми. Водночас майданчики, на яких достатньо мати менші суми, в деяких випадках виявляються шахрайськими схемами.

Спосіб 13. Вкладення в сайти різного виду спрямованості

Останнім часом популярність вкладень в різні сайти незмінно зростає. Варіантів інвестування тут чимало, нижче представлені найперспективніші з них.

1) Вкладення в сайти під CPA (Cost Per Action) партнерки

При такому способі вкладень інвестор отримує винагороду за вчинення певних дій користувачем сайту. Наприклад, це можуть бути:

 • придбання товару або послуги;
 • реєстрація в онлайн-грі;
 • оформлення заявки на кредит або карту.

Для отримання такого доходу доведеться створити власний сайт і заповнити його тематичним матеріалом. Далі на ресурсі розміщується партнерське посилання контрагента.

Залишається залучити максимальний трафік і мотивувати людей на вчинення дій на сайті партнера. Це завдання і є найбільш складною. Однак якщо правильно вибрати нішу і партнерку, можна домогтися непоганого прибутку від вкладень.

2) Вкладення грошей в mfa-сайти (Made For Adsense)

MFA-сайти являють собою ресурси, які приносять дохід з контекстної реклами. Отримати серйозний прибуток таким способом навряд чи вдасться.

Проте є у нього і серйозна перевага – рекламний блок на власний ресурс можна встановити відразу в момент створення сайту. В цьому випадку отримувати прибуток можна вже на етапі розкрутки. Сума буде невелика, але будь-який дохід в цей час може виявитися досить корисним.

3) Вкладення грошей в сайти під посилання

Одним з найпопулярніших методів доходу на сайтах є продаж посилань. Для цього використовуються як орендні, так і вічні посилання. Цей варіант інвестицій був дуже популярний буквально недавно і приносив серйозний дохід. Розмір прибутку тут багато в чому залежить від кількості сайтів.

Багато хто відзначає, що сьогодні при активному розвитку пошукових систем прибутковість подібних інвестицій істотно скоротилася⇓.

Більш того, використання такого варіанту монетизації призводить до неможливості залучення значного трафіку для інших типів доходу.

4) Вкладення грошей в додатки для телефонів (Android, iOS)

Щоб отримувати дійсно істотний прибуток від вкладень в додатки, важливо знати, як правильно зробити це.

Найкраще використовувати нескладні додатки, наприклад наступні:

 • метою яких виступає будь-яка допомога користувачам;
 • накопичують корисну інформацію з певної тематики;
 • безкоштовні додатки, що здійснюють в процесі використання продаж чого-небудь.

Щоб отримувати високий дохід таким способом, важливо правильно підібрати ідею програми. Крім того, будуть потрібні серйозні кошти, а якщо ідея все-таки виявиться провальною, збитки будуть вельми істотні.

5) Вкладення грошей в різні пабліки в соціальних мережах

Приймаючи рішення почати заробляти на пабликах в соцмережах, в першу чергу необхідно вибрати правильну тематику і створити якісний контент.

Важливо! Щоб група виявилася дійсно прибутковою, важливо серйозно ставитися до її розвитку. Якщо такого досвіду немає, доведеться найняти грамотних виконавців.

Обираючи тему пабліка, варто звертати увагу на ті, які виявляться популярними для максимально широкої аудиторії. У цьому випадку шанс залучити велику кількість рекламодавців набагато вище.

Фахівці стверджують, що найприбутковішими є групи, що стосуються успіху, відносин, заробітку. Якщо паблік буде дійсно популярним, можна організувати на базі нього продаж недорогих товарів.

Спосіб 14. Вкладення грошей у власний розвиток

Способів вилучення прибутку з грошових коштів чимало. Але багато хто забуває про одне з найважливіших вкладень – В СЕБЕ. Відвідуючи різні заняття, купуючи якісну літературу можна придбати знання про велику кількість способів отримання доходу.

Після вивчення теорії важливо пробувати на практиці реалізовувати отриману інформацію. Такий підхід допоможе відкинути ідеї, які не мають нічого спільного з реальністю.

При вкладенні коштів у власну освіту відсутні ризики. Втратити інвестовані таким чином гроші неможливо, адже знання завжди залишаться при вас. Більш того, відсутність таких вкладень в більшості випадків призводить до зниження ймовірності серйозного заробітку.


Існує величезна кількість способів вкладень, які приносять реальний дохід. Щоб вибрати той, який виявиться кращим для конкретного інвестора, варто уважно вивчити всі можливі варіанти, їх переваги і недоліки. Рекомендуємо також ознайомитися з нашою публікацією - "Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід"

Часті помилки новачків при інвестуванні в інтернеті

Помилка 1. Жадібність

Запам'ятайте! Жадібність ще нікому не приносила користі, а тільки навпаки. Будьте терплячіше, не намагайся отримати все і відразу – так не буває.

Розумно вкладайте гроші, об'єктивно оцінюйте ситуацію. Поки ви новачок в інвестиційному напрямку, намагайтеся отримати максимум досвіду і знань. Вникайте у все, що відбувається в мережі, особливо з грошовими коштами.

Не поспішайте виводити всю суму грошей після першої вдалої угоди. Це в основному відноситься до хайпу. Якщо вже почали з ними працювати, то і закінчувати потрібно акуратно, не злякавши. Виводьте з них свої вклади невеликими частинами і з проміжком часу. При недотриманні цього правила, ви ризикуєте втратити все.

Помилка 2. Не ділити капітал

Адже не дарма ж в народі кажуть – не клади всі яйця в одну корзину. Пробуйте вкладати капітал в кілька проектів, невеликими сумами. Починайте з маленьких вкладень і поступово, набуваючи навички і знання, можна збільшити суму вкладень.

Помилка 3. Безтурботність

Ми вже багато і неодноразово говорили про те, що в мережі дуже багато шахраїв. Завжди будьте пильні. Пам'ятайте, що прості паролі і акаунти часто зламуються.

Заведіть собі правило регулярно міняти і ускладнювати паролі. Не користуйтеся одним і тим же паролем на різних сайтах або акаунтах, краще записуйте їх в блокнот.

Не вкладайте в сумнівний або неперевірений проект свої грошові кошти. Обов'язково перед початком будь-якого проекту розробіть стратегію поведінки. Продумана стратегія – це вже запорука успіху. Пам'ятайте про це і не відступайте від неї.

Помилка 4. Віра в міфи

Міфи, як правило, заважають більшості людей почати заробляти в мережі. Не дозволяйте їм отримати вгору над власною фінансовою грамотністю.

Найпоширеніший міф - це міф про те, що інвестування доступне тільки для багатих. Він розвіється, як тільки ви прочитаєте хоч одну книгу з тих, що ми описували вище (Роберт Кійосакі "Квадрант грошового потоку", Наполеон Хілл "Думай і багатій").

Зараз для інвестування досить невеликих заощаджень, головне – грамотно їх вкласти.

Багато інтернет-проектів починають залучати своїх інвесторів з мінімальними вкладеннями від 10 $ і вище. А маючи у вільному доступі суму від 100$, можна вже заходити на біржу Форекс або відкривати рахунки ЗМР.

Також широко поширений міф про те, що інвестування тільки для найрозумніших і грамотних фахівців. Пам'ятайте, що найголовніше в будь-якій справі – це саморозвиток. Інвестуванню можна і потрібно вчитися, це теж праця.

Оволодівши навиком інвестування, ви істотно спростите своє життя, і вона вже не буде здаватися одноманітною рутиною.

Рекомендації починаючому інтернет інвестору

Фахівці виділяють кілька золотих правил, при дотриманні яких вкладення приносять прибуток, а не збитки:

 1. Ніколи не варто інвестувати останні або кредитні кошти. В іншому випадку при виникненні помилки інвестор ризикує отримати сильний удар по фінансовому стану або піти в збиток, виплачуючи відсотки за кредитами.
 2. Здійснюючи інвестиції, слід детально планувати кожну операцію, аналізуючи можливий дохід і ризики. Швидкі інвестиції, зроблені без чіткого плану, рідко бувають безпрограшними.
 3. Прибуток від вкладених інвестицій зростає пропорційно вкладенням. Інвестору слід постійно реінвестувати кошти в нові або перевірені проекти.
 4. Слід максимально знизити емоційний вплив і азарт під час здійснення угод. Інвестор повинен бути холоднокровним і приймати рішення, грунтуючись на аналізі угоди, а не привабливості.
 5. Диверсифікація ризиків - основа успішного і стабільного заробітку на інвестиціях. Інвестиційний капітал слід розділити між декількома джерелами, щоб в один момент не втратити все.

Висновок + відео

Для саморозвитку спеціальної освіти не потрібно, потрібно тільки бажання і мотивація. Щоб почати інвестувати вже зараз, замотивуйте себе, напишіть мету і йдіть до неї.

Інвестування не так страшно, як здається на перший погляд. Це дуже вигідне і щодня розвивається напрямок пасивного доходу. Чим раніше ви почнете формувати пасивний дохід за рахунок інвестування, тим простіше вам стане жити далі.

На цьому у нас все!

"BiznesCat.com" бажає успіхів у справах і вигідних інвестицій в інтернеті. Не забувайте залишати коментарі до статті і ділитися публікацією зі своїми друзями. До нових зустрічей!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити