Що таке ордер?

Ордер - це заявка на купівлю (продаж), яка виконується відразу або через деякий час. Якщо відкриття угоди йде завжди за ініціативою трейдера, то закриття або трейдером, або брокером, коли відбувається стоп аут або маржин колл.

Кожен трейдер повинен знати всі типи ордерів, які є у нього в Метатрейдері 4. Це відкриває всі можливості для ефективного трейдингу.

ЦЕ цікаво - Що таке валютний ринок Форекс простими словами.

Кваліфікація ордерів

Вхід у позицію по ринку - це щосекундна заявка на купівлю (продаж). Під час ланцюжка дії Торгівля - Новий Ордер, з'являється вікно, де обирається тип ринкового виконання і відбувається дія buy або sell.Вікно відкриття ордеру

Відкладений ордер - це заявка на відкриття ордера в майбутньому за прийнятною ціною, яка відрізняється від поточної. Тут у вікні торгівлі ми обираємо другий тип Відкладений ордер, а потім один із чотирьох варіантів для входу в ринок.Логіка відкладених ордерів

Види відкладених ордерів

Кваліфікація відкладених ордерів пов'язана з координальною відмінністю виконання ціни, а також її розташуванням щодо потрібного значення.

Лімітні ордери - це заявки на розворот, за ціною відмінною від поточної.

  • sell limit використовується, коли ціна в цю секунду нижча, ніж передбачувана.
  • buy limit знаходиться, відповідно, вище за поточну ціну.

Стоп ордери - це заявки на продовження руху, за ціною відмінною від поточної.

  • sell stop виставляється, вище за котирування відкриття.
  • buy stop виставляється навпаки нижче.

На малюнку нижче описано схему входу в ринок за різного розташування ціни і бажання входу. При цьому стоп-лосс найкраще ставити за найближчий локальний максимум. Тейк профіт має бути визначений за вашою торговою стратегією.Види відкладених ордерів

Інформація, викладена в цій статті, допомагає учасникам ринку та економить їхній час, а також дає змогу не перебувати біля монітора в мить виконання ордера. Водночас це дисциплінує відкриватися строго за ціною, яка вигідна для вас і задовольняє вимогам вашої стратегії та правилам управління капіталом.

Читайте також - Час торгових сесій на ринку Форекс.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram