Нерухомість

Низькі коливання ринку, можливість захистити вкладені гроші від інфляції, солідний дохід, можливість кредитного маневру з допомогою застави — все це робить сферу нерухомості дуже популярним серед ділових людей.

Щоб досягти успіху, необхідно володіти найповнішою і свіжою інформацією.

Вже є бізнес на нерухомості, і ви хочете бачити його довгостроковим і приносить прекрасний стабільний дохід? Робите перші кроки на цьому терені і бажаєте дізнатися всі секрети і підводні камені даної сфери?  Є питання, за відповіді на які доведеться платити експертам? Хочете стежити за кон'юнктурою ринку, але не хочете витрачати час на збір зведень по всій мережі? Тоді вам сюди!

На нашому сайті у розділі «Нерухомість» ми розкриваємо анатомію цього бізнесу, всі тонкощі його ведення; розміщуємо найсвіжішу інформацію, самі останні новини, аналізуємо ринок і надаємо готові зведення.

Хочете іпотеку — у нас всі останні зміни в законодавстві, інформація про банки та про програми державної підтримки.

Продаєте земельну ділянку — читайте про оцінку нерухомості та кадастрові роботи.

Оформити землю у власність — стаття про те, як це зробити, до ваших послуг.

Новачок? Пізнавайте ази бізнесу:

  • як почати?
  • де взяти грошей на першу угоду?
  • як працювати з банками та кредитними організаціями?
  • як не помилитися при першому виборі об'єкта інвестування?
  • як прорахувати прибутковість угоди?

Вивчайте розділ «Нерухомість», отримуйте необхідні відомості і будьте у всеозброєнні!


 

Як правильно і вигідно купити квартиру самостійно, без ріелторів і посередників? Цим питанням задаються багато. У цій статті наводиться корисна інформація по даній темі, розглядаються найпоширеніші методи купівлі квартири і даються корисні поради щодо вигідного і безпечного придбання житла.

Вітаємо, шановні читачі «BiznesCat.com»! Купити квартиру в новобудові, в якій до вас ніхто не жив, мріють багато хто. Однак далеко не всі знають, які нюанси можуть бути при покупці квартири в новобудовах і що потрібно знати, перед тим як купити квартиру від забудовника в споруджуваному або вже зданому будинку. Саме тому сьогоднішню публікацію ми вирішили присвятити даній темі.

Здрастуйте, шановні читачі онлайн-журналу "BiznesCat.com"! Сьогодні я розповім, як продати квартиру швидко і вигідно без ріелтора, наведу покрокову інструкцію і поради досвідчених ріелторів, а також типові помилки власників при продажу квартир.

Тема даної публікації дуже приваблива для багатьох наших співвітчизників. Сьогодні ми поговоримо про те, як заробити на квартиру самостійно, тому що далеко не всі мають можливість отримати нерухомість по спадку, а більшості хочеться вирішити квартирне питання більш терміново.