Нерухомість

Низькі коливання ринку, можливість захистити вкладені гроші від інфляції, солідний дохід, можливість кредитного маневру з допомогою застави — все це робить сферу нерухомості дуже популярним серед ділових людей.

Щоб досягти успіху, необхідно володіти найповнішою і свіжою інформацією.

Вже є бізнес на нерухомості, і ви хочете бачити його довгостроковим і приносить прекрасний стабільний дохід? Робите перші кроки на цьому терені і бажаєте дізнатися всі секрети і підводні камені даної сфери?  Є питання, за відповіді на які доведеться платити експертам? Хочете стежити за кон'юнктурою ринку, але не хочете витрачати час на збір зведень по всій мережі? Тоді вам сюди!

На нашому сайті у розділі «Нерухомість» ми розкриваємо анатомію цього бізнесу, всі тонкощі його ведення; розміщуємо найсвіжішу інформацію, самі останні новини, аналізуємо ринок і надаємо готові зведення.

Хочете іпотеку — у нас всі останні зміни в законодавстві, інформація про банки та про програми державної підтримки.

Продаєте земельну ділянку — читайте про оцінку нерухомості та кадастрові роботи.

Оформити землю у власність — стаття про те, як це зробити, до ваших послуг.

Новачок? Пізнавайте ази бізнесу:

  • як почати?
  • де взяти грошей на першу угоду?
  • як працювати з банками та кредитними організаціями?
  • як не помилитися при першому виборі об'єкта інвестування?
  • як прорахувати прибутковість угоди?

Вивчайте розділ «Нерухомість», отримуйте необхідні відомості і будьте у всеозброєнні!


 

Детальна інструкція як купити квартиру без ріелтора. Правильно вибираємо об'єкт - звертаємо увагу на деталі. "Підводні" камені при покупці квартири, як перевірити законність угоди і внести завдаток. Процес реєстрації і можливі ризики при угоді без ріелтора.

Як правильно і вигідно купити квартиру самостійно, без ріелторів і посередників? Цим питанням задаються багато. У цій статті наводиться корисна інформація по даній темі, розглядаються найпоширеніші методи купівлі квартири і даються корисні поради щодо вигідного і безпечного придбання житла.

Вітаємо, шановні читачі «BiznesCat.com»! Купити квартиру в новобудові, в якій до вас ніхто не жив, мріють багато хто. Однак далеко не всі знають, які нюанси можуть бути при покупці квартири в новобудовах і що потрібно знати, перед тим як купити квартиру від забудовника в споруджуваному або вже зданому будинку. Саме тому сьогоднішню публікацію ми вирішили присвятити даній темі.

Здрастуйте, шановні читачі онлайн-журналу "BiznesCat.com"! Сьогодні я розповім, як продати квартиру швидко і вигідно без ріелтора, наведу покрокову інструкцію і поради досвідчених ріелторів, а також типові помилки власників при продажу квартир.