Наведені правила визначають умови копіювання інформації, розміщеної в онлайн-журналі «BiznesCat.com».

1. Авторське право

Розміщені на інтернет-ресурсі BiznesCat.com відомості належать власникам сайту. Виняток становлять зображення, відеоролики, товарні знаки, на які поширюються права 3-їх осіб.

Використання всіх цих даних дозволено виключно у випадках і відповідно до умов представлених Правил. В інших ситуаціях копіювання знаходиться під забороною згідно із законодавством України про авторські права.

2. Правила копіювання

Матеріали розміщені на ресурсі BiznesCat.com, можуть бути використані при дотриманні наступних умов:

  • використання здійснюється виключно в інформаційних, особистих цілях, не пов'язаних з комерцією;
  • скопійовані з сайту дані не змінюються і не виправляються;
  • у разі копіювання матеріалів обов'язкові до вказівки відкриті посилання на онлайн-журнал «BiznesCat.com», доступні відомості про автора.

Представники засобів масової інформації, які прийняли рішення про використання інформації з сайту Онлайн-журналу «BiznesCat.com» у своєму друкованому виданні, повинні отримати письмовий дозвіл на такі дії в Адміністрації ресурсу BiznesCat.com.

Використовувати матеріали в комерційних та інших не передбачених цими правилами цілях забороняється відповідно до законів про авторське право. Такі дії можуть спричинити адміністративні та кримінальні покарання.

Для інтернет-ресурсів у разі копіювання обов'язково вказівку відкритого індексованого посилання на джерело (BiznesCat.com). Відкритит індексуємим посиланням на джерело є - https://biznescat.com/finansy/22-dystantsiinu-robotu-v-interneti-bez-vkladen-i-obmanu.html (без додаткових символів, знаків і інших елементів)

Увага! Ні за яких обставин не можна застосовувати технології маскування посилань, в тому числі застосування внутрішнього редиректа, а також атрибуту rel="nofollow".

3. Застосування товарних знаків

Найменування, логотипи та інші характеристики фірмового стилю товарів і послуг, які використовуються в різного роду інформації і рекламу, можуть бути зареєстровані в якості товарних знаків, частин дизайну. Права на них можуть належати певним фізичним та юридичним особам.

Якщо у користувача з'явилася необхідність скористатися правами на інформаційні матеріали ресурсу BiznesCat.com, йому необхідно письмово звернутися до служби підтримки.

Україна, м. Київ

Сергій Косенков


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити