Чому потрібно вміти правильно поєднувати трейдинг із роботою?

Поєднання роботи і трейдингу - це головне питання, яке хвилює вісімдесят відсотків усіх трейдерів. Новачки фінансового ринку Форекс отримують дохід на основній роботі повний робочий день. У цій ситуації знайти час на торгівлю складно.

Сидіти біля монітора і молитися, щоб не застукав начальник за торгівлею - це не найкращий варіант. Мобільний доступ до терміналу валютного ринку також викличе питання у керівництва.

На зарплатню це вплине тільки в негативний бік на шкоду праці. Намагатися сконцентруватися на двох речах одночасно вдається у малої кількості людей. Про розвиток трейдингу також забудьте.

Торгівля на валютних ринках тільки ввечері після роботи рідко приносить успіх. Глобальні рухи Європейської та Американської торгових сесій проходять без вашої участі. Родичі хочуть уваги і не дадуть повноцінно займатися навчанням і трейдингом після повернення додому.Поєднання роботи і трейдингу

Способи поєднання роботи та трейдингу

Є основні поради, які рекомендується використовувати:

  1. Підібрати конкретний ринок для заробітку. Варто враховувати розмір депозиту з тривалістю роботи біржі. Оскільки Форекс відкритий 24 години, п'ять днів на тиждень, то є підходящим варіантом. Для декого підійде американська фондова біржа (Нью-йорк або Чикаго) через зрозумілий часовий період після роботи.
  2. Вибрати торгову сесію. Початківці рідко, але віддають перевагу азіатській торговій сесії зі слабкою волатильністю.
  3. Перейти на позмінну працю або поміняти робочий розклад. При графіку два через два вивільняється багато вільного часу в будні дні. Трейдер торгує і вивчає фінансові ринки, поки всі працюють або ходять на навчання.
  4. Перехід з основного місця зайнятості на підробіток. При появі прибуткових стабільних результатів протягом шести місяців можна скористатися цим варіантом.
  5. Займатися середньостроковою або довгостроковою торгівлею. Тримати позиції два дні в ринку з трьома переглядами монітора за добу є найкращим варіантом.
  6. Застосовувати відкладені ордери з виставленням тейк профітів і стоп-лоcсів. Це вивільняє багато годин і дає змогу контролювати ризики.
  7. Встановлення оповіщення на мобільний телефон або планшет. Звукове сповіщення при досягненні ціни певного котирування допомагає не пропускати прибуткові угоди.
  8. Вибирайте аналіз механічних торгових систем. Вчіться стратегіям з простими правилами і високим таймфреймом, які не сильно відволікають на роботі.

Другорядні методи

Ці методики підійдуть незначному відсотку людей через складність:

  1. Торгові роботи. В інтернеті не знайшли жодного прибуткового робота. Усі радники зливали депозит. Єдиним виграшним варіантом тут є автоматизація вашого торгового алгоритму. Такий підхід працюватиме довгі роки, а поєднання роботи і трейдингу буде безболісним.
  2. Життя на відсотки. Тут можна відмовитися від трудової діяльності і повністю присвятити себе трейдингу. Перед звільненням проведіть велику статистику за торговою системою і покажіть гарні результати на реальному рахунку.

Визначайтеся зі своїм способом поєднання трейдингу з роботою і починайте заробляти.

Читайте також - Види ордерів. Відкладений ордер на Форекс.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram