Що таке внутрішньоденна торгівля?

Внутрішньоденна торгівля, торгівля всередині дня або інтрадей - це найпопулярніший вид трейдингу. Він передбачає входи переважно в європейську та американську сесії. Позиція на наступний день через ніч не переноситься. Внутрішньоденна торгівля у досвідчених трейдерів нерідко перетікає в середньострокову при великому потенціалі відпрацювання сигналу. У такому разі зазвичай фіксується більша частина прибутку за профітом або використовується правило сейф.

Переваги торгівлі всередині дня

Перевагами торгівлі всередині дня є часткова зайнятість трейдера, маленька кількість угод, а також можливість використання декількох інструментів.

Розглянемо основні плюси дейтрейдингу:

 • Відсутність гепів і свопів. Якщо цінові й можливі при різкому сплеску волатильності, то своп без перенесення ордера через ніч повністю виключений.
 • Частий прибуток. Для інтрадея використовується від одного до 8 торгових інструментів, при цьому кількість угод по кожному може доходити до трьох на день.
 • Можливість торгувати з невеликим депозитом.
 • Контроль ризиків. Інтрадей береже ваші нерви порівняно зі скальпінгом. Ризики в основному виставляються консервативні. Проте завжди є люди, які хочуть швидко розбагатіти, виставляючи завищений об'єм ордера.
 • Гарні результати. Якщо використовувати Price Action у зв'язці з рівнями, то це є великою перевагою через відсутність запізнювання сигналів з боку індикаторів.

Внутрішньоденна торгівля та її недоліки

Якщо Ви зайняті зайняті основною роботою і не можете присвячувати трейдингу більшу частину свого часу, то для вас внутрішньоденна торгівля пов'язується з наступними недоліками:

 • Істотна присутність трейдера. Час для трейдингу, а також для аналізу потрібен великий, але з досвідом він поступово буде скорочуватися.
 • Комісії. Чим частіше Ви укладаєте угоди, тим частіше платите брокеру комісію.
 • Необхідність ретельного аналізу. Такий підхід вимагає досконального аналізу і визначення можливих сценаріїв поведінки ціни на торговий день.

Таймфрейми для торгівлі всередині дня

Робочий таймфрейм варіюється від М1 до М15. Напрямок руху, а також для побудови рівнів використовується таймфрейм Н1.

Стратегія внутрішньоденної торгівлі

 1. Патерни.Патерни
 2. Рівні.Рівні
 3. Патерни та рівні.Патерни та рівні
 4. Застосування об'ємів.Застосування об'ємів
 5. Індикатори.Ковзні середні в інтрадей

Індикатори, що показують пріоритетний напрямок та входи, завжди дають гірші результати порівняно з торгівлею за рівнями і патернами.

Висновок

Інтрадей вимагає очікувати входи. Квапливість не призводить до успіху. Тут краще посидіти і все ретельно проаналізувати, ніж бездумно входити в угоди.

Для новачка торгівля всередині дня є найкращим рішенням. Це не закликає поспішати при входах у позицію, а завжди обмірковувати свої рішення. У психологічному плані не треба постійно здійснювати якісь дії і турбуватися за свої угоди, як у середньостроковій перспективі.

Читайте також - Торгівля на новинах на Форекс.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram