Закономірний етап розвитку кар'єри будь-якого фахівця — це відхід від роботи на «дядю» у власну справу. Коли настає розуміння того, що зарплата раз в місяць — це не стеля, людина починає шукати область, де зможе реалізувати всі свої амбіції.

Все більше і більше людей у світі залучаються в різні ділові підприємства. Часом на дотик, часом ризикуючи репутацією і вкладеними засобами. Де знайти відповіді на виникаючі питання, почерпнути важливі відомості, отримати консультацію? Вам на допомогу наш інфожурнал про бізнес і підприємництво.

Ви можете бути генієм бізнесу, але не володіючи оперативною інформацією, не зможете ефективно управляти своєю справою. В шалених темпів сучасного світу все змінюється миттєво, і за цими змінами потрібно встигнути.

Безліч нюансів і підводних каменів підстерігає підприємця на шляху до успіху.

У нас ви дізнаєтеся найостанніші зміни в діловій кон'юнктурі

 1. Страхування;
 2. Фінанси;
 3. Нерухомість;
 4. Бізнес поради;
 5. Криптовалюта;
 6. Трейдинг;
 7. Заробіток в інтернеті;
 8. Інвестиції.

Ази законодавства, поради юристів, базові пакети документів, рекомендації новачкам і багато іншого на нашому порталі допоможе вам ефективно розпоряджатися часом, не витрачаючи його на пошук інформації.

Пересічним громадянам дуже знадобляться поради щодо сімейного права, у справах спадкування та дарування, щодо поділу майна при шлюборозлучному процесі, у спорах з роботодавцем. Всього пару кліків, і замість зводу незрозумілих статей і кодексів, написаних сухою казенною мовою - відмінний помічник з готовими відповідями і актуальними новинами.

Місія проекту. Допомагати читачам виходити на нові рівні доходів, показуючи їм більш вигідні альтернативи, ніж робота по найму, а це:

 • побудова малого бізнесу на улюбленій справі;
 • перспективні види заробітку в Інтернеті і оффлайн.

Цінність проекту:

 1. Тут тільки унікальні авторські матеріали. Ми пишемо статті, виходячи з власного досвіду. Якщо ж такого немає в певному питанні, то спочатку детально вивчаємо за нього усі експертні матеріали, шукаємо живі приклади і тільки актуальну на даний момент інформацію. Тому сміливо можу заявити, що всі матеріали на цьому блозі високої якості.
 2. Кожна стаття доповнена тематичними картинками, відео, опитуваннями, прикладами для більш глибокого розкриття теми і розуміння її читачами.
 3. Кожен матеріал сайту, це джерело цінних ідей і варіантів, як ви можете почати заробляти вже прямо зараз, а також цінні історії з нашого 10-річного досвіду роботи в Інтернеті і кейси інших успішних людей. Тут огляди корисних сайтів, ресурсів і платформ, які допоможуть вам на шляху досягнення своїх цілей, а також покрокові інструкції, як почати і розвивати те діло, що вам цікаво.

Життєва позиція команди ресурсу BiznesCat. Ми прагнемо до того, щоб все більше людей починало займатися улюбленою справою, тим, що їм дійсно подобається, і виходить, і тим самим примножували свої доходи.

Аудиторія сайту:

 • новачки, які шукають «свою тему» в заробітку і хочуть навчитися заробляти в Інтернеті і не тільки;
 • всі, хто знаходиться в пошуках основної роботи, додаткового заробітку або мріє створити пасивний дохід;
 • підприємці-початківці та бізнесмени;
 • школярі, студенти, мами в декреті, пенсіонери, які хочуть підвищити свої доходи;
 • ті, хто бажає не просто один раз заробити, а вийти на стабільні доходи, навчитися керувати грошима і примножувати їх шляхом інвестування.

Будемо раді, якщо ви поділитеся цим веб-ресурсом зі своїми друзями і знайомими.

Якщо у вас залишилися питання, побажання щодо поліпшення блогу або зауваження, пишіть їх в коментарях.

Спасибі, що ви з нами!

З повагою, команда проекту BiznesCat.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+2 # Володимир 24.11.2019, 11:59
Дуже чудовий та корисний сайт для бізнесу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+5 # Вікторія 21.02.2021, 06:01
Хочу заробляти реальні гроші на переглядах відео без вкладів
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+4 # Сергій Косенков 26.02.2021, 19:16
Доброго дня. Детальна стаття за цією темою за посиланням biznescat.com/internet/150-zarobitok-na-pereglyadi-video.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата