Найкраща порада трейдерам-початківцям

Якби редакцію сайту BiznesCat.com запитали кілька років тому: "Яка найкраща порада трейдерам-початківцям?", то ми б відповіли - навчитися визначати тренд і торгувати за трендом. Але з часом ми змінили свою думку. Адже для успішної торгівлі він не завжди є на стільки важливим.

Найкраща порада зараз - це знайти якісну робочу стратегію.

На ринку Форекс можна і потрібно заробляти. Ви можете прочитати величезну кількість статей, у яких люди досягли приголомшливого успіху на фінансових ринках. Давайте розглянемо, що відрізняє успішного трейдера від неуспішного.

Відмінність успішного трейдера від невдалого:

  • Наявність торгового алгоритму. У професіонала все строго систематизовано. Його стратегія в кожен момент часу відповідає на запитання: "Що мені робити зараз?". Причому відповідь завжди одна і другої бути не може. Любитель керується інформацією, яку він знайшов на 20 різних ресурсах. Після безлічі входів у ринок за сотнею торгових систем на допомогу завжди приходить інтуїція. На досвіді можемо сказати, що ні до чого путнього це не призводить.Наявність торгового алгоритму
  • Дисципліна. Поспіх тут неприпустимий. Краще пропустити вхід, ніж увійти в ринок неправильно. Виграє той, хто зміг приборкати свої емоції. Немає жодного сенсу постійно бути в ринку, тільки через азарт. Прагнути треба до таких угод, за які бере гордість і хочеться хвалитися іншим людям.
  • Статистика. Кожна успішна людина в цій сфері знає, з якою ймовірністю відпрацює її угода. Вона провела довгий аналіз своєї роботи і переглянула всі результати на історичному графіку. Розуміння, що ваша ідея буде відпрацьовувати себе у 80 відсотків випадків, призводить до суворої самодисципліни і повного підпорядкування своїм же правилам торгівлі.Статистика угод
  • Планування. Професіонал завжди відмічає час або місця, коли або де буде потрібно виконати дію. Це вхід у позицію або вихід з неї, перестановка стоп-лосса в беззбитковість, закриття частини позиції, розгін депозиту тощо.
  • Щоденник угод. Він дає змогу зрозуміти, де ви дієте неправильно, чи працює в плюс ваша система або що потрібно змінити. Робота над помилками дає змогу відпрацювати до досконалості свої навички.Щоденник трейдера
  • Ментор. Дуже важко навчитися всього самому. Якісну інформацію знайти ще складніше.
    Тому на перших порах завжди повинен бути вчитель, він заощадить кілька років і багато грошей у Форексі.
    До пошуку наставника потрібно підходити відповідально, тому що від цього залежать ваші результати.

Це цікаво - Торгові стратегії Форекс - ТОП-15 кращих і прибуткових стратегій Forex.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram